تعمیر ماشین لباسشویی حایر اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی حایر اصفهان
4.3/5 - (7 امتیاز)

تعمیر ماشین لباسشویی حایر اصفهان و نمایندگی تعمیرات حایر با بهترین تعمیرکاران و متخصصین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ( ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ اشرفی – عضو اتحادیه لوازم خانگی – با ارائه فاکتور )تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹

تعمیر ماشین لباسشویی حایر اصفهان تخصص ماست.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی حایر اصفهان بدون  Smart Drive Motor تسمه هایر با تکنولوژی تشخیص وزن لباسها  Auto Weight نتیجه شستشوی زیبایی برای شما به ارمغان خواهد آورد. شرکت بزرگ هایر که تخصص ویژه ای تعمیر ابگرمکن در اصفهان در تولید ماشین لباسشویی دارد با ارائه این محصول تحول و نوآوری جدیدی در شستشوی لباسها به دنیای لوازم خانگی معرفی کرده است.

نمایندگی تعمیرات محصولات حایر در اصفهان

در تکنولوژی موتور بدون تسمه شما صدا و لرزش کمتری تعمیر ماشین لباسشویی حایر اصفهان خواهید دید همچنین در این نوع از موتورها قابلیت حرکتی بیشتر در انواع برنامه های شستشوی لباسها وجود دارد.

نمایندگی حایر در اصفهان

امروزه میزان الودگی هایی که در طی روز روی لباسهای ما مینشیند بیشتر از گذشته شده است،در این خصوص شرکت هایر با تولید ماشین لباسشویی های جدید خود که حاوی تکنولوژی ضد میکروب و باکتری  ABT میباشد محصولات خود را پیشرو  قرار داده است.همچنین این سری از تعمیر ماشین لباسشویی حایر اصفهان ها با بهره گیری از برنامه  مشابه با شستشو با دست Hand Wash امکان این را به شما میدهد که  دیگر نگران صدمه دیدن به لباسهای حساس خود نباشید.همچنین صدا و لرزش بسیار کم این محصول آرامش و سکوت را به زندگی شما هدیه خواهد داد برای تعمیر اجاق گاز آلتون در اصفهان مراجعه نمایید.

کنترل نمایید از سه راهی جهت برق استفاده نشده باشد . لباسشویی باید مستقیما به یک پریز مستقل وصل باشد.

 دوشاخه مشکلی ندارد؟ بدین معنا که کاملا داخل پریز باشد یا شکل ظاهری دوشاخه دفرمه نشده باشد .

قفل کودک فعال نباشد.

 در صورت روشن نشدن با نمایندگی تعمیرحایر بگیرید.

سرویس تعمیر و نگهداری آسانسور کرج

• لباسشویی صدا می دهد
در صورتی که در زمان خاموشی و بدون لباس درام را با دست می چرخانید صدای غیر عادی می دهد ( در صورتی که فیلترِ پمپ تخلیه چک شده باشد) به مرکز خدمات اطلاع داده شود .

 گاهی جسم خارجی در دیگ دستگاه گیر کرده که باید پمپ تخلیه کنترل گردد. برای این کار فیلتر پمپ تخلیه را باز نموده و آنرا تمیز نمایید.

نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال آدمیرال اصفهان و طرح محدوده ترافيكي شهر اصفهانو خدمات عروسی در اصفهانودستگاهی برای ثبت و ذخیره شماره تلفن همراهوفروشگاه اینترنتی ابزار آلات پراگکلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *