تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان

.. فریزرتعمیر یخچال در اصفهان بابهترین کارشناسان و متخصصین در آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر . برای کسب اطلاعت بیشتر و بیان مشکل خود با شماره ( ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ – اشرفی -عضو اتحادیه) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و در حل مشکل شما را راهنمایی کنند. با ما آسوده باشید !!!

دسترسی سریع به محتوا

تعمیر یخچال در اصفهان

یکی از وسایل خانگی و اگر بگویم تنها وسیله خانگی که خرابی آن استرس را بر ما وارد می نماید یخچال می باشد گزاف نگفته ایم ، مخصوصا اگر خرابی یخچال در فصل گرما باشد.

خرابی یخچال کل اعضای خانواده مخصوصا خانم خانواده را با یک ناراحتی دچار میکند زیرا وسایل درون یخچال در صورت سرد نبودن یخچال فریزر خراب می شوند.

همه تلاش میکنند در اسرع وقت یک شرکت و مجموعه تعمیراتی را  در اصفهان پیدا کنند تا تعمیرات یخچال در اصفهان را انجام دهند و این بار استرسی را سریعا رفع نماید ( تعمیر یخچال در اصفهان ) .

بیشتر بخوانید: فریزر گرمه یخچال سرد

تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

در ابتدا دنبال شماره نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان میگردیم اگر پیدا نکردیم دنبال یک مجموعه و تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان برای تعمیر یخچال فریزر و جلوگیری از خراب شدن وسایل داخل آن و بر داشتن این بار استرسی خرابی یخچال.

باید دنبال مجموعه برای تعمیر یخچال  فریزر در اصفهان بود تا خصوصیات و ویژگیهای مناسبی داشته باشد که در ادامه به خصوصیات یک نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و یک تعمیر کار سیار یخچال در اصفهان برای تعمیر یخچال در محل اصفهان را برای شما شرح خواهیم داد.

تنها توصیه ما این است برای تعمیر حتما از مجموعه که دارای علم تعمیر یخچال فریز و یا تعمیر یخچال ساید بای ساید داشته می باشد استفاده نمایید.

بیشتر بخوایند: نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان توسط تکنسیتن های آموزش دیده و مجرب در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان انجام میشود.

از این رو دیگر نگران تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان نباشد چرا که کارشناسان ما همواره آماده خدمات رسانی به تمام مناطق اصفهان و حومه میباشند.

از طرفی استفاده از قطعات غیر اصلی در این محصول ، نه تنها مشکل یخچال را برطرف نمیکند بلکه باعث ایجاد مشکل جدید برای آن میشود.

از این رو باید دقت داشته باشید که تعمیرکار حتما از قطعات اصلی استفاده کند برای این منظور میتوانید به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان مراجعه نمایید چرا که این مجموعه تنها از قطعات اورجینال شرکتی برای تعمیرات برند فریجیدر استفاده میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09137261409 – اشرفی تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر اجاق گاز در اصفهان

یخچال در اصفهان

بررسی ارور های یخچال 

در این بخش ارور های یخچال و علت به وجود آمدن آن را با هم بررسی میکینیم در صورتی که دانش فنی کافی ندارید از انجام دادن روش های توصیه شده جداٌ خودداری کنید و با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تماس بگیرید.

 • ارور SY CE و SY CF در یخچال

این ارور به دلیل بالا بودن قدرت ارتباط میباشد.
سیم کشی های بین صفحه کنترل و رابط کنترل را بررسی کنید تا دچار اشکال نشده باشند.

 • ارور EF و SY EF در یخچال

در صورتی که مدار فن تبخیر یخچال معیوب باشد این ارور رخ میدهد.
سیم کشی بین صفحه کنترل و فن تبخیر را چک نمایید.

 • ارور DF در یخچال فریجیدر

این ارور به علت معیوب شدن مدار یخ زدای و یا فقدان آن میباشد.
ابتدا سیم کشی های مدار یخ زدایی و صفحه کنترل را بررسی نمایید در صورت وجود مشکل با نمایندگی تعمیر یخچال در اصفهان تماس بگیرید.

 • ارور SH در یخچال فریجیدر

این ارور به  د لیل کوتاه شدن سنسور فریزر در نمایشگر فریزر میباشد.
برای رفع این مشکل ابتدا سیم کشی بین رزیستور برقی (سنسور دما) و صفحه کنترل را بررسی کنید در صورت نبود مشکل میبایست رزیستور را تعویض نمایید

بیشتر بخوانید: تعمیر پکیج در اصفهان

یخچال

 • علت ارور OP در یخچال

سنسور غذای تازه در نمایشگر غذای تازه (یخچال) کوتاه شده است.
برای رفع این مشکل نیز مثل روش قبل باید ابتدا سیم کشی بین رزیستور برقی (سنسور دما) و صفحه کنترل را بررسی کنید در صورت نبود مشکل میبایست رزیستور را تعویض نمایید.

 • علت SB 5B در یخچال

 ارور SB  در حالت سبت به وجود میاید.حالت سبت به صورتی است که بخش هایی از یخچال را از کار می اندازد حالت سبت با فشردن و نگه داشتن دکمه “” در دمای فریزر و در دمای یخچال “” به مدت پنج ثانیه روشن و خاموش می شود.

ارور 5B  برای هشدار دمای بالا به دلایل سلامتی فعال میشود. اگر هشدار دمای بالا در طول این مدت به خاطر دری که باز مانده، فعال شود، هشدار حدود 10 دقیقه به صدا در خواهد آمد.

سپس هشدار بطور اتوماتیک خاموش می شود و آیکون دمای بالای قرمزرنگ نمایش داده خواهد شد. حتی اگر در بسته باشد، آیکون دمای بالا همچنان نشان داده خواهد شد تا وقتی که حالت سبت خارج شود و آیکون صفر شود.

یخچال معمولاً زمانی که در بسته می شود، بدون هیچگونه خطای سبت/ تعطیلات عمل می کند.

 • علت ارور 5y EF در یخچال

این ارور به دلیل معیوب شدن مدار فن تبخیر است.
برای این منظور باید سیم کشی بین صفحه کنترل و فن تبخیر کننده را بررسی کنید.

بیشتر بخوایند: نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر در اصفهان

بخشی از مشکلات یخچال فریزر 

در این مقاله بخشی از مشکلات یخچال فریزر که کارشناسان ما به کررا با آن مواجه میشوند را با هم بررسی میکنیم.

چرا یخچال به اندازه کافی خنک نمیشود؟

 1. این مشکل به دلایل مختلفی به وجود می آید ساده ترین این دلایل انتخاب نشدن درجه مناسب برای دمای یخچال میباشد.
  با توجه به فصل و دمای خانه باید درجه مناسبی برای یخچال انتخاب شود.
 2. دلیل بعدی که باعث رخ دادن این اتفاق میشود بیش از حد پر کردن یخچال میباشد.
  زیادی پر شدن خیچال باعث کم شدن هوای داخل یخچال میشود و با هر بار بازو بسته شدن هم این میزان هوا کمتر هم میشود.
  همچنین در صورتی که غذا های بزرگ را در یخچال قرار میدهید باید دقت داشته باشید سرما ساز های یخچال را مسدود نکند.
 3. نبود فاصله میان موتور یخچال و دیوار پشتی یباعث میشود به فن یخچال هوای کافی نرسد در نتیجه یخچال به قدر کافی خنک نشود.
 4. نشت گاز یخچال هم سبب خنک نشدن داخل آن میشود.

بیشتر بخوانید : تعمیر مایکروویو در اصفهان

علت بوی نا مطبوع داخل یخچال چیست؟

علت بوی نا مطبوع داخل یخچال ممکن است وجود غذای فاسد داخل آن باشد اما ممکن است بعد از خارج کردن غذای فاسد همچنان یخچال بوی نامطبوعی داشته باشد در این حال باید تمام مواد غذایی را خارج کرده سسپس قفسه ها را بیرون آورده و با مواد شوینده مناسب شستوشو دهید.
پس از اتمام شستشو میتوانید برای اطمینان بیشتر یک فنجان سرکه و دو قاشق غذاخوری جوش شیرین را در یک پارچ آب داغ بریزید و مخلوط کنید سپس به وسیله یک آبپاش آن را به تمام قسمت های آبپاش اسپری کنید و با اسفنج تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

"<yoastmark

سرو صدا ولرزش یخچال

سرو صدای بلند یخچال بسیار آزار دهنده است و از طرفی ممکن است شما را برای سلامت دستگاه نگران کند. تعمیر یخچال در اصفهان برای رفع این مشکل لیستی را از دلایلی که باعث صدای زیاد یخچال میشود در اختیار شما قرار داده تا توسط این موارد بتوانید هنگام تماس گرفتن با نمایندگی شرح دقیقی از مشکل یخچال را به اپراتور ها بگویید.

 • تراز نبودن یخچال از اصلی ترین دلایل به وجود آمدن لرزش و صدای زیاد در یخچال میشود. این مورد نیاز به تعمیر ندارد و شما میتوانید با تراز کردن یخچال این مشکل را رفع نمایید.
 • شل شدن کمپرسور، رولر و سیم پیچ کندانسور میتواند از دلایل رایج لرزش و صدای بلند یخچال باشد.
 • سر و صدای زیاد یخچال می تواند به دلیل وجود مشکل در پره فن های کمپرسور و کندانسور باشد که با روغن کاری و یا تعویض فن می توان این مشکل را حل نمود.
 • موتور فن تبخیر کننده به علت استفاده طولانی مدت از یخچال ممکن است کهنه و یا خراب شده باشد و همین امر باعث ایجاد سر و صدا می شود که با تعمیر و یا تعویض آن مشکل حل میشود.

 

عمده عیوب یخچال که نیاز به تعمیرات دارند:

 • صدای غیر طبیعی یخچال فریزر
 • پاره شدن واشر یخچال فریزر
 • کارنکردن یخساز یخچال فریزر
 • مصرف بالای برق یخچال فریزر
 • از کار افتادن کمپرسور یخچال فریزر
 • یخ زدگی یخچال فریزر
 • آب در مخزن  یخچال وجود ندارد
 • چرا یخچال گرمه

البته  امکان دارد دلایلی دیگرهم وجود داشته باشد که ممکن است باعث  خرابی یخچال شود که نیاز به تعمیر یخچال فریزر در اصفهان باشد. در هر صورت میتوانید مشکل یخچال فریزر خود یا ساید یای ساید خود را برای تعمیرات با ما درمیان بزارید لطفا با شماره تماس حاصل فرمایید برای تعمیر ساید بای ساید در اصفهان نیز همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: علت روشن نشدن یخچال و روش های حل این مشکل

نکاتی برای:

 یخچال فریزر شما روشن نمی شود

در ابتدا مطمئن شوید اتصال سیم پریزر و یخچال بر قرار باشد میتوانید سه راهی را عوض کنید یا سه راهی را در دستگاه دیگر امتحان کنید اگر نشد. و در مرحله بعد مانیتور یخچال فریزر به دنبال از حالت تنظیمات کارخانه یا دمو بگردید. در این زمان چراغ های یخچال فریزر  و صفحه نمایشگر  یخچال فریزر روشن است ولی باز یخچال  کار نمی کند. گاهی اشتباهی که رخ می دهد موقع که یخچال فریزر نو فرستاده می شود به صورت حالت فروشگاهی ارسال می شود یا وقتی با دستمال شروع به تمیز کردن مانیتور یخچال فریزر میکنید باعث می شود این دکمه فشار داده شود اگر نشد با ما هماهنگ شوید ( تعمیر یخچال در اصفهان ).

یخساز یخچال فریزر کار نمی کند

با مشاهده صفحه مانیتور از قفل نبودن اگاه شوید چون قفل بودن باعث می شود یخساز کار نکند.
پس از اطمینانز اینکه که یخ ساز فعال است،اگر فعال نبود آن رافعال کنید از دفترچه راهنمای برند یخچال خود نیز میتوانید استفاده نمایید و همچنین از ابرسانی یه یخساز یخچال اگاهی لازم را کسب کنید یا گاهی کی از دلایل خرابی یخساز این است که یخ داخل آن گیر کرده باشد میتوانید با سشوار گرمش کنید.

یخچال فریزر بیش از حد سرد است 

اگر  تازه  یخ زیادی استفاده کرده اید  امکان دارد برای ایجاد یخ در یخچال فریزر دمای یخچال را پایین امده باشد. برای اطمینان بیشتر تقریبا بیست چهار ساعت منتظر بمانید بعد بررسی کنید که آیا دمای یخچال فریزر به حالت طبیعی برگشته است.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان

شماره تماس تعمیرات در نمایندگی یخچال فریزر فریجیدر در اصفهان به شرح زیر می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره :09137261409 اشرفی – تماس بگیرید.

 

چرا مجموعه اصفهان تعمیر برای تعمیر یخچال فریزر؟؟

مجموعه اصفهان تعمیر با دارا بودن بیش از دو دهه در تعمیر یخچال در اصفهان و تعمیر یخچال فریزر در اصفهان دارای متخصصین با تجربه و اهل علم و فن می باشد.

که تمام تلاش این مجموعه برای تعمیر یخچال در اصفهان کسب رضایت کسانیست که نیاز به تعمیر کار یخچال در محل اصفهان می باشند تا یخچال خود را تعمیر کنند.

ویژگیهای آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر :

 • گارانتی تعمیرات یخچال پس از تعمیر
 • سرعت عمل و حضور بالا یخچال
 • تجربه فراوان برای تعمیر یخچال در اصفهان
 • دارای علم و فن برای
 • استفاده از قطعات فابریک
 • هزینه مناسب سرویس
 • کارشناسان مختص هر برند
 • سرعت عمل و حضور بالا یخچال

گارانتی تعمیرات یخچال پس از تعمیر یخچال در اصفهان

مجموعه اصفهان تعمیر انقدر به مجموعه و تعمیرکاران یخچال خود ایمان دارد که وقتی پس از تعمیر یخچال در اصفهان به مدت ۳۶۵ روز گارانتی میکنیم یعنی اگر قسمتی که ما تعمیر میکنیم به مدت یکسال اگر موردی برایش پیش آمد ما موظف به تعمیر آن میباشیم تا مشکل آن را دفعه دوم به صورت رایگان تعمیر کنیم.

"<yoastmark

سرعت تعمیر بالا و حضور به موقع

تعمیر کار یخچال ما موظف می باشند پس از یک ساعت از تماس شما در محل حضور بیابند و سریع مشکل یخچال شما را بر طرف سازند.

دارای علم و فن برای تعمیر یخچال در اصفهان

کلیه تعمیر کاران ما دارای تجربه فراوان می باشد و بالای هزاران یخچال را تعمیر کرده اند و با انواع مشکلات و خرابی های یخچال در اصفهان  آشنا هستند.

یعنی با توضیحات که صاحب یخچال توضیح می دهد کارشناس ما مشکل یخچال را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر یخچال میکنند و با این عمل سعی بر رضایت مشترین خود داریم.

دارای علم و فن برای تعمیر یخچال در اصفهان

کلیه متخصصین یخچال در دپارتمان یخچال مجموعه اصفهان تعمیر از علم و آگاه نسبت کلیه یخچال های وبرندهای مختلف هستند و دورهای متفاوت را دیده اندو خود مجموعه اصفهان تعمیر موظف می باشد.

هر ۴ ماه یکبار به برگزاری دوره های علمی و آشنا کردن متخصصین یخچال به فن اوری روز یخچال کند و متخصصین با فن اوری وبرندهای روز هم آشنایی داشته باشند تا اگر یخچالی نیاز به تعمیر خاص داشت و سیستم روز اروپایی استفاده میکرد.

تعمیر کار سیار در اصفهان بتواند به راحتی یخچال را تعمیر نماید و همشهریان عزیز از بابت تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و هم مدل یخچال فریزر ساید بای ساید در اصفهان  نگرانی نداشته باشند.

تعمیر کار یخچال در محل اصفهان

استفاده از قطعات فابریک

نکته که باید حتما در تعمیر یخچال به آن اشاره و توجه نمود این مبحث می باشد که باید برای تعویض از قطعات فابریک استفاده کنند مجموعه اصفهان تعمیر کلیه تعمیر کاران یخچال خود را موظف کرده در ابتدا تمام تلاش را برای تعمیر قطعه یخچال بکنند.

تا هم قطعه فابریک حفظ شود و هم در هزینه صرفه جویی تعمیر یخچال در اصفهان حفظ شود و از این باب دوباره رضایت شمارو در تعمیرات یخچال در اصفهان را حفظ نماییم از این رو همیشه با نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان هماهنگ شوید تا تعمیرات شما بدون نقص اتفاق بیوفتد.

کارشناسان مختص هر برند

ما برای هر برند کارشناسان متخصص تعمیر یخچال در اصفهان  و فنی کاران مختص آن برند را داریم  که دوره های ان یخچال را در نمایندگی آن کمپانی دیده اند پس اگر شما یخچال تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ویترینی و صنعتی برندهای امرسان ، سامسونگ ، ال جی ، جنرال الکتریک ، اسنوا ، الکترواستیل ، یخساران ، پارس ، سونیا ، هیمالیا ، دونار ، سینجر ، ارج، یخساران ، آاگ ، بلومبرگ ، دوو ، بوش ، هایسنس  ، کندی و…در اصفهان همراه ما باشیدو هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

تعمیر یخچال در محل اصفهان

به دلیل انکه جابجایی یخچال فریزر سخت می باشد و ممکن است در حین جابجایی  صدمه یا ضربه ببیند باید تعمیر کار یخچال در محل  حضور یابد و اقدام به تعمیر یخچال در منزل کند و رضایت شما  را بر آورده کند.

هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان بستگی به نوع خرابی و عیب یخچال شما دارد و این مساله قیمت هزینه تعمیرو سرویس را مشخص می نماید. اما مجموعه اصفهان تعمیر به این مطلب تاکید دارد که هزینه دریافتی باید منصفانه و با انصاف باشد و خیلی مناسب تر از بقیه همکاران باشد و کیفیت نیز همیشه در وهله بالا قرار گیرد.

تمام تلاش ما رضایت شما برای تعمیرات یخچال در اصفهان و یا تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان و یا تعمیرات ساید بای ساید در اصفهان باشد.

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر یخچال در محل اصفهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین تعمیر کاران متخصص و قابل اتکا برای تعمیر یخچال در اصفهان و تعمیر فریزر در اصفهان می توانید با مجموعه اصفهان تعمیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند قابل ذکر است مهم نیست یخچال فریزر و یا ساید بای ساید شما چه برندی باشد ما برای هر برند یخچال تعمیر کاران متخصص آن برند را برای تعمیر یخچال فریزر داریم  آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر دارای دهها تعمیر کار حرفه ایی یخچال و لوازم می باشد ( تعمیر یخچال در اصفهان ) .

ما  برندهای معتبر و معروف از جمله ال جی ، سامسونگ، دوو ، جنرال الکتریک، فریجیدر، ویرپول، کنمور، بوش ، الکترولوکس، آمانا ، یخساران ، اسنوا  ، امرسان و… را تعمیر میکنیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

همچنین از دیگر خدمات سرمایشی ما :

اصفهان تعمیر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان و تعمیر بوش  و نمایندگی تعمیرات دوو در اصفهان ،  نمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهان می باشد.

 

نمایندگی اسنوا در نجف آباد

نمایندگی اسنوا در نجف آباد عرضه کننده کلیه محصولات اسنوا و ارائه کلیه جشنواره و تخفیف بسیار عالی بر روی کلیه محصولات اسنوا مانند یخچال فریزر، لباسشویی ، ظرفشویی ، اجاق گاز ، تلویزیون و… برند اسنوا را در خمینی شهر میتوانید تهیه کنید.

برای خرید با قیمت مناسب 09132070430

ابتدا برای اطلاع از لیست قیمت محصولات اسنوا کلیک کنید.

نمایندگی اسنوا در نجف آباد

نمایندگی اسنوا نجف آباد ارائه دهنده لوازم خانگی اسنوا در خمینی شهر می باشد.

 • نمایندگی فروش اجاق گاز اسنوا در نجف آباد
 • نمایندگی فروش یخچال اسنوا در نجف آباد
 • نمایندگی فروش تلویزیون اسنوا در نجف آباد
 • نمایندگی فروش ظرفشویی اسنوا در نجف آباد
 • نمایندگی فروش ماشین لباسشویی اسنوا در نجف آباد

تلفن دفتر مرکزی اسنوا در نجف آباد

تلفن دفتر مرکزی اسنوا در نجف آباد یا شماره تماس دفتر مرکزی با شماره چهار رقمی 1699 بدون پیش شماره تماس بگیرین.

خدمات پس از فروش اسنوا در نجف آباد

خدمات پس از فروش اسنوا در نجف آباد و تعمیر لوازم خانگی اسنوا میتوانید با شماره تماس خدمات پس از فروش اسنوا 1699 تماس بگیرین تا مشکلات خدمات پس از فروش و شماره نصب و راه اندازی اسنوا را برای شما انجام دهند.

نمایندگی تعمیرات اسنوا اصفهان

خرید محصولات اسنوا در نجف آباد

خرید محصولات اسنوا در تهران میتوانید با این نمایندگی فروش اسنوا در تهران هماهنگ شوید.

نمایندگی تعمیرات اسنوا در نجف آباد

برای نمایندگی تعمیرات اسنوا در نجف آباد می توانید با ما همراه شوید. برای نمایندگی تعمیر اسنوا در نجف آباد و برای نمایندگی نصب اسنوا در نجف آباد نیز اینجا مراجعه کنید.

نمایندگی اسنوا در نجف آباد کجاست؟

نمایندگی اسنوا در کلیه شهرهای نجف آباد آماده فروش محصولات با کیفیت اسنوا می باشد.

محصولات اسنوا چیست؟

محصولات اسنوا شامل یخچال فریزر دو طبقه، ساید، دوقلو ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، اجاق گاز و جارو برقی می باشد.

اسنوا ساخت کجاست؟

کارخانه اصفهان در شهر اصفهان و شهرک صنعتی مورچه خورت می باشد و کلیه محصولات آن ساخت داخل می باشد.

علت روشن نشدن مایکروفر

علت روشن نشدن مایکروفر را در این مقاله شرح میدهیم با پیشرفته شدن تکنولوژی و اضافه شدن آن به زندگی روزمره بسیاری از مشکلات و سختی های بشر به سادگی حل شده است . بنابر اعلام سرویس برتر، یکی از این مشکلات اساسی مسئله زمان می باشد . در هر کاری و در هر موردی زمان بسیار نقش پر رنگ و تاثیرگذاری را دارد.یکی از ابزار پیشرفته که توانسته است مشکل طول زمان را حل کند ماکروفر می باشد.

ماکروفر ها کمک کرده اند که با کاهش زمان مصرفی برای گرم کردن و یا پختن غذا به انسان کمک شایانی کنند. اما این وسیله هم به مانند تمامی وسایل برقی، مکانیکی و الکترونیکی نیازمند سرویس و تعمیر ماکروفر است .

علت روشن نشدن مایکروفر

در این متن سعی شده یکی از مشکلات متداول ماکروفر که علت روشن نشدن مایکروفر است و طریقه حل آن بیان شود تا به این وسیله نمایندگی تعمیر ماکروفر بتواند نیازی کوچکی از شما را برآورده کن با ما همراه باشید.

بوی سوختگی

اگر در داخل و یا خارج ماکروفر خود دود و یا بو ناشی از سوختن کنیم احساس کردیم چه ؟ این دود و یا بو از کجاست و آیا خطری جدی است یا خیر؟

در ابتدا باید بیان شود که دود و یا بو وقتی به وجود می آید که یک یا چند وسیله در داخل و یا خارج ماکروفر در حال سوختن باشد در این هنگام در چند مورد می توانید مشکل را خودتان برطرف کنید و در باقی موارد احتیاج به مرکز و یا نمایندگی تعمیرات ماکروفر دارید.

دود و بوی سوختگی در ماکروفر

 با توجه به یافته های مرکز تعمیرات ماکروفر سامسونگ تنها وسیله قابل سوختن و ایجاد بو و دود در بیرون ماکروفر کابل برق دستگاه می باشد.

این کابل برق ممکن است به صورت دو شاخه ارت دار باشد که شما از یک تبدیل سه به دو برای استفاده از دستگاه کمک می گیرید و یا دو شاخه معمولی است.

در هنگام بروز دود و یا بو اولین کاری که انجام می دهیم کشیدن کابل برق از داخل پریز برق است.

به کابل نگاه می کنیم اگر پلاستیک دو شاخه یا تبدیل سه به دو سوخته و در حال آب شدن بود متوجه می شویم که این دود از کابل است که حال یا تبدیل را تعویض می کنیم و یا برای تعویض کامل کابل به نمایندگی تعمیرات ماکروفر مراجعه خواهیم کرد.

دقت کنید که ممکن است بر اثر این سوختن کابل به شدت داغ شده باشد  پس برای جلوگیری از سوختن دست اجازه بدهیم که ده دقیقه بگذرد و سپس اقدام به انجام کارهای فوق کنیم.

لوازم خارجی که باعث کار نکردن ماکروفر می شود

 با توجه به تجربیات مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر ال جی سه وسیله در قسمت پشت دستگاه قرار دارد که ممکن است بر اثر استفاده بسوزد و تولید دود و بو کند.

 1. ترموستات
 2. ترانس های ولتاژ
 3. رله برد

هر کدام از این سه قطعه در داخل خود قسمت پلاستیکی دارند که بر اثر حرارت و یا کار کرد بیش از اندازه ممکن است داغ شده و قسمت پلاستیکی آن آب شود و بدون تردید این سوختن با دود شدید و بوی پلاستیک سوخته وحشتناک همراه است.

