نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پارس اصفهان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پارس اصفهان برای کسب اطلاعات بیشتر برای تعمیر ماشین لباسشویی پارس در اصفهان با شماره  ( ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ اشرفی – عضو اتحادیه لوازم خانگی – با ارائه فاکتور ) تماس حاصل فرمایید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پارس اصفهان برای تعمیر کلیه لوازم خانگی پارس در اصفهان تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات کلیه لوازم خانگی پارس اصفهان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پارس اصفهان

نمایندگی تعمیرات لباسشویی پارس اصفهان  تمامی ماشین لباسشویی‌هایی را که توسط این شرکت تولید می‌شود را برای مدت‌زمان مشخصی تحت گارانتی خود قرار داده پس اگر به هر دلیل در استفاده از این وسیله تا قبل از اتمام گارانتی مشکلی داشتید می‌توانید به مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی پارس اصفهان از این خدمات پس از فروش پارس اصفهان بهره‌مند شوید.

و درصورتی‌که به هر دلیل دستگاه شما در خال حاضر دارای کارت گارانتی نیست می‌توانید با تماس با تعمیرگاه لباسشویی پارس اصفهان ما را از این موضوع آگاه کنید تا در کوتاه‌تریم زمان نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم توط بهترین تیم تعمیراتی اصفهان ، اصفهان تعمیر

خدمات تعمیراتی ما در تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی پارس

  •  تعمیر ماشین لباسشویی پارس در اصفهان
  •  تعمیرگاه ماشین لباسشویی پارس اصفهان
  • نمایندگی تعمیرات پارس در اصفهان
  • تعمیرات ماشین لباسشویی پارس شاهین شهر
  • خدمات پس از فروش پارس اصفهان

ماشين لباسشويي تمام اتوماتيك پارس ساخت ايران

 

شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس در سال 1354 تاسیس گردید و از سال 1359 بهره برداری از آن اغاز شد. تولیدات شرکت تا پایان سال 1381 فقط دو نوع محصول یخچال و فریزر 12 فوت بود و به مرور در ساختار کیفی و ظاهری محصولات تغییر ایجاد شد .کارخانه ماشین لباسشویی نیز در بهمن ماه 1380 افتتاح شد .
از ويژگي هاي اين ماشين لباسشويي مي توان به اين موارد اشاره كرد : 20 برنامه شستشو – سرعت خشك كن 1000 دور در دقيقه – ورودي شير آب سرد و گرم (صرفه جويي در مصرف برق ) – موتور و تايمر ساخت كشور آلمان

برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان و برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *