تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان

تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان
4.4/5 - (5 امتیاز)

تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان ، زیر نظر بهترین تعمیر کاران اجاق گاز رزگاز در اصفهان در دپارتمان اجاق گاز رزگاز آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر در اصفهان. برای صحبت با تعمیر کاران اجاق گاز رزگاز اصفهان تعمیر میتوانید با شماره  ( 09136864830 قربانی – لطفا فقط برای تعمیر تماس بگیرید در شهر اصفهان ) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم در در خصوص تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان خدمت شما توضیح داده شود.

بیشتر بخوانید: خرید قطعات اجاق گاز در اصفهان

دسترسی سریع به محتوا

تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان

اجاق گاز رزگاز از وسایل اشپزخانه می باشد که اگر خراب شود کارههای خدماتی آشپزخانه باقی می ماند و نیاز است یک تعمیر کار با سرعت و دقت لازم اقدام به تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان نماید.

از این رو کلیه تعمیر کاران اجاق گاز رزگاز در اصفهان مبحث سرعت و دقت را برای تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان را دارا می باشد در زیر به ویژگی های تعمیر کار اجاق گاز رزگاز در اصفهان می پردازیم و شما در حین تعمیرات اجاق گاز رزگاز در اصفهان تعمیر میتوانید چه انتظاراتی را از تعمیر کار اجاق گاز رزگاز در اصفهان داشته باشید.

تعمیر اجاق گاز فردار در اصفهان

ویژگی های تعمیر کار اجاق در اصفهان تعمیر :

تعمیر کار اجاق گاز رزگاز در اصفهان

سرعت حضور در محل : تعمیر کار اجاق گاز رزگاز در اصفهان تعمیر حتما باید بین یک یا دو ساعت بعد از تماس شما در محل حاظر شوند و اقدام به تعمیر اجاق در اصفهان کنند و رضایت شما را حاصل کنند. پس تعمیر کار اجاق از اصفهان تعمیر حتما سرعت حضور را دارد.

قطعات فابریک اجاق گاز رزگاز : تعمیر کار اجاق گاز رزگاز باید در هر صورت اقدام به تعمیر قطعه خراب کند اما اگر نیاز شد قطعه ایی تعویض کند حتما از قطعات فابریک آن اجاق گاز رزگاز باید استفاده کنند و صاحب اجاق گاز رزگاز را در مورد همه مباحث که برای تعمیر پیش می رود در جریان بگزارد.  استفاده از قطعات فابریک اجاق گاز رزگاز باعث می شود اجاق گاز رزگاز زود نیاز به تعمیرات نداشته باشد .

تخصص به دانش سیستم اجاق : تعمیرکاران اجاق گاز رزگاز که در مجموعه اصفهان تعمیر همه دارای دو دهه سابقه درتعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان می باشند و تخصص به سیستم اجاق را دارا می باشند و با گرفتن یک سری اطلاعات که سابق اجاق از خرابی اجاق گاز رزگاز میدهد تعمیر کار اجاق گاز رزگاز اصفهان تعمیر سریع اقدام به تعمی  اجاق گاز رزگاز میکند و از هزینه اضافی برای شما جلوگیری خواهد کرد.

گارانتی تعمیرات اجاق گاز رزگاز: کلیه تعمیرات اجاق گاز رزگاز در اصفهان ماندد تعمیرات بقیه لوازم خانگی مانند تعمیر لباسشویی و تعمیر پکیج و تعمیر یخچال در اصفهان دارای گارانتی می باشد و این گارانتی اجاق گاز رزگاز در اصفهان تعمیر ۳۶۵ روز می باشد یعنی اگر اجاق شما در یک سال نیاز به تعمیر در اصفهان داشت (همان قسمتی که تعمیر شده است) به صورت رایگان یکسال دیگر نیز تعمیر می شود .

 

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز رزگاز 

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز رزگاز  : حتما می دانید که نیاز به تعمیراجاق گاز پر دردسر و مشکل زا می باشد از این رو این مقاله را در اصفهان تعمیر قرار دادیم.

اجاق گاز رزگاز وسیله ای ست در اشپزخانه که چندین بار مورد استفاده قرار می گیرد و خراب شدنش موجب مشکل در روند پخت پز می باشد.

بعضی از عیوب اجاق گاز سخت نیست و بسیاری از تعمیرات اجاق گاز یا فر را می توانید در منزل توسط خودتان حل کنید. در هر مقاله در وب سایت اصفهان تعمیر ما علائم خرابی را مورد بررسی قرار می دهیم و گام به گام قطعاتی که نیاز است بررسی شوند را توضیح می دهیم.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

عیب های معمول اجاق گاز رزگاز 

 1. فندک اجاق گاز جرقه می زند اما روشن نمی کند
 2. بعد از سیکل خود تمیز کنندگی، در باز نمی شود.
 3. روشن نمی شود
 4. گرم نشدن المنت رزگاز 
 5. تایمر جلو نمی رود
 6. داغی بیش از حد فر
 7. برای کباب کردن حرارت کم است یا اصلا حرارت وجود ندارد
 8. برنامه اجاق گاز مشکل دارد
 9. حرارت کم است و یا اصلا حرارتی ندارد تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان

بیشتر بخوانید : تعمیر اجاق گاز در اصفهان کلیک نمایید.

دلیل و چرایی روشن نشدن اجاق گاز رزگاز ؟

قطعاتی که احتمال دارد در ایجاد مشکل روشن نشدن دخیل باشندموارد زیر می باشد که باید یا تعمیر شوند این قطعات و یا تعویض.

 • فیوز
 • المنت کباب پز
 • المنت پخت
 • المنت سطح گرم کننده
 • کلید بی نهایت
 • برد کنترل الکترونیکی
 • شیر ایمنی
 • فندک فر

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

 • فیوزها

اگر فر رزگاز  دارای فیوز داخلی است، مشکلی در اجزای برقی می تواند فیوز را خراب کند. که باید یکی از اجزای برقی خراب و یا اتصال کوتاه شده و باید تعمیر اجاق گاز رزگاز اصفهان شود.

بیشتر فرها دارای نشانگری هستند که نشان میدهدکدام مدار تحت تاثیر یک فیوز معین می باشد. قبل از انجام تعمیرات اجاق گاز را از برق بکشید.

تعمیر اجاق گاز لوفرا در اصفهان
 • المنت کباب پز

المنت کباب پز رزگاز که تولید حرارت میکند اگر این المنت فعال نبود، ابتدا باید به دنبال نشانه های ظاهری خراب شدن المنت و یا جدا شدن آن بگردید. اگر پیوستگی در المنت وجود نداشت، المنت باید تعویض شود. اگر سیم کشی مشکل داشت، مشکل آن را برطرف کنید.

 • المنت پخت رزگاز 

المنت پخت رزگاز در پایین فر قرار دارد.  برای مشخص کردن اینکه المنت پخت خراب است یا خیر، ابتدا باید به صورت چشمی بررسی کنید. اگر المنت متورم و یا جدا شده، باید تعویض شود. اگر ظاهر المنت نرمال بود، فر را روشن کنید و بعد از  یک دقیقه خاموش کنید و سردی و گرمی ان را چک کنید.

تعمیر اجاق گاز در اصفهان

 • المنت سطح گرم کننده رزگاز 

نحوه کار این قسمت به این شکل است که یک سیم با استفاده از جریان الکتریکی تولید حرارت می کند. با تسفاده از مولتی متر عملکرد ان بررسی کنید.

همچنین باید از نظر  آسیب دیدگی  بررسی گردد و در صورت وجود تعویض کنید تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان .

 • کلید بی نهایت

اول اجاق گاز رزگاز را برای تعمیر اجاق گاز از برق در اورید و پنل پشتی  را بردارید. کلید را پیدا کنید  سیم ها را بررسی کنید. با مولتی متر چک کنید و در صورت نیاز کلید را عوض کنید. درصورت نیاز از تست ولتاژ نیز استفاده کنید.

 • برد کنترل الکترونیکی

در فرهای امروزی از برد کنترل الکترونیکی استفاده می شود. این مدل ها از برد  برای به راه انداختن شیر ایمنی در گاز استفاده می شود. اگر برق وجود نداشت، باید برد کنترل الکترونیکی بررسی شود که پیشنهاد این است از فافراد با تجربه استفاده شود.

 • شیر ایمنی

شیر ایمنی فر یا شیر گاز قسمتی ست که از باز نشدن گاز در مجرای اجاق تا وقتی که فندک اماده باشد را بررسی میکند که در صورت خرابی باید تست ولتاژ شود که باید افراد خبره این کار را انجام دهند.

 • فندک فر

فندک فر رزگاز برای ایجاد شعله استفاده میشود  اگر شعله پخش کن روشن نمی شود شما در نخستین کار فندک را چک کنید. اگر فندک اصلا کار نکرد،  برق در مدار را ببینید میاید یا نه . در صورت نیبامدن جریان برق  باید تست ولتاژ شود که باید افراد خبره این کار را انجام دهند.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

دلیل کم بودن حرارت اجاق گاز چیست؟

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز را دراینجا بررسی میکنیم که در این قسمت دلیل کم بودن حرارت  اجاق گاز را بررسی میکنیم.

 • المنت پخت

المنت پخت پایین فر قرار دارد که 90 درصد گرمای کل را تولید می کند. اگر المنت پخت خراب شود غذا معمولا از بالا می سوزد. برای تست خرابی المنت پخت  ابتدا باید ب نگاه بررسی کنید. اگر المنت  جدا شده، باید عوضش کنید نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رزگاز اصفهان .

اگر ظاهر خراب نبود فر را 1 دقیقه  روشن کنید المنت را چک کنید که ببینید گرم است . اگر سرد بود، ممکن است معیوب باشد.

برق اجق گاز را قطع کنید و پنل پشت را بردارید. سیم ها را بررسی کرده که وصل باشد. برای پیوستگی سیم از مولتی متر استفاده کنید تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان .

اگر المنت از بین رفته بود  عوض شود. اگر  سالم بود باید مدار  را بررسی کنید تا مشکل را حل نمایید. تست ولتاژ  فقط باید توسط افراد دارای تجربه انجام شود.

چرا المنت اجاق گاز گرم نمی شود

در آموزش تعمیرات اجاق در اصفهان تعمیر را مطالعه میکنید

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لاجرمانیا در اصفهان

 • سوکت و بلوک پایانه سطح گرم کننده اجاق گاز

سوکت و بلوک پایانه سطح گرم کننده برای متصل کردن المنت  سیم پیچی شده به سیم کشی داخلی تعمیر اجاق گاز رزگاز اصفهان به کار می روند. سوکت های این قسمت در زیر اجاق گاز قرار دارد . اگر المنت اجاق گاز گرم نمیشوند ، ممکن است سوکت مورد پیدا کرده باشند. سوکت و بلوک ها را از نظر پوسیدگی  بررسی کنید در صورت نیاز عوضشان کنید.

 

 • کلید سطح گرم کننده و نهایت در تعمیر اجاق گاز

برای کنترل هر المنت از کلید بی نهایت استفاده می شود. اگر المنت حرارت  نداشت اما پایانه ها و المنت سالم می باشند،   کلید بی نهایت دچار خرابی شده است.

برای نگاه کردن به ان برق اجاق گاز را قطع کنید پنل پشتی را بردارید. کلید را یافته و خرابی پایانه ها و سیم ها را چک کنید.

کلید را از نظر پیوستگی با مولتی متر بررسی کرده و در صورت لزوم کلید را عوض کنید. اگر کلید سالم هستند باید چک کنید که ولتاژ خوبی به کلید  رسیده است. تست ولتاژ زنده است فقط باید توسط افراد با تجربه انجام شود.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز

شماره تماس نمایندگی اجاق گاز رزگاز در اصفهان

اگر نیاز به تعمیرات دارید و دنبال شماره تماس نمایندگی اجاق گاز رزگاز در اصفهان هستید با ما تماس بگیرید.

برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در اصفهان نیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات ما اشنا شوید.

تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان

بزرگترین هدف ما جلب رضایت شما می باشدپس برای جلب رضایت شما در تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان از نظر پشتیبانی ، قیمت ، تعمیرات را به بهترین نحو انجام می دهند تا مشکلی پیش نیاید.

مشکلات مرسومی با فر و اجاق گاز رزگاز  به شرح ذیل می باشد :

 1.  ولوم را پس از مدت زمان  مدید که نگه میداریم شعله روشن نمیشود.
 2.  فندک اجاق گاز رزگاز کار نمی کند و شعله روشن نمیکند.
 3.  در زمان طولانی شعله اجاق گاز رزگاز روشن میشود.
 4. فر اجاق  گرم نمیکند.
 5.  شیشه فر اجاق گاز رزگازدر اثر سرما ویا گرما شکسته است.
 6.  شیشه اجاق گاز رزگاز شکسته است
 7.  صفحه دیجیتالی اجاق گاز رزگاز روشن نمیشود
 8.  برد الکترونیکی اجاق گاز رزگاز خراب شده و اجاق گاز رزگاز روشن نمیشود
 9.  ترموکوپل اجاق گاز رزگاز خراب است .

معمولا قطعات مصرفی که نیاز به تعویض دارد برای تعمیر اجاق گاز رزگاز : بوبین ، ترموکوپل ، استارتر ، سر شعله ها .. می باشد .

تعمیر اجاق گاز لوفرا در اصفهان

هزینه تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان

هزینه تعمیر اجاق گاز رزگاز در اصفهان تعمیر بستگی دارد به اینکه اجاق گاز رزگاز شما چه مشکلی دارد و ایاقطعات برای تعویض نیاز است یا خیر ما مز در اصجموعه اصفهان تعمیر در بحث اجاق گاز رزگاز در اصفهان سعی نموده تا بهترین قیمت را از همشهریان عزیز دریافت نماید تا باعث جلب رضایت همشهریان عزیز در باب تعمیر  اجاق در اصفهان باشد.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رزگاز در اصفهان

برای اینکه طول عمر اجاق گاز رزگاز شما بیشتر شود  اینکه کمتر به تعمیرات اجاق گاز رزگاز در اصفهان  نیاز داشته باشید، میتوانید کارهای زیر را انجام دهید :

 • کلاهک های شعله اجاق گاز رزگاز خود را به طور منظم چک کنید
 • شعله پیوسته آبی رنگ باید باشد
 • وقتی شعله اجاق گاز رزگاز زرد یا نارنجی باشد باید تمیز شوند-  نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رزگاز در اصفهان

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رزگاز در اصفهان

شما میتوانید برا اجاق گاز فردار و اجاق گاز بوش اینجا کلیک نمایید نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رزگاز در اصفهان.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *