آژانس تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان تعمیر

تعمیر لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر

لیست محتوای این نوشته

5/5 - (2 امتیاز)

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر ، اصفهان تعمیر نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدماتی که در این نمایندگی به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل ، خمینی شهر اشاره کرد.

09136864830مجموعه بزرگ اصفهان تعمیر تماس بگیرین

تعمیر لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ (Samsung) در خمینی شهر يکی از مؤثر ترين اهداف بارازيابی محصولات و لوازم خانگی سامسونگ در در خمینی شهر است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها مرکز تخصصی تعميرات سامسونگ در در خمینی شهر گام بزرگی را در زمينه تعمير ، سرويس و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر بردارد.

با وجود اين پشتيبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی سامسونگ تنها نيستيد و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشيد تيم فنی خدمات ماشین لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر به صورت شبانه روز در مرکز تخصصی تعميرات لوازم خانگی سامسونگ در اصفهان در کمترين زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

چرا اصفهان تعمیر ؟

رضایت مشتری

هدف نمایندگی تعمیرات سامسونگ جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد.

تعمیر دستگاه با ضمانت

تعمیر لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر توسط متخصصان نمایندگی تعمیرات سامسونگ و ارائه ضمانت نامه رسمی مرکز تعمیرات برای اطمينان خاطر شما مشتريان گرامی

خدمت رسانی سریع

تماس با نمایندگی سامسونگ  و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام تعمیرکار متخصص لباسشویی سامسونگ به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

 عیب یابی و رفع مشکل های لباسشویی سامسونگ

لباسشويی ها به صورت کلی دچار مشکلاتی مي شوند که گاها نياز به تعمير داشته،  گاها هيچ نيازی به درخواست تکنسين از نمايندگی تعمير لباسشويی سامسونگ در خمینی شهر نخواهند داشت. در اين قسمت رايج ترين مشکلاتی که ممکن است برای ماشين لباسشويی در خمینی شهر شما ايجاد شود را، مورد بحث و بررسی قرار می دهيم. به واسطه اين اطلاعات شما قادر خواهيد بود تا تصميم بگيريد که آيا تعمير ماشين لباسشويی سامسونگ در خمینی شهر ضروری است و آيا شما بايد با نمايندگی تعميرات سامسونگ در خمینی شهر تماس بگيريد يا نه؟

مشکلات و عيب های رايج لباسشویی سامسونگ شامل موارد زير می باشد:

روی لباس ها لکه هایی بوجود آمده است

اگر لباس دارای لکه باشد ممکن است این لکه ها بعد از شستشو واستفاده از مواد شوینده ازبین برود. اما اگر پس از شستشوی لباس ها در لباسشویی بر روی آنها لکه و ذرات ریز به وجود بیاید، ممکن است دلیل آن وجود جرم و رسوباتی باشد که به مرور زمان در دیگ لباسشویی ایجاد شده است. برای رفع مشکل، میتوانید از جرمگیرهای مخصوص ماشین لباسشویی سامسونگ، استفاده کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد، دیگ دستگاه باید توسط تکنسین باز شود جرمگیری و رسوب زدایی شود.

گاهی ممکن است به دلیل مشکل گرم شدن آب این اتفاق بیفتد. اگر آب داخل لباسشویی به اندازه ی کافی گرم نشود، کثیفی و لکه های روی لباس از بین نمی رود. برای عیب یابی باید قطعاتی مانند : هیتر، سنسور دما، برد الکترونیک و سیم کشی مورد بررسی قرار گیرد. برای رفع این کار برای با  تعمیر لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر در نمایندگی تعمیرات سامسونگ در خمینی شهر تماس بگیرین.

ذرات پودر يا مايع شوينده روی لباس ها باقی می ماند

باقی ماندن ذرات پودر یا مایع شوینده روی لباس ها به این معنی است که، مرحله آبکشی در لباسشویی به درستی انجام نمی شود. رسوبی شدن صافی شیر برقی، خرابی شیر برقی، بسته شدن سوراخ های جا پودری و خرابی برد الکترونیک از جمله دلایل این ایراد می تواند باشد. در صورت بروز این مشکل، دستگاه برای بررسی هر یک از قطعات ذکر شده باید مورد بازدید قرار بگیرد.

<

روشن نشدن ماشين لباسشويی

اگر هنگام استفاده از ماشین لباسشویی، متوجه شدید که با فشار دادن دکمه پاور لباسشویی روشن نمی شود یا شروع به کار نمی کند، موارد زیر باید مورد بررسی قرار گیرد.

برق ورودی: برای بررسی این موضوع، ابتدا پریز برق ورودی را با استفاده از فازمتر بررسی می کنیم. سپس دوشاخه و ‌کابل ورودی را چک می کنیم. درصورت خرابی، دوشاخه و کابل باید با هم تعویض شود.

برای رفع این کار برای با  تعمیر لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر در نمایندگی تعمیرات سامسونگ در خمینی شهر تماس بگیرین.

برد الکترونیک یا تایمر مکانیکی : وظیفه راه اندازی قطعات مختلف داخل لباسشویی برعهده ی برد الکترونیک می باشد، در مدل های قدیمی تر تایمر مکانیکی این کار را انجام می دهد. اگر لباسشویی شما روشن نمی شود، احتمال خرابی برد الکترونیک یا تایمر مکانیکی وجود دارد. در این صورت باید دستگاه برای تعمیر برد یا تایمر توسط تعمیرکار تخصصی سامسونگ بازدید شود.

میکروسوئیچ درب : به طور کلی اگر درب ماشین لباسشویی باز باشد، لباسشویی شروع به کار نمی کند. وظیفه تشخیص بسته بودن درب لباسشویی برعهده میکرو سوئیچ می باشد. اگر این قطعه خراب شود، درب قفل نمی شود و اصطلاحا لباسشویی شروع به کار نمی کند و نمی چرخد. در این حالت برای تست و تعویض میکروسوئیچ باید با مرکز تخصصی سامسونگ تماس بگیرید.

موتور :اگر پس از قفل شدن درب، لباسشویی شروع به کار نکرد و آبکش داخل دیگ نچرخید، مشکل می تواند از موتور لباسشویی باشد. بسته به مدل ماشین لباسشویی, موتور های مختلفی روی آن قرار داده شده است. با توجه به هزینه های بالا برای تعویض موتور، در اکثر موارد موتورهای معیوب در تعمیرگاه سامسونگ تعمیر می شوند. برای عیب یابی و برطرف کردن مشکل با تعمیر لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر در نمایندگی تعمیرات سامسونگ در خمینی شهر تماس بگیرین.

آب ماشين لباسشويی به درستی تخليه نمی شود

اگر در طی سیکل شستشو آب داخل دیگ تخلیه نمی شود، ممکن است مشکل از پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ شما باشد. عمل نکردن پمپ هم می تواند بدلیل معیوب شدن خود پمپ تخلیه باشد و هم بدلیل خرابی برد الکترونیک. گاهی ممکن است قسمت های منتهی به پمپ تخلیه مانند شلنگ تخلیه، پوسته پمپ،ف یلتر پمپ و شلنگ (جوینت) متصل به دیگ، در اثر گیر کردن جسم خارجی و اجرام مختلف مسدود شده باشند، که در این صورت هر کدام از این قسمت ها باید بررسی شوند.

آبکش لباسشویی به درستی نمی چرخد یا اصلا نمی چرخد

اگر پس از روشن کردن ماشین لباسشویی، بعد از مرحله آبگیری متوجه شدید که آبکش داخل دیگ نمی چرخد، ممکن است ایراد از قسمت های مختلفی باشد. از جمله قطعاتی که در صورت بروز این مشکل باید مورد بررسی قرار گیرند، عبارتند از: موتور، تسمه، شفت و سه نظام ، پولی شفت، برد الکترونیک یا تایمر، سنسور تشخیص دور. گاهی ممکن است بدلیل وجود بار اضافی در داخل دیگ لباسشویی، این مشکل بوجود بیاید. بنابراین قبل از هرچیز، به اندازه ظرفیت استاندارد، در داخل لباسشویی لباس بریزید. اگر مشکل برطرف نشد، از تعمیرگاه تخصصی سامسونگ برای رفع مشکل کمک بخواهید.
>

خشک کن ماشين لباسشويی به درستی کار نمی کند

اگر در حین کار کردن ماشین لباسشویی سامسونگ متوجه شدید که در انتهای برنامه شستشو، لباسشویی روی دور خشک کن نمی رود و تایم شستشو روی عددی مشخص ( مثلا۱۰  یا ۱۳دقیقه ) ثابت می شود، موارد زیر باید مورد بررسی قرار گیرد:

مشکلات فنی خشک نکردن ماشین لباسشویی

 

✓ برد الکترونیک یا تایمر: همانطور که در موارد قبل اشاره شد، برد الکترونیک یا تایمر وظیفه تامین ولتاژ مورد نیاز قطعات مختلف لباسشویی را بر عهده دارد. وجود هرگونه مشکل و خرابی در آن، باعث می شود تا فقط یکی از قطعات مرتبط با عملیات خشک کن درست کار نکند و مرحله خشک‌کن از کار بیفتد.

✓ نامتوازن بودن یا سنگین بودن لباس های داخل دیگ: اگر لباس هایی که داخل دیگ قرار می دهید بیشتر از ظرفیت مجاز لباسشویی سامسونگ باشد یا به طور نا متوازن در دیگ پخش شده باشد، موتور لباسشویی قادر به بالانس کردن آنها نخواهد بود. در نتیجه لباسشویی روی دور تند نمی رود و عمل خشک کردن لباس ها آغاز نمی شود. برای رفع مشکل، لباسشویی را خاموش کرده و مقداری لباس از داخل آن خارج کنید و لباس ها را بصورت یکنواخت در دیگ پخش کنید. سپس برنامه خشک کن را انتخاب و استارت کنید.

✓ مشکل در سیستم هیدروستات: یکی دیگر از وظایف سیستم هیدروستات، علاوه بر کنترل آب ورودی، تشخیص خالی شدن دیگ از آب می باشد. سیستم هیدروستات بطور مستقیم با برد الکترونیک در ارتباط بوده و مراحل آبگیری و تخلیه را به برد گزارش میدهد. این سیستم شامل هیدروستات، منبع و شلنگ هیدروستات می باشد. هر گونه مشکل در این قطعات باعث می شود تا برد الکترونیک قادر به تشخیص خالی شدن آب داخل دیگ نشود، بنابراین عمل خشک کن صورت نمی گیرد.

✓ موتور: در واقع این موتور ماشین لباسشویی است که، شفت و آبکش داخل دیگ را با سرعت بالا می چرخاند و باعث خشک شدن لباسها می شود. اگر در موتور لباسشویی سامسونگ به هر دلیلی مشکلی ایجاد شود ،دیگر قادر نخواهد بود که با دور تند بچرخد و لباس ها را خشک کند. لازم به ذکر است که خرابی موتور می تواند فقط در حالت خشک کن نمایان شود. یعنی مرحله شستشو که با دور آرام موتور همراه است، بدون هیچ مشکلی انجام می پذیرد اما در مرحله خشک کن و دور تند، موتور نمی چرخد.

✓ مشکل در سیستم تخلیه: اگر در هرکدام از قطعات مربوط به سیستم تخلیه که قبلا به آنها اشاره شد (مانند :پمپ تخلیه، پوسته پمپ، شلنگ تخلیه و‌…)، مشکلی ایجاد گردد و آب داخل دیگ تخلیه نشود لباسشویی روی دور خشک کن نمی رود. و باید مشکل توسط تکنسین بررسی شود.

ماشین لباسشویی در مرحله ی خشک کن صدای زیاد می دهد

اگر لباسشویی سامسونگ شما در مرحله خشک کردن لباس، صدای زیادی می دهد، ایراد ناشی از خراب بودن بلبرینگ ها و کاسه نمد دیگ لباسشویی می باشد. برای رفع این مشکل می بایست دستگاه توسط تکنسین متخصص اوراق شود و بلبرینگ ها و کاسه نمد تعویض گردد. توجه داشته باشید که هنگام بروز این ایراد، سریعا در جهت رفع مشکل اقدام نمایید.

استفاده از لباسشویی در این حالت باعث خرابی بیشتر می شود. مثلا اگر در حالتی که بلبرینگ خراب باشد و دستگاه مورد استفاده قرار گیرد، احتمال خراب آسیب دیدن شفت و سه نظام و حتی آبکش و دیگ نیزوجود دارد. با خراب شدن این قطعات هزینه تعمیر نیز بیشتر می شود.

‌لباسشویی آبریزی یا نشتی دارد

‌ممکن است در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی سامسونگ، جاری شدن آب از زیر لباسشویی یا نشتی آب از قسمت های جلویی توجه شما را جلب کند، که قطعا باعث نگرانی شما می شود. آبریزی ماشین لباسشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند: سوراخ شدن یا نشتی دیگ، سوراخ شدن شلنگ تخلیه یا شلنگ های ورودی آب، کاسه نمد دیگ، ترک خوردن جاپودری، سوراخ شدن یا جدا شدن شلنگ های متصل به دیگ، لاستیک دور درب، پمپ تخلیه،  پوسته پمپ تخلیه، فیلتر پمپ تخلیه، واشر آب بندی المنت و سنسور المنت.
‌برای رفع آبریزی لباسشویی سامسونگ می توانید با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ (۴۷۶۳۹-۰۲۱) تماس بگیرید تا تعمیرکاران مجرب ما به محل شما اعزام شوند.

لرزش زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر ماشین لباسشویی شما لرزش بیش از اندازه و غیر طبیعی دارد، یکی از دلایل آن تراز نبودن پایه های لباسشویی می باشد، یا اینکه لباسشویی بر روی کف پوش نا مستحکم و نامناسب قرار گرفته است. در صورت بروز این مشکل در جهت تراز نمودن پایه ها و یا ایجاد کف پوش مناسب اقدام نمایید.

به طور کلی دلایلی که در ماشین لباسشویی سامسونگ ایجاد لرزش میکند عبارتند از:

 •  خرابی یا تراز نبودن پایه ها و سطح محل قرار گرفتن لباسشویی

 •  بار بیش از حد ونامتوازن بودن لباس ها

 •  خرابی کمک فنر ها

 •  شفت و سه نظام وآبکش

 •  پوسیدگی بدنه در محل پایه ها و کمک ها

 •  خشک شدن لاستیک درب

 •  شل شدن یا شکستن وزنه های تعادل

همچنین ممکن است کمک های داخلی ( که معمولا پد های لرزش گیر آن فرسوده و خورده می شوند) معیوب شده باشند می توان باعث بروز این مشکل شوند. توجه کنید که خرابی کمک ها یکی از رایج ترین ایرادها در لباسشویی های سامسونگ است.  در صورت برطرف نشدن ممکن است برای دیگر قطعات نیز خراب باشند. در کل درصورت مشاهده لرزش زیاد در لباسشویی سامسونگ، استفاده از آن را متوقف کنید. اگر در این حالت از لباسشویی استفاده کنید، خرابی آن بیشتر می شود.

برای رفع این کار برای با  تعمیر لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر در نمایندگی تعمیرات سامسونگ در خمینی شهر تماس بگیرین.

ماشین لباسشویی سامسونگ صدای زیادی میدهد

شنیدن هرگونه صدای غیرعادی از ماشین لباسشویی سامسونگ، باعث ایجاد نگرانی در شما می شود. توجه دقیق به اینکه این سرو صدا از کدام قسمت لباسشویی است و در کدام مرحله از سیکل شستشو به گوش می رسد حائز اهمیت است و شما را در شناسایی قطعات معیوب یاری می کند.ماشین لباسشویی دارای قطعات مکانیکی و الکترونیکی مختلفی است که به مرور زمان فرسوده شده و به صدا می افتند.

✓ بلبرینگ ها و کاسه نمد:  اگر در مرحله خشک کن (دور تند) لباسشویی شما صدای زیادی بدهد ( مثل روشن شدن موتور هواپیما)، مشکل از خرابی بلبرینگ ها و کاسه نمد آن می باشد و باید توسط تکنسین لباسشویی سامسونگ تعویض گردد.

✓ شفت و سه نظام و آبکش: اگر در حین کار کردن ماشین لباسشویی صدای تق تق شنیده شود، امکان ترک خوردن شفت و سه نظام وجود دارد.

✓ پمپ تخلیه: گاهی صدای زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ بدلیل خرابی پمپ تخلیه می باشد. باید توجه کنید که این صدا بصورت خرخر در مرحله تخلیه به گوش می رسد. در صورت شناسایی ایراد، پمپ تخلیه نو باید به جای پمپ معیوب جاگذاری شود.

موارد دیگری که ممکن است باعث ایجاد سروصدا در ماشین لباسشویی سامسونگ شوند عبارتند از: خرابی کمک و فنر های نگهدارنده دیگ، خرابی شیر برقی، گیر کردن اجسام خارجی در داخل دیگ، خرابی موتور، تسمه، پولی، شکستن یا شل شدن وزنه های متصل به دیگ و حتی در برخی موارد، خرابی برد الکترونیک یا تایمر مکانیکی هم باعث ایجاد سرو صدا در ماشین لباسشویی سامسونگ می شود.

برای رفع این کار برای با  تعمیر لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر در نمایندگی تعمیرات سامسونگ در خمینی شهر تماس بگیرین.

تعمیر لباسشویی آبسال خمینی شهر

ماشین لباسشویی سامسونگ ارور یا کدخطا میدهد

وقتی که ماشین لباسشویی سامسونگ ارور میدهد، به این معنی است که در قسمتی از ماشین لباسشویی سامسونگ مشکل ایجاد شده است. به همین دلیل، عملکرد دستگاه با نمایش یک کد خطا یا ارور متوقف میشود. با توجه به علت خرابی، ارور های متفاوتی در ماشین لباسشویی سامسونگ وجود دارد. در واقع هر مشکل، ارور منحصر به خود را دارد. برای برطرف کردن ارور حتما از تکنسین و متخصص ماشین لباسشویی سامسونگ کمک بخواهید.

 • LE-LE1-11E-E9: خطای مربوط به نشتی و آبریزی
 • HE-E5-HE1-E1-EC: خطای مربوط به دمای آب (هیتر)
 • FE: خطای مربوط به فن خشک کن
 • OE-OF-E3-OC: سرریز شدن آب و آبگیری بیش از حد
 • SUD-SUDs: خطای مربوط به وجود کف بیش از اندازه
 • TE2-TE3: خطای مربوط به دمای سیستم خشک کن ۱۰۰%
 • BE1-BE2-12E-14E: گیر کردن یکی از دکمه های ماشین لباسشویی
 • 8E: خرابی سنسور MEMS
 • 18E-BE3-sr: مشکل در رله اصلی
 • CE: خطای مربوط به دمای بالای آب
 • TE1-6E: خطای مربوط به دمای آب
 • HE2-HE3: مشکل هیتر در سیستم بخار
 • 5E-SE: خطای مربوط به تخلیه
 • 1E-4E-E1-IE: خطای مربوط به عمل آبگیری
 • EA-EB-8B-3E-3E1-3E2-3E3-3E4:  مشکل در عملکرد موتور و سنسور تشخیص دور(تاخو)
 • PE-2E-9E1-9E2: مشکل در پاور
 • UE-Ub-E4-DC: خطای مربوط به عدم تعادل لباس ها
 • AE-13E: قطع ارتباط بین برد main و sub
 • E9: خطای مربوط به نشتی و آبریزی
 • EA: خطای مربوط به عدم تشخیص دور موتور
 • Ec: خطای مربوط به عدم تشخیص دما
 • Ed: خطای باز بودن درب ماشین لباسشویی
 • E5-E6: خطای مربوط به المنت یا هیتر
 • E7: خطای مربوط به سنسور فشاز آب(هیدروستات)
 • E8: عدم هماهنگی بین برد الکترونیک و قطعات
 • Eb: عدم ارتباط صحیح بین موتور و آی سی (IC)
 • E1: خطای مربوط به زمان آبگیری
 • E2: خطای مربوط به عدم تخلیه آب
 • E3: سر ریز شدن آب در لباسشویی
 • E4: عدم بالانس لباس ها در دیگ

تعمير ماشين لباسشويی سامسونگ در منزل خمینی شهر

تعمير ماشين لباسشويی سامسونگ خمینی شهر، توسط تکنسين مجرب و دوره دیده انجام مي پذيرد. بدين منظور پس از آنکه متوجه شديد ماشين لباسشويی شما به درستی کار نمی کند، کافيست با اصفهان تعمیر تماس گرفته و از ما درخواست نيروی متخصص جهت تعمير ماشين لباسشويی خود داشته باشيد.

متخصصان ما با لوازم و قطعات مورد نیاز دستگاه شما به محل مراجعه کرده و تعمیر و سرویس لباسشویی شما را انجام می دهند. تمامی تعمیرات و قطعات شامل شش ماه ضمانت کتبی می باشد.

لازم به ذکر است که تعمير ماشين لباسشويی سامسونگ در منزل و محل شما انجام می شود، نیاز به حمل به  کارگاه نخواهد بود. مگر اینکه که مشکل ماشين لباسشويی شما اساسی باشد و نیاز به چندین بار تست داشته باشد و قابل حل توسط ابزار تکنسين در منزل نباشد. در اين صورت دستگاه بايد به کارگاه تعميرات لباسشويی سامسونگ منتقل و اقدامات اساسی روی آن انجام شود. در صورتی که لباسشویی به کارگاه انتقال پیدا کند تمامی سرویس های دوره ای روی دستگاه انجام می شود. انجام سرویس های دوره ای باعث می شود که دستگاه چندین سال بدون مشکل برای شما کار کند.

هزینه تعمير ماشین لباسشویی سامسونگ

هزينه تعمير لباسشويی سامسونگ در خمینی شهر، يکی از سوالات رايجی است که در ابتدای خرابی ماشين لباسشويی هر فردی از خود می پرسد. بايد بگوييم که اگر شما در مراحل اوليه متوجه خرابی و مشکل در ماشين لباسشويی خود شويد، هزينه تعمير لباسشويی سامسونگ بالا نخواهد بود؛ اما نکته مهم در رابطه با هزينه دستگاه شما، نوع قطعه ای است که نياز به تعمير دارد. علاوه بر اين موضوع اگر شما از شرکت مرکز تعمیرات سامسونگ استفاده نماييد، قطعا با کمترين هزينه و بهترين کيفيت تعمير لباسشويی سامسونگ در خمینی شهر خود را انجام داده ايد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دستگاه شما ثبت شد تکنسین در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت