نقشه برداری هوایی با پهپاد در اصفهان

عکس برداری هوایی اصفهان
4.5/5 - (4 امتیاز)

نقشه برداری هوایی با پهپاد در اصفهان . در این مقاله خصوصیات نقشه هوایی با پهپاد و جزئیات آن برای شما شرح داده شده است برای اطلاعات بیشتر و درخواست نقشه برداری هوایی با پهپاد در اصفهان می توانید با شماره 09036058733 اقای قربانی تماس حاصل فرمایید.

نقشه برداری هوایی با پهپاد در اصفهان 09036058733 اقای قربانی

 

نقشه برداری هوایی با پهپاد در اصفهان

کارشناس تفسیر عکس هوایی وظیفه تفسیر عکس هوایی را برعهده دارد که مفسرعکس هوایی نامیده می شود. با استفاده از تفسیر عکس هوایی عوارض موجود در منطقه قابل شناسایی می باشد و نوع کاربری ملک در سال های مربوط مشخص می شود. ممکن است یک زمین در سال های قدیم در اختیار یک شخص به عنوان مالک حقیقی بوده و بعدها بنا به دلایلی مانند فوت، ورثه و… تحت مالکیت منابع ملی درآمده است. برای مشخص شدن نوع کاربری قبل از تصرف و تعیین مالکیت به یک مفسر عکس هوایی کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری مراجعه باید کرد تا با عملیات تفسیر مشخصات لازم از طرف مالک حقیقی به دادگاه ارائه شود.

نقشه هوایی پلاک ثبتی در اصفهان

نقشه هوایی پلاک ثبتی برای تعیین موقعیت و به دست آوردن پلاک ثبتی ملک مورد استفاده قرارمی گیرد. در مورد اسناد قدیمی که موقعیت دقیق آن ها مشخص نیست بنا به دلایل رها کردن ملک یا ورثه بودن و…

بیشتر بخوانیم : شرکت نقشه برداری در اصفهان

برای تعیین موقعیت ملک نیاز است جانمایی پلاک ثبتی انجام شود و کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری با توجه به شماره پلاک اصلی و فرعی ملک و با دسترسی به اطلاعات و نقشه های ثبتی محدوده ملک موقعیت دقیق ملک جانمایی می شود.

این نوع نقشه ها، نقشه های قدیمی هستند که برای جانمایی پلاک ثبتی بسیار مهم است و بدون این نقشه ها عملیات جانمایی امکان پذیر نمی باشد. نقشه هوایی پلاک ثبتی نقشه ای که برای جانمایی پلاک ثبتی اندازه گیری می شود در سیستم مختصات UTM به دست می آید و توسط کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری تهیه می شود مورد تایید اداره ثبت می باشد.

نقشه برداری هوایی با پهپاد در اصفهان

نقشه هوایی پلاک ثبتی ملک با نظارت کارشناس رسمی  نقشه برداری دادگستری تهیه می شود. نقشه هوایی پلاک ثبتی نقشه ۱:۲۰۰۰ تهیه شده از عکس های هوایی در سیستم مختصات UTM یک شهر است که برای جانمایی املاک با توجه به موقعیت و منطقه آن در نقشه می باشد.

این نقشه یک نقشه کلی از کشور است که کاربرد زیادی برای شهرداری و اداره ثبت دارد و کاربرد اصلی آن تعیین موقعیت دقیق ملک است. برای جانمایی ملک از این نقشه استفاده می شود و نقشه ملک با دقت جانمایی می شود به صورتی که املاک مجاور به همراه کوچه و خیابان قابل مشاهده است.

در این نقشه عوارض مانند ساختمان ها، کوچه ها، خیابان ها، فضای سبز و کلیه عوارض دیگر به صورت دقیق طبق استاندارد سازمان نقشه برداری کشور ترسیم شده است.

بیشتر بخوانید: کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری اصفهان

نقشه هوایی پلاک ثبتی ۱٫۲۰۰۰ در اصفهان

نقشه هوایی پلاک ثبتی ۱٫۲۰۰۰ با نظارت کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری تهیه می شود. نقشه ۱٫۲۰۰۰ یک نقشه کامل و جامع است که در سیستم مختصات UTM  تهیه شده است و برای تعیین موقعیت دقیق ملک استفاده می شود.

برای تعیین پلاک ثبتی ملک از این نقشه استفاده می شود به این صورت که مهندس نقشه بردار یک نقشه از ملک تهیه می کند و در نقشه ۱٫۲۰۰۰ جانمایی می کند و در نهایت موقعیت دقیق ملک مشخص می شود.

باید توجه داشت که برای تعیین موقعیت با دقت مطلوب نقشه به صورت دقیق جانمایی شود و برای این  کار باید به کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری مراجعه کرد.

عکس برداری اصفهان

تفسیر عکس هوایی با پهپاد در اصفهان برای کشاورزی در اصفهان

تفسیر عکس هوایی با پهپاد در اصفهان برای کشاورزی توسط کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری انجام می شود. با استفاده از روش تفسیر عکس هوایی تشخیص اراضی از لحاظ دایر، بایر و موات انجام می شود و نوع کاربری و سابقه آن مشخص می شود و دیگر اطلاعات مانند تعیین حدود ثبتی و اراضی مزروعی و باغی، بنا های احداث شده و فرسایش تغییر کاربری و… قابل استخراج است.

اطلاعات استخراج شده قابل ارائه به اداره های دولتی و دادگاه می باشند. برای سفارش عکس هوایی به کارشناس رسمی نقشه برداری و یا سازمان نقشه برداری کشور مراجعه فرمایید. برای تفسیر عکس های هوایی کشاورزی به کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری مراجعه کنید.

تفسیرعکس هوایی با پهباد در اصفهان برای ارائه به دادگاه در اصفهان

تفسیر عکس هوایی با پهپاد در اصفهان برای ارائه به دادگاه توسط کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری انجام می شود.

برای استخراج اطلاعات از یک زمین در سال های دور یک روش منطقی و با دقت استفاده از عکس هوایی آن منطقه می باشد. یک مفسر عکس هوایی این توانایی را دارد که مشخصات زمین را طبق سابقه ی آن از عکس هوایی استخراج کند، اکثر این زمین ها سابقه مزروعی دارند اما بعد ها محصور شده اند و ساخت و ساز در آنجا انجام شده است و با استفاده از عکس های هوایی می توان این اطلاعات را استخراج و به دادگاه ارائه داد.

تفسیر عکس هوایی کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری در اصفهان

تفسیر عکس هوایی توسط کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری انجام می شود. با استفاده از روش تفسیر عوارض موجود در یک منطقه در تاریخ سال های تهیه عکس توسط مفسر با توجه به نوع کاربری آن ها مشخص می شود.

نقشه برداری هوایی با پهپاد در اصفهان

نقشه برداری هوایی با پهپاد در اصفهان

با استفاده از این روش کلیه اطلاعات مد نظر مربوط به عوارض زمین در سال های مربوطه قابل استخراج است و برای اداره های دولتی و یا دادگاه قابل ارائه است. برای تهیه عکس هوایی باید به سازمان نقشه برداری کشور مراجعه و عکس هوایی مربوط به سال مد نظر را درخواست و یا توسط یک شرکت نقشه برداری که کار تفسیر را انجام می دهد عکس هوایی را درخواست فرمایید. برای تفسیرعکس هوایی به کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری مراجعه فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.