آژانس تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان تعمیر

تعمیر جاروبرقی در اصفهان

تعمیر جارو برقی اصفهان

لیست محتوای این نوشته

3.4/5 - (23 امتیاز)

تعتعمیر جاروبرقی در اصفهان ، کلیه برندها زیر نظر بهترین سرویس کاران اصفهان لطفا با ما برای مشاوره تماس بگیرید . مجموعه اصفهان تعمیر بهترین گزینه برای خدمات سریع، تعمیر و نگهداری جاروبرقی در اصفهان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09036058733 مجموعه بزرگ اصفهان تعمیر داخلی 1 تماس حاصل فرمایید

آیا مشکل جاروبرقی شما نیاز به تعمیر دارد و مشکل ان از پمپ جاروبرقی یا شلنگ جاروبرقی و یا حتی موتور آن می باشد؟ جهت رفع این مشکلات ، ما شما را به بهترین تکنسین های تعمیر جارو برقی اصفهان ارجاع میدهیم تکنسین جارو برقی در اصفهان برای تعمیر جارو برقی در اصفهان  آموزش دیده اند و تعمیر جارو برقی اصفهان (کلیه برندها) را تضمین میکنند.

تعمیر جاروبرقی در اصفهان

جاروبرقی یکی از وسیله های کاملا ضروری در خانه است که بی شک به دفعات مورد استفاده قرار میگیرد که در تعدد استفاده ممکن اسن نیاز به تعمیرات جارو برقی در اصفهان نیاز داشته باشد، از این رو مجموعه اصفهان تعمیر دپارتمان تعمیر جاروبرقی در اصفهان را راه اندازی نمود تا بهترین تعمیر کار جارو برقی در اصفهان بهترین سرویس را برای تعمیر جارو برقی در اصفهان را خدمت کلیه همشهریان عزیز در اصفهان را بدهد.

تعمیرات جارو برقی در اصفهان

مشکلات متداول در جاروبرقی

مشکلات متداول در جارو برقی  و نیاز به تعمیرات جارو برقی در اصفهان

 • روشن نشدن جارو برقی
 • بعد از مدتی روشن بودن خاموش می شود
 • به صورت ضعیف جارو برقی کار میکند
 • کرک ها و خرده زباله ها را پشت سر باقی خود باقی می گذارد
 • خراب بودن قطع کننده مدار جارو برقی
 • بوی بد تولید میکند
 • خراب بودن سیم جمع کن جاروبرقی
 • نیاز به تعویض بلبرینگ جارو برقی
 • جرقه زدن ناگهانی جارو برقی در اصفهان
 • تعمیرات جارو برقی در اصفهان

در این نوشته در رابطه با مشکلات اصلی بیشتر جاروبرقی از جمله روشن نشدن جاروبرقی، کم شدن قدرت مکش جاروبرقی، صدای زیاد جاروبرقی صحبت می‌کنیم. و نحوه‌ی عیب‌یابی و تعمیر جارو برقی را به طور کامل توضیح می‌دهیم. اگر دارای دانش فنی در زمینه‌ی لوازم الکتریکی نیستید به هیچ وجه جاروبرقی‌تان را تعمیر نکنید.

جارو برقی روشن نمی‌شود

علت ۱- پریز برق ندارد

رفع عیب ۱- جهت رویت برق پریز، بهترین روش استفاده از ولت‌متر آومتر است. رنج را بر روی ۲۵۰ ولت قرار داده و برق پریز را اندازه‌گیری نمایید. اگر مشکل از پریز است آن را رفع نمایید.

علت ۲- دوشاخه جارو و یا سیم رابط معیوب شده

رفع عیب ۲- بدنه جارو را باز نموده و به وسیله ولت‌متر رسیدن برق را به سیم‌جمع‌کن مشاهده نمایید. برای این آزمایش می‌بایست دوشاخه را وارد پریز نموده و چون دستگاه دارای برق است بسیار دقت نمایید. البته می‌توانید همان گونه که در مباحث قبل گفته شده این آزمایش را بدون اتصال دستگاه به برق نیز انجام دهید.

برای این کار، کافی است ورودی‌های سیم رابط به سیم‌جمع‌کن را به یکدیگر اتصال داده و اهم‌متر را در حالی که رنج بر روی R*1 قرار دارد به دوشاخه متصل نمایید. اگر دوشاخه سیم رابط سالم باشند، عقربه منحرف شده و عدد صفر را نشان می‌دهد (در صورت حساس بودن اهم‌متر، عقربه چند اهمی را نشان خواهد داد که در واقع اهم سیم‌های رابط است تعمیر جاروبرقی در اصفهان میتوانید از خدمات ما استفاده کنید).

در این آزمایش اگر مشکل از سیم رابط یا دوشاخه باشد، ابتدا دوشاخه را بررسی نمایید و سپس نسبت به تعویض سیم رابط اقدام کنید تعمیر جاروبرقی در اصفهان میتوانید به مراجعه کنید.

رفع عیب ۳- در اکثر موارد این گونه دیده می‌شود که برق وارد سیم‌جمع‌کن شده ولی به سبب عدم اتصال شاخک‌های سیم جمع کن به حلقه‌های گردان قرقره، فاز یا نول و گاها هر دو وارد دستگاه نمی‌شوند و در نتیجه جاروبرقی روشن نخواهد شد. جهت رفع عیب کافی است شاخک‌ها را کمی به حالت عمود نزدیک نموده، سپس قرقره را بر روی آن‌ها قرار دهیم.

در نتیجه این عمل حلقه‌های گردان برشاخک‌ها فشار وارد نموده و آن‌ها را به طرف پایین می‌راند. حالت فنری شاخک ها، ارتباط بین آن‌ها و حلقه‌های گردان را من بعد ایجاد خواهد نمود.

علت ۳- عیب از سیم جمع کن است

علت ۴- کلید قطع و وصل خراب است

رفع عیب ۴- جارو را از برق جدا نموده و به وسیله اهم‌متر کلید را تست نمایید. اگر کلید روشن باشد عقربه عدد صفر و در حالت خاموش کلید عقربه بی‌نهایت را نشان خواهد داد. در غیر این صورت کلید را تعویض نمایید.

علت ۵- رله سوخته است

رفع عیب ۵- در جارو برقی‌هایی که مجهز به رله هستند تا مدار رله بسته نشود و کلید قدرت آن متصل نشود، جاروبرقی روشن نمی‌شود برای تست رله بهترین روش آن است که سیم‌های متصل شده به کلید روی دسته جارو برقی را ابتدا به وسیله اهم‌متر چک نمایید.

سپس کلید روی دسته و در صورت سالم بودن آن‌ها خود رله را عملا آز مایش می‌کنیم جاروبرقی را به برق متصل نموده و با یک پیچ گوشتی دسته عایق کلید قدرت رله را بندید. اگر جارو برقی روشن نشد، عیب از رله نیست، اما اگر جارو برقی روشن شد سیم‌های رابط رله و یا ساختمان داخلی‌اش آسیب دیده است تعمیر جاروبرقی در اصفهان با ما همراه باشین.

علت ۶- مدار سری موتور قطع است

رفع عیب ۶- همان گونه که در مبحث موتور‌های یونیورسال آورده شده مدار این موتور‌ها کاملا سری است. اگر ارتباط یکی از اجزاء با سائرین قطع شود موتور روشن نخواهد شد. مثلا اگر به سبب خرابی یکی از فنرها، زغال مربوطه به کلکتور نچسبد مدار سری موتور قطع است.

اگر موتور را مستقلا به برق زده‌اید و روشن نشده، آن را از برق جدا نموده و به وسیله اهم‌متر ارتباط یک یک اجزاء را به سائرین مورد بررسی قرار دهید و اگر در ارتباط کلی آن‌ها قطع‌شدگی دیده شود، مورد معیوب را رفع نمایید تا جارو برقی روشن شود.

علت ۷- موتور کاملا سوخته است

رفع عیب ۷- اگر موتور کاملا سوخته باشد در حالت اتصال مستقیم برق به آن روشن نخواهد شد زیرا بسیاری از پیچک‌های آرمیچر و همچنین پیچک‌های قطب‌ها کاملا سوخته‌اند. سوختن کامل موتور معمولا پس از مرحله نیم‌سوز شدن است.

معمولا موتور‌ها در حالت نیم‌سوز مدتی به کار ادامه می‌دهند تا اینکه پیچک‌های بیشتری آسیب خواهند دید و ارتباط سری اجزاء موتور کاملا قطع می‌شود. (مرحله سوختگی کامل). جهت تشخیص سوختگی در آرمیچر یا بالشتک به مبحث موتور‌های یونیورسال مراجعه نمایید اگر تخصصی ندارین به نمایندگی تعمیر جاروبرقی در اصفهان مراجعه کنید.

روشن نشدن جاربرقی یکی از ایرادات پر هزینه در هنگام استفاده از جاروبرقی می باشد که اگر مربوط به موتور باشد تقریبا هزینه ای به اندازه 80 % کل جاروبرقی دارد، به همین دلی به شما توصیه می کنیم تا با ما در این بخش همراه باشید، علاوه بر این با مطالعه مقاله چرا جارو برقی روشن نمی شود از آی پی امداد هم می توانید این مشکل را به صورت جزئی تر بررسی کنید.

مشکل الکتریکی در کلید، کابل برق و یا پریز

برای چک کردن کلید و پریز برق احتیاج به مولتی متر و پیچ گوشتی خواهید داشت.

 • با برداشتن پوشش کلید، به پشت آن درسترسی پیدا کنید.
 • این کلید ممکن است در دستگیره یا بدنه باشد و توسط یک کاور پوشیده شده باشد که با باز کردن پیچ ها برداشته می شود.
 • مطمئن شوید که سیم ها در کلید وضعیت خوبی دارند.
 • از مولتی متر برای تست پیوستگی استفاده کنید و مطمئن شوید با خاموش بودن کلید، مدار باز است و با روشن بودن کلید مدار بسته است برای تعمیر جاروبرقی در اصفهان با ما همراه باشین .
 • وقتی از عملکرد نادرست کلید و یا مشکل داشتن سیم های آن مطمئن شدید، باید آن را تعویض کنید.
 • همچنین باید پریز برق را با برداشتن کاور آن و بررسی سیم ها و پایانه های آن چک کنید.
 • مطمئن شوید که سیم ها وضعیت مطلوبی داشته و اتصالات محکم هستند.
 • تعمیرات لازم را انجام دهید و کاور را در جای خود بگذارید.
 • همچنین باید مطمئن شوید که عدم وجود برق در جاروبرقی به علت برق نداشتن پریز نیست.
 • برای این کار پریز برق دیگری را امتحان کنید در غیز اینصورت برای تعمیر جاروبرقی در اصفهان به ما مراجعه کنید.

مشکل در جریان هوا

 • اگر جریان هوا در جاروبرقی مشکل داشته باشد ، باعث می شود که هوا به موتور نرسد که در نتیجه باعث بالا رفتن دمای موتور و داغ شدگی می شود و برای حفاظت از موتور ، دستگاه خاموش می شود.
 • به این دلیل است که بعد از زمان کمی ممکن است دوباره دستگاه روشن شود و دوباره این بار زودتر خاموش شود.
 • در قسمت بالا نحوه تعمیر مکش ضعیف و مشکل در جریان هوا را شرح دادیم.
 • با استفاده از راهنمایی های موجود مشکل جریان هوا در جاروبرقی خود را برطرف کنید تا دستگاه در حین کار خاموش نشود.
 • برای نمایندگی فروش اجاق گاز اخوان در اصفهان نیز میتوانید از خدمات ما استفاده کنید.

موتور جارو برقی روشن می‌شود اما قدرت چندانی ندارد

علت ۸- کلکتور کثیف است

رفع عیب ۸- جهت تمیز نمودن کلکتور بهترین روش استفاده از تینر‌های فرار قوی و یا بنزین است. توصیه می‌گردد برای تمیز کردن کلکتور از سمباده استفاده نکنید زیرا ممکن است ذرات مسی ساییده شده مابین شیار تیغه‌ها قرار گرفته و سبب اتصال آن‌ها به یکدیگر شود که در نتیجه آرمیچر خواهد سوخت برای تعمیر جارو برقی اصفهان با ما همراه باشین..

به هنگام شستشوی آرمیچر با مسواک و مواد فرار، آرمیچر را به گونه‌ای در دست بگیرید که کلکتور بر روی زمین قرار گرفته و محور آرمیچر به طرف بالا باشد. چون ریختن مواد پاک‌کننده روی سیم‌پیچ‌ها به آن‌ها آسیب می‌رساند به همین سبب می‌بایست سیم‌پیچ‌ها نسبت به کلکتور در سطح بالاتری قرار داشته باشند.

برای تعمیر یخچال در اصفهان با ما همراه باشین.

علت ۹- زغال خراب است

رفع عیب ۹- اکثرا پس از تعویض زغال قدرت موتور کاهش می‌یابد و علت آن است که قبل از جاگذاری زغال جدید، سطحی از زغال که می‌بایست در تماس با کلکتور باشد به حالت حلال در نیامده و چون به هنگام سایش شکل حلال به خود گرفته سبب کثیف شدن کلکتور شده. بنابر این قبل از جازدن زغال جدید اجبارا می‌بایست حالت حلال را در سطح تماس زغال‌ها با کلکتور ایجاد نمود تعمیر جاروبرقی در اصفهان .

اگر اشتباها در جهت خلاف به گردش در آمده، کلکتور سطح زغال را از بین می‌برد و در گردش مجدد حتی در جهت درست از آنجایی که نیاز است حالت هلالی زغال اصلاح شود، مدتی طول خواهد کشید تا جرقه‌های بین زغال و کلکتور از بین رفته و موتور به قدرت نامی خود دست یابد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان

علت ۱۰- خرابی یاطاقان‌ها

رفع عیب ۱۰- آرمیچر به کمک یاطاقان‌ها قادر خواهد بود که به راحتی بچرخد و اگر بلبرینگ‌ها یا بوش‌ها خراب شوند آرمیچر در حال چرخش دچار مشکل می‌شود. (اگر یاطاقان‌ها خراب شوند آرمیچر در حال چرخش با کفشک‌های قطب درگیر شده و صدای ناهنجاری را بوجود می‌آورد).

می‌توان با رویت سایش هسته فلزی آرمیچر که در نتیجه درگیری آرمیچر و کفشک‌های قطب است به شکل یاطاقان‌ها پی برد و بلافاصله نسبت به عیب اقدام نمود در صورت نیاز به تعمیرکار جاروبرقی در اصفهان میتوانید به ما مراجعه کنید.

علت ۱۱- نیم‌سوز بودن موتور

رفع عیب ۱۱- یک موتور نیم‌سوز قدرت زیادی نداشته و بلافاصله داغ می‌کند. تشخیص سوختگی و یا عیب در آرمیچر و بالشتک‌ها در قسمت‌های موتور‌های یونیورسال کاملا آورده شده است.

 موتور نیم‌سوز شده را می‌توان بدون باز نمودن جارو با اندازه‌گیری جریان مصرفی دستگاه تشخیص داد. جریان مصرفی یک موتور نیم‌سوز شده معمولا یا چندین برابر جریان نامی دستگاه است و یا جریان مصرفی بسیار ناچیزی می‌کشد نمایندگی تعمیر جاروبرقی در اصفهان با ما باشین.

تعمیر یخچال سیار در اصفهان از جمله خدمات ما می باشد.

مکش جارو برقی ضعیف است

علت ۱۲- مشکل از ضعیف بودن موتور است که در عیب (عوامل موثر در کاهش قدرت موتور بررسی شد).

علت ۱۳- کیسه زباله پر شده است

رفع عیب ۱۳- کیسه را تخلیه نموده و اگر از نوع پارچه‌ای است در فواصل زمانی معین آن را بشویید تا ذرات غبار از منفذ‌های پارچه خارج گردند.

علت ۱۴- لوله‌های رابط مسدود و یا سوراخ شده

رفع عیب ۱۴- لوله‌های رابط مکش را از حیث ایجاد سوراخ در آن‌ها بر رسی نمایید و اگر شیئی مانند پارچه و یا پلاستیک در آن‌ها گیر نموده، نسبت به خارج نمودنش اقدام نمایید. در بررسی لوله‌های مکنده همیشه به تمیز نمودن برس اصلی جاروبرقی توجه زیادی را معطوف دارید.

علت ۱۵- فیلتر بیش از حد کثیف است

رفع عیب ۱۵- در مبحث اجزاء مکانیکی جارو به نقش و اهمیت فیلتر اشاره شد از این رو لازم است مرتبا نسبت به تمیز نمودن فیلتر اقدام نمایید.

یکی از بد ترین و آزار دهنده ترین مشکلات جاروبرقی کم شدن مکش آن است که تقریبا تفاوتی با از کار افتادن آن ندارد، برای این که بتوانید جلوی شدید تر شدن این مشکل را بگیرید به ما توصیه می کنیم تا بخش آموزش تعمیر جاروبرقی که مکش ضعیف دارد را با دقت مطالعه کنید اگر تخصص آن را ندارید به نمایندگی تعمیر جاروبرقی در اصفهان مراجعه کنید.

 • رایج ترین جای از دست رفتن مکش، خود لوله یا شیلنگ جاروبرقی، کیسه، فیلتر میباشد.
 • تمام مشکلات ذکر شده منجر به ضعیف شدن یا قطع شدن مکش می شوند.
 • غلتک های برس را بررسی کنید و مطمئن شوید که کاملا تمیز هستند.
 • تمام موها، کاغذ و یا هر شیء دیگری که به آن ها چسبیده است را جدا کنید.
 • چه جاروبرقی شما کیسه قابل تعویض داشته باشد چه نداشته باشد، بهر حال پر شدن زیاد محفظه آشغال در جاروبرقی باعث ضعیف شدن مکش می شود.
 • محفظه را کاملا خالی کرده و درون آن را تمیز کنید و یا کیسه جارو برقی را تعویض کنید.
 • ادامه آموزش تعمیر جاروبرقی که مکش ضعیفی دارد
 • سپس جایی که لوله به مخزن جمع آوری و یا همان کیسه وصل می شود را چک کنید.
 • وجود گرفتگی و خرده آشغال در این قسمت و یا هر گونه شکستگی و پارگی را بررسی کنید تعمیر جاروبرقی در اصفهان از خدمات ما می باشد.
 • بعد از تمام این اقدامات جاروبرقی را روشن کرده و امتحان کنید.
 • اگر مکش هنوز کم بود، مشکل جای دیگری ست.
 • اگر شیلنگ جاروبرقی دارای شکستگی یا حفره باشد، قطعا تاثیر بدی بر مکش دستگاه دارد.
 • پیدا کردن درز و حفره در شیلنگ زیاد کار ساده ای نیست.
 • اگر جاروبرقی شما قابلیت مکیدن آب را نیز دارد، شیلنگ ها را به آب و صابون آغشته کنید و به صورت معکوس بع جاروبرقی وصل کنید.
 • اگر در جایی درز یا حفره ای باشد حباب از آن نقطه بیرون می آید.
 • در صورتی که جاروبرقی شما این قابلیت را ندارد، می توانید کل شیلنگ را با چسب برق بپوشانید.
تعمیر جارو برقی در اصفهان

از جارو برقی به هنگام کار صدای زیادی به گوش می‌رسد

علت ۱۶- خرابی پروانه

رفع عیب ۱۶- جارو را باز نموده و پروانه یا پروانه‌ها (بعضی از جاروها دارای دو پروانه هستند مانند جارو برقی الکترولوگس) را بازدید کنید و در صورت خرابی نسبت به تعویض پروانه معیوب اقدام نمایید.

علت ۱۷- بلبرینگ‌ها یا بوش‌ها معیوب شده‌اند

رفع عیب ۱۷- خرابی بلبرینگ و بوش سبب می‌شود آرمیچر با کفشک‌های قطب هسته درگیر شود از این رو صدای خشنی در کارکرد موتور به گوش می‌رسد. آن‌ها را بازدید کنید و یاطاقان معیوب را تعویض نمایید برای تعمیر جاروبرقی در اصفهان .

علت ۱۸- نگهدارنده‌های لاستیکی خراب شده‌اند

رفع عیب ۱۸- در ماشین‌هایی چون جارو برقی که معمولا سرعت زیاد موتور لرزشی شدیدی را در بدنه ایجاد می‌نماید بین قطعات مختلف از رابط‌ها یا نگهدارنده‌های لاستیکی استفاده می‌کنند. خرابی این لاستیک‌ها سبب می‌شود جاروبرقی در هنگام کار صدای زیادی را ایجاد نماید. در صورت مشاهده این عیب لاستیک‌های معیوب را تعویض نمایید.

ایجاد صدای بلند در جارورقی یکی از مشکلات رایجی است که هر مصرف کننده ای آن را تجربه کرده است که بسیار نگران کننده هم هست، ما در این بخش با آموزش تعمیرات جاروبرقی که صدای زیادی دارد به شما میاموزیم تا چطور از شدید تر شدن مشکل جاروبرقی خود جلوگیری کنید. برای تعمیر لوازم خانگی در اصفهان با ما همراه باشین.

اگر جاروبرقی شما به یک باره خیلی پر صدا تر از قبل می شود، نشان دهنده وجود یک مشکل است که باید به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • ابتدا باید به بررسی انسداد و کاهش مکش در دستگاه، نشت هوا و یا شکسته بودن غلتک که همگی باعث صدای زیاد می شوند، پرداخته و در صورتی که یکی از موارد مذکور مشکل مورد نظر است، با روش هایی که در بالا توضیح دادیم، آن را برطرف نمایید.
 • در صورتی که مشکل با اقدامات بالا برطرف نشد، امکان دارد مشکل مربوط به موتور ، فن و یا هر دو باشد.
 • برای مطمئن شدن از این موضوع باید بدنه جاروبرقی را بردارید و موتور و فن را بررسی کنید.
 • تمام پیچ های بدنه پلاستیکی جاروبرقی را باز کرده و بدنه و در صورت نیاز اجزای دیگر را نیز بردارید تا به موتور دسترسی پیدا کنید.
 • وقتی بلبرینگ های موتور فرسوده باشند، صدای سایش مانند زیادی تولید می کنند و اگر مشکل از این ناحیه باشد، تعمیرات اساسی باید انجام گیرد.
 • اگر مشکل جارو برقی شما از بلبرینگ موتور باشد، میتوانید بلبرینگ های آن را تعویض نمایید.
 • در برخی موارد نیز مشکلات موتور با تعویض برس های موتور، در صورتی که فرسوده باشند، حل می شوند.
 • نشانه های فرسودگی برس های کربنی می تواند بوی سوختگی یا دود و یا جرقه در جاروبرقی و همچنین صدایی حاکی از آهسته شدن سرعت موتور باشد. لازم به ذکر است مجموعه اصفهان تعمیر برای تعمیرات و تعمیر جاروبرقی در اصفهان اماده خدمات رسانی می باشید.

تعمیر جارو برقی در اصفهان

هموراه میتوانید برای بر طرف کردن  مشکل و تعمیر جارو برقی اصفهان با برندهای نمایندگی  تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در اصفهان ، جاروبرقی الجی ، جارو برقی بوش ، جارو برقی پاناسونیک ، جارو برقی ناسیونال ، جارو برقی دلوونگی ، جارو برقی کنوود ، جارو برقی دوو ، جارو برقی زیمنس و…. با ما تماس بگیرید.

تا در اسرع وقت اقدام به تعمیر جارو برقی در اصفهان کنیم و مشکل شما را در اسرع وقت برطف نماییم تا با تعمیرات جارو برقی در اصفهان رضایت شما از خدمات اصفهان تعمیر صورت پذیرد با ما برای تعمیر جارو برقی اصفهان تعمیر هماهنگ باشید.

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در اصفهان

همچنین میتوانید برای تعمیر یخچال امرسان در اصفهان و تعمیر یخچال ویترینی در اصفهان یا تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان و یا تعمیر اجاق پادیسان در اصفهان نیز با ما همراه باشید.

تعمیر جاروبرقی در اصفهان

تعمیر جاروبرقی در اصفهان یکی از خدمات مجموعه اصفهان تعمیر می باشد برای خدمات تعمیراتی در این مقاله به آن اشاره میکنیم

خدمات ما :

 •  تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اصفهان
 • تعمیر جارو برقی ال جی در اصفهان
 •  تعمیر جارو برقی پارس خزر در اصفهان
 • تعمیرگاه جارو برقی پاناسونیک در اصفهان
 • نمایندگی تعمیرات جارو برقی در اصفهان
 • و کلیه برندها

یک دیدگاه دربارهٔ «تعمیر جاروبرقی در اصفهان»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دستگاه شما ثبت شد تکنسین در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت