تعمیر تلویزیون ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) در فولادشهر

5/5 - (2 امتیاز)

تعمیر تلویزیون ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) در فولادشهر  در موارد بسیاری کمتر از آن در نظر دارین و یا به شما گفته اند هزینه و مدت تایم مشخص برای تعمیرات دارد. از این نظر به شما پیشنهاد می دهیم  اگر تلویزیون  شما  در فولادشهر خراب شده اند قبل از تماس با هر کسی این مقاله را به دقت بخوانید و وقتی یکم اطلاعاتتون بالاتر رفت با تعمیر کار تلویزیون در فولادشهر  تماس حاصل فرمایید.

09136864830 اشرفی

دسترسی سریع به محتوا

تعمیر تلویزیون در منزل فولادشهر

مجموعه فولادشهر تعمیر، دپارتمان مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون در منزل فولادشهر با حدود 30 سال تجربه در زمینه ی تعمیر لوازم صوتی و تصویری در فولادشهر با استفاده از کارشناسان متخصص تعمیر تلویزیون در منزل فولادشهر ، میتواند تعمیرات تلوزیون ال ای دی در  منزل فولادشهر و تعمیرات تلویزیون ال سی در در منزل فولادشهر شما را در کمترین زمان ممکن و با هزینه منصفانه در محل و منزل دارنده تلویزیون انجام دهد.

تعمیر تلویریون در محل فولادشهر

برای تعمیر تلویزیون در محل فولادشهر اصفهان میتوانید با مجموعه ما همراه باشین تا در کمترین زمان ممکن در محل شما اقدام به تعمیر تلویزیون کنند.

چرا مجموعه ما برای تعمیر تلویزیون در فولادشهر

تفاوت ما با دیگر مجموعه ها این گروه از لحاظ تکنیک

 • تسلط کامل متخصصین به تکنولوژی  روز در تعمیر تلویزیون LED در فولادشهر
 • دارای کارشناس هر برند در تعمیر تلویزیون LCD در فولادشهر
 •  آنالیز و تحلیل با اتفاده از بروز ترین  وسایل تعمیراتی
 • هزینه بسیار منصفانه در تعمیرات تلویزیون در فولادشهر
 • استفاده از قطعات اوریجینال و اصلی
 • تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان

از جمله خدمات که برای تعمیر ال ای دی در فولادشهر  قابل ارائه است  تعمیر تلویزیون در فولادشهر در سریع ترین تایم ممکن, با تعمیرکاران دارای مجوز رسمی و تعمیر و فروش برد انواع تلویزیون می باشد.

تعمیر تلویزیون در فولادشهر

تعمیر تلویزیون در فولادشهر توسط کارشناسان با علم و ارائه ضمانت نامه تعمیرات مجموعه فولادشهر برای اینکه بدانید ما به علم مان ایمان داریم
 

اعزام تکنسین در سریع ترین زمان

اعزام تکنسین های و متخصصین تعمیرکار تلویزیون در فولادشهر فولادشهر تعمیر  به همراه قطعات مورد نیاز برای تعمیر تلویزیون در محل در در زمان خیلی کم
 

رضایت مشتری

هدف مجموعه تعمیراتی فولادشهر تعمیر کسب رضایت شما  برای افزایش اعتبار می باشد پس تمام زحماتمون برای تعمیر تلویزیون در فولادشهر را انجام میدهیم
تعمیر تلویزیون در منزل برای آن دسته از مشتریانی است که دستگاه تلویزیون آنها دچار نقص و خرابی گشته و به هر دلیل امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه وجود ندارد.

تعمیر تلویزیون در منزل فولادشهر

مرکز تعمیرات تلویزیون در منزل فولادشهر در مجموعه تعمیراتی فولادشهر تعمیر به خاطر راه خاطر و رفاه حال همشهریان عزیز، این رفاه را برای همشهیان عزیز فراهم نموده تا در صورت درخواست مشتریان عزیز در زمینه تعمیر تلویزیون در منزل فولادشهر را  اجابت کند، کادر فنی تعمیراتی و متخصصین سیستم تعمیراتی تعمیر تلویزیون ال ای دی در فولادشهر را در منزل خدمات دهی کند. در خدمات تعمیر تلویزیون در محل فولادشهر تعمیرکار تلویزیون در فولادشهر به  محل همشهری عزیز اعزام می شوند و تمامی عملیات تعمیراتی را در محل و منزل  انجام میدهند. تعمیر تلویزیون اصفهان لازم به ذکر است متخصصین که برای تعمیر تلویزیون در منزل فولادشهر به محل میروند از  قطعات و لوازم جانبی که دستگاه شما نیاز دارد را با خود می اورند که اگر  تلتعمیر تلویزیون شما در محل ایرادی داشت همان لحظه قطعه را تعویض نمایند و مشکل تعمیراتی شما را حل کنند.

مزایای تعمیر تلویزیون در منزل فولادشهر

وقتی شما تعیر تلویزیون در منزل در فولادشهر یا همان تعمیر تلویزیون در محل فولادشهر  این امر باعث میشه
 • صرفه‌جویی در زمان برای تعمیر تلویزیون در محل فولادشهر 
 • سرعت بخشیدن به زمان تعمیر تلویزیون ال سی دی در فولادشهر
 • مطمن شدن از بودن  قطعه اورجینال و اصلی در تعمیر تلویزیون ال ای دی در محل فولادشهر 
خدمات مرتبط با تعمیر محدود به مورد تعمیراتی خاصی نیست و تمامی ایرادات و اشکالات مرتبط با انواع تلویزیون را شامل می گردد.

مزایای تعمیر تلویزیون در محل فولادشهر

شما همشهریان عزیز و گرامی همواره میتوانید از طریق راه های تماس با کارشناسان ما در باب تعمیر تلویزیون در محل فولادشهر اطلاعات لازم را کسب نمایید و طریه این خدمات در محل را بررسی نمایید. قابل بیان است که بروز ترین دستگاه فلت زن  تعویض چیپ با دستگاه PGA را نیز در محل و منزل شما انجام می دهند.

خدمات تعمیراتی مجموعه فولادشهر تعمیر در مورد تلویزیون

 • تعمیر کلیه قطعات تلویزیون
 • تعمیر فلت تلویزیون
 • صفحه نمایش
 • تعمیر پنل تلویزیون
 • تعمیر آبخوردگی تلویزیون
 • تعمیر اسپیکر
 • تعمیر مقاومت تلویزیون
 • تعمیر پرش تصویر در تلویزیون
 • تعمیر مشکل صدای تلویزیون
 • تعمیر پاور تلویزیون
 • تعمیر بک لایت تلویزیون
 • تعمیر مانیتور تلویزیون
 • تعمیر تلویزیون پروجکشن
 • تعمیرات تلویزیون در محل و در منزل
تعمیر تلویزیون ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) در فولادشهر

این حقیقت میباشد بیشتر تعمیر تلویزیون ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) در فولادشهر را می شود با هزینه بسیار کمتر و در زمان خیلی سریع تر این مشکل را حل کرد اکر نیاز به مشاوره رایگان  با متخصصین مجموعه فولادشهر تعمیر برای تعمیر تلویزیون در فولادشهر دارید را با ما در میان بگزارید. از اهداف مجموعه فولادشهر تعمیر ارائه سرویس بسیار پیشرفته در بخش تعمیر  تلویزیون های led و lcd  کلیه برندهای بزرگ چون  ال جی LG،  سامسونگ SUMSUNG،  سونی SONY و …  و برندهای ایرانی چون اسنوا ، شارپ و… می باشد.  شما میتوانید همواره با کارشناسن تعمیرات تلویزیون در فولادشهر تماس بر قرار کنید

معمول ترین خرابی تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی LED , LCD در فولادشهر

در ادامه برخی از معمول ترین مشکلات مربوط به تعمیرتلویزیون ال ای دی در فولادشهر یا  تعمیر تلویزیون ال سی دی در فولادشهر را برای شما شرح دهیم تا بنتوانید با این مشکلات را حل نمایید . جهت برطرف کردن هر گونه مشکل در مورد تعمیر تلویزیون LED  در فولادشهر یا  تعمیر تلویزیون  LCD در فولادشهر می توانید با ما تماس بگیرید.

روشن و خاموش شدن خود به خود تلویزیون LED & LCD

از برخی از معمول ترین مشکلاتی که در تلویزیون ال ای دی ال جی پیش می یاد روشن و خاموش شدن خود به خود تلویزیون ال چی می باشد که در این هنگام آرم برند تولید کننده دستگاه  نمایش داده میشود و تلویزیون ال ای دی  یا ال سی دی خاموش میشود  و دوباره تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی  روشن می شود .

تعمیر تلویزیون در فولادشهر

در اصطلاح تعمیر تلویزیون در فولادشهر ، نام این مشکل را reboot می باشد که در این مشکل روشن و خاموش شدن مشکل از برد اصلی تلویزیون می باشد که با تعمیر برد الکترونیک میتوان مشکل را بر طرف کردن. لازم به ذکر است برد الکترونیکی تلویزیون ال ای دی مغز دستگاه می باشد و کنترل بقیه بقیه بقش ها را در دسترس دارد. یکی دیگه از مشکلات برد در  تعمیر تلویزیون led در فولادشهر تعویض کامل نرم افزار نیز میتواند این مشکلات را برطرف کند.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال ای دی یا تلویزیون ال سی دی در فولادشهر

یکی دیگر از مشکلات معمول که بعضی خانواده ها دچاز مشکل می شوند در بابت تلویزیون خاموش شدن یهویی تلویزیون ال ای دی  یا تلویزیون ال سی دی رخ میدهد  کهه از دلایل این مشکل میتوان به مشکل پاور می باشد که باید تعمیر تلویزیون LED در فولادشهر یا تعمیر تلویزیون LCD در فولادشهر  را در دستور کار قرار داد.

 

روشن نشدن تلویزیون LED یا LCD فولادشهر

از دیگر خرابی های معمول در تلویزیون ال ای دی یا تلویزیون ال سی دی اتفاق میافتد خاموش شدن یهویی تلویزیون می باشد و به حالت Stand by می رود که بعضی از این مشکل دلیل ان خرابی بغضی  قطعات تلویزیون می باشد که باید این قطعات تست شود. از دلایل دیگر خرابی تلویزیون ها شامل ایراد در برد کنترل تلویزیون ال ای دی می باشد از جمله این خرابی ویروسی شدن برد الکترونیک می باشد که از فلش مموری ویروسی به تلویزیون منتقل شده باشد. لازم به ذکر است از زدن هر فلشی به دستگاه ممانعت کرد و حتما قبل از آن ویروس کشی کرد.

رفع ایراد روشن نشدن تلویزیون ال ای دی و ال سی دی

دبرای رفع ویروسی شدن دستگاه باید دوباره برنامه ریزی شود و این کار توسط دستگاه پروگرمر صورت میگیرد اما همیشه سعی کنید از زدن فلش ویروسی خودداری کنید از دیگر ایرادات که باعث ی شود باعث ایراد تلویزیون شما روشن نشود استفاده از کابل بی کیفیت اج دی ام ای می باشد بنابریان سعی نموده هنگام استفاده از تلویزیون LED و تلویزیون LCD از کابل اصلی و اورجینال کابل HTMI استفده نمایید.

تعمیرات آداپتور تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی

یکی دیگر از خدمات مجموعه فولادشهر تعمیر ، تعمیرات آداپتور تلویزیون ال ای دی میباشد لازم به ذکر میباشد به دلایل ذیل تعمیر تغذیه تلویزیون ال ای دی خیلی ساده تر از تعمیرر تغذیه تلویزیون CRT  باشد

 • آداپتور تلویزیون ال ای دی خیلی کوچکتر میباشد ( تعمیر تلویزیون در فولادشهر )
 • آداپتور تلویزیون ال ای دی دارای یک خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر میباشد.

در مدل های به روز تلویزیون ال ای دی LED و ال سی دی LCD مدارات منبع تغذیه و همچنین مادربرد در تلویزیون ای ای دی بر روی یک برد طراحی شده است ، مانند تلویزیون های جدید LED  , LCD  در حالی که در مدل های که در گذشته تولید میشد ماژول جدا طراحی شده است. تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون ال ای دی در فولادشهر و تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون ال سی دی در فولادشهر بسیار راحت می باشد، زیرا به راحتی می توان  یک منبع تغذیه نو خریداری کرد و جا قدیمی متصل نمود و ببینید مشک حل میشود اگر مکشل حل شد ایراد از ادائتور منبع تغذیر تلویزیون می باشد. همچنین می توان  اگر نمیخواهید منبع تغذیه قدیمی راتست کنید از دستگاه منبع تغذیه خارجی برای تست کردن خرابی اداپتور قدیمی اقدام نمود. اگر شما منبع تغذیه در کنارتان نبود  می توان از راه عیب یابی تست پایین بودن یا نوسان ولتاژ به رفع خرابی منبع تغذیه اقدام نمود. از دیگر راهها با استفاده از یک عدد لامپ ۲۴ ولت خودرو که خروجی آداپتور به آن وصل میباشد می توان تست پایین بودن یا نوسان ولتاژ را تست کردرا انجام داد. اگر  لامپ پر نور است ، منبع تغدیه کار میکند و کشگلی ندارد  و اگر کم نور میباشد منبع تغذیه ایراد دارد.

مهمترین خرابی های تلویزیون

برخی از ایراداتی که تلویزیون رخ میدهد در بیشتر دستگاهها به تعداد دفعات زیاد رخ داده و این خرابی ها به صورت معممول می باشد به بعضی از این ایرادان در پایین صفحه اشاره شده است.

خرابی : دوتایی شده صفحه نمایش

دلیل دوتایی شدن صفحه نمایش تلویزیون

 •  اشکال از نرم افزار تلویزیون ال سی دی
 • آی سی برد تلویزیون ال ای دی
 • قطعات مربوط به بخش حافظه تلویزیون
 • برد اصلی LED یا برد اصلی LCD

خرابی صفحه تلویزیون دیر لود میشود

ایراد این خطا و مشکل میتواند

 • از بک لایت تلویزیون ال سی دی LCD
 • برد اصلی TV ال ای دی LED

خرابی: مات شدن صفحه نمایش ال ای دی

ایراد مات شدن صفحه نمایش

 •   عیب از بک لایت تلویزیون ال سی دی
 • برد اصلی ال ای دی

خرابی: تلویزیون نور دارد اما تصویر ندارد.

عیب از بک لایت تلویزیون ال ای دی است.

خرابی: تلویزیون صدا ندارد.

ایراد از برد اصلی و بلندگو تلویزیون ال سی دی می باشد.

خرابی: تلویزیون روشن می‌شود.

 • ایراد از برد پاورو باید تعمیر تلویزیون LCD در فولادشهر  باید انجام شود
 • برد اصلی خراب است و تعمیر تلویزیون LED در فولادشهر باید انجام شود

نمایندگی تعمیرات ال جی

خرابی : تلویزیون دیر روشن می‌شود.

عیب‌یابی: عیب از برد پاور است و تعمیر ال سی دی در فولادشهر .

خرابی خاموشی خود به خود  ال ای دی

مشکل از برد پاور می باشد و باید تعمیر ال ای دی در فولادشهر باید انجام شود

تعمیر تلویزیون ال ای دی در فولادشهر

تعمیر تلویزیون ال ای دی در فولادشهر یا ( تعمیر تلویزیون LED در فولادشهر ) یکی از مجموعه خدمات مجموعه فولادشهر تعمیر می باشد  مرکز تعمیرات تلویزیون ال ای دی در فولادشهر  با سالها متدامل و کارشناسی در زمینه ی تعمیر برد تلویزیون در فولادشهر و انواع تلویزیون LG ، SAMSUNG ، SONY در مدل های ( OLED , LCD , LED , CRT ) با استفاده از از کادر متخصص تعمیر تلویزیو ال ای دی در فولادشهر صورت میگیرد.

تعمیر تلویزیون ال سی دی در فولادشهر

تعمیرات و رفع مشکلات ر انواع تلویزیون و برد دستگاه‌ها ال سی دی  را باید به دست متخصصین و کارشناسان اهل فن بسپارید زیرا بعضی وقتها وقتی یک تعمیرکاری که سابقه و فن را برای تعمیر تلویزیون ال سی دی در فولادشهر ( تعمیر تلویزیون LCD در فولادشهر ) را نداشته باشند باعث زدن خسارت بیشتر به دستگاه شما می شود. کارشناس تعمیر تلویزیون  باید به انواع برند ها ، آنالیز و تعمیرات  تعمیر تلویزیون ال سی دی در فولادشهر اشنایی لازم را داشته باشد. همچنین به بروزترین تلویزیون و سیستمهای مدار تلویزیون اگاهی داشته باشند کا با دیدن خللی که در دستگاهیش امده بتوانن ایراد را بشناسند و اقدام به تعمیر کنند. از این رو متذکر می شویم قبل از تعمیرات تلویزیون در فولادشهر به هر کارشناسی اطلاعات لازم را در مورد اون کارشناس بدست اورید. لازم به ذکر است تعمیر تلویزیون او ال ای دی (OLED) در فولادشهر , تعمیر ال ای دی (LED) در فولادشهر  , تعمیر ال سی دی (LCD) در فولادشهر  , تعمیر پلاسما در فولادشهر و تعمیر برد تلویزیون در فولادشهر  بصورت تخصصی و با ضمانت  تعمیرات خود را به ما بسپارید تا بهترین خدمات را برای شما در اختیار دهیم. نمایندگی تعمیرات سامسونگ 

تعمیر پنل و پاور تلویزیون

تعمیر پنل و پاور تلویزیون  یکی اصلی ترین قطعه در تلویزیون می باشد، که کاری که این قطعه میکند پخش تصویر در صفحه نمایش می باشد. این قسمت، از با ارزشترین قطعات تلویزیون می باشد و حدود 80%  دصد ارزش تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی را بر عهده دارد. با توجه به قیمت تلویزیون، بهترین کار این است که کار تعمیرات تلویزیون در فولادشهر را به مجموعه تعمیراتی با سابقه بسپارید. لازم به دکر است پاور تی وی  یکی از مهمترین لوازم است و اصطحلاک بالا دارد. باید نگزارید جریان برق کم و زیاد شود و نما از یک محافظ برق با کیفیت استفاده نمایید .

شماره تماس و آدرس مجموعه تعمیراتی

نحوه صحبت با کارشناسان ما همواره میتوانید با شماره 09036058733 تماس بفرمایید تا تمامي پرسش هاي شما پاسخ داده شود. در اين مجموعه تعمیراتی ما  افرادی از متخصصین تعمير وجود دارند تا پاسخگوي سوالات و ابهامات شما باشند در تعمیر تلویزیون در فولادشهر. در همين راستا متخصصین مجموعه تعمیراتی ما در مرکز تعميرتلويزيون در فولادشهر   پاسخگوي سوالات شما همشهریان عزیز خواهند نا بتوانن قسمتی از مشکلات شما را حل کنند.

برندها

ال جی ، سامسونگ ، اسنوا، ال ای دی (LED) ، ال سی دی (LCD)، پلاسما، توشیبا، شارپ، تی سی ال TCL ، ایکس ویژن Xvision ، فیلیپس، دوو

تعمیر تلویزیون ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) در فولادشهر

 

نمایندگی تعمیر تلویزیون در فولادشهر کجاست؟

نمایندگی تعمیر تلویزیون در فولادشهر  کلیه تعمیرات تلویزیون LED , LCDرا انجا می دهد تا شما بتوانید از خدمات تعمیرکار تلویزیون فولادشهر استفاده ببرید.

تعمیرات چه برندهایی تلویزیون انجام می گیرد؟

کلیه تعمیرات تلویزیون برندهای سونی، ال جی ، سامسونگ ، فیلیپس ، اسنوا ، دوو ، ایکس ویژن، تی سی ال ، توشیبا، شارپ در منزل و محل شما صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.