تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان

تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان

تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان تخصص ماست. با ما و مجموعه ما برای تعمیرات اجاق گاز روبینا در اصفهان همراه باشید ضمنا میتوانید برای کسی اطلاعات بیشتر با کارشناس اجاق گاز روبینا مجموعه ما هماهنگ شوید ( 09135507728 غلامی برای تعمیرات تماس بگیرین ) تا مطالب مورد نظر شما را در اختیار شما قرار دهند و موارد نمایندگی تعمیرات اجاق گاز روبینا در اصفهان را توضیح دهند.

تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان

( تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان ) مجموعه اصفهان تعمیر با بیش از دو دهه تجربه و تخصص و دارای تکنسینهای کار آزموده ، متعهد که دوره های پیشرفته تعمیر اجاق گاز روبینا را در اصفهان دیده اند تا خدمت رسان همشهریان عزیز در مبحث تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان باشند . مفتخر هستیم با تعمیرات و هزینه مناسب رضایت شما را حاصل نماییم.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز روبینا را برای شما را در این مقاله در وب سایت اصفهان تعمیر بیان کرده ایم تا بدون دانش زیاد به تعمیر اجاق گاز در اصفهان تعمیر بپردازید.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز روبینا

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز روبینا : حتما می دانید که نیاز به تعمیراجاق گاز پر دردسر و مشکل زا می باشد از این رو این مقاله را در اصفهان تعمیر قرار دادیم.

اجاق گاز روبینا وسیله ای ست در اشپزخانه که چندین بار مورد استفاده قرار می گیرد و خراب شدنش موجب مشکل در روند پخت پز می باشد.

بعضی از عیوب اجاق گاز سخت نیست و بسیاری از تعمیرات اجاق گاز یا فر را می توانید در منزل توسط خودتان حل کنید. در هر مقاله در وب سایت اصفهان تعمیر ما علائم خرابی را مورد بررسی قرار می دهیم و گام به گام قطعاتی که نیاز است بررسی شوند را توضیح می دهیم.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

عیب های معمول اجاق گاز روبینا

 1. فندک اجاق گاز جرقه می زند اما روشن نمی کند
 2. بعد از سیکل خود تمیز کنندگی، در باز نمی شود.
 3. روشن نمی شود
 4. گرم نشدن المنت روبینا
 5. تایمر جلو نمی رود
 6. داغی بیش از حد فر
 7. برای کباب کردن حرارت کم است یا اصلا حرارت وجود ندارد
 8. برنامه اجاق گاز مشکل دارد
 9. حرارت کم است و یا اصلا حرارتی ندارد تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان

بیشتر بخوانید : تعمیر اجاق گاز در اصفهان کلیک نمایید.

دلیل و چرایی روشن نشدن اجاق گاز روبینا ؟

قطعاتی که احتمال دارد در ایجاد مشکل روشن نشدن دخیل باشندموارد زیر می باشد که باید یا تعمیر شوند این قطعات و یا تعویض.

 • فیوز
 • المنت کباب پز
 • المنت پخت
 • المنت سطح گرم کننده
 • کلید بی نهایت
 • برد کنترل الکترونیکی
 • شیر ایمنی
 • فندک فر

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

 • فیوزها

اگر فر روبینا دارای فیوز داخلی است، مشکلی در اجزای برقی می تواند فیوز را خراب کند. که باید یکی از اجزای برقی خراب و یا اتصال کوتاه شده و باید تعمیر اجاق گاز روبینا اصفهان شود.

بیشتر فرها دارای نشانگری هستند که نشان میدهدکدام مدار تحت تاثیر یک فیوز معین می باشد. قبل از انجام تعمیرات اجاق گاز را از برق بکشید.

برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در اصفهان نیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات ما اشنا شوید.

 • المنت کباب پز

المنت کباب پز روبینا که تولید حرارت میکند اگر این المنت فعال نبود، ابتدا باید به دنبال نشانه های ظاهری خراب شدن المنت و یا جدا شدن آن بگردید. اگر پیوستگی در المنت وجود نداشت، المنت باید تعویض شود. اگر سیم کشی مشکل داشت، مشکل آن را برطرف کنید.

 • المنت پخت روبینا

المنت پخت روبینا در پایین فر قرار دارد. برای مشخص کردن اینکه المنت پخت خراب است یا خیر، ابتدا باید به صورت چشمی بررسی کنید. اگر المنت متورم و یا جدا شده، باید تعویض شود. اگر ظاهر المنت نرمال بود، فر را روشن کنید و بعد از یک دقیقه خاموش کنید و سردی و گرمی ان را چک کنید.

 • المنت سطح گرم کننده روبینا

نحوه کار این قسمت به این شکل است که یک سیم با استفاده از جریان الکتریکی تولید حرارت می کند. با تسفاده از مولتی متر عملکرد ان بررسی کنید.

همچنین باید از نظر آسیب دیدگی بررسی گردد و در صورت وجود تعویض کنید تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان .

 • کلید بی نهایت

اول اجاق گاز روبینا را برای تعمیر اجاق گاز از برق در اورید و پنل پشتی را بردارید. کلید را پیدا کنید سیم ها را بررسی کنید. با مولتی متر چک کنید و در صورت نیاز کلید را عوض کنید. درصورت نیاز از تست ولتاژ نیز استفاده کنید.

 • برد کنترل الکترونیکی

در فرهای امروزی از برد کنترل الکترونیکی استفاده می شود. این مدل ها از برد برای به راه انداختن شیر ایمنی در گاز استفاده می شود. اگر برق وجود نداشت، باید برد کنترل الکترونیکی بررسی شود که پیشنهاد این است از فافراد با تجربه استفاده شود.

 • شیر ایمنی

شیر ایمنی فر یا شیر گاز قسمتی ست که از باز نشدن گاز در مجرای اجاق تا وقتی که فندک اماده باشد را بررسی میکند که در صورت خرابی باید تست ولتاژ شود که باید افراد خبره این کار را انجام دهند.

 • فندک فر

فندک فر روبینا برای ایجاد شعله استفاده میشود اگر شعله پخش کن روشن نمی شود شما در نخستین کار فندک را چک کنید. اگر فندک اصلا کار نکرد، برق در مدار را ببینید میاید یا نه . در صورت نیبامدن جریان برق باید تست ولتاژ شود که باید افراد خبره این کار را انجام دهند.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

دلیل کم بودن حرارت اجاق گاز چیست؟

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز را دراینجا بررسی میکنیم که در این قسمت دلیل کم بودن حرارت اجاق گاز را بررسی میکنیم.

تعمیر کار اجاق گاز در اصفهان

 • المنت پخت

المنت پخت پایین فر قرار دارد که 90 درصد گرمای کل را تولید می کند. اگر المنت پخت خراب شود غذا معمولا از بالا می سوزد. برای تست خرابی المنت پخت ابتدا باید ب نگاه بررسی کنید. اگر المنت جدا شده، باید عوضش کنید نمایندگی تعمیرات اجاق گاز روبینا اصفهان .

اگر ظاهر خراب نبود فر را 1 دقیقه روشن کنید المنت را چک کنید که ببینید گرم است . اگر سرد بود، ممکن است معیوب باشد.

برق اجق گاز را قطع کنید و پنل پشت را بردارید. سیم ها را بررسی کرده که وصل باشد. برای پیوستگی سیم از مولتی متر استفاده کنید تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان .

اگر المنت از بین رفته بود عوض شود. اگر سالم بود باید مدار را بررسی کنید تا مشکل را حل نمایید. تست ولتاژ فقط باید توسط افراد دارای تجربه انجام شود.

چرا المنت اجاق گاز گرم نمی شود

در آموزش تعمیرات اجاق در اصفهان تعمیر را مطالعه میکنید

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال در اصفهان

 • سوکت و بلوک پایانه سطح گرم کننده اجاق گاز

سوکت و بلوک پایانه سطح گرم کننده برای متصل کردن المنت سیم پیچی شده به سیم کشی داخلی تعمیر اجاق گاز روبینا اصفهان به کار می روند. سوکت های این قسمت در زیر اجاق گاز قرار دارد . اگر المنت اجاق گاز گرم نمیشوند ، ممکن است سوکت مورد پیدا کرده باشند. سوکت و بلوک ها را از نظر پوسیدگی بررسی کنید در صورت نیاز عوضشان کنید.

 • کلید سطح گرم کننده و نهایت در تعمیر اجاق گاز

برای کنترل هر المنت از کلید بی نهایت استفاده می شود. اگر المنت حرارت نداشت اما پایانه ها و المنت سالم می باشند، کلید بی نهایت دچار خرابی شده است.

برای نگاه کردن به ان برق اجاق گاز را قطع کنید پنل پشتی را بردارید. کلید را یافته و خرابی پایانه ها و سیم ها را چک کنید.

کلید را از نظر پیوستگی با مولتی متر بررسی کرده و در صورت لزوم کلید را عوض کنید. اگر کلید سالم هستند باید چک کنید که ولتاژ خوبی به کلید رسیده است. تست ولتاژ زنده است فقط باید توسط افراد با تجربه انجام شود.

شماره تماس نمایندگی اجاق گاز روبینا در اصفهان

اگر نیاز به تعمیرات دارید و دنبال شماره تماس نمایندگی اجاق گاز روبینا در اصفهان هستید با ما تماس بگیرید.

برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان نیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات ما اشنا شوید.

تعمیر اجاق گاز روبینا اصفهان

انواع تعمیرات تخصصی تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان را از مجموعه بزرگ ما بخواهید زیر را موظف هستیم بهترین خدمات و بهترین تعمیرات و سرویس اجاق گاز روبینا در اصفهان را در اختیار شما قرار دهیم تا موجبات رضایت شما از این خدمات فراهم گردد.

مراحل از تماس تا رفع عیب اجاق گاز روبینا در اصفهان

 1. ابتدا با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز اجاق گاز روبینا در اصفهان تماس بگیرید .
 2. در صورت تماس با اپراتور تعمیر اجاق گاز روبینا اصفهان، مشاوره رایگان انجام می شود تا بتوان در همان پشت تلفن عیب و نقص اجاق گاز بر طرف گردد.
 3. اگر توسط تلفن و صحبت با کارشناس اجاق گاز روبینا عیب و خرابی اجاق گاز روبینا در اصفهان بر طرف نگردید ظرف مدت یک الی دو ساعت تکنسین متخصص تعمیرکار اجاق گاز روبینا در اصفهانبه محل شما اعزام میگردد تا تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان را انجام دهد.
 4. توجه فرمایید اجاق گاز روبینا در اصفهان همان در محل تعمیر می گردد و نیاز به جا بجایی اجاق گاز روبینا در اصفهان نمی باشد.
 5. گارانتی تعمیرات محصولات روبینا بعد از تعمیر وسیله خانگی که ما اقدام به تعمیر نموده اید شامل گارانتی تعمیرات می شود و شما نیاز به نگرانی در این زمینه نخواهید داشت.
 6. استفاده از قطعات اصلی روبینا برای اینکه عمر گاز روبینا شما بالا رود و دیر تر نیاز به تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان داشته باشد.

سرویس اجاق گاز روبینا در اصفهان

نکاتی مهم از اجاق گاز روبینا در اصفهان :

 • اگر روغن و چربی و یا مواد غذایی که طبخ می شود بر روی اجاق گاز روبینا ریخته شد و قصد داشتید آن را تمیز کنید میتوانید از جوش شیرین و نمک استفاده کنید به نحوی که جوش شیرین و نمک را در آب حل کنید بعد از ان اوسط دستمالی که زبر نباشد اقدام به تمیز کردن محل مورد نظر کنید و با دستمال دیگر آن را خشک نمایید.
 • شیشه اجاق گاز روبینا را میتوان با دستمال مرطوب نرم یا روزنامه مرطوب پاک کرد فقط همیشه هنگام پاک کردن شیشه مراقب باشید شیشه خورد نشود.
 • همیشه اجاق گازی تهیه نمایید که دارای روبینا باشد زیرا امنیت بالا تری دارد و باعث میشود به دلیلی مایعات سر رفت باعث می شود گاز نشر پیدا نکند.

چرا باید تعمیرات اجاق گاز و فرگاز روبینا خود را به اصفهان تعمیر بسپارید؟

 1. تعمیر کاران دوره دیده اجاق گاز روبینا
 2. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال روبینا
 3. جز برترین مجموعه تعمیراتی لوازم خانگی
 4. گارانتی تعمیرات اجاق روبینا
 5. قیمت مناسب برای تعمیر اجاق روبینا
 6. تجربه و تخصص بالا برای تعمیر اجاق گاز روبینا اصفهان
 7. بر اورد هرینه قبل تعمیر اجاق روبینا اصفهان

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز روبینا در اصفهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر اجاق گاز و فرگاز روبینا در اصفهان زیر نظر مجموعه تعمیراتی اصفهان تعمیر که دارای قابل اعتماد ترین سرویس کاران اجاق روبینا و فرگاز روبینا در اصفهان را دارا می باشد. مجموعه اصفهان تعمیر برای تعمیرات اجاق گاز روبینا در اصفهان دهها سرویس کار اجاق روبینا در اصفهان دارا می باشد. مهم نیست که برند و مدل اجاق روبینا شما در اصفهان چی باشد تعمیر کاران روبینا در اصفهان تعمیر به همه مدل های اجاق گاز روبینا آشنایی دارند.

مشکلات متداول اجاق گاز و فرگاز روبینا در اصفهان که نیاز به تعمیر دارند :

 1. روشن نشدن شعله فر اجاق گاز روبینا
 2. پخش کردن دود هنگام کار کردن شعله اجاق گاز روبینا
 3. خاموش بودن فر تو کار روبینا
 4. جرقه نزدن فندک اجاق روبینا

تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان

البته ممکن می باشد به دلایل دیگر تیاز به تعمیر اجاق گاز روبینا اصفهان باشد که شما میتوانید با مطرح کردن آن با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره رایگان بگیرید تا کارشناسان ما از طریف تماس اقدام به اشنا کردن شما به خرابی و یا تعمیر اجاق روبینا در اصفهان نمایند و اگر نیاز شد تعمیر کار اجاق روبینا در اصفهان را برای شما به محل ارسال نمایند.

برای نمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهان، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی در اصفهاننیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات ما اشنا شوید.

تعمیرات اجاق گاز روبینا در اصفهان

لازم به ذکر است که شرکت روبینا ، سازنده این محصول در تولید و عرضه انواع لوازم خانگی و آشپزخانه است که با توجه به عرضه تولیداتی با کیفیت و قیمت مناسب از محبوبیت خوبی بین مصرف‌کنندگان داخلی بهره می‌برد و نمایندگی تعمیرات اجاق گاز روبینا در اصفهان وظیفه تعمیرات اجاق روبینا در اصفهان را دارا می باشد.

نمایندگی اجاق گاز روبینا در اصفهان

 • تعمیر اجاق گاز روبینا اصفهان
 • نمایندگی فروش روبینا در اصفهان
 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز روبینا در اصفهان
 • تعمیرات اجاق گاز روبینا در اصفهان

برای تعمیرات یخچال وستینگهوس در اصفهان و همچنین گاز استیل البرز کلیک نمایید تا اطلاعات بیشتری از این موضوع در اختیار شما قرار گیرد نمایندگی تعمیرات اجاق گاز روبینا در اصفهان. تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان

تعمیرگاه اجاق گاز روبینا در اصفهان

 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز روبینا اصفهان
 • تعمیرات اجاق گاز روبینا اصفهان
 • تعمیر اجاق گاز روبینا در اصفهان
 • نمایندگی تعمیر اجاق گاز روبینا اصفهان
 • تعمیر گاه اجاق گاز روبینا اصفهان
 • تعمیر کار اجاق گاز روبینا اصفهان
 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز روبینا در اصفهان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در اصفهانبا داشتن سالها فعالیت در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اصفهان در خدمت همشهریان عزیز در استان اصفهان می باشد.

 

نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در اصفهان و یا تعمیر هود نیز کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *