تعمیر ماشین لباسشویی میدیا اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی میدیا اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی میدیا اصفهان . امروزه ماشین لباسشویی میدیا یکی از ضروری ترین لوازم خانگی در منزل حساب می شود و یافتن دلایل خرابی و عیب یابی آن می تواند بسیار سخت باشد و حتی باعث سر در گمی نیز شود. دسترسی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان زمانی معلوم خواهد شد که تمامی لباس چرک شده باشد و لباسشویی میدیا خراب شده است و نتوانید لباسها را بشورید. اصفهان تعمیر، تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان، در خدمت شماست. جهت اعزام تعمیرکار به منزل شما با شماره ( ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ اشرفی – عضو اتحادیه لوازم خانگی – با ارائه فاکتور ) در سایت تماس بگیرید.

 1. تعمیر ماشین لباسشویی میدیا اصفهان
 2. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان
 3. سرویس و دلایل خرابی ماشین لباسشویی میدیا
  1. روشن نشدن ماشین لباسشویی
  2. شروع به کار نکردن هیچ یک از برنامه های لباسشویی میدیا
  3. ماشین لباسشویی میدیا نمی چرخد
  4. تخلیه نکردن آب توسط لباسشویی میدیا
  5. آبگیری نکردن ماشین لباسشویی میدیا
  6. آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی میدیا
  7. نشتی یا آبریزش ماشین لباسشویی میدیا
  8. درب ماشین لباسشویی باز یا بسته نمی شود
  9. ماشین لباسشویی میدیا لرزش و تکان های شدیدی دارد
  10. لباسشویی میدیا سر و صدای زیادی دارد
 4. نمایندگی شهرستان ها

دسترسی سریع به محتوا

مزایای تماس با تعمیرگاه مرکزی لباسشویی مدیا در اصفهان

مجموعه بزرگ اصفهان تعمیر به عنوان تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان ویژگی هایی دارد که آن را از سایرین مجموعه های تعمیراتی متفاوت کرده است.

از جمله ویژگی های شاخصاصفهان تعمیر برای تعمیر لباسشویی:

 • استفاده از قطعه اصلی و فابریک ماشین لباسشویی میدیا، تعمیرکاران و سرویس کاران با تجربه و دارای تخصص ، دانش علمی به روز، متعهد و خوش اخلاق و خ.ش برخورد و پایبند به قوانین اصفهان تعمیر برای مدیریت و رضایتمندی مشتری برای تعمیر لباسشویی میدیا در اصفهان می باشد.
 • سرویس کاران ما دوره های لازم تعمیر لباسشویی میدیا در اصفهان را سپری کرده اند.
 • در زمینه تعمیر این لباسشویی مدیا در اصفهان مهارت دارند.
 • زمان شما و استرس خرابی دستگه برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان مهم می باشد.
 • اعزام تعمیرکار لباسشویی میدیا در اصفهان در کمترین ترین زمان به منزل شما انجام می گیرد و زمان تعمیر برای سرویس دهی از قبل هماهنگ خواهد شد تا شما حضور داشته باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی میدیا اصفهان

اگر در منزلتان از ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان استفاده می کنید و اکنون ماشین لباسشویی شما خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد و دنبال رفع غیب ماشین لباسشویی در اصفهان و تعمیر ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان میگردید با ما همراه باشید. ما اطلاعاتی که برای رفعاشکال باید بدانید را در اختیار شما قرار می دهیم و نحوه رفع مشکل را با شما در میان خواهیم گذاشت.

تعمیر ماشین لباسشویی میدیا اصفهان

نکته مهم :
برای برطرف نمودن مشکل ماشین لباسشویی در منزل توسط خودتان ، لازم به ذکر است حتما باید دارای تخصص کافی مکانیکی و الکتریکی باشید و نحوه کار کردن با قطعاتی ماشین لباسشویی میدیا را دارا باشید.

در مبحث بعدی داشتن لوازم و تجیزات مناسب برای تعمیر و بررسی عیب ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان می باشد. اگر به هر دلیلی اشنایی لازم را ندارید به هیچ وجه اقدام به تعمیر نکنید چون ممکن است به قطعات سالم نیزآسیب بزنید و هزینه تعمیر ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان را دو چندان نمایید. پس سعی نموده با تعمیرکاران و متخصصان اصفهان تعمیر تماس حاصل فرمایید در در اسرع وقت اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان کنند.

برای آشنایی با تعمیر یخچال در اصفهان مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان

برخی از مشکلات که در خانه با ماشین لباسشویی میدیا رایج است و میتوان صرفا با دفترچه ماشین لباسشویی میدیا آن را حل نمود اما بعضی از عیوب نیاز به متخصص کاربلد و دوره دیده لباسشویی میدیا در اصفهان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان میباشد.

اگر نیاز به تعمیر لباسشویی در اصفهان دارید توسط مجوعه هماهنگ با ارایه فاکتور میتوانید با مجموعه اصفهان تعمیر تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا اصفهان

مشکلات ماشین لباسشویی میدیا

روشن نشدن ماشین لباسشویی

مشکل: نرسیدن برق به لباسشویی

عیب یابی ماشین لباسشویی که خاموش شده است و روشن نمی شود می تواند بسیار پیچیده قابل شناسایی باشد، برای اینکه دلیلهای متعددی میتواند سبب این مشکل شوند. یکی از دلایل عمده روشن نشدن دستگاه قطعی بین سیم الکتریسته و ماشین لباسشویی میدیا می باشد. هنگامی که صفحه نمایش لباسشویی میدیا روشن نشد، دو شاخه دستگاه و بعداز ان پریز برق را بررسی نمایید . امکان دارد دو شاخه خراب شده باشد و یا سه راهی خراب شده باشد. برای تست سه راهی و یا پریز از فازمتر میتوانید استفاده ننمایید و یا اینکه دستگاهی دیگر را به پریز بزنید ببینید ان دستگاه روشن میشود و یا خیز.

اگر تعدادی از چراغها روشن نمی شود و تعدادی روشن می شود مشکل برق رسانی ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان می باشد که عمده ترین دلیل برد الکتریکی جلوی ماشین لباسشویی میدیا دارای مشکل است که باید یا تعمیر شود و در صورت اینکه قابل تعمیر نباشد و سوخته مامل باشد تعویض گردد.

تعمیر یخچال دوو در اصفهان و تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان و تعمیر یخچال ال جی در اصفهان جز خدمات ما می باشد.

شروع به کار نکردن هیچ یک از برنامه های لباسشویی میدیا

دلایل خرابی:

 • قفل کودک را چک نمایید
 • از بسته بودن درب لباسشویی میدیا اطمینان حاصل فرمایید
 • دکمه استارت را دقیق فشار دهید

یکی از دلایلی که گاها باعث شروع نشدن کار لباسشویی میشود روشن بودن قفل کودک می باشد که برای این کار به دفتر چه راهنما مراجعه نمایید چون هر مدل از لباسشویی های میدیا به یک صورت قفل کودک آنها غیر فعال میشود.

روش های غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی میدیا اصفهان :

 1. یک روش : دکمه استارت را به مدت ۳ الی ۵ ثانیه فشار دهید و نگه دارید. بعد از ان باید د علامت کلید و یا عبارت “CL” از روی صفحه پاک شده باشد مخفف Cildren Luck.
 2. روش دوم : برخی مدل های لباسشویی های میدیا برای غیر فعال کردن قفل کودک فشار دادن کلید rpm و finished in به مدت 3 ثانیه می باشدکه بعد از صدای که شنیده می شود قفل کودک غیر فعال می شود.
 3. در صفحه نمایش لمسی روی مربع روشن با علامت کلید و عبارت ۳ seconds را در زیر آن خواهید دید که ۳ ثانیه نگه دارید.

بسته نبودن درب لباسشویی میدیا

اگر درب ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان بسته نباشد ، یا اینکه لباسی اجازه بسته شدن در لباسشویی را نمیدهد که تا زمانی درب ماشین لباسشویی میدیا بسته نشده باشد ماشین لباسشویی اقدام به کار کردن نمیکند و شستشو انجام نخواهد شد. از قرار دادن لباس بیش از حد در ماشین لباسشویی میدیا خود داری کنید چون باعث بسته نشدن در لباسشویی می شود و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان نداشته باشید.

دکمه استارت را دقیق فشار دهید

برای روشن شدن درست و شروع کردن به کار به مدت یک ثانیه دکمه استارت لباسشویی میدیا را فشار دهید تا شروع به کار کند روشن کردن و فشار دادن لحظه ایی کمکی نمیکند همنچنین این زمان نگه داشتن نباید بیش از 3 ثانیه باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا اصفهان

ماشین لباسشویی میدیا نمی چرخد

دلایل مشکل:

 • لباس که داخل لباسشویی قرار دادید نامتعادل می باشد.
 • برنامه انتخابی در ماشین لباسشویی میدیا مورد دارد
 • پاره شدن تسمه درام لباسشویی میدیا
 • معیوب شدن زغال موتور
 • مشکل دار شدن یاتاقان ، کلاچ ، کوپلینگ موتور ، قفل درب و…

لباس که داخل لباسشویی قرار دادید نامتعادل می باشد.

فهمیدن عیب ماشین لباسشویی میدیا که نمی چرخد به اسانی نیست، به خاطر اینکه دلایل زیادی باعث نچرخیدن لباسشویی میدیا میشود. در بعضی از مواقع لباسشویی با تشخیص میزان لباس های زیاد و یا نامتعادل بودن لباس ها در ماشین لباسشویی میدیا می تواند از چرخیدن لباسشویی میدیا جلوگیری کنند و یا اینکه ماشین لباسشویی میدیا به کندی شورع به چرخیدن کند برای برطرف نمودن چنین مشکلی اول از همه لباسهای داخل ماشین لباسشویی را چک کنید و لباسها را اگر دیک طرف جمع شده اند پخش کنید و یا از حجم لباسها کم کنید تا مشکل بر طرف گردد.

برنامه انتخابی در ماشین لباسشویی میدیا مورد دارد

از دلایل دیگر نچرخیدن لباسشویی میدیا برنامه انتخابی شستشو است. گاهی موارد نچرخیدن جای نگرانی ندارد و بدلیل نوع لباسی که درون لباسشویی ریخته ایید سبب این کار می شود.

پاره شدن تسمه درام لباسشویی میدیا

از دلایل نچرخیدن ماشین لباسشویی میدیا تسمه درام میباشد. کار تسمه درام اتصال و ارتباط بین موتور لباسشویی میدیا و درام را ایجاد میکند که درصورت کار زیاد ممکن از این تسمه درام پاره شود و یا نتواند کارایی لازم و ارتباط را انجام دهد. برای تست اینکه تسمه درام سالم می باشد یا خیر با دست درام را بچرخانید اگر دیدید راحت و بدون هیچ مقاومتی چرخیده می شود بدانید تسمه از بین رفته و یا پاره شده است. که دراین صورت نیاز به تعویض دارد و باید تسمه درام تعویض گردد.

معیوب شدن زغال موتور

از وارد نچرخیدن ماشین لباسشویی زغال موتور ماشین لباسشویی میدیا می باشد که باید بررسی شود. زغال موتور ماشین لباسشویی میدیا موظف است جریان الکتریسیته را ارمیچر انتقال دهد و این اتصال باعث جرخش درام خواهد شد و درام همش باعث جرخش ماشین لباسشویی میشود و اگر ماشین لباسشویی میدیا شما نمیچرخد یکی از گزینه های بررسی حتما زغال موتور لباسشویی میدیا می باشد که باید به ان توجه نمایید.

برای آشنایی با تعمیر اجاق گاز در اصفهان مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

مشکل دار شدن یاتاقان ، کلاچ ، کوپلینگ موتور ، قفل درب و…

در ماشین لباسشویی میدیا وظیفه کوپلینگ اتصال موتور لباسشویی به سیستم انتقال نیروی ماشین لباسشویی را انجام می دهد. لباس های که داخل ماشین لباسشویی میدیا زیاد تر از حد مجاز باشد کوپلینگ عمل نخواهد کرد و این باعث حفاظت از لباسشویی شما میشود که ضرر به موتور نرسد. در صورت شکستگی و یا فرسودگی کوپلینگ باید تعویض شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی درمیدیا اصفهان

تخلیه نکردن آب توسط لباسشویی میدیا

دلایل مشکل:

 • مسدودی و یا خم شدنه شیلنگ لباسشویی
 • فیلتر ماشین لباسشویی میدیا مسدود شده است
 • خرابی پمپ تخلیه لباسشویی

مسدودی و یا خم شدنه شیلنگ لباسشویی

برای اینکه متوجه شویدشیلنگ تخلیه خم نشده است، لباسشویی خود را کمی جلو کشیده و شیلنگ لباسشویی میدیا را بررسی کنید. کاره بعدی که باید انجام دهید این است که شلنگ تخلیه توسط شی ایی مسدود نشده باشد که با روشن کردن دکمه تخلیه باید متوجه مسدود بودن آن باید بشوید.

از عوامل دیگر گرفتی ، مسدود شدن فیلتر می باشد. هر چیزی که موجب مسدود شدن فیلتر شود اجازه تخلیه آب را نمیدهد از مواردی که به فور دیده میشود گیر کردن جوراب بچه می باشد که درون شلنگ تخلیه میباشد اگر نتوانستید مشکل را حل نمایید به تعمیر ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان و یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی میدیا

دلایل مشکل:

 • مسدودی یا خم شدن لوله های ماشین لباسشویی میدیا
 • پایین بودن فشار آب ورودی به ماشین لباسشویی میدیا
 • شیر برقی ورودی ماشین لباسشویی میدیا

مسدودی یا خم شدن لوله های ماشین لباسشویی میدیا

از خم نبودن شیلنگ آب ورودی آب سرد به ماشین لباسویی مطمئن شوید و همچنین به شلنگ خوب نگاه کنید که مسدود نشده باشد و اب راحت در آن حرکت میکند. اطمینان حاصل کنید.

پایین بودن فشار آب ورودی به ماشین لباسشویی میدیا

از دیگر موارد این مشکل پایین بودن شار آب ورودی به ماشین لباسشویی میدیا می باشد. شیلنگ ورودی آب را ماشین لباسشویی جدا نمایید و ببنید فشار وردوی آب چه مقدار است . اصولا در تابستان در واحدهای آپارتمانی فشار آب کم میباشد اگر از پمپ فشار آب استفاده میکنید میتوانید آن را روشن نمایید.

شیر برقی ورودی ماشین لباسشویی میدیا

شیر برقی ورودی ماشین لباسشویی میدیا یکی از دلایل مشکل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی میدیا می باشد اگر اطلاعات کافی درباره شیر برقی ندارید آن را به کارشناس خبره این کاربسپارید به تعمیر ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان و یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان و تعمیر لباسشویی میدیا اصفهان تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی میدیا اصفهان

آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی میدیا

یکی از مشکلاتی که گاها ماشین لباسشویی دارد این میباشد که اب در ماشین لباسشویی سر ریز میکند و یا به اصطلاح آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی میدیا

دلایل مشکل :

 • شیر ورودی آب مشکل دارد
 • سوئیچ فشار عیب فنی دارد
 • ایراد محفظه فشار ماشین لباسشویی میدیا میباشد.

برای آشنایی با نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در اصفهان مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

شیر ورودی آب مشکل دارد

وظیفه تامین آب در ماشین لباسشویی توسط شیر ورودی آب یا شیر برقی صورت میگیرد در اصل ورود آب به ماشین لباسشویی میدیا این شیر می باشد. اگر این شیر به هر دلیلی مشکل دار شود در مبحث آبگیری در ماشین لباسشویی دچار مشکل خواهید شد که یا آبگیری نمیکند در صورت خراب بودن آن، امکان بروز مشکل در آبگیری لباسشویی وجود دارد. مثلا آبگیری کند یا آبگیری نکردن و یا در حالت دیگر آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی میدیا رخ میدهد.

سوئیچ فشار عیب فنی دارد

میزان گرمی و سردی آب در ماشین لباسشویی میدیا با توجه به دمایی است که شما به ماشین لباسشویی داده اید که سوئیچ فشاری این وظیفه متعادل کردن دمای درخواستی را به عهده دارد که در صورت رخابی این سوئیچ و یا سوئیچ فشار عیب فنی دارد باعث این میشود که آب ماشین لباسشویی سریز کند.

برای حل این مشکل حتما باید تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان توسط کارشناس فنی و با تجربه صورت گیرد.

ایراد محفظه فشار ماشین لباسشویی میدیا میباشد.

محفظه فشار وقتی که درام از آب پر شد سرشار از هوا میگردد. هوا موجب به کار افتادن سوئیچ فشار می شودکه اغاز مراتب چرخیدن ماشین لباسشویی استارت میخورد. در صورت مشکل فنی در محفظه ی فشار باعث اختلال و سر ریز شدن ماشین لباسشویی میدیا می گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی میدیا اصفهان

نشتی یا آبریزش ماشین لباسشویی میدیا

عیب یابی ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان

دلایل مشکل:

به سه صورت نشتی

 • نشتی از پشت لباسشویی میدیا
 • نشتی از جلو لباسشویی میدیا
 • نشتی از زیر لباسشویی میدیا

نشتی از پشت لباسشویی میدیا

در نشتی از پشت لباسشویی میدیا مشکل از شیلنگ آب ورودی و یا شیلنگ آب خروجی می باشد. که باید این شلنگها مورد بررسی قرار بگیرند و در صورت دارای مشکل بودن تعویض گردند.

نشتی از جلو لباسشویی میدیا

در این حالت یعنی نشتی از جلو لباسشویی میدیا مشکل از درب ویا محفظه جاپودری و احتمالا فیلتر دستگاه می باشد. همیشه درب را چک نمایید که بسته باشد. و از اینکه لاستیک بین درب گیر نکرده مطمئن شوید. مقدار لباس که درون لباسشویی قرار دارد نباید بیش از ظرفیت لباسشویی باشد باید از این مطلب نیز مطمون شوید.

فشار زیاد آب و یا مسدودیت نازل باعث میشود که مشکل از جاپودری باشد و باعث نشتی از جلو لباسشویی میدیا شود لازم به ذکر است در پوش را نیز چک کنید و از بسته بودن صحیح ان مطمئن شوید.

نشتی از زیر لباسشویی میدیا

برای برطرف کردن نشتی از زیر لباسشویی میدیا اول باید مواردی که در نشتی از بالا و نستی از جلو لباسشویی بررسی شد را چک نمایید اگر باز هم با بررسی موارد بالا مشکل حل نگردید از تعمیر کار سیار لباسشویی و یا تعمیر ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان و یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

درب ماشین لباسشویی میدیا باز یا بسته نمی شود

دلایل مشکل :

 • فعال شدن قفل کودک میدیا
 • گیر افتادن لباسها بین درب لباسشویی میدیا
 • وزن بیش از حد لباس درون ماشین لباسشویی و پر بودن آن
 • ایراد در قفل درب لباسشویی

فعال شدن قفل کودک میدیا

یکی از دلیایل باز نشدن درب لباسشویی به فعال بودن قفل کودک لباسشویی میدیا میباشد. که با غیر فعال کردن قفل کودک دوباره لباسشویی شما دربش کار خواهد کرد.

گیر افتادن لباسها بین درب لباسشویی میدیا

دلیل دیگر برای بسته شدن و باز شدن دری مشکل ایجاد میکند گیر کردن لباس کوچک بین درب و بدنه می باشد و بهتر است این مورد را حتما نگاه نکایید.

وزن بیش از حد لباس درون ماشین لباسشویی و پر بودن آن

از دیگر دلایل بسته نشدن درب لباسشویی بستگی به مقدار زیاد لباس هایی که درون لباسشویی باکنست قرار دارد مربوط می باشد. هیچوقت نبیاد بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی درون آن لباس برای شستشو قرار داد.

ایراد در قفل درب لباسشویی

در انتها آخرین موردی که باعث خرابی درب ماشین لباسشویی می شود خرابی قفبپل درب آن می باشد. در این صورت زبانه لباسشویی درگیر نشده و درب به طور استاندارد بسته نمی شود.

اگر با طرف نمودن موارد بالا بار هم مشکل داشتید باید با متخصصین و تعمیر کار لباسشویی میدیا در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

ماشین لباسشویی میدیا لرزش و تکان های شدیدی دارد

دلایل مشکل :

 • محل قرار گیری نامناسب لباسشویی میدیا
 • لباسشویی تراز نمیباشد
 • بار نامتعادل لباس درون دیگ
 • باز کردن پیچ های مخصوص حمل و نقل
 • کمک فنرها دارای مشکل است

محل قرار گیری ناناسب لباسشویی میدیا

یکی از دلایل که لباسشویی همراه با سر صدا و تکان میباشد به چندین عامل بستگی دارد امکان دارد بر روی کفپوشی ناهموار قرار گرفته باشد و لباسشویی باید در محلی صف و صاف قرار گرفته باشد.

لباسشویی تراز نمیباشد

اگر لباسشویی تراز نباشد حتما با مشکلات تعادلی و سر صدا روبرو خواهد شد، مخصوصا در هنگام دور تند برای خشک کردن لباس استفاده میشود. از تراز بودن و صاف بودن لباسشویی بر روی سطح زمین کاملا اگاهی پیدا کنید.

بار نامتعادل لباس درون دیگ

به دلیل اینکه لباسها به صورت هم تراز ریخته نشده اند و در یک طرف تلنبار شدند هنگام چرخش باعث سر صدا میشود. که باید لباس ها را درون دیگ لباسشویی پخش نمایید.

باز کردن پیچ های مخصوص حمل و نقل

گاهی هنگام نصب ماشین لباسشویی میدیا ، باز کردن پیچ های مخصوص حمل و نقل را فراموش می کنند. باز نکردن این پیچ ها باعث لرزش های شدیدی در ماشین لباسشویی هنگام کار کردن و یا خشک کردن می شود.

کمک فنرها دارای مشکل است

از دیگر دلایل سر صدای ماشین لباسشویی میدیا خرابی کمک فنرها میباشد که برای تعمیر کمک فنر ها لباسشویی حتما باید به تعمیر گاه مجاز لباسشویی میدیا در نمایندگی تعمیرات لباسشویی میدیا در اصفهان برای تعمیر لباسشویی میدیا در اصفهان مراجعه نمایید

تعمیر ماشین لباسشویی میدیا اصفهان

لباسشویی میدیا سر و صدای زیادی دارد

دلیلایل مشکل:

 • تراز نبودن لباسشویی
 • باز نشدن پیچ های حمل و نقل
 • یاتاقان
 • پولی
 • کوپلینگ موتور
 • کلاچ
 • تسمه
 • پمپ تخلیه

سر و صدای ماشین لباسشویی می تواند دلایل بسیار زیادی دارا باشد، بنابراین عیب یابی سر صدای ماشین لباسشویی میدیا متفاوت است. برخی از صداهای تولید شده از لباسشویی عادی بوده و مال خود دستگاه می باشد و نیازی به نگرانی نیست.

نمایندگی ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان

موارد بالا نیاز به تعمیر کار باتجربه لباسشویی میدیا ایتالیا در اصفهان تجربه دارد پس اگر اطلاعات فنی در این مورد ندارید از باز کردن لباسشویی خود داری نمایید نمایندگی ماشین لباسشویی میدیا در اصفهان .

نمایندگی شهرستان های شاهین شهر ، سپاهان شهر ، بهارستان اصفهان

برای اطلاع از موارد زیر در شهرستان های سپاهان شهر ، شاهین شهر ، بهارستان میتوانید با شماره ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ همراه باشید.

 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در شاهین شهر
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در بهارستان

تعمیرات لباسشویی میدیا اصفهان

برد الکتریکی ماشین لباسشویی در اصفهان و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج اصفهان و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان و نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آبسان در اصفهان و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *