تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان را در این مقاله برای شما شرح میدهیم. برند سونی یکی از بهترین برندهای تلویزیون سونی می باشد و مشتریان راضی دارد.

09137261409 اشرفی

تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان را میتوانید به ما مراجعه کنید هر وسیله برقی بعد از مدتی کارکردن ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیرات داشته باشد در این مقاله سعی شده به خرابی و تعمیرات سونی اشاره می شود. برای تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان میتوانید به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان  مراحعه کنید.

تلویزیون سونی

تلویزیون سونی (TV) یک وسیله مخابراتی است که برای انتقال تصاویر متحرک استفاده می شود. تلویزیون سونی ها می توانند عکس ها یا فیلم ها را به صورت رنگی و به صورت دو یا سه بعدی نمایش دهند. از تلویزیون ها معمولاً برای سرگرمی ، تبلیغات ، اخبار و ورزش استفاده می شود.

تا سال 2013 ، تقریباً 80 درصد از خانوارهای جهان دارای یک تلویزیون سونی بودند. اولین تلویزیون سونی ها دستگاه های اشعه کاتدی (CRT) بودند. تلویزیون سونی های CRT حاوی خازن های فشار قوی بالا ، مقادیر قابل توجهی سرب و لوله های خلا-دیواره شیشه ای هستند که می توانند به شدت بشکنند.

از اواخر دهه 1990 ، نمایشگرهای CRT با تلویزیون سونی های صفحه تخت جمع و جور و کم مصرف با نمایشگرهای کریستال مایع (LCD ، هر دو دارای نور پس زمینه فلورسنت و LED) ، نمایشگرهای دیود ساطع کننده نور (OLED) و نمایشگرهای پلاسما جایگزین شدند. . در اواسط دهه 2010 ، اکثر تولیدکنندگان تلویزیون سونی تلویزیون سونی های CRT ، DLP ، پلاسما و با نور پس زمینه فلورسنت را متوقف کردند. نمایشگرهای OLED به تدریج جایگزین نمایشگرهای LED در دهه 2020 شدند. برخی از تولیدکنندگان تلویزیون سونی اعلام کرده اند که به طور فزاینده ای تلویزیون سونی های هوشمند با عملکردهای یکپارچه اینترنت و وب 2.0 تولید خواهند کرد. برای تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان میتوانید به ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان مراجعه کنید.

تلویزیون سونی های استاندارد شامل چندین مدار الکترونیکی داخلی هستند. این م componentsلفه ها شامل یک تنظیم کننده برای دریافت و رمزگشایی سیگنال های پخش می شوند. دستگاه نمایشی که شامل تنظیم کننده نیست معمولاً “تلویزیون سونی” نامیده می شود ، اما به درستی مانیتور ویدئو نامیده می شود.

به دلیل پیچیدگی تلویزیون سونی لطفا آن را به دست هر تعمیر کار تلویزیون سونی در اصفهان Sony نسپارید.

عیب یابی

تلویزیون سونی روشن می شود اما یک صفحه آبی ، سبز یا سیاه را نشان می دهد
تلویزیون سونیی که صفحه آبی ، سبز یا سیاه را نشان می دهد به احتمال زیاد به دلیل کمبود سیگنال ایجاد می شود. با فشار دادن “Input” -> “Source” -> “TV / Video” بر روی کنترل از راه دور مطمئن شوید که ماهواره یا جعبه کابل شما روشن است و تلویزیون سونی بر روی خروجی صحیح تنظیم شده است.

برای چرخاندن گزینه های ورودی ، دکمه را فشار دهید تا زمانی که تلویزیون سونی شما تصویرش بیاید. همچنین ، در صورت لزوم اتصال ، پشت تلویزیون سونی را بررسی کرده و هرچیزی که به درستی وصل نشده است را دوباره به برق وصل کنید.

اگر تلویزیون سونی شما هنوز سیگنال دریافت نمی کند ، جعبه کابل را از برق جدا کرده و دوباره به برق وصل کنید. ممکن است مشکلی در سیگنال یا جعبه وجود داشته باشد ، بنابراین سعی کنید اتصالات را به دستگاه دیگری وصل کنید. اگر تصویر با دستگاه دیگری کار می کند ، برای تهیه جعبه خود با نمایندگی تعمیرات سونی در اصفهان خود تماس بگیرید.

ویدئو با صدا مطابقت ندارد

اگر دهان بازیگری را درحال صحبت می بینید اما صدا را به صورت همگام سازی نمی شنوید ، به تنظیمات صوتی تلویزیون سونی خود بروید و “تاخیر صوتی” را تنظیم کنید تا ویدیو و صدا همگام شود.

تعمیر تلویزیون در اصفهان

صدای ناهنجار

اگر در حال شنیدن صدای ناهنجار با سیستم صوتی تلویزیون سونی خود هستید ، به احتمال زیاد یک سیستم صوتی جداگانه مانند نوار صدا یا سیستم صدای فراگیر دارید که در حالی که بلندگوهای تلویزیون سونی نیز صدا را پخش می کنند ، صدا  نهنجار را پخش می کند.

برای جلوگیری از اکو ، صدا را برای بلندگوهای تلویزیون سونی خود غیرفعال یا قطع کنید و فقط از سیستم صدای خارجی خود استفاده کنید ، که احتمالاً کیفیت آن از بلندگوهای داخلی تلویزیون سونی بسیار بالاتر است. برای تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان میتوانید به ما مراحعه کنید. نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

تصویر در حال پیکسل شدن یا در حال شکستن است

اگر تصویر تلویزیون سونی شما در حال قطع ، از هم گسیختگی یا پیکسل سازی است (به نظر می رسد تصویر از بسیاری از مربع ها تشکیل شده است) ، ممکن است تلویزیون سونی سیگنال ضعیفی دریافت کند.

با بررسی تمام اتصالات از دیوار به جعبه کابل خود و از جعبه کابل به تلویزیون سونی اطمینان حاصل کنید که تمام اتصالات قطع نباشد. اگر همچنان با مشکلات پیکسل روبرو هستید ، با تعمیر تلویزیون sony در اصفهان  تماس بگیرید.

تصویر له شده ، کشیده یا بریده شده است

اگر تصویر تلویزیون سونی خرد ، کشیده یا بریده شود ، به احتمال زیاد در تنظیمات اندازه تصویر (بزرگنمایی ، عریض ، نسبت ابعاد یا تصویر) مشکلی وجود دارد. در بسیاری از موارد ، بهترین تنظیم “مستقیم” یا “فقط مناسب” است که به تلویزیون سونی دستور می دهد هنگام دریافت سیگنال ، فیلم را نشان دهد.

اگر از دستگاه پخش DVD یا سیستم بازی قدیمی متصل به تلویزیون سونی استفاده می کنید ، فیلم را روی 4: 3 تنظیم کنید (در غیر این صورت تلویزیون سونی تصویر را به نسبت مدرن 16: 9 کش می دهد). اگر از رایانه متصل به تلویزیون سونی استفاده می کنید ، Overscan را خاموش کنید تا از برش عجیب جلوگیری کنید. برای تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان میتوانید به ما مراجعه کنید.

Flatscreen Plasma ، LED ، OLED یا QLED دارای خطوط است یا ترک خورده است
اگر صفحه تلویزیون سونی خطوطی دارد یا به نظر شکسته است ، منوی تلویزیون سونی را بلند کنید. اگر خطوط از منو عبور کرده یا صفحه شکسته باشد ، ممکن است لازم باشد صفحه تلویزیون سونی تعویض شود.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان با تعمیر انواع ال ای دی سونی در اصفهان و تعمیر ال سی دی سونی در اصفهان را میتوانید  به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان به ما بسپارید.

نمایندگی تعمیرات سونی در اصفهان

نمایندگی تعمیرات سونی در اصفهان را میتوانید به ما مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *