آژانس تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان تعمیر

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان (7)

لیست محتوای این نوشته

4.4/5 - (8 امتیاز)

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان در مجوعه تعمیراتی بزرگ اصفهان تعمیر برای کسب اطلاعات و مشاوره میتوانید با شماره ( 09136864830 مجموعه بزرگ اصفهان تعمیر – عضو اتحادیه لوازم خانگی – با ارائه فاکتور )  تماس حاصل فرمایید.

شرکت سامسونگ یکی از برندهای موفق در دنیا در لوازم خانگی می باشد که این کمپانی واقع در کره جنوبی اسن که یکی از فعالیت گسترده در تولید انواع لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر سامسونگ می باشد.

یخچال سامسونگ به خاطر داشتن فضای زیاد و استفاده از تکنولوژی روز، امروزه بطور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. یخچال نقش مهمی در زندگی روزمره ایفا می کند پس داشتن برند خوب از یخچال فریزر کمک شایانی به ما مینماید.

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  09036058733 مجموعه بزرگ اصفهان تعمیر – (عضو اتحادیه لوازم خانگی – با ارائه فاکتور ) تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز سامسونگ در اصفهان

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان

چرا باید نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان را انتخاب کنیم؟

شاید برایتان سوال باشد که از بین این همه تعمیرکار چرا باید تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان را انتخاب کنیم ؟! ما به تمام سوال شما پاسخ میدهیم؛

 • در این مجموعه همانطور که پیشتر ذکر شد فقط از قطعات اورجینال استفاده میشود بنابراین از بابت خرابی مجدد دستگاه جای نگرانی برای شما وجود ندارد.
 • جا به جایی برای تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان یکی از معضلات مشتریان به هنگام خرابی دستگاه میباشد. اما ما این مژده را به شما میدهیم که تمام خدمات تعمیر ، تعویض و راه اندازی و… در منزل یا محل کار شما توسط تکنسین های مجرب با تجهیزات به روز انجام میشود و اصلاٌ نیاز به جا به جایی یخچال فریزر به محل دیگری نمیباشد.
 • دلیل بعدی برای این انتخاب این مجموعه این است که، کارشناسان ما پس از اتمام فرایند تعمیرات اقدام به بررسی عملکرد دستگاه می کنند و پس از اطمینان از درست کار کردن یخچال فریزر تعمیرات خود را گارانتی 3 تا 12 ماه می کنند.
 • نکته قابل توجه این مجموعه این است که کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر میشوند همچنین امکان هماهنگی زمان حضور کارشناس در محل شما وجود دارد.
 • از دیگر مزیت های نمایندگی تعمیرات سامسونگ که آن را نسبت به دیگر تعمیرگاه ها برتر میکند امکان مشاوره رایگان پیش از درخواست تعمیرکار میباشد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

مشکلات رایج تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

در این بخش مشکلات رایج تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان را که کارشناسان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ با آن ها به کررات مواجه هستند را با هم بررسی میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

علت خنک نشدن یخچال سامسونگ
خنک نشدن یخچال سامسونگ میتواند علل زیادی داشته باشد از جمله:

 • تنظیم نبودن دمای یخچال:

  گاهی ممکن است یک مسئله بسیار ساده باعث خنک نشدن یخچال و ایجاد تصور خراب بودن آن است بنابراین بهتر است ابتدا نکات ساده را بررسی نمایید و بعد به سراغ مشکلات فنی دستگاه رفت.

 • دمای داخل یخچال باید با توجه فصول سرد و گرم سال تنظیم شود. برای تنظیم دما از دفترچه راهنما استفاده کنید.
 • مسدود شدن راه گردش هوا:

 • داخل یخچال فریزر سامسونگ دریچه ها و فن هایی برای گردش هوا وجود دارد در صورتی که بسته های مواد غذایی بزرگی جلوی این فن ها قرار بگیردبرای تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان می باشد.
 • راه گردش هوا داخل یخچال بسته میشود و بعضی قسمت های یخچال به اندازه کافی خنک نمیشود.
 • حجم زیاد مواد غذایی داخل یخچال:

  در صورتی که بیش از ظرفیت مجاز یخچال داخل آن مواد غذایی به صورت به هم چسبیده و کیپ قرار بگیرد مسیر گردش هوا مسدود خواهد شد و کمپرسور یخچال تحت فشار قرار میگیرد و توان خنک نگه داشتن یخچال را نخواهد داشت.
  بنابراین به میزان مواد غذایی داخل یخچال همواره توجه داشته باشید.

 • مشکل درب یخچال:


  در صورتی که لاستیک یا واشر دور درب یخچال پاره و یا کنده شده باشد باعث میشود هوای سرد داخل یخچال بیرون برود و هوای گرم بیرون به داخل یخچال برود و نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان داشته باشید.
   که رفته رفته این مسئله باعث مشکلات بیشتر از جمله برفک زدن داخل یخچال و به طور کلی مختل شدن عملکرد صحیح یخچال میشود.

 • اشکال در کمپرسور و رله کمپرسور:


  کمپرسور از قطعات بسیار مهم یخچال فریزر ها میباشد و معیوب شدن آن باعث اختلال کلی در عملکرد یخچال میشود.
  در صورتی که به اختلال این قطعه مشکوک هستید ابتدا رله کمپرسور را تعویض کنید زیرا ممکن است اشکال از رله کمپرسور باشد.
  در صورت نداشتن دانش فنی کافی با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

7 مشکل رایج و تعمیر یخچال فریزر

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان

 • کاهش گاز مبرد یخچال:

  در صورتی که گاز یخچال به هر دلیلی اعم از نشتی و … کاهش پیدا کند باعث کم شدن سرمای یخچال و گرم شدن موتور یخچال میشود از این رو نیاز به شارژ گاز یخچال میباشد تا مشکل برطرف شود.

 • کثیف شدن لوله های کندانسور:

  لوله های کنداسور با تبادل هوای گرم و سرد باعث خنک شدن داخل یخچال میشوند. نشستن گرد و غبار و جرم بر روی این لوله ها باعث اشکال در عملکرد یخچال میشود از این رو همواره باید تمیز شود.
  در یخچال های جدید این لوله ها قابل مشاهده نیستند بنابراین این اشکال به ندرت در مدل های جدید به وجود میاید.

 • اختلال در فن کندانسور:

  در یخچال هایی که لوله های کندانسور آن پوشیده شده و غیر قابل مشاهده است فن کنداسور تعبیه شده تا لوله ها را خنک کند و در نتیجه باعث خنک شدن داخل یخچال شود.
  در صورتی که به هر دلیلی اعم از شکستن پره ها وجود جسم خارجی بین پره ها  و … عملکرد فن دچار اشکال شود از سرمای یخچال کم میشود.

 • معیوب بودن فن  اواپراتور:

  در صورتی که با باز کردن درب یخچال نسیم خنکی از یخچال به بیرون نیاید و همچنین صدای غرغر عجیبی از یخچال به گوش برسد به معنای خرابی فن اواپراتور میباشد که باید توسط کارشناس تعویض یا تعمیر شود.
  برای این منظور میتوانید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

 

 • معیوب شدن دمپر:


  دمپر در یخچال فریزر های ساید بای ساید باعث انتقال هوای سرد بخش فریزر به یخچال میشود در صورت خرابی این قطعه بخش فریزر سرد میماند ولی بخش یخچال گرم میشود برای رفع این اشکال باید دمپر یخچال تعویض شود.

علت صدای یخچال سامسونگ


علت های مختلفی برای صدا دادن یخچال سامسونگ وجود دارد ایتدا از تراز بودن یخچال اطمینان حاصل کنید و از محکم بودن پیچ ها و واشر ها هم مطمئن شوید.
در صورتی که مشکل حل نشد موارد زیر را بررسی نمایید در صورت نداشتن دانش فنی کافی با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

فن یخچال سامسونگ
فن یخچال سامسونگ

اشکال در فن اواپراتور یخچال

تولید صدا ممکن است به دلیل فرسوده شدن فن اواپراتور یا شکستگی پره ها آن باشد همچنین در صورتی که اواپراتور یخ میزند پره ها با یخ های داخل آن برخورد میکنند و صدای خرخر تولید میکنند.
از دلایل دیگر تولید صدای فن اواپراتور خشک کار کردن آن است که طی سرویس های دوره ای باید روغن کاری شود.

اشکال در فن کندانسور

فن کندانسور پشت یخچال قرار دارد در صورتی که صدای قرقر از پشت یخچال شنیده میشود میتواند به علت فرسوده یا معیوب شدن فن کندانسور باشد.

سنسور یخچال سامسونگ
سنسور یخچال سامسونگ

خرابی کمپرسور

در صورتی که صدای غیر طبیعی از داخل کمپرسور به گوش میرسد احتمال خرابی کمپرسور وجود دارد بنابراین باید تعمیر و یا تعویض شود برای این کار با متخصص یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

خرابی موتور اواپراتور

خراب شدن موتور اواپراتور و یا جابه جایی آن بر اثر وارد شدن ظربه و یا حتی شل شدن اتصالات آن باعث ایجاد صدای ناهنجار از یخچال میشود.5 ارور رایج یخچال سامسونگ

علت ارور ۵ یخچال سامسونگ

این ارور به علت وجود اشکال در سنسور دمای یخچال میباشد. برای رفع آن اتصالات و سیم های مدار سنسور دما را بررسی کنید.
ممکن است به وجود آمدن اتصال کوتاه و یا قطعی یکی از اتصالات باعث نمایش این ارور باشد در غیر این صورت ممکن است خرابی خود سنسور علت ارور 5 یخچال باشد.
لذا  میبایست سنسور دما تعویض شود. اگر سنسور نیز سالم باشد، ممکن است ایراد در مدار برد کنترلی یخچال باشد.

علت ارور D یخچال سامسونگ

ارور d در یخچال های مدل rb سامسونگ به مشکل سنسور دیفراست دلالت دارد. برای رفع این ارور پس از قطع جریان برق، باید سیم ها و اتصالات مدار سنسور را چک کنید.
اگر مشکلی وجود نداشته باشد، ایراد از خود سنسور دیفراست یخچال است که نیاز به تعویض دارد. همچنین ممکن است ایراد در مدار برد کنترلی یخچال باشد که باید توسط کارشناس تعویض شود.

علت ارور E5 یخچال سامسونگ

اگر ارور e5 بر روی نمایشگر نشان داده شود، سنسور محیطی یخچال دچار مشکل شده است.
در این حالت، ابتدا بررسی سیم ها و اتصالات مدار سنسور یخچال، سپس بازرسی خود سنسور دمای محیط و تعویض آن در صورت نیاز و نیز بررسی مدار برد کنترلی و تعمیر یا تعویض آن، از جمله اقداماتی است که توسط تکنسین باید صورت گیرد.

علت ارور F5 یخچال سامسونگ

ارور f5 سری rb یخچال های سامسونگ به مشکل سنسور دمای فریزر اشاره دارد.
دلیل بروز این ارور می تواند ایراد سیم کشی یا اتصالات مدار سنسور باشد و یا خرابی خود سنسور دمای فریزر که در این حالت باید تعویض شود.
همچنین مدار برد کنترلی دستگاه نیز باید بررسی گردد.

علت ارور D5 یخچال سامسونگ

اشکال در سنسور دیفراست موجب بروز کد خطای مربوطه می گردد. در این حالت بررسی اتصالات، سنسور دیفراست و نیز مدار برد کنترلی دستگاه توسط تکنسین می بایست انجام گیرد.

برای مشاهده ارور های بیشتر به Samsung مراجعه نمایید.

تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان

اصولا به دلایل زیر نیاز به تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان می باشد و شما با دیدن موارد زیر میتوانید با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید تا نصبت به تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان اقدام شود.

برای تعمیر یخچال در اصفهان کلیک نمایید

1- کمپرسور – فریزر کار می کند ولی سرما ندارد.
2- یخچال فریزرسامسونگ قسمت یخچال و یا فریزر سرمای کافی ندارد.
3- مواد غذایی در فریزر فاسد می شوند.
4- مواد غذایی مخصوصا میوه جات در منجمد می شوند.
5- گاهی اوقات از زیر یخچال سامسونگ آب سرازیر می شود.
6- یخچال سامسونگ – فریزر دائم کار می کند و انرژی زیادی مصرف می کند.
7- یخچال سامسونگ – فریزر سامسونگ هنگام کار کردن صدای ناهنجاری می دهد.
8- نمایشگر یخچال سامسونگ – فریزر کد خطا (ERROR) نشان می دهد.
9- یخچال سامسونگ – فریزر بیش از حد برفک می زند.
10- داخل یخچال  فریزر آب جمع می شود.
11- یخچال  کاملا از کار افتاده و روشن نمی شود.
12- آب خروجی یخچال فشار ندارد و یا قطع شده.
13- آب خروجی از یخچال سامسونگ سرد نیست.
14- یخساز ساید بای ساید یخ تولید نمی کند.
15- قالبهای یخ در محفظه یخساز ساید بای ساید به هم می چسبند.
16- آب یا یخ خروجی از یخچال طعم نامطبوع دارد.
17- بدنه یخچال – فریزر برق دارد.
18- داخل سامسونگ – فریزر بوی بدی می دهد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان (1)
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ اصفهان (1)

کارت گارانتی یخچال فریزر سامسونگ Samsung

در صورتی که یخچال فریزر شما دچار اشکالات فنی شده است میتوانید با داشتن کارت گارانتی معتبر آن از همه خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان samsung بهرمند شوید.

اما اگر به هر دلیلی برگه گارانتی معتبر سامسونگ شما گم شده و یا تاریخ انقضای آن به اتمام رسیده هم میتوانید از خدمات بی شمار مجموعه ما استفاده نمایید.

فروشگاه سامسونگ در اصفهان

هزینه تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان

هزینه های تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان طبق مصوبه شرکت میباشد و نرخ تعمیرات ثابت بوده و توسط مراجع نظارتی کنترل میشود.

همچنین به منظور کاهش هزینه های شما تمام تعمیرات در منزل شما با تجهیزات حرفه ای صورت میگیرد و نیازی به حمل و نقل دستگاه به محل دیگری نمیباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت نمایندگی تعمیرات سامسونگ مراجعه نمایید

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ اصفهان

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان به شرح زیر می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره :09036058733 مجموعه بزرگ اصفهان تعمیر – تماس بگیرید.

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

در صورتی که به تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان احتیاج پیدا کنید، کارشناسان اصفهان تعمیر در اصفهان آماده ارائه تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان می باشند.

در صورتی که تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان  خارج از ساعات اداری و یا روزهای تعطیل باشد با کارشناسان اصفهان تعمیر  24 ساعته خدمات تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان را ارائه می دهند.

چون مواد غذایی با کار نکردن یخچال فریزر سامسونگ زود از بین می روند  کارشناسان  و تعمیرکاران ما در سریعترین زمان به محل شما  برای تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان  مراجعه کرده است.

در کوتاهترین زمان نسبت به تشخیص مشکل و تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان شما با قطعات مرغوب اصلی اقدامات لازم را انجام می دهند تا یخچال سامسونگ شما درست و بدون عیب به کار خود ادامه دهد .

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان

مجموعه اصفهان تعمیر با دارا بودن نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان و به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان آماده عرضه تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان به شما می باشد.چ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان

همه متخصصان و تعمیرکاران مجموعه اصفهان تعمیر از جمله تکنسین های ماهر و با تجربه ای هستند که دورهای ویژه ای را برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان را  سپری نموده اند.

سرویس کاران با سیستم های روز برای تعمیر  آشنایی لازم را دارا می باشند پس میتوانید هر زمان با خیال راحت اقدام به تماس با شماره برای سرویس یخچال فریزر سامسونگ با ما تماس حاصل فرمایید متخصصین و کاراشناسان ما اماده پاسخگویی در هر ۲۴ ساعت از شبانه روز می باشند.

برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان  نیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات ما اشنا شوید.

قطعات یخچال سامسونگ

همچنین مجموعه ما تعمیرات یخچال  قابلیت واردات تمامی قطعه یخچال سامسونگ ها و لوازم دستگاه های مختلف  را دارا می باشد.

به وسیله متخصصین و مهندسان کار ازموده اقدام به  برطرف نمودن بسیاری از ایرادهای سخت افزاری و نرم افزاری تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان می نماید.

تعمیر سایر وسایل سامسونگ

در ضمن شما بقیه تعمیرات انواع لوازم خانگی برند سامسونگ خود مانند  تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان و یا تعمیر ماشین ظرف شویی سامسونگ در اصفهان  را نیز می توانید به نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان بدهید تا تعمیرات لازم مربوط به آنها نیز توسط کارشناسان SUMSUNG انجام شود.

این کار نیز با مراجعه متخصصان ما به منزل شما انجام  میگیرد و  نیازی به حضور فیزیکی شما یا یخچال سامسونگ ، ماشین لباسشویی سامسونگ و یا ماشین ظرفشویی سامسونگ  محل شرکت و نمایندگی نمی باشد.

اصفهان تعمیر نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی در اصفهان و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در اصفهان نیز می باشد.

در واقع وظیفه یخچال،نگه داری مواد غذایی در دمایی مناسب است،پس زمانی که از این جهت ایراداتی دارد، لازم است سریعا اقدام کنید.

مورد اولی که به آن اشاره خواهیم کرد چک کردن درجه یخچال سامسونگ است:

تنظیم درجه سانتی گراد فریزر:

دکمه Freezer را بفشارید و دما را از 15- تا 25- تنظیم کنید،بهتر است بدانید دمای پیش فرض یخچال سامسونگ شما بر روی 19- تنطیم شده است، با هر بار فشار دادن دکمه فریزر درجه سانتی گراد تغییر میکند و شما میتوانید تغییرات اعمال شده را بر روی صفحه نمایش مشاهده کنید.


در زمانی که دما به درجه دلخواه شما رسید دکمه Fridge را دوباره فشار دهید


تنظیم درجه سانتی گراد یخچال:

آیکنی بر روی صفحه نمایش وجود دارد که عنوان آن Fridge است،دما باید بین 1 تا 7 درجه باشد.همچنین بدانید که دمای پیشفرض این قسمت نیز 3 درجه سانتی گراد است.

از عوامل دیگر این موضوع میتوانیم به مشکلات و خرابی کندانسور و فن آن اشاره کنیم.ممکن است فن تمیز نباشد،این قسمت اکثرا گرد و غبار به خود میگیرد پس به تمیزی این قسمت توجه کنید.

مورد دیگر معیوب بودن و خرابی لاستیک درب یخچال است.همانطور که میدانید لاستیک درب باعث میشود درب یخچال سامسونگ به طور کامل بسته شود،عیب داشتن این قسمت عامل ورود گرمای محیط بیرون،به داخل یخچال شده و در نتیجه یخچال خنک نشود.

داغ کردن موتور یخچال سامسونگ

موتور به طور دائم نه، ولی روزی چند بار در روز کار میکند پس به طور معمول نیز گرم است.در زمانی این مورد نگران کننده میشود که دمای موتور بیشتر از 70 درجه باشد،اولین کاری که میتوانید در این وضع کنید،قطع کردن برق یخچال سامسونگ و مراجعه به یک تعمیرکار مجرب است. که از جمله مشکلات یخچال سامسونگ  میتوانید مطالعه نمایید.

قبل از اینکه مسئله را تخصصی کنیم بیایید مطمئن شویم یخچال سامسونگ به برق متصل است،پریز را چک کنید و از سلامت دو شاخه مطمئن شوید.

در حالتی دیگر ممکن است ترموستات مشکل پیدا کند یا حتی اورلود دچار عیوبی شده باشد.اگر یخچال شما صدای ضعیفی از خود ایجاد میکند احتمالا مشکل از اورلود است.

مورد بعدی که میخواهیم بررسی کنیم برد الکتریکی یخچال سامسونگ است،این قطعه مانند مغز یخچال است و هر نوع مشکلی که برای این عضو هوشمند پیش بیاید کل یخچال سامسونگ  را درگیر خواهد کرد.
برای نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان با ما همراه باشین.

یخچال سامسونگ دائم کار میکند

از نظر افرادی که سر رشته ای از سیستم یخچال ندارند؛این مورد یک مشکل نمیباشد و کاملا عادی است،زیرا اگر یخچال همیشه کار نمیکرد که همیشه خنک نبود! از طرفی این حرف صحیح است اما منظور ما از این تیتر،کار کردن دائم موتور یخچال است.

موتور تا زمانی که یخچال سامسونگ را به دمای مناسب برساند در حال کار خواهد بود و انرژی مصرف میکند،پس از اینکه دمای یخچال به درجه مطلوب رسید موتور متوقف میشود.

عوامل این مشکل:

 • مشکلات و خرابی ترموستات یخچال سامسونگ
 • مشکلات و خرابی لاستیک دور درب یخچال سامسونگ
 • وجود گرد و خاک در اطراف کندانسور یخچال سامسونگ

مشکلات و خرابی ترموستات  یخچال سامسونگ

اگر این موارد را در یخچال خود مشاهده میکنید احتمالا ترموستات شما مشکل دارد:

 • یخچال دمای مطلوب ندارد و خنک نیست
 • یخچال بیش از حد سرد شده است
 • دمای یخچال تند تند تغییر میکند

مشکلات و خرابی لاستیک دور درب یخچال سامسونگ

چگونه مطمئن شویم لاستیک دور درب ایرادی ندارد؟

نوار دور درب یخچال سامسونگ را با دقت تمیز کنید،مواد غذایی یا نوشیدنی هایی که روی لاستیک درب میچسبند باعث از بین بردن خاصیت آهن ربایی لاستیک خواهند شد،نه تنها در این مورد بلکه همیشه به پاکیزگی لاستیک دور درب اهمیت دهید.میتوانید با یک پارچه که جنس نرمی دارد و مرطوب میباشد این کار را انجام دهید.

دومین راهی که برای آزمایش لاستیک درب وجود دارد:

یک کاغذ A4 تهیه کنید،بین درب یخچال سامسونگ و بدنه بگذراید و سپس درب را ببندید.

کاغذ A4 را بیرون بکشید،توجه کنید که برگه نباید به راحتی از جا در بیاید و در غیر این صورت همان قسمت دچار عیوبی است،همچنین ممکن است دیگر لاستیک عمر مفید خود را کرده باشد و به طور کلی ایراد داشته باشد.

دلایل ایرادات فن کندانسور،نوین امداد،تعمیرات تخصصی لوازم خانگی

در این قسمت به شما آموزش خواهیم داد که چگونه کندانسور را تمیز کنید:

 1. یخچال سامسونگ را از برق بکشید
 2. پنل های پشتی را دراورید،کار سختی نیست،اکنون میتوانید کویل ها و پره های سرد کننده را ببینید
 3. با لوله جارو برقی و یک بورس که دسته بلندی دارد(مانند بورس های بطری) همه ی گرد و خاک هارا از بین ببرید،حواستان به پره های سرد کننده باشد که مشکلی برایشان پیش نیاید یا خم و … نشوند.اگر بورس کویل ندارید در مغازه های لوازم یدکی خواهید یافت.
 4. باز هم تاکید میکنیم که مواظب کویل های کندانسور باشید که خم نشوند،بین کویل هارا تا حدی که میتوانید تمیز کنید و سپس با یک پارچه گرد و خاک را از بین ببرید.
 5. کاور را سر جایش بگذارید و اجازه دهید یخچال به برق متصل شود و شروع به کار کند.

برای نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان با ما همراه باشین.

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل اصفهان

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل اصفهان کلیه تعمیراتی که می تواند در منزل انجام دهید و نیازی به جابجایی یخچال سامسونگ خود نمی باشید و میتوانید در هزینه های خود کاهش داشته باشین و با جابجایی یخچال امکان صدمه به یخچال وجود نداشته باشد.

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در منزل و محل انجام می گیرد؟

برای اینکه یخچال فریزر سامسونگ نیاز به جابجایی و انتقال در جای دیگر نباشد

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در محل اصفهان کجاست؟

تعمیر یخچال سامسونگ در محل اصفهان میتوانین به مجموعه ما مراجعه کنین که با دارا بودن بهترین سرویس کارها در خدمت رسانی به شما می باشد.

11 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان»

 1. ما یخچال سامسونگ شاهین شهر داریم‌و موتور یخچال یه سره کار میکنه دلیلش چیه؟؟

  1. دلایل یکسره کار کردن یخچال فریزر 4 دلیل دارد
   کمپرسور یخچال ایراد دارد.
   ترموستات یخچال معیوب است.
   گاز یخچال مشکل دارد.
   قطعات دیفراست خراب است

  1. بستگی به خرابی مونور یخچال دارد و ا هزینه تعمیرات موتور یخچال را به منصفانه ترین مبلغ با پشتیبانی در یافت میکنیم

 2. بعد از تماس برای تعنیر یخجال چه مدت بعد به محل اعزام میشوند برای تعمیر یخجال در اصفهان؟

  1. در کمترین زمان تعمیرکار سیار یخچال سامسونگ به محل اعزام میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دستگاه شما ثبت شد تکنسین در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت