تعمیر شوفاژ در اصفهان

تعمیر شوفاژ در اصفهان

در تعمیر شوفاژ در اصفهان یکی دیگر از خدمات مجموعه اصفهان تعمیر برای ارایه خدمات بیشتر و رفاه همشهریان عزیز قرار میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر برای تعمیر شوفاژ با شماره 09135184646 اقای رضوی تماس حاصل فرمایید.

تعمیر شوفاژ در اصفهان

مجموعه اصفهان تعمیر با دارا بودن بهترین سرویس کاران اصفهان برای خدمات تعمیرات شوفاژ در اصفهان آمادگی دادن خدمات تعمیر شوفاژ در اصفهان را دارا می باشد. سرعت عمل بالا و قیمت منصفانه با تعمیر کار شوفاژ در اصفهان اماده خدمت رسانی می باشد.

شوفاژ نوعی سیستم گرمایشی می‌باشد که امروزه بسیار پر کاربرد شده است. مجموع مشکلاتی که در برخی موارد شوفاژ با آن‌ها رو به رو می‌شود سرد شدن ناگهانی شوفاژ، نشت کردن و … می‌باشد که در این صورت باید عیب یابی شوفاژ انجام شده و سپس به تعمیر شوفاژ بپردازید. زرین سرویس قصد دارد در ادامه شما را با عیب یابی و تعمیر شوفاژ در اصفهان آشنا کند.

تعمیر شوفاژ در اصفهان

شوفاژ چیست؟

شوفاژ چیست؟ در حقیقت باید بدانید که شوفاژ همان حرارت مرکزی است که در زبان فرانسه شوفاژ نام گرفته است.
شوفاژ نوعی وسیله گرمایشی است که وظیفه پخش گرمایش را که به وسیله پکیج یا موتورخانه تولید شده به عهده دارد.
موتورخانه به وسیله دیگ، پمپ، مشعل، منبع آب گرم و … آب گرم مورد نیاز برای گرمایش را تامین می‌کند و البته باید بگویم که پکیج هم همین کار را انجام می‌دهد و سپس به وسیله پمپ و لوله کشی آب را به شوفاژهای موجود در محیط منتقل می‌کند و پس از اینکه آب گرم از شوفاژ عبور کرد و در حال سرد شدن بود دوباره به موتورخانه یا پکیج منتقل می‌شود و همین چرخه باعث گرمایش محیط خواهد شد.

در صورتی که سیستم گرمایشی شوفاژ شما با مشکلی روبه رو شد می‌توانید از مراکز تخصصی عیب یابی شوفاژ و تعمیر شوفاژ کمک بگیرید.

تعمیر پکیج آریستون در اصفهان

چرا اصفهان تعمیر برای تعمیرات شوفاژ در اصفهان ؟

گارانتی تعمیرات شوفاژ

اگر تعمیر شوفاژ در اصفهان توسط مجموعه اصفهان تعمیر انجام شده این تعمیرات شامل گارانتی تعمیر می شود.

وقتی شوفاژ را برا تعمیر به دست تعمیرکاران مجموعه اصفهان تعمیر سپرده بشه میشه دیگه خیالتون از خیلی مسال راحت میشه زیرا مجموعه ما به تعمیرات و سرویس تعمیر شوفاژ رو براتون گارانتی می کنیم که شما هم مطمئن باشید که بدانید به کارمون وارد هستیم.

تعمیرکاران با تجربه شوفاژ در اصفهان

ما در زمینه تعمیرات شوفاژ در اصفهان سعی نموده از جوانهای با تجربه و مستعد در تعمیرات شوفاژ در اصفهان استفاده خواهیم کرد هز مدت یکبار دورههای به روز برای تعمیرکاران و سرویس کاران خود برگزار میکنیم تا همیشه علمشون و تخصصشون به روز باشه.

هزینه تعمیرات اجاق گاز

سرویس کاران و کارشناسان مجموعه اصفهان تعمیر وقتی در محل مشتری بابت تعمیرات شوفاژ در اصفهان حضور پیدا میکنند سعی نموده هزینه منصفانه برای تعمیر درافت کنند حتی منصفانه تر از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان

انواع شوفاژ برای تعمیر

شوفاژها انوع مختلفی دارند که شما می‌توانید مطابق با محیط خود آن‌ها را انتخاب کنید در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع شوفاژ و راه حل تعمیر شوفاژ و عیب یابی شوفاژ آشنا شوید.

  • شوفاژ پره ای
  • شوفاژ پنلی
  • شوفاژ قرنیزی (رادیاتور قرنیزی)
  • شوفاژ شیشه ای یا دکوراتیو
  • شوفاژ خشک کن در تعمیر شوفاژ در اصفهان

شوفاژ پره ای

شوفاژ یا رادیاتور پره ای به نوعی از سیستم‌های پخش گرما در محیط گفته می‌شود که به صورت پره در کنار هم قرار می‌گیرند.
جنس شوفاژ پره ای معمولا از فولاد یا آلومینیوم می‌باشد.
در واقع هر چقد پره‌های این نوع شوفاژ بیشتر باشد بیشتر محیط اطراف را گرم می‌کند و هر چه کمتر باشد کمتر این کار را انجام می‌دهد.
و البته بهتر است این را بدانید که آلومینیوم ضریب حرارتی بالاتری نسبت به فولاد دارد و سریع تر و بهتر می‌تواند گرما را به محیط منتقل کند پس با تعمیر شوفاژ در اصفهان با ما همراه باشید.

از مزایای رادیاتور پره ای می‌توان به این اشاره کرد که در صورت بروز مشکل در هر کدام از پره‌های آن می‌توانید آن را تعویض کنید.

در صورت نیاز به تعمیر شوفاژ و یا عیب یابی شوفاژ می‌توانید از زرین سرویس کمک بگیرید.

شوفاژ پنلی

شوفاژ یا رادیاتور پنلی به نوعی از سیستم‌ها گفته می‌شود که سطح صافی دارند و به صورت یکنواخت گرما را به محیط انتقال می‌دهد.
جنس شوفاژ‌های پنلی فولاد می‌باشد.
گرمایش در این نوع شوفاژ به گردش آب کمتری نیاز دارد که یکی از مزایای این نوع شوفاژ محسوب می‌شود.
از معایب این نوع شوفاژ‌ها این است که در صورت زنگ زدگی و یا خرابی برای تعمیر شوفاژ باید به صورت کامل تعویض شود.

شوفاژ قرنیزی

از جدیدترین نوع شوفاژها رایاتور قرنیزی می‌باشد که در پایین دیوار قرار می‌گیرند و دلیل نام گذاری آن‌ها هم همین است که مانند قرنیز در پایین دیوار قرار دارد.
عملکرد این نوع شوفاژها اینگونه است که به وسیله لوله کشی که درون آن‌ها رد شده است محیط را گرم می‌کنند.
از مزیت‌های این گونه پکیج‌ها این است که محیط کمی‌را اشغال می‌کنند.
شوفاژ یا رادیاتور قرنیزی معمولا از جنس آلومینیوم می‌باشند.
در صورتی که این نوع شوفاژها با مشکل رو به رو شدند می‌توانید با مطالعه ادامه این مقاله عیب یابی شوفاژ و یا تعمیر شوفاژ خود را انجام دهید.

شوفاژ شیشه ای یا دکوراتیو

یکی از جدیدترین شوفاژها، شوفاژهای شیشه ای یا دکوراتیو می‌باشد که علاوه بر گرمایش باعث زیبا سازی هم می‌شود.
شوفاژهای شیشه ای یا دکوراتیو هم مانند سایر شوفاژها دارای لوله کشی می‌باشند ولی با این تفاوت که لوله کشی پشت آن‌ها قرار دارد و معلوم نیستند.

شوفاژ خشک کن

یکی دیگر از شوفاژهای کاربردی که از آن استفاده زیادی می‌شود شوفاژ خشک کن می‌باشد.
این نوع شوفاژها همانطور که از نام شان معلوم است جهت گرم کردن سرویس بهداشتی (حمام، دستشویی و …) استفاده می‌شود.
وظیفه این نوع شوفاژ خشک کردن لباس، حوله و همچنین گرم کردن محیط می‌باشد.

نمایندگی تعمیرات شوفاژ در اصفهان

مشکلات رایج شوفاژ

در این بخش می‌خواهیم شما را با مشکلات شوفاژهای مختلف آشنا کنیم تا بتوانید به راحتی عیب یابی آن را انجام داده و در صورت تمایل تعمیر شوفاژ را هم خودتان انجام دهید.
از مجموع مشکلات برای تعمیر شوفاژ در اصفهان می‌توانیم به رسوب گرفتن آن، هوا گرفتن شوفاژ، زنگ زدگی و پوسیدگی و … اشاره کرد.

درباره رسوب گرفتن شوفاژ، باید بگویم که آب پس از گرم شدن وارد شوفاژ می‌شود و در زمان ورود به شوفاژ این امکان وجود دارد که همراه خود رسوباتی به داخل شوفاژ ببرد.
در زمانی که فشار آب کم است ممکن است که هوا به همراه آب وارد شوفاژ شود.

از دیگر مشکلات شوفاژ زنگ زدگی و پوسیدگی آن می‌باشد که در صورت وجود این مشکل باعث نشت آب می‌شود که در این صورت باید تعویض یا تعمیر شوفاژ برای آن انجام شود.

عیب یابی و تعمیر شوفاژ پس از اینکه شوفاژ مشکل داشته باشد انجام می‌شود.

تعمیر پکیج لورچ در اصفهان

عیب یابی و تعمیر شوفاژ در اصفهان

در برخی موارد مشکلاتی برای شوفاژ پیش می‌آید که باید قبل از تعمیر شوفاژ، عیب یابی شوفاژ انجام شود.

  • رسوب گرفتن شوفاژ

در برخی موارد که شوفاژ رسوب گرفته است نمی‌تواند به درستی محیط را گرم کند و شوفاژ سرد می‌شود.
برای تعمیر شوفاژ پس از عیب یابی شوفاژ باید آن را از محل خود خارج کرده و پس از آن آب اسید را درون لوله‌های شوفاژ ریخته و پس از 15 الی 20 دقیقه با آب لوله‌های آن را شستوشو دهید در آخر متوجه خواهید شد که رسوب‌ها از آن خارج شده اند و تعمیر شوفاژ در اصفهان انجام می‌شود.

  • هواگیری شوفاژ در اصفهان

یکی از عیب‌های دیگر شوفاژ سر و صدای زیاد آن است که باید تعمیر شوفاژ در اصفهان برای آن انجام شود.
هواگیری پکیج اینگونه انجام می‌شود که ورودی و خروجی شوفاژ را باز کرده و آب را وارد ورودی کرده و اجازه دهید که از خروجی خارج شود و تا زمانی که هوایی درون آن دیده نشد خروجی و ورودی را به پکیج یا موتورخانه وصل کنید.
با این کار هوای درون شوفاژ خارج شده و تعمیر شوفاژ انجام می‌شود.

  • زنگ زدگی و یا پوسیدگی شوفاژ در اصفهان

زنگ زدگی و یا پوسیدگی شوفاژ باعث نشت آب از آن می‌شود و زمانی که نشتی آب داشتید باید بدانید که عیب یابی و تعمیر شوفاژ در اصفهان باید انجام شود.

در بعضی از شوفاژها مانند شوفاژ پره ای زمانی که یکی از آن‌ها پوسیده شود می‌توان آن یکی را تعویض نمود ولی شوفاژهایی مانند شیشه ایی یا دکوراتیو و پنلی در صورت خرابی باید آن را به طور کلی تعویض کنید.
در صورتی که مشکلی برای شوفاژ شما به وجود آمد می‌توانید جهت عیب یابی و تعمیر شوفاژ از زرین سرویس کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات شوفاژ در اصفهان

در این مقاله نحوه عیب یابی شوفاژ را برای شما توضیح دادیم و در صورتی که این مقاله را مطالعه کردید می‌توانید تعمیر شوفاژ را انجام دهید در نمایندگی تعمیرات شوفاژ در اصفهان.
در صورتی که پس از مطالعه این مقاله نتوانستید تعمیر شوفاژ را انجام دهید می‌توانید از نمایندگی سرویس و تعمیر شوفاژ دراصفهان کمک بگیرید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *