تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

تعمیر یخچال فریزر در اصفهان، کلیه برندها توسط بهترین متخصصین همان برند در مجموعه بزرگ اصفهان تعمیر .  تیم تعمیرات یخچال فریزر در دپارتمان یخچال مجموعه اصفهان تعمیر با ارائه خدمات فنی، مشاوره ای و پشتیبانی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان و کاملا تخصصی  در خدمت همشهریان عزیز در اصفهان می باشد. گروه تعمیر و پشتیبانی اصفهان تعمیر طبق استاندارد اقدام به تعمیر یخچال فریزر در اصفهان مینماید. ما اعتبار خود را از رضایت شما دریافت میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره توسط کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ (اشرفی – عضو اتحادیه) تماس حاصل فرمایید.

 تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

مجموع اصفهان تعمیر سعی نموده بهترین متخصصین یخچال در اصفهان را در مبحث تعمیر یخچال فریزر در اصفهان گرد آورد و با مدیریت خرد جمعی سعی برا خدمات تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان نماید. از این رو سرعت ، دقت ، تخصص ، کیفیت و مشتری مداری را در اولویت کاری خود قرار داده تا بتواند بیش از پیش خدمات تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و همچنین کلیه لوازم خانگی را در دپارتمان های جداگانه در خدمت همشهریان عزیز قرار دهد. باشد که در این راه همواره خدمت گزار شما اصفهانیان عزیز باشیم.

تعمیر یخچال فریزر در اصفهان
تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

چرا مجموعه اصفهان تعمیر؟؟؟

زیر ما به آنچه که میگویم مدعی هستیم و سعی میکنیم اگر بهترین نباشیم جز بهترین های تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان باشیم و از این باب نیاز کلیه همشهریان عزیز در مساله تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان بر ظرف نماییم  و سعی نموده موارد زیر را در تعمیرات یخچال فریزر رعایت نماییم:

گارانتی تعمیر یخچال فریزر

اگر تعمیر یخچال فریزر در اصفهان تعمیر انجام شود این مجموعه به مدت ۳۶۵ روز آن قسمت که تعمیر کرده است را گارانتی مینماید یعنی اگر یخچال فریزر شما به مدت یکسال گرانتی تعمیر می باشد این خدمات به این دلیل می باشد که بگوییم ما در کارمان تخصص داریم و همچنین رضایت شما را در باب تعمیر یخچال فریزر در اصفهان کسب نماییم.

تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان
تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

متخصصین هر برند یخچال فریزر

شما نگران برند یخچال فریزر خود نباشید ما برای تعمیر یخچال فریزر در اصفهان برای هر برند متخصصین همان برند را برای شما ارسال مینماییم . ما تعمیر کاران برندهای مطرح که دوره دیده نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان باشند را در مجموعه خود گرد اوری کرده ایم تا نیاز تعمیرات یخچال فریزر شما در اصفهان به نحو احسنت انجام گیرد و رضیت شما را از باب تعمیر یخچال فریزر در اصفهان کسب نماییم.

هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

ما سعی مینماییم منصفانه هزینه را برای تعمیر یخچال در اصفهان را از شما دریافت کنیم چون هزینه مناسب در کنار کیفیت و خدمات عالی باعث جدب مشتری ورضایت اکثریتی می باشد و به همین منظور مجموع اصفهان تعمیر در مساله هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان سعی نموده مساله انصاف را کاملا رعایت کرده و حقوق مشتریان خود را کامل و به نحو احسنت حفظ نماید.

استفاده از قطعات فابریک یخچال فریزر

اگر یخچال فریزر شما نیاز به قطعه خاص برای تعمیر شد و قطعه قبلی قابل استفاده نبود تعمیر کار یخچال فریزر در اصفهان تعمیر موظف به تهیه آن قطعه مارک اصلی آن برند بوده و با این حساب عر یخچال فریزر را بالا برده که دیر تر نیاز به تعمیرات داشته باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان
تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

تعمیر کار سیار یخچال فریزر در اصفهان

کلیه تعمیرکار سیار یخچال فریزر در اصفهان تعمیر که در محل اقدام به تعمیر یخچال فریزر میکنند و زیر نظر مجموعه اصفهان تعمیر میباشند دارای سرعت عمل و علم و تخصص بالایی برخوردار هستند به ترتیبی که باید یک الی دو ساعت بعد از تماس شما در محل حضور داشته باشند و با ظاهری آراسته و اخلاقی خوب اقدام به رفع خرابی یخچال فریزر کنند. ما برای تعمیر کار سیار یخچال فریزر در اصفهان که در مجموعه ما در محل اقدام به تعمیرات میکنند کلاسها و دوره های ممتد برگزار میکنیم تا علم و تخصص به روز داشته باشند و نسبت به سیستمهای جدید یخچال فریزر به روز باشند پس برای تعمیر کار سیار یخچال فریزر در اصفهان میتوانید با ما تماس بگیرید.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال فریزر

بیشترین خرابی یخچال فریزر در اصفهان تعمیر که مراجعه کرده اند  عدم داشتن سرما و برودت در این یخچال فریزر می باشد ، همچنین امکان دارد عواملی چون :

 1. یخچال فریزر صدای زیاد میدهد .
 2. یخچال فریزر یکسره کار میکند .
 3. خرابی لاستیک دور درب یخچال فریزر
 4. داغ کردن موتور یخچل فریزر در اصفهان 
 5. یخچال فریزر منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر در اصفهان برفک میزند .
 7. کار نکردن فن یخچال فریزر 
 8. روشن نشدن یخچال فریزر
 9. موتور یخچال فریزر  .
 10. خرابی صفحه دیجیتالی یخچال فریزر 
 11. خرابی برد الکترونیکی یخچال فریزر 
 12. عمل نکردن سنسور یخچال فریزر

 

نکاتی مهم از یخچال فریزر 

 1. استفاده از محافظ برق برای یخچال فریزر
 2. برای شروع بکار یخچال فریزر پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال فریزر حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 3. سعی نمایید یخچال فریزر را در کنار وسایل آشپزخانه که تولید گرما میکنند مانند اجاق گاز و یا ابگرمکن و یا ماکروویو جلوگیری نمایید
 4. فاصله دو سانتی متری یخچال با بقیه وسایل مجاور کنار یخچال فریزر
 5. خوداری نمودن از قرار دادن غذای گرم درون یخچال که باعث از بین بردن سردی داخل یخچال میشود و این باعث خراب شدن یخچال فریزر میشود
 6. برای تمیز کردن یخچال همیشه از برق کشیده و موارد ایمنی را رعایت کنید
 7. هنگام رفتم به مسافرت چند روزه  ترموستات یخچال فریزر را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید .

کمپرسور یخچال فریزر

کمپرسور یخچال فریزر از دو بخش

 • الکتریکی
 • مکانیکی

تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچاله فریزر یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

شارژگاز یخچال فریزر در اصفهان

اگر یخچال فریزر شما نیاز به شارژ داشته باشد سرویس کاران ما اقدام به شارژ گاز یخچال فریزر در اصفهان می نمایند و با این امر یخچال شما را مانند روز اول در اختیار شما قرار میدهند

تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید در اصفهان

 •  تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان
 • تعمیر یخچال فریزر در محل اصفهان
 • تعمیر یخچال فریزر در اصفهان
 •  تعمیرات یخچال فریزر امرسان در اصفهان
 • تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید در اصفهان

برای تعمیر ماشین لباسشویی نیز میتوانید کلیک نمایید.

نمایندگی شهرستانها :

 • تعمیر یخچال فریزر در شاهین شهر 
 • تعمیر یخچال فریزر در فولاد شهر
 • تعمیر یخچال فریزر در نجف آباد
 • تعمیر یخچال فریزر در بهارستان
 • تعمیر یخچال فریزر در سپاهان شهر
 • تعمیر یخچال فریزر در خمینی شهر
 • تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید در اصفهان
 • تعمیر یخچال فریزر در اصفهان | نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید در اصفهان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان توسط بهترین تعمیر کار ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر ومطرح نمودن مشکل خرابی تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان با شماره ( ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ اشرفی – عضو اتحادیه لوازم خانگی – با ارائه فاکتور )تماس حاصل فرمایید. تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان برای تعمیر با ما همراه شویدو تماس بگیرید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان

اگر در منزلتان از ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان استفاده می کنید و اکنون ماشین لباسشویی شما خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد و دنبال رفع غیب ماشین لباسشویی در اصفهان و تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان میگردید با ما همراه باشید. ما اطلاعاتی که برای رفعاشکال باید بدانید را در اختیار شما قرار می دهیم و نحوه رفع مشکل را با شما در میان خواهیم گذاشت.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان

نکته مهم :
برای برطرف نمودن مشکل ماشین لباسشویی در منزل توسط خودتان ، لازم به ذکر است حتما باید دارای تخصص کافی مکانیکی و الکتریکی باشید و نحوه کار کردن با قطعاتی ماشین لباسشویی باکنشت را دارا باشید.

در مبحث بعدی داشتن لوازم و تجیزات مناسب برای تعمیر و بررسی عیب ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان می باشد. اگر به هر دلیلی اشنایی لازم را ندارید به هیچ وجه اقدام به تعمیر نکنید چون ممکن است به قطعات سالم نیزآسیب بزنید و هزینه تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان را دو چندان نمایید. پس سعی نموده با تعمیرکاران و متخصصان اصفهان تعمیر تماس حاصل فرمایید در در اسرع وقت اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان کنند.

برای آشنایی با تعمیر یخچال در اصفهان مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان

برخی از مشکلات که در خانه با ماشین لباسشویی باکنشت رایج است و میتوان صرفا با دفترچه ماشین لباسشویی باکنشت آن را حل نمود اما بعضی از عیوب نیاز به متخصص کاربلد و دوره دیده لباسشویی باکنشت در اصفهان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان میباشد.

اگر نیاز به تعمیر لباسشویی در اصفهان دارید توسط مجوعه هماهنگ با ارایه فاکتور میتوانید با مجموعه اصفهان تعمیر تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان

مشکلات ماشین لباسشویی باکنشت

روشن نشدن ماشین لباسشویی

مشکل: نرسیدن برق به لباسشویی

عیب یابی ماشین لباسشویی که خاموش شده است و روشن نمی شود می تواند  بسیار پیچیده قابل شناسایی باشد، برای اینکه دلیلهای متعددی میتواند سبب این مشکل شوند. یکی از دلایل عمده روشن نشدن دستگاه قطعی بین سیم الکتریسته و ماشین لباسشویی باکنشت می باشد. هنگامی که صفحه نمایش لباسشویی باکنشت روشن نشد، دو شاخه دستگاه و بعداز ان پریز برق  را بررسی نمایید . امکان دارد دو شاخه خراب شده باشد و یا سه راهی خراب شده باشد. برای تست سه راهی و یا پریز از فازمتر میتوانید استفاده ننمایید و یا اینکه دستگاهی دیگر را به پریز بزنید ببینید ان دستگاه روشن میشود و یا خیز.

اگر تعدادی از چراغها روشن نمی شود و تعدادی روشن می شود مشکل برق رسانی ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان می باشد  که عمده ترین دلیل برد الکتریکی جلوی ماشین لباسشویی باکنشت دارای مشکل است که باید یا تعمیر شود و در صورت اینکه قابل تعمیر نباشد و سوخته مامل باشد تعویض گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان

شروع به کار نکردن هیچ یک از برنامه های لباسشویی باکنشت

دلایل خرابی:

 • قفل کودک را چک نمایید
 • از بسته بودن درب لباسشویی باکنشت اطمینان حاصل فرمایید
 • دکمه استارت را دقیق فشار دهید

یکی از دلایلی که گاها باعث شروع نشدن کار لباسشویی میشود روشن بودن قفل کودک می باشد که برای این کار به دفتر چه راهنما مراجعه نمایید چون هر مدل از لباسشویی های باکنشت به یک صورت قفل کودک آنها غیر فعال میشود.

روش های غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی باکنشت اصفهان :

 1. یک روش : دکمه استارت را به مدت ۳ الی ۵ ثانیه فشار دهید و نگه دارید. بعد از ان باید د علامت کلید و یا عبارت “CL” از روی صفحه پاک شده باشد مخفف Cildren Luck.
 2. روش دوم : برخی مدل های لباسشویی های باکنشت برای غیر فعال کردن قفل کودک   فشار دادن کلید rpm و finished in  به مدت 3 ثانیه می باشدکه بعد از صدای که شنیده می شود قفل کودک غیر فعال می شود.
 3. در صفحه نمایش لمسی  روی مربع روشن با علامت کلید و عبارت ۳ seconds را در زیر آن خواهید دید که ۳ ثانیه نگه دارید.
تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان
تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت اصفهان

بسته نبودن درب لباسشویی باکنشت

اگر درب ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان  بسته نباشد ، یا اینکه لباسی اجازه بسته شدن در لباسشویی را نمیدهد که تا زمانی درب ماشین لباسشویی باکنشت بسته نشده باشد ماشین لباسشویی اقدام به کار کردن نمیکند و شستشو انجام نخواهد شد. از قرار دادن لباس بیش از حد در ماشین لباسشویی باکنشت خود داری کنید چون باعث بسته نشدن در لباسشویی می شود و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان نداشته باشید.

دکمه استارت را دقیق فشار دهید

برای روشن شدن درست و شروع کردن به کار به مدت یک ثانیه دکمه استارت لباسشویی باکنشت را فشار دهید تا شروع به کار کند روشن کردن و فشار دادن لحظه ایی کمکی نمیکند همنچنین این زمان نگه داشتن نباید بیش از 3 ثانیه باشد.

ماشین لباسشویی باکنشت نمی چرخد

دلایل مشکل:

 • لباس که داخل لباسشویی قرار دادید نامتعادل می باشد.
 • برنامه انتخابی در ماشین لباسشویی باکنشت مورد دارد
 • پاره شدن تسمه درام لباسشویی باکنشت
 • معیوب شدن زغال موتور
 • مشکل دار شدن یاتاقان ، کلاچ ، کوپلینگ موتور ، قفل درب و…

لباس که داخل لباسشویی قرار دادید نامتعادل می باشد.

فهمیدن عیب ماشین لباسشویی باکنشت که نمی چرخد به اسانی نیست، به خاطر اینکه دلایل زیادی باعث نچرخیدن لباسشویی باکنشت میشود. در بعضی از مواقع لباسشویی با تشخیص میزان لباس های زیاد و یا نامتعادل بودن لباس ها در ماشین لباسشویی باکنشت  می تواند از چرخیدن لباسشویی باکنشت جلوگیری کنند و یا اینکه ماشین لباسشویی باکنشت به کندی شورع به چرخیدن کند برای برطرف نمودن چنین مشکلی اول از همه لباسهای داخل ماشین لباسشویی را چک کنید و لباسها را اگر دیک طرف جمع شده اند پخش کنید و یا از حجم لباسها کم کنید تا مشکل بر طرف گردد.

برنامه انتخابی در ماشین لباسشویی باکنشت مورد دارد

از دلایل دیگر نچرخیدن لباسشویی باکنشت برنامه انتخابی شستشو است. گاهی موارد نچرخیدن جای نگرانی ندارد و بدلیل نوع لباسی که درون لباسشویی ریخته ایید سبب این کار می شود.

پاره شدن تسمه درام لباسشویی باکنشت

از دلایل نچرخیدن ماشین لباسشویی باکنشت تسمه درام میباشد. کار تسمه درام اتصال و ارتباط بین موتور لباسشویی باکنشت و درام را ایجاد میکند که درصورت کار زیاد ممکن از این تسمه درام پاره شود و یا نتواند کارایی لازم و ارتباط را انجام دهد. برای تست اینکه تسمه درام سالم می باشد یا خیر با دست درام را بچرخانید اگر دیدید راحت و بدون هیچ مقاومتی چرخیده می شود بدانید تسمه از بین رفته و یا پاره شده است. که دراین صورت نیاز به تعویض دارد و باید تسمه درام تعویض گردد.

معیوب شدن زغال موتور

از وارد نچرخیدن ماشین لباسشویی زغال موتور ماشین لباسشویی باکنشت می باشد که باید بررسی شود. زغال موتور ماشین لباسشویی باکنشت موظف است جریان الکتریسیته را ارمیچر انتقال دهد و این اتصال باعث جرخش درام خواهد شد و درام همش باعث جرخش ماشین لباسشویی میشود و اگر ماشین لباسشویی باکنشت شما نمیچرخد یکی از گزینه های بررسی حتما زغال موتور لباسشویی باکنشت می باشد که باید به ان توجه نمایید.

برای آشنایی با تعمیر اجاق گاز در اصفهان مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

مشکل دار شدن یاتاقان ، کلاچ ، کوپلینگ موتور ، قفل درب و…

در ماشین لباسشویی باکنشت وظیفه کوپلینگ اتصال موتور لباسشویی به سیستم انتقال نیروی ماشین لباسشویی را انجام می دهد. لباس های که داخل  ماشین لباسشویی باکنشت  زیاد تر از حد مجاز باشد کوپلینگ عمل نخواهد کرد و این باعث حفاظت از لباسشویی شما میشود که ضرر به موتور نرسد. در صورت شکستگی و یا فرسودگی کوپلینگ باید تعویض شود.

 

تخلیه نکردن آب توسط لباسشویی باکنشت

دلایل مشکل:

 • مسدودی و یا خم شدنه شیلنگ لباسشویی
 • فیلتر ماشین لباسشویی باکنشت مسدود شده است
 • خرابی پمپ تخلیه لباسشویی

مسدودی و یا خم شدنه شیلنگ لباسشویی

برای  اینکه متوجه شویدشیلنگ تخلیه خم نشده است، لباسشویی خود را کمی جلو کشیده و شیلنگ لباسشویی باکنشت را بررسی کنید. کاره بعدی که باید انجام دهید این است که شلنگ تخلیه توسط شی ایی مسدود نشده باشد که با روشن کردن دکمه تخلیه باید متوجه مسدود بودن آن باید بشوید.

از عوامل دیگر گرفتی ، مسدود شدن فیلتر می باشد. هر چیزی که موجب مسدود شدن فیلتر شود اجازه تخلیه آب را نمیدهد از مواردی که به فور دیده میشود گیر کردن جوراب بچه می باشد که درون شلنگ تخلیه میباشد اگر نتوانستید مشکل را حل نمایید به تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان و یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی باکنشت

دلایل مشکل:

 •  مسدودی یا خم شدن لوله های ماشین لباسشویی باکنشت
 • پایین بودن فشار آب ورودی به ماشین لباسشویی باکنشت
 • شیر برقی ورودی ماشین لباسشویی باکنشت

 مسدودی یا خم شدن لوله های ماشین لباسشویی باکنشت

از خم نبودن  شیلنگ آب ورودی آب سرد به ماشین لباسویی مطمئن شوید و همچنین به شلنگ خوب نگاه کنید که مسدود نشده باشد و اب راحت در آن حرکت میکند. اطمینان حاصل کنید.

پایین بودن فشار آب ورودی به ماشین لباسشویی باکنشت

از دیگر موارد این مشکل پایین بودن شار آب ورودی به ماشین لباسشویی باکنشت می باشد. شیلنگ ورودی آب را ماشین لباسشویی جدا نمایید و ببنید فشار وردوی آب چه مقدار است . اصولا در تابستان در واحدهای آپارتمانی فشار آب کم میباشد اگر از پمپ فشار آب استفاده میکنید میتوانید آن را روشن نمایید.

شیر برقی ورودی ماشین لباسشویی باکنشت

شیر برقی ورودی ماشین لباسشویی باکنشت یکی از دلایل مشکل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی باکنشت می باشد اگر اطلاعات کافی درباره شیر برقی ندارید آن را به کارشناس خبره این کاربسپارید به تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان و یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان  و تعمیر لباسشویی باکنشت اصفهان تماس حاصل فرمایید.

Bauknecht

آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی باکنشت

یکی از مشکلاتی که گاها ماشین لباسشویی دارد این میباشد که اب در ماشین لباسشویی سر ریز میکند و یا به اصطلاح آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی باکنشت

دلایل مشکل :

 •  شیر ورودی آب مشکل دارد
 • سوئیچ فشار عیب فنی دارد
 • ایراد محفظه فشار ماشین لباسشویی باکنشت میباشد.

برای آشنایی با نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در اصفهان مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

 شیر ورودی آب مشکل دارد

وظیفه تامین آب در ماشین لباسشویی توسط شیر ورودی آب یا شیر برقی صورت میگیرد در اصل ورود آب به ماشین لباسشویی باکنشت این شیر می باشد. اگر این شیر به هر دلیلی مشکل دار شود در مبحث آبگیری در ماشین لباسشویی دچار مشکل خواهید شد که یا آبگیری نمیکند در صورت خراب بودن آن، امکان بروز مشکل در آبگیری لباسشویی وجود دارد. مثلا آبگیری کند یا آبگیری نکردن و یا در حالت دیگر  آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی باکنشت رخ میدهد.

سوئیچ فشار عیب فنی دارد

میزان گرمی و سردی آب در ماشین لباسشویی باکنشت با توجه به دمایی است که شما به ماشین لباسشویی داده اید که سوئیچ فشاری این وظیفه متعادل کردن دمای درخواستی را به عهده دارد که در صورت رخابی این سوئیچ و یا سوئیچ فشار عیب فنی دارد باعث این میشود که آب ماشین لباسشویی سریز کند.

برای حل این مشکل حتما باید تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان توسط کارشناس فنی و با تجربه صورت گیرد.

ایراد محفظه فشار ماشین لباسشویی باکنشت میباشد.

محفظه فشار وقتی که درام از آب پر شد سرشار از هوا میگردد. هوا موجب به کار افتادن سوئیچ فشار می شودکه اغاز مراتب چرخیدن ماشین لباسشویی استارت میخورد. در صورت مشکل فنی در محفظه ی فشار  باعث اختلال و سر ریز شدن ماشین لباسشویی باکنشت می گردد.

 نشتی یا آبریزش ماشین لباسشویی باکنشت

عیب یابی ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان

دلایل مشکل:

به سه صورت نشتی

 • نشتی از پشت لباسشویی باکنشت
 • نشتی از جلو لباسشویی باکنشت
 • نشتی از زیر لباسشویی باکنشت

نشتی از پشت لباسشویی باکنشت

در نشتی از پشت لباسشویی باکنشت مشکل از شیلنگ آب ورودی و یا شیلنگ آب خروجی می باشد. که باید این شلنگها مورد بررسی قرار بگیرند و در صورت دارای مشکل بودن تعویض گردند.

نشتی از جلو لباسشویی باکنشت

در این حالت یعنی نشتی از جلو لباسشویی باکنشت مشکل از درب ویا محفظه جاپودری و احتمالا فیلتر دستگاه می باشد. همیشه درب را چک نمایید که بسته باشد. و از اینکه لاستیک بین درب گیر نکرده مطمئن شوید. مقدار لباس که درون لباسشویی قرار دارد نباید بیش از ظرفیت لباسشویی باشد باید از این مطلب  نیز مطمون شوید.

فشار زیاد آب و یا مسدودیت نازل  باعث میشود که مشکل از جاپودری باشد و باعث نشتی از جلو لباسشویی باکنشت شود لازم به ذکر است در پوش را نیز چک کنید و از بسته بودن صحیح ان مطمئن شوید.

نشتی از زیر لباسشویی باکنشت

برای برطرف کردن نشتی از زیر لباسشویی باکنشت اول باید مواردی که در نشتی از بالا و نستی از جلو لباسشویی بررسی شد را چک نمایید اگر باز هم با بررسی موارد بالا مشکل حل نگردید  از تعمیر کار سیار لباسشویی و یا تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان و یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی شهرستان های شاهین شهر ، سپاهان شهر ، بهارستان اصفهان

برای اطلاع از موارد زیر در شهرستان های سپاهان شهر ، شاهین شهر ، بهارستان میتوانید با شماره ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ همراه باشید.

 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در شاهین شهر
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در بهارستان

 

 

 

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آبسان در اصفهان

تعمیر اجاق گاز آبسان در اصفهان

تعمیر اجاق گاز آبسان در اصفهان ، زیر نظر بهترین تعمیر کاران اجاق گاز آبسان در اصفهان در دپارتمان اجاق گاز آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر در اصفهان. برای صحبت با تعمیر کاران اجاق گاز آبسان  اصفهان تعمیر میتوانید با شماره 09132675561  قربانی تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم در در خصوص تعمیر اجاق گاز  خدمت شما توضیح داده شود.

برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در اصفهان نیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات ما اشنا شوید.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آبسان در اصفهان

تعمیر اجاق گاز آبسان در اصفهان

اجاق گاز آبسان از وسایل اشپزخانه می باشد که اگر خراب شود کارههای خدماتی آشپزخانه باقی می ماند و نیاز است یک تعمیر کار با سرعت و دقت لازم اقدام به تعمیر اجاق گاز آبسان در اصفهان نماید. از این رو کلیه تعمیر کاران اجاق گاز آبسان در اصفهان مبحث سرعت و دقت  را دارا می باشد در زیر به ویژگی های تعمیر کار اجاق گاز آبسان در اصفهان می پردازیم و شما در حین تعمیرات اجاق گاز آبسان در اصفهان تعمیر میتوانید چه انتظاراتی داشته باشید.

ویژگی های تعمیر کار اجاق در اصفهان تعمیر :

تعمیر کار اجاق گاز آبسان در اصفهان

سرعت حضور در محل : تعمیر حتما باید بین یک یا دو ساعت بعد از تماس شما در محل حاظر شوند و اقدام به تعمیر اجاق در اصفهان کنند و رضایت شما را حاصل کنند. پس تعمیر کار اجاق از اصفهان تعمیر حتما سرعت حضور را دارد.

قطعات فابریک اجاق گاز آبسان : تعمیر کار اجاق گاز آبسان باید در هر صورت اقدام به تعمیر قطعه خراب کند اما اگر نیاز شد قطعه ایی تعویض کند حتما از قطعات فابریک آن اجاق گاز آبسان باید استفاده کنند و صاحب اجاق گاز آبسان را در مورد همه مباحث که برای تعمیر پیش می رود در جریان بگزارد.  استفاده از قطعات فابریک اجاق گاز آبسان باعث می شود اجاق گاز آبسان زود نیاز به تعمیرات نداشته باشد .

تخصص به دانش سیستم اجاق : تعمیرکاران اجاق گاز آبسان که در مجموعه اصفهان تعمیر همه دارای دو دهه سابقه در تعمیر اجاق گاز آبسان در اصفهان می باشند و تخصص به سیستم اجاق را دارا می باشند و با گرفتن یک سری اطلاعات که سابق اجاق از خرابی اجاق گاز آبسان میدهد تعمیر کار اجاق گاز آبسان اصفهان تعمیر سریع اقدام به تعمی  اجاق گاز آبسان میکند و از هزینه اضافی برای شما جلوگیری خواهد کرد.

گارانتی تعمیرات اجاق گاز آبسان: کلیه تعمیرات اجاق گاز آبسان در اصفهان ماندد تعمیرات بقیه لوازم خانگی مانند تعمیر لباسشویی و تعمیر پکیج و تعمیر یخچال در اصفهان دارای گارانتی می باشد و این گارانتی اجاق گاز آبسان در اصفهان تعمیر ۳۶۵ روز می باشد یعنی اگر اجاق شما در یک سال نیاز به تعمیر در اصفهان داشت (همان قسمتی که تعمیر شده است) به صورت رایگان یکسال دیگر نیز تعمیر می شود .

برای خواندن مقاله تعمیر اجاق گاز در اصفهان کلیک نمایید.

تعمیر اجاق گاز آبسان در اصفهان

بزرگترین هدف ما جلب رضایت شما می باشدپس برای جلب رضایت شما  از نظر پشتیبانی ، قیمت ، تعمیرات را به بهترین نحو انجام می دهند تا مشکلی پیش نیاید.

مشکلات مرسومی با فر و تعمیر اجاق گاز آبسان در اصفهان  به شرح ذیل می باشد :

 

 1.  ولوم را پس از مدت زمان  مدید که نگه میداریم شعله روشن نمیشود.
 2.  فندک اجاق گاز آبسان کار نمی کند و شعله روشن نمیکند.
 3.  در زمان طولانی شعله اجاق گاز آبسان روشن میشود.
 4. فر اجاق  گرم نمیکند.
 5.  شیشه فر اجاق گاز در اثر سرما ویا گرما شکسته است.
 6.  شیشه اجاق گاز آبسان شکسته است
 7.  صفحه دیجیتالی  روشن نمیشود
 8.  برد الکترونیکی اجاق گاز آبسان خراب شده و اجاق گاز آبسان روشن نمیشود
 9.  ترموکوپل اجاق خراب است .

معمولا قطعات مصرفی که نیاز به تعویض دارد برای تعمیر اجاق گاز بوبین ، ترموکوپل ، استارتر ، سر شعله ها .. می باشد .

هزینه تعمیر اجاق گاز آبسان در اصفهان

هزینه  تعمیر اجاق بستگی دارد به اینکه اجاق گاز آبسان شما چه مشکلی دارد و ایاقطعات برای تعویض نیاز است یا خیر ما مز در اصجموعه اصفهان تعمیر در بحث اجاق گاز آبسان در اصفهان سعی نموده تا بهترین قیمت را از همشهریان عزیز دریافت نماید تا باعث جلب رضایت همشهریان عزیز باشد.

تعمیرات اجاق گاز آبسان در اصفهان

برای اینکه طول عمر اجاق گاز آبسان شما بیشتر شود  اینکه کمتر به تعمیرات اجاق گاز آبسان در اصفهان  نیاز داشته باشید، میتوانید کارهای زیر را انجام دهید :

 • کلاهک های شعله اجاق گاز آبسان خود را به طور منظم چک کنید
 • شعله پیوسته آبی رنگ باید باشد
 • وقتی شعله اجاق گاز آبسان زرد یا نارنجی باشد باید تمیز شوند-  نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آبسان در اصفهان

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آبسان در اصفهان

شما میتوانید برا اجاق گاز فردار و اجاق گاز بوش اینجا کلیک نمایید.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان تماس با شماره ( 09137261409 اقای اشرفی – ارائه فاکتور )

مراحل از تماس تا عیب یابی ظرفشویی سامسونگ در اصفهان تعمیر

 • ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه مجاز ظرفشویی سامسونگ در اصفهان تماس بر قرار کنید.
 • بعد از تماس شما جهت تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در اصفهان، به شما کمک خواهد شد تا اگر مشکل وسیله ی شما به صورت تلفنی تلفنی حل میشود ، مشکل وسیله ی شما رفع گردد.
 •  اگر وسیله ی شما به صورت تلفنی تعمیر نگردید در صورت درخواست شما مبنی بر تعمیر ماشین ظرفشویی یکی از تعمیر کاران مجرب ما  در اسرع فقط به محل اعزام میشود.
 • بعد از رفع عیب ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  و کارکردن ماشین ظرفشویی سامسونگ، تعمیرات ضمانت میشوند.

با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان با شما در تماس خواهیم بود.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

در ادامه به مشکلاتی که عموما دلیل تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ و نمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهان میباشند اشاره خواهیم کرد:

 مشکلات متدوال ماشین ظرفشویی سامسونگ :

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

دلایل کار نکردن ماشین ظرفشویی سامسونگ ؟

 • وجود مشکل در فیوز تامین برق ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • قطعی برق
 • بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • گاهی ماندن دستگیره ماشین ظرفشویی روی حالت reset می تواند دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی باشد.
 • ایراد در شیلنگ ورودی آب
 • فعال شدن Aquastop ماشین ظرفشویی برای جلوگیری از سرازیر شدن آب

فراموش نکنید که اگر دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی شما یک ایراد اساسی باشد تعمیر آن توسط فرد غیر متخصص میتواند باعث ایجاد مشکلات جدیدی در دستگاه شود پس بهتر است تا با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید تا مسوول فنی مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ را بر طرف کند.

پخش آلارم ماشین ظرفشویی  2 بوق – مکث – 2 بوق ….

 • باز بودن فلکه را بررسی کنید
 • قطع نبودن آب منزل
 • خراب نشدن شنگ تامین آب
 • سالم بودن فیلتر
 • ارتفاع کم شیلنگ تخلیه

پخش آلارم ماشین ظرفشویی  3 بوق – مکث – 3 بوق ….

 • مسدود و یا خم بودن شلنگ تخلیه
 • ارتفاع زیاد شیلنگ تخلیه

پخش آلارم ماشین ظرفشویی  4 بوق – مکث – 4 بوق ….

 • سنسور درجه حرارت مشکل دارد شد و با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  تماس بر قرا نمایین.

پخش آلارم ماشین ظرفشویی  5 بوق – مکث – 5 بوق ….

 • سوئیچ سیل  ماشین ظرفشویی سامسونگ فعال شده است که باید با تعمیرگاه مجاز سامسونگ تماس بگیرید.
 • شیلنگ تخلیه خیلی کوتاه است.

پخش آلارم ماشین ظرفشویی  6 بوق – مکث – 6 بوق ….

 • وقتی میباشد  که نشانگر “END” در ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان روشن است .

پخش آلارم ماشین ظرفشویی  7 بوق – مکث – 7 بوق ….

درب ظرفشویی سامسونگ به درستی بسته نشده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

یکی از راههای همیشکی اگر ماشین ظرفشویی کار نمی کند یکبار آن را خاموش و مدتی بدون اتصال نگه دارید و دوباره روش کنید تا یک ری استارت بشود ، و اگر نشد با نزدیکترین نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید و مشخصات زیر را ارائه دهید :

 1. توضیح مشکل
 2. شماره مدل ماشین ظرفشویی سامسونگ
 3. شماره سریال محصول که در صفحه در سمت داخلی قسمت درب میباشد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

گاها تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان به دلایل زیر میباشد:

 1. بازوی اسپری کمتری با مشکل مواجه می شود
 2. بازوی اسپری توسط اقلام کوچک و یا مواد غذایی مسدود مانده است.
 3. بستر در محفظه مواد شوینده را نمی توان بسته بندی کرد.
 4. محفظه مواد شوینده پر شده است.
 5. مکانیسم با بقایای مواد شوینده اشباع شده است.
 6. باقی مانده مواد شوینده در داخل محفظه گیر کرده است.
 7. محفظه خیس شد وقتی که با مواد شوینده پر شده بود. محفظه قبل از اضافه کردن مواد شوینده باید خشک شود.
 8. پس از پایان برنامه، آب در داخل دستگاه باقی می ماند.
 9. انسداد یا مانع در شلنگ زهکشی.
 10. پمپ گیر کرده است.
 11. فیلترها مسدود شده اند.
 12. برنامه هنوز در حال اجرا است منتظر پایان دادن به برنامه هستیم.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در اصفهان کجاست؟

در حین شستشو در ظرفشویی سامسونگ

 • افزایش مواد شوینده
 • قرار دادن شستشوی نرمال مایع در مخزن کمک شستشو

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ متوقف میشود ؟

جریان برق به دستگاه قطع شده است .

چرا آب لوله در ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  قطع شده است ؟

زیاد بودن مواد شوینده بابت این کار شده است که باید از مقدارش کم کنید.

چرا  ماشین ظرفشویی هنگام شستشو صدا میدهد؟

بازوی اسپری در برخورد با ظروف در داخل ماشین سامسونگ دلیل این صدا میشود.

چرا باقی مانده های غذا بر روی ظروف ، کارد و چنگال و غیره پس از شستشو در ظرفشویی سامسونگ  باقی مانده است ؟

 1. قرار دادن ظروف در حالت بد باعث میشود باگیری صورت نگیردم در نتیجه اب به همه ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ نمیرسد که باید این مساله را برطرف سازید.
 2. نزدیکی ظروف بهم نیز گاهی باعث نرسیدن اب ربه ظروف در ظرفشویی سامسونگ خواهد شد.
 3. از بین رفتن پمپ آب
 4. یکی از دلایلی کارنکردن ماشین ظرفشویی سامسونگ چرخش اسپری بازو به ظروف داخل ماشین
 5. نازل در بازوی اسپری توسط بقایای مواد غذایی مسدود می شوند.
 6. گاها استفاده از مواد شوینده غیر مرغوب و کم دلیلی بر شستشو بد میشود که این مبحث را باید در نظر بگیرید.
 7. حتما از برنامه درست ظروف برای شستشو استفاده کنید و تنظیمات را قبل شستشو ست کنید که مشکلی از این قبیل برخورد نکنید.
 8. بسته شدن فیلترها
 9. نصب بد فیلترها هم دلیلی دیگر میباشد

تغییر رنگ ظرف پلاستیکی در ظرفشویی سامسونگ  اصفهان ؟

 • مواد شوینده  نامرغوب و یا کم
 • پایین بودن مقدار کمک شستشو
 • پایین بودن نرمی آب
 • تست مواد شوینده ایی مه دارای فسفات بیشتری باشد

ایمنی در استفاده ماشین ظرفشویی سامسونگ

 1. در ابتدا که ماشین ظرفشویی را باز میکنید مطمن شوید که همه اجزا آن سالم باشد و سعی کنید خود نمایندگی سامسونگ در اصفهان ماشین شما را راه اندازی کند.
 2. ماشین ظرفشویی سامسونگ ظروف در خانه را میتواند شستشو دهد از استفاده های دیگر جدا خودداری کنید.
 3. از روشن کردن دستگاه توسط کودکان خوداری کنید و این توصیه را حتما جدی بگیرید.
 4. مواد شوینده ایی که در ماشین ظرفشویی استفاده میشوند خیلی خطرناک میباشند و باید حتما از دسترس کودکان و خردسالان دور نگه داشته شود.
 5. اگر ماشین لباسشویی سامسونگ ظروف را خوب شستشو نمیکند ورودی اب را به سامسونگ ببندید و دستگاه را از برق در اورید و بعد به قسمت عیب یابی اتوماتیک دستگاه مراجعه نمایید. اگر تخصص حل کردن مشکل دستگاه سامسونگ را دارا نیستید حتما  با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  تماس بگیرید تا کارشناسان گروه صنعتی انتخاب شما را راهنمایی کند.
 6. فقط اشخاصی میتوانند دستگه را تعمیر کنند که مورد تایید گروه صنعتی انتخاب میباشند بنابراین از هماهنگی با افرادی گه با مشخصات سامسونگ آشنا نیستند جدا خوداری کنید.
 7. در صورتی خرابی سیم برق در اسرع فقط به تعویض آن اقدام کنید برای این کار میتوانید به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان اینجاست!!..

چرا بعد از شستشو روی ظروف که های سفید میباشد و دلیل آن چه میباشد  ؟

 • حتما خشک کردن را انتخاب نشده و یا مشکلی در خشک کردن دستگاه به و وجود اماده است.
 • مقدار کمک شستشویی که برای ماشین ظرفشویی استفاده شده بسیار کم بود.

چرا زمان شستشو ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ خیلی زود تمام شده است ؟

 • ظروف آشپزخانه، و غیره خشک نشده اند.
 • مقدار کمک شستشو کم بود.

ظاهر خشن ظروف بعد از شتشو چه دلیلی دارد

 • مواد شوینده مورد استفاده در ماشین  دارای اثر سفید کننده و پاک کنندگی کافی نمیباشد و سریع باید به پاک کردن آن اقدام کنید.
 • دمایی که ماشین ظرفشویی را برای شستشو قرار دادید بسیار کم بوده و یکبار با دمای بیشتر امتحان کنید.

چرا لکه چای یا مواد دیگر به طور کامل از ظروفی که در ماشین قرار دادیم برداشته نشده است ؟

 • مشکل از ظروف میباشد
 • استفاده نکردن از شوینده مطوب و مرغوب دلیل جا ماندن اثار میباشد.
 • دلیل دیگری که باعث تمیز نشدن ظورق در ماشین میتواند قرار نگرفتن ظروف به صورت مطلوب در ماشین ظرفشویی میباشد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

نحوه گذاشتن ماشین ظرفشویی سامسونگ

 1. دستگاه را در محلی که برای ان تعبیه کردید قرار دهید. ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان باید با آب و تخلیه صورت پذیرد.
 2. ماشین ظرفشویی سامسونگ حتما باید در جای مسطح قرار گیرید و برای صاف نگه داشتن ان هنگامی که دستگاه قرار گرفته است پایه ها آن را تنظیم کنید که صاف در محل خود قرار گیرید،
 3. متصل نمودن آب سرد به ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

برای مطالعه مطالبی چون

توصیه های نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان در هنگام خرید به مشتریان توصیه هایی ارائه میدهد که موجب افزایش طول عمر دستگاه و کاهش نیاز آن را به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان در طول سال میشود.در زیر به بخشی از این توصیه ها پرداخته ایم:

 • جرم گیری مدتی یکبار
 • مواد شوینده ایی که برای شستن در ماشین ظرفشویی استفاده میکنید با مناسب و کیفیت بالا داشته باشد.
 • سعی کنید برای تنظیم از دفترچه راهنما استفاده کنید و بی خود دکمه ها را فشار ندهید.
 • ظروف را با فاصله مناسب در کنار ماشین ظرفشویی قرار دهید.
 • در چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی دستگاه دقت کنید.چینش ظورف باید به گونه ای باشد که آب و مواد شستشو با تمام نقاط ظروف تماس پیدا کند.
 • هر چند مدت یکبار شیلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان را بررسی نمایید تا از عدم پارگی و گرفتگی آن اطمینان حاصل کنید.
 • درنمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان توصیه میشود به طور منظم سرویس سالانه دستگاه انجام شود.
 • قبل از روشن کردن ماشین ظرفشویی برای مدت و کوتاهی آب گرم را باز نگه دارید.در انجام این کار به ویژه در زمستان جدیت به خرج دهید.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

وقتی که درب ماشین ظرفشویی باز باشد، اطفال را از ماشین ظرفشویی دور نگه دارید و بررسی کنید تا :

 • در صورت کار نکردن ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان ماشین ظرفشویی را از پریز برق جداکنید.
 • خالی نمودن مخزن بعد از هر باری که ظروف خود را شستشو دادید
 • سعی نمایید که سیم برق زیاد خم نشود چون ممکن است در سرما به آن اسیب وارد شود
 • به دقت دستورالعمل های موجود در این دفترچه را بخوانید، زیرا اطلاعاتی را فراهم می حتما یکبار دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ را با دقت مطالعه کنید این امر سبب نگهداری بالای دستگاه میشود و باعث میشود در صورت خرابی ها کوچیک خود شما بتوانید تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان را انجام دهید.

هر زمان که دیدید که درست کردن ماشین ظرفشویی از تخصص شما خارج است حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در اصفهان را انجام دهند.

دقت نمایید که نمایندگی سامسونگ گروه صنعتی انتخاب در مورچه خورت اصفهان  میباشد و تعمیرگاه مجاز ظرفشویی سامسونگ در اصفهان تعمیر کار وسایل سامسونگ میباشد.

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

 • تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان
 • کلیه خدمات ظرفشویی سامسونگ در محل اصفهان
 • سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان سالی دو بار
 • تعویض پمپ تخلیه اب در ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • عوض کردن هیدروستات در ماشین  ظرفشویی سامسونگ
 • تعویض شیربرقی ظرفشویی سامسونگ
 • تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی و دیگر قطعات الکتریکی ظرفشویی سامسونگ
 • تعویض المنت ظرفشویی سامسونگ

اصفهان تعمیر نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان و تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان و همچنین تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان می باشد.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیر مشکل علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی و راهکارهای رفع آن

در این مقاله سعی داریم تا به علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی(بکو، دوو، ال جی، بوش ووو) بپرردازیم تا چنانچه نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان داشتید و نمیدانستید که چرا ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده است با خواندن این مقاله اطلاعتتان در پیرامون این موضوع افزایش می یابد.

گاهی  احتمال دارد که ماشین لباس شویی شما کارنکند یا روشن نشود، اما این اتفاق لزوما به معنی آسیب دیدن موتور نیست. پس نیازی به نگرانی نیست.

علت روشن شدن ماشین ظرفشویی چیست؟

تنها دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی آسیب دیدن یا خرابی موتور نیست دلایل زیادی ممکن است که در وقوع این امر سهیم باشند که در ادامه  به توضیح آن ها میپردازیم.

ظرف‌ها را جمع نموده اید و و آن ها را در ماشین قرار میدهید تا شسته شوند

اما  ماشین ظرف‌شویی شما شروع به کار نمی‌کند این اتفاق می‌تواند برای شما نگران کننده باشد.

در این مقاله آموزش تعمیرات لوازم خانگی قصد داریم در مورد دلایل روشن نشدن ماشین ظرف‌شویی دوو، بکو، ال چی، بوش و… اطلاعاتی را تقدیم حضورتان نماییم.

لازم به ذکر است همواره درخواست کمک از تکنسین‌های تعمیرات لوازم‌ خانگی را در دستور کار قرار دهید.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی

ایجاد نقص درسلکتور ظرفشویی می تواند یکی از دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی باشد!

در ماشین ظرفشویی بخشی تحت عنوان سلکتور وجود دارد که وظیفه ی تعیین شرایط متفاوت برای چرخه‌ ی شستشو را بر عهده دارد. به سلکتور سوییچ هم میگویند.

اگر سوئیچ یا همان سلکتور معیوب شده باشند و دکمه‌های آن دچار نقص شده باشند و نتوانند به بیرون بیایند و به یک حالت گیر داشته باشند همین اتفاق ساده ممکن است که موجب روشن نشدن ماشین ظرفشویی شما گردد.

آزمایش سلکتور به منظور یافتن علت کار نکردن ماشین ظرفشویی

برای آزمایش سلکتور می‌توانید از مولتی متر استفاده کنید. شما برای امتحان کردن سلکتور ماشین خود نیاز به یک مولتی متر دارید. اگر بخواهید سلکتور را امتحان کنید باید بدانید که محل قرارگرفتن سلکتور روی کنترل پنل می باشد و به منظور دسترسی به آن، کافی است صفحه ای که در داخل دب ماشین قرار دارد را باز نمایی. حواستان باشد که هنگام ازمایش سلکتور نکات ایمنی را رعایت کنید و از قطع بودن جریان برق اطمینان حاصل نمایید.

خرابی یا معیوب شدن در رله ماشین ظرفشویی ممکن است یکی از علل کار نکردن ماشین ظرفشویی باشد.

در بعضی از دستگاه‌های ماشین ظرفشویی از رله بر روی موتور پمپ اصلی استفاده میگردد.

وظیفه ی رله فراهم کردن جریان برق سیم‌پیچ استارت موتور میباشد.

رله استارت ممکن اسن دلیل روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی باشد!

 اگر ماشین ظرفشویی شما کار نمیکند و روشن نمیشود و شما از سالم بودن سلکتور اطمینان حاصل کرده اید و برق از مدار کنترلی به موتور میرسد ممکن است که علت روشن نشدن خرابی رله استارت باشد

باید بدانید که محل قرار گیری رله استارت در کنار موتور است برای بررسی سالم بودن رله استارت از دفترچه ی راهنمای محصول استفاده کنید و برای انجام این کار از مولتی متر کمک بگیرید.

چنانچه ایراد از رله بود باید آن را جایگزین کنید.

چرا ماشین ظرفشویی کار نمی کند
چرا ماشین ظرفشویی کار نمی کند

قفل درب یا سوئیچ قفل درب ظرفشویی میتواند یکی دیگر از علل کار نکردن ظرفشویی باشد!

مقاله علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی: اگرچه روشن نشدن ماشین ظرفشویی میتواند نگران کننده باشد اما گاهی ممکن است مشکل سطحی و راه حل آن آسان باشد.

یکی از جوابهای این سوال که چرا ماشین ظرفشویی روشن نمیشود؟قفل درب (میکروسوئیچ ظرفشویی) است.

مطمئنا کمک گرفتن از تکنسین متخصص برای شما هزینه دارد.

پس به شما توصیه میکنیم قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی در اصفهان و همچنین تعمیرکار ماشین ظرفشویی این مورد را با توضیحاتی  که به شما می دهیم بررسی کنید شاید خودتان توانستید ایراد آن را برطرف کنید.

آشنایی با ساختار ماشین ظرفشویی و یافتن علت روشن نشدن آن

اگر درباره مکانیسم ساختاری ماشین ظرفشویی اطلاعات دارید مسلما  که میدانید چه باید کرد.

اما اگر با مکانیسم ماشین ظرفشویی اشنا نیستید باید بگوییم برای آزمایش درب دستگاه چندمرتبه درب را با دقت باز و بسته نمایید.

چنانچه ایراد رفع نگردید باید در را باز نموده  و سوئیچ قفل درب و قفل درب را به صورت مجزا بررسی نمایید و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل نمایید.

اصفهان تعمیر نمایندگی تعمیرات دوو در اصفهان و نمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهان می باشد.

ماشین ظرفشویی روشن میشود ولی کار نمی کند
ماشین ظرفشویی روشن میشود ولی کار نمی کند

توصیه می کنیم برای مطالعه: تعمیرات جت پمپ ظرفشویی در اصفهان

کنترل الکترونیکی یا تایمر میتواند از دلایل روشن نشدن یا کار نکردن ظرفشویی باشد

مقاله علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی: قسمت دیگری که باید بررسی گردد تایمر دستگاه می باشد.

بعد از آزمودن قفل درب دستگاه و  حصول اطمینان از سلامت آن اگر هنوز هم ظرفشوی ی کار نکند لازم است اشکال را در تایمر یا کنترل الکترونیکی دستگاه جستجو کنید.

اگر ماشین ظرفشویی شما مجهز به تایمر دستی باشد در هنگام شروع به کار صدای یک کلیک را خواهید شنید.

چرا که تایمر برق را به ترتیب به هر یک از بخش های چرخه منتقل میکند.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش، ال جی، بوش و…

به منظور آزمایش تایمر، ابتدا اطراف ماشین ظرفشویی را آزاد نمایید و پانل درب داخلی را خارج نماییدو

محل قرارگیری تایمر، پشت پانل کنترل  و در قسمت بالای دستگاه می باشد.

 در گام اولیه به کمک یک اهم متر درستی عملکرد این قطعه ی هدایت کننده ی تایمر را بررسی نمایید.

در صورت سالم بودن قطعه و اطمینان از درستی عملکرد تایمر لازم است از عملکرد کنترل الکترونیکی نیز مطمئن شوید.

کنترل الکترونیکی شیر ورودی و مدارهای موتور را به وسیله رله های الکتریکی و ریزپردازنده  کنترل می کند.

برای آزمایش عملکرد کنترل تایمر از فیوز حرارتی استفاده میکنیم.

پس اینکه چرا ماشین ظرفشویی روشن نمیشود ممکن است به تایمر یا برد الکترونیکی نیز مرتبط میباشد

فیوز حرارتی نیز می تواند از دلایل روشن نشدن یا کار نکردن ماشین ظرفشویی باشد.

مقاله علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی: گاهی محتمل است پریدن فیوز حرارتی در ماشین ظرفشویی نیز یکی از علل  کار نکردن ماشین ظرفشویی شود.

انجام وظیفه ی فیوز حرارتی به این گونه است که در صورت بالا رفتن بیش از اندازه دمای ماشین ظرفشویی به دلیل امنیت دستگاه فیوز حرارتی می پرد. 

در صورت وقوع این اتفاق لازم است تا فیوز حرارتی را از دستگاه جدا کنید و آن را با یک فیوز حرارتی جدید تعویض نمایید.

پس از انجام این کار امتحان کنید که ماشین ظرفشویی روشن شود.

بار دیگر یاد آوری میکنیم که فیوز حرارتی در بیشتر ماشین ظرفشویی ها در قسمت کنترل پنل قرار دارد.

در این بخش متوجه شدیم دلیل اینکه چرا ماشین ظرفشویی روشن نمیشود میتواند از فیوز حرارتی نیز باشد.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی

در ادامه موارد زیر را برای عدم کار کردن یا علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی نیز بررسی کنید.

 • لازم است قفل درب دستگاه را بررسی نمایید.
 • اگر درب یا قفل آسیب‌دیده باشد، می‌تواند از بسته شدن ماشین ظرف‌شویی ممانعت نماید و این امر میتواند از روشن شدن ماشین ظرفشویی جلوگیری کند.

قفل کودک ظرفشویی  را تست کنید که آیا روشنا نه:

 •  چرا که اگر قفل کودک فعال باشد  دکمه ها کار نمیکنند و ماشین روشن نمیشود. 
 • بیایید یک چرخه متفاوت را برای شستشو در ظرفشویی امتحان کنیم:

در هر ماشین ظرفشویی سه سیکل وجود دارد: عادی، سنگین و خودکار.

حال چنانچه ماشین شما روی چرخه عادی بود بیایید  چرخه سنگین یا خودکار را امتحان کنید تا اطمینان حاصل کنید که ایرادی در عملکرد دکمه ها وجود ندارد.

ماشین ظرف‌شویی خود را برای برطرف کردن علت روشن نشدن  دوباره تنظیم نمایید.

به خاطر داشته باشید که برای برطرف کردن هر گونه مشکلی همواره تنظیم مجدد میتواند یکی از راه حل ها باشد.

تنظیم مجدد را باخاموش کردن دستگاه خود و جدا کردن آن شروع کنید.

30 دقیقه منظر بمانید و دوباره دستگاه را نصب نمایید.

بعد از بازیابی دوباره ی دستگاه، یک چرخه شستشوی جدید را انتخاب کنید و ماشین را روشن کنید.

گاهی اوقات بسته به نام تجاری ماشین ظرفشویی شما یک برنامه بازنشانی متفاوت وجود دارد. گاهی ممکن است از روش دیگری بر اساس نام تجاری ماشین ظرفشویی استفاده کنیم اما معمولا همین روش پاسخگوست.

بنابراین اگر هیچ‌ وقت تاکنون این کار را نکرده‌اید، دستورالعمل محصول خود را برای یک راه‌حل دقیق‌تر بررسی کنید.

اگر به غیر از تعمیر ماشین ظرفشویی دیگر لوازم خانگی منزل شما نیاز به تعمیر دارند تیم اصفهان تعمیر آمادگی تمام لوازم خانگی با انواع برند نظیر: تعمیر آبگرمکن، تعمیر کولر گازی، تعمیر ماشین لباسشویی و بسیاری دیگر را دارد.

 

ترمیستور کولر گازی – بخش دوم

ترمیستور کولر گازی

ترمیستور AC چیست؟ 

ترمیستور AC یک نوع سنسور دمایی است که عموما در سیستم های AC مدرن به کار برده میشود.

ترمیستور AC با تشخیص درجه حرارت، سیگنال مقاومت را به ماژول کنترل AC ارسال میکند بر این اساس تنظیمات اتوماتیک می تواند برای حفظ اتاق در دمای مناسب صورت گیرد.

 برای کاردهی مناسب سیستم AC که توسط کامپیوتر کنترل میشود لازم است تا ترمیستور AC داده های مربوط به درجه حرارت را بخواند و تحلیل کند. این فرآیند در بیشتر وسایل نقلیه مدرن اتفاق می افتد.

چگونه تشخیص دهیم که ترمیستور AC ضعیف یا خراب است؟

زمانی که ترمیستورها با اختلال در عملکرد خود مواجه میشوند یا خراب می شوند،این امکان وجود دارد که عملکرد کلی دستگاه تحت تاثیر قرار بگیرد. در صورت وقوع چنین اتفاقی ترمیستور نشانه هایی از خود نشان میدهد که در پایین به توضیح آنها میپردازیم.

خنک سازی محدود میتواند دلیل خرابی تمیستور کولرگازی باشد.

از اولین نشانه های خراب شدن ترمیستور AC زمانی است که ترمیستور AC تنها هوای سرد را برای مدت زمان محدودی بیرون می دهد. دلیل این اتفاق آن است که در صورت معیوب بودن ترمیستور AC، ترمیستور نمی تواند اطلاعات دقیقی از دمای اتاق را به کامپیوتر بدهد در این صورت ماژول توانایی فعال یا غیر فعال کردن ترمیستور AC را از دست می دهد و ترمیستور نمی تواند دمای صحیح را تشخیص دهد.

ترمیستور کولر گازی

اگر دمنده ی دستگاه به خوبی کار نکند دلیل آن میتواند خرابی ترمیستور باشد

یکی دیگر از نشانه های خرابی ترمیستور میتواند اختلال در عملکرد دمنده باشد، چرا که بعضی از موتورهای دمنده برای کنترل عملکرد خود از سیگنال دریافتی از ترمیستور کمک میگیرند. بنابراین اختلال در عملکرد ترمیستور در سیگنال ارسالی از ترمیستور به دمنده اختلال ایجاد میکند و این سبب میشود که دمنده وظیفه ی خود را به درستی انجام ندهد یا کلا از ازد.کار بیفتسد. از آنجایی که دمنده هوای خروجی از دریچه به محیط را کنترل و هدایت میکند هرگونه اخلالی در آن عملکرد کل دستگاه را نامطلوب می سازد.

پس با نقش پررنگ ترمیستور AC در عملکرد کلی کولر گازی آشنا شدید پس اگر احتمال میدهید که در آن اشکالی وجود دارد اجازه دهید تا این موضوع توسط یک تکنسین مجرب بررسی شود.

از آجا که دمنده همان چیزی است که هوای خروجی از دریچه را به بیرون می دمد، هر گونه مشکلی با دمنده که توسط ترمیستور ایجاد شود یا نشود.

در صورت نیاز، با تعویض ترمیستور AC توسط یک تکنسین حرفه ای، دستگاه شما عملکرد خود را باز خواهد یافت.

نتیجه گیری در مورد ترمیستور کولرگازی و نحوه‌ی تست آن

در این مقاله به معرفی ترمیستور کولر گازی و نحوه تست آن با استفاده از روش های مختلف پرداختیم.

 در ابتدای تست اگر برای تعمیر اسپلیت مولتی متر دارید بهتر است که از آن کمک بگیری و در وهله‌ی دوم به سراغ تست ترمیستور با گرما بروید.

اگر متوجه وجود خرابی در ترمیستور کولر گازی خود شدید یا حتی موفق به تست ترمیستور کولر نشدید با نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی در اصفهان تماس بگیرید.

 برای اشنایی با راه های کم کردن مصرف انرژی یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان لطفا کلیک نمایید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

داغ شدن کمپرسور یخچال و بر طرف کردن آن

داغ شدن کمپرسور یخچال

علت داغ شدن کمپرسور یخچال چیست؟ چگونه آن را برطرف کنیم؟

امروز در مجموعه تعمیرات لوازم خانگی اصفهان تعمیر می خواهیم به آموزش تعمیرات یخچال و اینکه چرا کمپرسور یخچال داغ می شود؟ علت گرم و داغ شدن بیش از حد موتور یا کمپرسور یخچال فریزر چیه؟ و در نهایت چگونه می شود گرمای کمپرسور یخچال را برطرف کرد.

علل داغ شدن بیش از اندازه کمپرسور یخچال

کمپرسور یخچال یکی از اجزای مهم  یخچال است که در قسمت بیرونی یخچال قرار دارد و وظیفه اصلی آن پمپاژ مبرد میباشد.

گاهی کمپرسور در اثر داغ شدت بیش از اندازه به طور کامل متوقف میشود که این مشکل اتفاقی شایع در همه یخچالها میباشد.

اما باید توجه کنیم که علل مختلفی برای داغ شدن کمپرسور میتواند وجود داشته باشد.

تعمیر موتور یخچال در اصفهان

مشکلاتی که داغ شدن بیش از اندازه کمپرسور برای یخچال به وجود می آورد.

اغلب کمپرسورهای خنک کننده یخچال به سادگی خراب می شوند.

زیرا ساخت آنها به گونه ای است که بیش از حد داغ می شوند که این خود می تواند هزینه تعمیرات یخچال را افزایش دهد.

حال به دو دلیل اصلی میپردازیم که چرا گرمای بیش از اندازه ی کمپرسور میتواند چنان اثر مخربی را بر روی آن بگذارد.

 1.  خواص روانکاری روغن های خنک کننده از دست میرود.
 2. تجزیه شیمیایی روغن یا مبرد که ممکن است ناگهانی رخ دهد.

از بین رفتن روغن در سیستم خنک کننده اثرات جانبی منفی بسیاری را در پی دارد.

لجن و ذرات جامد می توانند صفحه ورودی روغن را به مخزن کمپرسور متصل کنند یا گذرگاه های روغن کاری را به میل لنگ متصل کنند.

انجام ندادن روانکاری می تواند به سرعت منجر به خراب شدن بلبرینگ شود.

رسوبات نفتی هم چنین می توانند سطوح داخلی سیستم های خنک کننده به ویژه:

 • دیواره های داخلی لوله
 • کمپرسور 
 • دریچه های کنترل
 • شیرهای ترموستاتیک (TEV)
 • و دیگر شیرهای کنترل را خط کشی و تراز کنند.

تمام این مشکلات می تواند نتیجه کثیف بودن کندانسور باشد که منجر به دمای چگالش بالاتری در یخچال می شود.

با توجه به تحقیقات EPA، سیم پیچ انتقال گرما با غشا کثیفی به ضخامت 0.042 اینچ روی سطح خود می تواند تقریباً 21 درصد تلفات ظرفیت انتقال حرارت را منجر شود.

دمای متراکم شدن بالاتر همراه با دمای مکش افزایش یافته می تواند منجر به دمای تخلیه بیش از اندازه ای شود که باعث تشدید تجزیه روغن می شود.

داغ شدن کمپرسور یخچال
داغ شدن کمپرسور یخچال

چهار علت دمای بیش از حد تخلیه کمپرسور یخچال

قبل از اینکه تکنسین ها و تعمیرکاران یخچال بتوانند مشکل را حل کنند، آنها باید بدانند که چه عاملی در مرحله اول دمای تخلیه بیش از حد را سبب شده است.

چهار علت اصلی دمای بیش از حد تخلیه یخچال در زیر ذکر شده است:

 • مکش بالا فوق العاده گرم

شرایط متداول سیستم که منجر به افزایش دمای مکش می شود تنظیمات فوق العاده گرم دریچه های ترموستاتیک (TEV) بالا، عایق بی اثر و یا از بین رفته و دریچه های ترموستاتیک محدود هستند.

 • ظرفیت کاهش یافته کندانسور

نگهداری ضعیف یخچال معمولاً هنگامی رخ می دهد که بال های کندانسور با خاک و کثافت محدود شوند.

و جریان هوای مورد نیاز برای رسیدن به ظرفیت نامی کندانسور کاهش می یابد.

 • کاهش فشار مکش

این مهم است که سیستم را با بالاترین فشار مکش ممکن اجرا کنید.

هنگامی که فشار مکش سیستم کاهش یابد، نسبت فشرده سازی افزایش می یابد.

و دمای تخلیه بالاتری را منجر می شود.

 • ویژگی های مبرد

به این دلیل که R-22 نسبت فشرده سازی بالاتری دارد و می تواند به یاتاقان ها فشار وارد کند و راندمان فشرده سازی را کاهش می دهد.

R-22 می تواند به عنوان خنک کننده به ویژه در کاربردهای دما پایین مسئله ساز و حیرت آور باشد.

گرمای بیش از حد کمپرسور جدی ترین مسئله در زمینه خنک کننده یخچال است.

علت گرم و داغ شدن بیش از حد موتور یا کمپرسور یخچال فریزر

در بسیاری از موارد مشکلات سیستم و خرابی های کمپرسور به طور مستقیم به درجه حرارت بالای تخلیه مربوط می شوند.

کندانسورها باید به طور مرتب تمیز شوند تا بتوانند در ظرفیت نامی خود کار کنند.

دمای بخار مکش باید از طریق تنظیم کردن مناسب دریچه ترموستاتیک و و عایق بندی خط مکش در حد قابل قبول نگه داشته شود.

کمپرسورها نباید زیر فشار مکش طراحی شده کار کنند زیرا این باعث می شود که دمای تخلیه بیشتر شود.

برخی از مبردها و کاربردها ممکن است برای حل مسائل مربوط به دمای بالای تخلیه (برای مثال بدنه کمپرسور موتور فن را خنک می کند) مورد نیاز باشد.

دریچه بسط واکنشی دما که به دمای تخلیه پاسخ می دهد نیز ممکن است استفاده شود.

با تزریق مایع/ بخار اشباع شده به خط لوله مکش دریچه های بسط واکنشی دما باعث کاهش دمای بخار مکش می شوند.

که به نوبه خود دمای تخلیه بیش از انداره را کاهش می دهند.

داغ شدن کمپرسور یخچال

داغ شدن کمپرسور یخچال

دلایل و علت داغ شدن کمپرسور یخچال

اغلب گرمای بیش از حد کمپرسور یخچال ناشی از:

 • نامتعادلی ولتاژ
 • ضربه سنگین به مبرد
 • درجه حرارت بالای گاز بازگشتی
 • عدم وجود خنک کننده در خارج
 • و چند دلیل دیگر

از جمله دلایل داغ شدن کمپرسور یخچال هستند.

وجود مواد آلوده در فیلتر

فیلتر از جذب آلودگی های ناخواسته که توسط جریان هوا به گردش در می آیند جلوگیری می کند.

اما در این فرآیند فیلتر مقدار زیادی از خاک و مواد باقی مانده را جمع آوری می کند.

که به نوبه خود باعث فشار بر کمپرسور یخچال می شود تا بیشتر کار کند و باعث گرم شدن کمپرسور می شود.

کویل های کندانسور آلوده

کویل ها به علت قرار گرفتن در معرض شرایط محیطی، در معرض آلودگی های خاک و آلاینده ها قرار دارند.

این رسوبات به عنوان عایق عمل می کند و مانع جذب گرمای داخلی و خروج گرما به بیرون توسط مبرد می شود.

در نتیجه کمپرسور بیشتر کار می کند و پس از مدتی خراب می شود. و آن وقت هست که نیاز به تعمیر موتور یخچال در اصفهان دارید.

هزینه تعمیرات یخچال در اصفهان

کمپرسور قدیمی

اگر شما از یخچال خود بیش از 15 سال است که استفاده می کنید احتمال بالایی دارد که قطعات یخچال آسیب دیده باشند.

اگر در اصفهان هستید و یخچال شما سایدبای ساید هست در صورت بروز چنین مشکلی می توانید به نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید اصفهان مراجعه کنید.

و کمپرسور قادر نیست که کار خود را به درستی انجام دهد.

و کمپرسور بیش از حد گرم می شود هنگامیکه برای کار طولانی مدت تلاش می کند.

کمبود مبرد

کمبود مبرد ممکن است باعث شود که دستگاه بیش تر کار کند و این مسئله منجر به گرم شدن بیش از حد کمپرسور می شود.

نگهداری ضعیف دستگاه

عدم رسیدگی به دستگاه و نگهداری ضعیف علت رایج داغ شدن کمپرسور یخچال است.

فیلترهای آلوده

لایه های داخلی متراکم

شکستگی لوله

فیلترهای آسیب دیده

و غیره

نشان دهنده کمبود رسیدگی و نگهداری یخچال است.

همه این اقدامات روند بیرون رفتن گرمای داخلی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند و فشار بیشتری بر کمپرسور وارد می کند.

و بنابراین کمپرسور بیش از حد داغ می شود.

شارژ گاز یخچال در اصفهان

ولتاژ بالا

جریان ولتاژ بالا می تواند به خازن داخل دستگاه آسیب بزند و باعث شود که موتور کمپرسور بیش از حد داغ شود.

اتصال کوتاه

اگرچه اتصال کوتاه شدن مدارات یخچال یک اتفاق نادر است و خیلی کم رخ می دهد.

اما اگر اتصال کوتاه رخ دهد ممکن است حتی باعث سوختن مدارات برقی یخچال و داغ شدن بیش از حد کمپرسور یخچال شود.

قطعات داخلی

این امکان وجود دارد که بخشی از قطعات مکانیکی کمپرسور به علت سن یا مصرف بیش از حد فرسوده شوند.

فرسوده شدن قطعات داخلی یخچال  توسط نویز و خاموش شدن دستگاه نشان داده می شود.

کمبود عایق بندی

هنگامی که دستگاه یخچال شما بسیار قدیمی است و یا در معرض شدید نور خورشید قرار دارد.

این امر باعث از بین رفتن عایق و ایجاد فشار بر روی کمپرسور می شود.

اگر نیاز به شارژ گاز یخچال در اصفهان داشتید و یا به یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیرات یخچال دوو داشتید می توانید به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در اصفهان مراجعه کنید.

تعمیر تایمر یخچال فریزر و ساید بای ساید در اصفهان

تعمیر تایمر یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید در اصفهان

نحوه عملکرد تایمر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید و شیوه ی تعمیر آن در صورت خرابی

در یکی دیگر از سری مقالات  تعمیر یخچال فریزر اصفهان تعمیر به چگونکی تعمیر تایمر یخچال های نوفرست (بدون برفک) میپردازیم.
 این یخچالها مجهز به یک گرمکن در اطراف اواپراتور هستند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند و برفکهای را که در اطراف اوپراتور شکل گرفته است را ذوب نماید. اگر این گرمکن ها وارد عمل نشوند با تجمع برفک روبه رو میشویم که منجر به عدم فعالیت ترموستات میگردد و یخچال توانایی سردکنندگی خود را ازدست میدهد.

دلیل اهمیت تایمر در یخچال چیست؟

 تایمر هر 6 یا 8 ساعت وارد عمل میشود  و به هیتر المنت(گرمکن) فرمان فعالیت برای ذوب کرپن برفکها را میدهد، لازم است بدانید که تایمر در زمان فعالیت موتور در حالت خاموش به سر میبرد.

توجه: در مدلهای جدید یخچال فریززنظیر یخچال فریزر ال جی از تایمر استفاده نمیشود، در این سری از یخچال ها فرآیند ذوب کردن برفکها توسط یک برد الکتریکی  که وظیفه ی تنظیم دما در یخچال را بر عهده دارد، انجام میشود. 

تعمیر تایمر یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید در اصفهان
تعمیر تایمر یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید در اصفهان

تایمر یخچال بدون برفک

در یخچال های نوفراست(بدون برفک)، از برد الکتریکی به جای تایمر دیفراست استفاده میگردد. لازم است بدانید که تایمر دیفراست عمل برفک زدایی را، با دستور دادن به هیتر المنت(گرمکن) به منظور تولید گرما طبق یک زمانبندی مناسب انجام میدهد.گفتنی است برفک زدایی به مدت ۲۵ دقیقه زمان میبرد.

نحوه تنظیم تایمر دیفراست

با انتخاب کلید Def بر روی نمایشگر زمان عملکرد تایمر دیفراست نشان داده می شود و زمان تایمر دیفراست از یک تا شصت ثانیه افزایش می یابد و سپس دوباره صفر شده  و این چرخه همینطور ادامه پیدا میکند. برای تغییر این حالت کلید  Def را چند ثانیه نگه دارید و زمان مد نظر خود را انتخاب کنید. حال اگر دوباره خواستید به حالیت اولیه برگردید مجددا کلیدDef را چند ثانیه نگه دارید.

تعمیر تایمر یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید در اصفهان
تعمیر تایمر یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید در اصفهان

پیشنهاد ویژه: آموزش تعمیر آبگرمکن در اصفهان

نقشه سیم کشی تایمر یخچال

تایمرها به صورت سری یا موازی با کمپرسور یخچال در قسمت فریزردر مدار بسته میشوند.

در اینجا به توضیحات 4 فیش تایمر یخچال میپردازیم.

فیش های 1 و سه، فیشهای بوبین موتور تایمر می باشند . که برای یخچالهای ساخت آمریکا ۱۱۰ ولت و سایر یخچالها ۲۲۰ ولت می باشد.
فیشهای 2 و 4 مربوط به  کمپرسور و هیتر المنت هستند، که در بعضی یخچالها ممکن است جابه جا باشند

توجه: تایمر دیفراست در همه ی یخچالها قابل استفاده است، ولی باید توجه داشته باشیم که ولتاژ یخچال و تایمر یکسان باشد برای مثال به اشتباه از تایمر 110ولت برای یخچال 220 ولت استفاده نمیکنید و یا برعکس.

تست تایمر یخچال

تایمر دیفراست یخچال در واقع یک ساعت الکتریکی است که هیتر المنت یخچال را هر 6 تا 8 ساعت در مدار قرار می دهد.

اگر تایمر دیفراست خراب شده باشد، هیتر المنت در مدار قرار نمیگیرد در نتیجه برفک ها در یخچال ذوب نمیشوند و دمای یخچال بالا می رود. مهم ترین رکن تست تایمر یخچال تجربه میباشد. ولی دقت به زمان بندی آن و استفاده از اهم متر میتواند در تشخیص سالم یا معیوب بودن یخچال به ما کمک کند.

قیمت تایمر یخچال

انواع تایمر موجود در بازار به شرح زیر میباشد:

 • تایمر کره ای
 • تایمر دوزمانه
 • ایمر ژاپنی برای یخچال ناسیونال
 • تایمر یخچال 220 مکزیکی
 • تایمر مکزیکی قدیمی

هر کدام از این تایمرها در بازار به قیمت مختلف ارائه می شود.

برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در اصفهان نیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات ما اشنا شوید.