در هر سه قطعه شما کاری غیر از خاموش کردن دستگاه و تماس با نمایندگی تعمیرات ماکروفر نمی توانید انجام دهید.

بعد از تماس شما تکنسین های مجرب ما وارد عمل شده و قطعه معیوب را پس از شناسایی تعویض خواهند کرد.

هر کدام از قطعه های فوق بسیار مهم بوده و این کار حتما باید توسط کارشناس با تجربه انجام شد تا خدای ناکرده مشکلات بعدی و بدتری برای دستگاه شما بوجود نیاید.

لوازم داخلی که درون ماکروفر باعث ایجاد دود می شوند

 با توجه به گفته های  مرکز تعمیر ماکروفر پاناسونیک سه قطعه نیز در داخل درب ماکروفر قرار دارند که ممکن است باز بر اثر سوختن با دود و بو همراه باشند.

این قطعات به مانند کابل قابل مشاهده برای شما هستند بدون نیاز به باز کردن پیچ های دستگاه  اولین قطعه محافظ اشعه دستگاه است که در سمت راست و با بالای دستگاه قرار دارد.

این قطعه فقط در صورت اشتباه فردی ممکن است بسوزد که این اشتباه شامل قرار دادن ظروف فلزی یا دور طلایی در داخل ماکروفر است و یا شسته شدن این قطعه با مواد شیمیایی هست.

سوختن این قطعه بیشتر با بو همراه است تا دود.

اگر برای اولین یا دومین بار این اشتباه را انجام می دهید می توانید بدون نیاز به نمایندگی تعمیرات ماکروفر مشکل خود را با انجام ندادن اشتباه برطرف کنید.

ولی اگر مدت زمان زیادیست که این کار را انجام می دهید حتما باید کارشناسان تعمیر ماکروفر به شما مراجعه و محافظ اشعه دستگاه شما تعویض گردد.

کوبل زیر سینی

دومین قطعه داخل ماکروفر کوبل زیر سینی است.

این کوبل پلاستیکی بوده و وظیفه چرخش سینی ماکروفر را برعهده دارد.

اگر حرارت داخل ماکروفر به مدت طولانی زیاد باشد این قطعه پلاستیکی می سوزد و تولید دود خواهد کرد و به اصطلاح دفورمه خواهد شد.

برای حل مشکل شما باید با تماس با نمایندگی تعمیرات ماکروفر اقدام به خرید قطعه کرده و آن را تعویض کنید.

المنت باعث دود کردن و بوی سوختگی می شود

و آخرین دلیل برای دود و بوی سوختگی ماکروفر دودی است که از قسمت المنت های دستگاه مشاهده میشود.

هر ماکروفر دو الی شش المنت دارد که در پشت بالا و پایین ماکروفر قرار دارند.

استفاده از ماکروفر سبب می شود که چربی ها و ذرات غذا روی این المنت ها قرار گیرد و با روشن شدن المنت و داغ شدن آن در ابتدا این چربی ها و ذرات خواهند سوخت.

برای حل شدن این مشکل شما باید بگذارید که کار دستگاه ادامه پیدا کند تا تمامی ذرات و چربی ها سوخته شده و دیگر روی المنت باقی نماند.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی در اصفهان

نمایندگی بوش در اصفهان

نمایندگی بوش در اصفهان

نمایندگی بوش در اصفهان busch دارنده وسایلی یخچال ساید – لباسشویی – تلویزیون – ظرفشویی ساید بای ساید بوش و… با قیمت کناسب در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

خرید و تعمیرات

09132070430 ایرانپور تماس بگیرین

نمایندگی بوش در اصفهان

نمایندگی بوش در اصفهان ارائه کننده کلیه خدمات خرید لوازم خانگی بوش در اصفهان و نمایندگی تعمیرات بوش در اصفهان تماس بگیرین.

نمایندگی فروش ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

لباسشویی های بوش در اصفهان ، در زمینه شست و شوی لباس پیشرفت های زیادی داشته اند که از جمله آن ها اضافه کردن لباس های فراموش شده پس از شروع فرآیند شستشو می باشد که قابلیت Add Wash نام دارد. این لباسشویی ها از طریق اپلیکیشن مخصوصی که روی تلفن همراه و یا تبلت شما نصب می شود، شروع و پایان فرآیند شستشو را اطلاع خواهد داد. از دیگر ویژگی های لباسشویی های بوش می توان به تکنولوژی Super Speed اشاره کرد که پروسه شستشو را سرعت بخشیده و به کمتر از یک ساعت کاهش می دهد. لباسشویی های بوش حفظ انرژی را تضمین می کند.

انواع ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

یکی مهمترین وسایل هر خانه‌ای ماشین لباسشویی بوش در اصفهان است. ماشین لباسشویی‌های امروزی نقش پر رنگی در برآورده کردن یکی از اصلی‌ترین نیازهای زندگی روزمره ما یعنی نظافت، بازی می‌کنند، به همین دلیل به سرعت در حال پیشرفت هستند. ماشین‌های لباسشویی‌ بوش در اصفهان جدید با کمترین مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارند. شما می‌توانید جدیدترین مدل‌های ماشین لباسشویی را در سایت دیجی‌کالا مشاهده کنید و سفارش دهید.

با توجه به اندازه و مدل آشپزخانه‌های امروزی شما می‌توانید انتخاب‌های متنوعی داشته باشید. ماشین‌های لباسشویی بوش در اصفهان چند مدل هستند. ماشین لباسشویی سطلی یا درب از بالا و ماشین لباسشویی درب از جلو که بسیار پر طرفدار است.

برای خرید ماشین لباسشویی بوش در اصفهان مناسب باید مواردی چون تعداد افراد خانواده و فضای آشپزخانه خود را در نظر بگیرید. برای خانواده‌های بزرگ باید به دنبال ماشین لباسشویی با ظرفیت بالا بگردید که در یک بار استفاده بتوانید حجم زیادی از لباس را در آن‌قرار دهید تا مجبور به استفاده مکرر از لباسشویی در طول روز نباشند. به این صورت در مصرف انرژی هم صرفه جویی می‌شود.

تمام لوازم خانگی برقی برچسب میزان مصرف انرژی دارند. لوازم برقی که میزان مصرف انرژی آن‌ها زیر A قرار گرفته است، ماهانه هزینه زیادی برای پرداخت قبض برق روی دست شما می‌گذارد. برای جلوگیری از این موضوع شما می‌توانید با بررسی جدول ماشین‌های لباسشویی بوش در اصفهان میزان مصرف انرژی آن‌ها را بررسی و با هم مقایسه کنید.

نمایندگی بوش در اصفهان
نمایندگی بوش در اصفهان

نمایندگی فروش ساید بای ساید بوش در اصفهان

ساید بای ساید مدل FSR بوش با ظاهری عالی و ظریف، متناسب آشپزخانه مدرن شما است. ساید بای سایدی 34 فوت که به دلیل داشتن کشوهای عمیق بسیار جادار می باشد. از ویژگی های این یخچال فریزر بوش طبقات آن می باشد که انعطاف پذیر می باشد و در مواقع لازم تا می شود. ساید بای ساید FSR مجهز به درب Food Showcase است که امکان دسترسی سریع و آسان به مواد غذایی پر استفاده را به شما می دهد. همچنین موتور سرمایشی دوقلو Twin Cooling Plus محیط مساعدی برای حفظ تازگی مواد غذایی ایجاد می کند.

نمایندگی فروش یخچال بوش در اصفهان

امروزه یکی از کالاهای اساسی که  در آشپزخانه‌ها مشاهده می‌شود و هم‌چنین دغدغه‌ی تازه‌عروس‌ها برای جهیزیه‌شان هم نیز است، انتخاب یخچال و فریزر با دوام و با قیمت مناسب است. ما شما را در این مطلب با انواع یخچال و فریزر و مزیت‌های هر کدام آشنا می‌کنیم.

یخچال فریزر تک درب بوش

این یخچال‌ها به دلیل کوچک بودنشان، فضای کمی را می‌گیرند و به طبع، قیمت کمتری نیز دارند. این نوع از یخچال و فریزر مناسب برای ادارات، هتل‌ها و میهمان‌خانه‌ها و فروشگاه‌ها است.

یخچال فریزر مدل فریزر بالا یا فریزر پایین

در این نوع از یخچال و فریزر از آن جایی که از اسمشان پیداست، بدنه به دو قسمت تقسیم شده و یا یخچال بالا قرار دارد و یا پایین. این نوع از یخچال فریزر جای کمتری می‌گیرند و اغلب یا قسمت یخچال بزرگ‌تر است و یا یخچال و فریزر به یک اندازه‌اند. خانواده‌ها بر حسب نیازشان، این نوع از یخچال فریزر را انتخاب می‌کنند.

تعمیر یخچال بوش در اصفهان

یخچال فریزر دو قلو  بوش

این نوع از یخچال فریزر هنوز هم طرفداران خاص خودش را دارد. در این نوع، یخچال و فریزر از یکدیگر جدایند ولی کنار هم قرار گرفته و مکمل هم می‌شوند، پس یخچال و فریزر دقیقا اندازه و قرینه‌ی هم‌اند؛ هر چند که می‌توان آن‌ها را در دو جای مختلف و جدا از هم نیز قرار داد. این نوع از یخچال و فریزر، برای خانواده‌های با جمعیت بالا توصیه می‌شود، زیرا در کنار هم حجم زیادی دارند، ولی یکی از مزیت‌های آن امکان جدا کردن و جابجایی آسانشان به ویژه در آپارتمان‌ها است.

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش اصفهان

یخچال فریزر ساید بای ساید یا به اختصار ساید را برخی در زمره‌ی یخچال فریزرهای دوقلو می‌دانند؛ ولی ساید یک تفاوت اساسی با نوع دوقلو دارد، آن هم این که نمی‌توان یخچال و فریزر را از هم جدا کرد و این دو قسمت بهم چسبیده‌اند، پس مکان بیشتری را اشغال می‌کنند. این نوع از یخچال و فریزر، پرطرفدارترین نوع‌اند، هم به خاطر زیبایی و هم به خاطر جا دار بودن و امکاناتی مثل یخ‌ساز و آب‌سردکن‌هایی که بر روی در آن‌ها قرار می‌گیرد. بهترین سایز برای یخچال فریزر ساید بوش را می‌توان 25 تا 27 فوت دانست، زیرا برای آپارتمان‌هایی با فضای متوسط و حتی بزرگ‌تر بسیار مناسب است.

یخچال فریزر در 3 درب اصفهان

این نوع از یخچال‌فریزرها بسیار مورد اقبال قرار گرفته‌اند. مهم‌ترین دلایل آن هم جاداری بسیار و هم‌چنین شکیل یا لاکچری بودن آن است. در این نوع از یخچال و فریزر، یخچال و فریزر یک تکه بوده ولی از یکدیگر با درب‌هایی جدا می‌شوند. برخی از مدل‌های آن دارای فریزر کشویی در قسمت پایین است و برخی دیگر نیز دو در بالا برای یخچال و دو در پایین برای فریزر دارند. این نوع از یخچال و فریزر را بیشتر به خانواده‌هایی که جمعیت بالا و هم‌چنین فضای نسبتا بزرگی در آشپزخانه دارند، توصیه می‌شود.

قیمت یخچال بوش

یخچال فریزرها بوش  بر حسب ساده بودن یا امکانات متعدد داشتن، فوت و اندازه‌ی یخچال، برند و کارخانه‌ی تولیدی و ایرانی و خارجی بودنشان، دارای قیمت‌های متفاوت‌اند. برخی از یخچال‌فریزرها ساده‌اند، یعنی امکانات متعددی ندارند و فقط همان کاربرد اصلی یخچال و فریزر یعنی سرمایش مواد خوراکی را بر عهده‌دارند که مسلما قیمت ارزان‌تری نسبت به انواع لاکچری و پرکاربردشان دارند. اندازه و سایز هم در خرید یخچال فریزر مناسب برای خانواده‌ها حایز اهمیت است. اندازه‌ی آن‌ها از 12 فوت گرفته تا 36 فوت‌اند که خانواده ها متناسب با فضای خانه‌ی‌شان، جمعیتشان و از همه مهم‌تر توانایی مالی‌شان می‌توانند هر کدام را که تمایل دارند، خریداری کنند.

نمایندگی تعمیرات بوش در اصفهان

نمایندگی فروش ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان

برای نمایندگی فروش ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان

ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان

با خرید ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان می‌توانید با ظرف شستن با دست خداحافظی کنید. در سبک امروزی زندگی وقتی برای کنار ظرفشویی بوش در اصفهان ایستادن و ظرف شستن وجود ندارد. ماشین‌های ظرفشویی جدید می‌توانند انواع ظرف‌های مختلف از قابلمه گرفته تا شیشه‌ و کریستال را به سرعت بشوید و آب بسیار کمتری نسبت به شستشو با دست مصرف کند.

انواع ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان

به طور کلی 2 نوع ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان در بازار وجود دارد. ماشین ظرفشویی رومیزی و ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان ایستاده یا مبله. کسانی که خانواده کوچکی دارند و یا خانواده‌هایی که زیاد آشپزی نمی‌کنند می‌توانند یک ماشین ظرفشویی رومیزی با ظرفیت کم انتخاب کنند. ماشین ظرفشویی‌های بزرگ که معمولا ایستاده هستند، برای خانواده‌ها بزرگ‌تر و یا کسانی که به آشپزی علاقه دارند مناسب است. پس قبل از خرید باید ظرفیت ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان خود را انتخاب کنید.

ظرفیت ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان معمولا براساس تعداد مشخص می‌شود. کوچکترین ماشین‌های ظرفشویی بوش در اصفهان  4 تا 6 نفره هستند و بیشترین ظرفیت در ماشین ظرفشویی‌های خانگی 14 نفره است. این نوع ماشین ظرفشویی‌های بوش در اصفهان بزرگ چند طبقه هستند و با قابلیت تنظیم ارتفاع، قابلمه و ظروف بزرگ را به راحتی در خود جای می‌دهد. یک خانواده با جمعیت متوسط می‌توانند ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان بین 8 نفره تا 12 نفره انتخاب کنند که در هر بار استفاده تعداد قابل توجهی ظرف در آن شسته شود و مجبور به استفاده از ماشین ظرفشویی بیش از یک بار در روز نشوند.

خرید بهترین انواع ظرفشویی بوش

اگر به دنبال خرید بهترین ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان هستید، به سراغ برندهای بوش، ال جی، بوش بروید. این برندها انواع ماشین ظرفشویی رومیزی و ایستاده را به بازار عرضه می‌کنند. در گروه ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان ، می‌توانید پس از انتخاب نوع ماشین ظرفشویی که ایستاده یا رومیزی باشد، برند مورد نظر خود را از میان برندهای ایرانی و غیر ایرانی انتخاب کنید.

قیمت ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان با توجه به میزان ظرفیت، تعداد برنامه‌های شستشو و میزان مصرف انرژی بستگی دارد. برای مطلع شدن از این مشخصات می‌توانید به دیجی‌کالا سر بزنید و قیمت ماشین ظرفشویی های مختلف را مقایسه کنید و ظرفشویی مناسب خود را سفارش دهید.

محصولات بوش در اصفهان
محصولات بوش در اصفهان

نمایندگی مایکروویو بوش در اصفهان

انواع اجاق مایکروویو بوش در اصفهان

اگر شما هم برای آشپزی کردن وقت زیادی ندارید و اگر می‌خواهید غذای خود را خیلی سریع و در بشقاب‌تان گرم کنید، یک ماکروفر بوش در اصفهان  به خوبی نیاز شما را برآورده می‌کند. یک ماکروفر خوب می‌تواند به سرعت گوشت را یخ‌زدایی کند، غذای شما را کاملا گرم کند و به همان خوبی هم برای شما غذا بپزد.

امروزه نیاز به مایکروویو بوش در اصفهان و هر وسیله‌ای که به کارهای روزمره سرعت ببخشد، شدیدا احساس می‌شود. انواع اجاق مایکروویو در بازار وجود دارد که به دو دسته کلی رومیزی و تو کار تقسیم می‌شوند. شما باتوجه به فضای آشپزخانه خود می‌توانید مایکروویو مناسب خود را انتخاب کنید. اگر قصد خرید یک مایکروفر بوش در اصفهان جدید دارید، مایکروفر توکار ظاهری بسیار مدرن و زیبا دارد و فضای کمتری در آشپزخانه اشغال می‌کند. می‌توان جای آن را در میان کابینت‌ها تعبیه کرد و رنگ آن را با فر، گاز و یخچال هماهنگ کرد و ظاهری مدرن به آشپزخانه داد.

در میان مدل‌های مختلف اجاق مایکروویو بوش در اصفهان ، شما می‌توانید، مدل مورد نظر خود را با بررسی جدول مشخصات هر کالا در فروشگاه بوش در اصفهان پیدا کنید.

تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان

خرید بهترین اجاق مایکروویو ( ماکروفر ) بوش

مایکروویوهای رومیزی پرفروش‌ترین نوع مایکروویو هستند و می‌توان آن‌‌ها را در هر آشپزخانه‌ای پیدا کرد. برندهای مطرحی مثل بوش ، ال جی، پاناسونیک و دوو، امکانات زیادی به مایکروویوهای رومیزی جدید اضافه کردند. مایکروویوهای امروزی دیگر فقط برای گرم کردن غذا و پاپ کورن درست کردن نیستند و برنامه‌های پخت و گریل کردن غذا هم به آن‌ها اضافه شده‌است. شما می‌توانید با استفاده از منوی پخت اتوماتیک به راحتی غذا بپزید و از سرعت آشپزی لذت ببرید.

قیمت مایکروفر به قابلیت‌ها و البته ظرفیت آن‌ها بستگی دارد. ظرفیت مایکروفرها بر اساس لیتر اندازه‌گیری می‌شود. برای خرید مایکروفر باید تعداد افراد خانواده و فضای آشپزخانه خود را در نظر داشته باشید. در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، شما می‌توانید مایکروفر خود را از بین ظرفیت‌ 20 لیتر تا 50 لیتر سفارش دهید.

برندهای ایرانی مثل اسنوا فعالیت بسیار خوبی در زمینه لوازم خانگی برقی دارند و این امکان را به شما می‌دهند که یک ماکروفر بسیار مناسب با قیمت ارزان خریداری کنید که تمام ویژگی‌های یک ماکروفر خوب را با قیمت پایین‌تر دارد.

نمایندگی فروش تلویزیون بوش در اصفهان

تلویزیون QLED بوش ، تلویزیونی از آینده… بوش به لطف نوآوری و خلاقیت طراحی، ویژگی های منحصر به فردی را در تلویزیون QLED به کار گرفته است. تکنولوژی کوانتوم دات به منظور ارائه کیفیت تصویر بالاتر، ضخامت کم و باریک بودن تلویزیون،ریموت کنترل منحصر به فرد، طراحی شیک و مدرن، پنل فوق مشکی، زاویه تماشای گسترده و در نهایت هوشمندی تنها بخشی از ویژگی هایی است که بوش با توجه به نیاز شما در این تلویزیون جدید به کار برده است. QLED، یک تلویزیون متناسب با محیط زندگی مدرن شما…

تلویزیون بوش در اصفهان

تلویزیون های بوش ، نمونه ی بارز با کیفیت ترین تلویزیون های موجود در بازار هستند که در کیفیت تصویرهای qled , 4K Full Hd ,با تکنولوژی های پیشرفته Ultra Clean View ، تصویری فوق العاده را در اختیار خریداران خود قرار می دهند. تلویزیون های هوشمند بوش ، رتبه 1 تلویزیون در جهان ، مرز میان بیننده و تلویزیون را به حداقل می رسانند.

قیمت تلویزیون های بوش در اصفهان

مشتریان گرامی تلویزیون های بوش می توانند جهت مشاهده قیمت تمامی تلویزیون های شرکت بوش به وبسایت نمایندگی رسمی تلویزیون بوش مراجعه نمایند و بروزترین قیمت هارو از طریق وبسایت محموعه مشاهده نمایند

خرید تلویزیون های بوش اصفهان

خریداران گرامی تلویزیون های شرکت بوش ، میتوانند از طریق مراجعه به وبسایت نمایندگی رسمی بوش در اصفهان و یا با مراجعه به شعب هروی و سعادت آباد اقدام به خرید محصولات اورجینال شرکت بوش نمایند.

فروشگاه بوش در اصفهان

در کشور ما کارخانه‌های تولید یخچال و فریزر وجود دارند که کالاهای با کیفیتی می‌سازند و به نسبت مدل خارجی‌شان به صرفه ترند. مشهورترین برندهای ایرانی شامل یخچال و فریزر اسنوا، امرسان، پارس، الکترواستیل، هیمالیا اند. معروف‌ترین برندهای خارجی یخچال که در ایران هم نمایندگی دارند، شامل: جنرال آمریکایی، ال جی، بوش ، هاینس و… اند. گران‌ترین  برند، یخچال و فریزر بوش در اصفهان است که قیمت این برند معمولا بیشتر از سایر یخچال‌ها و فریزرها فروشگاه بوش در اصفهان است.

شما می‌توانید انواع برند یخچال فریزر های معتبر و معروف ایرانی و خارجی مانند اسنوا، امرسان، یخچال دوقلوی بوش و حتی فریزر تک اسنوا و فریزر تک امرسان و یا جدید ترین مدل یخچال ساید و انواع دیگر یخچال را از فروشگاه  بوش در اصفهان خریداری کنید و نهایت رضایت و اطمینان را از خرید خود داشته باشید.

نمایندگی ال جی اصفهان

از یخچال اسنوا راضی هستید؟

از یخچال اسنوا راضی هستید؟ وقتی کسی میخواهد برای جهیزیه یا بعد از مدتی کار کشیدن از یخچال فریزر خود و کهنه شدن آن میخواهید، یخچالی بخرید و از این سایت به اون سایت و ازاین فروشگاه به اون فروشگاه میرید تا یه برند را انتخاب کنه بعد میرسه به برند اسنوا و پیش خودش میگه بزار برم از کسی که یخچال اسنوا داره بپرسه: از یخچال اسنوا راضی هستید؟

در اینم مقاله به صورت عامیانه و ادبیات غیر رسمی به این سوال پاسخ میدهیم

برای خرید ارزان درب کارخانه اینجا کلیک کیند

از یخچال اسنوا راضی هستید؟

اول اگر میخواین بدون اسنوا کجاست و تولید کجاست این مقاله رو بخونید ؟ اسنوا ساخت کجاست تا یه چهار چوب از زحمات بچه ها این کارخانه بخونید و حالا که فهمیدین که اسنوا مال کجاست بریم دنبال مقاله.

وقتی سوال از یخچال اسنوا راضی هستید؟ میمونید نرید از جاریتون یا خواهر شوهرتون مشورت بگیرین آخه اون چه میدونه اسنوا خوبه یا بد. اصلا تو بحث هر چیزی نمونه آماری باید زیاد باشه. احتمالا آمار و احتمالات پاس کردین تو دانشگاه اگرم نکردین باید بدونید تو هر چیزی نمونه آماری باید مشخص و تعداد مشخص باشه.

حالا اینکه جاری دختر خاله ی همکارتون سره کار اسنوا خرید و به ازش میپرسید از یخچال اسنوا راضی هستید نشد منبع اطلاعات. بله تو هر برندی حالا مثلا بنز از تو 1000 تا فروشش همه 1000 تا راضی میشن؟ قطعا نه. چند وقت پیش نشنیدین کمپانی تویوتا نزدیک چند هزار خودرو رو برگشت زد تا برگردن از پیش مشتریاش چون یه مشکل داشتن.

ببین لیست نمایندگی اسنوا هم اینجا اوردم ببینید. شرایط خرید اقساطی اسنوا 36 ماهه و خرید اسنوا با چک هم اینجا آوردم .
. حالا بریم ادامه

یخچال اسنوا چطوره؟

یخچال اسنوا چطوره؟ ببینید من نمیگم اسنوا همه چیز تمامه اما تو برندهای ایرانی بهترین هست. یک کارخانه باچندین هزار پرسنل آبرو اعتباری که ایجاد کرده رو الکی با جنس بد به باد نمیده. . اول یخچال فریزر اسنوا 10 سال گارانتی موتورش هست 2 سال هم کل وسیله خب دیگه چی چی میخاین؟

بعد 10 سال هم کی مرده کی زنده.

میزان رضایت مردم از یخچال اسنوا

میزان رضایت مردم از یخچال اسنوا من نمیگم صد درصد هست اما 95 درصد به بالاست قطعا بخرین پشیمون نمیشین. حالا شاید از هر 1000 تا یه جنس مورد پیدا میکنه دلیل نمیشه 999 ندید بگیرم. بعدشم برای اون 1 نفر هم اگر نصب راه اندازی بشه و مورد داشته باشه کارخانه موظف به عوض کردنش هست و تا کنون هم کرده.

اتفاقا یه محصولاتی تو اسنوا هست به نام درجه 2 یعنی این یخچالهایی که تو نمایشگاه برای بازدید بوده یا جابجا خش افتاده یا مثل همین دستگاهها که خراب بوده و پس اورده شده و تعمیر شده به عنوان درجه 2 ارزانتر به بازار عرضه میشه.
شما بخر دلت قرص کن اینجا هم برو لیست قیمت اسنوا ها رو ببین.

 • یخچال فریزر دو طبقه اسنوا
 • یخچال فریزرساید بای ساید اسنوا
 • یخچال فریزر دوقلو اسنوا

فروش اجاق گاز رومیزی در اصفهان

فروش اجاق گاز رومیزی در اصفهان نمایندگی انحصاری بهترین برندها اخوان ، آلتون، کن ، استیل البرز ، بیمکث ، داتیس و… در اصفهان زرا میتوانید از ما تهیه کنید.

فروش بدون واسطه از کارخانه در اصفهان 09132070430 ایرانپور

فروش اجاق گاز رومیزی در اصفهان

فروش اجاق گاز رومیزی در اصفهان اجاق گاز ها امروزه اصلی‌ترین ابزار آشپزخانه در منزل می باشد و علاوه بر کارایی مهم آنها یعنی پخت و پز، در زیبایی و بروز بودن آشپزخانه نیز اهمیت بسزایی را دارا می باشد.
از نگاه دیگر با توجه به زندگی شهری و آپارتمانی و دکوراسیون منزل شما دیگر اجاق مبله کارایی لازم را دارا نیستند از این رو خرید اجاق گاز رومیزی در اصفهان ، یا همان خرید اجاق گاز کابینتی در اصفهان جای بقیه اجاق گاز هاها را تا حدودی گرفته است.

مدل اجاق گاز توکار

مدل اجاق گاز توکار به دو صورت اجاق گاز شیشه ای و اجاق گاز رومیزی استیل وارد بازرا شده است که هر کدام از این اجاق گاز دارای مدل های و طرح های متفاوتی می باشد که بسته به نوع کارخانه ظواهر متفاوتی را دارا می باشند.

خرید اجاق گاز صفحه ای در اصفهان
خرید اجاق گاز صفحه ای در اصفهان

فروش اجاق گاز توکابینتی در اصفهان

جذابیتی که اجاق گاز های توکابینتی دارا می باشند باغث شده رقابتی بین تولید کننده ها پیش بیاید از این رو بعضی از برندها سواستفاده کرده و اجناسی با کیفیت پایین را وارد بازار نموده اند. مثلا در اجاق گاز رومیزی شیشی های شیشه آن زود میشکند و در اجاق گاز رومیزی استیل رنگ آن تغییر میکند. برای همین در خرید اجاق گاز توکابینتی در اصفهان دقت لازم را بکنید که فریب افراد سودجو دچار نشوید.

کیفیت مناسب

از مناسب ترین برندهای اجاق گاز بی‌شک اجاق رومیزی آلتون، اجاق رومیزی خوان، اجاق رومیزی کن ، اجاق رومیزی استیل البرز، اجاق رومیزی بیمکث، اجاق رومیزی داتیس و… است و قطعا تمام شما با نام و اعتبار این برندها  آشنا هستین. هممواره برای خرید اجاق گاز صفحه ای در اصفهان از فروشگاه اجاق گاز رومیزی در اصفهان میتوانید با ما همراه باشین.

مزایای اجاق گاز رومیزی

اجاق گاز های صفحه ای برند مطرح دارای مزیت های فراوانی است که در واقع فراوانی این مزیت هارا در زیر به آن شاره میکنیم که برای فروش اجاق گاز رومیزی در اصفهان تصمیم قطعی خود را بگیرین.

طرح و رنگ

 • تنوع “جنس،رنگ،طرح” به عنوان تولید کننده ی حرفه ای در زمینه ی گاز توکار ،از نظر طرح و رنگ . بدون شک جنس بدنه ی گاز رومیزی و یا رومیزی از مهم ترین فاکتورهای یک اجاق گاز صفحه ای یا همان اجاق گاز توکار محسوب میشود.
  اگر شما پخت و پز خیلی زیادی دارید بهتر آن است که از صفحه گاز استیل استفاده کنید، اگر برای شما در کنار پخت پر زیبایی اهمیت بیشتری دارد و پخت و پز کمی دارید گزینه ی مناسب شما صفحه گاز شیشه ای است.
  و اگر هر دو فاکتور زیبایی و پخت و پز بالا مد نظر شماست بهتر است از گاز صفحه ای استیل البرز در اصفهان استفاده کنید.

مصرف انرژی

مصرف انرژی در زندگی امروزهو بالا رفتن قیمت بالای انرژی، بهتر است از اجاق گازی استفاده شود که ضمن مصرف کم انرژی، کارایی بالایی داشته باشند. اگر قصد خرید اجاق گاز صفحه ای در اصفهان را دارین حتما اجاق گاز صفحه ای انتخاب کنید که دارای گرید “A” انرژی باشد.

امنیتیکی از مهم ترین معیارهای اجاق گاز مناسب با توجه به آنکه ابزاری مرتبط با گاز است و اشتعال، امنیت است ،لازم به ذکر است که تمامی تولیدات استیل البرز در این زمینه از استانداردهای لازم برخوردارند و دارای کیفیتی مناسب هستند.
ترموکوبل های صفحه گازهای استیل البرز دارای کیفیت و ایمنی بسیاربالایی هستند ،چرا که مانند دیگر اجزای آن از بهترین اجناس اروپایی تهیه شده اند.

کیفیت

مقوله ی کیفیت یک موضوع کلی است اولین نکته ی قابل عرضه این است که تمامی اجزای گاز صفحه ای  از مارک های بروز اروپا می باشدد و به وسیله ی کارشناسان بسیار حرفه ای مونتاژ و ساخت انجام میشود.
نکته ی دیگر در بعد کیفیت طراحی بروز و استاندارد است مثلا فاصله ی شعله ها با هم به نحوی باشد که مصرف کننده بتواند به بهترین شکل از کلیه شعله ها همزمان استفاده شود.
رویه ی شیشه ای این اجاق گازها از یک شرکت ایتالیایی تهیه میشود و دارای کیفیت بالا و مقاومت در مقابل حرارت تا سیصد درجه است. برای فروش اجاق گاز اصفهان با ما همراه باشین.

قیمت مناسب اجاق گاز توکار

 قیمت مناسب اجاق گاز توکار در اصفهان با توجه به نوع ساختش بدون شک از نظر مبلغ نیز دارای اجاق گاز هایی با قیمت خرید متفاوت و مناسب است و به همین دلیل دست شما مشتری عزیز برای فروش گاز رومیزی در اصفهان را در زمینه ی خرید اجاق گاز توکار در اصفهان را باز میزارد.

فروشگاه اجاق گاز رومیزی در اصفهان

فروشگاه اجاق گاز صفحه در اصفهان با دارا بودن تنوع بالای جنس آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

فروش سینک در اصفهان

فروش سینک در اصفهان

فروش سینک در اصفهان، نمایندگی انحصاری بهترین برندها اخوان ، آلتون، کن ، استیل البرز ، بیمکث ، داتیس و… در اصفهان را میتوانید از ما تهیه کنید. برای خرید سینک ظرفشویی در اصفهان با ما همراه باشین.

فروش بدون واسطه از کارخانه در اصفهان 09132070430 ایرانپور

جشنواره تخفیف ده روزه

فروش سینک در اصفهان

فروش سینک در اصفهان ، بهترین مدل سینک، سینکی است که متناسب با فضا، نوع، سبک آشپزخانه و البته عمق ظرفشویی انتخاب و خریداری شود. این سینک ظرفشویی البته با استفاده از نظرات مشاوران شرکت نمایندگی‌های فروش می‌تواند به‌ بهترین نحو خریداری شود.

خرید سینک ظرفشویی در اصفهان

خرید سینک ظرفشویی در اصفهان را وقتی میخواهید تهیه کنید از فروشگاه سینگ ظرفشویی در اصفهان باید موارد زیر را در نظر بگیرین:

1 – ابعاد سینک

ابعاد سینک ظرفشویی را باید طوری انتخاب کنید که به راحتی با فضایی که در آشپزخانه تان در اختیار دارید هماهنگ شود. برخی از افراد تصور می کنند که باید بزرگترین سینک موجود در بازار را برای آشپزخانه خود انتخاب کنند. اما این اشتباه است

در ابتدا باید ببینید چه اندازه ای از همه بیشتر برای شما کاربردی است و می توانید با استفاده از آن به راحتی کار کنید. و از فروش سینک در اصفهان استفاده کنید.

2- جنس سینک

سینک ظرفشویی از نظر جنس به سه دسته زیر تقسیم می شود: 

 • سینک ظرفشویی استیل
 • سینک ظرفشویی گرانیتی
 • سینک ظرفشویی سینک شیشه ای

سینک ظرفشویی استیل

این روزها سینک هایی که از جنس استیل ضد زنگ هستند به سبب ظاهر زیبا، مقرون به صرفه بودن، دوام و راحتی در تمیز کردن از بیشترین استقبال برخوردارند. مهمترین مسئله در مورد سینک استیل ضخامت ورق آن است. معمولاٌ سینک هایی که ضخامت ورق آن ها بیشتر باشد جزء سینک های با کیفیت محسوب شده و نسبت به فشار، فرورفتگی و خط و خش مقاوم ترند. برای فروش سینک در اصفهان با ما همراه باشین.

استیل بکار رفته در سینک باید استیل ناب و بدون آلیاژ باشد تا در معرض زنگ زدگی و تغییر رنگ قرار نگیرد ضخامت استیل بکار رفته در سینک بهتر است بالاتر باشد رنگ استیل سینک ممکن است براق یا مات باشد ،استیل براق ساده تر تمیز می شود و لکه های آب را کمتر نشان می دهد. خرید سینک ظرفشویی اصفهان همراه باشین.

سینک ظرفشویی شیشه ای

شیشه بکار رفته در سینک ظرفشویی شیشه ای، سکوریت نشکن بوده در واقع فقط قسمت سینی سینک از جنس شیشه است و لگن ها از جنس استیل می باشد ،سینک ظرفشویی شیشه ای فانتزی بوده و از نظر کاربرد در سطح پایین تری از سینک استیل قرار دارد. همواره خرید سینک در اصفهان با ما همراه باشین.

3- شکل ظاهری سینک

سینک ها از جهت شکل، اندازه، عمق، تعداد لگن ها و وسایل جانبی که ممکن است به همراه آن ها باشد متفاوت اند. برای خرید سینک در اصفهان از فروشگاه سینک ظرفشویی در اصفهان میتوانید تهیه کنید.

از نظر اندازه و تعداد لگن ها، سینکی را انتخاب کنید که متناسب با فضا و نوع کارکرد شما باشد. هرچه تعداد لگن های سینک ظرفشویی بیشتر باشد برای شستشوی همزمان مواد مختلف یا شستشو و آبکشی ظروف فضای بیشتری در اختیار شما خواهد بود. فروش سینک در اصفهان با ما همراه باشین.

عمق لگن های سینک باید هم با قد شما متناسب باشد و هم با عمق ظروف آشپزخانه شما. اگر از ظروف بزرگ و عمیق استفاده می کنید دقت کنید سینکی را انتخاب کنید که به راحتی بتوانید ظروف خود را در آن گذاشته و بشویید. اگر در اطراف سینک ظرفشویی خود فضای محدودی دارید، می توانید سینکی را انتخاب کنید که به برخی لوازم جانبی مانند جا صابونی یا محل قرار دادن وسایل شستشو مانند اسکاچ و … هم مجهز باشد.

4- روکار و توکار بودن سینک ها

سینک ظرفشویی در انواع روکار و توکار است. سینک های روکار همان طور که از اسمشان مشخص است بر روی میز یا کابینت نصب می شوند و قابل جا به جایی هستند. این سینک ها معمولاٌ به دیوار پیچ شده و دور آن ها با نوار فلزی یا چسب آکواریوم به کابینت متصل می شود. برای خرید سینک ظرفشویی در اصفهان با ما همراه باشین.

برای نصب سینک توکار، معمولاٌ داخل میز آشپزخانه سوراخ شده و سینک داخل آن ها جای می گیرد. این سینک ها نیاز به نصب و پرداخت هزینه جداگانه برای آن داشته اما عموماٌ ظاهر شکیل تر و متقاضیان بیشتری دارند

فروشگاه سینک ظرفشویی در اصفهان

فروشگاه سینک ظرفشویی در اصفهان با دارا بودن تنوع بالای جنس آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

نمایندگی سینک ظرفشویی در اصفهان

نمایندگی سینک ظرفشویی در اصفهان آماده فروش بهترین سینک ها بر طبق عقیده شما و نظره شما می باشد چون سینک ظرفشویی دارای مدل ها و طرح های متفاوتی هست که بسته به کارایی که شما در نظر دارین میتوانین مدل مورد نظر سینک ظرفشویی خود را در نمایندگی سینک ظرفشویی در اصفهان انتخاب کنید.

فروش فر توکار در اصفهان

فروش فر توکار در اصفهان

فروش فر توکار در اصفهان نمایندگی انحصاری بهترین برندها اخوان ، آلتون، کن ، استیل البرز ، بیمکث ، داتیس و… در اصفهان را میتوانید از ما تهیه کنید.

فروش بدون واسطه از کارخانه در اصفهان 09132070430 ایرانپور

جشنواره تخفیف ده روزه

فروش فر توکار در اصفهان

فروش فر توکار در اصفهان ، این محصول ویژه که امروزه جایگاه ویژه ای در آشپزخانه ها را دارا می باشد با بهره مندی از دانش برترین مهندسان و همچنین بهترین کیفیت قطعات فر توکار برقی و گازی به بازار عرضه شده است.

مدل های فر توکار

فر توکار با سه مدل وارد بازار می باشد

 • فر توکار برقی
 • فر برقی و گازی
 • فر گازی

و در سه رنگ فر مشکی، فر سفید و استیل زا میتوانید خرید فر توکار را در اصفهان خریداری کنید.

ویژگی های فر

فر توکار علاوه بر تنوع در طراحی و رنگ بندی جز فرهای توکار است که بیشترین برنامه پخت را دارد و و عملکرد به صورت دستی نیز می باشد.

همچنین فر با حجم داخلی 60 لیتری و عرض 60 سانتی می باشد و قطعاتی چون

 • سینی های عمیق و متعددش
 • ریل تلسکوپی
 • سیستم پنل کنترل خودکار
 • روشنایی
 • حسگر پخت گوش
 • آرام بند
خرید فر توکار در اصفهان
خرید فر توکار در اصفهان

فر توکار گازی

در این مدل فر ، پخت و پز به توسط شعله­ های آتش توسط گاز شهری صورت میگیرد. برای چراغ های این فر نیاز به جریان برق است. خوبی زیادی برای این نوع فر بیان شده است. مثال اینکه مدت عمر بیشتر نسبت به برقی است به دلیل اینکه جریان برقی در ان نیست.

اما معایب آن برای نمونه، به دلیل نیاز داشتن  به شعله گاز، کنترل دمای درونی فر به خوبی میسر نیست. همچنین نمی ­توان از آن ، برنامه­ های پخت کمی دارد. برای پخت نان و کیک­های اسفنجی این نوع فر گازی عالی نیستند

فر توکار برقی 

در فر­های برقی پخت مواد غذایی از طریق حرارت  از المنت­های برقی که در بخشی زیرین و بالای فر و گاهی هم در کناره ­های جانبی قرار دارند صورت می گیرد. این نوع فر برق مصرف بالایی دارد و مصرف انرژی بالاست

در این فر توکار می توان درجه حرارتهای مختلفی تنظیم نمود که دارای دستور پخت زیادی می باشد که دست اشپز رو بسیار باز نگه میدارد تا بسته به مواد غذایی درجه مورد نظر انتخاب کند برای فروش فر توکار در اصفهان با ما تماس بگیرین..

این فر توکار برای پخت نانها و کیکها عالی ­تر می باشند بدای همین ایت در آموزشگاه­ های آشپزی و شیرینی­ پزی از فرهای برقی برای تولید مورد ایتفاده قرار می گیرد .  برای خشک کردن میوه­ ها و سبزیجات هم کارایی بهتری دارند.

فروش فر توکار برقی در اصفهان

فروش فر توکار برقی در اصفهان و یا فروش فر توکار گازی در اصفهان را میتوانید از ما تهیه کنید و پخت هر گونه غذا،کیک و شیرینی در این فر توکار برقی و یا فر گازی   با استفاده از سیستم گرمایش عالی معروف به فن دایوکشن به بهترین نحو را انجام دهید.

از ویژگی های دیگر آن می توان به

 • فن خنک کننده
 • سیستم گرمایش سریع
 • ریل های تلسکوپی
 • سنسور پخت
 • موتور جوجه گردان
 • قفل کودک و …

اشاره کرد.

فروش فر توکار گازی در اصفهان

فروش فر توکار گازی در اصفهان میتوانید فر گازی را تهیه کنید اگر میخواهید خرید فر توکار برقی در اصفهان را انجام دهید میتوانید بهترین فر برقی توکار را در اصفهان تهیه کنید.

خرید فر توکار در اصفهان

خرید فر توکار در اصفهان از بهترین برندهای فر برقی توکار و فر گازی توکار میتوانید خریداری کنید. الین نمایندگی بدون واسطه محصولات را بدست شما میسپارد تا شما بهترین قیمت را در کنار بهترین برند و کیفیت تهیه کنید.

فروشگاه فر در اصفهان

فروشگاه فر در اصفهان با دارا بودن تنوع بالای جنس آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

نمایندگی فر توکار در اصفهان

نمایندگی فر توکار در اصفهان آماده فروش بهترین فر برقی و گازی ها بر طبق عقیده شما و نظره شما می باشد چون فر برقی دارای مدل ها و طرح های متفاوتی هست که بسته به کارایی که شما در نظر دارین میتوانین مدل مورد نظر فر گازی خود را در نمایندگی فر توکار در اصفهان انتخاب کنید.