تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان

.. فریزرتعمیر یخچال در اصفهان بابهترین کارشناسان و متخصصین در آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر . برای کسب اطلاعت بیشتر و بیان مشکل خود با شماره ( ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ – اشرفی -عضو اتحادیه) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و در حل مشکل شما را راهنمایی کنند. با ما آسوده باشید !!!

دسترسی سریع به محتوا

تعمیر یخچال در اصفهان

یکی از وسایل خانگی و اگر بگویم تنها وسیله خانگی که خرابی آن استرس را بر ما وارد می نماید یخچال می باشد گزاف نگفته ایم ، مخصوصا اگر خرابی یخچال در فصل گرما باشد.

خرابی یخچال کل اعضای خانواده مخصوصا خانم خانواده را با یک ناراحتی دچار میکند زیرا وسایل درون یخچال در صورت سرد نبودن یخچال فریزر خراب می شوند.

همه تلاش میکنند در اسرع وقت یک شرکت و مجموعه تعمیراتی را  در اصفهان پیدا کنند تا تعمیرات یخچال در اصفهان را انجام دهند و این بار استرسی را سریعا رفع نماید ( تعمیر یخچال در اصفهان ) .

بیشتر بخوانید: فریزر گرمه یخچال سرد

تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

در ابتدا دنبال شماره نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان میگردیم اگر پیدا نکردیم دنبال یک مجموعه و تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان برای تعمیر یخچال فریزر و جلوگیری از خراب شدن وسایل داخل آن و بر داشتن این بار استرسی خرابی یخچال.

باید دنبال مجموعه برای تعمیر یخچال  فریزر در اصفهان بود تا خصوصیات و ویژگیهای مناسبی داشته باشد که در ادامه به خصوصیات یک نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و یک تعمیر کار سیار یخچال در اصفهان برای تعمیر یخچال در محل اصفهان را برای شما شرح خواهیم داد.

تنها توصیه ما این است برای تعمیر حتما از مجموعه که دارای علم تعمیر یخچال فریز و یا تعمیر یخچال ساید بای ساید داشته می باشد استفاده نمایید.

بیشتر بخوایند: نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان توسط تکنسیتن های آموزش دیده و مجرب در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان انجام میشود.

از این رو دیگر نگران تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان نباشد چرا که کارشناسان ما همواره آماده خدمات رسانی به تمام مناطق اصفهان و حومه میباشند.

از طرفی استفاده از قطعات غیر اصلی در این محصول ، نه تنها مشکل یخچال را برطرف نمیکند بلکه باعث ایجاد مشکل جدید برای آن میشود.

از این رو باید دقت داشته باشید که تعمیرکار حتما از قطعات اصلی استفاده کند برای این منظور میتوانید به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان مراجعه نمایید چرا که این مجموعه تنها از قطعات اورجینال شرکتی برای تعمیرات برند فریجیدر استفاده میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09137261409 – اشرفی تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر اجاق گاز در اصفهان

یخچال در اصفهان

بررسی ارور های یخچال 

در این بخش ارور های یخچال و علت به وجود آمدن آن را با هم بررسی میکینیم در صورتی که دانش فنی کافی ندارید از انجام دادن روش های توصیه شده جداٌ خودداری کنید و با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تماس بگیرید.

 • ارور SY CE و SY CF در یخچال

این ارور به دلیل بالا بودن قدرت ارتباط میباشد.
سیم کشی های بین صفحه کنترل و رابط کنترل را بررسی کنید تا دچار اشکال نشده باشند.

 • ارور EF و SY EF در یخچال

در صورتی که مدار فن تبخیر یخچال معیوب باشد این ارور رخ میدهد.
سیم کشی بین صفحه کنترل و فن تبخیر را چک نمایید.

 • ارور DF در یخچال فریجیدر

این ارور به علت معیوب شدن مدار یخ زدای و یا فقدان آن میباشد.
ابتدا سیم کشی های مدار یخ زدایی و صفحه کنترل را بررسی نمایید در صورت وجود مشکل با نمایندگی تعمیر یخچال در اصفهان تماس بگیرید.

 • ارور SH در یخچال فریجیدر

این ارور به  د لیل کوتاه شدن سنسور فریزر در نمایشگر فریزر میباشد.
برای رفع این مشکل ابتدا سیم کشی بین رزیستور برقی (سنسور دما) و صفحه کنترل را بررسی کنید در صورت نبود مشکل میبایست رزیستور را تعویض نمایید

بیشتر بخوانید: تعمیر پکیج در اصفهان

یخچال

 • علت ارور OP در یخچال

سنسور غذای تازه در نمایشگر غذای تازه (یخچال) کوتاه شده است.
برای رفع این مشکل نیز مثل روش قبل باید ابتدا سیم کشی بین رزیستور برقی (سنسور دما) و صفحه کنترل را بررسی کنید در صورت نبود مشکل میبایست رزیستور را تعویض نمایید.

 • علت SB 5B در یخچال

 ارور SB  در حالت سبت به وجود میاید.حالت سبت به صورتی است که بخش هایی از یخچال را از کار می اندازد حالت سبت با فشردن و نگه داشتن دکمه “” در دمای فریزر و در دمای یخچال “” به مدت پنج ثانیه روشن و خاموش می شود.

ارور 5B  برای هشدار دمای بالا به دلایل سلامتی فعال میشود. اگر هشدار دمای بالا در طول این مدت به خاطر دری که باز مانده، فعال شود، هشدار حدود 10 دقیقه به صدا در خواهد آمد.

سپس هشدار بطور اتوماتیک خاموش می شود و آیکون دمای بالای قرمزرنگ نمایش داده خواهد شد. حتی اگر در بسته باشد، آیکون دمای بالا همچنان نشان داده خواهد شد تا وقتی که حالت سبت خارج شود و آیکون صفر شود.

یخچال معمولاً زمانی که در بسته می شود، بدون هیچگونه خطای سبت/ تعطیلات عمل می کند.

 • علت ارور 5y EF در یخچال

این ارور به دلیل معیوب شدن مدار فن تبخیر است.
برای این منظور باید سیم کشی بین صفحه کنترل و فن تبخیر کننده را بررسی کنید.

بیشتر بخوایند: نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر در اصفهان

بخشی از مشکلات یخچال فریزر 

در این مقاله بخشی از مشکلات یخچال فریزر که کارشناسان ما به کررا با آن مواجه میشوند را با هم بررسی میکنیم.

چرا یخچال به اندازه کافی خنک نمیشود؟

 1. این مشکل به دلایل مختلفی به وجود می آید ساده ترین این دلایل انتخاب نشدن درجه مناسب برای دمای یخچال میباشد.
  با توجه به فصل و دمای خانه باید درجه مناسبی برای یخچال انتخاب شود.
 2. دلیل بعدی که باعث رخ دادن این اتفاق میشود بیش از حد پر کردن یخچال میباشد.
  زیادی پر شدن خیچال باعث کم شدن هوای داخل یخچال میشود و با هر بار بازو بسته شدن هم این میزان هوا کمتر هم میشود.
  همچنین در صورتی که غذا های بزرگ را در یخچال قرار میدهید باید دقت داشته باشید سرما ساز های یخچال را مسدود نکند.
 3. نبود فاصله میان موتور یخچال و دیوار پشتی یباعث میشود به فن یخچال هوای کافی نرسد در نتیجه یخچال به قدر کافی خنک نشود.
 4. نشت گاز یخچال هم سبب خنک نشدن داخل آن میشود.

بیشتر بخوانید : تعمیر مایکروویو در اصفهان

علت بوی نا مطبوع داخل یخچال چیست؟

علت بوی نا مطبوع داخل یخچال ممکن است وجود غذای فاسد داخل آن باشد اما ممکن است بعد از خارج کردن غذای فاسد همچنان یخچال بوی نامطبوعی داشته باشد در این حال باید تمام مواد غذایی را خارج کرده سسپس قفسه ها را بیرون آورده و با مواد شوینده مناسب شستوشو دهید.
پس از اتمام شستشو میتوانید برای اطمینان بیشتر یک فنجان سرکه و دو قاشق غذاخوری جوش شیرین را در یک پارچ آب داغ بریزید و مخلوط کنید سپس به وسیله یک آبپاش آن را به تمام قسمت های آبپاش اسپری کنید و با اسفنج تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

"<yoastmark

سرو صدا ولرزش یخچال

سرو صدای بلند یخچال بسیار آزار دهنده است و از طرفی ممکن است شما را برای سلامت دستگاه نگران کند. تعمیر یخچال در اصفهان برای رفع این مشکل لیستی را از دلایلی که باعث صدای زیاد یخچال میشود در اختیار شما قرار داده تا توسط این موارد بتوانید هنگام تماس گرفتن با نمایندگی شرح دقیقی از مشکل یخچال را به اپراتور ها بگویید.

 • تراز نبودن یخچال از اصلی ترین دلایل به وجود آمدن لرزش و صدای زیاد در یخچال میشود. این مورد نیاز به تعمیر ندارد و شما میتوانید با تراز کردن یخچال این مشکل را رفع نمایید.
 • شل شدن کمپرسور، رولر و سیم پیچ کندانسور میتواند از دلایل رایج لرزش و صدای بلند یخچال باشد.
 • سر و صدای زیاد یخچال می تواند به دلیل وجود مشکل در پره فن های کمپرسور و کندانسور باشد که با روغن کاری و یا تعویض فن می توان این مشکل را حل نمود.
 • موتور فن تبخیر کننده به علت استفاده طولانی مدت از یخچال ممکن است کهنه و یا خراب شده باشد و همین امر باعث ایجاد سر و صدا می شود که با تعمیر و یا تعویض آن مشکل حل میشود.

 

عمده عیوب یخچال که نیاز به تعمیرات دارند:

 • صدای غیر طبیعی یخچال فریزر
 • پاره شدن واشر یخچال فریزر
 • کارنکردن یخساز یخچال فریزر
 • مصرف بالای برق یخچال فریزر
 • از کار افتادن کمپرسور یخچال فریزر
 • یخ زدگی یخچال فریزر
 • آب در مخزن  یخچال وجود ندارد
 • چرا یخچال گرمه

البته  امکان دارد دلایلی دیگرهم وجود داشته باشد که ممکن است باعث  خرابی یخچال شود که نیاز به تعمیر یخچال فریزر در اصفهان باشد. در هر صورت میتوانید مشکل یخچال فریزر خود یا ساید یای ساید خود را برای تعمیرات با ما درمیان بزارید لطفا با شماره تماس حاصل فرمایید برای تعمیر ساید بای ساید در اصفهان نیز همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: علت روشن نشدن یخچال و روش های حل این مشکل

نکاتی برای:

 یخچال فریزر شما روشن نمی شود

در ابتدا مطمئن شوید اتصال سیم پریزر و یخچال بر قرار باشد میتوانید سه راهی را عوض کنید یا سه راهی را در دستگاه دیگر امتحان کنید اگر نشد. و در مرحله بعد مانیتور یخچال فریزر به دنبال از حالت تنظیمات کارخانه یا دمو بگردید. در این زمان چراغ های یخچال فریزر  و صفحه نمایشگر  یخچال فریزر روشن است ولی باز یخچال  کار نمی کند. گاهی اشتباهی که رخ می دهد موقع که یخچال فریزر نو فرستاده می شود به صورت حالت فروشگاهی ارسال می شود یا وقتی با دستمال شروع به تمیز کردن مانیتور یخچال فریزر میکنید باعث می شود این دکمه فشار داده شود اگر نشد با ما هماهنگ شوید ( تعمیر یخچال در اصفهان ).

یخساز یخچال فریزر کار نمی کند

با مشاهده صفحه مانیتور از قفل نبودن اگاه شوید چون قفل بودن باعث می شود یخساز کار نکند.
پس از اطمینانز اینکه که یخ ساز فعال است،اگر فعال نبود آن رافعال کنید از دفترچه راهنمای برند یخچال خود نیز میتوانید استفاده نمایید و همچنین از ابرسانی یه یخساز یخچال اگاهی لازم را کسب کنید یا گاهی کی از دلایل خرابی یخساز این است که یخ داخل آن گیر کرده باشد میتوانید با سشوار گرمش کنید.

یخچال فریزر بیش از حد سرد است 

اگر  تازه  یخ زیادی استفاده کرده اید  امکان دارد برای ایجاد یخ در یخچال فریزر دمای یخچال را پایین امده باشد. برای اطمینان بیشتر تقریبا بیست چهار ساعت منتظر بمانید بعد بررسی کنید که آیا دمای یخچال فریزر به حالت طبیعی برگشته است.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان

شماره تماس تعمیرات در نمایندگی یخچال فریزر فریجیدر در اصفهان به شرح زیر می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره :09137261409 اشرفی – تماس بگیرید.

 

چرا مجموعه اصفهان تعمیر برای تعمیر یخچال فریزر؟؟

مجموعه اصفهان تعمیر با دارا بودن بیش از دو دهه در تعمیر یخچال در اصفهان و تعمیر یخچال فریزر در اصفهان دارای متخصصین با تجربه و اهل علم و فن می باشد.

که تمام تلاش این مجموعه برای تعمیر یخچال در اصفهان کسب رضایت کسانیست که نیاز به تعمیر کار یخچال در محل اصفهان می باشند تا یخچال خود را تعمیر کنند.

ویژگیهای آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر :

 • گارانتی تعمیرات یخچال پس از تعمیر
 • سرعت عمل و حضور بالا یخچال
 • تجربه فراوان برای تعمیر یخچال در اصفهان
 • دارای علم و فن برای
 • استفاده از قطعات فابریک
 • هزینه مناسب سرویس
 • کارشناسان مختص هر برند
 • سرعت عمل و حضور بالا یخچال

گارانتی تعمیرات یخچال پس از تعمیر یخچال در اصفهان

مجموعه اصفهان تعمیر انقدر به مجموعه و تعمیرکاران یخچال خود ایمان دارد که وقتی پس از تعمیر یخچال در اصفهان به مدت ۳۶۵ روز گارانتی میکنیم یعنی اگر قسمتی که ما تعمیر میکنیم به مدت یکسال اگر موردی برایش پیش آمد ما موظف به تعمیر آن میباشیم تا مشکل آن را دفعه دوم به صورت رایگان تعمیر کنیم.

"<yoastmark

سرعت تعمیر بالا و حضور به موقع

تعمیر کار یخچال ما موظف می باشند پس از یک ساعت از تماس شما در محل حضور بیابند و سریع مشکل یخچال شما را بر طرف سازند.

دارای علم و فن برای تعمیر یخچال در اصفهان

کلیه تعمیر کاران ما دارای تجربه فراوان می باشد و بالای هزاران یخچال را تعمیر کرده اند و با انواع مشکلات و خرابی های یخچال در اصفهان  آشنا هستند.

یعنی با توضیحات که صاحب یخچال توضیح می دهد کارشناس ما مشکل یخچال را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر یخچال میکنند و با این عمل سعی بر رضایت مشترین خود داریم.

دارای علم و فن برای تعمیر یخچال در اصفهان

کلیه متخصصین یخچال در دپارتمان یخچال مجموعه اصفهان تعمیر از علم و آگاه نسبت کلیه یخچال های وبرندهای مختلف هستند و دورهای متفاوت را دیده اندو خود مجموعه اصفهان تعمیر موظف می باشد.

هر ۴ ماه یکبار به برگزاری دوره های علمی و آشنا کردن متخصصین یخچال به فن اوری روز یخچال کند و متخصصین با فن اوری وبرندهای روز هم آشنایی داشته باشند تا اگر یخچالی نیاز به تعمیر خاص داشت و سیستم روز اروپایی استفاده میکرد.

تعمیر کار سیار در اصفهان بتواند به راحتی یخچال را تعمیر نماید و همشهریان عزیز از بابت تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و هم مدل یخچال فریزر ساید بای ساید در اصفهان  نگرانی نداشته باشند.

تعمیر کار یخچال در محل اصفهان

استفاده از قطعات فابریک

نکته که باید حتما در تعمیر یخچال به آن اشاره و توجه نمود این مبحث می باشد که باید برای تعویض از قطعات فابریک استفاده کنند مجموعه اصفهان تعمیر کلیه تعمیر کاران یخچال خود را موظف کرده در ابتدا تمام تلاش را برای تعمیر قطعه یخچال بکنند.

تا هم قطعه فابریک حفظ شود و هم در هزینه صرفه جویی تعمیر یخچال در اصفهان حفظ شود و از این باب دوباره رضایت شمارو در تعمیرات یخچال در اصفهان را حفظ نماییم از این رو همیشه با نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان هماهنگ شوید تا تعمیرات شما بدون نقص اتفاق بیوفتد.

کارشناسان مختص هر برند

ما برای هر برند کارشناسان متخصص تعمیر یخچال در اصفهان  و فنی کاران مختص آن برند را داریم  که دوره های ان یخچال را در نمایندگی آن کمپانی دیده اند پس اگر شما یخچال تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ویترینی و صنعتی برندهای امرسان ، سامسونگ ، ال جی ، جنرال الکتریک ، اسنوا ، الکترواستیل ، یخساران ، پارس ، سونیا ، هیمالیا ، دونار ، سینجر ، ارج، یخساران ، آاگ ، بلومبرگ ، دوو ، بوش ، هایسنس  ، کندی و…در اصفهان همراه ما باشیدو هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

تعمیر یخچال در محل اصفهان

به دلیل انکه جابجایی یخچال فریزر سخت می باشد و ممکن است در حین جابجایی  صدمه یا ضربه ببیند باید تعمیر کار یخچال در محل  حضور یابد و اقدام به تعمیر یخچال در منزل کند و رضایت شما  را بر آورده کند.

هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان بستگی به نوع خرابی و عیب یخچال شما دارد و این مساله قیمت هزینه تعمیرو سرویس را مشخص می نماید. اما مجموعه اصفهان تعمیر به این مطلب تاکید دارد که هزینه دریافتی باید منصفانه و با انصاف باشد و خیلی مناسب تر از بقیه همکاران باشد و کیفیت نیز همیشه در وهله بالا قرار گیرد.

تمام تلاش ما رضایت شما برای تعمیرات یخچال در اصفهان و یا تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان و یا تعمیرات ساید بای ساید در اصفهان باشد.

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر یخچال در محل اصفهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین تعمیر کاران متخصص و قابل اتکا برای تعمیر یخچال در اصفهان و تعمیر فریزر در اصفهان می توانید با مجموعه اصفهان تعمیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند قابل ذکر است مهم نیست یخچال فریزر و یا ساید بای ساید شما چه برندی باشد ما برای هر برند یخچال تعمیر کاران متخصص آن برند را برای تعمیر یخچال فریزر داریم  آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر دارای دهها تعمیر کار حرفه ایی یخچال و لوازم می باشد ( تعمیر یخچال در اصفهان ) .

ما  برندهای معتبر و معروف از جمله ال جی ، سامسونگ، دوو ، جنرال الکتریک، فریجیدر، ویرپول، کنمور، بوش ، الکترولوکس، آمانا ، یخساران ، اسنوا  ، امرسان و… را تعمیر میکنیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

همچنین از دیگر خدمات سرمایشی ما :

اصفهان تعمیر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان و تعمیر بوش  و نمایندگی تعمیرات دوو در اصفهان ،  نمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهان می باشد.

 

تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان را در این مقاله برای شما شرح میدهیم. برند سونی یکی از بهترین برندهای تلویزیون سونی می باشد و مشتریان راضی دارد.

09137261409 اشرفی

تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان را میتوانید به ما مراجعه کنید هر وسیله برقی بعد از مدتی کارکردن ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیرات داشته باشد در این مقاله سعی شده به خرابی و تعمیرات سونی اشاره می شود. برای تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان میتوانید به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان  مراحعه کنید.

تلویزیون سونی

تلویزیون سونی (TV) یک وسیله مخابراتی است که برای انتقال تصاویر متحرک استفاده می شود. تلویزیون سونی ها می توانند عکس ها یا فیلم ها را به صورت رنگی و به صورت دو یا سه بعدی نمایش دهند. از تلویزیون ها معمولاً برای سرگرمی ، تبلیغات ، اخبار و ورزش استفاده می شود.

تا سال 2013 ، تقریباً 80 درصد از خانوارهای جهان دارای یک تلویزیون سونی بودند. اولین تلویزیون سونی ها دستگاه های اشعه کاتدی (CRT) بودند. تلویزیون سونی های CRT حاوی خازن های فشار قوی بالا ، مقادیر قابل توجهی سرب و لوله های خلا-دیواره شیشه ای هستند که می توانند به شدت بشکنند.

از اواخر دهه 1990 ، نمایشگرهای CRT با تلویزیون سونی های صفحه تخت جمع و جور و کم مصرف با نمایشگرهای کریستال مایع (LCD ، هر دو دارای نور پس زمینه فلورسنت و LED) ، نمایشگرهای دیود ساطع کننده نور (OLED) و نمایشگرهای پلاسما جایگزین شدند. . در اواسط دهه 2010 ، اکثر تولیدکنندگان تلویزیون سونی تلویزیون سونی های CRT ، DLP ، پلاسما و با نور پس زمینه فلورسنت را متوقف کردند. نمایشگرهای OLED به تدریج جایگزین نمایشگرهای LED در دهه 2020 شدند. برخی از تولیدکنندگان تلویزیون سونی اعلام کرده اند که به طور فزاینده ای تلویزیون سونی های هوشمند با عملکردهای یکپارچه اینترنت و وب 2.0 تولید خواهند کرد. برای تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان میتوانید به ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان مراجعه کنید.

تلویزیون سونی های استاندارد شامل چندین مدار الکترونیکی داخلی هستند. این م componentsلفه ها شامل یک تنظیم کننده برای دریافت و رمزگشایی سیگنال های پخش می شوند. دستگاه نمایشی که شامل تنظیم کننده نیست معمولاً “تلویزیون سونی” نامیده می شود ، اما به درستی مانیتور ویدئو نامیده می شود.

به دلیل پیچیدگی تلویزیون سونی لطفا آن را به دست هر تعمیر کار تلویزیون سونی در اصفهان Sony نسپارید.

عیب یابی

تلویزیون سونی روشن می شود اما یک صفحه آبی ، سبز یا سیاه را نشان می دهد
تلویزیون سونیی که صفحه آبی ، سبز یا سیاه را نشان می دهد به احتمال زیاد به دلیل کمبود سیگنال ایجاد می شود. با فشار دادن “Input” -> “Source” -> “TV / Video” بر روی کنترل از راه دور مطمئن شوید که ماهواره یا جعبه کابل شما روشن است و تلویزیون سونی بر روی خروجی صحیح تنظیم شده است.

برای چرخاندن گزینه های ورودی ، دکمه را فشار دهید تا زمانی که تلویزیون سونی شما تصویرش بیاید. همچنین ، در صورت لزوم اتصال ، پشت تلویزیون سونی را بررسی کرده و هرچیزی که به درستی وصل نشده است را دوباره به برق وصل کنید.

اگر تلویزیون سونی شما هنوز سیگنال دریافت نمی کند ، جعبه کابل را از برق جدا کرده و دوباره به برق وصل کنید. ممکن است مشکلی در سیگنال یا جعبه وجود داشته باشد ، بنابراین سعی کنید اتصالات را به دستگاه دیگری وصل کنید. اگر تصویر با دستگاه دیگری کار می کند ، برای تهیه جعبه خود با نمایندگی تعمیرات سونی در اصفهان خود تماس بگیرید.

ویدئو با صدا مطابقت ندارد

اگر دهان بازیگری را درحال صحبت می بینید اما صدا را به صورت همگام سازی نمی شنوید ، به تنظیمات صوتی تلویزیون سونی خود بروید و “تاخیر صوتی” را تنظیم کنید تا ویدیو و صدا همگام شود.

تعمیر تلویزیون در اصفهان

صدای ناهنجار

اگر در حال شنیدن صدای ناهنجار با سیستم صوتی تلویزیون سونی خود هستید ، به احتمال زیاد یک سیستم صوتی جداگانه مانند نوار صدا یا سیستم صدای فراگیر دارید که در حالی که بلندگوهای تلویزیون سونی نیز صدا را پخش می کنند ، صدا  نهنجار را پخش می کند.

برای جلوگیری از اکو ، صدا را برای بلندگوهای تلویزیون سونی خود غیرفعال یا قطع کنید و فقط از سیستم صدای خارجی خود استفاده کنید ، که احتمالاً کیفیت آن از بلندگوهای داخلی تلویزیون سونی بسیار بالاتر است. برای تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان میتوانید به ما مراحعه کنید. نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

تصویر در حال پیکسل شدن یا در حال شکستن است

اگر تصویر تلویزیون سونی شما در حال قطع ، از هم گسیختگی یا پیکسل سازی است (به نظر می رسد تصویر از بسیاری از مربع ها تشکیل شده است) ، ممکن است تلویزیون سونی سیگنال ضعیفی دریافت کند.

با بررسی تمام اتصالات از دیوار به جعبه کابل خود و از جعبه کابل به تلویزیون سونی اطمینان حاصل کنید که تمام اتصالات قطع نباشد. اگر همچنان با مشکلات پیکسل روبرو هستید ، با تعمیر تلویزیون sony در اصفهان  تماس بگیرید.

تصویر له شده ، کشیده یا بریده شده است

اگر تصویر تلویزیون سونی خرد ، کشیده یا بریده شود ، به احتمال زیاد در تنظیمات اندازه تصویر (بزرگنمایی ، عریض ، نسبت ابعاد یا تصویر) مشکلی وجود دارد. در بسیاری از موارد ، بهترین تنظیم “مستقیم” یا “فقط مناسب” است که به تلویزیون سونی دستور می دهد هنگام دریافت سیگنال ، فیلم را نشان دهد.

اگر از دستگاه پخش DVD یا سیستم بازی قدیمی متصل به تلویزیون سونی استفاده می کنید ، فیلم را روی 4: 3 تنظیم کنید (در غیر این صورت تلویزیون سونی تصویر را به نسبت مدرن 16: 9 کش می دهد). اگر از رایانه متصل به تلویزیون سونی استفاده می کنید ، Overscan را خاموش کنید تا از برش عجیب جلوگیری کنید. برای تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان میتوانید به ما مراجعه کنید.

Flatscreen Plasma ، LED ، OLED یا QLED دارای خطوط است یا ترک خورده است
اگر صفحه تلویزیون سونی خطوطی دارد یا به نظر شکسته است ، منوی تلویزیون سونی را بلند کنید. اگر خطوط از منو عبور کرده یا صفحه شکسته باشد ، ممکن است لازم باشد صفحه تلویزیون سونی تعویض شود.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان با تعمیر انواع ال ای دی سونی در اصفهان و تعمیر ال سی دی سونی در اصفهان را میتوانید  به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان به ما بسپارید.

نمایندگی تعمیرات سونی در اصفهان

نمایندگی تعمیرات سونی در اصفهان را میتوانید به ما مراجعه کنید.

 

نمایندگی محصولات آلتون اصفهان

نمایندگی محصولات آلتون اصفهان

نمایندگی محصولات آلتون اصفهان را از جمله اجاق مبله ، رومیزی( صفحه ای ، توکار )، هود ، فر التون را با نازلترین قیمت می توانید از ما تهیه کنید.

نمایندگی محصولات آلتون اصفهان

برای خرید از نمایندگی محصولات آلتون اصفهان میتوانید با شماره 09132070430 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی فروش اجاق رومیزی التون در اصفهان

نمایندگی فروش اجاق رومیزی التون در اصفهان عرضه کننده کلیه اجاق گاز رومیزی التون در اصفهان ( اجاق گاز توکار آلتون در اصفهان ) می باشد. گاز صفحه‌ای التون جدیدترین مدل انواع گاز رومیزی التون است آشپزخانه است که به گاز تو کار التون نیر شناخته می شود.

گاز صفحه ای آلتون در اصفهان

گاز رومیزی آلتون در اصفهان ، اجاق گاز صفحه‌ای آلتون در اصفهان از مدل بسیاری شامل می شودو در ده ها ورژن طراحی و تولید شده اند و هر یک از آن‌ها خصوصیت های خاص را دارند. این اجاق‌ صفحه ایی التون در اصفهان یا اجاق گاز رومیزی التون در اصفهان به دو گونه تولید می شود

 • گاز رومیزی التون برقی
 • گاز رومیزی التون گازی

هستند. مدل‌های برقی ایران زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرد اما که در بسیاری از کشورها از طرح برقی آن‌ها استفاده میکند.  مدل‌های گاز توکار التون در اصفهان در ایران استفاده می شود. در ساختمانهای جدید از این نوع گاز صفحه ای التون در اصفهان استفاده می شود. نمایندگی محصولات آلتون اصفهان

نمایندگی فروش اجاق رومیزی التون در اصفهان

نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان

فر توکار آلتون یکی از لوازم خانگی کارخانه التون تولید می شود که توانسته در این سالها از نظر کیفیت و کارایی رضایت خیلی ها را جذب کند از این رو نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان را جز خدمات خود قرار دهیم.

انواع فر توکار آلتون

فرهای بروز التون دارای سری ساخت متفاوت می باشد که در زیر چند نمونهاز این نوع سری ذکر شده است این فرها بسیار با کیفیت و کارایی بالایی می باشد و مصرف کننده راضی می باشد پس از استفاده از این نمایندگی فر التون در اصفهان می باشد.

فرهای آلتون ۴ سری مختلف دارند:

 • فر سری ۲۰۰
 • فر سری ۳۰۰
 • فر سری ۴۰۰
 • فر سری ۹۰۰
 • این سری را میتوانید از فروش فر توکار التون در اصفهان در نمایندگی محصولات آلتون اصفهان تهیه نمایید.

نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان

نمایندگی فروش هود التون در اصفهان

نمایندگی فروش هود التون در اصفهان را میتوانید به ما مراجعه کنید تا از هود التون که شامل  هودهای شومینه ای مورب آلتون در اصفهان ، هود مخفی آلتون و… در شکل ها، رنگ ها و ابعاد متفاوت تهیه کنید.  هود در آشپزخانه های امروزی یک نیاز است تا تهویه را انجام دهد.

هود التون در اصفهان

شرکت هود التون در اصفهان با بهره گرفتن از علم روز و مورد استفاده در شرکت های بزرگ ، همیشه تلاش کرده تا مشتریان خود را راضی نگه دارد و این رضایتمندی مشتریانش را بروز کند. از مزایای انواع هود آلتون در اصفهان ، می‌توان به

 • موتور کم مصرف هود
 • مکش پر قدرت هود التون
 • صدای بسیار کم آلتون
 • فیلترهای آلومینیومی با قابلیت شستشو
 • نور هود التون
 • و….
 • شمک

به نمایندگی آلتون اصفهان مراجعه کنید.

نمایندگی اجاق گاز مبله التون در اصفهان

نمایندگی اجاق گاز مبله التون در اصفهان میتوانید اجاق گاز مبله التون در اصفهان را تهیه نمایید.

مدل های اجاق گاز آلتون

در زیر تمام مدل های اجاق گاز التون را برای شما شرح دادیم.

1- اجاق گاز آلتون مدل E2

اجاق گاز 5 شعله فردار تمام استیل آلتون مدل E2

اجاق گاز 5 شعله فردار تمام استیل آلتون ( دو شعله المثنی )

در زیر ویژگی های اجاق گاز پنج شعله فردار تمام استیل آلتون گفته شده است.

 • ترموکوبل صفر ثانیه
 • پنل کنترل لمسی
 • فن گردش هوا در محفظه فر
 • پوشش محفظه فر دارای لعاب آسان تمیز شونده
 • شیشه فر دو جداره و جدا شونده
 • شعله زمان دار
 • دو شعله المثتی با صفحه سرامیکی
 • فندک خودکار پشت شیشه
 • پایه های استیل قابل تنظیم

نمایندگی اجاق گاز آلتون اصفهان

برای خرید التون در اصفهان در نمایندگی محصولات آلتون اصفهان مراجعه کنید.

نمایندگی فروش هود التون در اصفهان

شرکت آلتون اصفهان

کمپانی تولیدی صنعتی البا گاز از سال 1384 با برند تجاری آلتون  تولید کننده وسایل آشپزخانه مخصوصا فر توکار شروع به تولید کرد. این کارخانه با اینکه یک مجموعه تولیدی تازه می باشد ولی بدلیل ساخت فر تو کار با مشخصات به روز رضایت خیلی ها را جلب کند. ما نیز فروش فر توکار التون در اصفهان را در دستور کار قرار دادیم.

 

 

نمایندگی فروش اجاق رومیزی التون در اصفهان

نمایندگی فروش اجاق رومیزی التون در اصفهان

نمایندگی فروش اجاق رومیزی التون در اصفهان، آشپزخانه‌امروزه هم مثل بقیه قسمت های زندگی بشر تغییر را پذیرفته است و این تعییر بسیار زیاد است. یکی این تغییرات  آشپزخانه‌ها استفاده از گاز صفحه‌ای یا گاز رومیزی به جای اجاق گازهای قدیمی می باشد است. در این مقاله از اجاق توکار آلتون در اصفهان برای شما شرح میدهیم.

شماره تماس برای خرید 09132070430 ایرانپور

بیشتر بخوانید: مشاهده قیمت محصولات آلتون

نمایندگی فروش اجاق رومیزی التون در اصفهان

نمایندگی فروش اجاق رومیزی التون در اصفهان عرضه کننده کلیه اجاق گاز رومیزی التون در اصفهان ( اجاق گاز توکار آلتون در اصفهان ) می باشد. گاز صفحه‌ای التون جدیدترین مدل انواع گاز رومیزی التون است آشپزخانه است که به گاز تو کار التون نیر شناخته می شود.

گاز رومیزی آلتون در اصفهان

گاز رومیزی آلتون در اصفهان ، اجاق گاز صفحه‌ای آلتون در اصفهان از مدل بسیاری شامل می شودو در ده ها ورژن طراحی و تولید شده اند و هر یک از آن‌ها خصوصیت های خاص را دارند. این اجاق‌ صفحه ایی التون در اصفهان یا اجاق گاز رومیزی التون در اصفهان به دو گونه تولید می شود

 • گاز رومیزی التون برقی
 • گاز رومیزی التون گازی

هستند. مدل‌های برقی ایران زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرد اما که در بسیاری از کشورها از طرح برقی آن‌ها استفاده میکند.  مدل‌های گاز رومیزی التون در اصفهان در ایران استفاده می شود. در ساختمانهای جدید از این نوع گاز صفحه ای التون در اصفهان استفاده می شود.

انواع گاز صفحه ای التون در اصفهان

تعداد شعله‌های اجاق گاز صفحه‌ای التون در اصفهان متفاوت است. اجاق صفحه ای کوچک دارای دو شعله می باشد و  نمونه های دیگر گاز صفحه ای التون در اصفهان چهار شعله می باشد. این نوع اجاق گاز توکار التون در اصفهان برای خانه‌های کوچک خوب می باشد و مدل بزرگ‌تر اجاق توکار التون شامل پنج تا هفت شعله می باشد که برای آشپزخانه‌های خانه های بزرگ استفاده شده است.

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای التون در اصفهان

اجاق گاز توکار التون در اصفهان ازجنس صفحه‌ی این گازها معمولاً از شیشه است که به ان اجاق گاز صفحه ای شیشه ای التون در اصفهان معروف است ( اجاق گاز صفحه ای آلتون در اصفهان )  که تمیز کردن اجاق صفحه ای شیشه ای التون نیازمند استفاده از مواد شوینده‌ی می باشد. شیشه‌ی این گاز صفحه ای التون استفاده شده است از مقاوم‌ترین انواع شیشه مانند شیشه سکوریت می باشد تا در مقابل گرما که توسط شعله ان ایجاد می شود نشکند.

فروش اجاق گاز صفحه ای آلتون در اصفهان

بیشتر بخوانید: نمایندگی محصولات التون در اصفهان

اجاق گاز توکار آلتون در اصفهان

اجاق گاز توکار آلتون در اصفهان که شبکه‌ی شعله‌های این گاز توکار التون معمولاً از جنس چدن می باشد تا توسط گرما خراب نشودو تامدتها کار کند.
گازهای رومیزی التون در اصفهان دارای  فندک خودکار است و استفاده از آن‌ها بسیار راحت می باشد. برای نمایندگی اجاق توکار التون در اصفهان میتوانید به ما مراجعه کنید.

تنها عیب این نوع مدل اجاق گاز رومیزی التون نداشتن فر می باشضد که باید فر التون ان به صورت جدا تهیه شود. آشپزی به‌وسیله‌ی اجاق گازهای صفحه‌ای التون در اصفهان بسیار راحت می باشد. این اجاق گاز التون دارای شعله‌ی پلوپز هستند و گرما را به کلیه قسمت های مختلف قابلمه و ظروف به‌صورت پراکنده می‌رسانند.

خرید اجاق گاز صفحه ایی التون

برای خرید اجاق گاز صفحه‌ای التون  باید به متراژ و فضای آشپزخانه را در نظر بگیرین. آشپزخانه قلب خانه می باشد و  اجاق قلب آشپزخانه است. برای خرید اجاق گاز توکار التون در اصفهان می توانید به نمایندگی فروش اجاق رومیزی التون در اصفهان مراجعه کنید.

شماره تماس نمایندگی اجاق گاز توکار التون در اصفهان

شماره تماس نمایندگی اجاق گاز توکار التون در اصفهان 09132070430 می باشد.

نمایندگی اجاق توکار صفحه ای

 • نمایندگی اجاق توکار آلتون در اصفهان
 • نمایندگی اجاق صفحه ای آلتون در اصفهان
 • نمایندگی اجاق رومیزی آلتون در اصفهان
 • نمایندگی اجاق شیشه ای آلتون در اصفهان

نمایندگی فروش هود التون در اصفهان

نمایندگی فروش هود التون در اصفهان

نمایندگی فروش هود التون در اصفهان، در ابتدا اولین نوع هودی که تولید شد هود زیرکابینتی بود و پس از ان هود های شومینه ای تولید شد، پس از آن هود بروز از مدل های مختلف هود آشپزخانه در اخیر به بازار مصرف امده است. از این رو هود التون انواع هود ها را در دستور تولید قرار داد تا بتاوند مشتریان را راضی نگه دارد.

شماره تماس برای خرید 09132070430 ایرانپور

بیشتر بخوانید: مشاهده قیمت محصولات آلتون

نمایندگی فروش هود التون در اصفهان

نمایندگی فروش هود التون در اصفهان را میتوانید به ما مراجعه کنید تا از هود التون که شامل  هودهای شومینه ای مورب آلتون در اصفهان ، هود مخفی آلتون و… در شکل ها، رنگ ها و ابعاد متفاوت تهیه کنید.  هود در آشپزخانه های امروزی یک نیاز است تا تهویه را انجام دهد.

هود التون در اصفهان

شرکت هود التون در اصفهان با بهره گرفتن از علم روز و مورد استفاده در شرکت های بزرگ ، همیشه تلاش کرده تا مشتریان خود را راضی نگه دارد و این رضایتمندی مشتریانش را بروز کند. از مزایای انواع هود آلتون در اصفهان ، می‌توان به

 • موتور کم مصرف هود
 • مکش پر قدرت هود التون
 • صدای بسیار کم آلتون
 • فیلترهای آلومینیومی با قابلیت شستشو
 • نور هود التون
 • و….

اشاره کند که فضای آشپزخانه آرام و مطبوع باشد.

آلاینده های  محیط آشپزخانه  توسط پخت حاصل می شود  مشکلات تنفسی را به مرور ایجاد کند و همچنین به مرور باعث کثیفی فضای اشپزخانه می شود که می توان ان را از جلو گیری کند.

تعمیر هود اصفهان

نمایندگی هود التون اصفهان

نمایندگی هود التون اصفهان – محصولات تولیدی در کارخانهآلتون دارای قیمت مناسب و بسیار لوکس می باشد. هود آلتون در اصفهان که میتوانید در نمایندگی فروش هود التون در اصفهان تهیه کنید دارای تنوع خوب با کیفیت و کارایی بالا به همراه رنگ های زیبا مشکی , سفید و استیل است

بیشتر بخوانید: نمایندگی محصولات التون در اصفهان

انواع هود التون

نمایندگی فروش هود آلتون در اصفهان به دو صورت زیر تولید می شود

 •  مخفی ( توکار ) هود التون
 • هود شومینه ای التون
 • هود مورب

تولید میگردد.

ویژگی هود التون

از ویژگی ها این مدل محصولات هود آلتون در اصفهان است میتوان به :

 • بسته بندی با استاندارد های بالا
 • قطعات با کیفیت
 • مصرف انرژی پایین
 • 24 ماه ضمانت

نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان

نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان

فروش فر توکار التون در اصفهان، فر نوعی وسیله بروز آشپزی است که در آشپزخانه استفاده می شود این نوع فر توکار  که به دو صورت برقی، گازی یا ترکیب برق و گاز تولید می شود از این نوع فرتوکار که اصولا برای پختن، داغ کردن، کبابی کردن، سرخ کردن یا گرم کردن مواد غذایی استفاده میشود.

شماره تماس برای خرید 09132070430 ایرانپور

بیشتر بخوانید: مشاهده قیمت محصولات آلتون

نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان

فر توکار آلتون یکی از لوازم خانگی کارخانه التون تولید می شود که توانسته در این سالها از نظر کیفیت و کارایی رضایت خیلی ها را جذب کند از این رو نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان را جز خدمات خود قرار دهیم.

معرفی شرکت آلتون

کمپانی تولیدی صنعتی البا گاز از سال 1384 با برند تجاری آلتون  تولید کننده وسایل آشپزخانه مخصوصا فر توکار شروع به تولید کرد. این کارخانه با اینکه یک مجموعه تولیدی تازه می باشد ولی بدلیل ساخت فر تو کار با مشخصات به روز رضایت خیلی ها را جلب کند. ما نیز فروش فر توکار التون در اصفهان را در دستور کار قرار دادیم.

انواع فر توکار آلتون

فرهای بروز التون دارای سری ساخت متفاوت می باشد که در زیر چند نمونهاز این نوع سری ذکر شده است این فرها بسیار با کیفیت و کارایی بالایی می باشد و مصرف کننده راضی می باشد پس از استفاده از این نمایندگی فر التون در اصفهان می باشد.

فرهای آلتون ۴ سری مختلف دارند:

 • فر سری ۲۰۰
 • فر سری ۳۰۰
 • فر سری ۴۰۰
 • فر سری ۹۰۰
 • این سری را میتوانید از فروش فر توکار التون در اصفهان ما تهیه نمایید.

فر آلتون اصفهان

در ادامه توضیح فر آلتون لازم به ذکر است فرق مهم این دو نوع فر آلتون در منبع انرژی ان است  در کارایی فر برقی التون با فر گازی التون فرقی ندارد. ( نمایندگی فر التون در اصفهان )

در سیستم­های کنونی آشپزخانه هرکدام از این فر آلتون در اصفهان ممکن است به صورت اجاق مجزا یا توکابینتی ( نمایندگی فروش فر توکار التون در اصفهان) استفاده قرار گیرد.

فر توکار گازی آلتون

در این مدل فر التون، پخت و پز به توسط شعله­ های آتش توسط گاز شهری صورت میگیرد. برای چراغ های این فر التون نیاز به جریان برق است. خوبی زیادی برای این نوع فر بیان شده است. مثال اینکه مدت عمر بیشتر نسبت به برقی است به دلیل اینکه جریان برقی در ان نیست.

اما معایب آن برای نمونه، به دلیل نیاز داشتن  به شعله گاز، کنترل دمای درونی فر به خوبی میسر نیست. همچنین نمی ­توان از آن ، برنامه­ های پخت کمی دارد. برای پخت نان و کیک­های اسفنجی این نوع فر گازی عالی نیستند

بیشتر بخوانید: نمایندگی محصولات التون در اصفهان

فر توکار برقی آلتون

در فر­های برقی آلتون پخت مواد غذایی از طریق حرارت  از المنت­های برقی که در بخشی زیرین و بالای فر التون و گاهی هم در کناره ­های جانبی قرار دارند صورت می گیرد. این نوع فر برق مصرف بالایی دارد و مصرف انرژی بالاست

در این فر توکار التون می توان درجه حرارتهای مختلفی تنظیم نمود که دارای دستور پخت زیادی می باشد که دست اشپز رو بسیار باز نگه میدارد تا بسته به مواد غذایی درجه مورد نظر انتخاب کند برای فروش فر توکار التون در اصفهان لا ما تماس بگیرین..

این فر توکار التون برای پخت نانها و کیکها عالی ­تر می باشند بدای همین ایت در آموزشگاه­ های آشپزی و شیرینی­ پزی از فرهای برقی برای تولید مورد ایتفاده قرار می گیرد .  برای خشک کردن میوه­ ها و سبزیجات هم کارایی بهتری دارند.

خرید فر التون در اصفهان

مجموعه فروشگاهی ما برای استفاده همسهریان برای خرید فر التون در اصفهان سعی نموده خدمات فروش فر التون در اصفهان را در اختیار شما قرار دهد.

برای کسب اطلاعات و شماره تماس نمایندگی فروش فر التون در اصفهان می توانید با ما همراه شوید. برای تماس با نمایندگی فر التون در اصفهان با شماره تماس 09132070430 ایرانپور در اصفهان تماس بگیرین.

نمایندگی فروش اجاق گاز البا در اصفهان

نمایندگی اجاق گاز البا در اصفهان که آلبا همان کارخانه آلتون می باشد برای مشاهده محصولات التون:

مشاهده قیمت محصولات البا (التون )

شرکت تولیدی صنعتی البا گاز در سال  با برند تجاری آلتون و دامنه فعالیّت تولید اجاق گازهای مبله (فردار / بدون فر)، اجاق گازهای صفحه ای توکار، فرهای توکار (تمام برق / گاز و برق) و انواع هودهای خانگی پا به عرصه تولید ملّی گذاشت.

نمایندگی فروش اجاق گاز البا در اصفهان

کارخانه البا گاز در زمینی به مساحت هجده هزار متر مربع در ناحیه صنعتی آئینه ورزان دماوند، در کیلومتر  جاده تهران فیروزکوه واقع شده است.

شرکت البا گاز با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن ترین ماشین آلات و ابزارهای تولید و با به خدمت گرفتن کارشناسان مجرّب و متخصّص، به عنوان یک واحد تولید ملّی پیشرو در نوآوری و کیفیت محسوب می شود.

تمامی محصولات آلتون با نظارت مستمر و دقیق کارشناسان واحد کنترل کیفیت و مطابق با استانداردهای ملّی تولید و عرضه میگردد

نمایندگی اجاق گاز البا در اصفهان

برای خرید محصولات البا از نمایندگی نمایندگی اجاق گاز البا در اصفهان با ما همراه باشین.

نمایندگی فروش آلتون در اصفهان

علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی

علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی، در اینجا آنچه باید انجام دهید را توضیح میدهیم.
آیا ماشین ظرفشویی شما اخیراً خوب تمیز نمی کند؟ اگر فردی باشین که مهمان زیاد دارند، باشید این می تواند یک مشکل جدی باشد. چندین دلیل احتمالی برای یک ماشین ظرفشویی  وجود دارد ، از جمله فیلتر کثیف ، مسدود شدن بازوی اسپری یا شکسته دستگاه پخش مواد شوینده.

علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی

اگر متوجه شده اید که ماشین ظرفشویی شما ظروف را تمیز نمی کند ، وقت آن است که با استفاده از دستورالعمل های زیر این موضوع را بررسی کنید.

اگر نیاز دارین کار تخصصی انجام شود به یک تعمیرکار حرفه ایی بسپارید برای تعمیر ظرفشویی

نکاتی برای عیب یابی ماشین ظرفشویی که به خوبی تمیز نمی کند وقتی ماشین ظرفشویی شما ظرف ها را تمیز نمی کند ، تمیز کردن دستگاه ممکن است مشکل را برطرف کند. پس از آن ، تعمیر و نگهداری و سرویس منظم باید صورت گیرد.

در اینجا برخی از دلایل احتمالی تمیز نکردن ماشین ظرفشویی شما ذکر شده است:

داخلی کثیف

چیزهایی که در داخل ماشین ظرفشویی شما جمع می شود: چربی ، ریز مواد غذایی ، رسوبات معدنی از آب سخت ، کف صابون و غیره. تمیز کردن فضای داخلی ماشین ظرفشویی اولین مرحله خوب است که ماشین ظرفشویی ظرف ها را تمیز نمی کند. اگر تجمع جزئی است ، سعی کنید شستشو با سرکه انجام دهید: 3 فنجان سرکه سفید در پایین آن بریزید ، و یک دور کامل را اجرا کارکند ( علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی  ).

فیلتر کثیف

ماشین های ظرفشویی قدیمی  به احتمال زیاد دارای یک فیلتر خود تمیز کننده هستند که با خرد کردن ذرات غذا کار می کند تا زمانی که آنها به اندازه کافی کوچک شوند تا از بین بروند. در مدلهای جدیدتر و ساکت تر ، فیلتر قابل جابجایی وجود دارد که باید بطور دوره ای خارج و تمیز شود. فیلتر در زیر رک ها قرار دارد و معمولاً روی آن یک درپوش پیچشی قرار دارد. برای تمیز کردن فیلتر ، آن را از دستگاه خارج کنید و آن را کاملا زیر آب داغ بشویید.  آن را چند دقیقه در آب گرم و صابون خیس کنید و قبل از آبکشی به آرامی با یک برس نرم آن را تمیز کنید برای حل مشکل علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی می باشد.

بازوی اسپری مسدود شده

بازوها را با اسپری به پایین و / یا بالای قفسه های ماشین ظرفشویی می چرخانید و برای شستن ظروف آب شلیک می کنید. جت ها (سوراخ های کوچک) در بازوهای اسپری مسدود می شوند ، که فشار آب را کاهش می دهد. تمیز کردن بازوهای اسپری ممکن است عملکرد را بهبود بخشد. بسته به مدل شما ، بازو برای تمیز کردن ممکن است به راحتی از بین برود ، یا برای بیرون آوردن آن لازم است یک پیچ را بردارید. آن را با یک برس نرم و صابون ظرف بشویید ، با استفاده از یک خلال دندان گرفتگی های حفره ها را از بین ببرید و سپس آن را به خوبی زیر آب داغ بشویید برای دلیل کثیف شستن ماشین ظرفشویی .

مخزن مواد شوینده

اگر مخزن مواد شوینده شما به درستی کار نمی کند ، ممکن است مواد شوینده به ظرف های شما نرسد یا در زمان مناسب در طول چرخه شستشو آزاد نشود. یک مسئله معمول یک فنر مسدود شده در درب است. برای تمیز کردن دستگاه پخش صابون و فنرها از یک برس کوچک استفاده کنید. مخلوطی از آب گرم و سرکه به حل چربی و بقایای آن کمک می کند. اگر فنر یا درب تلگراف شکسته باشد ، باید تعویض شود.

در آخر ، واشر اطراف را بررسی کنید و اگر ترک خورده است آن را تعویض کنید. مالیدن یک تکه کوچک ژله نفتی به دور واشر ممکن است عمر آن را افزایش دهد برای علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی  .

تعمیر ظرفشویی در اصفهان

دمای پایین آب

اکثر چرخه های ماشین ظرفشویی برای کارکرد مناسب به دمای آب حداقل 120 درجه فارنهایت نیاز دارند. بعضی از مدل ها دارای مکانیزم تقویت گرما هستند ، اما اگر شما این کار را انجام نمی دهید ، مطمئن شوید که آبگرمکن شما روی 120 درجه تنظیم شده است. (مراقب باشید! تنظیم درجه حرارت بالاتر از 120 درجه خطر سوزاندن را ایجاد می کند.) سرانجام ، می توانید شیر آشپزخانه را 30 تا 60 ثانیه قبل از شروع ماشین ظرفشویی اجرا کنید تا اطمینان حاصل کنید که در ابتدا آب گرم وارد دستگاه می شود.

مواد شوینده مناسب

شوینده کم کیفیت یا نامناسب می تواند منجر به ظروف لکه دار شود. استفاده بیش از حد از مواد شوینده نیز می تواند مشکلاتی ایجاد کند. حتما از نوع شوینده مناسب و مقدار مناسب استفاده کنید. یک ماده شستشوی نهایی نیز باید نتایج را بهبود بخشد. اگر آب سخت دارید ، نصب نرم کننده آب را در نظر بگیرید تا آسیب رسوب معدنی به حداقل برسد. در آخر ، حتما ماشین ظرفشویی را به درستی بارگیری کنید.

میزان فشار یا فشار آب

مشکلات فشار آب احتمالاً بر وسایلی مانند ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی تأثیر می گذارد. اگر متوجه شده اید که فشار آب در شیرهای آب کمتر از حد نرمال است یا به نظر می رسد فشار در حال نوسان است ، ممکن است برای حل این مشکل به کمک حرفه ای نیاز داشته باشید برای حل علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی  .

شیر ورودی خرابی

شیر ورودی باعث می شود آب به داخل ماشین ظرفشویی برود. اگر اخیراً هنگام کار متوجه شده اید که صدای چکش از دستگاه می آید ، یک سوپاپ ورودی معیوب مقصر احتمالی است. کتابچه راهنمای مالک خود را از نظر قطعات و اطلاعات تعویض بررسی کنید. (این یک تعمیر پیچیده تر است که ممکن است به یک تکنسین نیاز داشته باشد.)

به یک تعمیر کار ظرفشویی اطلاع دهید

هنوز مشکل دارید؟ آیا وقت کافی برای  کارآگاه بازی ماشین ظرفشویی ندارید؟ از آقای تعمیرکار بخواهید تا موضوع را با دقت مشخص کند ، قطعات ماشین ظرفشویی مورد نیاز خود را سفارش داده و سریع آن را برطرف کنید.

 • علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی دوو
 • علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی ال جی
 • علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • علت کثیف شستن ماشین ظرفشویی بوش