نمایندگی تعمیرات لباسشویی برانت در اصفهان

تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان
5/5 - (2 امتیاز)

تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان را در این مقاله دنبال میکنیم لباسشویی هم مانندسایر وسایل برقی خانگی نیازمند سرویس و گاهاٌ تعمیرات است که میبایست در اسرع وقت مورد پیگیری قرار بگیرد. تیم اصفهان تعمیر با بهره گیری از مجرب ترین تعمیرکاران وسایل خانگی در شهر اصفهان آماده ارائه خدمات ماشین لباسشویی برانت در منزل شما میباشد. شما تنها با برقراری تماس با نمایندگی مجاز اصفهان تعمیر در سطح شهر اصفهان میتوانید از خدمات این مجموعه به صورت حضور در محل بهره ببرید.

شماره تماس: 09132070430 – اشرفی  با ارائه فاکتور برای اطمینان از حسن نیت ما

نمایندگی تعمیرات لباسشویی برانت در اصفهان

از مزایای استفاده از خدمات نمایندگی مجاز برانت در اصفهان تعمیر درنمایندگی تعمیرات لباسشویی برانت در اصفهان  میتواند به دریافت کارت گارانتی اشاره کرد که پس از تعمیر لباسشویی برانت کارت گارانتی 3 تا 12 ماه دریافت میشود و توسط این کارت گارانتی با توجه به نوع خدمات شما میتوانید از سرویس های رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

"تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان

رفع مشکلات لباسشویی برانت

طبیعی است که پس از گذشت مدت زمانی لوازم خانگی دچار مشکلات احتمالی شود. اما جای نگرانی وجود ندارد تیم اصفهان تعمیر  برای تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان با تکنسین حرفه ای خود به رفع هر نوع مشکلی میپردازد.

در اینجا به شایع ترین مشکلاتی که توسط کارشناسان ما عیب یابی و رفع میشود میپردازیم:

 • دستگاه پس از اتمام آبگیری ، عملیات دیگری آنجام نمیدهد.
 • وقتی ماشین لباسشویی خاموش است و شیر آب باز میشود، شروع بع آبگیری میکند.
 • آبگیری ماشین متوقف نمیشود و دائما در حال آبگیری است.
 • درحال کار دستگاه دچار نشتی شده و آب به بیرون میزند.
 • هیتر ماشین لباسشویی از کار افتاده و فقط با آب سرد کار میکند.
 • پس از آبگیری ، موتور ماشین برای شستن لباس ها روشن نمیشود.
 • بعد از شستوشوی لباس ها آب کثیف از دستگاه خارج نمیشود.
 • موتور پس از چند لحظه کار کردن متوقف میشود.
 • عملیات خشک کردن لباس انجام نمیشود به عبارتی دور تند ماشین کار نمیکند.
 • لرزش و حرکت کردن دستگاه هنگام شستن لباس.
 • صدای موتور ماشین لباسشویی به شدت بلند و آزار دهند است.
 • دیگ دستگاه نمیچرخد.
 • جمع شدن آب خارج از مخز در بدنه دستگاه
 • عمل نکردن دکمه های ماشین
 •  

در صورتی که با مشکلات فوق الذکر مواجه شدید قبل از انجام هیچ اقدام اساسی با نمایندگی تعمیرات لباسشویی برانت در اصفهان تماس گرفته و مشکل خود را شرح دهید تا کمتر از یک ساعت کارشناس تیم ما به منزل شما اعزام شوند.

"نمایندگی تعمیرات لباسشویی برانت در اصفهان

برد ماشین لباسشویی قلب آن است!

از مهمترین قطعات داخل ماشین لباسشویی برانت برد آن میباشد که به نوعی قلب دستگاه محسوب میشود و در صورتی که دچار مشکل شود ممکن است کل ماشین را از کار بیاندازد.

این قطعه تمام عملکرد دستگاه را کنترل میکند که با از کار افتادن آن طبیعتاٌ کار کل لباسشویی مختل میشود. با توجه به حیاتی بودن نقش این قطعه در عملکرد دستگاه ، تیم اصفهان تعمیر مقاله ای مختص به آن تولید کرده تا شما عزیزان با کارکرد آن بیشتر آشنا شوید و در صورت بروز مشکل بتوانید با داشتن مهارت کافی آن را حل کنید. برای مطالبه به لینک زیر مراجعه نمایید.

تعمیر برد الکتریکی لباسشویی

کارت گارانتی و خدمات پس از فروش انواع لباسشویی برانت

برای استفاده از خدمات پس از فروش محصولات برانت باید به تاریخ درج شده بر روی برگه گارانتی توجه داشت. در صورتی که تاریخ درج شده به پایان نرسیده باشد شما میتوانید از تمام خدمات موجود در برگ گارانتی به طور رایگان استفاده کنید ( نمایندگی تعمیرات لباسشویی برانت در اصفهان ).

همچنین شرکت موظف است تا زمان به پایان نرسیدن تاریخ برگ گارانتی تمام خدمات درج شده را برطرف نماید. اما در صورت تمام شدن تاریخ گارانتی میتوانید با نمایندگی مجاز اصفهان تعمیر تماس بگیرید و با قیمت منصفانه از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

نمایندگی مجاز اصفهان تعمیر در سطح شهر اصفهان آماده خدمات رسانی برای تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان به مشتریان خود میباشد. با یک بار اعتماد به مجموعه ما صحت معتبر بودن تیم ما به شما ثابت خواهد شد.

تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان

تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان برند برانت از معتبرترین برند های لوازم خانگی میباشد از این رو انتخاب از این برند بسیار هوشمندانه میباشد. نکته ای مهم دیگر انتخاب کارشناس برای تعمیر و سرویس دستگاه است.

نمایندگی مجاز برانت در اصفهان دارای مجرب ترین تکنسین ها میباشد که دوره های آموزشی مخصوصی برای هر کدام از برند های ماشین لباسشویی و دیگر وسایل برقی خانگی را میگذرانند از این رو شما میتوانید به راحتی به نمایندگی تعمیرات لباسشویی برانت در اصفهان اعتماد کنید.

شرکت برانت

برای مشاهده محصولات بیشتر برند برانت میتوانید به وب سایت رسمی برانت مراجعه نمایید.

تعمیرات لباسشویی هایسنس در اصفهان

هفت دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی

کدام قطعات ماشین لباسشویی در نمایندگی برانت تعویض میشود؟

قدم اول بعد از عیب یابی ماشین لباسشویی برانت اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعات میباشد که الویت متخصاصان این مجموعه ابتدا تعمیر قطعات میباشد که هزینه برای مشتری به حداقل برسد اما در صورتی که تعمیر قطعه مشکل را رفع نکند میبایست آن را تعویض نمود. شایان ذکر است که این مجموعه تنها از قطعات اورجینال و اصل استفاده میکند و پس از نصب قطعه آن را با روش های استاندارد تست میکند تا از عملکرد آن اطمینان حاصل شود.

تعمیرات لباسشویی برانت در اصفهان

برخی از قطعه هایی که توسط نمایندگی برانت اصفهان تعویض میشود عبارتند از :

• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
و …

نمایندگی مجازی تعمیرات لباسشویی برانت در اصفهان

برند Brandt با تولید محصولات درجه یک و باکیفیت بالا، احترام به مشتریان خود را ثابت کرده. اما با وجود کیفیت خوب در تولیدات این شرکت ممکن است در هر یک از محصولات آن اعم از ماشین لباسشویی ، ماشین ظرف شویی ، اجاق گاز ، یخچال فریزر ، جاروبرقی و … مشکلاتی بوجود بیاید که این مشکلات توسط  تکنسین های با تجربه و حرفه ای نمایندگی مجاز BRANDT در اصفهان قابل حل و پیگیری میباشد. تمام خدمات عیب یابی و تعمیر توسط این تیم با تجهیزات کامل سخت افزاری و نرم افزاری در محل مورد نظر شما حاضر خواهند شد و با دقت و سرعت عملیات تعمیر را انجام میدهند.

لباسشویی برانت

چرا نمایندگی مجاز برانت اصفهان؟

قیمت مناسب

همانطور که پیشتر ذکر شده تمام هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی برانت طبق مصوبه شرکت میباشد و نرخ تعمیرات در این مجموعه ثابت میباشد و توسط مراجع نظارتی مورد بررسی قرار میگیرد.

استفاده از قطعات اورجینال

در نمایندگی مجاز برانت اصفها فقط از قطعات اورجینال و درجه یک استفاده میشود.

گارانتی خدمات

تعمیرات در مجموعه تعمیرات برانت شامل گارانتی میباشد و در صورتی که بعد از تعمیر دستگاه دوباره با مشکل مواجه شود هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

سرعت خدمات رسانی

پس از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی برانت در اصفهان برای تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان در کمتر از یک ساعت تکنسین از نمایندگی نزدیک به محل شما اعزام میشود.

نمایندگی ها :

 •  نمایندگی تعمیرات لباسشویی برانت در شاهین شهر 
 •  نمایندگی تعمیرات لباسشویی برانت در بهارستان
 • نمایندگی تعمیرات لباسشویی برانت در سپاهان شهر

شماره تماس نمایندگی لباسشویی برانت در اصفهان

شماره تماس نمایندگی لباسشویی برانت در اصفهان 09036058733 اقای اشرفی با ارایه فاکتور و عضو اتحادیه میتوانید تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط:

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی برانت اصفهان کجاست؟

تعمیر لباسشویی برانت یکی از چند سرویس می باشد که مجموعه بزرگ اصفهان  تعمیر برای خدمات به همشهریان عزیز انجام میدهد که ب بهترین سرویس کاران صورت میگیرد.

آیا تعمیر لباسشویی برانت در محل و منزل شما انجام میگیرد؟

کلیه تعمیرات برای تعمیر لباسشویی برانت Brandt شما نیاز به جابجایی نمی باشد و همه در محل شما صورت میگیرد که این کار باعث جلوگیری از هزینه های اضافی به شما خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.