نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان

نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان

فروش فر توکار التون در اصفهان، فر نوعی وسیله بروز آشپزی است که در آشپزخانه استفاده می شود این نوع فر توکار  که به دو صورت برقی، گازی یا ترکیب برق و گاز تولید می شود از این نوع فرتوکار که اصولا برای پختن، داغ کردن، کبابی کردن، سرخ کردن یا گرم کردن مواد غذایی استفاده میشود.

شماره تماس برای خرید 09132070430 ایرانپور

بیشتر بخوانید: مشاهده قیمت محصولات آلتون

نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان

فر توکار آلتون یکی از لوازم خانگی کارخانه التون تولید می شود که توانسته در این سالها از نظر کیفیت و کارایی رضایت خیلی ها را جذب کند از این رو نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان را جز خدمات خود قرار دهیم.

معرفی شرکت آلتون

کمپانی تولیدی صنعتی البا گاز از سال 1384 با برند تجاری آلتون  تولید کننده وسایل آشپزخانه مخصوصا فر توکار شروع به تولید کرد. این کارخانه با اینکه یک مجموعه تولیدی تازه می باشد ولی بدلیل ساخت فر تو کار با مشخصات به روز رضایت خیلی ها را جلب کند. ما نیز فروش فر توکار التون در اصفهان را در دستور کار قرار دادیم.

انواع فر توکار آلتون

فرهای بروز التون دارای سری ساخت متفاوت می باشد که در زیر چند نمونهاز این نوع سری ذکر شده است این فرها بسیار با کیفیت و کارایی بالایی می باشد و مصرف کننده راضی می باشد پس از استفاده از این نمایندگی فر التون در اصفهان می باشد.

فرهای آلتون ۴ سری مختلف دارند:

  • فر سری ۲۰۰
  • فر سری ۳۰۰
  • فر سری ۴۰۰
  • فر سری ۹۰۰
  • این سری را میتوانید از فروش فر توکار التون در اصفهان ما تهیه نمایید.

فر آلتون اصفهان

در ادامه توضیح فر آلتون لازم به ذکر است فرق مهم این دو نوع فر آلتون در منبع انرژی ان است  در کارایی فر برقی التون با فر گازی التون فرقی ندارد. ( نمایندگی فر التون در اصفهان )

در سیستم­های کنونی آشپزخانه هرکدام از این فر آلتون در اصفهان ممکن است به صورت اجاق مجزا یا توکابینتی ( نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان) استفاده قرار گیرد.

فر توکار گازی آلتون

در این مدل فر التون، پخت و پز به توسط شعله­ های آتش توسط گاز شهری صورت میگیرد. برای چراغ های این فر التون نیاز به جریان برق است. خوبی زیادی برای این نوع فر بیان شده است. مثال اینکه مدت عمر بیشتر نسبت به برقی است به دلیل اینکه جریان برقی در ان نیست.

اما معایب آن برای نمونه، به دلیل نیاز داشتن  به شعله گاز، کنترل دمای درونی فر به خوبی میسر نیست. همچنین نمی ­توان از آن ، برنامه­ های پخت کمی دارد. برای پخت نان و کیک­های اسفنجی این نوع فر گازی عالی نیستند

بیشتر بخوانید: نمایندگی محصولات التون در اصفهان

فر توکار برقی آلتون

در فر­های برقی آلتون پخت مواد غذایی از طریق حرارت  از المنت­های برقی که در بخشی زیرین و بالای فر التون و گاهی هم در کناره ­های جانبی قرار دارند صورت می گیرد. این نوع فر برق مصرف بالایی دارد و مصرف انرژی بالاست

در این فر توکار التون می توان درجه حرارتهای مختلفی تنظیم نمود که دارای دستور پخت زیادی می باشد که دست اشپز رو بسیار باز نگه میدارد تا بسته به مواد غذایی درجه مورد نظر انتخاب کند برای فروش فر توکار التون در اصفهان لا ما تماس بگیرین..

این فر توکار التون برای پخت نانها و کیکها عالی ­تر می باشند بدای همین ایت در آموزشگاه­ های آشپزی و شیرینی­ پزی از فرهای برقی برای تولید مورد ایتفاده قرار می گیرد .  برای خشک کردن میوه­ ها و سبزیجات هم کارایی بهتری دارند.

خرید فر التون در اصفهان

مجموعه فروشگاهی ما برای استفاده همسهریان برای خرید فر التون در اصفهان سعی نموده خدمات فروش فر التون در اصفهان را در اختیار شما قرار دهد.

برای کسب اطلاعات و شماره تماس نمایندگی فروش فر التون در اصفهان می توانید با ما همراه شوید. برای تماس با نمایندگی فر التون در اصفهان با شماره تماس 09132070430 ایرانپور در اصفهان تماس بگیرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *