نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در اصفهان

تعمیر یخچال بوش در اصفهان
5/5 - (3 امتیاز)

تعمیر یخچال بوش در اصفهان با داشتن تکنسین های کارآزموده و مجرب و تجربه بالا در زمینه تعمیرات و سرویس دوره ای ، نصب اصولی دستگاه  و … برای تمام محصولات برند بوش اعم از لباسشویی بوش ، ظرفشویی بوش ، کولرگازی بوش و … آماده خدمات رسانی به همشهریانی اصفهانی میباشد.

کارشناسان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش در اصفهان با دانش فنی به روز خود قادر به عیب یابی و تعمیرات هر نوع یخچال فریزر بوش از قبیل یخچال ساده، فریزر ساده، یخچال فریزر درب از بالا و درب از پایین، ساید بای ساید و … میباشند.

شماره تماس: 09136864830 – اشرفی  با ارائه فاکتور برای اطمینان از حسن نیت ما

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در اصفهان

همچینین برای تعمیرات یخچال شما نیازی به جابه جایی آن به محل دیگر نیست چرا که پس از تماس شما به نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در اصفهان تکنسین مجرب ما در کمتر از یک ساعت به منزل شما اعزام میشود و با تجهیزات پیشرفته یخچال بوش شمار را به صورت اصولی عیب یابی و تعمیر میکنند.

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در اصفهان

تعمیر یخچال بوش در اصفهان زیر نظر بهترین سرویس کاران و تعمیرکاران در شهر اصفهان اماده سرویس دهی محصولات بوش می باشد.

مشکلات رایج یخچال فریزر بوش

از مشکلات رایج یخچال فریزر بوش که به کررات بابت آن ها با نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در اصفهان تماس گرفته میشود عبارت است از:

 • از کار افتادن یخساز یخچال.
 • درب به طور مکرر باز می شود.
 • از کار افتادن آبسرد کن یخچال.
 • خراب شدن قفل درب و بسته نشدن آن.
 • کویل های کندانسور نیاز به تمیز کردن دارند
 • پاره شدن یا کنده شدن لاستیک درب یخچال.
 • اتومات نبودن کارکرد یخچال و یکسره کار کردن آن.
 • سر و صدای بلند کمپرسور یخچال هنگام کار کردن موتور یخچال.
 • گرم بودن قسمت یخچال در حالی که قسمت فریزر به درستی کار می کند.

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در اصفهان

خدمات نمایندگی تعمیر 

موارد ذکر شده بخشی از ایرادات شایع یخچال فریزر بوش است که توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر یخچال بوش در اصفهان قابل تعمیر میباشد. همچینی در صورتی که بخشی از قطعات داخلی یخچال فریزر از کار بیافتد تکنسین ما به منظور کاهش هزینه مشتری اقدام به تعمیر آن نموده اما اگر با تعمیر قطعه مشکل رفع نشود اقدام به تعویض قطعه با قطعه اصلی و اورجینل می نماید.

ازجمله مواردی قابل تعویض یخچال بوش عبارت اند از:

 • یخساز
 • آبسردکن
 • قفل درب
 • لاستیک درب
 • کمپرسور
 • کندانسور
 • فن کندانسور
 • فن کمپرسور
 • هیتر دیفراست
 • و…

ارور های یخچال بوش

از جمله ارور های یخچال بوش که نشان از خرابی یخچال بوش میشود میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

یخچال بوش

 

خراب شدن برد پاور یخچال

نوسانات برق شهری باعث تخریب برد پاور یخچال میشود و یخچال کاملا از کار می افتد. برای تعمیر آن بهتر از با نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در اصفهان تماس بگیرد و از تعمیر آن را به کارشناسان مجرب ما بسپارید. به منظور پیشگیری از این اتفاق بهتر است از یک ترانس یا محافظ برای آن استفاده کنید.

اختلال در برق رسانی به یخچال

ممکن است هنگام جا به جایی و یا بر اثر پوسیدگی در قسمت سیم کشی یخچال برق رسانی به آن قطع شده باشد که برای رفع این مشکل بهتر است با نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در اصفهان تماس بگیرید. از دیگر مواردی که ممکن است برق رسانی به دستگاه را مختل کند خرابی پریز برق است که با تعمیر و یا اتصال به پریز دیگر مشکل حل خواهد شد.

کار کردن مداوم یخچال و بدون قطعی

از مشکلاتی که در بسیار از یخچال ها رخ میدهد و باید به سرعت نسبت به تعمیر آن اقدام کرد مداوم کار کردن یخچال میباشد. در صورت رفع نشدن این عیب مشکلات اساسی برای یخچال به وجود می آید.از جمله مواردی که باعث یکسره کار کردن یخچال عبارتند از:

تعمیر یخچال بوش در اصفهان

 • محیط آشپزخانه خیلی گرم است.
 • درب یخچال به مدت طولانی باز گذاشته شده.
 •  یخچال بر روی دمای خیلی سرد تنظیم شده است.
 • چیزی در یخچال باعث مسدود شدن جریان هوای سرد در یخچال شده است.
 • لاستیک های کنار درب یخچال مشکل دارد و درب یخچال به خوبی بسته نمی شود.
 • ممکن است یکی از اجزای برف زدای یخچال مانند تایمر، هیتر و ترمیناتور دچار مشکل شده..

بیشتر بخوانید: تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان

 • اصفهان بوش

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در اصفهان

بیشتر بخوانید:نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش در اصفهان

بوی نامطبوع داخل یخچال

وجود بوی بد داخل یخچال از موارد ازار دهنده ای است که برای حل آن راه کار ساده ای وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم.
به طور معمول علت بوی نامطبوع داخل یخچال وجود مواد غذایی فاسد شده است که پس از خارج نمودن آن میبایست یخچال را از برق جدا کرده و قفسه های داخل یخچال بوش را بیرون آورده سپس با آب صابون یا جوش شیر آن را شست و شو دهید.

سرو صدا ولرزش یخچال بوش

سرو صدای بلند یخچال بسیار آزار دهنده است و از طرفی ممکن است شما را برای سلامت دستگاه نگران کند. نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در اصفهان برای رفع این مشکل لیستی را از دلایلی که باعث صدای زیاد یخچال میشود در اختیار شما قرار داده تا توسط این موارد بتوانید هنگام تماس گرفتن با نمایندگی شرح دقیقی از مشکل یخچال را به اپراتور ها بگویید.

 • تراز نبودن یخچال از اصلی ترین دلایل به وجود آمدن لرزش و صدای زیاد در یخچال میشود. این مورد نیاز به تعمیر ندارد و شما میتوانید با تراز کردن یخچال این مشکل را رفع نمایید.
 • شل شدن کمپرسور، رولر و سیم پیچ کندانسور میتواند از دلایل رایج لرزش و صدای بلند یخچال باشد.
 • سر و صدای زیاد یخچال می تواند به دلیل وجود مشکل در پره فن های کمپرسور و کندانسور باشد که با روغن کاری و یا تعویض فن می توان این مشکل را حل نمود تعمیر یخچال بوش در اصفهان .
 • موتور فن تبخیر کننده به علت استفاده طولانی مدت از یخچال ممکن است کهنه و یا خراب شده باشد و همین امر باعث ایجاد سر و صدا می شود که با تعمیر و یا تعویض آن مشکل حل میشود.

برفک زدن بخچال با فاصله زمانی کم

تند تند برفک زدن یخچال دلایل متعددی دارد که عبارتند از:

 • خرابی سنسور یخچال باعث می شود که دمای داخل یخچال به درستی تنظیم نشود و گرما یا سرمای داخل آن به طور مناسب تنظیم نشود و این امر باعث برفک زدن یخچال میشود.
 • خرابی هیتر دیفراست که یخ و برفک را در یخچال مذاب می کند ممکن است باعث بوجود آمدن برفک زیاد در یخچال شود. برای بررسی هیتر دیفراست باید مولتی متر هیتر را بررسی کنید. مولتی متر باید عددی بین 200 تا 400 را نشان دهد. اگر مولتی متر عددی بالا را نشان دهد یعنی هیتر را باید تعویض نمایید.
 • محل قرار گیری یخچال در این امر بسیار مهم است در صورت که محیط بیش از حد گرم باشد سرعت برفک زدن یخچال بیشتر میشود در نمایندگی تعمیر یخچال بوش در اصفهان.
 • در صورتی که لاستیک درب یخچال دچار پارگی و خرابی شده باشد و در یخچال به درستی چفت نشود برفک یخچال بیش از حد میشود.
بوش اصفهان

نشتی یخچال

نشتی آب از یخچال از دیگر مواردی است که به سرعت باید تعمیر شود این موضوع علل متفاوتی می تواند داشته باشد که عبارتند از:

 • مهم ترین دلیل این اتفاق مسدود شدن لوله condensation است که باعث عدم تخلیه آب در ظرف زیر آن می شود.برای رفع آن باید  با یک وسیله که قابلیت خمیدگی دارد، موادی که باعث مسدود شدن لوله شده اند را خارج نمایید. دقت نمایید این وسیله نباید تیز باشد زیرا باعث آسیب رساندن به عایق یخچال خواهد شد.
 • درست بسته نشدن درب یخچال که علت آن میتواند لاستیک دور در باشد.

ارور و خطای یخچال فریزر بوش و ساید بای ساید

 در این بخش انواع کد خطا و ارور یخچال فریزر بوش و یا یخچال ساید بای ساید بوش را به صورت جامع،گرد آوری کردیم. شما برای راحتی بیشتر در پیدا کردن مشکل  و خطای یخچال کافی ست بدانید هر ارور و خطا مربوط به کدام ایراد است. در ایناجا به معرفی انواع کد خطا و ارور یخچال فریزر بوش و ساید بای ساید side by side و چگونگی عیب یابی و رفع تعمیر آن می‌پردازیم

انواع کد خطا و ارور یخچال فریزر بوش Bosch

ردیف کد خطا و ارور یخچال فریزر بوش دلیل خطا و مشکل در یخچال Bosch
1 کد خطای و ارور E01 هرگاه این ارور روی صفحه نمایشگر یخچال بوش ظاهر شد یعنی سنسور دمای یخچال بوش شما دچار ایراد شده است و چراغ سبز در دیس پلی شروع به چشمک زدن نموده است ، یخچال بوش به خوبی کار نخواهد مرد یا هر چند دقیقه یکبار خاموش خواهد شد. می‌توانید کابل سنسور دما و سیم کشی های مربوطه یخچال فریزر بوش چک کنید و در صورت خراب بودن سنسور را یخچال بوش عوض کنید.
2 کد خطای E02 و ارور این ارور یخچال فریزر بوش ناشی از خرابی سنسور هوای فریزر بوش است. این حسگر چرخه یخ زدایی یخچال را کنترل می‌کند تا روزانه ۲۰ دقیقه فعالیت کند. بهتر است ابتدا سیم کشی های متصل به سنسور دمای فریزر بوش را بررسی کنید و سپس در صورت نیازبه شماره تماس و تلفن تعمیرکار یخچال بوش در اصفهان تماس بگیرین
3 کد خطای و ارورE03 زمانی که سنسور دمای داخلی کشوی یخچال بوش خراب شده باشد این خطا و ارور یخچال فریزر بوش نمایان می شود برای عیب یابی یخچال فریزر بوش را خاموش کنید. کشو را از جای خود بیرون بیاورید و سیم ها و سوکت متصل به سنسور را چک نمایید. در صورت خرابی باید سنسور کشو را عوض کنید.
4 کد خطای و ارور E05 خرابی سنسور در قسمت دیفراست یخچال فریزر بوش با این کد خطا خود را نمایان می شود. گاهی این ارور باعث یخ زدایی نکردن یخچال بوش خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان تماس بر قرار نمایید.
5 کد خطای E10 این ارور یخچال بوش دلیل خرابی ماژول برد الکترونیک یخچال فریزر بوش است. ابتدا یخچال فریزر بوش را از برق بکشید و بگزارید مدتی خاموش باشد تا به اصطلاح ری استارت شود.
6 کد خطای E11 نمایان گر خرابی ماژول برد دیس پلی یخچال فریزر بوش می باشد. برای عیب یابی یخچال را چند دقیقه خاموش و دوباره روشنم نمایید.
7 کد خطای E15 خراب بودن سنسور دمای محیط باعث ایجاد کد خطا می شود. که در صورت خرابی این سنسور یخچال فریزر بوش باید آن را عوض کنید برای عوض کردن به نمایندگی تعمیرات یخچال بوش اصفهان تماس بگیرید.
8 کد خطای E20 هنگامی که ارتباط ماژول صفحه دیجیتالی نمایشگر و برد کنترل یخچال بوش قطع شود ظاهر می شود. برای عیب یابی سیم های اتصال را چک نمایید.
8 کد خطای F3 اگر ارور و خطا یخچال فریزر بوش نمایان بشود دیفراست و یخ زدایی بیش از حد مجاز زمان برده است. باید المنت و دیفراست چک شود و در صورت خرابی تعمیر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی تعمیرات بوش در اصفهان می توانید تماس حاصل فرمایید.
9 کد خطای E21 اگر ارتباط ماژول برد الکترونیکی یخساز با صفحه نمایشگر قطع شود این ارور و خطا در یخچال بوش نمایان می شود. سفت بودن سیم کشی و اتصالات اطمینان حاصل پیدا کنید. همچنین آب سردکن یخچال بوش را نیز چک کنید.
10 کد خطای D1 خرابی سنسور و حسگر دیفراست دلیل ایجاد این خطا است. اگر سنسور یخ زدایی خراب شود و نیاز به تعمیر پیدا کند باید سریع این تعمیرات انجام شود. برای تعمیر فریزر بوش در اصفهان می توانید با ما همراه باشید.
11 کد خطای R1 زمانی است که سنسور یخچال خراب باشد این خطا در یخچال فریزر بوش نمایان می شود
12 کد خطای  DR خراب بودن کلید درب یخچال باعث ایجاد این خطا می شود
انواع کد خطا و ارور یخچال فریزر بوش Bosch

 

ارور و خطا در یخچال ساید بای ساید بوش

در این قسمت به ارور و خطا در یخچال ساید بای ساید بوش می پردازیم لازم به ذکر است همواره می توانید به

کد خطای معنی و عیب یابی ساید بای ساید بوش
F1 این ارور و خطا یخچال ساید بوش بیانگر این است که سنسور فریزر ساید دارای ایراد است. برای عیب یابی مقدار مقاومت و سیم های متصل به سنسور را چک کنید. تعمیر ساید بای ساید بوش در اصفهان با ما همراه باشید.
RT نشان دهنده خرابی سنسور محیطی یخچال ساید بای ساید بوش می باشد.
EU کلید خاموش و روشن یخساز ساید بوش دچار خرابی می باشد. این ایراد را به راحتی با تعویض کلید می‌توانید حل نمایید.
ES این ارور یخچال ساید بای ساید بوش، نمایان گر خرابی کلید یخ ریز و آبریز محفظه می باشد.
EG نشان دهنده معیوب بودن شیر برقی یخچال ساید بای ساید است. نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بوش در اصفهان
EA موتور یخساز ساید بای ساید خراب می باشد. پس از چک کردن سیم های اتصال به موتور و خود موتور یخچال ساید می‌توانید موتور را عوض کرد.
A1 برودت و سرد شدن یخچال ساید بوش پایین امده است و قسمت فریزر بوش گرم شده است. اواپراتور، دیفراست و کمپرسور باید بررسی کرد.
EF این ارور یخچال فریزرساید بای ساید بوش هنگامی می باشد که سنسور آبشمار یخچال خراب شده و نیاز به تعمیر دارد. برای عیب یابی و رفع خرابی شیر برقی آب ورودی و فیلتر آب را بررسی نمایید و در صورت وجود مشکل سیستم شیر را به کلی عوض نمایید. برای تعمیر یخچال ساید بوش در اصفهان با ما همراه باشید.
DF کلید در فریزر ساید بوش خراب شده
ET کلید یخساز خراب می باشد و یخساز ساید بوش کار نخواهد کرد.
جدول خطا و ارور یخچال ساید بای ساید بوش

تعمیر یخساز یخچال بوش اصفهان

تعمیرات یخساز یخچال بوش در منزل یکی از سرویس هایی است که می توانید از تعمیر لوازم خانگی در اصفهان همراه شوید. از این رو در صورتی که شما نیز با مشکل خرابی و یا کار نکردن یخساز مدل های مختلف یخچال بوش خود مواجه شده اید، می توانید با تعمیرگاه مجاز و مرکزی اصفهان تعمیر برای رفع مشکل یخچال فریزر بوش یا یخچال ساید بای ساید بوش خود تماس بگیرید.

نحوه فعال سازی یخساز یخچال بوش

یخساز یخچال ساید بوش نیز مانند سایر مدل ها برای فعال سازی و راه اندازی از یک اهرم یا دکمه مخصوص دارد که با باز کردن درب فریزر بوش و بررسی یخساز می توانید این دکمه را ببینید. در صورتی که اهرم مخصوص به سمت پایین آمده باشد و یا دکمه در حالت ON قرار گیرد، یخساز شما به درستی راه اندازی شده و می توانید از آن استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در اصفهان

خدمات زیر با کیفیت بالا توسط نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش در اصفهان به شما عزیزان در صورت نیاز ارائه می­شود:

 • تعویض فیلتر ، کمپرسور ، فن کندانسور ، فن داخلی ، شیر برقی ، دمپر یخساز ، سنسور، ترموفیوز و زبانه درب بار
 • نشتی گیری اواپراتور
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید بوش در محل
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی، برد اینورتر
 • شستشوی مدار گاز
 • سرویس سالیانه کندانسور
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید بوش

عیب یابی یخچال ساید بای ساید بوش

متداول ترین خرابی که مشتریان مجموعه اصفهان تعمیر در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید بوش در اصفهان با ما در میان گذاشته اند نبود سرما و برودت در side by side می­ باشد و موارد زیر می باشد :

 • صدای زیاد یخچال در حین کار.
 • کارکرد یکسره ساید بای ساید بوش
 • خرابی لاستیک دور درب ساید بوش
 • داغ کردن موتور دستگاه.
 • عدم دیفراست یخچال فریزر .
 • کارنکردن صحیح فن و نیاز به نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بوش در اصفهان
 • روشن نشدن یخچال .
 • کار نکردن موتور ساید بوش
 • عدم نمایش اطلاعات در صفحه دیجیتالی.
 • خرابی برد الکترونیکی ساید بوش
 • عمل نکردن سنسورساید بای ساید بوش.

تعمیرکار یخچال بوش در اصفهان

تعمیرکار یخچال بوش در اصفهان ،  باسال ها تجربه، مجرب و دوره دیده در زمینه تعمیرات ساید بوش در اصفهان و تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان مفتخر است، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید بوش را ، سراسر اصفهان در محل با ضمانتنامه تعمیر نماید.

در هر کجای اصفهان که باشید ( شاهین شهر، خمینی شهر، بهارستان و فولادشهر، نجف آباد ) کافی است تا با یکی از شماره­ تلفن و یا شماره تماس مندرج در صفحه تماس برقرار کنید تا تعمیرکار یخچال بوش در اصفهان مجرب و دوره دیده تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش  به صورت تلفنی شما را جهت رفع عیب یخچال ساید راهنمایی کنند.

 

هزینه تعمیر یخچال بوش در اصفهان

هزینه های تعمیر یخچال بوش در نمایندگی بوش اصفهان طبق مصوبه شرکت میباشد و نرخ تعمیرات ثابت بوده و توسط مراجع نظارتی کنترل میشود. همچنین به منظور کاهش هزینه های شما تمام تعمیرات در منزل شما با تجهیزات حرفه ای صورت میگیرد و نیازی به حمل و نقل دستگاه به محل دیگری نمیباشد.

برای کسب اطلاعات بشتر در رابطه با یخچال فریزر بوش اینجا Bosch refrigerator-freezer  کلیک نمایید .

برای مطالعه بیشتر به نمایندگی تعمیرات بوش اصفهان مراجعه نمایید.

عیب یابی یخچال ساید بای ساید بوش

متداول ترین مشکلاتی که مشتریان مجموعه آی پی امداد در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید بوش با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول می­ باشد ، همچنین عوامل دیگری که ممکن است پیش بیاید عبارتند از :

 • صدای زیاد یخچال در حین کار.
 • کارکرد یکسره ساید بای ساید.
 • خرابی لاستیک دور درب.
 • داغ کردن موتور دستگاه.
 • عدم دیفراست یخچال فریزر .
 • کارنکردن صحیح فن.
 • روشن نشدن یخچال .
 • کار نکردن موتور.
 • عدم نمایش اطلاعات در صفحه دیجیتالی.
 • خرابی برد الکترونیکی.
 • عمل نکردن سنسورساید بای ساید بوش.
 • علت ارو یخچال ساید بای ساید بوش نمایان شده بر روی صفحه نمایش چیست ؟

شماره تماس نمایندگی

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال بوش اصفهان و یا شماره تماس خدمات پس ار فروش یخچال بوش در اصفهابه شرح زیر می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره :09036058733 اشرفی – تماس بگیرید.

نمایندگی ها :

 •  نمایندگی تعمیر یخچال بوش در شاهین شهر
 •  نمایندگی تعمیر یخچال بوش در بهارستان
 • نمایندگی تعمیر یخچال بوش در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال بوش در فولادشهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال بوش در نجف آباد
 • نمایندگی تعمیر یخچال بوش در خمینی شهر

نمایندگی فر توکار بوش در اصفهان

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش در اصفهان کجاست؟

 

آیا تعمیر یخچال و ساید بوش در محل انجام میگیرد؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *