خدمات پس از فروش اجاق گاز پادیسان

خدمات پس از فروش اجاق گاز پادیسان

خدمات پس از فروش اجاق گاز پادیسان ، برای کسب اطلاعات بیشتر وصحبت با کارشناسان ما با شماره 09132675561 قربانی – لطفا فقط برای تعمیر تماس بگیرید در شهر اصفهان و حومهتماس حاصل فرمایید.

 

خدمات پس از فروش اجاق گاز پادیسان

خدمات پس از فروش اجاق گاز پادیسان

نمایندگی تعمیرات در اصفهان

.

.

.

.

تعمیر اجاق گاز پادیسان اصفهان

‏اجاق گاز سینجر مدل SG-STAR-WTDF دارای یک فر از محصولات باکیفیت سینجر است. این اجاق‌گاز 5 شعله است که ترتیب چیدمان شعله‌ها به‌صورت قرینه، دو عدد در هر طرف و شعله بزرگ در وسط است. جنس بدنه باکیفیت و رنگ و لعاب آن بسیار با دقت انجام‌شده است. شبکه چدنی روی شعله‌ها قدرت و مقاومت زیادی در مقابل حرارت و وزن قابلمه و تابه داشته و با اندازه مناسب و دقیق طراحی‌شده است تا پخت غذا در ظروف مربوطه به‌خوبی انجام شود. ولوم ها یا پیچ‌های تنظیم شعله در جلوی اجاق قرارگرفته و در مجاورت شعله و حرارت نیست. البته کیفیت بالای ولوم ها و روکش آن‌ها زیبایی اجاق‌گاز را دوچندان می‌کند.

تعمیر گاه اجاق گاز پادیسان اصفهان

علاوه بر ولوم های تنظیم، دکمه‌ها تنظیمی دیگر مانند فندک و تنظیمات نمایشگر نیز در این قسمت وجود دارد. ‏اجاق‌گاز سینجر مدل SG-STAR-WTDF دارای یک فر است که با ظرفیت بالایی که دارد امکان پخت هر وعده غذایی را می‌دهد. جوجه‌گردان داخل فر نیز امکان تهیه جوجه و مرغ بریان را می‌دهد. تمام قسمت‌های مرتبط با شعله و حرارت اجاق‌گاز سینجر با سیستم ایمنی تحت کنترل است و ترموکوپل برای این امر در نظر گرفته‌شده است.

تعمیر کار اجاق گاز پادیسان

این دستگاه مجهز به فن گردش هوا نیز است که می‌تواند در پخت مواد غذایی مختلف مورداستفاده قرار گیرد. پایه‌های اجاق‌گاز سینجر نیز قابل تنظیم است و می‌تواند در سطوح با شیب کم (اکثر آشپزخانه‌ها دارای شیب اندکی هستند) به‌خوبی تراز شده و با لبه کابینت نیز تنظیم گردد. سینجر سالها در تولید و عرضه محصولات باکیفیت فعالیت می‌کند و اجاق‌گازهای این شرکت به خاطر کیفیت و قیمت مناسبی که دارند از گزینه‌های محبوب برای خریداران به‌حساب می‌آید.

خدمات پس از فروش اجاق گاز پادیسان

نمایندگی تعمیر اجاق گاز پادیسان

نمایندگی تعمیر اجاق گاز پادیسان

نمایندگی فروش تکنو گاز در اصفهان

نمایندگی سینجر گاز در اصفهان نمایندگی پادیسان در اصفهان خدمات پس از فروش اجاق گاز پادیسان خدمات پس از فروش تکنو گاز در اصفهان

شیشه اجاق گاز اصفهان نمایندگی فروش تکنو گاز در اصفهان اجاق گاز آلتون در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *