نمایندگی تعمیر لباسشویی در خمینی شهر

نمایندگی تعمیر لباسشویی در خمینی شهر
5/5 - (4 امتیاز)

تعمیرات ماشین لباسشویی در خمینی شهر انواع مارک با بهترین متخصص و تعمیرکاران خمینی شهر تعمیر

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر با 09136864830 (اشرفی – عضو اتحادیه – ارائه فاکتور ) تماس حاصل فرمایید

تعمیرات ماشین لباسشویی در خمینی شهر

دسترسی سریع به محتوا

تعمیرات ماشین لباسشویی در خمینی شهر

تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر زیر نظر مجموعه خمینی شهر تعمیر با 20 سال سابقه درخشان در زمینه نگهداری و تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر ، با برندهای متفاوت و همچنین با بهره مندی از تکنسین و سرویس کاران مجرب و دوره دیده ، آماده ارائه خدمات و تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر به شما همشهریان عزیز  می باشد.

تعمیرات ماشین لباسشویی در شاهین شهر

دلایل خرابی لباسشویی و نیاز به تعمیر

در این قسمت به علل خرابی ماشین لباسشویی و تعمیر لباسشویی در اصفهان می پردازیم که اگر خودتان آشنایی به مسائل فنی دارین مشکل آن را بر طرف نمایید در غیر اینصورت به تعمیرکار لباسشویی در اصفهان تماس بگیرین.

ردیف مشکل و خرابی  دلیل و تعمیر ماشین لباسشویی
1 بروز صداهای ناهنجار و بسیار بلند یکی از مشکلات رایج لباسشویی سر صدای بد دستگاه می‌باشد که به چند دلیل این مشکل می‌پردازیم: نصب نادرست دستگاهاز کار افتادن فنرهاخرابی موتورشکستن وزنه های تعادل ماشین لباسشوییآب به داخل بلبرینگ رفته استخرابی مجموعه دیگ لباسشویی
2 نچرخیدن ماشین لباسشویی  اگردیگ داخلی لباسشویی کار نمی‌کند و نمی‌چرخد عوامل زیر می‌تواند دلیل آن باشدقفل نبودن درب لباسشویی چفت نبودن درب ماشین لباسشویینیاز به تعمیربرد کنترلی موتور خرابی سیم پیچ استاتورآسیب دیدن هر نقطه از رتور مثل آهنربای آن خراب شدن کوپلینگ موتور لباسشویی خرابی کلاچ ماشین لباسشویی یا  کیت باند کلاچمعیوب شدن سبد محرک لباسشویی خرابی و یا ساییدن بیرینگ‌بروز مشکل و خرابی در تسمه محرک ماشین لباسشوییو در انتها خرابی موتور دستگاهکه می‌توانید با تعمیر لباسشویی در منزل اصفهان اقدام به رفع خرابی نمایید.
3 ماشین لباسشویی به حالت خشک کن نمی رود خشک نکردن لباسشویی مشکل معمول است که دلایل آن موارد زیر می‌باشد. خرابی المنت هیتراز کارافتادگی ترموستاتاختلالات فیلترهای ماشین لباسشوییخرابی پمپ تخلیهنیاز به تعمیر برد اصلی ماشین لباسشوییخرابی  موتور لباسشوییکه در صورت نیاز تعمیر لباسشویی در اصفهان می‌توانید تماس بر قرار کنید.
4 آبگیری نکردن لباسشویی اگر آب به داخل ماشین لباسشویی وارد نشود و یا آهسته باشد لباسشویی شروع به شستشو نمی‌کند.  دلایل جزیی و فنی باعث این کار می‌شودبسته نشدن به خوبی دربخرابی تایمرنیاز به تعمیر سوئیچ فشارمشکل قفل درب دستگاهایراد در شیر ورودی آبشیلنگ ورودیبرای تعمیر لباسشویی در اصفهان می توانید با ما همراه باشید.
5 لرزش زیاد و غیرعادی لباسشویی حین شستشو دلایل لرزیدن لباسشویی موارد زیر می‌تواند باشدزیختن لباس بیش از حد در لباسشوییتنظیم نبودن پایه های دستگاهخرابی فنرها و کمک فنرهای درونینیاز به تعویض تسمه ی لباسشوییکه در صورتی که می‌توانید خودتان تعمیر کنید به تعمیرکار لباسشویی در منزل اصفهان می‌توانید تماس بگیرین.
6 علت روشن نشدن لباسشویی خرابی یکی از موارد زیر می‌تواند دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی شما باشد برد الکترونیکیخازن برق ورودیسیم کشیدوشاخه برق منزل شماخرابی موتور دستگاه
7 ماشین لباسشویی روشن می شود اما کار نمی‌کند خرابی میکروسویچ قفل دربشکستن زبانه درب دستگاهمعیوب بودن پمپ تخلیه و ماندن آب در لباسشویینیاز به تعمیر برد الکترونیکی و صادر نشدن فرمان استارتخرابی دکمه Power ، startتمام شدن ذغال های موتورمه در صورت نیاز به تعمیرکار لباسشویی در اصفهان می‌توانید مراجعه نمایید.
8 کار نکردن دور تند خشک کن دور خشک کن مرحله پایانی لباسشویی می‌باشد دلایل زیر از علل کارنکردن دور تند دستگاه می‌باشدخرابی موتورخرابی تاخو یا تاکومتر موتورخرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشوییتخلیه نشدن آب لباسشوییلباس زیادی درون ماشین لباسشویی قرار داده ایدسوختن سیم پیچی دور تند دستگاه
9 عدم تخلیه آب لباسشویی تخله نشدن آب ماشین لباسشویی باعث می‌شود درب ماشین لباسشویی قفل شود و نتوانید لباس ها را بیرون بیاوریدمسدودی پمپ تخلیه که چک کنید ممکن است  لباس کوچک مثل جوراب یا تیکه پارچه گرفته باشدپروتنه آن شکسته استسوختگی پمپ تخلیه
10 ماشین لباسشویی لباس ها را تمیز نمی‌شورد و علت آن علت تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی می‌تواند یکی از موارد زیر باشدانتخاب برنامه اشتباه برای شستشوریختن بیش از پودر یا مایع شستشو درون دستگاهپودر بی کیفیتکم ریختن پودر درون دستگاهجرم گرفتگی درام و سبد شستشو
11 دلیل بوی بد داخل ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی دچار جرم گرفتگی می باشد . برای رفع این مشکل می‌توانید از جرم گیر های مخصوص ماشین لباسشویی استفاده نمایید ، با گذراندن یک دوره 30 دقیقه ای شستشو جرم ها پاک خواهد شد.در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی در منزل در اصفهان می‌توانید هماهنگ شوید.
12 وارد شدن آب داخل مخرن هنگام خاموش بودن لباسشویی علت خرابی شیر الکتریکی باعث ایجاد چنین مشکلی می‌شود
13 ماشین لباسشویی آب می‌دهد یکی از خرابی های معمول آب دادن زیر ماشین لباسشویی می‌باشدلاستیک دور در لباسشویی سوراخ شدهمخزن سوراخ استاتصال شیلنگ ورودی اب پشت لباسشویی به شیر الکتریکی خراب شدهلوله خرطومی مخزن به پمپ سوراخ شدهکاسه نمد ماشین لباسشویی خرابشیلنگ خروجی سوراخی دارد
14 آب داخل مخزن لباسشویی گرم نمی‌شود ترموستات خراب است نیاز به تعمیر و تعویض المنت لباسشویی سیم رابط تایمر به المنت قطع شده است پلاتین تایمر مخصوص به المنت خراب می‌باشد.
15 موتور چند لحظه شروع به کار می‌کند اما یکدفعه خاموش می‌ شود  رله اورلود خراب است که نیاز به تعمیر لباسشویی در خمینی شهر می‌باشد.موتور دستگاه نیم سوز شده استلباس زیادی درون لباسشویی قرار داده ایدتسمه سفت بسته شده است
     

چرا اصفهان تعمیر برای تعمیر لباسشویی در خمینی شهر را انتخاب میکنند؟

جالب است بدانید که طبق نظر سنجی که از مشتریان عزیز بابت انتخاب اصفهان تعمیر درباره تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر و در نهایت رضایت آنها سوال پرسیدیم موارد زیر را بیان نمودن:

 • متخصص هربرند ماشین لباسشویی را دارند
 • تمامی خدمات ماشین لباسشویی در خمینی شهر دارای ضمانت تعمیر است
 • تعمیرات لباسشویی در محل شما انجام میگردد.
 • استفاده از قطعات اصلی و اوریجینال
 • هزینه منصفانه برای تعمیرات ماشین لباسشویی
 • سرعت عمل و تعمیرات فوری برای رفع مشکل شما

سرعت در تعمیرات ماشین لباسشویی

تمام سرویس و تعمیر لباسشویی در خمینی شهر ما در همان روز ارائه میشود ،  ما در سراسر اصفهان  نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر داریم . پس بعد از ارتباط با ما در ابتدا تعمیرکار لباسشویی در خمینی شهر شما را راهنمایی میکند ، که اگه مشکل کمی بود بدون نیاز به تعمیرکار رفعش کنید  ،  اما اگر مشکل نیاز به متخصص داشت بود در سریع ترین زمان ممکن  تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به محل شما اعزام میشود

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرات در مجموعه اصفهان تعمیر با هزینه منصفانه تعمیر میکند تا همیشه شما با ما همراه باشین و اگر نیاز به تعمیرات داشتین مجموعه مار انتخاب کنید.

گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی

خدمات ماشین لباسشویی در خمینی شهر دارای گارانتی تعمیر می باشد وقتی ماشین لباسشویی به توسط تعمیرکاران مجموعه تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان  تعمیر شود  ماشین لباسشویی گارانتی تعمیر می شود تا خیال شما از کارشناسان تعمرات ما راحت شود

تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر

خرابی های معمول لباسشویی در خمینی شهر که همشهریان عزیزمان در این شهر با ما تماس گرفته اند معمولا مشکلات زیر بوده است :

 • تعمیر لرزش ماشین لباسشویی در حین کار
 • تعمیر تخلیه آهسته آب و یا عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی
 • رفع مشکل آبرسانی ماشین لباسشویی
 • رفع مشکلات مربوط به چرخش موتور
 • رفع نشتی آب از دستگاه یا لوله ها ماشین لباسشویی
 • عیب یابی و رفع مشکل چرخ دنده‌های
 • عیب یابی و رفع صداهای غیرطبیعی ماشین لباسشویی
 • رفع مشکلات صفحه نمایش
 • رفع عدم عملکرد صحیح پمپ آب
 • عیب یابی و رفع بوی نامطبوع ماشین لباسشویی
 • رفع مشکلات مربوط به دما در تعمیرات لباسشویی در خمینی شهر
 • عیب یابی و رفع مشکل روشن نشدن لباسشویی
 • تعمیر یا تعویض برد در تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر
 • رفع مشکلات مربوط به کشوی نگهداری پودر
 • رفع مشکلات مربوط به محفظه ی اصلی

البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث می شود  مشکلاتی پدید بیاید و ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر  می شود.

تعمیر یخچال در خمینی شهر را نیز میتوانید مطالعه کنید.

اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت ماشین لباسشویی  کار نمی کند می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص با تجربه برای تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر برای شما ارسال شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی در شاهین شهر

چرا مجموعه ما برای تعمیر لباسشویی در خمینی شهر ؟

کارشناسان متخصص

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در خمینی شهر تعمیر فعالیت تعمیرات ماشین لباسشویی در خمینی شهر انجام میدهند از بهترین افراد در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی در خمینی شهر بوده که هرساله موظف به گذراندن دوره های عملی  و تخصصی منظم و آشنایی با محصولات جدید می باشند تا علم به روز داشته باشند.

تا بتواند همیشه در کسب رضایت شما همشهریان عزیز در باب لباسشویی پیش قدم باشند.

صرفه هزینه های کمتر تعمیر لباسشویی

به این دلیل که تعمیر کار سیار ماشین لباسشویی در خمینی شهر به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر لباسشویی در خمینی شهر  آشنایی کامل را دارا می باشند در صورت بروز و نیاز به تعمیر لباسشویی در خمینی شهر  هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی در خمینی شهر می نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر

از این رو در صورت بروز اختلال در نحوه ی عملکرد ماشین لباسشویی در خمینی شهر خود و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر آن می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما  در کمترین زمان مشکل پیش امده برای ماشین لباسشویی شما را برطرف کرده و اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر کنند.

لازم به ذکر می باشد  تکنسین های  ماشین لباسشویی در خمینی شهر مجموعه خمینی شهر تعمیر  پس از چکاپ کلی ماشین لباسشویی در خمینی شهر و بررسی عملکرد آن، علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی و تعمیر لباسشویی در خمینی شهر ، از بروز مشکلات احتمالی بعدی  که ممکن بوده برای ماشین لباسشویی شما پیش بیاید نیز جلوگیری می نمایند.

پس اگر به محض آگاهی از مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی خود در شهر خمینی شهر و حومه ، با متخصصین و تعمیر کار ماشین لباسشویی در خمینی شهر تعمیر تماس بگیرید تا از هزینه اضافی خودداری شود.

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر تعمیر که دارای قابل اعتماد ترین سرویس کاران تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر  را دارا می باشد. مجموعه خمینی شهر تعمیر برای تعمیرات ماشین لباسشویی در خمینی شهر دهها سرویس کار تعمیر لباسشویی دارا می باشد. مهم نیست که برند و مدل  ماشین لباسشویی در خمینی شهر چی باشد تعمیر کاران ماشین لباسشویی در خمینی شهر تعمیر به همه مدل های ماشین لباسشویی  آشنایی دارند.

تعمیر لباسشویی شاهین شهر

تعمیر کار سیار لباسشویی

تعمیر  اجاق گاز در خمینی شهر تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر
تعمیر ماشین لباسشویی در خمینی شهر – تعمیر کلیه ماشین لباسشویی در خمینی شهر با شماره 09132070430 تماس حاصل فرمایید.
مجموعه ما تشکیل شده از بهترین کارشناسان و تعمیر کاران می باشد و سعی نموده ایم خدماتی واقعی با قیمت مناسب ارایه دهیم.

تعمیرات ماشین لباسشویی در خمینی شهر

تعمیر کار ماشین لباسشویی سامسونگ , دوقلو , ال جی , پاکشوما , آبسال,  آاگ, اسنوا,  ایندزیت,  کنوود, ارج, آزمایش, الکترولوکس, بوش,  بهی, بکو, توشیبا, تامسون, جنرال, الکتریک, زانوسی, زیمنس, زیرووات ، باکنشت ، بوش ، بهی ، بکو

 نگهداری دوره ایی ماشین لباسشویی را مهم تلقی کنید

هر چند که ماشین لباسشویی های به روز می توانند چند دهه کار کنند ، اما برخی بخش های  آن ها به سرویس و نگهداری دوره ایی احتیاج دارد یعنی نیازمند تعمیر لباسشویی در خمینی شهر خواهید بود.

امکان دارد تسمه ها و شیلنگ ها تا هنگامی که خراب شوند نادیده گرفته شوند و یا فیلترهای آب سخت آن قدر فعالیت  کنند تا املاح آب باعث مسدودی شود. اگر نمی توانید خودتان این قطعات را بررسیی کنید ، هر مدت یکبار از یک تعمیرکار لباسشویی در خمینی شهر بخواهید این کار را بررسی کند.

توجه کنید اگر که اگر ماشین لباسشویی در محلی  که دمای پایینی دارد، قرار دارد، در فصل سرما شیلنگ ها را از شیر آب جدا کرده تا یخ نزند

دلیل کد ارور برای تعمیر ماشین لباسشویی

در این قسمت  کد خطاهای ماشین لباسشویی را در قرار دادیم تا توسط بعضی سرویس کاران غیر مجاز گول نخورید، بسیاری از تعمیرکاران لباسشویی در خمینی شهر به دلیل عدم اطلاع از علت ارور ماشین لباسشویی مورد نظر، هنگام خطا یابی؛ مشکل را از برد الکترونیک ماشین لباسشویی تشخیص میدهند، با اینکه اگر مشکل از برد باشد بر روی ماشین لباسشویی نمایان میشود .

 • خطا F04 : لباسشویی آریستون مشکل از ، خرابی هیدروستات است.
 • خطا F2 : لباسشویی آاگ مشکل از ، تخلیه آب میباشد . شما  باید تعویض پمپ تخلیه را در دستور کار قرار دهید.
 • خطا E1 : لباسشویی های قدیمی سامسونگ مشکل از ، مشکل از شیربرقی می باشد .
 • خطا E01 : لباسشویی کنوود مشکل از ، درب لباسشویی است که احتمال که درست بسته نشده است  دلیل بروز این خطا میشود.
 • خطا E9 : لباسشویی اسنوا مشکل از ، هیدروستات  ماشین لباسشویی است.
 • خطا OE : لباسشویی الجی مشکل از ، ایراد دلیل این ارور  پمپ تخلیه است .
 • خطا E32 : لباسشویی بوش مشکل از ،  کم یا زیاد بودن لبا در این مدل لباسشویی دلیل این خطاست.

 

راهنمایی کد ارور و خطای  مربوط به قفل ماشین لباسشویی

پیرو درخواست مشتریان و برای راحتی کار شما عزیزان در زیر ارورهایی را یادآور شده ایم که مربوط به قفل درب لباسشویی میباشد و چنانچه آنها را در لباسشویی خود مشاهده نمودید بدانید مربوط به قفل درب لباسشویی ( میکروسوئیچ درب لباسشویی ) میباشد و  در نهایت بدون نیاز به تعمیرکار لباسشویی به  تعمیر لباسشویی خود بپردازید :

کدر ارور و خطا قفل نام برند لباسشویی
ارور E31 هاردستون
ارور E1 لباسشویی حایر
ارور E01 لباسشویی زیرووات
ارور E40 لباسشویی الکترولوکس
ارور DE لباسشویی سامسونگ
ارور UE پاکشوما مدل سانیو
ارور U4 پاکشوما
رور E20 بوش
ارور 07 لباسشویی بلومبرگ
ارور E01 بلر
ارور F04 آبسال
ارور E1 اوشن
ارور F13 هایسنس
ارور E17 الجی
ارور E17 ویرپول
ارور E19 اسنوا
ارور E07 کندی
007 دوو
ارور Le آریستون
([جدول ارور قفل ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی آبسال خمینی شهر

نگهداری  ماشین لباسشویی در خمینی شهر

 • استفاده از از شوینده اصل و فابریک برای لباسشویی
 • استفاده از شوینده ایی که تمام کاربری را دارا می باشد
 • شوینده های متفاوت باعث جرم گرفتن ابزارات خواهد شد
 • اب اصفهان به دلیل املاحی که دارد قطعات ماشین لباسشویی را جرم  دار و گچی میکند .
 • برای رفع املاح اب از فیلتر جرم گیری در ماشین لباسشویی استفاده شود
 • لباس زیاد درون ماشین لباسشویی نریزید
 • استفاده مکرر از ماشین لباسشویی باعث خرابی آن میشود

تعمیر لباسشویی در اصفهان

نکاتی مهم در ارتباط با تعمیرات ماشین لباسشویی در خمینی شهر

 1. پودر را به اندازه مطلوب بریزین پودر زیادی لباس شما را تمیز تر نمیکند
 2.  انتخاب نوع برنامه نسبت به جنس و کثیف بودن  خیلی مهم می باشد
 3. اگر از نرم کننده استفاده میکنید ابتدا آن را با آب رقیق نمایید بعد در مخزن قرار دهید.
 4. زمانبندی شستشو را نسبت بو نوع جنس ، کثیفی  تنظیم کنید
 5. انواع لباس ها را با درجه ثابت نشورید  تا از لباسشویی خود رضایت کامل را داشته باشید
 6. سرعت دور تند برای خشک کردن مناسب نیست
 7. بین هر نوبت شستشو دستگاه 2 ساعت خاموش کنید
 8. پس از ماشین لباسشویی درب لباسشویی را باز نگه دارین

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در خمینی شهر

تعمیر کار ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک در خمینی شهر,
تعمیر کار ماشین لباسشویی تامسون خمینی شهر
تعمیر کار تایمر ماشین لباسشویی خمینی شهر,
تعمیرکار ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خمینی شهر,
تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی خمینی شهر,
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خمینی شهر,
تعمیر کار ماشین لباسشویی ال جی خمینی شهر,
تعمیر گاه مجاز ماشین لباسشویی ال جی خمینی شهر,
تعمیر گاه ماشین لباسشویی چیکو خمینی شهر,

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

 

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در خمینی شهر

تعمیر ماشین لباسشویی دوو خمینی شهر,
تعمیر ماشین لباسشویی  سامسونگ خمینی شهر,
تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات در خمینی شهر,
تعمیرات ماشین لباسشویی زاروتی در خمینی شهر,
تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس در خمینی شهر,
تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی در خمینی شهر,
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در در خمینی شهر,

برای نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ دراصفهان و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان نیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات ما اشنا شوید.

لینک های مفید

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی در خمینی شهر کجاست؟

نمایندگی تعمیر لباسشویی در شاهین شهر کلیه خدمات ماشین لباسشویی را با بهترین خدمات و پشتیبانی انجام می دهد.

تعمیر لباسشویی در محل و منزل خمینی شهر می باشد

کلیه خدمات تعمیرات و در محل و منزل شما در خمینی شهر صورت می گیرد تا نیازی به جابجایی لباسشویی خود نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *