نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان
4.5/5 - (8 امتیاز)

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان زیر نظر متخصصین و تعمیرکاران ماشین لباسشویی سامسونگ اصفهان در مجموعه بزرگ نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان آماده انجام تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی شما می باشد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان برای تعمیر ماشین لباسشویی ساموسنگ در اصفهان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان در تماس باشید 09136864830 اشرفی – عضو اتحادیه – ارائه فاکتور

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

سامسونگ SUMSUNG یکی از بهترین برند های  تولید لوازم خانگی میباشد. از سیستم مکانیکی و الکتریکی خاصی برای محصولات خود استفاده میکند. بنابراین نباید هر تعمیر کار غیر مجازی اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان نمایند.

تعمیر کاران این مجموعه کلیه دوره های تخصصی تعمیرات محصولات سامسونگ را پشت سر گذاشته اند،و می توانند به بهترین نحوه محصولات و لوازم خانگی سامسونگ تعمیر نمایند. از این رو دیگر نیاز به نگران برای تعمیرات محصولات سامسونگ خود نباشید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

چرا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را انتحاب کنیم؟

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که چرا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان  برای تعمیر ماشین لباسشویی ساموسنگ در اصفهان را انتخاب کنید تا پایان این مقاله همراه ما باشید:

 1. وقت مشتری برای ما از ارزشمندترین ها میباشد از این رو در نمایندگی تعمیرات سامسونگ همواره تلاش بر این بوده است که مشتریان عزیز را منتظر نگذاریم بنابراین پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین ما به محل شما اعزام میشود.
 2. کلیه تعمیرکاران ماشین لباسشویی سامسونگ در این مجموعه در دوره های علمی و تخصصی سامسونگ شرکت کرده اند و همواره در حال آموزش نکات به روز دنیای تعمیرات میباشند.
 3. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان از کارشناسانی با حداقل یک دهه تجربه بهرمند است که با انواع خطاها و ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ آشنا هستند و این تضمینی برای صحت تعمیرات میشود.
 4. با توجه به با تجربه بودن تمام تکنسین های این مجموعه ابتدا اقدام به تعمیر قطعات خراب شده ماشین لباسشویی میکنند تا هزینه های مشتریان عزیز کمتر شود و در صورتی که با تعمیر مشکل حل نشود تنها از قطعات اورجینال برای تعوویض استفاده میشود تا مجددا دستگاه دچار مشکل نشود.
 5. تمام تلاش ما بر رضایت مشتری که محصولات سامسونگ دارد می باشیم چون ما متعهد به رضایت مشتریان هستیم تا این یک رابطه پایدار باشد پس اولویت ما جلب رضایت شما میباشد.
 6. کلیه تعمیرکاران ما موظف به برخورد مناسب در حین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان می باشد.به نحوی که برخورد و پوشش باید در بالاترین درجه قرار داده شود و این امر فقط در جهت رضایت شما همشهریان عزیز می باشد.

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

از تماس با نمایندگی سامسونگ تا عیب یابی لباسشویی سامسونگ

 • ابتدا با نمایندگیتعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.
 • سپس مشکل به وجود آمده را به اپراتور ما توضیح دهید و شماره مدل ماشین لباسشویی سامسونگ را ثبت کنید. (شماره سریال محصول در صفحه در سمت داخلی قسمت درب میباشد.)
 • شما میتوانید با تماس گرفتن با نمایندگی سامسونگ در اصفهان از مشاوره رایگان برای تعمیر لوازم خود بهرمند شوید.
 •  اگر مشکل وسیله ی شما به صورت تلفنی نشود میتوانید درخواست تعمیرکار دهید تا تعمیرکاران مجرب ما  در اسرع وقت به محل اعزام میشود.
 • پس از اتمام تعمیرات و رفع عیب ظرفشویی سامسونگ کارشناسان ما از عملکرد صحیح دستگاه اطمینان حاصل میکنند و سپس گارانتی تعمیرات را به شما ارائه میدهند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان همواره آمده ای خدمات رسانی به هم شهریان عزیز اصفهان و حومه میباشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات اجاق گاز  سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان
تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

ارور های لباسشویی سامسونگ

در این مقاله میخواهیم علت ننمایش دادن ارور های لباسشویی سامسونگ را با هم بررسی کنیم و روش های رفع آن ها را آموزش دهیم توجه داشته باشید در صورتی که دانش فنی کافی برای انجام تعمیرات ندارید میتوانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید و درخواست متخصص تعمیرات کنید.

علت ارور ndو5EوSE لباسشویی سامسونگ

این ارور به دلیل وجود مشکل در تخلیه آب لباسشویی نمایش داده میشود.

برای رفع این ارور از سلامت رله پمپ تخلیه اطمینان حاصل نمایید در صورت وجود خرابی باید صفحه کنترل الکترونیکی را جایگزین کنید. سیم های ارتباطی را نیز چک کنید اگر مشکل از موارد بالا نبود ممکن است برد دستگاه دچار مشکل شده باشد برای رفع آن با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

علت ارور LO لباسشویی سامسونگ

این ارور نشان میدهد لباسشویی سامسونگ 7 مرتبه تلاش به قفل کردن درب نموده اما موفق نشده است.

برای باید واشر درب باز شود و از سلامت اتصالات سوئیچ درب اطمینان حاصل شود در صورت نبود مشکل در اتصالات ممکن است سوئیچ معیوب باشد و نیاز به تعوض داشته باشد. بهتر است در صورتی که تجربه انجام امور فنی را ندارید اقدام به تعمیر نکنید چرا که ممکن است مشکلات جدیدی ایجاد شود.

علت ارور nFو4E ماشین لباسشویی سامسونگ

این ارور به علت وجود مشکلی هنگام پر شدن آب نمایش داده میشود.

برای رفع این ارور ابتدا شیر فلکه را بررسی نمایید تا بسته نباشد همچنین از قطع نبودن آب منطقه اطمینان حاصل کنید. شیر برقی دستگاه را چک کنید تا معیوب نباشد. انباشته شدن رسوب در فیلتر ورودی دستگاه نیز باعث جلوگیری از ورود آب میشود. شلنگ آب را بررسی نمایید که تا خوردگی نداشته باشد.
صفحه‌های ورودی روی مونتاژ شیر آب را بررسی کنید. اگر صفحه‌ها مسدود شده، پس از تمیز کردن صفحه‌ها، مونتاژ دریچه ورودی آب را تعویض کنید. اگر این موارد را رفع نموده و مشکل حل نشد لباسشویی را خاموش نمایید و از برق جدا کنید و با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید ممکن است مشکل از سوختگی برد باشد.

علت ارور OE ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایش این ارور به دلیل میزان آب پر شده در دستگاه بیش از حد استاندارد است.

ممکن است ارتباط سنسور فشار سطح آب و برد الکتریکی ماشین لباسشویی قطع شده باشد. برای رفع این ارور واشر را جدا کرده و اتصالات سیم بین سنسور فشار آب و صفحه کنترل چک نمایید. اگر اتصالات سیم‌کشی مشکلی نداشته باشد، سنسور سطح آب میبایست عوض شود. این مشکل تنها در مدل های دارای صفحه دیجیتال رخ میدهد.

علت ارور E2 یا bE2 لباسشویی سامسونگ

این ارور به علت خراب شدن یکی از دکمه های لباسشویی و گیرکردن آن نمایش داده میشود.

برای حل مشکل باید صفحه جلویی یا پنل جلویی دستگاه باز شود و دکمه از حالت فشار داده شده خارج گردد. توصیه میشود اینکار توسط تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان انجام گیرد.

علت ارور DS ماشین لباسشویی سامسونگ

این ارور باز ماندن در لباسشویی را در هنگام روشن بودن نمایش میدهد.

ابتدا واشر دار را جدا نمایید و اتصالات سوئیچ در را بررسی کنید در صورتی که اتصالات مشکلی نداشت باید سوئیچ قفل در را تعویض کنید.

برای مطالعه ارور های بیشتر لباسشویی سامسونگ به سایت Samsung مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان
تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

شایع ترین مشکلات لباسشویی سامسونگ

از جمله شایع ترین مشکلات لباسشویی سامسونگ و روش رفع آن ها در این بخش قرار داده شده. بابت این مشکلات به کررات با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس گرفته میشود :

علت روشن نشدن لباسشویی سامسونگ چیست؟

این مسئله میتواند دلایل زیادی از جمله : اتصالات در لباسشویی ، مشکلات درب ماشین لباسشویی، خراب بودن سوئیچ استارت و … که به دلیل زیاد بودن حجم توضیحات و آموزش رفع آن ها، تیم ای تی نمایندگی سامسونگ مقاله ای به اختصار برای آن در (علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ) قرار داده است که میتوانید به این سایت مراجعه کرده و مشکل را برطرف نمایید.

علت لرزش شدید لباسشویی سامسونگ

لرزش شدید لباسشویی ساسمونگ میتواند دلایل زیادی داشته باشد که در این جا به اصلی ترین آن ها اشاره میکنیم samsung washing machine .

 • تراز نبودن زمین
  در صورتی که از تراز بودن زمین اطمینان ندارید میتوانید از دستگاه های تراز دستی و یا یک چوب استفاده کنید همچنین میتوانید به صورت چشمی این کار را انجام دهید.
  در صورتی که ماشین لباسشویی را به تازگی خریداری کرده اید بهتر است دقت داشته باشید در قسمت پشت ماشین لباسشویی یک پیچ ترنسلیت وجود دارد که دیگ و بدنه را به هم محکم می کند تا حین حمل و نقل لق نخورد و اگر این پیچ بعد از جاگذاری در منزل باز نشود می تواند لرزش و تکان ماشین لباسشویی را بیشتر کند.

 • نامتعادل بودن بار لباسشویی

هنگام گذاشتن لباس ها داخل ماشین لباسشویی باید دقت داشته باشید که وزن لباس ها بیشتر از ظرفیت لباسشویی نباشید همچنین خیلی پایین بودن وزن لباس ها نیز میتواند باعث ایجاد لرزش در ماشین لباسشویی سامسونگ شود.

 • اتصال فنر های دیگ

چند فنر در اطراف دیگ وظیفه معلق نگه داشتن دیگ را بر عهده دارند در صورتی که این فنر ها به هر دلیلی از دیگ جدا شوند باعث وارد شدن لرزش دیگ به بدنه لباسشویی میشود.برای اتصال مجدد آن باید دیگ ماشین لباسشویی خارج شود که برای این کار بهتر است با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ

سر و صدای لباسشویی میتواند به علت گیر کردن یک جسم باشد و به سادگی بر طرف شود و یا به علت یه مشکل فنی اساسی باشد که برای تعمیر آن نیاز به متخصص این کار باشد. در ادامه به مهمترین دلایل صدای زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ میپردازیم:

صدای وزوز یا هوووم ماشین لباسشویی

در صورتی که صدای وزوز یا هوووم از ماشین لباسشویی به گوش میرسد، ممکن است به دلیل گیر کردن جسم خارجی در پمپ لباسشویی باشد.

اگر جسم خارجی به داخل پمپ راه پیدا کرده باشد، پمپ امکان عبور دادن آن را ندارد در نتیجه ممکن است آسیب جدی به پمپ لباسشویی شما برساند به‌گونه‌ای که نیاز به جایگزینی آن باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان
تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

صدای جیر جیر ماشین لباسشویی 

علت صدای جیر جیر ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند به دلیل پر کردن بیش از حد ماشین لباسشویی از لباس و یا تراز نبودن آن باشد. همچنین ممکن است علت صدای جیر جیر لباسشویی، وجود مشکل فنی در دستگاه باشد ( تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان ).

وجود اشکال در تسمه، کمک فنرها، بلبرینگ، موتور، کوپلینگ موتور، پمپ تخلیه، دریچه یا شیر ورودی آب و خرابی لاستیک دور درب لباسشویی شما نیز می تواند علت شنیدن صدای جیر جیر از ماشین لباسشویی باشد.

بهتر است برای رفع آن با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

صدای کلیکی ماشین لباسشویی

اگر صدای کلیک مانندی می‌شنوید، ممکن است جسم خارجی در واشر تخلیه یا لاستیک دور درب لباسشویی گیر کرده باشد. ممکن است به‌طور اتفاقی سکه، کلید، سنجاق یا چیزهای دیگری را در جیب شلوارتان گذاشته باشید و هنگام انداختن لباس در ماشین لباسشویی، فراموش کرده باشید آن را خارج کنید.

شیلنگ تخلیه و واشر درب لباسشویی را بررسی کنید و گر جسم خارجی وجود دارد آن را خارج کنید تا مشکل برتر شود.

کارت گارانتی ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung

در صورتی که لباسشویی شما دچار اشکالات فنی شده است میتوانید با داشتن کارت گارانتی معتبر آن از همه خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان samsung بهرمند شوید.

اما اگر به هر دلیلی برگه گارانتی معتبر سامسونگ شما گم شده و یا تاریخ انقضای آن به اتمام رسیده هم میتوانید از خدمات بی شمار مجموعه ما استفاده نمایید.

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان

هزینه های تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان طبق مصوبه شرکت میباشد و نرخ تعمیرات ثابت بوده و توسط مراجع نظارتی کنترل میشود. همچنین به منظور کاهش هزینه های شما تمام تعمیرات در منزل شما با تجهیزات حرفه ای صورت میگیرد و نیازی به حمل و نقل دستگاه به محل دیگری نمیباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت نمایندگی تعمیرات سامسونگ مراجعه نمایید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ اصفهان

شماره تماس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان به شرح زیر می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره :09132070430اشرفی – تماس بگیرید.

نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان | عضو اتحادیه با گارانتی Samsung نمایندگی تعمیرات و سرویس توسط تعمیرکار لباسشویی سامسونگ

نمایندگی ها :

 •  نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در شاهین شهر 
 •  نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در بهارستان
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در خمینی شهر
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در نجف آباد

لینک های مفید:

 
نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان کجاست؟

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سانسونگ برای ارائه خدمات تعمیر این دستگاه با بهترین پرسنل دوره دیده در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد.تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهانتعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

آیا تعمیر ماشین لباسشویی در محل صورت می گیرد؟

کلیه خدمات تعمیراتی در مجموعه اصفهان تعمیر در محل انجام میگیرد تا شما نیازی به جابجایی دستگاه از محل نداشته باشین.نمایندگی فروش ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

 

15 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان»

  1. سلام بیشترین دلیل این مشکل خرابی لاستیک دو درب لباسشویی می باشد. اگر نیاز به تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در اصفهان دارید می توانید با ما تماس بگیرین.

  2. سلام احتمالا واشر دور درب ماشین لباسشویی شما خراب می باشد.

  1. سلام و درود.
   اگر صدا در زمان آبگیری باشد صدای شیر برقی است و یا در زمان تخلیه باشد صدای پمپ تخلیه است

 1. سلام لباسشویی من سامسونگ هست و موقع کار کردن لرزش بسیار شدیدی داره مشکل از چی هست؟

  1. سلام
   لرزش شدید در لباسشویی سامسونگ به چند دلیل ممکن اتفاق بیوفته

   1. پر بودن بیش از اندازه دستگاه
   2. تراز نبودن دستگاه
   3. قطعات فرسوده
   4. فرسوده‌شدن ضربه‌گیر
   5. جدا شدن وزنه‌های بالانس
   6. معیوب شدن قطعات

   در صورت نیاز باید تعمیرکار لباسشویی سامسونگ دستگاه شما را بازدید نماید

 2. سلام لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ ما خراب شده برای تعمیر چه کاری باید انجام بدیم در ضمن معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ رو کجا میشه مطالعه نمود؟

  1. سلام برای تعمیر لاستیک دور درب ماشین لباسشویی می توانید با پشتیبانی تماس بگیرین که در زمان مورد نظر شما در تعمیرکار محل و منزل برای سرویس حاضر بشوند. برای معنی دکمه های روی ماشین لباسشویی سامسونگ هم میتوانید این مقاله را مطالعه بفرمایید.

 3. ممنون از خدمات خوب تعمیر لباسشویی سامونگ در اصفهان که ارائه دادین. سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *