آژانس تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان تعمیر

موتور یخچال سینجر ساخت کجاست

لیست محتوای این نوشته

3.7/5 - (4 امتیاز)

موتور یخچال سینجر ساخت کجاست یکی از سوالهاییست که کسانی که نیاز به تهیه یخچال سینجر به هر دلیلی چه جهیزیه و یا دلیل دیگر می پرسند.

موتور یخچال سینجر ساخت کجاست ؟

یکی از سوالهایی که مردم می پرسند این است که موتور یخچال سینجر ساخت کجاست ؟ موتور یخچال سینجر در ابتدا ساخت کشور کره جنوبی بود که بعد از تحریمها، چینی میباشند اما کیفیت بالایی برخوردار هستند.

لازم به ذکر است اکنون با وضعیت تحریمها قطعات الکترونیکی مثل موتور و برد الکترونیکی به  غیر از کشور دوست و برادر چین :)) 🙂 در بازار نخواهید دید اگرم کسی به شما گفت جنس ایرانیست و موتورش غیر  کشور چین می باشد بدانید صحت ندارد و همان اجناس چین میباشد شاید برند فیک بزنن روش اما تهش چین میباشد.

موتور یخچال سینجر ساخت کجاست

چون موتور یخچال سینجر ساخت کشوره کره دیگه به خاطر تحریم ( البته میگفتن کاغذ پاره :   ) اجازه انتقال به ایران رو ندارند و شرکت تولید کننده موتور یخچال مثل کره جنوبی به ایران ارسال نمیکنه چون شرکت تولید کننده زیر تحریم میره و ورشکست میشه. اگر قاچاق بیاد قیمتش انقدر بالا میره که دیگه قابل خرید به قیمت یخچال جنس ایرانی نیست و قیمتش بالا میره و فروش نخواهد داشت در نتیجه تولید کننده هم نمیخواد جنسش گرون بشه که فروشش یخچال فریزر سینجر بیاد پایین.

2 دیدگاه دربارهٔ «موتور یخچال سینجر ساخت کجاست»

  1. سلام یخچال سینجر ما ١٢الی
    ١٣ساعت خوب کا میکند یخ زدایی خاموش و روشن بعد از زمان طی شده یخچال خاموش ودیگر روشن نمیشود بای برق را قطع ووصل کنیم تا دوباره روشن شود هر یک ماه یکبار شبکه های فریزر برفک میزد طوری که به پروانه فن گیر میکند با دو روز خاموش کردن دوباره یخچال را روشن میکنیم وعمل ١٣ ساعت ادامه میدیم باید چکار کنیم برای رفع عیب چون کسی برای تعمیر سینجر نمیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دستگاه شما ثبت شد تکنسین در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت