تعمیر اجاق گاز دوو اصفهان

تعمیر اجاق گاز دوو اصفهان
5/5 - (1 امتیاز)

تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان تخصص ماست. با ما و مجموعه ما برای تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان همراه باشید ضمنا میتوانید برای کسی اطلاعات بیشتر با کارشناس اجاق گاز دوو مجموعه ما هماهنگ شوید ( 09136864830 قربانی – لطفا فقط برای تعمیر تماس بگیرید در شهر اصفهان و حومه ) تا مطالب مورد نطر شما را در اختیار شما قرار دهند و موارد نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان را توضیح دهند.

تعمیر اجاق گاز دوو اصفهان
تعمیر اجاق گاز دوو اصفهان

دسترسی سریع به محتوا

تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان

( تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان ) مجموعه اصفهان تعمیر با بیش از دو دهه تجربه و تخصص  و دارای تکنسینهای کار آزموده ، متعهد  که دوره های پیشرفته تعمیر اجاق گاز تکنو دوو را در اصفهان دیده اند در زمینه  تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان خدمت رسان همشهریان عزیز در اصفهان در مبحث تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان می باشد . مفتخر هستیم با تعمیرات و هزینه مناسب تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان رضایت شما را حاصل نماییم.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز دوو را برای شما را در این مقاله در وب سایت اصفهان تعمیر بیان کرده ایم  تا بدون دانش زیاد به تعمیر اجاق گاز در اصفهان تعمیر بپردازید.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز دوو 

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز دوو  : حتما می دانید که نیاز به تعمیراجاق گاز پر دردسر و مشکل زا می باشد از این رو این مقاله را در اصفهان تعمیر قرار دادیم.

اجاق گاز دوو  وسیله ای ست در اشپزخانه که چندین بار مورد استفاده قرار می گیرد و خراب شدنش موجب مشکل در روند پخت پز می باشد.

بعضی از عیوب اجاق گاز سخت نیست و بسیاری از تعمیرات اجاق گاز یا فر را می توانید در منزل توسط خودتان حل کنید. در هر مقاله در وب سایت اصفهان تعمیر ما علائم خرابی را مورد بررسی قرار می دهیم و گام به گام قطعاتی که نیاز است بررسی شوند را توضیح می دهیم.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

عیب های معمول اجاق گاز دوو 

 1. فندک اجاق گاز جرقه می زند اما روشن نمی کند
 2. بعد از سیکل خود تمیز کنندگی، در باز نمی شود.
 3. روشن نمی شود
 4. گرم نشدن المنت دوو 
 5. تایمر جلو نمی رود
 6. داغی بیش از حد فر
 7. برای کباب کردن حرارت کم است یا اصلا حرارت وجود ندارد
 8. برنامه اجاق گاز مشکل دارد
 9. حرارت کم است و یا اصلا حرارتی ندارد تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان

بیشتر بخوانید : تعمیر اجاق گاز در اصفهان کلیک نمایید.

دلیل و چرایی روشن نشدن اجاق گاز دوو ؟

قطعاتی که احتمال دارد در ایجاد مشکل روشن نشدن دخیل باشندموارد زیر می باشد که باید یا تعمیر شوند این قطعات و یا تعویض.

 • فیوز
 • المنت کباب پز
 • المنت پخت
 • المنت سطح گرم کننده
 • کلید بی نهایت
 • برد کنترل الکترونیکی
 • شیر ایمنی
 • فندک فر

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

 • فیوزها

اگر فر دوو  دارای فیوز داخلی است، مشکلی در اجزای برقی می تواند فیوز را خراب کند. که باید یکی از اجزای برقی خراب و یا اتصال کوتاه شده و باید تعمیر اجاق گاز دوو اصفهان شود.

بیشتر فرها دارای نشانگری هستند که نشان میدهدکدام مدار تحت تاثیر یک فیوز معین می باشد. قبل از انجام تعمیرات اجاق گاز را از برق بکشید.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان

 

 • المنت کباب پز

المنت کباب پز دوو که تولید حرارت میکند اگر این المنت فعال نبود، ابتدا باید به دنبال نشانه های ظاهری خراب شدن المنت و یا جدا شدن آن بگردید. اگر پیوستگی در المنت وجود نداشت، المنت باید تعویض شود. اگر سیم کشی مشکل داشت، مشکل آن را برطرف کنید.

نمایندگی تعمیر آلیش گاز در اصفهان

 • المنت پخت دوو 

المنت پخت دوو در پایین فر قرار دارد.  برای مشخص کردن اینکه المنت پخت خراب است یا خیر، ابتدا باید به صورت چشمی بررسی کنید. اگر المنت متورم و یا جدا شده، باید تعویض شود. اگر ظاهر المنت نرمال بود، فر را روشن کنید و بعد از  یک دقیقه خاموش کنید و سردی و گرمی ان را چک کنید.

 • المنت سطح گرم کننده دوو 

نحوه کار این قسمت به این شکل است که یک سیم با استفاده از جریان الکتریکی تولید حرارت می کند. با تسفاده از مولتی متر عملکرد ان بررسی کنید.

همچنین باید از نظر  آسیب دیدگی  بررسی گردد و در صورت وجود تعویض کنید تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان .

 • کلید بی نهایت

اول اجاق گاز دوو را برای تعمیر اجاق گاز از برق در اورید و پنل پشتی  را بردارید. کلید را پیدا کنید  سیم ها را بررسی کنید. با مولتی متر چک کنید و در صورت نیاز کلید را عوض کنید. درصورت نیاز از تست ولتاژ نیز استفاده کنید.

 • برد کنترل الکترونیکی

در فرهای امروزی از برد کنترل الکترونیکی استفاده می شود. این مدل ها از برد  برای به راه انداختن شیر ایمنی در گاز استفاده می شود. اگر برق وجود نداشت، باید برد کنترل الکترونیکی بررسی شود که پیشنهاد این است از فافراد با تجربه استفاده شود.

 • شیر ایمنی

شیر ایمنی فر یا شیر گاز قسمتی ست که از باز نشدن گاز در مجرای اجاق تا وقتی که فندک اماده باشد را بررسی میکند که در صورت خرابی باید تست ولتاژ شود که باید افراد خبره این کار را انجام دهند.

 • فندک فر

فندک فر دوو برای ایجاد شعله استفاده میشود  اگر شعله پخش کن روشن نمی شود شما در نخستین کار فندک را چک کنید. اگر فندک اصلا کار نکرد،  برق در مدار را ببینید میاید یا نه . در صورت نیبامدن جریان برق  باید تست ولتاژ شود که باید افراد خبره این کار را انجام دهند.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

دلیل کم بودن حرارت اجاق گاز چیست؟

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز را دراینجا بررسی میکنیم که در این قسمت دلیل کم بودن حرارت  اجاق گاز را بررسی میکنیم.

تعمیر کار اجاق گاز در اصفهان

 • المنت پخت

المنت پخت پایین فر قرار دارد که 90 درصد گرمای کل را تولید می کند. اگر المنت پخت خراب شود غذا معمولا از بالا می سوزد. برای تست خرابی المنت پخت  ابتدا باید ب نگاه بررسی کنید. اگر المنت  جدا شده، باید عوضش کنید نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو اصفهان .

اگر ظاهر خراب نبود فر را 1 دقیقه  روشن کنید المنت را چک کنید که ببینید گرم است . اگر سرد بود، ممکن است معیوب باشد.

برق اجق گاز را قطع کنید و پنل پشت را بردارید. سیم ها را بررسی کرده که وصل باشد. برای پیوستگی سیم از مولتی متر استفاده کنید تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان .

اگر المنت از بین رفته بود  عوض شود. اگر  سالم بود باید مدار  را بررسی کنید تا مشکل را حل نمایید. تست ولتاژ  فقط باید توسط افراد دارای تجربه انجام شود.

چرا المنت اجاق گاز گرم نمی شود

در آموزش تعمیرات اجاق در اصفهان تعمیر را مطالعه میکنید

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال در اصفهان

 • سوکت و بلوک پایانه سطح گرم کننده اجاق گاز

سوکت و بلوک پایانه سطح گرم کننده برای متصل کردن المنت  سیم پیچی شده به سیم کشی داخلی تعمیر اجاق گاز دوو اصفهان به کار می روند. سوکت های این قسمت در زیر اجاق گاز قرار دارد . اگر المنت اجاق گاز گرم نمیشوند ، ممکن است سوکت مورد پیدا کرده باشند. سوکت و بلوک ها را از نظر پوسیدگی  بررسی کنید در صورت نیاز عوضشان کنید.

 • کلید سطح گرم کننده و نهایت در تعمیر اجاق گاز

برای کنترل هر المنت از کلید بی نهایت استفاده می شود. اگر المنت حرارت  نداشت اما پایانه ها و المنت سالم می باشند،   کلید بی نهایت دچار خرابی شده است.

برای نگاه کردن به ان برق اجاق گاز را قطع کنید پنل پشتی را بردارید. کلید را یافته و خرابی پایانه ها و سیم ها را چک کنید.

کلید را از نظر پیوستگی با مولتی متر بررسی کرده و در صورت لزوم کلید را عوض کنید. اگر کلید سالم هستند باید چک کنید که ولتاژ خوبی به کلید  رسیده است. تست ولتاژ زنده است فقط باید توسط افراد با تجربه انجام شود.

شماره تماس نمایندگی اجاق گاز دوو در اصفهان

اگر نیاز به تعمیرات دارید و دنبال شماره تماس نمایندگی اجاق گاز دوو در اصفهان هستید با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان

انواع تعمیرات تخصصی تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان را از مجموعه بزرگ ما بخواهید زیر را موظف هستیم بهترین خدمات و بهترین تعمیرات و سرویس اجاق گاز دوو در اصفهان را در اختیار شما قرار دهیم تا موجبات رضایت شما از این خدمات فراهم گردد.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پادیسان در اصفهان

مراحل از تماس تا رفع عیب اجاق گاز دوو در اصفهان

 1.  ابتدا با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز اجاق گاز دوو در اصفهان تماس بگیرید .
 2.  در صورت تماس با اپراتور تعمیر اجاق گاز دوو اصفهان ، مشاوره رایگان انجام می شود تا بتوان در همان پشت تلفن عیب و نقص اجاق گاز بر طرف گردد.
 3. اگر توسط تلفن و صحبت با کارشناس اجاق گاز دوو عیب و خرابی اجاق گاز دوو در اصفهان بر طرف نگردید ظرف مدت  یک الی دو ساعت تکنسین متخصص  تعمیرکار اجاق گاز دوو در اصفهانبه محل شما اعزام میگردد  تا تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان را انجام دهد.
 4. توجه فرمایید اجاق گاز دوو در اصفهان همان در محل تعمیر می گردد و نیاز به جا بجایی اجاق گاز دوو در اصفهان نمی باشد.
 5. گارانتی تعمیرات محصولات دوو بعد از تعمیر وسیله خانگی که ما اقدام به تعمیر نموده اید شامل گارانتی تعمیرات می شود و شما نیاز به نگرانی در این زمینه نخواهید داشت.
 6. استفاده از قطعات اصلی دوو برای اینکه عمر گاز دوو شما بالا رود و دیر تر نیاز به تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان داشته باشد.

سرویس اجاق گاز دوو در اصفهان

نکاتی مهم از اجاق گاز دوو در اصفهان :

 • اگر روغن و چربی و یا مواد غذایی که طبخ می شود بر روی اجاق گاز دوو  ریخته شد و قصد داشتید آن را تمیز کنید میتوانید از جوش شیرین و نمک استفاده کنید به نحوی که جوش شیرین و نمک را در آب حل کنید بعد از ان اوسط دستمالی که زبر نباشد اقدام به تمیز کردن محل مورد نظر کنید و با دستمال دیگر آن را خشک نمایید.
 • شیشه اجاق گاز دوو را میتوان با دستمال مرطوب نرم یا روزنامه مرطوب پاک کرد فقط همیشه هنگام پاک کردن شیشه مراقب باشید شیشه خورد نشود.
 • همیشه اجاق گازی تهیه نمایید که دارای دوو باشد زیرا امنیت بالا تری دارد و باعث میشود به دلیلی  مایعات سر رفت باعث می شود گاز نشر پیدا نکند.

چرا باید تعمیرات اجاق گاز و فرگاز دوو خود را به اصفهان تعمیر بسپارید؟

 1. تعمیر کاران دوره دیده اجاق گاز دوو
 2. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دوو
 3. جز برترین مجموعه تعمیراتی لوازم خانگی
 4. گارانتی تعمیرات اجاق دوو 
 5. قیمت مناسب برای تعمیر اجاق دوو 
 6. تجربه و تخصص بالا برای تعمیر اجاق گاز دوو اصفهان
 7. بر اورد هرینه قبل تعمیر اجاق دوو اصفهان

برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در اصفهان نیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات ما اشنا شوید.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر اجاق گاز و فرگاز دوو در اصفهان زیر نظر مجموعه تعمیراتی اصفهان تعمیر که دارای قابل اعتماد ترین سرویس کاران اجاق دوو و فرگاز دوو در اصفهان را دارا می باشد. مجموعه اصفهان تعمیر برای تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان دهها سرویس کار اجاق دوو در اصفهان دارا می باشد. مهم نیست که برند و مدل اجاق دوو شما در اصفهان چی باشد تعمیر کاران دوو در اصفهان تعمیر به همه مدل های اجاق گاز دوو  آشنایی دارند.

مشکلات متداول اجاق گاز و فرگاز دوو در اصفهان که نیاز به تعمیر دارند :

 1. روشن نشدن شعله فر اجاق گاز دوو
 2. پخش کردن دود هنگام کار کردن شعله اجاق گاز دوو
 3. خاموش بودن فر تو کار دوو
 4. جرقه نزدن فندک اجاق دوو 

تعمیر اجاق گاز پادیسان در اصفهان

تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان

البته ممکن می باشد به دلایل دیگر  تیاز به تعمیر اجاق گاز دوو اصفهان باشد که شما میتوانید با مطرح کردن آن با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره رایگان بگیرید تا کارشناسان ما از طریف تماس اقدام به اشنا کردن شما به خرابی و یا تعمیر اجاق دوو در اصفهان نمایند و اگر نیاز شد تعمیر کار اجاق دوو در اصفهان را برای شما به محل ارسال نمایند.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو اصفهان

 تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان

لازم به ذکر است که شرکت دوو  ، سازنده این محصول  در تولید و عرضه انواع لوازم خانگی و آشپزخانه است که با توجه به عرضه تولیداتی با کیفیت و قیمت مناسب از محبوبیت خوبی بین مصرف‌کنندگان داخلی بهره می‌برد و نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان وظیفه تعمیرات اجاق دوو در اصفهان را دارا می باشد.

تعمیر اجاق گاز پادیسان در اصفهان

نمایندگی اجاق گاز دوو در اصفهان

 • تعمیر اجاق گاز دوو اصفهان
 • نمایندگی فروش دوو در اصفهان
 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان
 •  تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان

برای راه کم کردن مصرف انرژی و نمایندگی تعمیرات آاگ در اصفهان و همچنین گازدوو کلیک نمایید تا اطلاعات بیشتری از این موضوع در اختیار شما قرار گیرد نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان.

تعمیرگاه اجاق گاز دوو در اصفهان

 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو اصفهان
 • تعمیرات اجاق گاز دوو اصفهان
 • تعمیر اجاق گاز دوو در اصفهان
 • نمایندگی تعمیر اجاق گاز دوو اصفهان
 • تعمیر گاه اجاق گاز دوو اصفهان
 • تعمیر کار اجاق گاز دوو اصفهان
 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو در اصفهان

همچنین برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو اصفهان و تعمیر اجاق گاز آلتون اصفهان کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *