تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان زیر نطر تعمیر کار ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان. ماشین لباسشویی برند مطرح ماشین لباسشویی می باشد که تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان و تعمیر کلیه محصولات ایندزیت در اصفهانرا تیم اصفهان تعمیر برعهده دارد لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ( ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ اشرفی – عضو اتحادیه لوازم خانگی – با ارائه فاکتور )تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان تخصص ماست با ما همراه باشید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان سال‌هاست این وظیفه سنگین را برعهده دارد که تعمیرات و پشتیبانی تمامی محصولاتی که در نمایندگی رسمی ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان گارانتی می‌شوند را به عهده داشته باشد به همین دلیل اگر شما هم از نمایندگی مجاز لباسشویی ایندزیت اصفهان ماشینی خریداری کرده‌اید که نیاز به تعمیر و خدمات پس از فروش ایندزیت دارد می‌توانید با در دست داشتن کارت گارانتی خود به این مرکز مراجعه و از تمام خدمات آن بهره‌مند شوید ولی اگر به هر دلیل این مدت‌زمان به پایان رسیده است با تماس با تعمیرگاه مرکزی ایندزیت اصفهان یا تعمیرگاه مجاز ایندزیت اصفهان از خدماتی تخصصی تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل بهره‌مند شوید.

نمایندگی مجاز و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان

شرکت ایندزیت، از پیشروهای تولید لوازم خانگی در اروپا است و ‌عنوان دار دومین تولیدکننده بزرگ لوازم خانگی مدرن در اروپا و پنجمین در جهان می باشد. شرکت ایندزیت در سال 1975 با نام صنایع مرلونی در شهر فابریانو ایتالیا و توسط ویتوریو مرلونی تاسیس گردید. در طول 3 دهه با کسب موفقیت در صنایع و تولیدات خود، با گسترش حوزه فعالیت، سیر تکاملی خود را پیموده و با رشدی قابل توجه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی دنیا به شمار می‌آید.
در طول این سال‌ها، میلیون‌ها خانواده در سراسر جهان محصولات ایندزیت را انتخاب و استفاده نموده اند، که برخی شیفته نوآوری و طرح‌های متنوع آن شده و برخی دیگر کیفیت بالای آن‌را ملاک این انتخاب قرار داده اند.شرکت لوازم خانگی ایندزیت محصولات و لوازم تولیدی خود را تحت عنوان برندهای اصلی ایندزیت ،هات پوینت ، آریستون و شولتز به‌فروش می رساند.شرکت ایندزیت در سال 2011 فروشی معادل 2/8 میلیارد دلار داشته است. این شرکت دارای 16 کارخانه تولید لوازم خانگی می‌باشد، که 8 کارخانه آن در کشور ایتالیا قرار دارند و 8 کارخانه دیگر ایندزیت نیز در 3 کشور لهستان، بریتانیا، روسیه مستقر می باشد.

شرکت ایندزیت

که تولید کننده محصولات لباسشویی ،خشک کن،ظرفشویی،یخچال فریزر،فر ،اجاق گازهای صفحه ای ، ماکرو ،اجاق و هود می باشد. برند آریستون یکی از زیر مجموعه های شرکت ایندزیت است. نام تجاری آریستون در سال 1958 خلق شد و به سومین پسر آریستد مرلونی (صاحب شرکت ایندزیت) به نام ویتوریو مرلونی اختصاص یافت .این شرکت در سال 2000 مالکیت شرکت Stinol در روسیه را بدست آورد و همچنین در سال 2001 شرکت GDA و برند HOTPOINT در انگلستان را صاحب شد .
در سال 2004 دو کارخانه جدید یکی در روسیه و دیگری در لهستان افتتاح گردید . در سال 2007 شرکت ایندزیت نام تجاری گروه جدیدی بنام Hotpoint-Ariston را ارائه کرد که در سال 2010 آندریا مرلونی به مقام ریاست شرکت منصوب شد و پـدرش ویتوریو مرلونی پس از 35 سـال موفقیت در مقـام رئیـس افتـخاری باقی ماند.همچنین در سال 2012 کارخانه جدیدی در لهستان افتتاح گردید.

برای تعمیر یخچال اسنوا مدل ۸۱۰ در اصفهان و تعمیر ابگرمکن دیواری بوتان اصفهان نیز کلیک نمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *