تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان در مجوعه تعمیراتی بزرگ اصفهان تعمیر برای کسب اطلاعات و مشاوره میتوانید با شماره ( ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ اشرفی – عضو اتحادیه لوازم خانگی – با ارائه فاکتور )  تماس حاصل فرمایید.

شرکت سامسونگ یکی از برندهای موفق در دنیا در لوازم خانگی می باشد که این کمپانی واقع در کره جنوبی اسن که یکی از فعالیت گسترده در تولید انواع لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر سامسونگ می باشد.

یخچال سامسونگ به خاطر داشتن فضای زیاد و استفاده از تکنولوژی روز، امروزه بطور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. یخچال نقش مهمی در زندگی روزمره ایفا می کند پس داشتن برند خوب از یخچال فریزر کمک شایانی به ما مینماید.

دسترسی سریع به محتوا

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ اشرفی – (عضو اتحادیه لوازم خانگی – با ارائه فاکتور ) تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز سامسونگ در اصفهان

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان

چرا باید نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان را انتخاب کنیم؟

شاید برایتان سوال باشد که از بین این همه تعمیرکار چرا باید تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان را انتخاب کنیم ؟! ما به تمام سوال شما پاسخ میدهیم؛

 • در این مجموعه همانطور که پیشتر ذکر شد فقط از قطعات اورجینال استفاده میشود بنابراین از بابت خرابی مجدد دستگاه جای نگرانی برای شما وجود ندارد.
 • جا به جایی برای تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان یکی از معضلات مشتریان به هنگام خرابی دستگاه میباشد. اما ما این مژده را به شما میدهیم که تمام خدمات تعمیر ، تعویض و راه اندازی و… در منزل یا محل کار شما توسط تکنسین های مجرب با تجهیزات به روز انجام میشود و اصلاٌ نیاز به جا به جایی یخچال فریزر به محل دیگری نمیباشد.
 • دلیل بعدی برای این انتخاب این مجموعه این است که، کارشناسان ما پس از اتمام فرایند تعمیرات اقدام به بررسی عملکرد دستگاه می کنند و پس از اطمینان از درست کار کردن یخچال فریزر تعمیرات خود را گارانتی 3 تا 12 ماه می کنند.
 • نکته قابل توجه این مجموعه این است که کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر میشوند همچنین امکان هماهنگی زمان حضور کارشناس در محل شما وجود دارد.
 • از دیگر مزیت های نمایندگی تعمیرات سامسونگ که آن را نسبت به دیگر تعمیرگاه ها برتر میکند امکان مشاوره رایگان پیش از درخواست تعمیرکار میباشد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان 

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

مشکلات رایج تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

در این بخش مشکلات رایج تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان را که کارشناسان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ با آن ها به کررات مواجه هستند را با هم بررسی میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

علت خنک نشدن یخچال سامسونگ
خنک نشدن یخچال سامسونگ میتواند علل زیادی داشته باشد از جمله:

 

 • تنظیم نبودن دمای یخچال:

  گاهی ممکن است یک مسئله بسیار ساده باعث خنک نشدن یخچال و ایجاد تصور خراب بودن آن است بنابراین بهتر است ابتدا نکات ساده را بررسی نمایید و بعد به سراغ مشکلات فنی دستگاه رفت.

 • دمای داخل یخچال باید با توجه فصول سرد و گرم سال تنظیم شود. برای تنظیم دما از دفترچه راهنما استفاده کنید.
 • مسدود شدن راه گردش هوا:

 • داخل یخچال فریزر سامسونگ دریچه ها و فن هایی برای گردش هوا وجود دارد در صورتی که بسته های مواد غذایی بزرگی جلوی این فن ها قرار بگیردبرای تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان می باشد.
 • راه گردش هوا داخل یخچال بسته میشود و بعضی قسمت های یخچال به اندازه کافی خنک نمیشود.
 • حجم زیاد مواد غذایی داخل یخچال:

  در صورتی که بیش از ظرفیت مجاز یخچال داخل آن مواد غذایی به صورت به هم چسبیده و کیپ قرار بگیرد مسیر گردش هوا مسدود خواهد شد و کمپرسور یخچال تحت فشار قرار میگیرد و توان خنک نگه داشتن یخچال را نخواهد داشت.
  بنابراین به میزان مواد غذایی داخل یخچال همواره توجه داشته باشید.

 • مشکل درب یخچال:


  در صورتی که لاستیک یا واشر دور درب یخچال پاره و یا کنده شده باشد باعث میشود هوای سرد داخل یخچال بیرون برود و هوای گرم بیرون به داخل یخچال برود و نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان داشته باشید.
   که رفته رفته این مسئله باعث مشکلات بیشتر از جمله برفک زدن داخل یخچال و به طور کلی مختل شدن عملکرد صحیح یخچال میشود.

   

 • اشکال در کمپرسور و رله کمپرسور:


  کمپرسور از قطعات بسیار مهم یخچال فریزر ها میباشد و معیوب شدن آن باعث اختلال کلی در عملکرد یخچال میشود.
  در صورتی که به اختلال این قطعه مشکوک هستید ابتدا رله کمپرسور را تعویض کنید زیرا ممکن است اشکال از رله کمپرسور باشد.
  در صورت نداشتن دانش فنی کافی با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

 

7 مشکل رایج و تعمیر یخچال فریزر

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان

 • کاهش گاز مبرد یخچال:

  در صورتی که گاز یخچال به هر دلیلی اعم از نشتی و … کاهش پیدا کند باعث کم شدن سرمای یخچال و گرم شدن موتور یخچال میشود از این رو نیاز به شارژ گاز یخچال میباشد تا مشکل برطرف شود.

   

 • کثیف شدن لوله های کندانسور:

  لوله های کنداسور با تبادل هوای گرم و سرد باعث خنک شدن داخل یخچال میشوند. نشستن گرد و غبار و جرم بر روی این لوله ها باعث اشکال در عملکرد یخچال میشود از این رو همواره باید تمیز شود.
  در یخچال های جدید این لوله ها قابل مشاهده نیستند بنابراین این اشکال به ندرت در مدل های جدید به وجود میاید.

   

 • اختلال در فن کندانسور:

  در یخچال هایی که لوله های کندانسور آن پوشیده شده و غیر قابل مشاهده است فن کنداسور تعبیه شده تا لوله ها را خنک کند و در نتیجه باعث خنک شدن داخل یخچال شود.
  در صورتی که به هر دلیلی اعم از شکستن پره ها وجود جسم خارجی بین پره ها  و … عملکرد فن دچار اشکال شود از سرمای یخچال کم میشود.

 • معیوب بودن فن  اواپراتور:

  در صورتی که با باز کردن درب یخچال نسیم خنکی از یخچال به بیرون نیاید و همچنین صدای غرغر عجیبی از یخچال به گوش برسد به معنای خرابی فن اواپراتور میباشد که باید توسط کارشناس تعویض یا تعمیر شود.
  برای این منظور میتوانید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

فن یخچال سامسونگ

 

 • معیوب شدن دمپر:


  دمپر در یخچال فریزر های ساید بای ساید باعث انتقال هوای سرد بخش فریزر به یخچال میشود در صورت خرابی این قطعه بخش فریزر سرد میماند ولی بخش یخچال گرم میشود برای رفع این اشکال باید دمپر یخچال تعویض شود.

علت صدای یخچال سامسونگ


علت های مختلفی برای صدا دادن یخچال سامسونگ وجود دارد ایتدا از تراز بودن یخچال اطمینان حاصل کنید و از محکم بودن پیچ ها و واشر ها هم مطمئن شوید.
در صورتی که مشکل حل نشد موارد زیر را بررسی نمایید در صورت نداشتن دانش فنی کافی با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

اشکال در فن اواپراتور یخچال

تولید صدا ممکن است به دلیل فرسوده شدن فن اواپراتور یا شکستگی پره ها آن باشد همچنین در صورتی که اواپراتور یخ میزند پره ها با یخ های داخل آن برخورد میکنند و صدای خرخر تولید میکنند.
از دلایل دیگر تولید صدای فن اواپراتور خشک کار کردن آن است که طی سرویس های دوره ای باید روغن کاری شود.

اشکال در فن کندانسور

فن کندانسور پشت یخچال قرار دارد در صورتی که صدای قرقر از پشت یخچال شنیده میشود میتواند به علت فرسوده یا معیوب شدن فن کندانسور باشد.

خرابی کمپرسور

در صورتی که صدای غیر طبیعی از داخل کمپرسور به گوش میرسد احتمال خرابی کمپرسور وجود دارد بنابراین باید تعمیر و یا تعویض شود برای این کار با متخصص یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

خرابی موتور اواپراتور

خراب شدن موتور اواپراتور و یا جابه جایی آن بر اثر وارد شدن ظربه و یا حتی شل شدن اتصالات آن باعث ایجاد صدای ناهنجار از یخچال میشود.

یخچال اصفهان تعمیر

5 ارور رایج یخچال سامسونگ

علت ارور ۵ یخچال سامسونگ

این ارور به علت وجود اشکال در سنسور دمای یخچال میباشد. برای رفع آن اتصالات و سیم های مدار سنسور دما را بررسی کنید.
ممکن است به وجود آمدن اتصال کوتاه و یا قطعی یکی از اتصالات باعث نمایش این ارور باشد در غیر این صورت ممکن است خرابی خود سنسور علت ارور 5 یخچال باشد.
لذا  میبایست سنسور دما تعویض شود. اگر سنسور نیز سالم باشد، ممکن است ایراد در مدار برد کنترلی یخچال باشد.

علت ارور D یخچال سامسونگ

ارور d در یخچال های مدل rb سامسونگ به مشکل سنسور دیفراست دلالت دارد. برای رفع این ارور پس از قطع جریان برق، باید سیم ها و اتصالات مدار سنسور را چک کنید.
اگر مشکلی وجود نداشته باشد، ایراد از خود سنسور دیفراست یخچال است که نیاز به تعویض دارد. همچنین ممکن است ایراد در مدار برد کنترلی یخچال باشد که باید توسط کارشناس تعویض شود.

علت ارور E5 یخچال سامسونگ

اگر ارور e5 بر روی نمایشگر نشان داده شود، سنسور محیطی یخچال دچار مشکل شده است.
در این حالت، ابتدا بررسی سیم ها و اتصالات مدار سنسور یخچال، سپس بازرسی خود سنسور دمای محیط و تعویض آن در صورت نیاز و نیز بررسی مدار برد کنترلی و تعمیر یا تعویض آن، از جمله اقداماتی است که توسط تکنسین باید صورت گیرد.

علت ارور F5 یخچال سامسونگ

ارور f5 سری rb یخچال های سامسونگ به مشکل سنسور دمای فریزر اشاره دارد.
دلیل بروز این ارور می تواند ایراد سیم کشی یا اتصالات مدار سنسور باشد و یا خرابی خود سنسور دمای فریزر که در این حالت باید تعویض شود.
همچنین مدار برد کنترلی دستگاه نیز باید بررسی گردد.

علت ارور D5 یخچال سامسونگ

اشکال در سنسور دیفراست موجب بروز کد خطای مربوطه می گردد. در این حالت بررسی اتصالات، سنسور دیفراست و نیز مدار برد کنترلی دستگاه توسط تکنسین می بایست انجام گیرد.

برای مشاهده ارور های بیشتر به Samsung مراجعه نمایید.

تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان

اصولا به دلایل زیر نیاز به تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان می باشد و شما با دیدن موارد زیر میتوانید با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید تا نصبت به تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان اقدام شود.

برای تعمیر یخچال در اصفهان کلیک نمایید

1- کمپرسور – فریزر کار می کند ولی سرما ندارد.
2- یخچال فریزرسامسونگ قسمت یخچال و یا فریزر سرمای کافی ندارد.
3- مواد غذایی در فریزر فاسد می شوند.
4- مواد غذایی مخصوصا میوه جات در منجمد می شوند.
5- گاهی اوقات از زیر یخچال سامسونگ آب سرازیر می شود.
6- یخچال سامسونگ – فریزر دائم کار می کند و انرژی زیادی مصرف می کند.
7- یخچال سامسونگ – فریزر سامسونگ هنگام کار کردن صدای ناهنجاری می دهد.
8- نمایشگر یخچال سامسونگ – فریزر کد خطا (ERROR) نشان می دهد.
9- یخچال سامسونگ – فریزر بیش از حد برفک می زند.
10- داخل یخچال  فریزر آب جمع می شود.
11- یخچال  کاملا از کار افتاده و روشن نمی شود.
12- آب خروجی یخچال فشار ندارد و یا قطع شده.
13- آب خروجی از یخچال سامسونگ سرد نیست.
14- یخساز ساید بای ساید یخ تولید نمی کند.
15- قالبهای یخ در محفظه یخساز ساید بای ساید به هم می چسبند.
16- آب یا یخ خروجی از یخچال طعم نامطبوع دارد.
17- بدنه یخچال – فریزر برق دارد.
18- داخل سامسونگ – فریزر بوی بدی می دهد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در اصفهان

تعمیر فریزر سامسونگ در اصفهان

کارت گارانتی یخچال فریزر سامسونگ Samsung

در صورتی که یخچال فریزر شما دچار اشکالات فنی شده است میتوانید با داشتن کارت گارانتی معتبر آن از همه خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان samsung بهرمند شوید.

اما اگر به هر دلیلی برگه گارانتی معتبر سامسونگ شما گم شده و یا تاریخ انقضای آن به اتمام رسیده هم میتوانید از خدمات بی شمار مجموعه ما استفاده نمایید.

فروشگاه سامسونگ در اصفهان

هزینه تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان

هزینه های تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان طبق مصوبه شرکت میباشد و نرخ تعمیرات ثابت بوده و توسط مراجع نظارتی کنترل میشود.

همچنین به منظور کاهش هزینه های شما تمام تعمیرات در منزل شما با تجهیزات حرفه ای صورت میگیرد و نیازی به حمل و نقل دستگاه به محل دیگری نمیباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت نمایندگی تعمیرات سامسونگ مراجعه نمایید

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ اصفهان

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان به شرح زیر می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره :09137261409 اشرفی – تماس بگیرید.

 

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

در صورتی که به تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان احتیاج پیدا کنید، کارشناسان اصفهان تعمیر در اصفهان آماده ارائه تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان می باشند.

در صورتی که تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان  خارج از ساعات اداری و یا روزهای تعطیل باشد با کارشناسان اصفهان تعمیر  24 ساعته خدمات تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان را ارائه می دهند.

چون مواد غذایی با کار نکردن یخچال فریزر سامسونگ زود از بین می روند  کارشناسان  و تعمیرکاران ما در سریعترین زمان به محل شما  برای تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان  مراجعه کرده است.

در کوتاهترین زمان نسبت به تشخیص مشکل و تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان شما با قطعات مرغوب اصلی اقدامات لازم را انجام می دهند تا یخچال سامسونگ شما درست و بدون عیب به کار خود ادامه دهد .

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان

مجموعه اصفهان تعمیر با دارا بودن نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان و به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان آماده عرضه تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان به شما می باشد.چ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان

همه متخصصان و تعمیرکاران مجموعه اصفهان تعمیر از جمله تکنسین های ماهر و با تجربه ای هستند که دورهای ویژه ای را برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان را  سپری نموده اند.

سرویس کاران با سیستم های روز برای تعمیر  آشنایی لازم را دارا می باشند پس میتوانید هر زمان با خیال راحت اقدام به تماس با شماره برای سرویس یخچال فریزر سامسونگ با ما تماس حاصل فرمایید متخصصین و کاراشناسان ما اماده پاسخگویی در هر ۲۴ ساعت از شبانه روز می باشند.

برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان  نیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات ما اشنا شوید.

قطعات یخچال سامسونگ

همچنین مجموعه ما تعمیرات یخچال  قابلیت واردات تمامی قطعه یخچال سامسونگ ها و لوازم دستگاه های مختلف  را دارا می باشد.

به وسیله متخصصین و مهندسان کار ازموده اقدام به  برطرف نمودن بسیاری از ایرادهای سخت افزاری و نرم افزاری تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان می نماید.

تعمیر سایر وسایل سامسونگ

در ضمن شما بقیه تعمیرات انواع لوازم خانگی برند سامسونگ خود مانند  تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان و یا تعمیر ماشین ظرف شویی سامسونگ در اصفهان  را نیز می توانید به نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان بدهید تا تعمیرات لازم مربوط به آنها نیز توسط کارشناسان SUMSUNG انجام شود.

این کار نیز با مراجعه متخصصان ما به منزل شما انجام  میگیرد و  نیازی به حضور فیزیکی شما یا یخچال سامسونگ ، ماشین لباسشویی سامسونگ و یا ماشین ظرفشویی سامسونگ  محل شرکت و نمایندگی نمی باشد.

اصفهان تعمیر نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی در اصفهان و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در اصفهان نیز می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *