فروش قسطی محصولات اسنوا

فروش قسطی محصولات اسنوا

فروش قسطی محصولات اسنوا و نحوه فروش اقساطی 36 ماهه اسنوا یکی از سوالاتی است که خانواده هایی که نیاز به نو کردن لوازم خانگی اسنوا دارند و یا قصد تهیه جهیزه را دارا می باشند این سوال را میپرسند در این مقاله سعی نموده ایم به سوالات زیر پاسخ دهیم

فروش اقساطی اسنوا برای بازنشستگان به چه نحوی میباشد ؟ شرایط خرید قسطی اسنوا ؟ طرح قسطی اسنوا چگونه است ؟

نکته مهم : ما فروشنده نیستیم و این مقاله صرف کمک به هموطنان نوشته شده است پس لطفا با ما تماس نگیرین در پایین مقاله لیست نمایندگی اسنوا در سطح کشور موجود است.

مقالات مرتبط:

فروش قسطی محصولات اسنوا

متاسفانه به دلایل تحریم و مدیریت های غلط و پایین آمدن ارزش پول ملی لوازم گران شده است البته گران بدان معنی نیست ارزش پول ملی ما نسبت به دلار پایین امده و باید پول ملی بیشتر برای وسایل خانه و یا هر وسیله دگری بدهیم.

بدین ترتیب نو کردن وسایل خانه و خرید جهیزه واقعا سخت و غیر ممکن میبود بنابراین مدیران بازرگانی شرکت اسنوا برای فروش لوازم خانگی اسنوا و محصولات اسنوا اقدام به فروش فروش اقساطی 36 ماهه اسنوا نمودند.

فروش اقساطی 36 ماهه اسنوا

همانگونه که در بالا نیز گفته شد مدیران بازرگانی اسنوا با قرار داد بستن با یکسری از بانک ها شرایط خرید قسطی محصولات اسنوا را ایجاد نموند. یکی از این طرح ها طرح فروش اقساطی 36 ماهه اسنوا می باشد.

به نحوی که فروش فروش اقساطی 36 ماهه اسنوا نیاز به هیچ گونه سپرده و پیش پرداختی نمی باشید.

 

فروش اقساطی اسنوا برای بازنشستگان

فروش اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت

فروش اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت بدین شرح می باشد که ابتدا باید در یکی از بانکهای ملت ، توسعه تعاون ، صادرات ، دی ، آینده یک حساب داشته باشین یا این حساب را بازکنید.

البته لازم به ذکر است که فروش اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت می باشد و شما هیچ گونه پیش پرداختی یا حساب پرکار یا گذاشتن سپرده نمی باشین اما نیاز به ضامنی که مورد تایید بانک می باشد هستین. لازم به ذکر است اگر بازنشسته باشین که از بانک رفاه حقوق میگیرین نیاز به ضامن نیستین که در ادامه توضیح خواهیم داد.

اقساط و سود طرح اقساطی لوازم خانگی اسنوا

مساله بعدی که پیش می آید نحوه اقساط و سود خرید قسطی لوازم خانگی اسنوا می باشد. سود بانکی 15 درصد می باشد و اقساط آن در 36 ماه تعبیه شده است و سقف خرید مبلغ 50 میلیون تومان می باشد.

نکته: سود دریافتی در بانک ملت 12 درصد می باشد

نکته 2: در بانک مهر ایران بهره 4 درصد وام شما میشود اما باید در یکسال تسویه کنید و تا سقف 20 میلیون تومان هم میتوانید محصولات اسنوا را بخرین

نحوه خرید محصولات قسطی اسنوا

شما به نمایندگی اسنوا در سطح کشور مراجعه می کنید البته همه نمایندگی ها فروش اقساطی را ندارند سپس فاکتور محصولات اسنوا خود که میتواند شامل کلیه محصولات اسنوا ( یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، تلویزیون ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروویو و… ) باشد را از فروشنده میگیرد و به بانک مورد نظر مراجعه میکنید.
بعد از انجام امور بانکی نامه بانک را به فروشگاه برده و محصولات خود را دریافت میکنید و بعد دفترچه قسط را به پدر گرامیتان و یا همسرتان بدهین 🙂 سپس از محصولات اسنوا لذت می برید.

فروش اقساطی اسنوا برای بازنشستگان

فروش اقساطی اسنوا برای بازنشستگان به این نحو می باشد که نیاز به ضامن ندارند بدین صورت که ابتدا به فروشگاه و نمایندگی اسنوا که فروش اقساطی دارند میروید و فاکتور تهیه کرده و بانک رفاه میبرین و بعد بانک رفاه نامه را به شما داده و به فروشگاه برده و لوازم خانگی قسطی اسنوا را با خود به منزل میبرین.

چه لوازمی را میتوان قسطی خرید؟

از این لوازم میتوان یخچال قسطی اسنوا ، تلویزیون قسطی اسنوا ، یخچال قسطی اسنوا
تلویزیون قسطی اسنوا ، تلوزیون قسطی اسنوا ، یخچال فریزر قسطی اسنوا ، خرید تلویزیون قسطی اسنوا ، ماشین ظرفشویی قسطی اسنوا ، خرید قسطی تلویزیون اسنوا 55 اینچ ، فروش اقساطی اسنوا یخچال ، فروش اقساطی اسنوا تلویزیون ، و فروش اقساطی اسنوا و دوو و فروش اقساطی 36 ماهه اسنوا میتوان نام برد.

شرایط قسطی اسنوا

فروش قسطی محصولات اسنوا

در این مقاله فروش قسطی محصولات اسنوا سعی نمودیم سوالات زیر را برای هموطنان عزیز شرح دهیم

  • اسنوا قسطی شرایط
  • خرید قسطی اسنوا
  • طرح قسطی اسنوا
  • فروش اقساطی اسنوا برای بازنشستگان

شماره تماس فروش اقساطی محصولات اسنوا

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 1699 تماس بگیرین.

مقالات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *