تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان

زمان تقریبی مطالعه: 14 minutes

تعمیر یخچال در اصفهان بابهترین کارشناسان و متخصصین در آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر . برای کسب اطلاعت بیشتر و بیان مشکل خود با شماره ( ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ – اشرفی -عضو اتحادیه) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و در حل مشکل شما را راهنمایی کنند. با ما آسوده باشید !!!

09137261409 اشرفی – عضو اتحادیه – ارائه فاکتور

دسترسی سریع به محتوا

فهرست مطالب

تعمیر یخچال در اصفهان

یکی از وسایل خانگی و اگر بگویم تنها وسیله خانگی که خرابی آن استرس را بر ما وارد می نماید یخچال می باشد گزاف نگفته ایم ، مخصوصا اگر خرابی یخچال در فصل گرما باشد.

خرابی یخچال کل اعضای خانواده مخصوصا خانم خانواده را با یک ناراحتی دچار میکند زیرا وسایل درون یخچال در صورت سرد نبودن یخچال فریزر خراب می شوند.

همه تلاش میکنند در اسرع وقت یک شرکت و مجموعه تعمیراتی را  در اصفهان پیدا کنند تا تعمیرات یخچال در اصفهان را انجام دهند و این بار استرسی را سریعا رفع نماید ( تعمیر یخچال در اصفهان ) .

بیشتر بخوانید: فریزر گرمه یخچال سرد

تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

در ابتدا دنبال شماره نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان میگردیم اگر پیدا نکردیم دنبال یک مجموعه و تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان برای تعمیر یخچال فریزر و جلوگیری از خراب شدن وسایل داخل آن و بر داشتن این بار استرسی خرابی یخچال.

باید دنبال مجموعه برای تعمیر یخچال  فریزر در اصفهان بود تا خصوصیات و ویژگیهای مناسبی داشته باشد که در ادامه به خصوصیات یک نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و یک تعمیر کار سیار یخچال در اصفهان برای تعمیر یخچال در محل اصفهان را برای شما شرح خواهیم داد.

تنها توصیه ما این است برای تعمیر حتما از مجموعه که دارای علم تعمیر یخچال فریز و یا تعمیر یخچال ساید بای ساید داشته می باشد استفاده نمایید.

بیشتر بخوایند: نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان توسط تکنسیتن های آموزش دیده و مجرب در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان انجام میشود.

از این رو دیگر نگران تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان نباشد چرا که کارشناسان ما همواره آماده خدمات رسانی به تمام مناطق اصفهان و حومه میباشند.

از طرفی استفاده از قطعات غیر اصلی در این محصول ، نه تنها مشکل یخچال را برطرف نمیکند بلکه باعث ایجاد مشکل جدید برای آن میشود.

از این رو باید دقت داشته باشید که تعمیرکار حتما از قطعات اصلی استفاده کند برای این منظور میتوانید به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان مراجعه نمایید چرا که این مجموعه تنها از قطعات اورجینال شرکتی برای تعمیرات برند فریجیدر استفاده میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09137261409 – اشرفی تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر اجاق گاز در اصفهان

یخچال در اصفهان

بررسی ارور های یخچال 

در این بخش ارور های یخچال و علت به وجود آمدن آن را با هم بررسی میکینیم در صورتی که دانش فنی کافی ندارید از انجام دادن روش های توصیه شده جداٌ خودداری کنید و با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تماس بگیرید.

 • ارور SY CE و SY CF در یخچال

این ارور به دلیل بالا بودن قدرت ارتباط میباشد.
سیم کشی های بین صفحه کنترل و رابط کنترل را بررسی کنید تا دچار اشکال نشده باشند.

 • ارور EF و SY EF در یخچال

در صورتی که مدار فن تبخیر یخچال معیوب باشد این ارور رخ میدهد.
سیم کشی بین صفحه کنترل و فن تبخیر را چک نمایید.

 • ارور DF در یخچال فریجیدر

  این ارور به علت معیوب شدن مدار یخ زدای و یا فقدان آن میباشد. ابتدا سیم کشی های مدار یخ زدایی و صفحه کنترل را بررسی نمایید در صورت وجود مشکل با نمایندگی تعمیر یخچال در اصفهان تماس بگیرید.
 • ارور SH در یخچال فریجیدر

این ارور به  د لیل کوتاه شدن سنسور فریزر در نمایشگر فریزر میباشد.
برای رفع این مشکل ابتدا سیم کشی بین رزیستور برقی (سنسور دما) و صفحه کنترل را بررسی کنید در صورت نبود مشکل میبایست رزیستور را تعویض نمایید

بیشتر بخوانید: تعمیر پکیج در اصفهان

یخچال
 • علت ارور OP در یخچال

  سنسور غذای تازه در نمایشگر غذای تازه (یخچال) کوتاه شده است. برای رفع این مشکل نیز مثل روش قبل باید ابتدا سیم کشی بین رزیستور برقی (سنسور دما) و صفحه کنترل را بررسی کنید در صورت نبود مشکل میبایست رزیستور را تعویض نمایید.
 • علت SB 5B در یخچال

   ارور SB  در حالت سبت به وجود میاید.حالت سبت به صورتی است که بخش هایی از یخچال را از کار می اندازد حالت سبت با فشردن و نگه داشتن دکمه “” در دمای فریزر و در دمای یخچال “” به مدت پنج ثانیه روشن و خاموش می شود.

ارور 5B  برای هشدار دمای بالا به دلایل سلامتی فعال میشود. اگر هشدار دمای بالا در طول این مدت به خاطر دری که باز مانده، فعال شود، هشدار حدود 10 دقیقه به صدا در خواهد آمد.

سپس هشدار بطور اتوماتیک خاموش می شود و آیکون دمای بالای قرمزرنگ نمایش داده خواهد شد. حتی اگر در بسته باشد، آیکون دمای بالا همچنان نشان داده خواهد شد تا وقتی که حالت سبت خارج شود و آیکون صفر شود.

یخچال معمولاً زمانی که در بسته می شود، بدون هیچگونه خطای سبت/ تعطیلات عمل می کند.

 • علت ارور 5y EF در یخچال

  این ارور به دلیل معیوب شدن مدار فن تبخیر است. برای این منظور باید سیم کشی بین صفحه کنترل و فن تبخیر کننده را بررسی کنید.

بیشتر بخوایند: نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر در اصفهان

بخشی از مشکلات یخچال فریزر 

در این مقاله بخشی از مشکلات یخچال فریزر که کارشناسان ما به کررا با آن مواجه میشوند را با هم بررسی میکنیم.

چرا یخچال به اندازه کافی خنک نمیشود؟

 1. این مشکل به دلایل مختلفی به وجود می آید ساده ترین این دلایل انتخاب نشدن درجه مناسب برای دمای یخچال میباشد.
  با توجه به فصل و دمای خانه باید درجه مناسبی برای یخچال انتخاب شود.
 2. دلیل بعدی که باعث رخ دادن این اتفاق میشود بیش از حد پر کردن یخچال میباشد.
  زیادی پر شدن خیچال باعث کم شدن هوای داخل یخچال میشود و با هر بار بازو بسته شدن هم این میزان هوا کمتر هم میشود.
  همچنین در صورتی که غذا های بزرگ را در یخچال قرار میدهید باید دقت داشته باشید سرما ساز های یخچال را مسدود نکند.
 3. نبود فاصله میان موتور یخچال و دیوار پشتی یباعث میشود به فن یخچال هوای کافی نرسد در نتیجه یخچال به قدر کافی خنک نشود.
 4. نشت گاز یخچال هم سبب خنک نشدن داخل آن میشود.

بیشتر بخوانید : تعمیر مایکروویو در اصفهان

علت بوی نا مطبوع داخل یخچال چیست؟

علت بوی نا مطبوع داخل یخچال ممکن است وجود غذای فاسد داخل آن باشد اما ممکن است بعد از خارج کردن غذای فاسد همچنان یخچال بوی نامطبوعی داشته باشد در این حال باید تمام مواد غذایی را خارج کرده سسپس قفسه ها را بیرون آورده و با مواد شوینده مناسب شستوشو دهید.
پس از اتمام شستشو میتوانید برای اطمینان بیشتر یک فنجان سرکه و دو قاشق غذاخوری جوش شیرین را در یک پارچ آب داغ بریزید و مخلوط کنید سپس به وسیله یک آبپاش آن را به تمام قسمت های آبپاش اسپری کنید و با اسفنج تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

"<yoastmark

سرو صدا ولرزش یخچال

سرو صدای بلند یخچال بسیار آزار دهنده است و از طرفی ممکن است شما را برای سلامت دستگاه نگران کند. تعمیر یخچال در اصفهان برای رفع این مشکل لیستی را از دلایلی که باعث صدای زیاد یخچال میشود در اختیار شما قرار داده تا توسط این موارد بتوانید هنگام تماس گرفتن با نمایندگی شرح دقیقی از مشکل یخچال را به اپراتور ها بگویید.

 • تراز نبودن یخچال از اصلی ترین دلایل به وجود آمدن لرزش و صدای زیاد در یخچال میشود. این مورد نیاز به تعمیر ندارد و شما میتوانید با تراز کردن یخچال این مشکل را رفع نمایید.
 • شل شدن کمپرسور، رولر و سیم پیچ کندانسور میتواند از دلایل رایج لرزش و صدای بلند یخچال باشد.
 • سر و صدای زیاد یخچال می تواند به دلیل وجود مشکل در پره فن های کمپرسور و کندانسور باشد که با روغن کاری و یا تعویض فن می توان این مشکل را حل نمود.
 • موتور فن تبخیر کننده به علت استفاده طولانی مدت از یخچال ممکن است کهنه و یا خراب شده باشد و همین امر باعث ایجاد سر و صدا می شود که با تعمیر و یا تعویض آن مشکل حل میشود.

عمده عیوب یخچال که نیاز به تعمیرات دارند:

 • صدای غیر طبیعی یخچال فریزر
 • پاره شدن واشر یخچال فریزر
 • کارنکردن یخساز یخچال فریزر
 • مصرف بالای برق یخچال فریزر
 • از کار افتادن کمپرسور یخچال فریزر
 • یخ زدگی یخچال فریزر
 • آب در مخزن  یخچال وجود ندارد
 • چرا یخچال گرمه

البته  امکان دارد دلایلی دیگرهم وجود داشته باشد که ممکن است باعث  خرابی یخچال شود که نیاز به تعمیر یخچال فریزر در اصفهان باشد. در هر صورت میتوانید مشکل یخچال فریزر خود یا ساید یای ساید خود را برای تعمیرات با ما درمیان بزارید لطفا با شماره تماس حاصل فرمایید برای تعمیر ساید بای ساید در اصفهان نیز همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: علت روشن نشدن یخچال و روش های حل این مشکل

نکاتی برای:

 یخچال فریزر شما روشن نمی شود

در ابتدا مطمئن شوید اتصال سیم پریزر و یخچال بر قرار باشد میتوانید سه راهی را عوض کنید یا سه راهی را در دستگاه دیگر امتحان کنید اگر نشد. و در مرحله بعد مانیتور یخچال فریزر به دنبال از حالت تنظیمات کارخانه یا دمو بگردید. در این زمان چراغ های یخچال فریزر  و صفحه نمایشگر  یخچال فریزر روشن است ولی باز یخچال  کار نمی کند. گاهی اشتباهی که رخ می دهد موقع که یخچال فریزر نو فرستاده می شود به صورت حالت فروشگاهی ارسال می شود یا وقتی با دستمال شروع به تمیز کردن مانیتور یخچال فریزر میکنید باعث می شود این دکمه فشار داده شود اگر نشد با ما هماهنگ شوید ( تعمیر یخچال در اصفهان ).
 

یخساز یخچال فریزر کار نمی کند

با مشاهده صفحه مانیتور از قفل نبودن اگاه شوید چون قفل بودن باعث می شود یخساز کار نکند.
پس از اطمینانز اینکه که یخ ساز فعال است،اگر فعال نبود آن رافعال کنید از دفترچه راهنمای برند یخچال خود نیز میتوانید استفاده نمایید و همچنین از ابرسانی یه یخساز یخچال اگاهی لازم را کسب کنید یا گاهی کی از دلایل خرابی یخساز این است که یخ داخل آن گیر کرده باشد میتوانید با سشوار گرمش کنید.
 

یخچال فریزر بیش از حد سرد است 

اگر  تازه  یخ زیادی استفاده کرده اید  امکان دارد برای ایجاد یخ در یخچال فریزر دمای یخچال را پایین امده باشد. برای اطمینان بیشتر تقریبا بیست چهار ساعت منتظر بمانید بعد بررسی کنید که آیا دمای یخچال فریزر به حالت طبیعی برگشته است.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان

شماره تماس تعمیرات در نمایندگی یخچال فریزر فریجیدر در اصفهان به شرح زیر می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره :09137261409 اشرفی – تماس بگیرید.

چرا مجموعه اصفهان تعمیر برای تعمیر یخچال فریزر؟؟

مجموعه اصفهان تعمیر با دارا بودن بیش از دو دهه در تعمیر یخچال در اصفهان و تعمیر یخچال فریزر در اصفهان دارای متخصصین با تجربه و اهل علم و فن می باشد.

که تمام تلاش این مجموعه برای تعمیر یخچال در اصفهان کسب رضایت کسانیست که نیاز به تعمیر کار یخچال در محل اصفهان می باشند تا یخچال خود را تعمیر کنند.

ویژگیهای آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر :

 • گارانتی تعمیرات یخچال پس از تعمیر
 • سرعت عمل و حضور بالا یخچال
 • تجربه فراوان برای تعمیر یخچال در اصفهان
 • دارای علم و فن برای
 • استفاده از قطعات فابریک
 • هزینه مناسب سرویس
 • کارشناسان مختص هر برند
 • سرعت عمل و حضور بالا یخچال

گارانتی تعمیرات یخچال پس از تعمیر یخچال در اصفهان

مجموعه اصفهان تعمیر انقدر به مجموعه و تعمیرکاران یخچال خود ایمان دارد که وقتی پس از تعمیر یخچال در اصفهان به مدت ۳۶۵ روز گارانتی میکنیم یعنی اگر قسمتی که ما تعمیر میکنیم به مدت یکسال اگر موردی برایش پیش آمد ما موظف به تعمیر آن میباشیم تا مشکل آن را دفعه دوم به صورت رایگان تعمیر کنیم.

"<yoastmark

سرعت تعمیر بالا و حضور به موقع

تعمیر کار یخچال ما موظف می باشند پس از یک ساعت از تماس شما در محل حضور بیابند و سریع مشکل یخچال شما را بر طرف سازند.

دارای علم و فن برای تعمیر یخچال در اصفهان

کلیه تعمیر کاران ما دارای تجربه فراوان می باشد و بالای هزاران یخچال را تعمیر کرده اند و با انواع مشکلات و خرابی های یخچال در اصفهان  آشنا هستند.

یعنی با توضیحات که صاحب یخچال توضیح می دهد کارشناس ما مشکل یخچال را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر یخچال میکنند و با این عمل سعی بر رضایت مشترین خود داریم.

دارای علم و فن برای تعمیر یخچال در اصفهان

کلیه متخصصین یخچال در دپارتمان یخچال مجموعه اصفهان تعمیر از علم و آگاه نسبت کلیه یخچال های وبرندهای مختلف هستند و دورهای متفاوت را دیده اندو خود مجموعه اصفهان تعمیر موظف می باشد.

هر ۴ ماه یکبار به برگزاری دوره های علمی و آشنا کردن متخصصین یخچال به فن اوری روز یخچال کند و متخصصین با فن اوری وبرندهای روز هم آشنایی داشته باشند تا اگر یخچالی نیاز به تعمیر خاص داشت و سیستم روز اروپایی استفاده میکرد.

تعمیر کار سیار در اصفهان بتواند به راحتی یخچال را تعمیر نماید و همشهریان عزیز از بابت تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و هم مدل یخچال فریزر ساید بای ساید در اصفهان  نگرانی نداشته باشند.

تعمیر کار یخچال در محل اصفهان

استفاده از قطعات فابریک

نکته که باید حتما در تعمیر یخچال به آن اشاره و توجه نمود این مبحث می باشد که باید برای تعویض از قطعات فابریک استفاده کنند مجموعه اصفهان تعمیر کلیه تعمیر کاران یخچال خود را موظف کرده در ابتدا تمام تلاش را برای تعمیر قطعه یخچال بکنند.

تا هم قطعه فابریک حفظ شود و هم در هزینه صرفه جویی تعمیر یخچال در اصفهان حفظ شود و از این باب دوباره رضایت شمارو در تعمیرات یخچال در اصفهان را حفظ نماییم از این رو همیشه با نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان هماهنگ شوید تا تعمیرات شما بدون نقص اتفاق بیوفتد.

کارشناسان مختص هر برند

ما برای هر برند کارشناسان متخصص تعمیر یخچال در اصفهان  و فنی کاران مختص آن برند را داریم  که دوره های ان یخچال را در نمایندگی آن کمپانی دیده اند پس اگر شما یخچال تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ویترینی و صنعتی برندهای امرسان ، سامسونگ ، ال جی ، جنرال الکتریک ، اسنوا ، الکترواستیل ، یخساران ، پارس ، سونیا ، هیمالیا ، دونار ، سینجر ، ارج، یخساران ، آاگ ، بلومبرگ ، دوو ، بوش ، هایسنس  ، کندی و…در اصفهان همراه ما باشیدو هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در محل اصفهان

به دلیل انکه جابجایی یخچال فریزر سخت می باشد و ممکن است در حین جابجایی  صدمه یا ضربه ببیند باید تعمیر کار یخچال در محل  حضور یابد و اقدام به تعمیر یخچال در منزل کند و رضایت شما  را بر آورده کند.

هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان بستگی به نوع خرابی و عیب یخچال شما دارد و این مساله قیمت هزینه تعمیرو سرویس را مشخص می نماید. اما مجموعه اصفهان تعمیر به این مطلب تاکید دارد که هزینه دریافتی باید منصفانه و با انصاف باشد و خیلی مناسب تر از بقیه همکاران باشد و کیفیت نیز همیشه در وهله بالا قرار گیرد.

تمام تلاش ما رضایت شما برای تعمیرات یخچال در اصفهان و یا تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان و یا تعمیرات ساید بای ساید در اصفهان باشد.

تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر یخچال در محل اصفهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین تعمیر کاران متخصص و قابل اتکا برای تعمیر یخچال در اصفهان و تعمیر فریزر در اصفهان می توانید با مجموعه اصفهان تعمیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند قابل ذکر است مهم نیست یخچال فریزر و یا ساید بای ساید شما چه برندی باشد ما برای هر برند یخچال تعمیر کاران متخصص آن برند را برای تعمیر یخچال فریزر داریم  آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر دارای دهها تعمیر کار حرفه ایی یخچال و لوازم می باشد ( تعمیر یخچال در اصفهان ) .

ما  برندهای معتبر و معروف از جمله ال جی ، سامسونگ، دوو ، جنرال الکتریک، فریجیدر، ویرپول، کنمور، بوش ، الکترولوکس، آمانا ، یخساران ، اسنوا  ، امرسان و… را تعمیر میکنیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

همچنین از دیگر خدمات سرمایشی ما :

اصفهان تعمیر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان و تعمیر بوش  و نمایندگی تعمیرات دوو در اصفهان ،  نمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهان می باشد.

نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال در اصفهان کجاست؟

تعمیر یخچال در اصفهان یکی از چند سرویس می باشد که مجموعه بزرگ اصفهان ( عضو اتحادیه ) تعمیر برای خدمات به همشهریان عزیز انجام میدهد که ب بهترین سرویس کاران صورت میگیرد.

آیا تعمیر در محل و منزل شما انجام میگیرد؟

کلیه تعمیرات برای یخچال شما نیاز به جابجایی نمی باشد و همه در محل شما صورت میگیرد که این کار باعث جلوگیری از هزینه های اضافی به شما خواهد شد.

دفترچه راهنمای پکیج بوتان انواع مدل ورونا، پرلا پرو، پارما، پاویا، اپتیما

دفترچه راهنمای پکیج بوتان انواع مدل ورونا، پرلا پرو، پارما، پاویا ، اپتیما و… را در این مقاله برای شما اورده ایم.

ردیفمدل پکیج بوتانلینک دانلود
1دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل پارما دیجیتال Parma i26rsi Digitalدانلود
2دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل پارما دیجیتال Parma i24rsi Digitalدانلود
3دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل پاویا Pavia 24RSiدانلود
4دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل پارما Parma 24RSiدانلود
5دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل پارما Parma 26RSiدانلود
6دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل پارما Parma 22iدانلود
7دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل پرلا پرو Perla pro 28iدانلود
8دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل پرلا پرو Perla pro 24iدانلود
9دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل پرلا پرو Perla pro 24 rsiدانلود
10دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل پرلا پرو Perla pro 28 rsiدانلود
11دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل پرلا پرو Perla pro 32 rsiدانلود
12دفترچه راهنمای پکیج بوتان اپتیما optima25c 25دانلود
13دفترچه راهنمای پکیج بوتان اپتیما optima35cدانلود
14دفترچه راهنمای پکیج بوتان اپتیما آلتا optima35c-butaneدانلود
15دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل ورونا 24 Verona24iدانلود
16دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل ورونا 24 Verona24rsiدانلود
17دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل CV424Sدانلود

دفترچه راهنمای پکیج بوتان مدل اپتیما

دفترچه راهنمای پکیج بوتان parma

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوتان

یکی از مهم ترین اقدامات کارخانه بوتان، ارائه دفترچه راهنما پکیج بوتان انواع مدل را در این مقاله برای شما اورده ایم. . این دفترچه حاوی اطلاعاتی که است که باید با آن ها آشنایی پیدا کنید.

برای اینکه از طرز کار و نحوه تنظیم پکیج بوتان مدل ورونا، پرلا پرو، پارما، پاویا، اپتیما آگاهی پیدا کنید، باید دفترچه آن را به خوبی مطالعه فرمایید. بنابراین بهتر است که قبل از نصب و اعمال دستور به پکیج این اطلاعات را از دفترچه راهنمای پکیج مدل ورونا، پرلا پرو، پارما، پاویا، اپتیما به دست بیاورید.

البته در دفترچه راهنمای پکیج بوتان به مواردی مانند نحوه عیب یابی و راهکارهای رفع آن هم وجود دارد که به شما می فهماند که مشکل دستگاه شما از کجا ناشی می شود.

ذکر این نکته الزامی است که درست این دفترچه به شما اطلاعات جامع و کاملی می دهد، اما بهتر است برای تعمیر پکیج دیواری و عیب یابی پکیج بوتان مدل مدل ورونا، پرلا پرو، پارما، پاویا، اپتیما خود به یک نمایندگی تعمیر پکیج و تعمیرات نصب و سرویس پکیج دیواری مراجعه کنید.

 سپردن کار تعمیر این دستگاه حساس به افراد که تخصصی کافی ندارد پیامدهای زیادی به همراه خواهد داشت و باعث میشود هزینه شما چندین برابر شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سپهرالکتریک در اصفهان

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان ، مرکز مجاز اصفهان تعمیر آماده‌ی ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان می‌باشد. تکنسین‌های آموزش‌دیده ما با سال‌ها تجربه، لباسشویی سپهر الکتریک را در محل بدون نیاز به تعمیرگاه با استفاده از ابزار حرفه‌ای عیب‌یابی و تعمیر تخصصی خواهند کرد.

