تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان

تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان
4.9/5 - (7 امتیاز)

تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان و ماشین ظرفشویی و جاروبرقی در مجموعه بزرگ اصفهان تعمیر زیر نظر بهترین تعمیر کاران اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما با شماره  تماس حاصل فرمایید. ( نمایندگی تکنو اصفهان )

نکته: ( برای نصب تماس نگیرین نصب فقط برای اجناسی که از خود ما خریداری شده انجام می شود )

بیشتر بخوانید: خرید قطعات و شیشه اجاق کلیک کنید

لطفا لطفا فقط تعمیرات تماس بگیرین

 • برای تعمیر 09136864830 اشرفی

دسترسی سریع به محتوا

تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان

( تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان ) مجموعه اصفهان تعمیر با بیداشتن دو دهه تجربه و تخصص  و دارای تکنسینهای کار آزموده ، متعهد  که دوره های پیشرفته تعمیر اجاق گاز تکنو گاز را در اصفهان دیده اند در زمینه  تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان خدمت رسان همشهریان عزیز در اصفهان در مبحث تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان می باشد . مفتخر هستیم با تعمیرات و هزینه مناسب تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان رضایت شما را حاصل نماییم.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز تکنو گاز را برای شما را در این مقاله در وب سایت اصفهان تعمیر بیان کرده ایم  تا بدون دانش زیاد به تعمیر اجاق گاز در اصفهان تعمیر بپردازید.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز تکنو گاز 

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز تکنو گاز  : حتما می دانید که نیاز به تعمیراجاق گاز پر دردسر و مشکل زا می باشد از این رو این مقاله را در اصفهان تعمیر قرار دادیم.

اجاق گاز تکنو گاز  وسیله ای ست در اشپزخانه که چندین بار مورد استفاده قرار می گیرد و خراب شدنش موجب مشکل در روند پخت پز می باشد.

نمایندگی اجاق گاز تکنو در اصفهان

نمایندگی اجاق گاز تکنو در اصفهان، بعضی از عیوب اجاق گاز سخت نیست و بسیاری از تعمیرات اجاق گاز یا فر را می توانید در منزل توسط خودتان حل کنید. در هر مقاله در وب سایت اصفهان تعمیر ما علائم خرابی را مورد بررسی قرار می دهیم و گام به گام قطعاتی که نیاز است بررسی شوند را توضیح می دهیم.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

 

عیب های معمول اجاق گاز تکنو گاز 

 1. فندک اجاق گاز جرقه می زند اما روشن نمی کند
 2. بعد از سیکل خود تمیز کنندگی، در باز نمی شود.
 3. روشن نمی شود
 4. گرم نشدن المنت تکنو گاز 
 5. تایمر جلو نمی رود
 6. داغی بیش از حد فر
 7. برای کباب کردن حرارت کم است یا اصلا حرارت وجود ندارد
 8. برنامه اجاق گاز مشکل دارد
 9. حرارت کم است و یا اصلا حرارتی ندارد تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان

بیشتر بخوانید : تعمیر اجاق گاز در اصفهان کلیک نمایید.

دلیل و چرایی روشن نشدن اجاق گاز تکنو گاز ؟

قطعاتی که احتمال دارد در ایجاد مشکل روشن نشدن دخیل باشندموارد زیر می باشد که باید یا تعمیر شوند این قطعات و یا تعویض.

 • فیوز
 • المنت کباب پز
 • المنت پخت
 • المنت سطح گرم کننده
 • کلید بی نهایت
 • برد کنترل الکترونیکی
 • شیر ایمنی
 • فندک فر
آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

 

 • فیوزها

اگر فر تکنو گاز  دارای فیوز داخلی است، مشکلی در اجزای برقی می تواند فیوز را خراب کند. که باید یکی از اجزای برقی خراب و یا اتصال کوتاه شده و باید تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان شود نمایندگی اجاق گاز تکنو در اصفهان.

.

بیشتر فرها دارای نشانگری هستند که نشان میدهدکدام مدار تحت تاثیر یک فیوز معین می باشد. قبل از انجام تعمیرات اجاق گاز را از برق بکشید.

برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در اصفهان نیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات ما اشنا شوید.

 • المنت کباب پز

المنت کباب پز تکنو گاز که تولید حرارت میکند اگر این المنت فعال نبود، ابتدا باید به دنبال نشانه های ظاهری خراب شدن المنت و یا جدا شدن آن بگردید. اگر پیوستگی در المنت وجود نداشت، المنت باید تعویض شود. اگر سیم کشی مشکل داشت، مشکل آن را برطرف کنید.

 • المنت پخت تکنو گاز 

المنت پخت تکنو گاز در پایین فر قرار دارد.  برای مشخص کردن اینکه المنت پخت خراب است یا خیر، ابتدا باید به صورت چشمی بررسی کنید. اگر المنت متورم و یا جدا شده، باید تعویض شود. اگر ظاهر المنت نرمال بود، فر را روشن کنید و بعد از  یک دقیقه خاموش کنید و سردی و گرمی ان را چک کنید.

 • المنت سطح گرم کننده تکنو گاز 

نحوه کار این قسمت به این شکل است که یک سیم با استفاده از جریان الکتریکی تولید حرارت می کند. با تسفاده از مولتی متر عملکرد ان بررسی کنید.

همچنین باید از نظر  آسیب دیدگی  بررسی گردد و در صورت وجود تعویض کنید تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان .

 • کلید بی نهایت

اول اجاق گاز تکنو گاز را برای تعمیر اجاق گاز از برق در اورید و پنل پشتی  را بردارید. کلید را پیدا کنید  سیم ها را بررسی کنید. با مولتی متر چک کنید و در صورت نیاز کلید را عوض کنید. درصورت نیاز از تست ولتاژ نیز استفاده کنید نمایندگی اجاق گاز تکنو در اصفهان.

 • برد کنترل الکترونیکی

در فرهای امروزی از برد کنترل الکترونیکی استفاده می شود. این مدل ها از برد  برای به راه انداختن شیر ایمنی در گاز استفاده می شود. اگر برق وجود نداشت، باید برد کنترل الکترونیکی بررسی شود که پیشنهاد این است از فافراد با تجربه استفاده شود.

 • شیر ایمنی

شیر ایمنی فر یا شیر گاز قسمتی ست که از باز نشدن گاز در مجرای اجاق تا وقتی که فندک اماده باشد را بررسی میکند که در صورت خرابی باید تست ولتاژ شود که باید افراد خبره این کار را انجام دهند.

 
 • فندک فر

فندک فر تکنو گاز برای ایجاد شعله استفاده میشود  اگر شعله پخش کن روشن نمی شود شما در نخستین کار فندک را چک کنید. اگر فندک اصلا کار نکرد،  برق در مدار را ببینید میاید یا نه . در صورت نیبامدن جریان برق  باید تست ولتاژ شود که باید افراد خبره این کار را انجام دهند.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

 

دلیل کم بودن حرارت اجاق گاز چیست؟

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز را دراینجا بررسی میکنیم که در این قسمت دلیل کم بودن حرارت  اجاق گاز را بررسی میکنیم.

تعمیر کار اجاق گاز در اصفهان

 • المنت پخت

المنت پخت پایین فر قرار دارد که 90 درصد گرمای کل را تولید می کند. اگر المنت پخت خراب شود غذا معمولا از بالا می سوزد. برای تست خرابی المنت پخت  ابتدا باید ب نگاه بررسی کنید. اگر المنت  جدا شده، باید عوضش کنید نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز اصفهان .

اگر ظاهر خراب نبود فر را 1 دقیقه  روشن کنید المنت را چک کنید که ببینید گرم است . اگر سرد بود، ممکن است معیوب باشد.

برق اجق گاز را قطع کنید و پنل پشت را بردارید. سیم ها را بررسی کرده که وصل باشد. برای پیوستگی سیم از مولتی متر استفاده کنید تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان .

اگر المنت از بین رفته بود  عوض شود. اگر  سالم بود باید مدار  را بررسی کنید تا مشکل را حل نمایید. تست ولتاژ  فقط باید توسط افراد دارای تجربه انجام شود.

چرا المنت اجاق گاز گرم نمی شود

در آموزش تعمیرات اجاق در اصفهان تعمیر را مطالعه میکنید

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال در اصفهان

 • سوکت و بلوک پایانه سطح گرم کننده اجاق گاز

سوکت و بلوک پایانه سطح گرم کننده برای متصل کردن المنت  سیم پیچی شده به سیم کشی داخلی تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان به کار می روند. سوکت های این قسمت در زیر اجاق گاز قرار دارد . اگر المنت اجاق گاز گرم نمیشوند ، ممکن است سوکت مورد پیدا کرده باشند. سوکت و بلوک ها را از نظر پوسیدگی  بررسی کنید در صورت نیاز عوضشان کنید.

 • کلید سطح گرم کننده و نهایت در تعمیر اجاق گاز

برای کنترل هر المنت از کلید بی نهایت استفاده می شود. اگر المنت حرارت  نداشت اما پایانه ها و المنت سالم می باشند،   کلید بی نهایت دچار خرابی شده است.

برای نگاه کردن به ان برق اجاق گاز را قطع کنید پنل پشتی را بردارید. کلید را یافته و خرابی پایانه ها و سیم ها را چک کنید.

کلید را از نظر پیوستگی با مولتی متر بررسی کرده و در صورت لزوم کلید را عوض کنید. اگر کلید سالم هستند باید چک کنید که ولتاژ خوبی به کلید  رسیده است. تست ولتاژ زنده است فقط باید توسط افراد با تجربه انجام شود.

شماره تماس نمایندگی اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان

اگر نیاز به تعمیرات دارید و دنبال شماره تماس نمایندگی اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان هستید با ما تماس بگیرید.

انواع تعمیرات تخصصی تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان را از مجموعه بزرگ ما بخواهید زیر را موظف هستیم بهترین خدمات و بهترین تعمیرات و سرویس اجاق گاز تکنو گاز Tecno-Gaz industries  در اصفهان را در اختیار شما قرار دهیم تا موجبات رضایت شما از این خدمات فراهم گردد.

تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان
تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان

مراحل از تماس تا رفع عیب اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان

 1.  ابتدا با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان تماس بگیرید .
 2.  در صورت تماس با اپراتور تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان ، مشاوره رایگان انجام می شود تا بتوان در همان پشت تلفن عیب و نقص اجاق گاز بر طرف گردد.
 3. اگر توسط تلفن و صحبت با کارشناس اجاق گاز تکنو گاز  عیب و خرابی اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان بر طرف نگردید ظرف مدت  یک الی دو ساعت تکنسین متخصص  تعمیرکار اجاق گاز تکنوگاز در اصفهانبه محل شما اعزام میگردد  تا تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان را انجام دهد.
 4. توجه فرمایید اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان همان در محل تعمیر می گردد و نیاز به جا بجایی اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان نمی باشد.
 5. گارانتی تعمیرات محصولات تکنو گاز بعد از تعمیر وسیله خانگی که ما اقدام به تعمیر نموده اید شامل گارانتی تعمیرات می شود و شما نیاز به نگرانی در این زمینه نخواهید داشت.
 6. استفاده از قطعات اصلی تکنو گاز برای اینکه عمر تکنو گاز شما بالا رود و دیر تر نیاز به تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان داشته باشد.

سرویس اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان

نکاتی مهم از اجاق گاز تکنوگاز در اصفهان :

 • اگر روغن و چربی و یا مواد غذایی که طبخ می شود بر روی اجاق گاز تکنو گاز ریخته شد و قصد داشتید آن را تمیز کنید میتوانید از جوش شیرین و نمک استفاده کنید به نحوی که جوش شیرین و نمک را در آب حل کنید بعد از ان اوسط دستمالی که زبر نباشد اقدام به تمیز کردن محل مورد نظر کنید و با دستمال دیگر آن را خسک نمایید.
 • شیشه اجاق گاز را میتوان با دستمال مرطوب نرم یا روزنامه مرطوب پاک کرد فقط همیشه هنگام پاک کردن شیشه مراقب باشید شیشه خورد نشود.
 • همیشه اجاق گازی تهیه نمایید که دارای پیلوت باشد زیرا امنیت بالا تری دارد و باعث میشود به دلیلی  مایعات سر رفت باعث می شود گاز نشر پیدا نکند.

چرا باید تعمیرات اجاق گاز و فرگاز تکنوگاز خود را به اصفهان تعمیر بسپارید؟

 1. تعمیر کاران دوره دیده اجاق گاز تکنو گاز
 2. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال تکنوگاز
 3. جز برترین مجموعه تعمیراتی لوازم خانگی
 4. گارانتی تعمیرات اجا گاز تکنو
 5. قیمت مناسب برای تعمیر
 6. تجربه و تخصص بالا برای تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان
 7. بر اورد هرینه قبل تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر اجاق گاز و فرگاز تکنوگاز در اصفهان زیر نظر مجموعه تعمیراتی اصفهان تعمیر که دارای قابل اعتماد ترین سرویس کاران اجاق گاز تکنو گاز و فرگاز تکنوگاز در اصفهان در اصفهان را دارا می باشد. مجموعه اصفهان تعمیر برای تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان دهها سرویس کار اجاث گاز تکنو گاز در اصفهان دارا می باشد. مهم نیست که برند و مدل تکنو گاز شما در اصفهان چی باشد تعمیر کاران تکنوگاز در اصفهان تعمیر به همه مدل های اجاق گاز تکنو گاز آشنایی دارند.

مشکلات متداول اجاق گاز و فرگاز تکنوگاز در اصفهان که نیاز به تعمیر دارند :

 1. روشن نشدن شعله فر اجاق گاز تکنو گاز
 2. پخش کردن دود هنگام کار کردن شعله اجاق گاز تکنوگاز
 3. خاموش بودن فر تو کار تکنوگاز
 4. جرقه نزدن فندک اجاق گاز تکنو گاز
 5. نمایندگی
نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان
نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان

تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان

البته ممکن می باشد به دلایل دیگر  تیاز به تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان باشد که شما میتوانید با مطرح کردن آن با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره رایگان بگیرید تا کارشناسان ما از طریف تماس اقدام به اشنا کردن شما به خرابی و یا تعمیر اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان نمایند و اگر نیاط شد تعمیر کار اجاق گازتکنو گاز در اصفهان را برای شما به محل ارسال نمایند.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان

لازم به ذکر است که شرکت تکنو گاز ، سازنده این محصول یکی از شرکت‌های فعال تعمیر یخچال در اصفهان  در تولید و عرضه انواع لوازم خانگی و آشپزخانه است که با توجه به عرضه تولیداتی با کیفیت و قیمت مناسب از محبوبیت خوبی بین مصرف‌کنندگان داخلی بهره می‌برد.

نمایندگی اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان

 • تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان
 • نمایندگی فروش تکنو گاز در اصفهان
 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان
 •  تعمیرات اجاق گاز تکنو گاز در اصفهان

نمایندگی اجاق گاز تکنو ایتالیا در اصفهان

نمایندگی اجاق گاز تکنو ایتالیا در اصفهان محصولات ایتالیای اصلی می باشد.

نمایندگی تکنو (Tecno)

اصالت برند تکنو tecno به کشور چین و شهر هنگ کنگ بر می گردد. این برند تازه تاسیس، در سال 2006 در شهر هنگ کنگ چین تاسیس و کارخانه مادر آن در سال 2007 فعالیت خود را آغاز نمود و در ابتدای کار آفریقا را به عنوان بازار اولیه خود در نظر گرفت اما پس از آن به آمریکای مرکزی نیز راه یافت. نمایندگی تکنو نه تنها بازار لوازم آشپزخانه را به دست گرفت بلکه محصولات سرمایشی، گرمایشی، آرایشی و دیجیتال خود را یکی پس از دیگری راهی بازارهای کوچک و بزرگ داخل مرز چین و خارج از مرز کرد.

نمایندگی تکنو در بخش لوازم آشپزخانه وسایلی نظیر ماکروویو، قهوه ساز، اسپرسو ساز، چای ساز، رنده برقی، گوشت کوب، ساندویچ ساز، آبمیوه گیری، اون توستر، بخارشوی، جارو شارژی، بخار پز، آسیاب، خرد کن، کتری برقی، مخلوط کن، مولتی کوکر، اتو، اتو بخار، اتو پرسی، تخم مرغ پز، همزن دستی و برقی، آب مرکبات گیری، زود پز، لامپ، توستر، هود، انواع تابه، انواع سرویس غذا و قابلمه و غیره می باشد.

هوم خانه، نمایندگی تعمیرات تکنو با داشتن تعداد زیادی شعب در پایتخت ایران توانسته خدمات تعمیر خود را به خوبی به مردم معرفی نماید. این نمایندگی که دارای نیروهای کاری مجرب و متخصصی می باشد، امر تعمیرات را به صورت شبانه روزی و به صورت حضوری و آنلاین ارائه می نمایند و در راستای جلب رضایت مشتری، ضمن انجام تعمیرات، متعهد به ضمانت تعمیرات خود نیز می باشد تا در هنگام بروز مجدد مشکل، پاسخگوی رفع نیاز مشتری گردد.

یک دیدگاه دربارهٔ «تعمیر اجاق گاز تکنو گاز اصفهان»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *