نمایندگی تعمیر اجاق کن در اصفهان

نمایندگی تعمیر اجاق ایلیا استیل در اصفهان
Rate this post

نمایندگی تعمیر اجاق کن در اصفهان، مجموعه اصفهان تعمیر با سالها تجربه کاری درخشان حاضر به تعمیر اجاق می‌باشد این شرکت با داشتن تعمیرکاران حرفه ای و مجرب و کاربلد خود آماده تعمیر اجاق گاز کن در اصفهان شما مشتریان عزیز می‌باشد. تمامی تکنسین ها و متخصصین ما دوره های آموزشی پیشرفته تعمیر اجاق را گذرانده‌اند  و تمامی مدل های اجاق را میتوانند به راحتی تعمیر کنند.

09136864830 اشرفی

نمایندگی تعمیر اجاق کن در اصفهان

جهت تعمیرات اجاق صفحه ای کن در اصفهان می‌توانیید با کارشناسان ما تماس بر قرار نمایید تا با بررسی و روند شما به صورت رایگان شما را اموزش دهند و در صدرت نیاز به محل اعزام شوند.

تعمیرات اجاق گاز صفحه ای در محل یا منزل شما

تعمیرات اجاق صفحه ای در محل کار یا منزل شما عزیزان جزئی از خدمات مقرون به صرفه و بهینه در اصفهان تعیر می‌باشد. توجه داشته باشید که تعمیرکار اجاق با رعایت نکات بهداشتی، قوانین مشتری مداری، اصول خدمات و رعایت زمانبندی حضور در محل طبق درخواست شما، به عیب یابی و تعمیر انواع اجاق صفحه ای اعم از: اجاق جزیره ای، اجاق کابینتی، توکار، شومینه ای، مورب و … در محل کار یا منزل شما عزیزان میپردازد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر اجاق صفحه ای در محل یا منزل اصفهان شما به شرح زیر می‌باشد:

 •  با ارائه خدمات تعمیر اجاق صفحه ای کن توسط تعمیرکار اصفهان در محل کار یا منزل شما، دیگر نگرانی بابت پرداخت هزینه اضافی جا به جایی نخواهید داشت.
 • شما عزیزان می‌توانید از نزدیک خدمات تعمیرکار اجاق در اصفهان را ببینید.
 • تعمیرکار اجاق اصفهان در همان روز طبق درخواست زمانبندی شما در محل برای تعمیرات حاضر خواهد شد.

تعمیرکار اجاق جزیره، کابینتی، توکار، مبله، شومینه ای

اگر به دنبال تعمیرکار اجاق جزیره، کابینتی، توکار، مبله، شومینه ای هستید، بهترین انتخاب برای شما عزیزان اصفهان تعمیر می‌باشد. توجه نمایید که تمامی تعمیرکاران اجاق صفحه ای در اصفهان تعمیر با تجربه، متعهد، مجرب و آموزش دیده میباشند. لازم به ذکر است که با استفاده از خدمات تعمیرکار اجاق صفحه ای در اصفهان تعمیر، نگرانی بابت فرسوده شدن دستگاه خود بعد از تعمیرات را نخواهید داشت.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرکار اجاق جزیره، کابینتی، توکار، مبله، شومینه ای در اصفهان تعمیر به شرح زیر می‌باشد:

 • تعمیرکار اجاق صفحه ای در اصفهان تعمیر مجرب، متعهد و آموزش دیده است.
 • با رعایت نکات بهداشتی به عیب یابی و تعمیرات دستگاه شما می‌پردازد.
 • تکنسین اجاق اصفهان تعمیر در همان روز طبق درخواست زمانبندی شما در محل حاضر می‌شود.
 • تسروییس کار اجاق مجموعه ما با رعایت قوانین مشتری مداری و اصول خدمات در اروپا به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما می‌پردازند.

سرعت در تعمیر اجاق صفحه ای

ما از اونی که فکرش رو بکنید سریعتر هستیم. به محض اینکه با اصفهان تعمیر تماس بگیرید؛ اپراتور مربوطه شما رو به صورت تلفنی راهنمایی می‌کند تا اگر مشکل جزئی باشد؛ در بخش پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح نمایید و بدون پرداخت هزینه به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه خود بپردازید. اما اگر مشکل اجاق شما جدی بود سرویس کار های تعمیر اجاق کن در اصفهان به سرعت، خودشون رو به محل شما می‌رسونند و زودتر از اونی که فکرشو بکنید مشکل رو برطرف می‌کنند.

گارانتی تعمیرات اجاق صفحه ای

نمایندگی تعمیر اجاق کن در اصفهان جهت تعمیرات اجاق دارای گارانتی می‌باشد. وقتی تعمیرکار اصفهان تعمیر با استفاده از قطعات فابریک و تخصص خود به عیب یابی و تعمیر اجاق در منزل یا محل کار شما می‌پردازد، بنابراین دغدغه ای بابت ضمانتنامه خدمات نخواهیم داشت و با اطمینان دستگاه شما را گارانتی می‌کنیم.

هزینه تعمیر اجاق توکار کن

هزینه تعمیر اجاق صفحه ای استیل ابرز در اصفهان زیر نظر مجموعه اصصفهان تعمیر مطابق با نهادهای نظارتی و اتحادیه میباشد. در نظر داشته باشید که تفاوت قیمت بسته به خدماتی که دریافت می‌کنید متفاوت می‌باشد.

نمایندگی تعمیر اجاق کن در اصفهان می توانید با ما تماس بگیرین.

قطعات  اجاق گاز صفحه ای کن 

اجاق گاز صفحه ای وسیله‌ای برای آشپزی است که از گاز قابل اشتعالی مانند گاز طبیعی، پروپان یا بوتان به عنوان سوخت استفاده می‌کند.

به‌طور معمول، لوازم اجاق گاز صفحه ای کن موارد زیر را می باشد:

 • بدنه شیشه یا استیل
 • عایق
 • چند راهه‌ها
 • شیرها
 • نازل‌ها
 • محفظه یا لوله‌های رابط
 • مشعل‌ها
 • شمعک (پیلوت)
 • ترموکوپل
 • فندک
 • ترموستات
 • درجه تنظیم حرارت
 • ساعت زنگ‌دار 
 • ..
 •  

تشکیل شده است.

اجاق گاز به سه دسته اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز توکار یا صفحه‌ای و اجاق گاز مبله تقسیم می‌شود.

عیب یابی اجاق گاز صفحه ای کن

ما در زیر چند مورد از اشکالات متداولی که در اجاق گازها پیش می‌آید را برای شما بیان کرده‌ایم.

همچنین صورت توصیه می‌کنیم که برای تعمیر اجاق گاز صفحه ای کن اصفهان با ما از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

اجاق گاز شما جرقه نمی‌زند.

علت: ممکن است یکی از اجزاء ترانس جرقه، کلید یا ولوم جرقه معیوب شده باشد و یا سیمها قطع شده باشد.

شعله‌ های اجاق گاز صفحه ای ایلیا روشن نمی‌شود.

دلیل1: علت روشن نماندن شعله اجاق گاز رومیزی و روشن نشدن آن سوراخ‌های مشعل است. ممکن است سوراخ‌های مشعل یا پیلوت اجاق گاز شما مسدود شده است‌، جهت رفع عیب باید در ابتدا با یک وسیله باریک یا برس، پیلوت را تمیز کنید.

دلیل 2: امکان دارد پیلوت خاموش باشد، جهت رفع عیب، پیلوت را روشن نمایید.

زمان زیادی طی شود تا شعله‌های اجاق گاز روشن شود.

برای تعمیر اجاق گاز کن در اصفهان زیر نظر نمایندگی تعمیر اجاق گاز صفحه ای کن در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

عیب یابی و تعمیر اجاق گاز صفحه ای کن Can در اصفهان

علت: در این موارد باید ترموکوبل و ملحقات آن، به طور مثال سیم یا بوبین، چک شود.

شعله اجاق گاز کن زرد می‌سوزد.

علت: نسبت هوای موجود در مخلوط کم است. جهت رفع عیب، باید صفحه مخلوط کن اجاق گاز خود را کمی باز کنید.

حرارت به یک اندازه در شعله پخش کن مشاهده نمی‌شود.

تعمیر اجاق گاز صفحه ای

علت: ژِیگلور یا تنظیم هوا یا سوراخ‌های شعله پخش کن عیب دارد (هر چیزی که سوخت از آن رد شود، ژیگلور نام دارد). همواره نمایندگی تعمیر اجاق کن در اصفهان آماده پاسخگویی سوالات شما می باشد.

پیلوت خاموش می‌شود.

علت: آن مقدار گازی که باید به پیلوت برسد اندک است یا هوای زیادی به مخلوط کن وارد می‌شود.

جهت رفع عیب باید در اجاق گازی که از نوع مخلوط کن‌دار است، صفحه محفظی آن را اندکی ببندید.

چرا شعله اجاق گاز ایلیا اسیتل یک دست نیست?

احتمالا مشاهده کردید که تمامی شعله های اجاق گاز کن شما پراکندگی یکسانی دارد و همچنین شعله ای که از آن بیرون می آید رنگ مناسبی دارد که معمولاً آبی است. ولی این شعله ها در بعضی از مواقع  ممکن است پراکندگی این شغل ها عوض شود. و یا به زبان ساده شعله ها کم یا زیاد شود. اما دلیل اصلی این مشکل چیست و چه باید کرد. برای تماس با نمایندگی تعمیر اجاق کن در اصفهان با ما تماس بگیرین

اولین دلیلی که باعث رخ دادن این مشکل می شود چرب شدن یا ریخته شدن تکه های غذا بر روی مشعل گاز شما می باشد. پس شعله ها را از اجاق گاز جدا کنید و آن را خوب تمیز کنید تا مشکل شما حل شود. نظافت شعله های اجاق گاز در صحت و درست کار کردن آن نقش بسیار مهمی دارد. پس این مورد را حتما به یاد داشته باشید.

همواره نمایندگی تعمیر اجاق کن در اصفهان آماده پاسخگویی تماس و تلفن شما می باشد.

علت پخش بوی گاز در اطراف اجاق Can چیست?

یکی از خطرناک ترین و مهم ترین مسائل در اجاق گاز این است که در بعضی از مواقع ممکن است بوی گاز در اطراف اجاق گاز پخش شود. که می تواند بسیار خطرناک باشد. اولین دلیلی که باعث رخ دادن این اتفاق خطرناک می شود آن است که احتمالاً شلنگ گاز اجاق گاز شما شل شده است. پس در اولین قدم شلنگ را چک و بررسی کنید و مطمئن شوید که گاز از آن خارج نمی شود.

اگر مشاهده کردید که مشکل از شلنگ است حتماً آن را تعویض کنید. همچنین طبق گفته متخصصین مستر نداد اگر کپسول گاز دستگاه شما ایراد فنی داشته باشد و  یا نشتی داشته باشد، این مشکل رخ می دهد.برای تعمیر اجاق گاز صفحه ای با شماره های ثبت شده تماس بگیرید.

شعله اجاق گاز شما وزش دارد و تولید سر و صدا می‌کند.

علت: باز هم نسبت هوا به گاز در مخلوط زیاد است. جهت رفع عیب باید صفحه مخلوط کن را اندکی ببندید.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز کن در اصفهان در محل شما و در تمام نقاط تهران مانند شرق تهران ، شمال ، جنوب و غرب تهران توسط سرویس کاران متخصص اصفهان تعمیر انجام می شود. همین حالا با ما تماس حاصل فرمائید.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز شیشه ای کن در اصفهان

نمایندگی تعمیر اجاق گاز شیشه ای کن در اصفهان می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

قطعات اجاق گاز کن در اصفهان

قطعات و یا لوازم اجاق گاز صفحه ای کن شامل موارد بالا می شد که برای شما توضیح دادیم.

تعمیر اجاق گاز توکار کن در اصفهان

تعمیر اجاق گاز توکار کن در اصفهان هم از جمله خدمات ما می باشد که می توانید برای تعمیرات این مدل اجاق گاز با شماره تماسو شماره تلفن تماس بگیرین.

نمایندگی تعمیر اجاق کن در اصفهان کجاست؟

برای تعمیر اجاق کن در اصفهان زیر نظر بهترین سرویس کار وتعمیرکار اجاق گاز توکار در اصفهان می‌توانید در این مقاله مطالب آموزی را مطالعه فرمایید.

آموزش تعمیرات اجاق گاز صفحه ای کن Can

در این اینجا به آموزش تعمیرات اجاق کن  و بررسی مشکلات و ایرادات متداول اجاق صفحه ای پرداخته ایم، همچنین وسایل این دستگاه را نیز برای شما توضیح داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *