موتور یخچال هیمالیا ساخت کجاست

4.5/5 - (2 امتیاز)

موتور یخچال هیمالیا ساخت کجاست یکی از سوالهاییست که کسانی که نیاز به تهیه یخچال هیمالیا به هر دلیلی چه جهیزیه و یا دلیل دیگر می پرسند.

موتور یخچال هیمالیا ساخت کجاست ؟

یکی از سوالهایی که مردم می پرسند این است که موتور یخچال هیمالیا ساخت کجاست ؟ موتور یخچال هیمالیا در ابتدا ساخت کشور کره جنوبی بود که بعد از تحریمها، چینی میباشند اما کیفیت بالایی برخوردار هستند.

لازم به ذکر است اکنون با وضعیت تحریمها قطعات الکترونیکی مثل موتور و برد الکترونیکی به  غیر از کشور دوست و برادر چین :)) 🙂 در بازار نخواهید دید اگرم کسی به شما گفت جنس ایرانیست و موتورش غیر  کشور چین می باشد بدانید صحت ندارد و همان اجناس چین میباشد شاید برند فیک بزنن روش اما تهش چین میباشد.

موتور یخچال هیمالیا ساخت کجاست

چون موتور یخچال هیمالیا ساخت کشوره کره دیگه به خاطر تحریم ( البته میگفتن کاغذ پاره :   ) اجازه انتقال به ایران رو ندارند و شرکت تولید کننده موتور یخچال مثل کره جنوبی به ایران ارسال نمیکنه چون شرکت تولید کننده زیر تحریم میره و ورشکست میشه. اگر قاچاق بیاد قیمتش انقدر بالا میره که دیگه قابل خرید به قیمت یخچال جنس ایرانی نیست و قیمتش بالا میره و فروش نخواهد داشت در نتیجه تولید کننده هم نمیخواد جنسش گرون بشه که فروشش یخچال فریزر هیمالیا بیاد پایین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.