علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال coral

علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی
4.3/5 - (9 امتیاز)

علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال coral امری که ممکن است برای شما نیز پیش بیاید بنابراین در صورتی که با این مشکل رو به رو شده اید خوب است تعمیر و عیب یابی آن را عقب نیندازید.

در این مقاله شما را با چگونگی عیب یابی این مشکل آشنا خواهیم نمود. در صورتی که این خلل ، مشکل شما می باشد با ما همراه شوید.

علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال

خروج بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال می‌تواند به علل و علت های مختلفی رخ دهد. از مهم ترین علل بوی سوختگی می‌توان به دلایل

  • نیم سوز شدن موتور
  • سیم کشی‌های ماشین لباسشویی کرال
  • بروز اتصالی بین سیم کشی ها
  • سوختگی لاستیک المنت
  • آسیب به دو شاخه سیم
  • و….

اشاره کرد.

یکی از کارهای اساسی که در این بین می‌بایست انجام شودد، بررسی سیم کشی ماشین لباسشویی کرال و موتور است.

از آنجایی که این اقدامات باید توسط تعمیرکاری حرفه ای انجام گردد بنابراین لازم است برای عیب یابی این مشکل با یک تعمیرکار لباسشویی تماس صورت گیرد. در این قسمت سعی بر این شده است که علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال را به همراه رفع ان مطرح کنیم.

بیشتر بخوانید: معنی کلمات روی ماشین لباسشویی کرال

چرا از ماشین لباسشویی کرال بوی سوختگی می‌آید؟

در این قسمت به این سوال پاسخ می دهیم و علت ها را بررسی میکنیم تا بتوانید راه حل خوبی برای علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال پیدا نمایید.

پاره شدن تسمه ماشین لباسشویی
پاره شدن تسمه ماشین لباسشویی کرال

1- پاره شدن تسمه ماشین لباسشویی کرال

یکی از بیشترین دلایلی که می‌تواند دلیل بروز این مشکل شود، پاره شدن تسمه ماشین لباسشویی کرال می باشد. در ماشین لباسشویی کرال پولی موتور و دیگ توسط یک تسمه پلاستیکی به همدیگر اتصال پیدا می کنند.

این تسمه که به عنوان تسمه ماشین لباسشویی کرال نام دارد، در صورتی که در اثر مدت زیاد کار کند از بین می رود و یا پاره می شود و سبب ایجاد برخورد مستقیم موتور و دیگ شود. پس باعث بوی سوختگی ماشین لباسشویی کرال می‌شود.

بیشتر بخوانید: رفع بوی بد ماشین لباسشویی

خراب شدن موتور ماشین لباسشویی
خراب شدن موتور ماشین لباسشویی کرال

2- خراب شدن موتور ماشین لباسشویی کرال

موتور لباسشویی کرال یکی از قطعات اصلی و مهم در این دستگاه می باشد. اگر که این بخش مشکل پیدا کند، کار چرخش ماشین لباسشویی کرال نیز دچار ایراد خواهد شد. نیم سوز شدن موتور ماشین لباسشویی کرال بسیار امکان دارد رخ دهد.

ماشین لباسشویی کرال شما در صورت رخ دادن این مشکل از بوی سوختگی منتشر شود. بنابراین یکی از مهم ترین علت بوی سوختگی از موتور ماشین لباسشویی کرال همین نیم سوز شدن موتور دستگاه می شود.

3- کار کردن بیش از حد دستگاه لباسشویی کرال

یکی دیگر از علت داغ شدن موتور ماشین لباسشویی کرال این می باشد وقتی زیاد از لباسشویی کرال کار بکشید و زیاد از ان در یک بازه زمانی روشن نگه دارین و به موتور فشار بیاید باعث انتشار بوی سوختگی خواهد شد.

بنابراین مهم است در هنگام استفاده از لباسشویی کرال نکات لازم را رعایت کنید و به طور صحیح از دستگاه استفاده کنید.

سوختگی لاستیک المنت
سوختگی لاستیک المنت

4- سوختگی لاستیک المنت

از دلایل دیگر علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال به المنت ماشین لباسشویی کرال می تواند ربط دارد. درون دیگ اصلی لباسشویی کرال لاستیکی به اسم لاستیک المنت می باشد. کار اصلی این لاستیک در واقع آب بندی المنت می باشد.

این لاستیک در صورتی که اتصالی پیدا کند، سبب محافظت از المنت و جلوگیری از بیش از حد گرم شدن المنت خواهد شد. در صورتی که برای این لاستیک ایرادی پیدا شود، در نتیجه المنت ماشین لباسشویی کرال بیش از حد گرم شود و باعث خروج بوی سوختگی در لباسشویی کرال خواهد شد.

 5- المنت ماشین لباسشویی کرال

اگر که برای برد الکترونیک ماشین لباسشویی کرال مشکلی رخ دهد، در نتیجه در زمانی که آبی در ماشین لباسشویی کرال جریان نداشته باشد المنت وارد مدار خواهد شد.

زمانی که ماشین لباسشویی کرال در حال خشک کردن لباس‌ها در دستگاه بوده و آبی جریان ندارد، المنت وارد مدار خواهد شد و داغ می‌شود. این مشکل دلیل آسیب رسیدن به المنت می باشد. سبب خروج بوی سوختگی در ماشین لباسشویی کرال می‌شود.

6- سوختن سیم کشی‌

اگر در سیم کشی‌ ماشین لباسشویی کرال و یکی از قطعات دستگاه اتصالی رخ بدهد، سبب می‌شود تا جریان الکتریکی بالا برود و در نتیجه موجب سوختن روکش در سیم‌ها خواهد شد. بنابراین سبب خروج بوی سوختگی خواهد شد.

همچنین اگرشما که به دو شاخه دستگاه آسیب وارد شود، در نتیجه اتصالی دو شاخه برق سبب خروج بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال شده و می‌بایست توسط تعمیرکار بر طرف بشود.

7- سوختن برد الکترونیک ماشین لباسشویی کرال

بروز اتصالی در برد الکترونیک ماشین لباسشویی کرال باعث انتشار به انتشار بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال خواهد شد.

8- خراب شدن پمپ تخلیه

از دیگر دلایل که منجر به انتشار بوی سوختگی لباسشویی کرال می‌شود، می‌توان به پمپ تخلیه اشاره نمود. پمپ تخلیه لباسشویی کرال شامل تسمه محور، موتور متحرک و یا موتور الکتریکی می باشد.

در صورتی که بوی سوختگی درست در هنگام شروع کار دستگاه و یا پایان کار شستشو صورت بگیرد، در نتیجه باعث متوقف شدن پمپ تخلیه خواهد شد.

تعمیر لباسشویی در اصفهان

علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال 

علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال به طور کامل در مطالب بالا مطرح شد. اگر که ماشین لباسشویی کرال شما با چنین ایرادی رو به رو می باشد به راحتی از طریق مطالعه این مقاله می‌توانید علت مشکل را بدانید.

شما میتوانید برای برخورداری از خدمات تخصصی رفع بوی سوختگی لباسشویی نیز همین حالا با شماره‌های درج شده تماس حاصل نمائید و به صورت تضمینی مشکل لباسشویی کرال خود را رفع کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در اصفهان

نمایندگی نصب ماشین لباسشویی کرال در اصفهان

علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی

علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی مرسی

علت بوی سوختی از ماشین لباسشویی کرال چیست؟

علت بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کرال امری که ممکن است برای شما نیز پیش بیاید.  بنابراین در صورتی که با این مشکل رو به رو شده اید خوب است تعمیر و عیب یابی آن را عقب نیندازید.

دلیل بوی سوختگی لباسشویی کرال و رفع آن چگونه است؟

دلایل بروی سوختگی لباسشویی کرال می تواند متنوع باشد که از دلایلی که میتواند در امر نشر بو نقش داشته باشد را در این مقاله برای شما شرح دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.