نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان

نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان
4.7/5 - (7 امتیاز)

نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان ، امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اختراع دستگاه ماشین ظرفشویی ها مصرف قرص ماشین ظرفشویی ها نیز مصرف بیشتری در جامعه پیدا کرده است.

این یک آگهی تبلیغاتیست

قیمت زیر هر عکس فینیش + فیری + پریل + هوم پلاس

اصل بخرین تا به دستگاه خود آسیب نرسانید ( قیمت عمده فروشی):
09135345998 بیات

 


خرید حضوری و همچنین ارسال با پیک تسویه در محل

 

 • نمایندگی  پریل در اصفهان
 • نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیش در اصفهان
 • نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فیری در اصفهان

نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان

نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان، تا مدت ها از پودر ماشین ظرفشویی استفاده میشد اما با پیشرفت فناوری قرص ماشین ظرفشویی جایگزین مناسبی برای آن شده است.  با قرار دادن قرص در ماشین ظرفشویی زمانی که تحت فشار آب قرار می گیرد، محتویات قرص ماشین ظرفشویی در داخل آب رها شده و شستشو آغاز می شود.

می توان گفت قرص ماشین ظرفشویی در مقایسه با پودر دارای مزیت های زیادی است. از جمله:

 • دیرتر دچار رطوبت می شوند.
 • به صورت طولانی تری در سیکل شستشو می مانند.
 • زمانی که تعداد ظرفها کم باشند و کمتر چرب باشند دیگر نیازی به جلا دهنده نیست.
 • و مهمتر  خاصیت براق کنندگی آنهاست.

نکته مهم این است که در میان قرص های موجود در بازار باید به دنبال مارکهای شناخته شده و اصل بود. این مدل قرص های ماشین ظرفشویی دارای کیفیت بالا بوده و فاسد پذیری آنها بسیار پایین است.

از این برندهای پریل، فینیش، پری میتوانید از نمایندگی قرص های ماشین ظرفشویی پریل در اصفهان، نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیش در اصفهان، نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فیری در اصفهان را اصل تهیه نمایید.

نمایندگی قرص ظرفشویی فینیش در اصفهان

نمایندگی های قرص ماشین ظرفشویی فینیش به صورت رسمی فعالیت دارند. این امر نشان دهنده این است که خریداران اطمینان کامل پیدا می کنند که خرید آنها از نمایندگی معتبر صورت می گیرد.

قدرتمندترین و محبوبترین و شناخته شده ترین قرص ماشین ظرفشویی با شهرت جهانی قرص ماشین ظرفشویی فینیش است که فرمولهای متفاوت و متنوعی را در بر می گیرد.

 • تمیزی و درخشندگی ظروف،
 • سلامت ظروف و افزایش عمر ظروف
 • و همچنین ماشین ظرفشویی و حفظ سلامت دستان مصرف کنندگان

از جمله ویژگیهایی است که این قرص ماشین ظرفشویی فینیش را در میان رقیب ها بسیار یکه تاز میدان رقابت ساخته است در نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان که دارای نمایندگی قرص ظرفشویی فینیش در اصفهان تهیه نمایید.

با توجه به تلاش شبانه روزی محققان و دانشمندان شرکت بزرگ قرص ماشین ظرفشویی فینیش هر روز بر کیفیت محصولات افزوده شده و قرص ماشین ظرف شویی فینیش را در حال حاضر به پیشتاز عرصه تبدیل نموده است.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش از جمله قرص های موجود در بازار است که خریداران بسیاری را از آن خود کرده است. نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیش در اصفهان با فعالیت گسترده در سراسر کشور دسترسی خریداران به محصولات مورد نیازشان را با کیفیت و قیمت های متنوع فراهم نموده است.

نمایندگی فینیش در اصفهان

نمایندگی رسمی فروش قرص ماشین ظرفشویی فینیش در اصفهان  هستند. نمایندگی رسمی محصولات متنوع قرص ماشین ظرفشویی فینیش را با قیمتها و ترکیبات مختلف عرضه میدارد. شما می توانید انواع قرص ماشین ظرفشویی فینیش را از نمایندگی های قرص ماشین ظرفشویی فینیش در اصفهان که به صورت رسمی فعالیت دارند، بیابید و با اطمینان صد در صدی خرید خود را در نمایندگی فینیش در اصفهان انجام دهید.

در نمایندگی های قرص ماشین ظرفشویی فینیش می توانید انواع قرص ماشین ظرفشویی را که در ادامه آمده است پیدا کنید:

ابتدا از قدیمی ترین قرص ماشین ظرفشویی فینیش در شروع می کنیم.

قرص ماشین ظرفشویی کلاسیک فینیش

قدیمی‌ ترین قرص‌ ماشین ظرفشویی فینیش است که در شستن ظرف‌ها قدرتمند و عالی عمل می کند. اما این قرص قدیمی خیلی از کار‌ها را نمیتواند به تنهایی انجام دهد به همین دلیل احتیاج به نمک ماشین ظرفشویی و جلادهنده ماشین ظرفشویی هم دارید. البته اگر درخشندگی ظرف‌ها چندان مهم نیست به تنهایی‌ هم از قرص ماشین ظرفشویی فینیش کلاسیک استفاده کنید. میتوانید این قرص را در نمایندگی فروش قرص ماشین ظرفشویی در اصفهان تهیه کنید.

قرص ماشین ظرفشویی همه‌کاره فینیش

قرص ماشین ظرفشویی همه کاره فینیش جهت حفظ سلامت ماشین ظرفشویی و ظروف تولید شدند. این قرص با اضافه شدن نمک و جلادهنده ماشین ظرفشویی به قرص ماشین ظرفشویی کلاسیک ایجاد شد و ترکیبی فوق العاده قدرتمند و کارا برای شستن ظروف به شمار می آید.

قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش در اصفهان

جدیدترین عضو خانواده قرص‌های ماشین ظرفشویی فینیش قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم است که ترکیبی شگفت انگیز از ویژگیهای دو قرص ماشین ظرفشویی کلاسیک و همه کاره است. نیرویی باورنکردنی در شست‌ و‌ شوی ظرف‌ ها را خواهید دید.

رایحه‌ های متنوع و خوشایندی که در ترکیب  قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم وجود دارد به جذابیت این قرص اضافه کرده است.

علاوه بر آن یک لایه ژله‌ اطراف این قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم را می پوشاند که در آب حل می شود.

این لایه از ژله شکل و قیافه قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم را بقیه قرص ها مشخص و  متمایز ساخته است. همچنین عمر آن را در شستشوی ظروف بالا برده است.

قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم در مقایسه با دو قرص قبلی از خود قدرت جلای فوق‌ العاده‌ای برخوردار است و باعث می شود که ظرف‌ هایتان از دور برق بزنند.

اما این نکته را نیز باید مورد توجه قرار داد:

قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم پیشرفته‌ تر و قدرتمندتر است ولی از آنجا که یک لایه ژله‌ای دارد نمی توان آن را نصف کرد. پس وقتی که تعداد ظرف ها کم است استفاده  به صرفه ندارد. خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش در اصفهان میتواینند به نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان مراجعه کنید.

انواع قرص ظرفشویی فینیش 

انواع قرص ظرفشویی فینیش در در جدول زیر قابل مشاهده است که با توجه به نیاز و قیمت مورد نظرتان می توانید از میان آنها انتخاب نمایید.

شماره نوع
۱ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۱۰۰ عددی
۲ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل HEPSI  ARADA بسته ۲۶ عددی
۳ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۷۲ عددی
۴ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۸۰ عددی
۵ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۳۲ عددی
۶ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کلاسیک بسته ۶۰ عددی
۷ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل اکسی بسته ۵۰ عددی
۸ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۱۵ عددی
۹ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۶۰ عددی
۱۰ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل    ARADA LEMON بسته ۸۰ عددی
۱۱ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل   All in  One Maxبسته ۱۰۰ عددی
۱۲ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Arada بسته ۸۰ عددی
۱۳ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل    Quantum XXL Leamon بسته ۵۴ عددی
۱۴ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Oxi Quantum بسته ۳۴ عددی
۱۵ قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل  PowerBallبسته ۱۲۵ عددی
نمایندگی قرص ظرفشویی فینیش در اصفهان

نمایندگی قرص ظرفشویی پریل در اصفهان

نمایندگی قرص ظرفشویی پریل در اصفهان ، به نظر قرص ماشین ظرفشویی پریل از جمله مسحور کننده ترین و قدرتمند ترین تمیز کننده هاست و جز بهترین و با کیفیت ترین قرص های ماشین ظرفشویی که در بازار ایران در دسترس است می باشد.

نمایندگی فروش مواد شوینده اصلی. قرص ظرفشویی فایری. فروش مواد شوینده ظرفشویی فروش قرص ، نمک ، جرم گیر ، مایع جلا دهنده ، پودر و خوشبو کننده ماشین ظرفشویی …
 
 

در ادامه چند نمونه از ویژگی های قرص ماشین ظرفشویی پریل در جدول قابل مشاهده است:

شماره ویژگی قرص های ماشین ظرفشویی پریل
۱ چربی زدایی و پاک کنندگی تمام عیار
۲ محافظت از ظروف
۳ جلوگیری از خط و خش روی ظرفها
۴ وجودآنزیم هایی برای از بین بردن لکه های قهوه و چای
۵ ایجاد درخشش چشمگیر بر روی ظروف
۶ جلوگیری از ایجاد رسوب برروی ظروف به دلیل وجود نمک
۷ حل شوندگی بسیار سریع در آب
۸ ایجاد رایحه خوشایند درظروف و همچنین در ماشین ظرفشویی
نمایندگی قرص ظرفشویی پریل در اصفهان pril

به دلایلی چون پرمشغله بودن خانوده ها این روزها یکی از مورد نیاز ترین و پرکاربرد ترین ها در خانه ای وجود ماشین ظرفشویی است. همچنین برای شستشوی بهتر نیاز است تا از بهترین های شستشو دهنده های موجود در بازار استفاده کرد از جمله قرص های ماشین ظرفشویی هستند که به صورت عمده و یا در بازار خرده فروشی قابل خریداری می باشند.

نمایندگی پریل در اصفهان

از آنجا که قرص ماشین ظرفشویی از پرمصرف ترین هاست وجود نمایندگی هایی برای فروش در سراسر کشور ضروری است نمایندگی پریل در اصفهان آماده فروش محصولات پریل در اصفهان می باشد.

نمایندگی های قرص ماشین ظرفشویی پریل در اصفهان حتما قرص ماشین ظرفشویی را تهیه نمایید. نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان ارائه دهنده قرص های اصلی در اصفهان می باشد.

نمایندگی جرم گیر فینیش در اصفهان

برای خرید جرم گیر فینیش در اصفهان می توانید از برند مطرح فینیش finish خریداری کنید این جرم گیر فینیش دارا کاربرد بسیار عالی می باشد.

محصولات شوینده پریل

برای خرید محصولات پریل میتوانید به نمایندگی پریل در اصفهان مراجعه نمایید.

 • قرص 90 عددی پریل
 • قرص 80 عددی فینیش کوانتوم
 • قرص 100 عددی فایری
 • جلادهنده 800 میل فینیش
 • نمک 1.7 کیلو دانه درشت فینیش
 • جرم گیر 250 میل پریل
 • بوگیر فینیش
 • جرم گیر لباسشویی پودری کالگون
 • پودر لباسشویی امو 3 کیلویی
 • ژل دوقلو پریل
 • ژل فینیش

نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی پریل

نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی بسیار ساده است. ابتدا باید قرص را درون جا قرصی ماشین ظرفشویی قرار دهید و بعد از آن برنامه مورد نظر را انتخاب نمایید.

 

نمایندگی قرص ظرفشویی فیری در اصفهان

نمایندگی قرص ظرفشویی فیری در اصفهان عرضه کننده انواع قرض ظرفشویی فیری در اصفهان می باشد
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرین.

هیچکس ظرف شستن را دوست ندارد و به این دلیل بود که کمپانی فینیش تصمیم گرفت با مشارکت تولیدکنندگان ماشین‌های ظرف‌شویی، در سال 1953 محصولات مربوط ‌‌به شست‌و‌شوی ظروف را ابداع و تولید کند.

فینیش با وسواس این موضوع را دنبال می‌کند که همه نوع ظرفی را به‌خوبی بتوان شست؛ پس تا زمانی که مطمئن شود هر بار شستن ظروفتان به بهترین نحو انجام می‌شود، پیوسته به نوآوری در این محصولات ادامه می‌دهد با فروش قرص ماشین ظرفشویی فیری در اصفهان همراه باشین.

قرص ماشین ظرفشویی فیری در اصفهان آماده فروش با بهترین کیفیت و کارایی سعی کنید اصل بخرین.

فروش قرص ماشین ظرفشویی فیری در اصفهان

قرص های ماشین ظرفشویی فیری همراه با توپ های مخصوص Powerball، ماشین ظرف‌شویی شما را قادر می‌سازند که در هر بار شست‌وشو، ظرف‌های شما را کاملا پاکیزه و تمیز گرداند. محصولات جانبی ماشین ظرفشویی فیری که برای ماشین‌های ظرف‌شویی بسیار لازم و ضروری هستند مانند جرم‌گیر ماشین ظرف‌شویی، دستگاه شما را پاکیزه و بادوام می‌گرداند. نمایندگی قرص ظرفشویی فیری در اصفهان را میتوانید از ما تهیه نمایید.

نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان

نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان ارائه دهنده قرص های ظرفشویی برند و مارک اصلی در اصفهان می باشد. نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان نمایندگی پخش مرکزی برندهای فینیشfinish، پریل pril، فیری fairy پخش مرکزی با قیمت مناسب در اصفهان.

خرید قرص ظرفشویی در اصفهان

خرید قرص ظرفشویی در اصفهان میتوانید از برندهای مطرح وارداتی با اصالت کالا تهیه نمایید که این محصولات کالای اصلی می باشند.

قرص جرم گیر ماشین لباسشویی فینیش در اصفهان

برای خرید قرص جرم گیر ماشین لباسشویی فینیش در اصفهان می توانید با ما تماس بگیرین.

 

قرص جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش در اصفهان


فينيش
تعداد در بسته: ٣ عدد
کاربرد:
تمیز کننده ماشین ظرفشویی
خصوصیت:
طراوت بخش هوای داخل ماشین ظرفشویی
ویژگی:
از بین برنده بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی، جرم گیر و چربی زدایی

قرص جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش finish بسته 3 عددی، املاح آب و چربی های رسوب کرده در قسمت های مختلف ماشین ظرفشویی مانند فیلتر، پمپ آب و تخلیه و دریچه های اسپری آب را از بین می برد و موجب افزایش کارایی آن می شود.

همچنین از ایجاد بوی نامطبوع داخل ماشین ظرفشویی و بر روی ظروف جلوگیری می کند. جرمگیر ظرفشویی فینیش دو فاز می باشد. فاز رنگی آن حل کننده چربی است و چربی های باقی مانده از شستشوی ظروف را از بین می برد و فاز بی رنگ آن حل کننده رسوبات آهکی است و جرم های سخت ناشی از املاح آب را از بین می برد.

خرید جرم گیر ماشین ظرفشویی

موجب تمیز شدن و باز شدن لوله های داخلی ماشین ظرفشویی و افزایش طول عمر آن می شود. همچنین محیط داخل ماشین ظرفشویی را ضد عفونی کرده و موجب از بین رفتن باکتری های موجود در آن می شود. نکته: مایع جرمگیر فینیش، مناسب برای یکبار جرمگیری ماشین ظرفشویی می باشد. به طور متوسط پس از ٣٠ تا ٤٠ بار شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی، باید آن را جرمگیری نمایید. زمانی که شما از قرص جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش استفاده می کنید تمامی جرم ها و چربی های موجود در ماشین ظرفشویی شما از بین می روند.

فروش جرم گیر فینیش در اصفهان

نحوه مصرف:

مثل همیشه ظروفتان را در دستگاه جا گذاری کنید.
مایع شستشوی ظروف مانند قرص یا ژل را در ماشین قرار دهید.
در کف ماشین پر از ظروف، یک عدد قرص جرمگير را جاگذاری کنید.
در نهایت دستگاهتان را مثل همیشه فعال کنید.
اين قرص براي افرادي كه مثل من زياد جرمگيري مي كنند مناسبه اما جرمگير مايع قويتره

فروشگاه فروش قرص ماشین ظرفشویی در اصفهان

فروشگاه فروش قرص ماشین ظرفشویی در اصفهان ، نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی در اصفهان عرضه کننده قرص های اصلی می شود.

نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان

نمایندگی قرص ظرفشویی در اصفهان پخش مرکزی قرص های با برند اصلی و با کیفیت فراوان می باشد که میتوانید از فروشگاه خرید کنید.

فروش قرص فینیش، پریل و فیری

نمایندگی پخش مرکزی ژله برندهای فینیش finish، پریل pril، فیری fairy پخش مرکزی با قیمت مناسب در اصفهان خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *