نمایندگی تعمیرات آبسال در اصفهان

نمایندگی تعمیرات ابسال در اصفهان
3.4/5 - (21 امتیاز)

نمایندگی تعمیرات آبسال در اصفهان توسط کارشناسان با تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی انجام میشود که اگر گارانتی دارد می توانید با خدمات  آبسال تماس حاصل فرمایید.

لطفا لطفا فقط تعمیر لباسشویی:

 • برای تعمیر لباسشویی: ( 09136864830 اشرفی تماس بگیرین
 • نصب و گارانتی : ۷۷۴۵۱۰۰۲(۰۲۱) دقتر تهران تماس بگیرین
 • کولر آبی : ۷۷۴۵۱۰۰۲(۰۲۱) سراسری کل ایران

اگر گارانتی ندارد و یا برای تعمیرات دسترسی به نمایندگی تعمیرات ندارین می توانید با ما تماس بگیرین ما با تکنسین های متخصص گرد هم آمده اند تا دستیابی به تکنسین های مجرب برای شما همشهریان عزیر منزل اصفهان ، سپاهان شهر شاهین شهر و بهارستان، خمینی شهر، فولادشهر و…  راحت تر باشد.

نکته : اصفهان تعمیر به عنوان تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان با اخذ جواز از اتحادیه مربوطه به عیب یابی و رفع عیب لوازم خانگی آبسال میپردازد همواره برای ارتباط با نمایندگی آبسال میتوانید با شماره های دفتر آبسال تماس بر قرار کنید.

 

تعمیرات ابسال در اصفهان و تعمیر محصولات آبسال در اصفهان رو به ما بسپارید.

دسترسی سریع به محتوا

نمایندگی تعمیرات آبسال در اصفهان

نمایندگی تعمیرات آبسال در اصفهان  یک خدمات معتبر و مجازکه با بهرمندی از صدها کارشناس کارآزموده خدمات بیشماری ارائه میدهد از جمله این خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی در منزل اصفهان ، انجام سرویس های دوره ای با به روزترین تکنولوژی ها ، نصب اصولی دستگاه حتی برای بار چندم و … .

شایان ذکر است متخصصان مجموعه ما برای کاهش هزینه های مشتری ابتدا اقدام به تعمیر قطعات خراب شده میکنند در صورتی که با تعمیر آن مشکل حل نشود اقدام به تعویض قطعه با قطعات اصلی و درجه یک میکنند.

پس از پایان تعمیرات ،تعمیرکاران تعمیر لباسشویی در آبسال در اصفهان دستگاه را مورد سنجش قرار میدهیند در صورت رفع تمام مشکلات لباسشویی، به شما کارت گارانتی تعمیرات 3 تا 13 ماهه ارائه میکنند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ابسال در اصفهان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان را دارا می باشیم تا در اسرع وقت نصبت به تعمیر ماشین لباسشویی ابسال اصفهان شما اقدام نماییم.

سرویس کاران ما برای  برطرف نمودن ایرادات لباسشویی نیاز به تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. تعمیرکاری که از تجربه  زیادی را دارا  نباشد، نمی تواند به درستی لباسشویی را عیب یابی نماید و در نتیجه ممکن است هزینه بیشتری روی دست شما بگزارد. 

 • تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ابسال در اصفهان  از مهارت و تجربه و سابقه بسیار بالایی برخوردار می باشند.
 • تعمیرکار لباسشویی آبسال در اصفهان که به صورت حرفه ای آموزش دستگاه را طی نموده است، با تعمیر درست دستگاه به افزایش کارایی آن کمک می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان در ابتدا قطعه را تعمیر میکند و در صورت نیاز قطعه شما را تعویض میکند .
 • تعمیرکار مجموعه اصفهان تعمیر . متخصص این مجموعه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان را در سریع ترین زمان بررسی میکند.

 

 

نمایندگی تعمیرات ابسال در اصفهان
نمایندگی تعمیرات ابسال در اصفهان

خرابی های متداول

 

سوالات متداول در مورد خرابی ماشین لباسشویی آبسال به نظر می آید که ماشین لباسشویی آب را تغذیه می کند ، آب داخل ماشین هم میشود و بعد بدون اینکه چرخه شست و شو شروع بشود ، آب را تخلیه می کند.

 

این مشکل اغلب به خاطر شلنگ تخلیه است که شلنگ تخلیه کوتاهاست یا خیلی با فاصله ازپمپ است . در واقع آب انحراف مسیر می دهد. نمایندگی تعمیرات ابسال در اصفهان

لباسشویی من روی زمین می چرخد ، آیا چیز ساده ای است که من بتوانم کنترل کنم؟

بله هست شما باید پایه های ماشین لباسشوییرا بررسی کنید تا ببینید که تنظیم هستند. پایه های عقبی اغلب به صورت خودکار تنظیم میشوند ، ببینید که این پایه ها گیر نکرده باشند و راحت

بتوانند بالا پایین بروند. پایه های جلویی را می توانید با پیچ گوشتی مطابقبه سطحی که دارید تنطیم کنید. تا آنجا که می شود لباسشویی نزدیک زمین باشد

ماشین لباسشویی من آب می دهد ، چطور بفهمم از کجا نشتی دارد؟

اول چیزهای ساده را کنترل نمایید ، ببینید شیر تامین آب محکم بسته شده – شیر تخلیه پاره نشده.

اگر هیچ کدام از اینها نبود یک  تکه  مقوا کوچکتر از سایز لباسشویی تان ببرید و لباسشویی راروی کوتاه ترین برنامه شست و شو قرار بدهید این مقوا را زیر ماشین بچرخانید تا متوجه بشوید دقیقا کدام قسمت نشتی دارد. نمایندگی تعمیر لباسشویی ابسال در اصفهان

آیا ماشین لباسشویی هایی که دربشان از رو به رو باز می شود بهتر از آن هایی که دربشان از بالا باز میشود؟

بله . در حقیقت قیمت ماشین لباسشویی هایی که دربشان از رو به رو باز می شود کمی بالاتر نسبت به مدل هایی است که دربشان از بالا باز می شود ولی طی سال های مصرف با توجه به میزان مصرف آب و مواد شوینده و زمان خشک کردن این هزینه ها کاهش می یابد.

آب هنگامی که شست و شو با دمای گرم انتخاب شده خیلی گرم نمی شود. چرا؟

آب گرمی که در لباسشویی شما هست ترکیب آب سرد و گرم خانه یتان است. ماشین لباسشویی های جدید سنسور دما دارند که دمای آب ورودی را کنترل می کند .می تواند مشکل از شیر تغذیه آب ورودی باشد ، که انسدادی در مسیر ورودی آب گرم رخ داده باشد

چقدر لباس می توانیم داخل ماشین لباسشویی بریزیم؟

در ماشین لباسشویی هایی که دربشان از بالا باز می شود تا جایی که در بالای همزن قرار بگیرند و در لباسشویی هاییکه دربشان از رو به رو باز می شود ، تا آنجایی پر کنید که نیاز نباشد لباس ها را فشار بدهید که داخل ماشین جا بشوند.

چه کار کنیم که کف در انتهای برنامه شستو شو باقی نماند؟

این مشکل اغلب زمانی رخ می دهدکه مواد شوینده زیاد بریزید برای حجم لباسی که دارید می شویید.سعی کنید شوینده را نصف بریزید. نمایندگی تعمیر لباسشویی ابسال در اصفهان .

در چه صورت نیاز به تعمیرات لباسشویی آبسال داریم؟

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما بوجود بیاید و نیاز به تعمیرات لباسشویی آبسال داشته باشد که عبارتند از:
1-روشن نشدن صفحه نمایش ماشین لباسشویی
2-گیرکردن و جلو نرفتن برنامه تنظیم شده در یکی از مراحل
3-سروصدا کردن دیگ ماشین لبسشویی
4-تمیز نشستن لباسها
5-تخلیه نشدن آب دیگ لباسششویی پس از شستشو
6-لرزش و تکان خوردن لباسشویی
7-باز نشدن در لباسشویی
8-گرم نشدن اب لباسشویی
9-بسته نشدن در لباسششویی
10-خراب بودن لاستیک دور درب لباسشویی
11-پاره بودن تسمه موتور لباسشویی
12-نچرخیدن دیگ لباسشویی
13-وارد نشدن آب به دیگ لباسشویی
14-نشان دادن پیغام و ارور در صفحه نمایش لباسشویی

نمایندگی لباسشویی آبسال اصفهان

ماشين لباسشوئي كالايي است كه براي خانواده ها از الويت خاص برخوردار است . ماشين لباسشوئي هاي آبسال با بهره گيري از آخرين دستاوردهاي تكنولوژي بصورتي طراحي و ساخته شده اند كه سالهاي سال بدون صدا و لرزش كار مي كند.

به اين ترتيب پا سخ مناسبي به يكي از معضلات خانواده ها كه سر و صداي ماشين لباسشوئي هنگام كار كردن است مي دهد.
طراحی این ماشین لباسشوئی به گونه ایست که از جمع شدن آب اضافی در عمق فواصل لاستیک دور در جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر لاستیک دور در و تمیزی بیشتر ماشین لباسشوئی میشود.
طراحی ، ساخت و نصب فيلتر پمپ به گونه ایست که به صورت خودکار از کرک،مو و الیاف پارچه پاک میشود از این رو خروجی آب آن هرگز مسدود نمیگردد.با این وجود چنانچه اشیائی نظیر حلقه ، سکه و … به داخل پمپ کشیده شوند ، دسترسی به پمپ که در پشت قاب پایه قرار گرفته به سهولت امکان پذیر است.

بدنه ماشین لباسشوئی با روشهای مدرن کارخانجات پیشرفته اتومبیل سازی پس از فسفاته شدن با رنگ الکترو فورز آستر شده و سپس به روش الکترواستاتیک رنگ آمیزی نهائی شده است.

مشخصات لباسشویی ابسال

– ظرفيت : 5 کيلوگرم
– تعداد برنامه : 13 برنامه(برنامه 1 تا 6 برای شستشوی معمولی جهت پارچه های نخ و کتان ، برنامه 7 تا 12 برای شستشوی ملایم جهت پارچه های تهیه شده از الیاف مصنوعی و برنامه 13 جهت تخلیه اضطراری
– تحت لیسانس فاگور اسپانیا
– فيلتر پمپ
– قفل ايمني درب
– دکمه حذف دور خشک کن
– دور خشک کن: RPM 500
– دارای موتور و قطعات برقی ساخت اروپا
– رويه اختياري جهت نصب در کابينت
– مجهز به مکانیسم محافظت موتور در مقابل بار اضافی(OVER LOAD)
– مجهز به فیلتر پمپ
– مجهز به پایه های قابل تنظیم جهت سطوح شیبدار
– دکمه غوطه وري جهت به تعويق انداختن تخليه نهايي
– قابليت انتخاب دماي شستشو ( از 0 تا 90 درجه سانتي گراد)
– سيستم تنظيم سطح آب با توجه به ميزان و جنس لباسها با پوشش رنگ ED و الکترواستاتيک
– منبع از جنس کامپوزيت و مقاوم در برابر خوردگي و پوسيدگي و عايق حرارتي
– سيستم تنظيم سطح آب با توجه به ميزان و جنس لباسها.این مزیت موجب صرفه جوئی در مصرف آب و برق میشود.
– نصب رايگان
– 2 سال ضمانت از تاريخ نصب

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال و تعمیرات لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال شعبات مختلفی را در سراسر کشور دارد و میزان دسترسی مردم برای خرید محصولات شرکت در این مراکز بالاست و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی آبسال نیاز به تعمیرکاران متخصص دارد.

آبسال از جمله شرکت های مهم ایرانی است که انواع لوازم خانگی را در بازار عرضه می کند. این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار های ایران را در دست بگیرد.

از آنجا که تعداد نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان زیاد است خدمات پس از فروش و محصولات را می توان از این مراکز دریافت کرد و هزینه های کمتری نیز برای مشتریان خواهد داشت.

این کار باعث می شود تا خریداران کمتر در بازار ضرر کنند و هر گونه عیوب احتمالی در محصولات در ابتدای فروش و نصب مشخص گردد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال همچنین قیمت های ثابتی دارد که شرکت برای آن مشخص کرده و بنابراین خریداران می توانند بدون واسطه از شرکت اصلی خرید انجام دهند.

روش فروش محصولات از طریق نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال باعث افزایش رضایت مشتریان شده و تاثیر زیادی روی روند رضایتمندی آن ها خواهد داشت.

بسیاری از مراکز نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان همچنین از تکنسین فنی و تخصصی برای نصب این محصولات بهره می برد و بدین سبب کارکرد و عملکرد دستگاه ارتقا خواهد یافت.

خدمات مختلف عرضه شده در نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان موجب شده تا خریداران بتوانند به بهترین نحو در بازار و میان برند های مختلف، انتخاب درست داشته باشند.

کارخانه آبسال

با اینکه برند آبسال یک شرکت ایرانی است که تولید کننده ی لوازم خانگی بزرگ در منازل بوده اما برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان اغلب افراد با مشکل مواجه می شوند.

در واقع مراکز غیر مجاز با ادعای شناخت علم تعمیر ماشین لباسشویی آبسال بسیاری از مردم را ناراضی کرده اند.

این مراکز از علوم روز دنیا آگاه نبوده و بنابراین نمی توانند تکنولوژی های به کار رفته در محصولات آبسال را به خوبی بشناسند. عدم شناخت ویژگی های مختلف دستگاه هنگام تعمیر ماشین لباسشویی آبسال منجر به ایجاد خرابی های مختلف خواهد شد.

کارشناسانی که در مراکز تعمیرات لباسشویی آبسال در اصفهان فعالیت می کنند می بایست از هر نظر تجربه ی کافی برای تعمیر را داشته باشند.

تعمیرات لباسشویی آبسال در این زمان که تولید انواع این محصولات به صورت پیشرفته انجام می شود نیاز به تخصص دارد و به راحتی امکان پذیر نیست.

مراکز مجاز تعمیرات لباسشویی آبسال اصفهان تعمیر در ابتدا مشتریان را برای نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان و یا رفع نقص راهنمایی کرده و بعد از آن در صورتی که فرد نتواند به نتیجه ی مورد نظر برسد، تعمیر کاران به محل اعزام می شوند.

 

برای بررسی نمایندگی تعمیرات ایندزیت اصفهان و نمایندگی تعمیرات پاکشوما اصفهان کلیک کنید تا بیشتر اشنا شوید.

تعمیر لباسشویی ابسال در اصفهان

20 علت رایج مراجعه مشتریان برای تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان به شرح زیر میباشد که با هم ورور میکنیم:

 1. تمیز نکردن لباس ها.
 2. پاره شدن تسمه موتور.
 3. نچرخیدن دیگ لباسشویی.
 4. وجود پیغام  های متعدد ارور .
 5. دیده نشدن آب داخل دستگاه هنگام شستوشو.
 6. شستوشوی لباس ها بیشتر تر از زمان استاندارد طول میکشد.
 7. خراب بودن پایه ها که موجب لرزش و تکان خوردن شدید ماشین لباسشویی میشود.
 8. بسته نشدن درب ماشین بیاسشویی.
 9. لباسشویی بلافاصله پس از شروع برنامه ای شستوشو خاموش میشود.
 10. عمل نکردن تایمر شستوشوی لباسشویی.
 11. وارد نشدن آب به لباسشویی.
 12. قفل شدن درب ماشین لباسشویی.
 13. نشتی آب از زیر ماشین لباسشیویی.
 14. پیش نرفتن برنامه انتخاب شده و گیر کردن در یک مرحله.
 15. تخلیه نشدن آب بعد از اتمام شستوشو.
 16. کار نکردن المنت دستگاه و گرم نشدن آب آن.
 17. صدای بسیار زیاد به هنگام خشک کردن لباس ها.
 18. پارگی لاستیک دور درب لباسشویی و نشتی آب از آن.
 19. تکان های شدید دیگ لباسشویی از زمان استارت تا آخر کار.
 20. استارت نشدن ماشین لباسشویی و یا روشن نشدن نمایشگر.

نمایندگی آبسال در اصفهان

نمایندگی آبسال در اصفهان یا نمایندگی لباسشویی آبسال در اصفهان یکی از سواهایست که پرسیده می شود لطفا برای نصب تماس نگیرین ما اطلاعای از نصب و راه اندازی نداریم.

خدمات پس از فروش لباسشویی آبسال در اصفهان

خدمات پس از فروش لباسشویی پاکشوما در اصفهان میتوانید از این خدمات برای تعمیر و نصب راه اندازی محصولات خود استفاده نمایید.

برای اسودگی شما ما نمایندگی:

 • تعمیرات ماشین لباسشویی ابسال در شاهین شهر
 • تعمیرات ماشین لباسشویی ابسال در بهارستان اصفهان
 • تعمیرات ماشین لباسشویی ابسال در سپاهان شهر
 • تعمیرات ماشین لباسشویی ابسال در خمینی شهر
 • تعمیرات ماشین لباسشویی ابسال درنجف اباد

در حومه اصفهان نیز راه اندازی نموده ایم.

نمایندگی تعمیرات آبسال در اصفهان

نمایندگی تعمیرات آبسال در اصفهان یکی از مراکزی است برای خدمات تعمیرات لوازم خانگی آبسال می باشد که خدمات تعمیراتی را میتوانید دریافت نمایید.

تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان

تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان از جمله خدمات مجموعه اصفهان تعمیرم یباشد با بهترین تعمیرکار و سرویس کار لباسشویی ابسال ئر شهرستانهای اطراف

 

2 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی تعمیرات آبسال در اصفهان»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *