نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان
3.7/5 - (7 امتیاز)

نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان برای تعمیر انواع اسپیلت و کولرگازی ال جی در خدمت شما می باشد. کولر گازی دستگاه دوست داشتنی سال‌های اکنون هستند و می‌توانند هوایی خنک و لذت بخش برای ما ایجاد کنند.

خرابی و نیاز به تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان نیز به همین نسبت می‌تواند اذیت کننده باشد. تشخیص عیب و و رفع تعمیر زودهنگام ایرادات کولر گازی اهمیت بالایی برخوردار است  و بهتر است برای تعمیرات کولرهای گازی حتما از تعمیرگاه‌هایی نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان LG خدمات بگیریم که از تعمیر و تامین قطعات آنها خیالمان راحت باشد.

از این رو در نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان اقدام به اعزام تعمیرکار کولر گازی lG در اصفهان نمودیم

09136864830 – ( مجموعه اصفهان تعمیر )

دسترسی سریع به محتوا

نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهانt کولرگازی‌ها، نسل جدیدی از کولرهایی بودند که به دردسرها و نگرانی‌های کولرهای آبی پایان میداد، تنظیم دمای دلخواه، هوای خنک و بدون رطوبت، قدرت سرمایش قوی و سریع از جمله مزیت‌های آن نسبت به کولرهای آبی بود. البته در کنار همه‌ی مزایایی که دارد اگر مراقبت و رسیدگی به آن به درستی انجام نشود،  می‌تواند باعث خرابی و مشکلات در آینده شود. در این مقاله ما به شما، مشکلات رایج در تعمیر کولر گازی‌ ال جی اصفهان را خواهیم گفت تا با مطالعه‌ی دقیق این مقاله بتوانید مثل یک راهنما در زمان بروز خرابی‌ها و مشکلات از آن استفاده کنید و راه حل‌های رفع ایراد آن را تشخیص دهید. آیا کولرگازی ال جی در اصفهان شما نیاز به تعمیر دارد؟ از متخصصین اصفهان تعمیر برای تعمیر راهنمایی بگیرید.

بیشترین دلیل خرابی کولر گازی ال جی چیست؟

ما به واسطه‌ی دانش فنی و تجربه‌ای که در اختیار داریم، به خوبی می‌دانیم کدام یک از خرابی‌ها بیشتر برای کولرگازی‌ها پیش می‌آید. به احتمال زیاد مشکلی که برای کولرگازی شما پیش آمده نیز میان همین مشکلات پیدا خواهد شد. برای پیدا کردن راه حل تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان در ادامه همراه ما باشید.

– عدم کارکرد کولرگازی ال جی کولر گازی ال جی

اینکه از هر کولرگازی ال جی ی بخواهیم استفاده کنیم ولی هر کاری کنیم روشن نشود، از جمله بزرگ‌ترین نگرانی‌ها می تواند باشد، انگار هیچ کاری در این شرایط از دستمان بر نمی‌آید و نمی‌دانیم دقیقا چه کاری باید انجام دهیم که تعمیر کولر گازی در اصفهان برطرف شود.

خب، خبر خوب ما به شما این است که نگران نباشید، هر مساله‌ای راه حلی دارد، ما به شما راه‌های برطرف کردن مشکل کولرگازی ال جی را خواهیم گفت، در نهایت اگر نتوانستید ایراد را رفع کنید تکنسین‌های متخصص ما، برای تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان و سرویس در کنارتان هستند.

–  علت روشن نشدن کولر گازی ال جی LG

برای بررسی مشکل کارنکردن و روشن نشدن کولرگازی، سوالاتی تحت عناوین زیر از ما پرسیده می‌شود که ما به این سوالات در ادامه پاسخ خواهیم داد.

اگر بدنبال آموزش سرویس کولر گازی ال جی خود هستید حتما سوالات زیر برای شما نیز جز موارد پرکاربرد خواهد بود پس پیشنهاد میکنیم در ادامه برای یافتن پاسخ آنها با ما همراه باشید تا از پس رفع عیب و تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان خود بتوانید برآیید.

 • چرا کولر گازی کار نمی‌کند ؟

 • چرا چراغ‌های روی کولرگازی ال جی داخلی کولر گازی روشن نمی‌شود ؟

در این خصوص می‌بایست موارد زیر بررسی گردد:
 • ابتدا چک شود که آیا ریموت کنترل کولر گازی باتری دارد یا خیر؟ طبیعتا درصورتی که باتری نداشته باشد نمی‌تواند فرمان روشن شدن به کولرگازی ال جی بدهد.
 • اطمینان حاصل نمایید که ریموت کنترل سالم است یا خیر؟ برای این کار کافیست با یک کولرگازی ال جی کولر گازی دیگر، کنترل را چک کنید، یا از طریق دوربین موبایل تست کنید. یعنی کنترل را جلوی دوربین موبایل بگیرید و کلیدهای آن را انتخاب کنید. اگر هنگام فشردن دکمه رو به رو دوربین، چراغ جلوی کنترل روشن شد، نشان می‌دهد که کنترل سالم است.
 • برق تغذیه کولرگازی الجی را چک کنید (چک شود که فیوز مینیاتوری ON باشد) و اطمینان حاصل کنید که برق تغذیه مشکلی نداشته باشد.
 • بررسی گردد که آیا کولرگازی ال جی با دکمه ON/OFF که برروی کولرگازی ال جی داخلی وجود دارد روشن می‌شود یا خیر؟
 • فیوز برق اصلی قطع و وصل گردد. در صورتیکه صدای بوق از کولرگازی ال جی داخلی شنیده نشد، می‌بایست کولرگازی ال جی از سوی تکنسین بررسی شود و اگر صدای بوق شنیده شد ولی کولرگازی ال جی با دکمه ON/OFF روی کولرگازی ال جی داخلی نیز روشن نشد، لازم است درخواست تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان خود را ثبت کنید. تا

.درنهایت اگر 5 مورد بالا را چک کردید و مشکل کولرگازی ال جی برطرف نشد، نیاز است که کار را به کاردان بسپارید تا تکنسین‌های مجرب ما جهت تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان شما مراجعه کنند.

تعمیر کولر گازی lg اصفهان
تعمیر کولر گازی lg اصفهان

– خاموش شدن خودکار

اگر بدنبال رفع عیب کولر گازی ال جی خود هستید و با مشکل خاموش شدن ناگهانی کولر گازی مواجه هستید،به عبارت دیگر یعنی اینکه کولر در زمان کار خود بدون دلیل متوقف می گردد؛ میتواند از عوامل زیر باشد:
 • ایرادات برق تغذیه که می‌بایست قبل از هر اقدامی از سلامت کابل‌کشی و برق ساختمان و همچنین برق تغذیه به کولر مطمئن شد. ممکن است یک اتصالی کوچک سیم‌های برق و یا اشکال در فیوز باعث خاموش شدن کولر گازی گردد.
 • خرابی فیور مینیاتوری که ممکن است قطع شده باشد و یا مشکل داشته باشد.
 • انتخاب حالت (SLEEP MODE) .بعد از تایم تعیین شده کولرگازی ال جی خاموش می‌شود. کلید انتخاب این حالت بر روی کنترل شکل ستاره می‌باشد و تایم قابل انتخاب بین 1 تا 7 ساعت می‌باشد.
 • فعال نمودن تایمر و ساعت خاموشی کولرگازی ال جی توسط ریموت کنترل.
 • پس از اینکه دمای محیط به دمای انتخابی می‌رسد، ممکن است کمپرسور کولرگازی ال جی خاموش گردد.البته پنل کولرگازی ال جی در حالت سرمایش همچنان کار می‌کند.
 • باید توجه کرد که در حالت گرمایش منظور ازخاموشی کولرگازی ال جی ، عملکرد هات استارت و دیفراست نباشد .
به تعمیر کولر گازی ال جی LG در اصفهان نیاز دارید؟ از تکنسین‌های حرفه‌ای گلدیران کمک بگیرید.

– عدم سرمایش یا سرمایش ضعیف کولر گازی ال جی

اصلی‌ترین وظیفه کولر گازی ایجاد سرمایش مناسب در کمترین زمان ممکن است. گاهی ممکن است کولرگازی ال جی سرمایش مناسب نداشته باشد و نتواند محیط را خنک کند. وقتی با کارشناس مرتبط با کولر گازی بابت سرمایش نامناسب تماس گرفته می‌شود معمولا سوالات زیر از سوی مشتریان مطرح می‌شود:
 1. چرا کولرگازی باد خنک نمی‌دهد؟
 2. چرا سرمایش کولر گازی کم شده است؟
 3. چرا سرمای کولرگازی با دمایی که تنظیم کردید تطابق ندارد؟
 4. چرا کولرگازی باد گرم نمی‌دهد؟
 5. چرا فن موتور و چراغ‌های یونیت داخلی کولر گازی روشن است ولی کولرگازی ال جی کار نمی‌کند. علت چیست؟
 6. چرا سیستم خاموش است، ولی کولرگازی ال جی بیرونی کولر گازی هنوز کار می‌کند؟
 7. چرا وزش باد خنک نیست و ترموستات به هیج وجه عمل نمی‌کند؟
جهت پاسخ به سوالات بالا می‌بایست به عواملی که سبب سرمایش ضعیف و یا عدم سرمایش می‌گردد آگاه بود. این عوامل عبارتند از موارد زیر اما در صورتیکه مشکل کولرگازی شما برطرف نشد کافیست برای تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان خود به ما اطلاع دهید:
 • فیلتر هوا

فیلتر هوا وظیفه‌ی جلوگیری از ورود ذرات معلق در هوا به اواپراتور کولرگازی ال جی را دارد و اگر توسط ذرات معلق مسدود گردد، جریان هوا از کویل اواپراتور عبور می‌کند و در نتیجه نمی‌تواند محیط را خنک کند. جهت رفع این مشکل می‌توان فیلتر‌ها را از کولرگازی ال جی جدا و اقدام به شستشوی آن نمود.
 • کندانسور

وظیفه کندانسور انتقال گرمای جذب شده از محیط داخل و انتقال گرمای گاز کمپرسور به محیط بیرون می‌باشد، و اگر اختلالی در سیستم کندانسور به وجود آید سبب می‌گردد سرمایش مناسبی در کولرگازی ال جی داخلی نداشته باشیم.
 • خرابی کمپرسور کولر lg

در واقع کمپرسور قلب سیکل تبرید است و اگر به هر علتی دچار خرابی گردد، به هیچ عنوان کولر گازی سرمایشی نخواهد داشت.
 • ترمیستور یا همان سنسور تشخیص دما

سابقا جهت فرمان به کولر گازی از ترموستات استفاده می‌شد،  ولی با پیشرفت علم و تولید انواع سنسو‌رها، ترمیستور که یک نوع سنسور حرارتی است، وظیفه کنترل دمای محیط را بر عهده دارد و اگر مقاومت آن دچار مشکل گردد، سبب اختلال در کار کولر گازی می‌گردد.
 • برد اصلی

تمامی فرمان‌ها در کولر گازی بر عهده‌ی برد می‌باشد. اگر برد کولرگازی ال جی به هر علت دچار خرابی و یا آسیب گردد سبب می‌شود که کولر گازی نتواند به درستی کار کند.
 • خازن

وظیفه‌ی ایجاد گشتاور اولیه جهت راه اندازی کمپرسور بر عهده‌ی خازن می‌باشد. اگر خازن دچار آسیب و یا خرابی گردد، نمی‌تواند کمپرسور را راه اندازی نماید.
 • موتور فن بیرونی

موتور فن بیرونی وظیفه‌ی به حرکت درآوردن پروانه فن جهت انتقال گرمای کویل کندانسور را دارد. اگر به هر دلیلی دچار ایراد گردد، سبب اختلال جریان هوای عبوری از کویل کندانسور می‌گردد و در نتیجه سرمایش یا افت خواهد کرد و یا با عدم سرمایش روبرو خواهیم شد.
 • موتور فن داخلی

موتور فن داخلی وظیفه به حرکت در آوردن بلوور فن جهت انتقال گرمای محیط به اواپراتور را دارد. اگر به هر دلیلی دچار ایراد گردد، سبب اختلال جریان هوای عبوری از کویل اواپراتور می‌گردد و در نتیجه سرمایش یا افت خواهد کرد و یا با عدم سرمایش روبرو خواهیم شد.
 • اواپراتور

اواپراتور یکی از چهار قسمت اصلی کولر گازی است و وظیفه‌ی آن جذب حرارت از محیط داخل است. در صورت ایراد در آن، جذب حرارتی صورت نخواهد گرفت و در نتیجه سرمایش افت خواهد نمود.
 • مبرد

مبرد (Refrigerant) ماده ای است که با جذب حرارت در محیط، خود تبخیر شده و آن جا را خنک می کند. در سیکل کولر گازی مبرد، سیال عامل سیکل بوده و با تبخیر و تقطیر تناوبی، به ترتیب حرارت را جذب و دفع می‌کند. حال به هر شکلی در کولرگازی ال جی مبرد وجود نداشته باشد با عدم سرمایش روبرو می‌شویم.
جهت رفع ایرادات ناشی از کثیفی فیلتر و کثیفی کویل مبدل کندانسور می‌توان با قطع برق اصلی اقدام به سرویس کرد.
پس در صورت ایراد در هر یک از موارد نام برده شده و ایجاد مشکل در سایر عوامل می‌بایست جهت حل آن درخواست تعمیرات کولرگازی الجی در اصفهان خود را ثبت کنید تا به صحیح‌ترین شکل آن تعمیرات برایتان انجام شود.
توجه داشته باشید که برای مجموعه مواردی که ذکر شد، اگر کولرگازی ال جی و محصول شما توسط تعمیرکاران غیر مجاز و غیر متخصص تعمیر شود، نه تنها مشکل کولرگازی ال جی برطرف نمی‌شود، بلکه امکان مواجه شدن با مشکلات بیشتر را برای کولر گازی شما به همراه خواهد داشت.

نکات اصولی استفاده از کور گازی را مطالعه کنید.

چرا به هیچ وجه نباید سراغ تعمیرکاران غیرمجاز برویم؟

قطعات غیر استاندارد

از قطعات و لوازم غیر استاندارد برای تعمیر کولرگازی الجی LG شما استفاده می‌کنند.

بی اطلاعی از مهارت تعمیرکار

از مهارت نفر تعمیر کار و اینکه آیا آموزش‌های لازم را گذرانده یا خیر اطلاعی ندارید.

نبود مرجع رسیدگی

در صورت بروز مشکل مرجع معتبری جهت درخواست رسیدگی و یا جبران خسارت ندارید.

هزینه های غیر استانداردی

به دلیل در جریان قرار نگرفتن در روند تعمیر کوارگازی lg، هزینه‌های غیر استانداردی را از شما طلب خواهند کرد.

تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان

اگر یکی از مشکلات فوق را داشتین می توانید هموراه با مرکز تعمیرات کولر گازی ال جی برای تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان تماس بر قرار فرمایید تا سرویس کار وتعمیرکار حرفه ای ما شما را راهنمایی نمایند.

– مشکلات فیوز

یکی از دلایل شایع در روشن نشدن انواع کولر گازی بروز مشکل در فیوز آن است. در ادامه مطالب ما قصد داریم تا علت پریدن فیوز کولر گازی را بررسی کنیم و راه حل‌های آن را بیان کنیم. این مشکلات می‌تواند به صورت موارد زیر ظاهر شود:
 • قطع شدن فیوز مینیاتوری یا روشن نشدن کولر گازی ال جی؟
 • آیا دستگاه روشن می‌شود و کار می‌کند ولی پس از دقایقی فیوز قطع می‌شود؟
 • آیا تنها در بعضی مواقع کولر گازی الجی کار نمی‌کند و پس از فرمان گرفتن کولرگازی ال جی بیرونی فیوز می‌پرد؟
 • به محض اینکه کولر گازی LG را روشن می‌کنیم فیوز می‌پرد، مشکل از کجاست؟
قطع شدن و یا اصطلاحا پریدن فیوز مینیاتوری کولر گازی ال جی می‌تواند از عوامل زیر باشد:
 • ولتاژ نامناسب برق تغذیه که ممکن است سبب بالارفتن جریان مصرفی گردد.
 • خرابی فیوز مینیاتوری.
 • انتخاب سایز نامناسب فیوز مینیاتوری.
 • اتصالی در کابل‌ها و یا مدار سیم کشی کولر گازی.
 • خرابی خازن کولر گازی که سبب بالارفتن جریان راه اندازی گردد.
 • خرابی کمپرسور کولر گازی که ممکن است اتصالی داشته باشد.
 • اتصالی در قطعات کولر گازی نظیر موتورفن و یا برد اصلی.
 • نامناسب بودن ظرفیت کنتور برق اصلی. به طور مثال کنتور برق اصلی 25 آمپر می‌باشد ولی میزان جریان مصرفی 30 آمپر باشد.
در صورت بروز چنین مشکلاتی، راه حل مناسب جهت پیدا نمودن ایراد دقیق و رفع آن این است که درخواست تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان را ثبت کنید تا تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان جهت سرویس کولر گازی ال جی مراجعه کنند.

– آبریزش یا نشتی آب از کولر گازی ال جی و یا علت پرتاب آب دستگاه چیست؟

چرا از کولرگازی آب چکه می‌کند؟ باید گفت که خروج بخار از پنل داخلی کولر گازی به دلیل اشباع هوا از رطوبت، و عبور آن ازسطح سرد کویل اواپراتور، سبب خروج بخار از پنل داخلی کولر گازی می‌گردد. این حالت معمولا در فضاهایی مانند آرایشگاه‌ها و مکان‌هایی که کولرگازی الجی بخور و سماور در محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد اتفاق می‌افتد، و می‌بایست متذکر شد که کولرگازی ال جی  سالم می‌باشد.
تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان
تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان

– عدم تخلیه آب

در برخی مواقع افراد جهت چک نمودن صحت کارکرد کولر گازی خود، میزان رطوبت و تقطیر صورت گرفته از اواپراتور که از لوله درین خارج می‌گردد را بررسی می نمایند. اما لازم است گفته شود که خارج شدن رطوبت، بستگی به میزان رطوبت هوا دارد، ممکن است در بعضی از روزها مقدار آن زیاد و در بعضی از روزها مقدار آن کم باشد و شاید آب حاصل از تقطیر از لوله درین خارج نگردد که اگر دمای هوای خارج شده از پنل مناسب باشد، می‌توان گفت کولرگازی ال جی فاقد ایراد است.
نکته: مقدار جذب رطوبت در ظرفیت‌های مختلف متفاوت است. لازم است بدانید در درحالت گرمایش، خروج رطوبت (آب) از یونیت بیرونی (out door) صورت می‌گیرد. گاهی تکنسین‌های مجرب قبل از مراجعه جهت رفع نشتی آب از شما سوالاتی را می‌پرسند که عبارتند از:
 1. آیا از اسپلیت الجی آب چکه می‌کند؟
 2. آبریزش در هنگام کار با دستگاه دارید؟
 3. آیا از کولر گازی ال جی پرتاب یخ دارید؟

هموراه می توانید نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان تماس حاصل فرمایید تا کولر گازی lg شما را تعمیر کنند.

درصورت آبریزش از یونیت بیرونی و یا مشاهده خروج یخ از کولر گازی ال جی، موارد زیر را بررسی نمایید :

– یخ زدگی و نشتی آب از یونیت بیرونی زمستان:

معمولا در زمستان با این صحنه مواجه می‌شوید که یونیت بیرونی یا همان کندانسور دچار یخ زدگی شده، و لایه‌ای از یخ به آن چسبیده شده است. همانطور که می‌دانید در کولر گازی حالت زمستانه یا همان گرمایش، به وسیله قطعه‌ای بنام شیر چهارراهه یا شیر برقی مسیر جریان گاز را تغییر می‌دهد و گاز یا مبرد گرم به کولرگازی ال جی داخلی و گاز یا مبرد سرد به کولرگازی ال جی بیرونی وارد می‌شود.
به دلیل اینکه هوای بیرون نیز سرد است امکان یخ زدگی کندانسور وجود دارد و این حالت سبب کاهش بازده عملکردی کولرگازی ال جی می‌گردد. لذا طراحان کولر گازی منطق کنترلی کولرگازی الجی را طوری طراحی نموده‌اند که اگر کندانسور دچار یخ زدگی شود، مسیر جهت جریان مبرد یا گاز تغییر یابد وسبب ذوب شدن یخ ها گردد که به این عمل دیفراست  کوذار گازی LG می‌گویند.

– علت یخ زدن ب کندانسور کولر گازی ال جی در فصل زمستان چه می‌باشد؟

یخ زدگی یونیت بیرونی (کندانسور) امری طبیعی در فصل زمستان است. ولی اگر یخ زدگی بیش از اندازه و شامل لایه‌های ضخیمی از یخ باشد می‌تواند از عوامل زیر باشد:
 • میزان نامناسب گاز کولرگازی الجی (مبرد نامناسب)، معمولا میزان مبرد نامناسب سبب تشکیل لایه‌های ضخیمی از یخ می‌گردد. که می توانید نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان تماس حاصل فرمایید.
 • خرابی موتور فن کولرگازی ال جی بیرونی و خازن مربوط به آن.
 • خرابی رله برد کمپرسور.
 • کثیفی کویل (مبدل حرارتی) کندانسور دستگاه.
 • خرابی یا کیپی داخلی کویل (مبدل حرارتی) کندانسور.
 • سرد بودن بیش از حد هوای بیرون.

مه همه دلایلی نیاز به نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان می باشد.

– یخ زدن کولر گازی ال جی در حالت سرمایش یا تابستانه

یخ زدن کولر گازی در فصل تابستان می‌تواند از عوامل مختلفی باشد که در ادامه به علت‌های اصلی می‌پردازیم.
 • خرابی رله برد اصلی که خرابی آن ممکن است سبب کارکرد مداوم کمپرسور گردد
اگر به هر دلیل برد کولر گازی دچار خرابی گردد، ممکن است کمپرسور را به صورت یکسره روشن نگه دارد که در این حالت احتمال یخ زدگی در پنل‌های داخلی آن به شدت افزایش می‌یابد.
 • کثیف بودن کویل اواپراتور و فیلتر های کولرگازی الجی داخلی(پنل)
در صورتی که کویل اواپراتور کثیف باشد، سبب اختلال در جریان هوای عبوری می‌گردد که در این حالت انتقال حرارت مناسبی در کویل اواپراتور صورت نمی‌گیرد و در نهایت سبب یخ زدگی کویل اواپراتور می‌گردد.
 • کثیفی یا خراب بودن بلوور فن کولرگازی ال جی داخلی (پنل)
یک از مهم ترین قطعات کولر گازی فن بلوور داخلی است که باعث می‌شود هوای گرم به داخل پنل کشیده شود، که با تماس با کویل‌های اواپراتور سرد، به هوای سرد تبدیل شده و به محیط بازگشت داده می‌شود. اگر فن بلوور نتواند هوای سرد را به راحتی از روی کویل های داخلی (اواپراتور) تخلیه کند، حتما پنل داخلی شروع به یخ زدن خواهد کرد که نیاز به تعمیر کولر گازی LG در اصفهان دارید.
 • خراب بودن موتور فن کولرگازی ال جی داخلی و خازن آن
قطعه‌ای که سبب به حرکت در آوردن بلوور فن می‌گردد موتور فن است، که در صورت هر گونه ایراد در این قطعه یخ زدگی را در کویل اواپراتور شاهد خواهیم بود.
 • نامناسب بودن میزان مبرد (گاز) 
اگر به هر دلیلی کولر گازی دچار نشتی گاز و یا کمبود گاز گردد، سبب اختلال در سیکل سرمایش می‌گردد و در در نتیجه پنل داخلی یا لوله‌های آن دچار یخ زدگی می‌شود که این مسئله را میتوان با شارژ کردن گاز کولر برطرف کرد.

تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان

ادامه مقاله تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان با شما همراه هستیم

– علت پرتاب آب از کولرگازی الجی

مشکلاتی که در فصل تابستان کولرهای گازی با آن مواجه می‌شوند پرتاب آب و یا خارج شدن آب از کولر گازی است. هنگامی که این مشکل رخ می‌هد ممکن است سبب خسارات زیادی مانند آسیب به گچ دیوار، خراب شدن کاغذ دیواری و به فرش اشاره کرد، که ممکن است دلیل آن یکی از موارد زیر باشد:
 • عدم تراز بودن نصب یونیت داخلی
 • دو پهن شدن و یا شکستگی لوله تخلیه آب
 • عدم شیب مناسب در مسیر لوله تخلیه آب
 • عدم سرویس و نگهداری که سبب می‌شود مسیر عبور آب بسته شود
 • استفاده از شلنگ تخلیه آب با سایز نامناسب
 • کیپ بودن مسیر لوله کشی توکار
 • قرار گرفتن شلنگ تخلیه در ظرف
 • خراب بودن پمپ تخلیه آب

نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی  LG در اصفهان اماده حدمت رسانی در زمینه تعمیرات کولرگازی ال جی در اصفهان می باشد.

– صدای غیر طبیعی یونیت داخلی کولر گازی

 1. آیا اسپیلت ال جی صدا می‌دهد ؟
 2. آیا سرمای کولر گازی ال جی مطلوب ولی هنگام کار صدای غیر متعارفی دارد ؟
 3. آیا کولرگازی الجی دستگاه صدای غیر طبیعی می‌دهد ؟
 4. آیا کولر گازی ال جی صدا و لرزش دارد ؟
یکی از مشکلاتی که درصد زیادی از کاربران روزانه با آن مواجه می‌شوند، وجود صدای غیر طبیعی و آزار دهنده از کولرگازی ال جی داخلی کولر گازی می‌باشد . علت این صدای غیر طبیعی کولر گازی می‌تواند از عوامل مختلفی باشد که در زیر به آن می‌پردازیم :
 1. عدم قرار گیری کولرگازی الجی داخلی (پنل) بر روی سینی (شاسی) خود در هنگام نصب . نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیرات LG اصفهان می باشد.
 2. کثیف بودن بلوور فن که سبب خارج شدن آن از بالانس شده و ایجاد صدا می‌کند.
 3. کثیف بودن پیش فیلتر. چنانچه دمپر کولرگازی ال جی صدا می‌دهد، صدا تا حدی طبیعی است. اما اگر نسبت به قبل تغییر کرده است می‌بایست بررسی گردد
 4. خراب شدن بوش بلوور فن یا به زبان ساده تر بلبرینگ موتورفن که بر اثر گذشت زمان ممکن است خراب گردد.
 5. شفت موتور فن داخلی تاب داشته باشد.
 6. قاب پنل به خوبی در سر جای خود قرار گرفته نشده باشد.
 7. موتور فن پنل معیوب باشد.
 8. شکستگی پره‌های بلوور فن.
 9. تنظیم نامناسب بلوور فن در هنگام تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان و یا سرویس.
 10. پیچ‌های قاب پنل در هنگام تعمیرات و یا سرویس به خوبی بسته نشده است.
 بهترین راه حل جهت رفع موارد فوق مراجعه حضوری تکنسین‌های دوره دیده و حرفه‌ای گلدیران می‌باشد، که برای این کار کافیست، درخواست تعمیر کولر گازی LG در اصفهان را ثبت نمایید.

– صدای غیر طبیعی یونیت بیرونی کولر گازی ال جی

گاهی اوقات صدای یونیت بیرونی کولرگازی ال جی کولر گازی سبب از بین بردن آرامش استفاده کننده از کولر گازی و یا همسایگان اطراف محل نصب کولرگازی ال جی بیرونی می‌گردد که می‌تواند از عوامل زیر باشد:
 • شکستن تیغه‌ی پروانه فن کولرگازی الجی
 • تراز نبودن کولرگازی ال جی
 • شل بودن پیچ‌های بدنه
 • شل بودن پیج‌های پایه کندانسور
 • ایراد مکانیکی کمپرسور
 • ایراد در قطعاتی که در مسیر گردش جریان مبرد هستند
 راه حل مناسب جهت رفع مشکلات فوق این می‌باشد که:
 • برق کولرگازی ال جی را قطع نمایید
 • پیچ‌هایی که شل هستند را سفت نمایید
 • قطعه‌ای که سبب ایجاد صدا می‌گردد بررسی نمایید
در غیر اینصورت می‌باست جهت مراجعه تکنسین، درخواست تعمیرات کولرگازی ال جی در اصفهان را ثبت کنید.

– علت یخ زدن لوله بزرگ کولر اسپیلت ال جی

یخ زدن لوله مکش کولر گازی یا همان لوله بزرگ می‌تواند از عوامل زیر باشد:
 • شارژ و یا تزریق بیش از اندازه مبرد
 • کثیف بودن کویل اواپراتور و فیلتر‌های کولرگازی ال جی داخلی(پنل)
 • کثیفی یا خراب بودن بلوور فن کولرگازی الجی داخلی (پنل)
 • خراب بودن موتور فن کولرگازی ال جی LG داخلی و خازن آن
جهت برطرف نمودن موارد فوق می‌بایست درخواست تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان را ثبت کنید و از تعمیر غیر اصولی و غیر استاندارد کولرگازی ال جی ، توسط افراد غیر حرفه‌ای خودداری کنید.

– ریموت کنترل کولر گازی ال جی lg کار نمی‌کند

در صورتی که ریموت کنترل عمل نمی‌کند می‌بایست موارد به ترتیب زیر بررسی گردد:
 • بررسی گردد آیا کولرگازی الجی با دکمه power  که بر روی پنل قرار دارد روشن می‌شود یا خیر؟
 • اگر با دکمه پاور کولرگازی ال جی روشن شد ایراد نمی‌تواند از برد اصلی باشد و می‌بایست در ابتدا ریموت چک گردد. ابتدا باطری‌های ریموت کنترل LG چک شود. باطری‌های ریموت کنترل را با باطری‌های نو تعویض نمایید.

 

– نحوه ریست کردن ریموت کنترل کولر گازی LG

جهت ریست نمودن ریموت کنترل به دو روش می‌بایست عمل نمود:
 • بوسیله شیئی نوک تیز در محل مشخص شده بر روی ریموت کنترل اقدام به ریست نمایید.
 • با خارج نمودن باطری‌ها ریموت کنترل LG ریست می‌گردد. برای نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان با ما همراه باشید.
با دوربین موبایل چک شود که آیا کنترل سالم است یا خیر؟ لامپ کنترل در صورت سالم بودن در هنگام فشردن یکی از کلید‌ها در دوربین گوشی شروع به چشمک زدن خواهد کرد نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان آماده خدمت رسانی در این زمینه نیز می باشد.
چنانچه اطراف کولرگازی ال جی لامپ کم مصرف و مهتابی قرار دارد، در حالت خاموشی لامپ نیز کولرگازی الجی چک شود. اگر ریموت کنترل در این حالت عمل کند، کولرگازی ال جی مشکلی ندارد بلکه لامپ در دریافت سیگنال توسط چشمی کولرگازی ال جی اختلال ایجاد می‌کند.
 • چنانچه کابل ارت کولرگازی ال جی وصل نشده و یا محل تخلیه ارت نامناسب است می‌تواند سبب ایجاد نویز در گیرنده کولرگازی ال جی LG گردد.
در برخی مواقع ریموت کنترل در مرحله اول کولرگازی الجی را روشن می‌کند ولی پس از مدتی کولرگازی ال جی از راه دور فرمان از ریموت نمی‌گیرد ولی از نزدیک (فاصله نیم متری) فرمان می‌گیرد که این ایراد فقط از تخلیه نشدن ارت یونیت داخلی می‌باشد. در این صورت جهت رفع مشکل درخواست تعمیرات کولرگازی ال جی در اصفهان LG را ثبت نمایید. 

– نشتی گاز کولر گازی ال جی

تقریباً تمامی کولرگازی ال جی ‌های کولر گازی برای انجام عمل خنک کردن محیط از گازهای فریونی مانند R22-R410A استفاده می‌کنند. همان طور که کمبود این مبردها یا سیال‌های خنک کننده که اصطلاحا «گاز» خوانده می‌شوند، و یا نبود آن‌ها در سیستم‌های کولر گازی LG سبب اختلال سیکل تبرید می‌گردد و آن را با مشکلات جدی مواجه می‌کند

– از کجا میتوان متوجه شد که مدار کولرگازی نشتی گاز دارد و آیا کولرگازی ال جی نشتی روغن دارد؟

یکی از اصلی ترین روش‌هایی که می‌توان تشخیص داد کولر گازی فاقد گاز (مبرد) و یا کمبود گازاست، عدم سرمایش و یا سرمایش ضعیف آن می‌باشد، که ابتدا می‌بایست دمای هوای خروجی از پنل داخلی و دمای اتاق را اندازه گیری نمود و اگر کمپرسور و فن بیرونی نیز در حال کار باشند و این دو دما به یکدیگر نزیک باشد، می‌تواند یکی از نشانه‌های نشتی گاز (مبرد) در سیکل کولر گازی LG باشد. نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان آماده خدمت رسانی می باشد.
روش دیگری جهت شناسایی نشتی و یا کمبود گاز، بررسی شیر سرویس کولرگازی الجی بیرونی و یا لوله برگشت (لوله بزرگتر) می‌باشد. اگر لوله برگشت و یا شیر سرویس بزرگ گرم باشد و یا لوله رفت یخ بزند، می‌تواند یکی از نشانه‌های نشتی و کمبود گاز باشد. یخ زدگی لوله کوچک تر یا همان لوله دهش نیز نشان دهنده شارژ گاز بیش از اندازه کولرگازی ال جی می‌باشد که باید نسبت به تنظیم شارژ گاز کولرگازی ال جی اقدام نمود.
در صورت مشاهده هر کدام از این موارد جهت رفع ایراد نیاز به مراجعه کارشناسان اصفهان تعمیر می‌باشد‌ .
به تعمیر کولرگازی ال جی اصفهان نیاز دارد؟ از متخصصان حرفه‌ای ما کمک بگیرید.

– نشتی مبرد از چه محل‌هایی اتفاق می‌افتد؟

معمولا نشتی مبرد در محل‌هایی که مهره وجود دارد، محل‌هایی که لوله به کولرگازی ال جی متصل می‌گردد و یا محل‌هایی که در لوله‌ها جوش داده شده است اتفاق می‌افتد، که می‌بایست  قبل از شارژ گاز مجدد توسط تکنسین مجرب رفع نشتی گردد .
– مشکلاتی که معمولا در اثر نشتی در کولر گازی رخ می‌دهد:
 • سرمایش نامناسب
 • بالا رفتن هزینه مصرف انرژی (هزینه برق مصرفی)
 • خرابی کمپرسور و یا سوختن سیم پیچ‌های آن
جهت رفع ایراد و شارژ گاز می‌بایست ثبت درخواست تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان ر نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان را انجام دهید.

– مشکلات بیش از اندازه بودن مقدار گاز کولر گازی الجی

همانطور که کمبود گاز سبب بروز مشکلاتی در کولرگازی ال جی می‌گردد، شارژ بیش از اندازه گازها نیز، سبب بروز مشکلاتی می‌شود که عبارتند از:
 • بالا رفتن جریان مصرفی بالاتر
 • سوختن کمپرسور
 • اورلود‌های مکرر کمپرسور
 • یخ زدگی لوله مکش یا همان لوله بزرگتر
 • بالارفتن صدای کمپرسور
جهت تشخیص میزان مبرد (گاز) می‌بایست فشار کولرگازی الجی از طریق شیر سرویس مکش و جریان مصرفی توسط مولتی متر اندازه گیری گردد معمولا فشار مبرد R22 در دمای 35درجه سانتی گراد برابر است با PSI 70 تا 55  و مقدار مبرد و میزان جریان مصرفی جهت هر کولرگازی ال جی متفاوت می‌باشد و اندازه گیری می‌بایست توسط تکنسین مجرب صورت گیرد لذا جهت رفع ایراد و تنظیم گاز میبایست درخواست تعمیرات کولرگازی ال جی در اصفهان را ثبت کنید.

– عوامل خرابی کمپرسور کولر گازی ال جی

چه دلایلی باعث می‌شود که متوجه شویم کمپرسور خراب است؟
نحوه تست سلامت کمپرسور به چه صورت است؟
عوامل متعددی سبب خرابی کمپرسور می‌گردد که دانستن آن‌ها سبب جلوگیری از سوختن کمپرسور می‌شود :
 • عدم تناسب ظرفیت کولرگازی ال جی با محیط
 • برق تغذیه نامناسب LG
 • نشتی مبرد
 • کثیفی کویل کندانسور(مبدل حرارتی)
 • محل نصب نامناسب کولرگازی ال جی بیرونی
 • خرابی خازن
 • عدم سرویس وعدم نگهداری مناسب

نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان برای تعمیرات کولر گازی LG همواره بهترین تکنسین ها را برای عیب یابی و تعمیرات کولر گازی اعزام می کند.

– نحوه تست سالم بودن کمپرسور

شایع ترین ایراداتی که در کمپرسورها به وجود می‌آید، سوختن سیم پیچ‌های کمپرسور و یا خرابی قطعات مکانیکی آنها می‌باشد. جهت تست سالم بودن سیم پیچ‌ها، می‌بایست مقاومت سیم پیچ‌ها توسط مولتی متر اندازه گیری گردد و یا تست گردد که سیم پیچ‌ها با بدنه اتصالی نداشته باشند. نحوه تست مکانیکی کمپرسور به این صورت است که می‌بایست شیر سرویس کوچک یا همان شیر سرویس لوله دهش بسته شود و گاز در کولرگازی ال جی بیرونی جمع گردد.
اگر کمپرسور دستگاه LG توانایی جمع کردن مبرد در کولرگازی ال جی بیرونی را داشته باشد کمپرسور سالم است، و اگر نتواند مبرد را در کولرگازی ال جی بیرونی جمع کند کمپرسور از لحاظ مکانیکی ایراد دارد. برای رفع مشکل آن می توانید ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی ال جی در اصفهان را انجام دهید.

نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان کجاست؟

گلدیران برای تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان در تمام ایران دارای نمایندگی است و برای پیدا کردن نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان کافیست بر روی لینک آدرس نمایندگی‌ها کلیک کنید و یا با ثبت درخواست تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان، تکنسین‌های حرفه‌ای LG در کمترین زمان، در محلی که کولرگازی ال جی قرار دارد، برای تعمیر مراجعه میکنند.

نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان

 • نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در شاهین شهر,
 • نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در خمینی شهر,
 • نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در نجف آباد,
 • نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در بهارستان,
 • نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در فولادشهر,
 • نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در فلاورجان,
 • نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در سپاهان شهر,
 • نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی ال جی در منزل و محل شما

نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان کجاست؟

نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان آماده خدمت رسانی و تعمیرات انواع مدل های اسپیلت LG می باشد تا با بهترین نحوه تعمیر نماید.

هزینه تعمیرات کولر گازی ال جی LG چقدر است؟

هزینه تعمیرات کولر گازی ال جی LG بسته به نوع خرابی متفاوت می باشد اما ما نازل ترین و منصفانه ترین قیمت را دریافت می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *