نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال بکو در اصفهان

4.8/5 - (5 امتیاز)

تعمیر یخچال بکو در اصفهان ، یخچال فریزر بکو از مهم‌ترین و با شاخصه ترین  لوازم خانگی تولید شده توسط کمپانی بکو می باشد.   بعد از چندین سال بحرحال نیاز به سرویس یخچال بکو  نیاز پیدا میکنند. پس درخواست عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر بکو    را با نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در اصفهان مطرح می کنند.

09136864830 خرمی

با توجه به این که یخچال فریزرهای بکو و ساید بای سایدهای جدید بکو به قابلیت به روزی در دیزاین و طراحی یخچال به کار برده است. تا جلب توجه خریداران را کسب نماید.

تعمیر یخچال بکو در اصفهان

تعمیر یخچال بکو در اصفهان ، از دیگر مشکلاتی و خرابی که ممکن است برای یخچال فریزر بکو به وجود بیاید که نیاز به تعمیر یخچال بکو در اصفهان در نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در اصفهان مراجعه شود ، این است که یخچال فریزر بکو دارای خنکی کافی برای منجمد کردن مواد غذایی درون یخچال یا فریزر نیست یا این که بدنه یخچال بکو حالت برق گرفتگی را دارا میباشد.

همچنین یخچال فریزر بکو ممکن است صدا غیر عادی از خود بروز دهد که در این موارد سریا باید به نمایندگی تعمیرات بکو در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

در صورت بروز هر یک از این مشکلات که در بالا برای تعمیر یخچال بکو در اصفهان ذکر شد باید هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیرات یخچال فریزر بکو در اصفهان اقدام نمایید تا این دستگاه با مشکلات جدی‌تر مواجه نشود.

خرابی متداول یخچال بکو

یخچال های نوین و مدرن بکو   در صورت بروز هر گونه خطایی در سیستم فنی ارور می دهند. هر چه زودتر برای تعمیر یخچال بکو در اصفهان و تعمیر یخچال ساید بکو در اصفهان اقدام گردد تا باعث جلوگیری از خرابی بیشتر یخچال شود.

برخی از خرابی متداول  این نوع یخچال به قرار زیر است:

 • برفک زدن یخچال
 • روشن نشدن یخچال
 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی صفحه نمایش گر دیجیتال
 • عدم انجماد در فریزر
 • کار نکردن موتور
 • داغ کردن موتور
 • عدم عملکرد سنسور یخچال
 • کار نکردن فن
 • سر و صدای زیاد یخچال
 • کار کردن یکسره و بدون وقفه یخچال
 • خرابی لاستیک دور درب
 • و…

 

یخچال خاموش شده و روشن نمیشود. الف- ابتدا پریز برق را چک کرده و از اتصال آن اطمینان حاصل کنید.

ب- برد الکترونیکی یا ترموستات خراب است و نیاز به تعمیر یخچال بکو در اصفهان

یخچال روشن است ولی کار نمی کند. الف- تنظیمات درجه دما را بررسی کنید.
ب- یخچال فریزر را دو ساعت از برق بکشید و دوباره به برق بزنید، اگر دستگاه به مشکل برنخورد ایراد از گرم شدن بیش از حد کمپرسور بوده.
ج- ترمودیسک چک شود و درصورت خرابی نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.
د- موتور کمپرسور چک شود.
ه- فن اواپراتور که در پشت یخچال فریزر قرار دارد را چک و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
یخچال چراغ هایش خاموش است. الف- لامپ را تعویض کنید.
ب- سوییچ لای درب را چک و در صورت نیاز تعویض کنید.
یخچال به اندازه کافی سرد نمی کند. الف- تنظیمات دما را چک کنید و دمای آن را کمی کمتر کنید.
ب- لاستیک دور درب بررسی شود.
ج- مطمئن شوید که درب ها به خوبی بسته می شوند.
یخچال فریزر دائما کار میکند. الف- ترموستات چک و تعویض شود تعمیر یخچال بکو در اصفهان .
ب- برد الکترونیکی نیاز به تعمیر دارد.

استفاده از قطعات فابریک 

اگر لوازم خانگی بکو شما مانند تعمیر یخچال بکو در اصفهان خراب شده باشند یا یکی از قطعات یخچال فریزر یا یخچال ساید بای ساید بکو در اثر استفاده نادرست، نوسان برق و… دچار آسیب دیدگی شده باشد، باید نسبت به تعمیر یا تعویض محصول مورد نظر اقدام شود.

تعمیرکاران که آشنا به محصولات بکو نباشند در اغلب اوقات برای تعمیر لوازم خانگی بکو از قطعات مشابه یخچال بکو در اصفهان و یا یخچال ساید بکو در اصفهان  با قطعات فیک که قیمتی کمتر از آن‌ها دارند استفاده می‌کنند.

این موضوع سبب شده که وسیله بکو تعمیر شده باز هم در همان قطعه در مدت زمان کوتاه دچار مشکل شود و مصرف کنندگان یخچال فریزر بکو مجبور شوند چندین و چند بار هزینه تعمیر لوازم خانگی و الکتریکی بکو را پرداخت کنند.

تعمیر یخچال پارس

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در اصفهان

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در اصفهان از قطعات فابریک خود کمپانی بکو  برای تعمیرات این محصولات استفاده می‌کنند. قطعات فابریک دارای گارانتی معتبر و منحصر هستند و در صورتی که قطعه تعویض شده در وسایل الکتریکی بکو مانند یخچال فریزر در طول مدت زمان گارانتی دچار مشکل شده باشد، مصرف کنندگتن وسایل خانگی مانند لباسشویی می‌توانند به راحتی با خدمات پس از فروش کمپانی بکو تماس گرفت و از خدمات گارانتی ارائه شده استفاده کنند.

با توجه به این که قطعاتی که توسط نمایندگی تعمیرات بکو در اصفهان استفاده می‌شوند اصل و اورجینال هستند، لوازم خانگی مورد تعمیر مانند تعمیر یخچال بکو در اصفهان پس از تعمیر عملکرد مطلوبی خواهند داشت و هیچ تفاوتی با زمانی که تازه دستگاه خریداری شده بود نخواهد داشت.

تعمیر در محل یخچال بکو

اگر نمی‌خواهید ساید باید ساید بکو برای سرویس آن جابجا کنید، به شما این نوید را می‌دهیم که نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در اصفهان کلیه خدمات تعمیراتی  و سرویس دهی  لوازم خانگی  بکو را اعم از یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید بکو  را در محل مشتری ارائه می‌کند.

این امکان که تعمیر یخچال بکو در اصفهان ارایه میدهد با توجه به درخواست‌های مکرر مشتریان عزیز بوده  است.

سرویس و خدمات کامل تعمیرات لوازم خانگی بکو  اصفهان در منزل دیگر نیازی نیست که استرس جابجایی وسیله و ظربه خوردن ناگهانی و هزینه حمل نقل را بدهید.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات بکو در اصفهان به محض تماس شما در محل یخچال خراب حاضر می‌شوند و خدمات عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی را  با کیفیت بسیار ارائه می‌کنند.

گارانتی خدمات ارائه شده 

از مشکلاتی که مشتریان تعمیراتی پس از تعمیرات لوازم خانگی بکو در اصفهان گریبان گیر آنها بوده است این مساله است که تعمیرکاران متفرقه به هیچ عنوان مسئولیت تعمیراتی را انجام داده‌اند را بر عهده نمی‌گیرند.

اگر به دلیل تعمیرات نادرست در یخچال فریزر بکو در اصفهان و یا ماشین لباسشویی بکو و یا ظرفشویی رخ دهد، متاسفانه نمیتوانید این مساله را پیگیری کنید.

برای جلوگیری از این مشکلات تعمیراتی بکو حتما با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو در اصفهان و یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

 ارائه خدمات مورد نظر به مشتری در اسرع وقت

اگر یخچال منزلتان خراب شده و نگران این موضوع هستید که تمام مواد غذایی که درون آن نگهداری می‌کرده‌اید فاسد شود یا این که لباسشویی شما به طرز ناگهانی هنگام شستشوی لباس‌ها از کار افتاده و به هیچ عنوان کار نمی‌کند، حتماً مشغله‌های ذهنی زیادی برای شما به وجود خواهد آمد.

تعمیر یخچال بکو در اصفهان

از جمله این مشغله‌ها می‌توان به این مورد اشاره کرد که کاربران همیشه می‌خواهند تعمیر یخچال بکو در اصفهان یا تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در اصفهان در کمترین زمان انجام شود تا نظم زندگی آن‌ها مختل نگردد. با توجه به این موضوع تعمیرکاران نمایندگی در عین رعایت کیفیت خدمات ارائه شده سعی می‌کنند سرعت را نیز برای ارائه خدمت به بهترین نحو به مشتریان در برنامه‌های خود داشته باشند.

Beko

Beko  رعایت کیفیت ارائه خدمات و سرعت انجام کار در کنار هم نمایندگی تعمیرات بکو را به یکی از بهترین مراکز برای تعمیر لوازم خانگی تبدیل کرده است.

تعمیر یخچال

 تاریخچه شرکت بکو

کمپانی بکو Beko که یک شرکت بسیار بزرگ و معتبر با سابقه در دنیا می باشد سالیان زیادی  است که در حال تولید کردن  لوازم خانگی مرقوب می باشد. این برند بزرگ و پیشرفته  که در ترکیه به کار خود ادامه تولید لوازم خانگی می دهد در سال 1967 توسط شخصی به نام وهبی کوچ که در حقیقت بنیانگدار و موسس کوچ هلدینگ بود در شهر استانبول ترکیه تاسیس گردیده است.

نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال بکو در اصفهان

شایان ذکر است که شرکت بکو در سال 2004 تا جایی بزرگ شد که شرکت بزرگی همچون گروندیک در المان را توانست سرمایه گزاری کند و  بخرد که در سال بعد یعنی 2005 شرکت بزرگ بکو و همچنین رقیب ان یعنی وستل  توانستند سهم بزرگی از تولید تلویزیون اروپا را به دست خود بگیرند. هم اکنون  ماشین لباسشویی و یخچال و اجاق گاز و ماشین ظرفشویی به نام بکو روانه بازار می شوند در نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال بکو در اصفهان .

نمایندگی فروش بکو در اصفهان

برای اطلاع از نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش بکو به وب سایت خرید بکو اینجا کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات

 •  تعمیر یخچال بکو در بهارستان
 •  تعمیر یخچال بکو در شاهین شهر
 •  تعمیر یخچال بکو در فولادشهر
 •  تعمیر یخچال بکو در نجف آباد
 •  تعمیر یخچال بکو در خمینی شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.