نمایندگی یخچال فریزر امرسان در اصفهان

تعمیرات یخچال فریزر امرسان در اصفهان

نمایندگی یخچال فریزر امرسان در اصفهان

09137261406 تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهان

تعمیرات یخچال فریزر امرسان در اصفهان و نمایندگی یخچال فریزر امرسان در اصفهان در صورتی که نیاز به تعمیرات یخچال فریزر امرسان در اصفهان را دارید میتوانید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرکار یخچال فریزر امرسان در اصفهان در اسرع وقت تعمیر یخچال امرسان در اصفهان ا انجام دهند برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09137261406 تماس حاصل فرمایید.

اصفهان تعمیرنمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی در اصفهان و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در اصفهانمی باشد، پس با شماره 09137261406 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی یخچال فریزر امرسان در اصفهان

امرسان با دارا بودن محصولات خوب در کشور عزیزان یکی از برندهای مطرح تولید داخل می باشد که با تولید یخچال فریزر و لباسشویی و اجاق گاز چندین سال بازار خوبی در کشور را دارا می باشد بنابراین مجموعه اصفهان تعمیر نایندگی امرسان در اصفهان را برای تعمیرات محصولات امرسان در اصفهان مخصوصا تعمیرات یخچال فریزر امرسان در اصفهان و تعمیر یخچال امرسان در اصفهان اماده خدمت دهی به همشهریان عزیزی که محصولات امرسان را دارا می باشند می باشد.

باشد تا بتوانیم رضایت همشهریان عزیزی که یخچال فریزر امرسان در اصفهان ویا لباسشویی امرسان در اصفهان را دارا می باشد کسب کنیم.

نمایندگی یخچال فریزر امرسان در اصفهان

تعمیرات یخچال فریزر امرسان در اصفهان

مجموعه اصفهان تعمیر با دارا بودن نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی امرسان در اصفهان اماده سرویس دهی به همشهرین عزیز میباشد تا با کسب رضایت آنها در تعمیر یخچال امرسان در اصفهان رضایت آنها را در این زمینه کسب نماید اگر یخچال فریزر امرسان در اصفهان خراب شده است میتوانید با ما همراه شوید و اطلاعات لازمه در باب تعمیرات یخچال فریزر امرساندر اصفهان کسب نمایید.

نمایندگی امرسان در اصفهان

برای خدمات زیر لطفا با ما تماس بگیرید تا مشکل شما و تعمیراتتان را در اسرع وقت و بارضایت کامل کسب کنیم.

 1. تعمیر یخچال امرسان در اصفهان
 2. تعمیر برد یخچال امرسان در اصفهان
 3. تعمیر یخچال فریزر امرسان در اصفهان
 4. نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در اصفهان
 5. نمایندگی های تعمیر یخچال امرسان در اصفهان

تعمیر ساید بای ساید امرسان در اصفهان

 

نمایندگی یخچال امرسان در اصفهان

برای سهولت کلیه همشهریان عزیز نمایندگی یخچال فریزر امرسان در اصفهان را در شهرستان های زیر برای سهولت خدمت رسانی دایر نموده ایم لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  • نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان در شاهین شهر
  • نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان در فولاد شهر
  • نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان در بهارستان اصفهان
  • نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان در سپاهان شهر
  • نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان در خمینی شهر
  • نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان در نجف آباد

اصفهان تعمیرنمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

تعمیر یخجال فریزر امرسان در اصفهان

جستارهای وابسته نمایندگی امرسان در اصفهان که میتوانید مطالعه نمایید.

 1. شرکت امرسان اصفهان
 2. یخچال امرسان اصفهان
 3. نمایندگی یخچال امرسان اصفهان در اصفهان
 4. امرسان اصفهان
 5. نمایندگی امرسان در اصفهان
 6. یخچال امرسان در اصفهان
 7. نمایندگی یخچال امرسان در اصفهان
 8. نمایندگی محصولات امرسان در اصفهان
 9. قیمت یخچال امرسان در اصفهان

برای تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اصفهان و همچنین برای تعمیر اجاق گاز امرسان در اصفهان نیز با ما تماس بگیرید.

مطالب دیگر ما تعمیر یخچال صنعتی و سردخانه در اصفهان و تعمیرکارسیار یخچال در اصفهان و نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اصفهان و شارژ گاز یخچال در اصفهان و

تعمیر یخچال فریزر امرسان در اصفهان

یخچال فریزر امرسان

شركت صنايع امرسان در سال 1360 تاسیس شده است و موسس آن آقاي سلطان حسين فتاحي تاسيس شد و تا سال 1366 به توليد فريزرهاي خانگي اشتغال داشت. در ابتدا فقط یچال فریزر تولید میتمود اما بعد از آن تولید لباسشویی و اجاق گاز نیر به ان اضافه شد که محصولات امرسان از کیفیت مثال زدنی برخوردار می باشند.

مثال یکی از یخچال های امرسان را توضیح میدهیم

 

اصفهان تعمیرنمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

 

یخچال فریزر بالا پایین 17 فوت امرسان مدل TFH17T

یخچال فریزر 17فوت مدل «TFH17T»یکی از یخچال‌های ساده، به‌صرفه و کم‌مصرف از سری یخچال های بالاپایین شرکت «امرسان» (Emersun) است و به دلیل فضای زیاد داخلی یخچال ، یکی از پرطرفدارترین محصولات شرکت امرسان محسوب می‌شود.

این یخچال با گنجایش کلی 17 فوت (345 لیتر) و نمودار مصرف انرژی A ساخته‌شده است. این دستگاه مجهز به ولوم ترموستات قابل تنظیم در 7 درجه سرمایش می باشد که بسته به نیاز و نوع مواد غذایی می توانید آن را تنظیم نمایید. محفظه فریزر در قسمت بالایی تعبیه شده و کمک می کند تا مواد غذایی مختلف همچون گوشت، سبزیجات و … را برای مدت طولانی به صورت منجمد نگهداری نمایید و با قرار دادن قالب های یخی همیشه یخ برای نوشیدنی در دسترس داشته باشید.

تعمیر یخجال فریزر امرسان در شاهین شهر

محفظه‌ی یخچال فریزر امرسان در اصفهان دارای چهار طبقه از جنس شیشه نشکن می باشد که می‌توان مواد غذایی را به صورت مجزا و تفکیک شده در هرکدام از این طبقات قرار داد. در پایین‌ترین طبقه یخچال، محفظه‌ای کشویی وجود دارد که می‌تواند میوه و سبزی‌ها را تازه نگه دارد.

به طور کلی از دیگر مشخصات فنی این محصول می‌توان به 4 طبقه در داخل و 5 شلف در درب یخچال، مصرف انرژی بهینه، پایه‌ی قابل تنظیم، سیستم روشنایی ، سبد میوه و طبقه جداشونده، صدای کم و نگهداری مواد غذایی به‌صورت تازه و با دوام اشاره کرد.

 

اصفهان تعمیرنمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

تعمیر یخجال ساید بای ساید امرسان در اصفهان

اگر به دنبال خرید پرکاربردترین وسیله آشپزخانه هستید که تمام ویژگی‌های یک محصول کارآمد را از نظر مصرف انرژی، فضای داخلی، طراحی، کیفیت و قیمت داشته باشد، یخچال فریزر 17 فوت امرسان TFH17T، انتخابی هوشمند محسوب می‌شود.

یخچال فریزر 17 فوت امرسان TFH17T را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی امرسان خریداری کنید.

برای تعمیر موتور یخچال در اصفهان و تعمیرکار یخچال در محل اصفهان و هزینه تعمیرات یخچال در اصفهان و نمایندگی تعمیرات آبسرد کن اصفهان میتوایند کلیک کنید.

https://esfahantamir.com/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86/

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیرات دوو در اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *