کارخانه اسنوا اصفهان

5/5 - (3 امتیاز)

کارخانه لوازم خانگی اسنوا اصفهان و رزومه آن را در این مقاله برای شما شرح خواهیم داد  کارخانه لوازم خانگی شرکت اسنوا اصفهان به همراه کارخانه لوازم خانگی حایر ، دوو و همچنین برند اجاق گاز تکنو زیر مجموعه گروه صنعتی انتخاب می باشند.

برای ارتباط باکارخانه شماره ۴ رقمی ۱۶۹۹ بدون پیش شماره در ساعات اداری تماس بگیرین.

بیشتر بخوانید : لیست قیمت محصولات لوازم خانگی اسنوا با تخفیف کارخانه

دسترسی سریع به محتوا

کارخانه لوازم خانگی اسنوا اصفهان

نام اصلی این شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیانمی باشد که مخفف آن اسنوا اصفهان میشود این کارخانه در سال 1384 شروع به تولید لوازم خانگی گرد درآن موقع هنوز کشورمان زیر تحریم های سنگین نبود و میشد با کارخانجات کره جنوبی همکاری کرد.

کارخانه اسنوا اصفهان

همچنن از جمله سوالاتی نظیر سوالات زیر ، مسایلی است که هر کسی قصد خرید لوازم خانگی اسنوا اصفهان را دارد می پرسد

مقالات مرتبط:

اسنوا

لوازم خانگی کارخانه اسنوا اصفهان خوبه ؟

در این مقاله سعی کردیم کل این مسایل را برای شما بر طرف سازیم و این سوالات از جمله لوازم خانگی کارخانه اسنوا اصفهان خوبه را پاسخ دهیم . پس تا اخر ان مقاله با ما همراه باشید

گروه صنعتی انتخاب تولید لوازم خانگی

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان بزرگ ترین کارخانه تولید لوازم خانگی با مارک های معروف و خوش ساخت زیر میباشد:

 • لوازم خانگی شرکت اسنوا اصفهان
 • لوازم خانگی دوو الکترونیک
 • تکنوگاز و بست

این کارخانه همگی با قرار داد با شرکت های کره ایی، خط تولید آن راه اندازی شد که متاسفانه به دلیل تحریم ها ادامه همکاری با برند کره ایی میسر نشد.

اجاق گاز و هود آلتون

محصولات اسنوا اصفهان ساخت کجاست ؟

اسنوا اصفهان ساخت کجاست؟ اسنوا اصفهان  تولید کشورمان ایران میباشد پس اگر سوال دارین اسنوا اصفهان ساخت کدام کشور است؟ جواب آن ایران عزیزمان می باشد .

آدرس کارخانه اسنوا اصفهان

آدرس کارخانه اسنوا اصفهان شهر اصفهان ، شهرک صنعتی مورچه خورت می باشد که همه در کارخانه جات دوو ، و تکنوگاز و حایر نیز در انجا می باشد.

لیست نمایندگی اسنوا اصفهان

لیست نمایندگی اسنوا اصفهان در کلیه شهرهای ایران عزیزمان آورده شده است با کلیک بر روی لینک های  زیر به لیست اسنوا اصفهان در شهرهای خودتان هدایت می شوید لطفا فقط با شماره همان صفحه تماس بگیرید.

لیست نمایندگی اسنوا اصفهان

اسنوا اصفهان فروش اقساطی

همان گونه که گفته شد اسنوا اصفهان در جشنواره های خود فروش اقساطی با وام با اقساط خوب محصولات اسنوا اصفهان را فروش می رساند

کارت اعتباری کارخانه اسنوا اصفهان

توسط کارت اعتباری اسنوا اصفهان شما میتوانید وام تهیه شده را در نمایندگی اسنوا اصفهان اقدام به خریداری محصولات اسنوا اصفهان کنید.

مارک دوو بهتره یا اسنوا اصفهان

کارخانه اسنوا اصفهان و یا دوو هر دو زیر مجموعه انتخاب میباشد وزیر یک مجموعه تولید می شود.  برای شرح تفاوت بین اسنوا اصفهان و دوو نیز میتوانید با ما همراه شوید پس در سوال اسنوا اصفهان بهتره یا دوو باید بگوییم هر دو عالی هستند. برای لباسشویی دوو بهتر است.

شرکت اسنوا اصفهان

شرکت اسنوا اصفهان در شهرک صنعتی مورچه خورت، خیابان ابوریحان سوم، گروه صنعتی انتخاب، ساختمان کوثر، طبقه دوم

بررسی کیفیت محصولات شرکت اسنوا اصفهان

بررسی کیفیت محصولات شرکت اسنوا اصفهان باید خدمتتان عرض کنم در محصولات برند ایرانی لوازم خانگی اسنوا اصفهان جز بهترین تولیدات می باشد.

به عنوان تعمیرکار میگویم که محصولات اسنوا اصفهان را اگر تهیه کنید پشیمان نخواهید شد زیر کیفیت بالایی برخوردار هستند..

نمایندگی تعمیرات اسنوا اصفهان در اصفهان

 
تلویزیون اسنوا خوبه
تلویزیون اسنوا اصفهان خوبه

تلویزیون اسنوا اصفهان خوبه ؟

برای سوال کیفیت تلویزیون های شرکت اسنوا اصفهان چطوره باید بگویم اکثر برد ها و لوازم الکتریکی که در ایران توانایی وتکنولوژی آن نمی باشد ساخت کشور دوست و برادر چین 🙂 می باشد.

پس درباره کیفیت تلویزیون های شرکت اسنوا اصفهان چطوره باید بگویم یکی از تولیدات برند اسنوا اصفهان بوده و اگر کنترل کیفی خوبی نداشته باشد مدیریت اسنوا اصفهان نام برند خود را خراب نمیکند. پس در تلویزیون های led و lcd ال ای دی و ال سی دی اسنوا اصفهان از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

یخچال اسنوا خوبه ؟

 

یخچال اسنوا اصفهان خوبه ؟

دیگر سوالی که همیشه خریداران می پرسند از یخچال شرکت اسنوا اصفهان راضی هستید؟ یخچال اسنوا اصفهان خوبه؟ باید بگویم ما هیچ نفعی از فروش اسنوا اصفهان نداریم پس دلیل نیست مطالب کذب بنویسیم.

از یخچال اسنوا اصفهان راضی هستید

یخچال فریزر اسنوا اصفهان و یخچال ساید بای ساید اسنوا اصفهان یکی از بهترین تولیدات کارخانه اسنوا اصفهان می باشد و از کیفیت بالایی برخودار است. میزان رضایت مردم از محصولات اسنوا اصفهان بسیار بالا بوده. کیفیت یخچال دوقلوی اسنوا اصفهان بسیار مطلوب است.

یخچال و فریزرهای شرکت اسنوا اصفهان در رنگهای مختلف و بر اساس درخواست مصرف کننده طراحی شده اند. کارخانه اسنوا اصفهان یخچال های خود را با گرید مصرف انرژی A و +A تولید کرده است.

لباسشویی اسنوا خوبه؟

لباسشویی شرکت اسنوا اصفهان خوبه؟

لباسشویی اسنوا اصفهان خوبه؟ نیز از دیگر سوالات کسانی می باشد که میخواهند از محصولات اسنوا اصفهان خریداری کنند. لازم به ذکر است یکی از تولیدات کارخانه اسنوا اصفهان ماشین لباسشویی اسنوا اصفهان می باشد و سابقه و تجربه زیادی برای تولید لباسشویی اسنوا اصفهان می باشد. پس برای سوال لباسشویی اسنوا اصفهان خوبه؟ باید بگویم بله عالیست.

کیفیت ماشین لباسشویی کارخانه اسنوا اصفهان

لباسشویی اسنوا اصفهان دارای ظرفیت های مختلفی از جمله:

 • لباسشویی شرکت اسنوا اصفهان 5 کیلویی
 • لباسشویی شرکت اسنوا اصفهان 6 کیلویی
 • لباسشویی شرکت اسنوا اصفهان 7 کیلویی
 • لباسشویی کارخانه اسنوا اصفهان 8 کیلویی
 • لباسشویی کارخانه اسنوا اصفهان 9 کیلویی

میباشد. ماشین لباسشویی کارخانه اسنوا اصفهان از موتورهای دایرکت درایو استفاده میکند که همین امر باعث کاهش صدا در حین کار و لرزش  پایین ماشین لباسشویی می شود.

از دیگر مزایای استفاده این موتور در لباسشویی های اسنوا اصفهان، باعث می شود  دور موتورهای 800 دور، 1000 دور، 1200 دور و 1400 باشد. 

 

معایب لباسشویی شرکت اسنوا اصفهان

معایب لباسشویی کارخانه اسنوا اصفهان را نمیتوان شمرد در ابتدا بدانید که وسیله شما 2 سال گارانتی دارد و اگر دستورات رعایت این محصول را در نظر بگیرین تا سالیان متمادی معایب و عیب های ماشین لباسشویی نمایان نخواهد شد البته اینکه عیب ندارد هم بی تاثیر نیست.

اجاق گاز اسنوا خوبه

اجاق گاز شرکت اسنوا اصفهان خوبه؟

اجاق گاز اسنوا اصفهان خوبه ؟ کیفیت اجاق گاز اسنوا اصفهان یا از اجاق گاز اسنوا اصفهان راضی هستید از دیگر سوالات می باشد باید خدمتتان اعلام شود تا کنون عیب ایرادی در باره اجاق گاز اسنوا اصفهان به گوش ما نرسیده اما از نظر امکانات باید تحقیقات بیشتر نمایید.

اجاق گاز آلتون خوبه؟

کیفیت کارخانه اجاق گاز کارخانه اسنوا اصفهان

اجاق گاز شرکت اسنوا اصفهان یکی از محصولات با کیفیت لوازم خانگی تولید کشور می باشد. درباره کیفیت اجاق گاز اسنوا اصفهان میتوان از تکنولوژی های روز دنیا در زمینه پخت و پز در تولید آن نام برد. اجاق گاز کارخانه اسنوا اصفهان با  سایر اجاق گازها خارجی از نظر کیفیت و کارایی ورضایت مشتریان  رقابت نزدیکی دارد.
 

جاروبرقی شرکت اسنوا اصفهان خوبه؟

کارخانه اسنوا اصفهان یکی از بروز ترین کارخانه جات تولید کننده لوازم خانگی منزل در کشورمان می باشد و همه نوع محصولات خانگی رو با کیفیتعالی در خط تولید دارا می باشد، در بین لوازم خانگی تولید این شرکت، جاروبرقی می باشد.

کیفیت جارو برقی شرکت اسنوا اصفهان

در این قسمت کیفیت اسنوا اصفهان را برای شما شرح میدهیم که از کیفیت عالی برخوردار است این جاروبرقی در کنار طراحی برور و عالی خود کارایی خوبی را دارا می باشد که توانسته توجه بسیاری از خانواده ها  به سوی خود جلب کند و فروش بالایی هم داشته باشد.

مشخصات جاروبرقی شرکت اسنوا اصفهان

مشخصات جاروبرقی شرکت  اسنوا اصفهان بدین شرح است که :

 • فیلتر خروجی HEPA
 • گنجایش 3.5 لیتر
 • نمودار مصرف انرژی A
 • فیلتر بهداشتی
 • کنترل روی دسته
 •  سیستم دیجیتال پیش فرض اکو (تمیز کننده تمام سطوح)

مدل های جاروبرقی اسنوا اصفهان

 • جاروبرقی کروپ مدل VCC-2260BH قدرت 2200
 • جاروبرقی اسنوا اصفهان SVC-20200H-BL-SI-WH-GR-RE
 • جاروبرقی 2200 وات اسنوا اصفهان Snowa Vacuum
 • جاروبرقی 2200 وات اسنوا اصفهان Snowa Vacuum
ظرفشویی اسنوا خوبه

 

 
 •  

کارخانه اسنوا اصفهان

در این مقاله سعی نمودیم رزومه کارخانه اسنوا اصفهان و یا همان شرکت اسنوا اصفهان را برای شما شرح دهیم. لازم به ذکر اسنوا اصفهان از محصولات اسنوا اصفهان میتوان گزینه های زیر را نام برد:

 1. تلویزیون شرکت اسنوا اصفهان
 2. اجاق گاز کارخانه اسنوا اصفهان
 3. ظرفشویی شرکت اسنوا اصفهان
 4. جارو برقی کارخانه اسنوا اصفهان
 5. یخچال شرکت اسنوا اصفهان
 6. یخچال کارخانه ساید بای ساید اسنوا اصفهان
 7. ماشین لباسشویی کارخانه اسنوا اصفهان

مارک اسنوا اصفهان مال کجاست

مارک اسنوا اصفهان مال کجاست در کشورمان تولید میشود و کارخانه ان در شهر اصفهان می باشد پس اگر سوال مارک اسنوا اصفهان مال کجاست برای شما پیش امد مال ایران میباشد.

قطعات شرکت اسنوا اصفهان مال کجاست

قطعات شرکت اسنوا اصفهان مال کجاست یا قطعات کارخانه اسنوا اصفهان ساخت کجاست بیشتر قطعاتی که در داخل کشور نمیتوان تولید کرد و کارخانه اسنوا اصفهان استفاده میکند از کشور چین میباشد لازم به ذکر است با وجود تحریم ها کلیه قطعات لوازم خانگی تولید کشور از کشور چین میباشد.

چون کارخانه جات اروپایی کار نمیکنند برای فروش قطعه اگر هم چیزی هست یا برند فیک روش خورده یا قاچاق می باشد اگر قاچاق باشد انقدر قیمتش بالا می رود که نمیتوان به عنوان جنس ایرانی فروخت  ( قطعات کارخانه اسنوا اصفهان ساخت کجاست ).

لوازم برقی شرکت اسنوا اصفهان ساخت کجاست

لوازم برقی شرکت اسنوا اصفهان ساخت کجاست که کارخانه اسنوا اصفهان در شهر اصفهان می باشد.

شماره تلفن شرکت اسنوا اصفهان اصفهان

برای شماره تلفن شرکت اسنوا اصفهان اصفهان , شماره تلفن شرکت اسنوا اصفهان مورچه خورت  با شماره 1699 میتوانید تماس بگیرین.

شرکت اسنوا

شرکت اسنوا تولید کننده انواع لوازم خانگی می باشد با کیفیت بسیار بالا

آدرس کارخانه اسنوا کجاست؟

کارخانه اسنوا در شهر اصفهان می باشد و در شهرک مورچه خورت می باشد.

اسنوا تحت لیسانس کدام کشور است؟

اسنوا تحت لیسانس کدام کشور است از جمله سوالاتی می باشد که میپرسند. اسنوا در ابتدا تحت لیسانس کشور کره جنوبی راه اندازی شد و بعد از تحت لیسانس آن کشور راه اندازی می شد که بعد از تحریم دیگر میسر نشد.

لینک های مرتبط

آدرس کارخانه اسنوا کجاست؟

آدرس کارخانه اسنوا اصفهان شهر اصفهان ، شهرک صنعتی مورچه خورت می باشد که همه در کارخانه جات دوو ، و تکنوگاز و حایر نیز در انجا می باشد.

قیمت محصولات شرکت اسنوا چقدر است؟

محصولات اسنوا توانسته بهترین قیمت را نسبت به کیفیت خیلی عالی که دارد، اعلام کند و با این قیمت روانه بازار کند.

کیفیت لوازم خانگی اسنوا؟

کیفیت محصولات اسنوااز کیفیت بسیار بالایی برخودار است و این محصولات یخچال فریزر، لباسشویی، ظرفشویی، اجاق گاز، تلویزیون دارای عمر بالایی هستند.

یک دیدگاه دربارهٔ «کارخانه اسنوا اصفهان»

 1. من تا بحال تجربه خرید مستقیم از شرکت اسنوا را نداشتم تا اینکه سه ماه پیش دو تا خرید کردم و تا به امروز اجناس را ارسال نکرده تا اینکه امروز (۲۸ مهر)با کارخانه تماس گرفتم گفتن که هنوز قطعات مورد نیاز وارد نشده من خرفم اینه که اگر تو خودت عرضه تولید ندارید اشتباه میکنی از مردم پول میگیری و جنس میفروشی قصد دارم به اتهام کلاهبرداری علیه شرکت و نمایندگی طرح دعوی نمایم و توصیه ام به هموطنان اینه که فریب تبلیغات رسانه ملی را نخورید که جنس ایرانی بخرید همش الکیه عرضه تولید ندارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *