تعمیر اجاق گاز اخوان اصفهان

تعمیر اجاق گاز اخوان اصفهان
5/5 - (3 امتیاز)

تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان تخصص ماست. با ما و مجموعه ما برای تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان همراه باشید ضمنا میتوانید برای کسی اطلاعات بیشتر با کارشناس اجاق گاز اخوان مجموعه ما هماهنگ شوید.

توجه: برا اساس دستگاه به شماره های زیر تماس بگیرین

 = 09136864830 آقای قربانی ( اجاق گاز مبله)

 

دسترسی سریع به محتوا

برای تعمیرات تماس بگیرین

 – لطفا فقط برای تعمیر تماس بگیرید در شهر اصفهان و حومه ) تا مطالب مورد نطر شما را در اختیار شما قرار دهند و موارد نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان را توضیح دهند.

تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان

( تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان ) مجموعه اصفهان تعمیر با بیش از دو دهه تجربه و تخصص  و دارای تکنسینهای کار آزموده ، متعهد  که دوره های پیشرفته تعمیر اجاق گاز اخوان را در اصفهان دیده اند در زمینه  تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان خدمت رسان همشهریان عزیز در اصفهان در مبحث تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان می باشد . مفتخر هستیم با تعمیرات و هزینه مناسب تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان رضایت شما را حاصل نماییم.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز اخوان را برای شما را در این مقاله در وب سایت اصفهان تعمیر بیان کرده ایم  تا بدون دانش زیاد به تعمیر اجاق گاز در اصفهان تعمیر بپردازید.

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز
آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز
آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز اخوان 

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز اخوان  : حتما می دانید که نیاز به تعمیراجاق گاز پر دردسر و مشکل زا می باشد از این رو این مقاله را در اصفهان تعمیر قرار دادیم.

اجاق گاز اخوان  وسیله ای ست در اشپزخانه که چندین بار مورد استفاده قرار می گیرد و خراب شدنش موجب مشکل در روند پخت پز می باشد.

بعضی از عیوب اجاق گاز سخت نیست و بسیاری از تعمیرات اجاق گاز یا فر را می توانید در منزل توسط خودتان حل کنید. در هر مقاله در وب سایت اصفهان تعمیر ما علائم خرابی را مورد بررسی قرار می دهیم و گام به گام قطعاتی که نیاز است بررسی شوند را توضیح می دهیم.

 

عیب های معمول اجاق گاز اخوان 

 1. فندک اجاق گاز جرقه می زند اما روشن نمی کند
 2. بعد از سیکل خود تمیز کنندگی، در باز نمی شود.
 3. روشن نمی شود
 4. گرم نشدن المنت اخوان 
 5. تایمر جلو نمی رود
 6. داغی بیش از حد فر
 7. برای کباب کردن حرارت کم است یا اصلا حرارت وجود ندارد
 8. برنامه اجاق گاز مشکل دارد
 9. حرارت کم است و یا اصلا حرارتی ندارد تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان

بیشتر بخوانید : تعمیر اجاق گاز در اصفهان کلیک نمایید.

دلیل و چرایی روشن نشدن اجاق گاز اخوان ؟

قطعاتی که احتمال دارد در ایجاد مشکل روشن نشدن دخیل باشندموارد زیر می باشد که باید یا تعمیر شوند این قطعات و یا تعویض.

 • فیوز
 • المنت کباب پز
 • المنت پخت
 • المنت سطح گرم کننده
 • کلید بی نهایت
 • برد کنترل الکترونیکی
 • شیر ایمنی
 • فندک فر

 

 • فیوزها

اگر فر اخوان  دارای فیوز داخلی است، مشکلی در اجزای برقی می تواند فیوز را خراب کند. که باید یکی از اجزای برقی خراب و یا اتصال کوتاه شده و باید تعمیر اجاق گاز اخوان اصفهان شود.

بیشتر فرها دارای نشانگری هستند که نشان میدهدکدام مدار تحت تاثیر یک فیوز معین می باشد. قبل از انجام تعمیرات اجاق گاز را از برق بکشید.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان

 

 • المنت کباب پز

المنت کباب پز اخوان که تولید حرارت میکند اگر این المنت فعال نبود، ابتدا باید به دنبال نشانه های ظاهری خراب شدن المنت و یا جدا شدن آن بگردید. اگر پیوستگی در المنت وجود نداشت، المنت باید تعویض شود. اگر سیم کشی مشکل داشت، مشکل آن را برطرف کنید.

 • المنت پخت اخوان 

المنت پخت اخوان در پایین فر قرار دارد.  برای مشخص کردن اینکه المنت پخت خراب است یا خیر، ابتدا باید به صورت چشمی بررسی کنید. اگر المنت متورم و یا جدا شده، باید تعویض شود. اگر ظاهر المنت نرمال بود، فر را روشن کنید و بعد از  یک دقیقه خاموش کنید و سردی و گرمی ان را چک کنید.

 • المنت سطح گرم کننده اخوان 

نحوه کار این قسمت به این شکل است که یک سیم با استفاده از جریان الکتریکی تولید حرارت می کند. با تسفاده از مولتی متر عملکرد ان بررسی کنید.

همچنین باید از نظر  آسیب دیدگی  بررسی گردد و در صورت وجود تعویض کنید تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان .

 • کلید بی نهایت

اول اجاق گاز اخوان را برای تعمیر اجاق گاز از برق در اورید و پنل پشتی  را بردارید. کلید را پیدا کنید  سیم ها را بررسی کنید. با مولتی متر چک کنید و در صورت نیاز کلید را عوض کنید. درصورت نیاز از تست ولتاژ نیز استفاده کنید.

 • برد کنترل الکترونیکی

در فرهای امروزی از برد کنترل الکترونیکی استفاده می شود. این مدل ها از برد  برای به راه انداختن شیر ایمنی در گاز استفاده می شود. اگر برق وجود نداشت، باید برد کنترل الکترونیکی بررسی شود که پیشنهاد این است از فافراد با تجربه استفاده شود.

 • شیر ایمنی

شیر ایمنی فر یا شیر گاز قسمتی ست که از باز نشدن گاز در مجرای اجاق تا وقتی که فندک اماده باشد را بررسی میکند که در صورت خرابی باید تست ولتاژ شود که باید افراد خبره این کار را انجام دهند.

 
 • فندک فر

فندک فر اخوان برای ایجاد شعله استفاده میشود  اگر شعله پخش کن روشن نمی شود شما در نخستین کار فندک را چک کنید. اگر فندک اصلا کار نکرد،  برق در مدار را ببینید میاید یا نه . در صورت نیبامدن جریان برق  باید تست ولتاژ شود که باید افراد خبره این کار را انجام دهند.

 

دلیل کم بودن حرارت اجاق گاز چیست؟

آموزش تعمیر و عیب یابی اجاق گاز را دراینجا بررسی میکنیم که در این قسمت دلیل کم بودن حرارت  اجاق گاز را بررسی میکنیم.

تعمیر کار اجاق گاز در اصفهان

 • المنت پخت

المنت پخت پایین فر قرار دارد که 90 درصد گرمای کل را تولید می کند. اگر المنت پخت خراب شود غذا معمولا از بالا می سوزد. برای تست خرابی المنت پخت  ابتدا باید ب نگاه بررسی کنید. اگر المنت  جدا شده، باید عوضش کنید نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان اصفهان .

اگر ظاهر خراب نبود فر را 1 دقیقه  روشن کنید المنت را چک کنید که ببینید گرم است . اگر سرد بود، ممکن است معیوب باشد.

برق اجق گاز را قطع کنید و پنل پشت را بردارید. سیم ها را بررسی کرده که وصل باشد. برای پیوستگی سیم از مولتی متر استفاده کنید تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان .

اگر المنت از بین رفته بود  عوض شود. اگر  سالم بود باید مدار  را بررسی کنید تا مشکل را حل نمایید. تست ولتاژ  فقط باید توسط افراد دارای تجربه انجام شود.

چرا المنت اجاق گاز گرم نمی شود

در آموزش تعمیرات اجاق در اصفهان تعمیر را مطالعه میکنید

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال در اصفهان

 • سوکت و بلوک پایانه سطح گرم کننده اجاق گاز

سوکت و بلوک پایانه سطح گرم کننده برای متصل کردن المنت  سیم پیچی شده به سیم کشی داخلی تعمیر اجاق گاز اخوان اصفهان به کار می روند. سوکت های این قسمت در زیر اجاق گاز قرار دارد . اگر المنت اجاق گاز گرم نمیشوند ، ممکن است سوکت مورد پیدا کرده باشند. سوکت و بلوک ها را از نظر پوسیدگی  بررسی کنید در صورت نیاز عوضشان کنید.

 • کلید سطح گرم کننده و نهایت در تعمیر اجاق گاز

برای کنترل هر المنت از کلید بی نهایت استفاده می شود. اگر المنت حرارت  نداشت اما پایانه ها و المنت سالم می باشند،   کلید بی نهایت دچار خرابی شده است.

برای نگاه کردن به ان برق اجاق گاز را قطع کنید پنل پشتی را بردارید. کلید را یافته و خرابی پایانه ها و سیم ها را چک کنید.

کلید را از نظر پیوستگی با مولتی متر بررسی کرده و در صورت لزوم کلید را عوض کنید. اگر کلید سالم هستند باید چک کنید که ولتاژ خوبی به کلید  رسیده است. تست ولتاژ زنده است فقط باید توسط افراد با تجربه انجام شود.

شماره تماس نمایندگی اجاق گاز اخوان در اصفهان

اگر نیاز به تعمیرات دارید و دنبال شماره تماس نمایندگی اجاق گاز اخوان در اصفهان هستید با ما تماس بگیرید.

تعمیر اجاق گاز اخوان اصفهان

انواع تعمیرات تخصصی تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان را از مجموعه بزرگ ما بخواهید زیر را موظف هستیم بهترین خدمات و بهترین تعمیرات و سرویس اجاق گاز اخوان در اصفهان را در اختیار شما قرار دهیم تا موجبات رضایت شما از این خدمات فراهم گردد.

تعمیرات اجاق گاز اخوان اصفهان
تعمیر اجاق گاز اخوان اصفهان

مراحل از تماس تا رفع عیب اجاق گاز اخوان در اصفهان

 1.  ابتدا با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز اجاق گاز اخوان در اصفهان تماس بگیرید .
 2.  در صورت تماس با اپراتور تعمیر اجاق گاز اخوان اصفهان ، مشاوره رایگان انجام می شود تا بتوان در همان پشت تلفن عیب و نقص اجاق گاز بر طرف گردد.
 3. اگر توسط تلفن و صحبت با کارشناس اجاق گاز اخوان عیب و خرابی اجاق گاز اخوان در اصفهان بر طرف نگردید ظرف مدت  یک الی دو ساعت تکنسین متخصص  تعمیرکار اجاق گاز اخوان در اصفهانبه محل شما اعزام میگردد  تا تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان را انجام دهد.
 4. توجه فرمایید اجاق گاز اخوان در اصفهان همان در محل تعمیر می گردد و نیاز به جا بجایی اجاق گاز اخوان در اصفهان نمی باشد.
 5. گارانتی تعمیرات محصولات اخوان بعد از تعمیر وسیله خانگی که ما اقدام به تعمیر نموده اید شامل گارانتی تعمیرات می شود و شما نیاز به نگرانی در این زمینه نخواهید داشت.
 6. استفاده از قطعات اصلی اخوان برای اینکه عمر گاز اخوان شما بالا رود و دیر تر نیاز به تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان داشته باشد.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز سامسونگ در اصفهان

سرویس اجاق گاز اخوان در اصفهان

نکاتی مهم از اجاق گاز اخوان در اصفهان :

 • اگر روغن و چربی و یا مواد غذایی که طبخ می شود بر روی اجاق گاز اخوان   ریخته شد و قصد داشتید آن را تمیز کنید میتوانید از جوش شیرین و نمک استفاده کنید به نحوی که جوش شیرین و نمک را در آب حل کنید بعد از ان اوسط دستمالی که زبر نباشد اقدام به تمیز کردن محل مورد نظر کنید و با دستمال دیگر آن را خشک نمایید.
 • شیشه اجاق گاز اخوان را میتوان با دستمال مرطوب نرم یا روزنامه مرطوب پاک کرد فقط همیشه هنگام پاک کردن شیشه مراقب باشید شیشه خورد نشود.
 • همیشه اجاق گازی تهیه نمایید که دارای اخوان باشد زیرا امنیت بالا تری دارد و باعث میشود به دلیلی  مایعات سر رفت باعث می شود گاز نشر پیدا نکند.

چرا باید تعمیرات اجاق گاز و فرگاز اخوان خود را به اصفهان تعمیر بسپارید؟

 1. تعمیر کاران دوره دیده اجاق گاز اخوان
 2. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال اخوان
 3. جز برترین مجموعه تعمیراتی لوازم خانگی
 4. گارانتی تعمیرات اجاق اخوان  
 5. قیمت مناسب برای تعمیر اجاق اخوان  
 6. تجربه و تخصص بالا برای تعمیر اجاق گاز اخوان اصفهان
 7. بر اورد هرینه قبل تعمیر اجاق اخوان اصفهان

تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر اجاق گاز و فرگاز اخوان در اصفهان زیر نظر مجموعه تعمیراتی اصفهان تعمیر که دارای قابل اعتماد ترین سرویس کاران اجاق اخوان و فرگاز اخوان در اصفهان را دارا می باشد. مجموعه اصفهان تعمیر برای تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان دهها سرویس کار اجاق اخوان در اصفهان دارا می باشد. مهم نیست که برند و مدل اجاق اخوان شما در اصفهان چی باشد تعمیر کاران اخوان در اصفهان تعمیر به همه مدل های اجاق گاز اخوان   آشنایی دارند.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان اصفهان

مشکلات متداول اجاق گاز و فرگاز اخوان در اصفهان که نیاز به تعمیر دارند :

 1. روشن نشدن شعله فر اجاق گاز اخوان
 2. پخش کردن دود هنگام کار کردن شعله اجاق گاز اخوان
 3. خاموش بودن فر تو کار اخوان
 4. جرقه نزدن فندک اجاق اخوان  

تعمیر اجاق گاز ال جی اصفهان

تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان

البته ممکن می باشد به دلایل دیگر  تیاز به تعمیر اجاق گاز اخوان اصفهان باشد که شما میتوانید با مطرح کردن آن با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره رایگان بگیرید تا کارشناسان ما از طریف تماس اقدام به اشنا کردن شما به خرابی و یا تعمیر اجاق اخوان در اصفهان نمایند و اگر نیاز شد تعمیر کار اجاق اخوان در اصفهان را برای شما به محل ارسال نمایند.

 تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان

لازم به ذکر است که شرکت اخوان  ، سازنده این محصول  در تولید و عرضه انواع لوازم خانگی و آشپزخانه است که با توجه به عرضه تولیداتی با کیفیت و قیمت مناسب از محبوبیت خوبی بین مصرف‌کنندگان داخلی بهره می‌برد و نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان وظیفه تعمیرات اجاق اخوان در اصفهان را دارا می باشد.

نمایندگی اجاق گاز اخوان در اصفهان

 • تعمیر اجاق گاز اخوان اصفهان
 • نمایندگی فروش اخوان در اصفهان
 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان
 •  تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان

برای نمایندگی تعمیرات بوش در اصفهان و تعمیر کولر گازی در اصفهان و همچنین گاز پادیسان کلیک نمایید تا اطلاعات بیشتری از این موضوع در اختیار شما قرار گیرد نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان.

 • فروش اجاق گاز صفحه ای در اصفهان
 • فروش فر توکار در اصفهان
 • فروش هود در اصفهان
 • فروش سینک در اصفهان

تعمیرگاه اجاق گاز اخوان در اصفهان

 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان اصفهان
 • تعمیرات اجاق گاز اخوان اصفهان
 • تعمیر اجاق گاز اخوان در اصفهان
 • نمایندگی اخوان اصفهان
 • تعمیر گاه اجاق گاز اخوان اصفهان
 • تعمیر کار اجاق گاز اخوان اصفهان
 • نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان در اصفهان

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر اجاق گاز اخوان اصفهان»

 1. با سلام
  ایا اجاق گاز در اصفهان را در محل تعمیر میکنید یا باید ان را جابجا کنیم؟

  1. سلام
   کلیه تعمیرات اجاق گاز در اصفهان چه اجاق مبله فردار و یا اجاق صفحه ای توکار در محل صورت می گیرد تا نیازی به جابجایی نباشد

 2. ممنون از خدمات خوبتون. سرویس و تعمیر خیلی خوب و در زمان خیلی کمی اتفاق افتاد

 3. ممنون از مقاله خیلی خوبتون مفید واقع شد . آیا تعمیر اجاق گاز رومیزی اخوان در اصفهان نیز انجام میدهید.

  1. سلام زنده باشین. بله تعمیر اجاق صفجه ای اخوان در اصفهان نیز از جمله خدمات مجموعه اصفهان تعمیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *