نمایندگی تعمیرات ابگرمکن دیواری ایران رادیاتور اصفهان

نمایندگی تعمیرات ابگرمکن دیواری ایران رادیاتور اصفهان

نمایندگی تعمیرات ابگرمکن دیواری ایران رادیاتور اصفهان برای تعمیر ابگرمکن ایران رادیاتور در اصفهان با شماره  09137261409 اقای اشرفی تماس حاصل فرمایید تا تعمیر کار ابگرمکن ایران رادیاتور در اصفهان در اسرع وقت مشکل شما را حل نمایند و با حضور در منزل شما ابگرمکن ایران رادیاتور در اصفهان را تعمیرکنند.

نمایندگی تعمیرات ابگرمکن دیواری ایران رادیاتور اصفهان را برای تعمیرات ابگرمکن در اصفهان را انجام میدهیم.

نمایندگی تعمیرات ابگرمکن دیواری ایران رادیاتور اصفهان

نمایندگی تعمیرات ابگرمکن دیواری ایران رادیاتور اصفهان

اگر ابگرمکن دیواری آیران رادیاتور شما خراب شده است و برگه گارانتی ندارید میتوانید با یک تماس با ابگرمکن ایران رادیاتور خود را تعمیر نمایید و مشکل ان را در اسرع وقت نمایید و تعمیر ابگرمکن دیواری ایران رادیاتور در اصفهان صورت پذیرد.

 تعمیر ابگرمکن دیواری ایران رادیاتور اصفهان

 تعمیر ابگرمکن دیواری ایران رادیاتور اصفهان زیر نظر بهترین تعمیر کار ابگرمکن دیواری ایران رادیاتور در اصفهان صورت میپذیرد کافیست در اسرع وقت با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید تا خرابی ابگرمکن شما را توسط تعمیرکاران ما در محل انجام گیرد.

برای تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و تعمیر اجاق گاز در اصفهان نیز با ما همراه باشید.

تعمیر ابگرمکن ایران رادیاتور در شاهین شهر

گروه صنعتي ايران رادياتور كه اكنون بزرگترين توليد كننده انواع رادياتورهاي آلومينيومي، پكيج شوفاژ هاي ديواري و انواع مشعل(خانگي و صنعتي) در خاورميانه مي باشد، با همت بيش 1500 نفر از كارمندان ، ومتخصصان، كارگران و همچنين توزيع كنندگان سخت كوش، خوشنام و پشت كار مديران در كنار سرمايه گذاري تدريجي پايدار با وجود  ناپايداري هاي اقتصادي موجود داراي تاريخچه اي بشرح زير مي باشد :

تاریخچه ابگرمکن ایران رادیاتور اصفهان

  1. در سال 1358 شركت ايران رادياتور بعلت عدم تخصص صنعت ريخته گري داخلي در توليدرادياتورهاي آلومينيومي و ورود آن از اروپا با يك ماشين و تعدادي كارگر ساختماني در مساحتي حدود 1500 مترمربع در تهران تاسيس گرديد.
  2. در سال 1359 اولين محصول رادياتور آلومينيومي داخلي وارد بازار گرديد و گرمابخش ساختمانها در سطح كشور گرديد.
  3. در سال 1366 بعلت رشد سريع و كبود فضاي توليد، كارخانه به شهر صنعتي رشت كه از نظر فضا قابل گسترش بود، نقل مكان كرد.
  4. در سال 1369 بعلت كيفيت عالي و قيمتهاي رقابتي  وبه ياري كمپين تبليغاتي عمويادگاربه  بزرگترين توليد كننده صنايع گرمايشي تبديل گرديد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *