لباسشویی دوو ساخت کجاست؟

4/5 - (5 امتیاز)

لباسشویی دوو ساخت کجاست؟ از جمله سوالاتی می باشد که کسانی که میخواهند ماشین لباسشویی خود را نو کنند یا برای جهیزیه خود یخچال خریداری کنند و پس ز جستجو به برند دوو برخورد میکنند از خود می پرسند ماشین لباسشویی دوو ساخت کجاست؟

ماشین لباسشویی دوو ساخت کجاست؟

ماشین لباسشویی دوو ساخت کجاست؟ از جمله سوالاتی می باشد که در اینجا ابتدا به معرفی گروه صنعتی انتخاب می پردازیم

کلیک کنید برای : قیمت محصولات دوو

گروه صنعتی انتخاب

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با در اختیار داشتن کامل‌ترین و فراگیرترین محصولات لوازم خانگی در سبد مصرفی خانوار در راستای کسب بالاترین میزان رضایت‌مندی مشتریان با ارائه مطلوب‌ترین کیفیت ممکن در حال فعالیت است.

این گروه صنعتی با برخورداری از ۱۲ سایت مختلف در حوزه‌های متفاوت صنعت پیشران لوازم خانگی در مساحتی بیش از ۳۰۰هزار متر مربع و با داشتن پیشرفته‌ترین ماشین آلات در خطوط تولیدی خود، یکی از قطب‌های صنعتی کشور محسوب می‌شود.

تعمیرکار ماشین لباسشویی اصفهان

زیر مجموعه های گروه صنعتی انتخاب

زیر مجموعه های گروه صنعتی انتخاب 3 شرکت می باشد که در زیر اعلام می شود:

  • کارخانه محصولات اسنوا
  • کارخانه محصولات دوو
  • کارخانه محصولات بُست

انتخاب الکترونیک با بومی‌سازی دانش و فناوری تولید لوازم خانگی، احداث مجتمع‌های بزرگ تحقیقاتی در جنوب شرق آسیا و همچنین اروپای غربی، نام خود را در ردیف بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین تولید‌کنندگان لوازم خانگی در جهان نیز مطرح کرده است.

محصولاتی که در مجموعه انتخاب الکترونیک تولید می‌شود، قابلیت رقابت با برندهای جهانی را داشته و ارائه لوازم خانگی با کیفیت برای مردم در سخت‌ترین شرایط اقتصادی نیز از جمله نقاط قوت این گروه محسوب می‌شود.

سرمایه اجتماعی به دست آمده از اعتماد مشتریان به خدمات پس از فروش محصولات برندهای وابسته به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، قابل قیمت‌گذاری نیست و تمرکز بر ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت به مشتریان بخش مهمی از زنجیره ارزش این مجموعه محسوب می‌شود. ( لباسشویی دوو ساخت کجاست؟ )

جامعه هدف تولید محصولات گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، تمام اقشار نظام اجتماعی بوده و در قیمت گذاری کالاها شاخص‌های بالای کیفی، فنی و زیبایی محصولات با توجه به سطح توانمندی آحاد مردم در خرید، در نظر گرفته شده است.

انتخاب الکترونیک با برنامه‌ریزی‌های مدون در راستای رشد و توسعه محصولات و همچنین سرمایه‌گذاری‌ در بخش‌های لوازم خانگی و وسایل صوتی و تصویری تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و هرسال برنامه‌هایی برای افزایش تولید و عرضه محصولات جدید را اجرایی کرده است.

معرفی کارخانه دوو

کارخانه  دوو که از یر مجموعه های گروه صنعتی انتخاب می باشد به آدرس اصفهان شهرک صنعتی مورچه خورت می باشد.

ماشین لباسشویی دوو ساخت کجاست؟

ماشین لباسشویی اسنوا ساخت کجاست؟ از تولیدات کارخانه دوو می باشد که جز برترین تولیدات داخلی می باشد

آدرس کارخانه ماشین لباسشویی دوو

آدرس کارخانه ماشین لباسشویی دوو در شهر اصفهان ، شهرک صنعتی مورچه خورت می باشد

ماشین لباسشویی ساخت کدام کشور است؟

ماشین لباسشویی دوو ساخت کدام کشور است ؟ که جواب آن کشورعزیزمان ایران در شهر اصفهان می باشد

اهداف گروه صنعتی انتخاب

این کارخانه همگی با قرار داد با شرکت های کره ایی، خط تولید آن  در سال 1384راه اندازی شد که متاسفانه به دلیل تحریم ها با تغییر ریاست جمهوری، ادامه همکاری میسر نشد.
تولید و عرضه‌کننده محصولات لوازم خانگی برند اسنوا ، دوو و بُست

  • دارنده بزرگ ترین زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی در خاورمیانهتولید کننده بزرگ ترین ساید بای ساید جهان
  • دارای اولین پلتفرم اختصاصی و بومی دانش بنیان در صنعت لوازم خانگیردیابی هوشمند مواد ، قطعات و محصولات در تمامی دوره عمر محصول برای اولین بار در ایران (smart factory)
  • بزرگ ترین مجتمع تولید کننده لوازم خانگی در ایرانصادر کننده نمونه ملی
  • اشتغالزایی مستقیم برای بیش از هشت هزار نفراشتغالزایی غیر مستقیم برای بیش از 93 هزار نفر
  • تنها دارنده تندیس زرین حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای 10 سال متوالیدارای گسترده ترین شبکه خدمات پس از فروش و ارتباط با مشتریان در سراسر کشور
  • دارای مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین آزمایشگاه‌های مرجع سازمان ملی استاندارد

لباسشویی دوو ساخت کجاست؟

لباسشویی دوو ساخت کجاست؟ ساخت کشور ایران می باشد.

ماشین لباسشویی دوو ساخت کجاست؟

ماشین لباسشویی دوو ساخت کجاست؟ از جمله سوالاتی می باشد که کسانی که میخواهند ماشین لباسشویی خود را نو کنند یا برای جهیزیه خود ماشین لباسشویی خریداری کنند

محصولات دوو چه وسایلی هستند؟

محصولات دوو شامل یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، اجاق گاز تلویزیون می باشد که این محصولات در خط تولیدات کارخانه اسنوا می باشد.

کیفیت ماشین لباسشویی دوو چگونه است؟

کیفیت ماشین لباسشویی دوواز بهترین تولیدات کارخانه دوو می باشد که دارای کیفیت خیلی عالی می باشد که در کنار کیفیت و قیمت بالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.