09132070430 اصفهان

نمایندگی تعمیر سپهرالکتریک در اصفهان

استفاده از قطعات یدکی اصلی سپهر الکتریک، مراجعه به‌موقع و قیمت منصفانه از ویژگی‌های بارز گروه ما می‌باشد. ما تعمیر انجام شده را تا ۶ ماه ضمانت کرده و در این مدت خدمات پس از فروش ارائه خواهد شد. اگر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک شما کارت گارانتی معتبر ندارد نگران نباشید. شما می‌توانید با سفارش آنلاین تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در هر ساعتی از شبانه‌روز از ۱۰٪ تخفیف ویژه و اولویت مراجعه بهره‌مند شوید. یا برای مشاوره‌ رایگان و سفارش تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر سپهرالکتریک در اصفهان

چه زمانی با نمایندگی تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در تهران تماس بگیرید؟

 • اگر در لباسشویی کندی خود صدای عجیبی شنیدید، اگر آب را تخلیه نکرده و یا اصلا شروع به کار نمی کند باید بدانید لباسشویی شما دچار نقص فنی شده است و باید برای تعمیرات با نمایندگی تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان تماس بگیرید.
 • اگر ماشین لباسشویی خاموش است ولی پر از آب شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرگاه لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان تماس حاصل فرمایید.
 • اگر در هنگام خشک کردن لباسشویی زیاد تکان میخورد و یا صدای بسیار شدید و ناهنجاری از خود تولید می کند یا اینکه اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز برق لباسشویی روشن نشده و هیچ عکس العملی نشان نداد باید فورا رفع ایراد شود و با نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تخصصی لباسشویی سپهر الکتریک در تهران

راهنمای خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سپهر الکتریک در تهران

در صورتی‌ که لباسشویی سپهر الکتریک شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان  در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر نمایندگی تعمیرات لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان از این خدمات بهره‌مند شوید. اما اگر شما به هر دلیلی از جمله اتمام تاریخ گارانتی ماشین لباسشویی یا گم‌شدن برگه گارانتی  نمی‌توانید از خدمات پس از فروش لباسشویی سپهر الکتریک در تهران بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا تعمیرگاه لباسشویی اصفهان تعمیر تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در بخش تعمیر لباسشویی بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس ماشین لباسشویی خود به دست آورید.

نمایندگی لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان

ماشین لباسشویی سپهر الکتریک شما دچار مشکل شده است؟

اصفهان تعمیر به عنوان بزرگترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی در تهران فعالیت دارد که با داشتن دهها تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد. اگر لباسشویی سپهر الکتریک شما نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین لباسشویی سپهر الکتریک ما به محل شما مراجعه کند و بدون انتقال لباسشویی به تعمیرگاه مشکل آن را برطرف کند اگر قطعه ای مانند برد الکترونیکی و یا دیگ و مخزن لباسشویی مشکل داشته باشد.

فقط همان قطعه خراب به نمایندگی ما منتقل می شود و بعد از تعمیرات در منزل شما نصب می شود . ما برای خدمت به شما همیشه در دسترس هستیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

مشکلات احتمالی لباسشویی سپهر الکتریک شما :

 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 • ماشین لباسشویی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
 • دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.
 • ماشین لباسشویی آب‌گیری نمی‌کند.
 • ماشین لباسشویی به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود.
 • صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است.
 • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
 • ماشین لباسشویی نشتی آب دارد.
 • درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی‌شود.
 • ماشین لباسشویی ارور یا کد خطا نمایش می‌دهد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک

اگر میخواهید با نمایندگی تماس بگیرید و به سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان خود نیاز دارید، اصفهان تعمیر می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی سپهر الکتریک در محل شما هستیم. هیچ فرقی نمی‌کند که ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، یا اصلاً کار نمی‌کند، یا بوی بدی از ماشین لباسشویی می‌آید، شما می‌توانید روی تکنسین‌های حرفه‌ای اصفهان تعمیر حساب کنید. تکنسین‌های ما آموزش‌های لازم را در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان دیده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.

خدمات مجموعه اصفهان تعمیر

خدمات اصفهان تعمیر موارد زیر می باشد برای تعمیر لباسشویی سپهرالکتریک در اصفهان

نمایندگی لباسشویی سپهر الکتریک

تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی

اگر کاسه نمد بلبرینگ‌ها خراب شده و آب به بلبرینگ‌ها وارد شود در طول زمان باعث زنگ‌زدگی آنها شده و در نهایت چرخش مخزن با صدای زیادی همراه خواهد بود. در چنین شرایط باید بلیرینگ ماشین لباسشویی تعویض شود. حتما شفت آبکش ماشین لباسشویی در هنگام تعویض بلبرینگ بازبینی می‌شود و در صورت نیاز تعویض یا تراشکاری می‌گردد.

تعویض المنت ماشین لباسشویی

المنت وظیفه‌ی گرم کردن آب در لباسشویی را دارد، چون همیشه در معرض آب دارای املاح می‌باشد، دچار رسوب یا خوردگی می‌شود.  اگر المنت بسوزد، برای شستشوی لباس‌ها آب گرم نخواهد شد دچار مشکلاتی مانند ارور ماشین لباسشویی می‌شود. راه‌حل: با یک اهم‌متر المنت را تست کنید در صورت قطعی مدار، المنت لباسشویی باید تعویض شود.

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

سیستم تخلیه از لوله‌های پلاستیکی، پمپ تخلیه و فیلتر تشکیل می‌شود. دلیل عدم تخلیه صحیح می‌تواند سوختگی پمپ و  یا مسدود شدن فیلتر و مجاری تخلیه باشد. در زمان بروز مشکل سیستم تخلیه ماشین لباسشویی، تمامی مسیر بررسی و بعد از خروج اشیاء از مسیر تخلیه و بازبینی پمپ تخلیه در صورت نیاز پمپ مگنت تخلیه تعویض می‌گردد.

نمایندگی تعمیر سپهرالکتریک در اصفهان

نمایندگی تعمیر سپهرالکتریک در اصفهان آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز در اصفهان و حومه برای خدما تغمیری لوازم خانگی سپهر الکتریک می باشد.

09137261409 اشرفی

نمایندگی تعمیر سپهرالکتریک در اصفهان

رائه خدمات تعمیرات سپهرالکتریک به شما عزیزان در تمام نقاط اصفهان هستیم. به عنوان نمایندگی تعمیر سپهرالکتریک در اصفهان می باشد. از خدمات ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد. کادرفنی ماهر و با تجربه ای انتخاب نموده ایم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز های مشتریان عزیزمان باشیم.

 • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سپهرالکتریک در
 • نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سپهرالکتریک
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سپهرالکتریک
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سپهرالکتریک
 • نمایندگی تعمیر جارو برقی سپهرالکتریک
 • نمایندگی تعمیر اجاق گاز سپهرالکتریک
 • نمایندگی تعمیر مایکروفر سپهرالکتریک(نمایندگی تعمیرات ماکروویو سپهرالکتریک)

تعویض و تأمین قطعات یدکی دستگاه معیوب

تعویض قطعات یدکی دستگاه معیوب توسط نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک با قطعات جدید سالم موجود در نماینگی سپهرالکتریک. ما در اصفهان خدمات تامین کننده تمامی قطعات اورجینال مربوط به ماشین لباسشویی سپهرالکتریک ، ظرفشویی سپهرالکتریک ، یخچال فریزر سپهرالکتریک ، ساید با ساید سپهرالکتریک و ماکروویو سپهرالکتریک می باشیم.

تمامی تعمیرات دستگاه معیوب سپهرالکتریک شما در منزل شما انجام میشود و نیازی به انقال دستگاه شما نیست. شما میتوانید با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک و تعمیرگاه مرکزی سپهرالکتریک در اصفهان با استفاده از شماره های موجود در انتهای صفحه تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیر سپهرالکتریک در اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی سپهرالکتریک در اصفهان

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان ، مرکز مجاز پشتیبان سرویس آماده‌ی ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان می‌باشد. تکنسین‌های آموزش‌دیده ما با سال‌ها تجربه، لباسشویی سپهر الکتریک را در محل بدون نیاز به تعمیرگاه با استفاده از ابزار حرفه‌ای عیب‌یابی و تعمیر تخصصی خواهند کرد.

استفاده از قطعات یدکی اصلی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک، مراجعه به‌موقع و قیمت منصفانه از ویژگی‌های بارز گروه ما می‌باشد. ما تعمیر انجام شده را تا ۶ ماه ضمانت کرده و در این مدت خدمات پس از فروش ارائه خواهد شد.

اگر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک شما کارت گارانتی معتبر ندارد نگران نباشید. شما می‌توانید با سفارش آنلاین تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در اصفهان هر ساعتی از شبانه‌روز از ۱۰٪ تخفیف ویژه و اولویت مراجعه بهره‌مند شوید. یا برای مشاوره‌ رایگان و سفارش تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

مشکلات احتمالی لباسشویی سپهر الکتریک شما :

 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 • ماشین لباسشویی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
 • دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.
 • ماشین لباسشویی آب‌گیری نمی‌کند.
 • ماشین لباسشویی به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود.
 • صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است.
 • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
 • ماشین لباسشویی نشتی آب دارد.
 • درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی‌شود.
 • ماشین لباسشویی ارور یا کد خطا نمایش می‌دهد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سپهرالکتریک دراصفهان

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سپهرالکتریک دراصفهان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

 1. دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی سپهر الکتریک
 2. تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 3. سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
 10. ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار

مراقبت و نگهداری ماشین ظرفشویی سپهرالکتریک

امروزه در خانه های ما ماشین ظرفشویی جایگاه بیشتری پیدا کرده‌اند چرا که امروزه مردم اکثرا در بیرون از منزل سپری میکنند و ارامش و استراحت خود را داخل خانه می‌آورند.حال ماشین ظرفشویی کار شستشوی ظروف را آسان تر کرده که افراد بیشتر زمان خود را به سایر کار های خود بپردازند.

ماشین های ظرفشویی با توجه به اینکه قیمت تقریبا بالایی دارند. باید برای عمر بیشتر آن ها، مورد سرویس و نگهداری قرار گیرند.شرکت کورنیدو با تخصص در نگهداری ماشین ظرفشویی و سرویس و تعمیرات به موقع دستگاهتان شمارا یاری میکند.

خدمات ما


کار ما به عنوان تامین کننده قطعات و لوازم سپهرالکتریک مانند

 • پاکت جاروبرقی سپهرالکتریک
 • مواد شوینده ظرفشویی سپهرالکتریک
 • فیلتر یونیزه لباسشویی سپهرالکتریک
 • قرص ظرفشویی سپهرالکتریک
 • فیلترهای ساید بای ساید سپهرالکتریک

نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک اصفهان

مزایای سرویس در محل نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک

در نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما یا انتقال یا جابجایی دستگاه معیوب سپهرالکتریک شما نمی باشد و این یکی از ویژگی های مهم خدمات اکثر تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک و لوازم خانگی سپهرالکتریک می باشد که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ها خواهد شد. این ویژگی موجب شده است تا کارشناسان ما در محل شما حضور یابند و تعمیرات محصولات سپهرالکتریک را در منزل شما انجام دهند.

با این روش رضایت مشتریان بیش از پیش فراهم شده است و قدم بزرگی در راستای رضایت مشتریان برداشته ایم. جهت تعمیرات ماشین لباسشویی سپهرالکتریک ، تعمیرات ماشین ظرفشویی سپهرالکتریک ، تعمیرات یخچال فریزر سپهرالکتریک ، تعمیرات ساید بای ساید سپهرالکتریک ، تعمیرات جاروبرقی سپهرالکتریک ، تعمیرات اسپیلیت سپهرالکتریک (تعمیرات کولرگازی سپهرالکتریک) ، تعمیرات اجاق گاز سپهرالکتریک می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت یا با درج آدرس و مشخصات در بخش اعلام خرابی دستگاه سپهرالکتریک خود ما را مطلع کنید.

کارخانه سپهر الکتریک

 • برند سپهرالکتریک یکی از پرفروش ترین برند ها در دنیا و از جمله در کشور عزیزمان ایران می باشد ، در خصوص لوازم خانگی سپهرالکتریک و نیاز مشتریان به خدمات پس از فروش ، نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک و لوازم خانگی سپهرالکتریک با دارا بودن تعمیرگاه مجهز و پرسنل فنی متخصص و محبوب و قطعات اورجینال باعث رضایت بیش از پیش خریداران لوازم خانگی سپهرالکتریک شده است.
 • مجهز به قطعات اورجینال
 • برخوردار از سیستم ارتباط با مشتریان CRM
 • سپهرالکتریک مبتنی بر دانش فنی روز
 • تعمیرگاه سپهرالکتریک برپایه مراجعه سریع و به موقع

نمایندگی ایلیا استیل در اصفهان

نمایندگی ایلیا استیل در اصفهان عرضه کننده بهترین لوازم و تجهیزات توکار از جمله اجاق گاز توکار یا صفحه ای، فر توکار ، هود، سینک و ماکروفر برند ایلیا استیل می بشاد. این برند با سابق بسیار درخشان توانسته رضایت عمومی را کسب نماید.

09132070430 تماس بگیرین

نمایندگی ایلیا استیل در اصفهان

ایلیا استیل از سال 1385 در زمینه لوازم خانگی و همچنین واردات ورق های استنلس استیل با عنایت خداوند و همت مسئولین کار آمد طی سالیان اخیر تلاش خود را به منظور احداث کارخانه تولید سینک ظرفشوئی ، اجاق گازهای توکار ، فر و هود آشپزخانه به کار گرفته و با بهرمندی از پشتوانه تجربه چندین ساله و دانش فنی پیشرفته ، موفق به راه اندازی مجهزترین کارخانه تولید سینک ظرفشویی ، هود ، اجاق گاز ، مایکروویو وفرتوکار در شهرک صنعتی پرند شده است .

محصولات آن با برند ایلیا استیل وارد بازار شد. و هم اکنون بعنوان يكـی از پيشگامان صنعت تولــيد سینک ، هود و اجاق گازهای توکارآشـپزخانه توانسته اسـت مـحـصــولاتی گــوناگـــون با كيفيتی مطلوب و مردم پسند توليد و عرضه نمايد.

نمایندگی اجاق گاز ایلیا استیل در اصفهان

 مدل  G 503 T (تایمردار)    

 • ابعاد :  50*90 سانتیمتر 
 • جنس صفحه: شیشه سکوریت
 • ولوم: دو جزئی نسوز (باکالیت)
 • نوع ترموکوپل: سوپر تاپ تایم ORKLI اسپانیا
 • نوع پلوپز: وک
 • توان حرارتی مشعلها:  
 •  پلوپز: 3/5 کیلووات
 • بزرگ: 3 کیلووات
 • متوسط: (2*) 1/6 کیلووات
 • قهوه جوش: 1/3 کیلووات
 • شبکه چدنی مقاوم در برابر حرارت و تغییر رنگ
 • 18 ماه گارانتی

نمایندگی سینک ایلیا استیل در اصفهان

 • مدل 2060 ابعاد : 50*120سانتیمتر
 • ضخامت: 0.8 میلیمتر
 • عمق لگن: 22 سانتیمتر
 • نوع لگن: باکسی R60
 • ظرفیت: 60 لیتر
 • جنس ورق: استیل 18/10
 • ضد زنگ دارای عایق صدا دارای نوار آب بندی ( PU ) بسته بندی مقاوم و نایلون شیرینگ
 • 10 سال گارانتی

نمایندگی فر توکار ایلیا استیل در اصفهان

 • نوع فر: برقی ابعاد: 575959.3 سانتیمتر
 • تعداد برنامه پخت: 12 برنامه
 • حجم: 65 لیتر
 • صفحه کنترل: لمسی
 • شیشه: سه جداره
 • گریل: دارد
 • قفل کودک: دارد
 • جوجه گردان: دارد
 • ریل تلسکوپی: دارد
 • فن کانوکشن: دارد
 • یخ زدائی: دارد
 • سینی مشبک: دارد
 • سینی کم عمق: دارد
 • شلف تخت: دارد
 • شلف 90 درجه: دارد
 • سنسور ایمنی و حرارتی: دارد
 • سنسور پخت غذا (Meat Prob): دارد
 • سیستم خود تمیز شونده (Self Clean): دارد
 • دارای فن خنک کننده بدنه فرو سیستم الکترونیکی ( فن سیرکوله )
 • 18 ماه گارانتی

نمایندگی هود ایلیا استیل در اصفهان

 • خم ابعاد: 90 سانتیمتر
 • نوع موتور: 4 دور توربو
 • مجهز به ترموگارد
 • جنس موتور: پلاستیکی مقاوم در برابر اشتعال
 • قدرت مکش: 720 متر مکعب
 • ساعت میزان صدا: 60-54 دسی بل
 • صفحه کنترل: لمسی
 • نوع فیلتر: 3 لایه آلومینیومی
 • روشنائی: چراغ اس ام دی
 • سنسور: دود، بو، حرارت، گاز
 • نوع نصب: دیواری (هولدر)
 • دارای ریموت کنترل
 • 24 ماه گارانتی

نمایندگی ماکروفر ایلیا استیل در اصفهان

 • ابعاد: 395359.2 سانتیمتر
 • مایکروویو
 • گریل
 • فن کانوکشن
 • 10 برنامه پخت
 • 3 نوع پخت ترکیبی
 • 6 منو پخت اتومات
 • دارای نمایشگر ساعت
 • زمان تایمر دیجیتال 60 دقیقه ای
 • هشدار اتمام پخت محفظه تمام استیل
 • یخ زدایی
 • قفل کودک
 • 18 ماه گارانتی

گارانتی

 • مدت زمان ضمانت:- اعتبار ضمانت اجاق گاز از تاريخ نصب 18 ماه مي باشد.
 • اعتبار ضمانت هود از تاريخ نصب 24 ماه مي باشد
 • اعتبار ضمانت فر از تاريخ نصب 18 ماه مي باشد
 • اعتبار ضمانت سينک استيل از تاريخ خريد 10 سال مي باشد
 • اعتبار سينک شيشه اي از تاريخ خريد يکسال مي باشد.
 • اعتبار ضمانت قطعات تعويض شده از تاريخ تعويض 6 ماه مي باشد
 • مدت زمان پشتيباني از محصولات حداقل 10 سال مي باشد.

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک امروزه بر روی هر کدام از لوازم خانگی، دکمه هایی به صورت دستی و یا لمسی تعبیه شده است . هر کدام از این دکمه‌ها و یا این گزینه‌هاکار خاصی را انجام میدهند . یعنی شما با فشردن هر دکمه می‌توانید یک برنامه و یا عملیات را روی دستگاه انتظار کاره خاصی را دارد . به دلیل تنوع پارچه ها و ظرفت لباس ها هنگام کار با ماشین با کارکرد دکمه ها و بطبع معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک را بدانید.

در این مقاله برای شما معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک را شرح میدهیم تا با استفاده از این کارایی بتونید استفاده حداکثری از لباسشویی سپهر الکتریک خود داشته باشید.

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی دوو
معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

دسترسی سریع به محتوا


معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک در همه برندها به نحوه زیر می باشد

معنی Cotton به فارسیلباس‌های پنبه‌ای
معنی Cotton eco به فارسیلباس‌های پنبه‌ای با صرفه‌جویی انرژی
معنی Synthetic به فارسیلباس‌های معمولی (مصنوعی)
معنی Delicate به فارسیلباس‌های حریر و ظریف
معنی Wool به فارسیلباس‌های پشمی و نخی
معنی Hand wash به فارسیلباس‌های ظریف مانند شستشوی دستی
معنی Quick 30 به فارسیشستشوی سریع در ۳۰ دقیقه
معنی Rinse +Spin به فارسیآب‌کشی و خشک کن
معنی Drain به فارسیفقط تخلیه
معنی Pre Wash به فارسیشستشوی اولیه برای خیس کردن لباس‌ها
معنی Rinse+ به فارسییک بار آب‌کشی اضافه
معنی Crease Care به فارسیضد چروک برای اتوکشی آسان
معنی Souk به فارسیزمان اضافه برای لباس کثیف تر – خیساندن لباس
معنی Duvet به فارسیلباس‌های مخمل
معنی Refresh به فارسیشستشو با بخار فقط برای ۳ تکه لباس
معنی Time Save به فارسیصرفه‌جویی در زمان
معنی Skin Care به فارسیلباس‌های که با پوست مستقیما در تماس می‌باشند
معنی Easy Care به فارسیضد چروک برای اتوکشی آسان
معنی Black Care به فارسیلباس‌های مشکی
معنی blanket به فارسیپتو یا لباس‌ها یا پارچه‌های ضخیم
معنی Favorit به فارسیقابل برنامه‌ریزی برای استفاده دلخواه مشتری
معنی Mix به فارسیلباس‌های مخلوط
معنی Alergy Care به فارسیشستشوی ضد الرژی
معنی Silent Wash به فارسیشستشوی بدون صدا
معنی Intensive به فارسیشستشوی متمرکز برای لباس کثیف
معنی Time Delay به فارسیتاخیر در شروع کار ماشین
معنی Intensive به فارسیشستشویی متمرکز برای لباس‌های کثیف
معنی Spine به فارسیمعنی spin = خشک کردن، خشک کن
معنی Rinse hold به فارسیتوقف در زمان آب‌کشی تا انتخاب کاربر
معنی Medic rinse به فارسیجهت بهره‌گیری بهتر در زمان آب‌کشی
معنی Bio care به فارسیشستشوی لباس لکه‌دار
معنی Temp به فارسیتغییر دما
معنی Wash +Dry به فارسیشستشو و خشک کن
معنی Boiling care به فارسیلباس بیمار شستشو با بالاترین دما
معنی Bed cover به فارسیشستشوی رو تختی و تکه‌های بزرگ
معنی Bulky به فارسیشستشوی تکه‌های بزرگ
معنی Dry به فارسیخشک کن ۱۰۰درصد
معنی Dark wash به فارسیلباس‌های تیره
معنی Sports wear به فارسیلباس‌های ورزشی
معنی Steam wear به فارسیشستشو با بخار
معنی Rinse++ به فارسیدو بار آب‌کشی اضافه
معنی No spin به فارسیبدون خشک کن
معنی Wash +Dry به فارسیشستشو و خشک کن
معنی Dry Only به فارسیخشک کن تنها
معنی Cupboard dry به فارسیخشک کردن پارچه‌های کتان و نخی
معنی Iron Dry به فارسیپارچه نخی کتان آماده برای اتو کشی
معنی Low temp به فارسیمناسب برای لباس‌های بدون نیاز به اتو
معنی Eco dry به فارسیخشک کردن اقتصادی
معنی fading clothes به فارسیمحو رنگ لباس

نمونه چند شکل مهم در برنامه های ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک را برای شما شرح میدهیم.

synthetic لباس‌های که الیاف آن پلاستیکی است.
پارچه های مصنوعی پارچه هایی هستند که در کارخانه ها با استفاده از سنتز شیمیایی تولید می شوند. اینها عبارتند از نایلون، پلی استر، پلی وینیل کلراید (PVC) و ابریشم مصنوعی. الیاف مصنوعی از اتصال مونومرها به پلیمرها، با فرآیند پلیمریزاسیون ساخته می شوند. معنی synthetics در لباسشویی سپهر الکتریک
Cattonبرنامه خشن
لباس‌های نخی و کتانی
توجه : هر وقت در کنار این شکل برنامه هایی دیگر با درجه آب مختلف مانند *، ۴۰، ۶۰، ۹۰ وجود داشت به معنی شستشوی نرمال با آب سرد، شستشوی نرمال با آب ۴۰ درجه، ۶۰ و ۹۰ درجه می‌باشد. معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک
Woolبرنامه پشم
لباس‌های پشمی و بافتنی
توجه: معمولا این برنامه از پیش‌فرض روی ۳۰ یا ۴۰ درجه تعیین شده دمای بیشتر به این نوع جنس آسیب می‌رساند.
delicateبرنامه ظریف
لباس‌های حریر و ظریف
توجه: این برنامه از پیش فرض روی ۳۰ درجه تعیین شده دمای بیشتر به این نوع جنس آسیب می‌رساند. از این برنامه برای شستشوی پرده می‌توانید استفاده کنید.
 برنامه شستشوی دستی
تیشرت‌های ظریف
توجه: این برنامه برای لباس‌ها و تی‌شرت‌های مهم شما طراحی شده که نمی‌خواهید شکل و رنگ آن‌ها عوض شود. این شستشو فقط با آب سرد طراحی شده است.

علامت های روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

علامت های روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک را در این مقاله برای شما شرح دادیم با استفاده از علامت های روی ماشین لباسشویی کندی مبتوانبد تنظیمات لباسشویی سپهر الکتریک خود را بدانید.

برنامه های ماشین لباسشویی دوو
برنامه های ماشین لباسشویی کندی

برنامه های ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

برنامه های ماشین لباسشویی سپهر الکتریک برای انواع لباس ها و پارچه ها تعبیه شده است تا شما بر اساس و نیاز مدل و پارچه لباس خود بهترین برنامه رو برای شستشو انتخاب کنید تا لباس شما خراب نشه

برنامه شستشو مصنوعی یا پنبه‌ای (Synthetics or cottons)

اکثر ماشین‌های لباسشویی سپهر الکتریک برنامه‌های خاصی برای پنبه‌ای و مصنوعات و گاهی تنظیمات دمایی مختلفی دارند. برنامه‌های پنبه‌ای غالباً گرم‌تر می باشند، در حالی که برنامه‌های مصنوعات در دماهای کمتری، ۴۰ درجه سانتی‌گراد و کمتر، و با دورهای چرخش پایین تر می باشند. (معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک )

برنامه‌های مصنوعات برای لباس‌های غیرپنبه‌ای مثل لباس‌هایی که از پلی‌استر و چسبان بافته شده اند تولید شده‌اند، که نیاز به شستشوی ظریف‌تری را دارا هستند.

اکثر ماشین‌ لباسشویی ها برنامه‌ی پنبه‌ای را دارا می باشند، اما همه آن‌ها برنامه مصنوعات را در تنظیمات خاص خود ندارند. اگر لباس ظریف دارین از مدل هایی باید استفاده کنید که این برنامه را دارن.

برنامه‌های لباسشویی سپهر الکتریک برای لباس پشمی، ظریف، شستن با دست (Wool/delicate/handwash programs)

قالبا این‌ها برنامه‌های در لباسشویی سپهر الکتریک با دمای پایین می باشند تا از خراب شدن لباس‌ها را جلوگیری میکنند آب خیلی داغ این لباس ها رو از بین میبره. همیشه برچسب پشت یقه پیراهن یه توضیحاتی برای شستشو داده شده را مطالعه کنید ( برنامه های ماشین لباسشویی و معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک ).

لباس های ورزشی (Sports programs)

این‌ برنامه برای شستشوی لباس‌های ورزشی تعبیه شده است لباس های ورزشی چون هنگام عرق کردن بر تن ما می باشند و بری عرق میگیرند این مدل شستشو برای از بین بردن بوی عرق لباس می باشد و حتی برای کفش ها ورزشی هم میتوانید از این مدل برای شستشو استفاده کنید.

برای لباس های که در ورزش کردن به زمین میخورید مثل فوتبال و لباس شما لکه میگیره مثل تماس با چمن از این برنامه استفاده کنید تا لکه از بین بره. اخ که چقد ماها رو مادرمون برا این لکه ها کتک زد تو بچگی ها :)))) .

تنظیمات لباسشویی سپهر الکتریک برای شستشوی سریع (Quick wash settings)

برنامه‌های شستشوی سریع خیلی طرفدار دارند و این برنامه در اکثر لباسشویی سپهر الکتریک ها موجود است. چون گاهی زمان لازم رو ندارین بشینی ر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک با دل سیر برات لباس بشوره تو اون مواقع از این مدل استفاده میکنی برای برنامه های ماشین لباسشویی .

یا گاهی فرزندتون میگه مامان لباس من چرا کثیفه من میخواستم بپوشم برم بیرون تو این موقع از این برنامه ماشین لباسشویی سپهر الکتریک استفاده میکنید.

اما حواستون باشه تو شستن سریع فقط یک نیم کیلو لباس داخل ماشین بریزین تا خوب شسته بشن .

برنامه‌های تنظیم دما (Temperature programs)

بعضی از لکه ها فقط در دمای بالا قابل شستشو هستند که تو این مواقع از این برنامه استفاده کنید بعضی ماشین‌ها به شما فقط گزینه‌های ۳۰، ۴۰، ۶۰ درجه و غیره را برا شستشو میده، در حالی که در برخی تنظیمات دمای برا شستشو به صورت ترکیبی مانند ۶۰ درجه برای پنبه‌ها و ۳۰ درجه برای مصنوعات می باشد.

 

صفحه نمایشگر زمان باقی‌مانده (Time-remaining display and automatic detection)

بعضی ماشین‌های لباسشویی سپهر الکتریک در صفحه نمایشگری که دارند شمارشگر معکوس مدت زمان تا اتمام شستشو رو داخل صفحه نشان میدهند تا شما بدانید که چقدر باقی‌مانده تا شستشو تمام بشه.

بیشتر ماشین‌های لباسشویی سپهر الکتریک پیشرفته با بررسی لباسهای داخل دیگ لباسشویی زمان تقریبی برای شستشو کامل را برای شما میگوید ( برنامه های ماشین لباسشویی سپهر الکتریک ) .

زمان شروع پایان شستشو به طور اتومات (Delay start/End time)

در ماشین لباسشویی سپهر الکتریک ها پیشرفته میتوانید لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار دهید و بگوید فلان ساعت به طور خودکار شروع به کار کند حتی اگر در منزل حضور نداشته باشین وم حتی برنامه و نوع شستشو هم داخل ان ست کنید و بگوید بعد از دقیقه ماشین خاموش شود.

شستشو ضد چروک (Pre-ironing/easy iron/anti crease)

اگر میخواهید لباس های شما پس از شستشو چروک نشود با ست کردن این تنظیمات میتوانید از چروک شدن لباس ها جلوگیری کنید

لباس کودک (Baby care)

اگر کودک دارین و برای شما مهم است که لباس کودکتان در دمای خوبی شستشو شود و عاری از هر میکروبی شود باید برنامه خیالتان از پاکیزه بودن لباس کودکتان جمع خواهد شد ( برنامه های ماشین لباسشویی سپهر الکتریک و معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک) .

برنامه ضد آلرژی (Hygiene/anti-allergy)

اگر آلرژی دارین و باید لباس هایتان خوب شسته شوند از این برنامه استفاده کنید تا ضد آلرژی شود و باکتری ها را از بین ببرد

اقتصادی (Eco)

اگر از لباسشویی سپهر الکتریک زیاد استفاده میکنید و میخواهید مصرف انرژی پایین بیاید از این برنامه استفاده کنید البته این برای کشورهایی هست مثل المان که پول برق بسیار بالاست نه اینجا که پول برق و آب مفت هست متاسفانه که باعث از بین رفتن محیط زیست میشه و صرفه جویی از بین میره.

معنی delicate به فارسی

معنی delicate به فارسی در ماشین لباسشویی سپهر الکتریک به معنی شستن لباس های ضریف و حریری می باشد.

معنی اشکال روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

معنی اشکال روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک را در این مقاله برای شما شرح دادیم.

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

 • معنی کلمات روی ماشین لباسشویی کندی

دکمه های ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

دکمه های ماشین لباسشویی سپهر الکتریک را برای شما بررسی کردیم که در صورت نیاز از آن استفاده نمایید.

علامت های روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

علامت های روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک هر کدام برای یه خروجی و عملکرد لحاظ شده است که با توجه به این علامت ها میتوانید بررسی لازم را انجام دهید. معنی کلمات لباسشویی سپهر الکتریک را اگر بدانید میتوانید بهترین کارایی را در لباسشویی خود داشته باشین.

دکمه های ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

هر ماشین لباسشویی دارای دکمه هایی می باشد که هر دکمه دارای وظایفی می باشد که با فشردن آن ، اعمال و برنامه صورت میگیرد که در این مقاله دکمه های ماشین لباسشویی سپهر الکتریک اشاره شد.

 برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک را در این مقاله برای شما شرح دادیم که از آن استفاده نمایید.

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک با توجه به شکل و محل قرار گیری آن توضیح دهنده کار خاصی می باشد که لباسشویی می خواهید انجام دهد.

 برنامه های ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

برنامه های ماشین لباسشویی سپهر الکتریک برای انواع لباس ها و پارچه ها تعبیه شده است تا شما بر اساس و نیاز مدل و پارچه لباس خود بهترین برنامه رو برای شستشو انتخاب کنید تا لباس شما خراب نشه

 

پیگیری سفارش اسنوا و زمان تحویل محصولات اسنوا

پیگیری سفارش اسنوا و زمان تحویل محصولات اسنوا را در این مقاله برای شما توضیح میدهیم.

پیگیری سفارش اسنوا

برای پیگیری سفارش اسنوا که خرید یکی از محصولات اسنوا مانند یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی، تلویزیون، اجاق گاز که خرید کرده این و یا به صورت اقساط این محصولات را خرداری نموده ایید میتوانید با شماره چهار رقمی 1699 (بدون پیش) تماس بگیرین و پیگیری سفارش خود را داشته باشین.

زمان تحویل محصولات اسنوا

زمان تحویل محصولات اسنوا بستگی به نوع محصول خرید داری شده شما که به صورت نقد خریداری کرده اید و دارای چه نوع جشنواره ایی می باشد یا خرید اقساطی بوده است بستگی دارد. برای توجه از زمان تحویل کالای اسنوا با شماره چهار رقمی 1699 (بدون پیش) تماس بگیرین.

پیگیری سفارش اسنوا و زمان تحویل محصولات اسنوا

محصولات اسنوا شامل چیست؟

محصولات اسنوا که الان در خط تولید این کارخانه می باشد شامل

یخچال اسنوا

به صورت 3 نوع تولید میشود

 • دوقلو اسنوا
 • ساید بای ساید اسنوا
 • دوطبقه یا کمبی اسنوا

پیگیری سفارش اسنوا و زمان تحویل محصولات اسنوا بررسی میکنیم.

ماشین لباسشویی

 با ماشین لباسشویی اسنوا می‌تونین زمانتون رو مدیریت کنین و به کارهای مهم‌تری برسین!

 • ماشین لباسشویی 7 کیلو
 • ماشین لباسشویی 8 کیلو
 • ماشین لباسشویی 9 کیلو

ماشین ظرفشویی اسنوا

ظرفشویی 12 نفره

تلویزیون اسنوا

 • تلویزیون 32 اینج
 • تلویزیون 43 اینج
 • تلویزیون 50 اینج
 • تلویزیون 55 اینج
 • تلویزیون 65 اینج
 • تلویزیون 75 اینج

اجاق گاز

اجاق‌گازها از قدیم تا همین امروز، پای ثابت آشپزی و پخت‌وپز بودن! اجاق‌گازهای اسنوا یه قدم جلوتر اومدن و قراره کارهایی رو از طرف شما انجام بدن تا دیگه لازم نباشه زمان زیادی پای اجاق گاز بمونین!
برای انتخاب اجاق گاز دلخواهتون فقط کافیه یه سر به سرزمین پرحرارت اجاق‌گازها اسنوا بزنین.

در این مقاله به پیگیری سفارش اسنوا و زمان تحویل محصولات اسنوا بررسی نموده ایم.

پیگیری سفارش اسنوا

زمان تحویل محصولات اسنوا

تحویل سر زمان مشخص محصولات اسنوا

خدمات پس از فروش اسنوا

خدمات پس از فروش اسنوا

خدمات پس از فروش اسنوا را وقتی یکی از محصولات اسنوا را مانند یخچال ، لباسشویی، تلویزیون، اجاق گاز ، ماشین ظرفشویی را در پی آن میگردین. در اینجا بعه این مطلب مهم یعنی خدمات پس از فروش اسنوا می پردازیم.

سراسر میهن عزیزمان تماس با شماره 1699 بدون پیش شماره

خدمات پس از فروش اسنوا

 طبق تعریف کلاسیک خدمات پس از فروش عبارت است تعهدي است كه شركت‌ها براي پاسخگويي به نياز مشتريان براي پشتيباني و سرویس دهی در يك بازه زماني مشخص ارائه مي‌دهند.

خدمات پس از فروش خدمتی است که از سوی کارخانه اسنوا به خریدار یک و یا چند محصولات کارخانه اسنوا اعم از یخچال ، لباسشویی، تلویزیون، اجاق گاز ، ماشین ظرفشویی ارائه می‌شود.

خدمات پس از فروش اسنوا شامل چه خدماتی می شود؟

خدمات پس از فروش اسنوا ی‌تواند شامل

 • نصب و راه اندازی محصولات اسنوا
 • آموزش کار با محصول
 • تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی

خدمات پس فروش اسنوا کاملاً به محصول فروخته شده بستگی دارد.

نصب و راه اندازی محصولات اسنوا

نصب و راه اندازی محصولات اسنوا جز خدماتی می باشد که وقتی شما محصول را خریداری کرده اید با تماس با شماره 4 رقمی 1699 ( بدون پیش شماری ) هماهنگی لازم برای راه اندازی و تست سالم بودن دستگاه، کارشناس کارخانه اسنوا به محل اعزام می شود. و موظف است کارتن پلپ شده را باز نموده و تست راه اندازیو سالم بودن ظاهر محصول خریداری شده را بررسی نماید.

آموزش کار با محصول

یکی دیگر وظایف خدمات پس از فروش اسنوا ، اموزش کار با دستگاه و آموزش نکات نگهداری دستگاه می باشد که این کار نیز توسط کارشناس کارخانه بعد از نصب به شما آموزش داده می شود.

تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی

تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی یکی دیگر از وظایف کارخانه می باشد که جز خدمات پس از فروش محصولات اسنوا می باشد بدین صورت که در بازه 2 سال گارانتی محصول کارخانه موظف به تعمیر رایگان و تهیه قطعه خراب می باشد.

سازمان خدمات پس از فروش

سازمان خدمات پس از فروش اسنوا به 2 واحدی گفته می شود که دارای دو فرایند و وظیفه اصلی می‌باشد.

 1. واحد خدمات
 2. واحد قطعات

واحد خدمات وظیفه نصب و راه اندازی واموزش را دارد و واحد قطعات اسنوا وظیفه تعمیر قطعات را بعهده دارند.