تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان بابهترین کارشناسان و متخصصین در آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر . برای کسب اطلاعت بیشتر و بیان مشکل خود با شماره ( 09136864830 – اشرفی -عضو اتحادیه) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و در حل مشکل شما را راهنمایی کنند. با ما آسوده باشید !!!

 

دسترسی سریع به محتوا

فهرست مطالب

تعمیر یخچال در اصفهان

یکی از وسایل خانگی و اگر بگویم تنها وسیله خانگی که خرابی آن استرس را بر ما وارد می‌نماید یخچال می‌باشد گزاف نگفته ایم ، مخصوصا اگر خرابی یخچال در فصل گرما باشد.

خرابی یخچال کل اعضای خانواده مخصوصا خانم خانواده را با یک ناراحتی دچار می‌کند زیرا وسایل درون یخچال در صورت سرد نبودن یخچال فریزر خراب می‌شوند.

همه تلاش می‌کنند در اسرع وقت یک شرکت و مجموعه تعمیراتی را  در اصفهان پیدا کنند تا تعمیرات یخچال در اصفهان را انجام دهند و این بار استرسی را سریعا رفع نماید ( تعمیر یخچال در اصفهان ) .

بیشتر بخوانید: فریزر گرمه یخچال سرد

تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

در ابتدا دنبال شماره نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان می‌گردیم اگر پیدا نکردیم دنبال یک مجموعه و تعمیرکار سیار برای تعمیر یخچال فریزر و جلوگیری از خراب شدن وسایل داخل آن و بر داشتن این بار استرسی خرابی یخچال.

باید دنبال مجموعه برای تعمیر یخچال  فریزر در اصفهان بود تا خصوصیات و ویژگی‌های مناسبی داشته باشد که در ادامه به خصوصیات یک نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و یک تعمیر کار سیار یخچال در اصفهان برای تعمیر یخچال در محل را برای شما شرح خواهیم داد.

تنها توصیه ما این است برای تعمیر حتما از مجموعه که دارای علم تعمیر یخچال فریز و یا تعمیر یخچال ساید بای ساید داشته می‌باشد استفاده نمایید.

بیشتر بخوایند: نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان توسط تکنسیتن‌های آموزش دیده و مجرب در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان انجام می‌شود.

از این رو دیگر نگران تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان نباشد چرا که کارشناسان ما همواره آماده خدمات رسانی به تمام مناطق اصفهان و حومه می‌باشند.

از طرفی استفاده از قطعات غیر اصلی در این محصول ، نه تنها مشکل یخچال را برطرف نم‌یکند بلکه باعث ایجاد مشکل جدید برای آن می‌شود.

از این رو باید دقت داشته باشید که تعمیرکار حتما از قطعات اصلی استفاده کند برای این منظور می‌توانید به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان مراجعه نمایید چرا که این مجموعه تنها از قطعات اورجینال شرکتی برای تعمیرات برند فریجیدر استفاده می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 09036058733 – اشرفی تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر اجاق گاز در اصفهان

یخچال در اصفهان

بررسی ارور های یخچال 

در این بخش ارور های یخچال و علت به وجود آمدن آن را با هم بررسی می‌کینیم در صورتی که دانش فنی کافی ندارید از انجام دادن روش‌های توصیه شده جداٌ خودداری کنید و با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تماس بگیرید.

 • ارور SY CE و SY CF در یخچال

این ارور به دلیل بالا بودن قدرت ارتباط می‌باشد.
سیم کشی های بین صفحه کنترل و رابط کنترل را بررسی کنید تا دچار اشکال نشده باشند. تعمیرکار یخچال در اصفهان اماده خدمت رسانی برای تعمیر فریزر در اصفهان می‌باشد.

 • ارور EF و SY EF در یخچال

در صورتی که مدار فن تبخیر یخچال معیوب باشد این ارور رخ می‌دهد.
سیم کشی بین صفحه کنترل و فن تبخیر را چک نمایید.

 • ارور DF در یخچال فریجیدر

  این ارور به علت معیوب شدن مدار یخ زدای و یا فقدان آن می‌باشد. ابتدا سیم کشی‌ های مدار یخ زدایی و صفحه کنترل را بررسی نمایید در صورت وجود مشکل با نمایندگی تعمیر یخچال در اصفهان تماس بگیرید.
 • ارور SH در یخچال فریجیدر

این ارور به  د لیل کوتاه شدن سنسور فریزر در نمایشگر فریزر می‌باشد.
برای رفع این مشکل ابتدا سیم کشی بین رزیستور برقی (سنسور دما) و صفحه کنترل را بررسی کنید در صورت نبود مشکل می‌بایست رزیستور را تعویض نمایید

بیشتر بخوانید: تعمیر پکیج در اصفهان

یخچال
 • علت ارور OP در یخچال

  سنسور غذای تازه در نمایشگر غذای تازه (یخچال) کوتاه شده است. برای رفع این مشکل نیز مثل روش قبل باید ابتدا سیم کشی بین رزیستور برقی (سنسور دما) و صفحه کنترل را بررسی کنید در صورت نبود مشکل می‌بایست رزیستور را تعویض نمایید.
  برای استفاده از سرویس کار یخچال در اصفهان با ما همراه باشید.
 • علت SB 5B در یخچال

   ارور SB  در حالت سبت به وجود می‌اید.حالت سبت به صورتی است که بخش‌هایی از یخچال را از کار می‌اندازد حالت سبت با فشردن و نگه داشتن دکمه “” در دمای فریزر و در دمای یخچال “” به مدت پنج ثانیه روشن و خاموش می‌شود.

ارور 5B  برای هشدار دمای بالا به دلایل سلامتی فعال می‌شود. اگر هشدار دمای بالا در طول این مدت به خاطر دری که باز مانده، فعال شود، هشدار حدود 10 دقیقه به صدا در خواهد آمد.

سپس هشدار بطور اتوماتیک خاموش می‌شود و آیکون دمای بالای قرمزرنگ نمایش داده خواهد شد. حتی اگر در بسته باشد، آیکون دمای بالا همچنان نشان داده خواهد شد تا وقتی که حالت سبت خارج شود و آیکون صفر شود.

یخچال معمولاً زمانی که در بسته می‌شود، بدون هیچگونه خطای سبت/ تعطیلات عمل می‌کند.

 • علت ارور 5y EF در یخچال

  این ارور به دلیل معیوب شدن مدار فن تبخیر است. برای این منظور باید سیم کشی بین صفحه کنترل و فن تبخیر کننده را بررسی کنید.

بیشتر بخوایند: نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر در اصفهان

بخشی از مشکلات یخچال فریزر 

در این مقاله بخشی از مشکلات یخچال فریزر که کارشناسان ما به کررا با آن مواجه می‌شوند را با هم بررسی می‌کنیم.

چرا یخچال به اندازه کافی خنک نمیشود؟

 1. این مشکل به دلایل مختلفی به وجود می‌آید ساده ترین این دلایل انتخاب نشدن درجه مناسب برای دمای یخچال می‌باشد.
  با توجه به فصل و دمای خانه باید درجه مناسبی برای یخچال انتخاب شود.
 2. دلیل بعدی که باعث رخ دادن این اتفاق می‌شود بیش از حد پر کردن یخچال می‌باشد.
  زیادی پر شدن خیچال باعث کم شدن هوای داخل یخچال می‌شود و با هر بار بازو بسته شدن هم این میزان هوا کمتر هم می‌شود.
  همچنین در صورتی که غذا‌های بزرگ را در یخچال قرار میدهید باید دقت داشته باشید سرما ساز‌های یخچال را مسدود نکند.
 3. نبود فاصله میان موتور یخچال و دیوار پشتی یباعث می‌شود به فن یخچال هوای کافی نرسد در نتیجه یخچال به قدر کافی خنک نشود.
 4. نشت گاز یخچال هم سبب خنک نشدن داخل آن می‌شود.

همواره می‌توانید برای تعمیر یخچال فریزر در اصفهان با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید : تعمیر مایکروویو در اصفهان

علت بوی نا مطبوع داخل یخچال چیست؟

علت بوی نا مطبوع داخل یخچال ممکن است وجود غذای فاسد داخل آن باشد اما ممکن است بعد از خارج کردن غذای فاسد همچنان یخچال بوی نامطبوعی داشته باشد در این حال باید تمام مواد غذایی را خارج کرده سسپس قفسه ها را بیرون آورده و با مواد شوینده مناسب شستوشو دهید.
پس از اتمام شستشو می‌توانید برای اطمینان بیشتر یک فنجان سرکه و دو قاشق غذاخوری جوش شیرین را در یک پارچ آب داغ بریزید و مخلوط کنید سپس به وسیله یک آبپاش آن را به تمام قسمت‌های آبپاش اسپری کنید و با اسفنج تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

سرو صدا ولرزش یخچال

سرو صدای بلند یخچال بسیار آزار دهنده است و از طرفی ممکن است شما را برای سلامت دستگاه نگران کند. تعمیر یخچال در اصفهان برای رفع این مشکل لیستی را از دلایلی که باعث صدای زیاد یخچال می‌شود در اختیار شما قرار داده تا توسط این موارد بتوانید هنگام تماس گرفتن با نمایندگی شرح دقیقی از مشکل یخچال را به اپراتور ها بگویید.

 • تراز نبودن یخچال از اصلی ترین دلایل به وجود آمدن لرزش و صدای زیاد در یخچال می‌شود. این مورد نیاز به تعمیر ندارد و شما می‌توانید با تراز کردن یخچال این مشکل را رفع نمایید.
 • شل شدن کمپرسور، رولر و سیم پیچ کندانسور می‌تواند از دلایل رایج لرزش و صدای بلند یخچال باشد.
 • سر و صدای زیاد یخچال می‌تواند به دلیل وجود مشکل در پره فن های کمپرسور و کندانسور باشد که با روغن کاری و یا تعویض فن می‌توان این مشکل را حل نمود.
 • موتور فن تبخیر کننده به علت استفاده طولانی مدت از یخچال ممکن است کهنه و یا خراب شده باشد و همین امر باعث ایجاد سر و صدا می شود که با تعمیر و یا تعویض آن مشکل حل می‌شود.

اگر هر کدام از این مشکلات حل نشد با تعمیرکار یخچال در اصفهان می‌توانید همراه شوید.

عمده عیوب یخچال که نیاز به تعمیرات دارند:

 • صدای غیر طبیعی یخچال فریزر
 • پاره شدن واشر یخچال فریزر
 • کارنکردن یخساز یخچال فریزر
 • مصرف بالای برق یخچال فریزر
 • از کار افتادن کمپرسور یخچال فریزر
 • یخ زدگی یخچال فریزر
 • آب در مخزن  یخچال وجود ندارد
 • چرا یخچال گرمه

البته  امکان دارد دلایلی دیگرهم وجود داشته باشد که ممکن است باعث  خرابی یخچال شود که نیاز به تعمیر یخچال فریزر در اصفهان باشد. در هر صورت می‌توانید مشکل یخچال فریزر خود یا ساید یای ساید خود را برای تعمیرات با ما درمیان بزارید لطفا با شماره تماس حاصل فرمایید برای تعمیر ساید بای ساید در اصفهان نیز همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: علت روشن نشدن یخچال و روش های حل این مشکل

نکاتی برای:

 یخچال فریزر شما روشن نمی‌شود

در ابتدا مطمئن شوید اتصال سیم پریزر و یخچال بر قرار باشد می‌توانید سه راهی را عوض کنید یا سه راهی را در دستگاه دیگر امتحان کنید اگر نشد. و در مرحله بعد مانیتور یخچال فریزر به دنبال از حالت تنظیمات کارخانه یا دمو بگردید. در این زمان چراغ‌های یخچال فریزر  و صفحه نمایشگر  یخچال فریزر روشن است ولی باز یخچال  کار نمی‌کند.
گاهی اشتباهی که رخ می‌دهد موقع که یخچال فریزر نو فرستاده می‌شود به صورت حالت فروشگاهی ارسال می‌شود یا وقتی با دستمال شروع به تمیز کردن مانیتور یخچال فریزر میکنید باعث می شود این دکمه فشار داده شود اگر نشد با تعمیرکار برای تعمیر یخچال در اصفهان برای هماهنگ شوید.
 

یخساز یخچال فریزر کار نمی‌کند

با مشاهده صفحه مانیتور از قفل نبودن اگاه شوید چون قفل بودن باعث می‌شود یخساز کار نکند.
پس از اطمینانز اینکه که یخ ساز فعال است،اگر فعال نبود آن رافعال کنید از دفترچه راهنمای برند یخچال خود نیز می‌توانید استفاده نمایید و همچنین از ابرسانی یه یخساز یخچال اگاهی لازم را کسب کنید یا گاهی کی از دلایل خرابی یخساز این است که یخ داخل آن گیر کرده باشد می‌توانید با سشوار گرمش کنید.
در صورت نیاز به تعمیرکار یخچال در اصفهان مراجعه نمایید.
 

یخچال فریزر بیش از حد سرد است 

اگر تازه یخ زیادی استفاده کرده اید  امکان دارد برای ایجاد یخ در یخچال فریزر دمای یخچال را پایین امده باشد. برای اطمینان بیشتر تقریبا بیست چهار ساعت منتظر بمانید بعد بررسی کنید که آیا دمای یخچال فریزر به حالت طبیعی برگشته است.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان

شماره تماس تعمیرات در نمایندگی یخچال فریزر فریجیدر در اصفهان به شرح زیر می‌باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره :09036058733 اشرفی – تماس بگیرید.

چرا مجموعه اصفهان برای تعمیرکار ؟

مجموعه اصفهان تعمیر با دارا بودن بیش از دو دهه در تعمیر یخچال در اصفهان و تعمیر یخچال فریزر در اصفهان دارای متخصصین و تعمیرکار با تجربه و اهل علم و فن می‌باشد.

که تمام تلاش این مجموعه برای تعمیر یخچال در اصفهان کسب رضایت کسانیست که نیاز به تعمیر کار یخچال در محل اصفهان می‌باشند تا یخچال خود را تعمیر کنند.

ویژگی‌های آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر :

 • گارانتی تعمیرات یخچال پس از تعمیر
 • سرعت عمل و حضور بالا یخچال
 • تجربه فراوان برای تعمیر یخچال در اصفهان
 • دارای علم و فن برای
 • استفاده از قطعات فابریک
 • تعمیرکار یخچال در اصفهان با تجربه بسیار بالا
 • هزینه مناسب سرویس
 • کارشناسان مختص هر برند
 • سرعت عمل و حضور بالا یخچال

گارانتی تعمیرات یخچال پس از تعمیر یخچال در اصفهان

مجموعه اصفهان تعمیر انقدر به مجموعه و تعمیرکار یخچال در اصفهان خود ایمان دارد که وقتی پس از تعمیر یخچال در اصفهان به مدت ۳۶۵ روز گارانتی می‌کنیم یعنی اگر قسمتی که ما تعمیر می‌کنیم به مدت یکسال اگر موردی برایش پیش آمد ما موظف به تعمیر آن میباشیم تا مشکل آن را دفعه دوم به صورت رایگان تعمیر کنیم.

سرعت تعمیر بالا و حضور به موقع

تعمیرکار یخچال ما موظف می‌باشند پس از یک ساعت از تماس شما در محل حضور بیابند و سریع مشکل یخچال شما را بر طرف سازند.

دارای علم و فن برای تعمیر یخچال در اصفهان

کلیه تعمیر کار یخچال دارای تجربه فراوان می‌باشد و بالای هزاران یخچال را تعمیر کرده اند و با انواع مشکلات و خرابی های یخچال در اصفهان  آشنا هستند.

یعنی با توضیحات که صاحب یخچال توضیح می‌دهد کارشناس ما مشکل یخچال را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر یخچال می‌کنند و با این عمل سعی بر رضایت مشترین خود داریم.

دارای علم و فن برای تعمیر یخچال در اصفهان

کلیه متخصصین و تعمیرکار یخچال در اصفهان در دپارتمان یخچال مجموعه اصفهان تعمیر از علم و آگاه نسبت کلیه یخچال‌های وبرندهای مختلف هستند و دورهای متفاوت را دیده اندو خود مجموعه اصفهان تعمیر موظف می‌باشد.

هر ۴ ماه یکبار به برگزاری دوره‌های علمی و آشنا کردن متخصصین یخچال به فن اوری روز یخچال کند و متخصصین با فن اوری وبرندهای روز هم آشنایی داشته باشند تا اگر یخچالی نیاز به تعمیر خاص داشت و سیستم روز اروپایی استفاده می‌کرد.

تعمیرکار سیار در اصفهان بتواند به راحتی یخچال را تعمیر نماید و همشهریان عزیز از بابت تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و هم مدل یخچال فریزر ساید بای ساید در اصفهان  نگرانی نداشته باشند.

تعمیرکار یخچال در محل اصفهان
تعمیرکار یخچال در محل اصفهان

استفاده از قطعات فابریک

نکته که باید حتما در تعمیر یخچال، تعمیرکار به آن اشاره و توجه نمود این مبحث می‌باشد که باید برای تعویض از قطعات فابریک استفاده کنند مجموعه اصفهان تعمیر کلیه تعمیر کاران یخچال خود را موظف کرده در ابتدا تمام تلاش را برای تعمیر قطعه یخچال بکنند.

تا هم قطعه فابریک حفظ شود و هم در هزینه صرفه جویی تعمیر یخچال در اصفهان حفظ شود و از این باب دوباره رضایت شمارو در تعمیرات یخچال در اصفهان را حفظ نماییم از این رو همیشه با نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان هماهنگ شوید تا تعمیرات شما بدون نقص اتفاق بیوفتد.

کارشناسان مختص هر برند

ما برای هر برند، تعمیرکار یخچال در اصفهان متخصص تعمیر یخچال در اصفهان  و فنی کاران مختص آن برند را داریم  که دوره‌های ان یخچال را در نمایندگی آن کمپانی دیده اند.

پس اگر شما یخچال تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ویترینی و صنعتی برندهای امرسان ، سامسونگ ، ال جی ، جنرال الکتریک ، اسنوا ، الکترواستیل ، یخساران ، پارس ، سونیا ، هیمالیا ، دونار ، سینجر ، ارج، یخساران ، آاگ ، بلومبرگ ، دوو ، بوش ، هایسنس  ، کندی و…در اصفهان همراه ما باشیدو هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در محل اصفهان

به دلیل انکه جابجایی یخچال فریزر سخت می باشد و ممکن است در حین جابجایی  صدمه یا ضربه ببیند باید تعمیر کار یخچال در محل  حضور یابد و اقدام به تعمیر یخچال در منزل کند و رضایت شما  را بر آورده کند.

هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان بستگی به نوع خرابی و عیب یخچال شما دارد و این مساله قیمت هزینه تعمیر و سرویس را مشخص می‌نماید. اما مجموعه اصفهان در تعمیرکار یخچال به این مطلب تاکید دارد که هزینه دریافتی باید منصفانه و با انصاف باشد و خیلی مناسب تر از بقیه همکاران باشد و کیفیت نیز همیشه در وهله بالا قرار گیرد.

تمام تلاش ما رضایت شما برای تعمیرات یخچال در اصفهان و یا تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان و یا تعمیرات ساید بای ساید در اصفهان باشد.

تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر یخچال در محل اصفهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین تعمیر کاران متخصص و قابل اتکا برای تعمیر یخچال در اصفهان و تعمیر فریزر در اصفهان می‌توانید با مجموعه اصفهان تعمیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند قابل ذکر است مهم نیست یخچال فریزر و یا ساید بای ساید شما چه برندی باشد ما برای هر برند یخچال تعمیر کاران متخصص آن برند را برای تعمیر یخچال فریزر داریم  آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر دارای دهها تعمیر کار حرفه ایی یخچال و لوازم می‌باشد ( تعمیر یخچال در اصفهان ) .

تعمیرکار یخچال در اصفهان

تعمیرکار یخچال در اصفهان با تصص بسیار بالا اشنایی کامل با برندهای معتبر و معروف از جمله ال جی ، سامسونگ، دوو ، جنرال الکتریک، فریجیدر، ویرپول، کنمور، بوش ، الکترولوکس، آمانا ، یخساران ، اسنوا  ، امرسان و… را و نحوه تعمیر می باشد.

سیستم خدمات دهی تعمیر کار یخچال در اصفهان نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می‌کنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

همچنین از دیگر خدمات سرمایشی ما :

اصفهان تعمیر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان و تعمیر بوش  و نمایندگی تعمیرات دوو در اصفهان ،  نمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهان می باشد.

 

 

نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال در اصفهان کجاست؟

تعمیر یخچال در اصفهان یکی از چند سرویس می‌باشد که مجموعه بزرگ اصفهان ( عضو اتحادیه ) تعمیر برای خدمات به همشهریان عزیز انجام می‌دهد که ب بهترین سرویس کاران صورت می‌گیرد.

آیا تعمیرکار یخچال در محل و منزل شما حضور پیدا می‌کند؟

کلیه تعمیرات توسط تعمیرکار یخچال در اصفهان برای یخچال شما نیاز به جابجایی نمی باشد و همه در محل شما صورت میگیرد که این کار باعث جلوگیری از هزینه‌های اضافی به شما خواهد شد.

ارور یا خطای dL در لباسشویی ال جی LG

ارور یا خطای dL در لباسشویی ال جی LG

ارور dL  ماشین لباسشویی ال جی LG را در این مقاله برای شما بررسی میکنیم. این ارور یا خطا گاها ممکن است بر روی دستگاه شما پدیدار شود از این رو به بررسی این ارور dL  یا خطای dL  لباسشویی ال جی LG می پردازیم.

ارور یا خطای dL در لباسشویی ال جی LG

اگر کد خطای DL در ماشین لباسشویی ال‌ جی وجود داشته باشد، معمولاً شستشو را شروع نخواهد کرد: فرآیند از پر کردن دیگ فراتر نمی‌رود.

این ارور dL در لباسشویی ال جی مخفف Door Lock می باشد

ارور یا خطای dL در لباسشویی ال جی LG
ارور یا خطای dL در لباسشویی ال جی LG

خطای dL در لباسشویی ال جی به چه معناست؟

دلیل این ارورُ مشکلات بسته شدن درب آن است. درب ماشین لباسشویی

قفل نمی شود، بنابراین سیستم برنامه انتخاب شده را شروع نمی کند. این ممکن است به دلیل یکی از عوامل زیر باشد:

 • گیره در گیر کرده؛
 • قفل درب خراب است؛
 • برد کنترل الکترونیک آسیب دیده؛
 • درب به خوبی بسته نشده

شما چه باید کنید؟

برای ناپدید شدن خطای DL، باید چند مرحله ساده را انجام دهید. در برخی موارد، بهتر در تماس یک متخصص کمک بگیرین.

 • درب ماشین لباسشویی ال جی را چک کنید. لباس یا سایر مواد خارجی احتمالاً بین درب و دستگاه گیر کرده است.
 • یک راه اندازی مجدد سخت افزاری انجام دهید. ماشین لباسشویی را به مدت 10 دقیقه خاموش کنید، سپس دوباره روشن کنید و برنامه مورد نظر را انتخاب کنید.
 • مطمئن شوید که درب به درستی بسته شده است. . سپس روی Start / Pause کلیک کنید. اگر درب در جای خود محکم شود، خطای DL ناپدید می شود و درام شروع به چرخش می کند.
 • قطعات قفل را بررسی کنید. ممکن است گیره گیر کرده باشد. برای این کار باید چفت را از تمیز کرده و در صورت گیرکردن آن را آزاد کنید.

چه زمانی نیاز به تعمیرکارلباسشویی ال جی است؟

اگر درب کامل بسته است و صفحه نمایش کد خطای DL را نشان می دهد، با نمایندگی تعمیرات ال جی تماس بگیرید. در صورتی که مشکل مربوط به خرابی برد کنترل، شکستگی سیم یا نقص قفل باشد، لازم است با یک متخصص تماس بگیرید. با این حال، گاهی اوقات می توانید خودتان این کار را انجام دهید.

مواردی که در بالا ذکر شد را انجام دهید در صورت رفع نشدن به تعمیرکار لباسشویی ال جی تماس بگیرین.

تعویض قفل درب لباسشویی ال جی
تعویض قفل درب لباسشویی ال جی

خرابی میکروسوپیچ

قطعه قفل درب یا میکروسوپیچ را بررسی کنید. شاید دلیل کد خطای DL در لباسشویی ال جی قفل درب باشد در این صورت تنها راه چاره تعویض قفل درب است زیرا این عنصر قابل تعمیر نیست.

میکروسوئیچ قطعه ای است که بر روی درب لباسشویی تعبیه شده است. به محض استارت لباسشویی برای شستشو، اولین قطعه‌ای که در مدار می‌آید؛ میکروسوییچ میباشد و اگر کوچکترین مشکلی داشته باشد دستگاه شروع به کار نمیکند.

برد الکترونیک
برد الکترونیک

برد الکترونیک

برد به دو دلیل از کار می افتد: به دلیل رطوبت یا به دلیل افزایش برق. بنابراین، هرگونه تلاش برای راه اندازی مجدد لباسشویی منجر به ظاهر شدن کد ارور DL روی صفحه لباسشویی ال جی می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

لازم به ذکر است اگر تخصص فنی ندارید دست به دستگاه نزنید و حتما به تعمیرکار حرفه ای لباسشویی ال جی LG دستگاه را بسپارید تا مشکل شما بیشتر نشود.

نتیجه‌گیری در مورد ارور ماشین لباسشویی ال جی LG

اگر در لباسشویی ال جی LG شما کد که متشکل از حروف انگلیسی می باشد نمایش داده می شود به معنی مشکلی در دستگاه شما می باشد که حتما باید رفع شود.

همانگونه که در بالانیز ذکر شد خطا ویا ارور نشان دهنده وجود ایرادی در ماشین لباسشویی ال جی LG شما می باشد. شما باید ارورُ کد یا خطا را رفع نمایید تا بتوانید به بهترین نحو از دستگاه خود استفاده کنید.

لیست ارور و خطای لباسشویی ال جی LG

نکته: هر گونه تشخیص اشتباه در خطای DL لباسشویی ال جی LG علاوه بر اینکه مشکل دستگاه شما حل نخواهد شد بلکه باعث ضربه زدن به قسمتهای دیگر نیز ممکن خواهد شد. در صورت رفع نشدن دستگاه حتما با تعمیرکار لباسشویی ال جیُ مشورت بگیرین.

ارور یا خطا در لباسشویی ال جی LG چیست؟

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی ال جی LG حکم مغز و هوش لباسشویی را دارا می باشد. وجود سنسور های زیاد می تواند مشکل دستگاه شما را تشخیص دهد

ارور OE ماشین لباسشویی ال جی LG به چه دلیلی است؟

ارور OE لباسشویی ال جی LG را به اینجا برای شما توضیح دادیم که دلیل این خطا چیست و راه حل بر طرف کرد آن به چه نحوی می باشد.

خطا و ارور de در لباسشویی ال جی LG

خطا و ارور de در لباسشویی ال جی LG

ارور de ماشین لباسشویی ال جی LG را در این مقاله برای شما بررسی میکنیم. این ارور یا خطا گاها ممکن است بر روی دستگاه شما پدیدار شود از این رو به بررسی این ارور de یا خطای de لباسشویی ال جی LG می پردازیم.

ارور یا خطای de در لباسشویی ال جی LG

زمانی که درب لباسشویی کامل بسته نشده باشد، ارور یا کد خطا dE بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی ال جی پدیدار می‌شود.

de مخفف Door Error

بیشتر بخوانید: معنی کلمات بر روی لباسشویی ال جی

ارور یا خطای de در لباسشویی ال جی LG
ارور یا خطای de در لباسشویی ال جی LG

خطای de در لباسشویی ال جی به چه معناست؟

دلیل به وجود آمدن کد خطا یا ارور dE در ماشین لباسشویی ال جی یکی از علت زیر باشد:

 • بسته نشدن درب دستگاه
 • ایراد در حسگر درب ماشین لباسشویی
 • خرابی میکروسوپیچ
 • برد الکترونیک دستگاه

راه حل

 • دکمه POWER را فشار دهید و دستگاه را خاموش کنید
 • دستگاه را از پریز برق بیرون بکشید
 • دوباره دستگاه را به برق زده و دستگاه را روشن نمایید ببینید باز خطا de را میدهد؟

مواردی که در بالا ذکر شد را انجام دهید در صورت رفع نشدن به تعمیرکار لباسشویی ال جی تماس بگیرین.

نکته: این کد خطا در بعضی مدل ها ارور de در ماشین لباسشویی ال جی نیز نمایش داده میشود.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

لازم به ذکر است اگر تخصص فنی ندارید دست به دستگاه نزنید و حتما به تعمیرکار حرفه ای لباسشویی ال جی LG دستگاه را بسپارید تا مشکل شما بیشتر نشود.

نتیجه‌گیری در مورد ارور de ماشین لباسشویی ال جی LG

اگر در لباسشویی ال جی LG شما کد که متشکل از حروف انگلیسی می باشد نمایش داده می شود به معنی مشکلی در دستگاه شما می باشد که حتما باید رفع شود.

همانگونه که در بالانیز ذکر شد خطا ویا ارور نشان دهنده وجود ایرادی در ماشین لباسشویی ال جی LG شما می باشد. شما باید ارورُ کد یا خطا را رفع نمایید تا بتوانید به بهترین نحو از دستگاه خود استفاده کنید.

لیست ارور و خطای لباسشویی ال جی LG

نکته: هر گونه تشخیص اشتباه در خطای de لباسشویی ال جی LG علاوه بر اینکه مشکل دستگاه شما حل نخواهد شد بلکه باعث ضربه زدن به قسمتهای دیگر نیز ممکن خواهد شد. در صورت رفع نشدن دستگاه حتما با تعمیرکار لباسشویی ال جیُ مشورت بگیرین.

ارور یا خطا در لباسشویی ال جی LG چیست؟

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی ال جی LG حکم مغز و هوش لباسشویی را دارا می باشد. وجود سنسور های زیاد می تواند مشکل دستگاه شما را تشخیص دهد

ارور de ماشین لباسشویی ال جی LG به چه دلیلی است؟

ارور de  لباسشویی ال جی LG را به اینجا برای شما توضیح دادیم که دلیل این خطا چیست و راه حل بر طرف کرد آن به چه نحوی می باشد.

خطا و ارور IE در لباسشویی ال جی LG

خطا و ارور IE در لباسشویی ال جی LG

ارور IE  ماشین لباسشویی ال جی LG که در بعضی دستگاه ها ارور 1E نیز نمایش داده می شود، را در این مقاله برای شما بررسی میکنیم. این ارور یا خطا گاها ممکن است بر روی دستگاه شما پدیدار شود از این رو به بررسی این ارور IE  یا خطای IE  لباسشویی ال جی LG می پردازیم.

ارور یا خطای IE در لباسشویی ال جی LG

کد خطا نشان می دهد که ماشین لباسشویی قادر به پر کردن آب درون دیگ لباسشویی نیست.

بیشتر بخوانید: معنی کلمات بر روی لباسشویی ال جی

خطای IE در لباسشویی ال جی به چه معناست؟

کد خطای IE در ماشین‌های لباسشویی ال‌جی یا خطای 1E در لباسشویی ال جی نشان می‌دهد که ماشین لباسشویی قادر به پر کردن آب درون دیگ نمی باشد. این ارور ممکن است به دلیل معیوب بودن دریچه ورودی آب یا مشکل شیلنگ باشد.

در موارد خاصی از شرایط آب و هوایی مثل سرما و یخبندان، خطای IE ممکن است نشان دهنده یخ زدگی آب لوله آب باشد.

علت ارور IE لباسشویی ال جی

 1. ایرادات مربوط به آب خانه
 2. ایرادات مربوط به شلنگ ورودی آب ماشین لباسشویی ال جی LG
 3. ایراد در شیربرقی ( شیربرقی کاره پر کردن آب درون دستگاه را انجام میدهد)
 4. خرابی برد الکترونیک
 5. و …

جدا از این موارد، ممکن است دلایل زیادی برای مشاهده کد خطای یا ارور IE در ماشین لباسشویی ال جی وجود داشته باشد. بیایید نگاهی بیندازیم به برخی از دلایل اصلی خطای IE در ماشین لباسشویی الجی LG چیست و چگونه می‌توانید ارور و کد IE را حل کنید:

نحوه حل کد خطا یا ارور IE لباسشویی ال جی چگونه است؟

 • لطفا چک کنید شیر آب کاملا باز باشد سپس موارد زیر را چک کنید:

مسیر شلنگ ورودی آب را بررسی کنید

شلنگ ورودی آب را بررسی کنید که پیچ خوردگی یا گرفتگی نداشته باشد و مانع ورود آب به داخل ماشین لباسشویی LG شود. در صورت مشاهده آسیب در شیلنگ های ورودی، باید آنها را تعویض کنید.

بررسی شلنگ ورودی آب ارور IE
بررسی شلنگ ورودی آب ارور IE

فشار آب منزل و یا وصل قطع بودن را چک نمایید.

فلنگ را با چرخاندن باز نمایید ببینید که آیا اصلا آب وارد شلنگ می شود و یا فشار مناسب دارد.

بررسی شلنگ ورودی آب خطای IE
بررسی شلنگ ورودی آب خطای IE

تمیز کردن فیلتر ورودی شلنگ آب

گاهی املاح که درون آب می بلاشد باعث کثیف شدن فیلتر آب می شود که در نتیجه آب درون لباسشویی نمی آید.

تمیز کردن فیلتر
تمیز کردن فیلتر

مواردی که در بالا ذکر شد را انجام دهید در صورت رفع نشدن به تعمیرکار لباسشویی ال جی تماس بگیرین.

نکته: این کد خطا در بعضی مدل ها ارور 1E در ماشین لباسشویی ال جی نیز نمایش داده میشود.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

لازم به ذکر است اگر تخصص فنی ندارید دست به دستگاه نزنید و حتما به تعمیرکار حرفه ای لباسشویی ال جی LG دستگاه را بسپارید تا مشکل شما بیشتر نشود.

نتیجه‌گیری در مورد ارور IE ماشین لباسشویی ال جی LG

اگر در لباسشویی ال جی LG شما کد که متشکل از حروف انگلیسی می باشد نمایش داده می شود به معنی مشکلی در دستگاه شما می باشد که حتما باید رفع شود.

همانگونه که در بالانیز ذکر شد خطا ویا ارور نشان دهنده وجود ایرادی در ماشین لباسشویی ال جی LG شما می باشد. شما باید ارورُ کد یا خطا را رفع نمایید تا بتوانید به بهترین نحو از دستگاه خود استفاده کنید.

لیست ارور و خطای لباسشویی ال جی LG

نکته: هر گونه تشخیص اشتباه در خطای IE  لباسشویی ال جی LG علاوه بر اینکه مشکل دستگاه شما حل نخواهد شد بلکه باعث ضربه زدن به قسمتهای دیگر نیز ممکن خواهد شد. در صورت رفع نشدن دستگاه حتما با تعمیرکار لباسشویی ال جیُ مشورت بگیرین.

ارور یا خطا در لباسشویی ال جی LG چیست؟

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی ال جی LG حکم مغز و هوش لباسشویی را دارا می باشد. وجود سنسور های زیاد می تواند مشکل دستگاه شما را تشخیص دهد

ارور IE  ماشین لباسشویی ال جی LG به چه دلیلی است؟

ارور IE  لباسشویی ال جی LG را به اینجا برای شما توضیح دادیم که دلیل این خطا چیست و راه حل بر طرف کرد آن به چه نحوی می باشد.

ارور یا خطای OE در لباسشویی ال جی LG

ارور یا خطای OE در لباسشویی ال جی LG

ارور OE ماشین لباسشویی ال جی LG را در این مقاله برای شما بررسی میکنیم. این ارور یا خطا گاها ممکن است بر روی دستگاه شما پدیدار شود از این رو به بررسی این ارور OE یا خطای OE لباسشویی ال جی LG می پردازیم.

ارور یا خطای OE در لباسشویی ال جی LG

اغلب ماشین لباسشویی ال جی در وسط شستشو خطای OE را نمایش می دهند. که این خطا ناخوشایند است: چون مخزن پر از آب و لباس است و دستگاه متوقف می شود و کد خطای OE روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود. همچنین، این خطا ممکن است روی نمایشگر در مرحله آبکشی رخ دهد.

خطای OE در لباسشویی ال جی به چه معناست؟

ارور 0E در مورد مشکل تخلیه آب را بیان می کند. سیستم به پمپ تخلیه سیگنال می دهد تا آب را از مخزن خارج کند. اگر در عرض 5 دقیقه تخلیه صورت نگرفت و دستگاه پر از آب ماند، کار متوقف می شود و خطا رخ می دهد.

دلیل ارور OE ؟


قبل از رفع مشکل، باید دلیل آن را پیدا کنید:

 • مسدود شدن شلنگ تخلیه
 • گرفتگی سیستم فاضلاب.
 • خرابی پرشر سوپیچ
 • خرابی پمپ تخلیه
 • خرابی برد کنترل

 • اما برای جدا کردن ماشین لباسشویی ال جی عجله نکنید، ابتدا سیستم های موجود را بررسی کنید.
ارور OE در لباسشویی ال جی LG

راح حل ارور OE LG

قبل از آزمایش، آب ماشین لباسشویی ال جی را تخلیه کنید و لباس های شسته شده را از مخزن خارج کنید. سپس:

 • سالم بودن شیلنگ تخلیه را ارزیابی کنید. شاید آشغال یا لباس کوچک درون قسمت تخلیه قرار گرفته شده باشد یا شلنگ خمیده شده باشد. شما به راحتی می توانید این مشکل را در خانه حل نمایید.
 • اغلب یک انسداد در واحد اتصال شلنگ تخلیه با فاضلاب تشکیل می شود. تمیز کردن محل گرفتگی ضروری است.
 • گرفتگی فیلتر تخلیه، بهتر است تحت فشار آب بشویید.
 • شاید خرابی در قسمت برد الکترونیک وجود داشته باشد. برای رفع خطای OE، ماشین لباسشویی ال جی را به مدت 15-20 دقیقه خاموش کنید.

علت خطا

در صورتی که تمام تلاش های شما به نتیجه نرسید، شروع به جستجو برای علت خرابی کنید.صفحه نمایش دستگاه به دلایل زیر این ارور را نشان می دهد:

 1. ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند و خطا را صادر می کند. شاید پمپ تخلیه سوخته که فقط تعویض پمپ مشکل را حل می کند.
 2. ماشین لباسشویی وسط شستشو می ایستد و ارور می دهد. پس از تخلیه دستی آب، دیگرلباسشویی ال جی کار نمی کند. این نشان دهنده مشکل در سنسور آب است. اگر در لوله گرفتگی وجود دارد، می توانید آن را تمیز کنید. اگر این موارد مشکل ندارد، باید سوئیچ فشار را تعویض کنید.
 3. برنامه در حین شستشو متوقف می شود. پس از تخلیه دستی، ماشین لباسشویی ال جی شروع به شستشو می کند و دوباره قطع می شود و کد خطا را نشان می دهد. احتمالاً در نازل یا پمپ چیزی باعث مسدود شدن برای تلخیه شده است. شلنگ و دریچه تخلیه را باز کنید ببینید چیزی جلوی تخلیه آب را گرفته است یا خیر.
 4. اگر برد الکترونیک خراب شده باشد، دستگاه ال‌جی آب را تخلیه نمی‌کند و کد خطا نمایش داده می شود. در این حالت باید برد الکترونیک کنترلر را تعویض کنید.

پس از بررسی شیلنگ تخلیه، یک بار با برنامه SPIN ONLY بگزارید دستگاه کار کند تا ببینید آیا مشکل تخلیه حل شده است یا خیر.

 1. POWER را فشار دهید تا واشر روشن شود.
 2. کلید SPECIAL USE را فشار دهید تا زمانی که SPIN ONLY روشن شود.
 3. دکمه START/PAUSE را فشار دهید تا چرخه شروع شود.
 4. دستگاه باید چرخه SPIN ONLY را شروع کند و سعی کند آب باقیمانده داخل دستگاه را تخلیه کند.

مواردی که در بالا ذکر شد را انجام دهید در صورت رفع نشدن به تعمیرکار لباسشویی ال جی تماس بگیرین.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

لازم به ذکر است اگر تخصص فنی ندارید دست به دستگاه نزنید و حتما به تعمیرکار حرفه ای لباسشویی ال جی LG دستگاه را بسپارید تا مشکل شما بیشتر نشود.

نتیجه‌گیری در مورد ارور ماشین لباسشویی ال جی LG

اگر در لباسشویی ال جی LG شما کد که متشکل از حروف انگلیسی می باشد نمایش داده می شود به معنی مشکلی در دستگاه شما می باشد که حتما باید رفع شود.

همانگونه که در بالانیز ذکر شد خطا ویا ارور نشان دهنده وجود ایرادی در ماشین لباسشویی ال جی LG شما می باشد. شما باید ارورُ کد یا خطا را رفع نمایید تا بتوانید به بهترین نحو از دستگاه خود استفاده کنید.

لیست ارور و خطای لباسشویی ال جی LG

نکته: هر گونه تشخیص اشتباه در خطای OE لباسشویی ال جی LG علاوه بر اینکه مشکل دستگاه شما حل نخواهد شد بلکه باعث ضربه زدن به قسمتهای دیگر نیز ممکن خواهد شد. در صورت رفع نشدن دستگاه حتما با تعمیرکار لباسشویی ال جیُ مشورت بگیرین.

ارور یا خطا در لباسشویی ال جی LG چیست؟

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی ال جی LG حکم مغز و هوش لباسشویی را دارا می باشد. وجود سنسور های زیاد می تواند مشکل دستگاه شما را تشخیص دهد

ارور OE ماشین لباسشویی ال جی LG به چه دلیلی است؟

ارور OE لباسشویی ال جی LG را به اینجا برای شما توضیح دادیم که دلیل این خطا چیست و راه حل بر طرف کرد آن به چه نحوی می باشد.

ارور یا خطای dE2 در لباسشویی ال جی LG

ارور یا خطای dE2 در لباسشویی ال جی LG

ارور DE2 ماشین لباسشویی ال جی LG را در این مقاله برای شما بررسی میکنیم. این ارور یا خطا گاها ممکن است بر روی دستگاه شما پدیدار شود از این رو به بررسی این ارور DE2 یا خطای DE2 لباسشویی ال جی LG می پردازیم.

ارور یا خطای DE2 در لباسشویی ال جی LG

زمانی که درب دستگاه کامل بسته نشده باشد، ارور یا کد خطا dE2 در ماشین لباسشویی ال جی ظاهر می‌شود.

علت به وجود آمدن پیغام یا ارور dE2 در ماشین لباسشویی ال جی یکی از موارد زیر می‌تواند باشد:

 • بسته نشدن درب لباسشویی ال جی
 • زبانه درب ،میکروسوئیچ درب ، لولای درب و … خراب شده است

مطمئن شوید که درب دستگاه باز نباشد. یک بار درب را باز کنید و مجدد ببندید و ماشین لباسشویی ال جی را راه اندازی نمایید.

این خطا ابتدای حرف Door Error می باشد

ارور یا خطای DE2 در لباسشویی ال جی LG

ارور یا خطای dE2 در لباسشویی ال جی LG

مراحل حل ارور DE2 در لباسشویی LG

 1. الاسشویی را خاموش کنید.
 2. دکه Power را فشار دهید.
 3. درب را با دقت ببندید
 4. Startرا فشار دهید

مواردی که در بالا ذکر شد را انجام دهید در صورت رفع نشدن به تعمیرکار لباسشویی ال جی تماس بگیرین.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

لازم به ذکر است اگر تخصص فنی ندارید دست به دستگاه نزنید و حتما به تعمیرکار حرفه ای لباسشویی ال جی LG دستگاه را بسپارید تا مشکل شما بیشتر نشود.

نتیجه‌گیری در مورد ارورDE2 ماشین لباسشویی ال جی LG

اگر در لباسشویی ال جی LG شما کد که متشکل از حروف انگلیسی می باشد نمایش داده می شود به معنی مشکلی در دستگاه شما می باشد که حتما باید رفع شود.

همانگونه که در بالانیز ذکر شد خطا ویا ارور نشان دهنده وجود ایرادی در ماشین لباسشویی ال جی LG شما می باشد. شما باید ارورُ کد یا خطا را رفع نمایید تا بتوانید به بهترین نحو از دستگاه خود استفاده کنید.

لیست ارور و خطای لباسشویی ال جی LG

نکته: هر گونه تشخیص اشتباه در خطای DE2 لباسشویی ال جی LG علاوه بر اینکه مشکل دستگاه شما حل نخواهد شد بلکه باعث ضربه زدن به قسمتهای دیگر نیز ممکن خواهد شد. در صورت رفع نشدن دستگاه حتما با تعمیرکار لباسشویی ال جیُ مشورت بگیرین.

ارور یا خطا در لباسشویی ال جی LG چیست؟

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی ال جی LG حکم مغز و هوش لباسشویی را دارا می باشد. وجود سنسور های زیاد می تواند مشکل دستگاه شما را تشخیص دهد

ارور DE2 ماشین لباسشویی ال جی LG به چه دلیلی است؟

ارور DE2 لباسشویی ال جی LG را به اینجا برای شما توضیح دادیم که دلیل این خطا چیست و راه حل بر طرف کرد آن به چه نحوی می باشد.

ارور یا خطای UE در لباسشویی ال جی LG

ارور یا خطای UE در لباسشویی ال جی LG

ارور UEماشین لباسشویی ال جی LG را در این مقاله برای شما بررسی میکنیم. این ارور یا خطا گاها ممکن است بر روی دستگاه شما پدیدار شود از این رو به بررسی این ارور UE یا خطای UE لباسشویی ال جی LG می پردازیم.

ارور یا خطای UE در لباسشویی ال جی LG

وقتی دیگ لباسشویی ال جی به دلیل بار نامتعادل نمی‌چرخد، کد خطای UE را نشان می‌دهد. و در حالی که ممکن است تشخیص یا رفع این کد خطا در ماشین لباسشویی شما کار دشواری به نظر برسد،

اما بسیار آسان است و بیشتر به در آوردن لباس ها به دلیل نامتعادل بودن درون دیگ یا اضافه کردن چند لباسبرای تعادل نیاز دارد. می‌توانید این کارها را برای رفع کد خطای UE امتحان کنید و ماشین لباسشویی خود را دوباره راه اندازی کنید:

این خطا ابتدای حرف Uint Error می باشد

ارور یا خطای UE در لباسشویی ال جی LG

برای حل و رفع ایراد خطای UE موارد زیر را بررسی کنید:

تعادل لباس های درون درام

در بسیاری از موارد، یک ملحفه‌ی بزرگ و چماله شده باعث می‌شود ماشین لباس‌شویی کار نکند. وقتی چند لباس درهم و بزرگ دارید که باعث می شود دیگ لباسشویی را سنگین کند، و باعث نچرخیدن دیگ به دلیل بالانس نبودن می شود و ماشین لباسشویی ال جی عملکرد خوبی نداشته باشد.

بنابراین، باید درب را باز کنید و قبل از شروع مجدد چرخه، لباس ها را دوباره توزیع کنید. این معمولا مشکل را حل می کند.

 • هنگامی که یک تنها یک تیکه لباس کوچک نیز میخواهید بشورید ممکن است با خطای UE در لباسویی ال جی مواجه شوید. برای برقراری تعادل می توانید چند تیکه لباس کوچک مثل چند حوله اضافه کنید تا به ماشین لباسشویی اجازه دهید تعادل خود را حفظ کند که به دیگ اجازه می دهد بدون چشمک زدن خطای خطای UE بچرخد.
 • یک ارور UE نیز ممکن است به دلیل بارهای بزرگ ظاهر شود. وقتی این اتفاق می افتد، واشر نمی تواند بار را در داخل سبد توزیع کند. بنابراین، باید بررسی کنید که آیا ماشین لباسشویی را بیش از حد پر کرده اید و قبل از شروع مجدد چرخه، چند تیکه لباس را بردارید.
 • برای راه اندازی مجدد، مطمئن شوید که اقلام رابا تعادل و یکنواخت درون لباسشویی قرار دادین و لباس ها را به داخل دیگ به ندهید.

مراحل حل ارور UE در لباسشویی LG

 1. درام را کاملا خالی کنید.
 2. دکه Power را فشار دهید.
 3. برنامه RINSE AND SPIN را انتخاب کنید.
 4. Startرا فشار دهید

مواردی که در بالا ذکر شد را انجام دهید در صورت رفع نشدن به تعمیرکار لباسشویی ال جی تماس بگیرین.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

لازم به ذکر است اگر تخصص فنی ندارید دست به دستگاه نزنید و حتما به تعمیرکار حرفه ای لباسشویی ال جی LG دستگاه را بسپارید تا مشکل شما بیشتر نشود.

نتیجه‌گیری در مورد ارور ماشین لباسشویی ال جی LG

اگر در لباسشویی ال جی LG شما کد که متشکل از حروف انگلیسی می باشد نمایش داده می شود به معنی مشکلی در دستگاه شما می باشد که حتما باید رفع شود.

همانگونه که در بالانیز ذکر شد خطا ویا ارور نشان دهنده وجود ایرادی در ماشین لباسشویی ال جی LG شما می باشد. شما باید ارورُ کد یا خطا را رفع نمایید تا بتوانید به بهترین نحو از دستگاه خود استفاده کنید.

لیست ارور و خطای لباسشویی ال جی LG

نکته: هر گونه تشخیص اشتباه در خطای UE لباسشویی ال جی LG علاوه بر اینکه مشکل دستگاه شما حل نخواهد شد بلکه باعث ضربه زدن به قسمتهای دیگر نیز ممکن خواهد شد. در صورت رفع نشدن دستگاه حتما با تعمیرکار لباسشویی ال جیُ مشورت بگیرین.

ارور یا خطا در لباسشویی ال جی LG چیست؟

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی ال جی LG حکم مغز و هوش لباسشویی را دارا می باشد. وجود سنسور های زیاد می تواند مشکل دستگاه شما را تشخیص دهد

ارور UE ماشین لباسشویی ال جی LG به چه دلیلی است؟

ارور UE  لباسشویی ال جی LG را به اینجا برای شما توضیح دادیم که دلیل این خطا چیست و راه حل بر طرف کرد آن به چه نحوی می باشد.

لیست خطا و ارور لباسشویی ال جی LG + راه حل

لیست خطا و ارور لباسشویی ال جی LG و راه حل آن را در این مقاله برای شما اورده ایم تا بدانید اگر دستگاه شما یک ارور یا خطایی را نمایش می دهد دلیل آن چی می باشد.

ارور لباسشویی ال جی

خطا و ارور لباسشویی ال جی LG

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی ال جی LG حکم مغز و هوش لباسشویی را دارا می باشد. وجود سنسور های زیاد از جمله

 • سنسور فشار آب
 • سنسور درب
 • سنسور دمای آب
 • و…

با همراهی برد الکترونیکی لباسشویی LG به شما کمک میکنند تا در صورت وجود مشکل در هر یک از بخش های لباسشویی دیگر تعمیرکار لباسشویی نیاز ندارد تمام بخش های لباسشویی را باز نماید و بررسی کند. کد ارور لباسشویی ال جی به شما خواهند گفت دلیل این خطا و ارور از کدام قسمت لباسشویی می باشد.

لیست خطا و ارور لباسشویی ال جی LG

در جدول زیر لیست ارور های لباسشویی ال جی را برای شما اورده شده است تا بر اساس ان بتوانید مشکل دستگاه خود را متوجه بشوید.

ردیفکد ارور یا خطا
۱ارور یا خطای PF در لباسشویی ال جی LG
۲ارور یا خطای dE1 
۳ارور یا خطای CL در لباسشویی ال جی
۴ارور یا خطای OE در لباسشویی ال جی LG
۵ارور یا خطای dE2 در لباسشویی ال جی LG
۶ارور یا خطای UE در لباسشویی ال جی LG
۷
۸
۹
۱۰

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

لازم به ذکر است اگر تخصص فنی ندارید دست به دستگاه نزنید و حتما به تعمیرکار حرفه ای لباسشویی ال جی LG دستگاه را بسپارید تا مشکل شما بیشتر نشود.

نتیجه‌گیری در مورد ارور ماشین لباسشویی ال جی LG

اگر در لباسشویی ال جی LG شما کد که متشکل از حروف انگلیسی می باشد نمایش داده می شود به معنی مشکلی در دستگاه شما می باشد که حتما باید رفع شود.

همانگونه که در بالانیز ذکر شد خطا ویا ارور نشان دهنده وجود ایرادی در ماشین لباسشویی ال جی LG شما می باشد. شما باید ارورُ کد یا خطا را رفع نمایید تا بتوانید به بهترین نحو از دستگاه خود استفاده کنید.

ارور یا خطا در لباسشویی ال جی LG چیست؟

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی ال جی LG حکم مغز و هوش لباسشویی را دارا می باشد. وجود سنسور های زیاد می تواند مشکل دستگاه شما را تشخیص دهد

نحوه حل ارور یا خطا ماشین لباسشویی ال جی به چه صورت است؟

ارور و خطا لباسشویی ال جی بستگی به نوع خطا و یا کد ارور دارد که در حالت عادی می توانید آن را خودتان بر طرف کنید در غیر این صورت باید با کارشناس و تعمیرکار لباسشویی ال جی صحبت کنید.

فقط برای تعمیرات - لطفا برای تنها خرید قطعه یا نصب تماس نگیرید توضیحات بیشتر