تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان

.. فریزرتعمیر یخچال در اصفهان بابهترین کارشناسان و متخصصین در آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر . برای کسب اطلاعت بیشتر و بیان مشکل خود با شماره ( ۰۹۱۳۷۲۶۱۴۰۹ – اشرفی -عضو اتحادیه) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و در حل مشکل شما را راهنمایی کنند. با ما آسوده باشید !!!

دسترسی سریع به محتوا

تعمیر یخچال در اصفهان

یکی از وسایل خانگی و اگر بگویم تنها وسیله خانگی که خرابی آن استرس را بر ما وارد می نماید یخچال می باشد گزاف نگفته ایم ، مخصوصا اگر خرابی یخچال در فصل گرما باشد.

خرابی یخچال کل اعضای خانواده مخصوصا خانم خانواده را با یک ناراحتی دچار میکند زیرا وسایل درون یخچال در صورت سرد نبودن یخچال فریزر خراب می شوند.

همه تلاش میکنند در اسرع وقت یک شرکت و مجموعه تعمیراتی را در اصفهان پیدا کنند تا تعمیرات یخچال در اصفهان را انجام دهند و این بار استرسی را سریعا رفع نماید ( تعمیر یخچال در اصفهان ) .

بیشتر بخوانید: فریزر گرمه یخچال سرد

تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

در ابتدا دنبال شماره نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان میگردیم اگر پیدا نکردیم دنبال یک مجموعه و تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان برای تعمیر یخچال فریزر و جلوگیری از خراب شدن وسایل داخل آن و بر داشتن این بار استرسی خرابی یخچال.

باید دنبال مجموعه برای تعمیر یخچال فریزر در اصفهان بود تا خصوصیات و ویژگیهای مناسبی داشته باشد که در ادامه به خصوصیات یک نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و یک تعمیر کار سیار یخچال در اصفهان برای تعمیر یخچال در محل اصفهان را برای شما شرح خواهیم داد.

تنها توصیه ما این است برای تعمیر حتما از مجموعه که دارای علم تعمیر یخچال فریز و یا تعمیر یخچال ساید بای ساید داشته می باشد استفاده نمایید.

بیشتر بخوایند: نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان

تعمیر یخچال در اصفهان توسط تکنسیتن های آموزش دیده و مجرب در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان انجام میشود.

از این رو دیگر نگران تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان نباشد چرا که کارشناسان ما همواره آماده خدمات رسانی به تمام مناطق اصفهان و حومه میباشند.

از طرفی استفاده از قطعات غیر اصلی در این محصول ، نه تنها مشکل یخچال را برطرف نمیکند بلکه باعث ایجاد مشکل جدید برای آن میشود.

از این رو باید دقت داشته باشید که تعمیرکار حتما از قطعات اصلی استفاده کند برای این منظور میتوانید به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان مراجعه نمایید چرا که این مجموعه تنها از قطعات اورجینال شرکتی برای تعمیرات برند فریجیدر استفاده میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09137261409 – اشرفیتماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر اجاق گاز در اصفهان

یخچال در اصفهان

بررسی ارور های یخچال

در این بخش ارور های یخچال و علت به وجود آمدن آن را با هم بررسی میکینیم در صورتی که دانش فنی کافی ندارید از انجام دادن روش های توصیه شده جداٌ خودداری کنید و با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تماس بگیرید.

 • ارور SY CE و SY CF در یخچال

این ارور به دلیل بالا بودن قدرت ارتباط میباشد.
سیم کشی های بین صفحه کنترل و رابط کنترل را بررسی کنید تا دچار اشکال نشده باشند.

 • ارور EF و SY EF در یخچال

در صورتی که مدار فن تبخیر یخچال معیوب باشد این ارور رخ میدهد.
سیم کشی بین صفحه کنترل و فن تبخیر را چک نمایید.

 • ارور DF در یخچال فریجیدر

این ارور به علت معیوب شدن مدار یخ زدای و یا فقدان آن میباشد.
ابتدا سیم کشی های مدار یخ زدایی و صفحه کنترل را بررسی نمایید در صورت وجود مشکل با نمایندگی تعمیر یخچال در اصفهان تماس بگیرید.

 • ارور SH در یخچال فریجیدر

این ارور به د لیل کوتاه شدن سنسور فریزر در نمایشگر فریزر میباشد.
برای رفع این مشکل ابتدا سیم کشی بین رزیستور برقی (سنسور دما) و صفحه کنترل را بررسی کنید در صورت نبود مشکل میبایست رزیستور را تعویض نمایید

بیشتر بخوانید: تعمیر پکیج در اصفهان

یخچال

 • علت ارور OP در یخچال

سنسور غذای تازه در نمایشگر غذای تازه (یخچال) کوتاه شده است.
برای رفع این مشکل نیز مثل روش قبل باید ابتدا سیم کشی بین رزیستور برقی (سنسور دما) و صفحه کنترل را بررسی کنید در صورت نبود مشکل میبایست رزیستور را تعویض نمایید.

 • علت SB 5B در یخچال

ارور SB در حالت سبت به وجود میاید.حالت سبت به صورتی است که بخش هایی از یخچال را از کار می اندازد حالت سبت با فشردن و نگه داشتن دکمه “” در دمای فریزر و در دمای یخچال “” به مدت پنج ثانیه روشن و خاموش می شود.

ارور 5B برای هشدار دمای بالا به دلایل سلامتی فعال میشود. اگر هشدار دمای بالا در طول این مدت به خاطر دری که باز مانده، فعال شود، هشدار حدود 10 دقیقه به صدا در خواهد آمد.

سپس هشدار بطور اتوماتیک خاموش می شود و آیکون دمای بالای قرمزرنگ نمایش داده خواهد شد. حتی اگر در بسته باشد، آیکون دمای بالا همچنان نشان داده خواهد شد تا وقتی که حالت سبت خارج شود و آیکون صفر شود.

یخچال معمولاً زمانی که در بسته می شود، بدون هیچگونه خطای سبت/ تعطیلات عمل می کند.

 • علت ارور 5y EF در یخچال

این ارور به دلیل معیوب شدن مدار فن تبخیر است.
برای این منظور باید سیم کشی بین صفحه کنترل و فن تبخیر کننده را بررسی کنید.

بیشتر بخوایند: نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر در اصفهان

بخشی از مشکلات یخچال فریزر

در این مقاله بخشی از مشکلات یخچال فریزر که کارشناسان ما به کررا با آن مواجه میشوند را با هم بررسی میکنیم.

چرا یخچال به اندازه کافی خنک نمیشود؟

 1. این مشکل به دلایل مختلفی به وجود می آید ساده ترین این دلایل انتخاب نشدن درجه مناسب برای دمای یخچال میباشد.
  با توجه به فصل و دمای خانه باید درجه مناسبی برای یخچال انتخاب شود.
 2. دلیل بعدی که باعث رخ دادن این اتفاق میشود بیش از حد پر کردن یخچال میباشد.
  زیادی پر شدن خیچال باعث کم شدن هوای داخل یخچال میشود و با هر بار بازو بسته شدن هم این میزان هوا کمتر هم میشود.
  همچنین در صورتی که غذا های بزرگ را در یخچال قرار میدهید باید دقت داشته باشید سرما ساز های یخچال را مسدود نکند.
 3. نبود فاصله میان موتور یخچال و دیوار پشتی یباعث میشود به فن یخچال هوای کافی نرسد در نتیجه یخچال به قدر کافی خنک نشود.
 4. نشت گاز یخچال هم سبب خنک نشدن داخل آن میشود.

بیشتر بخوانید : تعمیر مایکروویو در اصفهان

علت بوی نا مطبوع داخل یخچال چیست؟

علت بوی نا مطبوع داخل یخچال ممکن است وجود غذای فاسد داخل آن باشد اما ممکن است بعد از خارج کردن غذای فاسد همچنان یخچال بوی نامطبوعی داشته باشد در این حال باید تمام مواد غذایی را خارج کرده سسپس قفسه ها را بیرون آورده و با مواد شوینده مناسب شستوشو دهید.
پس از اتمام شستشو میتوانید برای اطمینان بیشتر یک فنجان سرکه و دو قاشق غذاخوری جوش شیرین را در یک پارچ آب داغ بریزید و مخلوط کنید سپس به وسیله یک آبپاش آن را به تمام قسمت های آبپاش اسپری کنید و با اسفنج تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

"<yoastmark

سرو صدا ولرزش یخچال

سرو صدای بلند یخچال بسیار آزار دهنده است و از طرفی ممکن است شما را برای سلامت دستگاه نگران کند. تعمیر یخچال در اصفهان برای رفع این مشکل لیستی را از دلایلی که باعث صدای زیاد یخچال میشود در اختیار شما قرار داده تا توسط این موارد بتوانید هنگام تماس گرفتن با نمایندگی شرح دقیقی از مشکل یخچال را به اپراتور ها بگویید.

 • تراز نبودن یخچال از اصلی ترین دلایل به وجود آمدن لرزش و صدای زیاد در یخچال میشود. این مورد نیاز به تعمیر ندارد و شما میتوانید با تراز کردن یخچال این مشکل را رفع نمایید.
 • شل شدن کمپرسور، رولر و سیم پیچ کندانسور میتواند از دلایل رایج لرزش و صدای بلند یخچال باشد.
 • سر و صدای زیاد یخچال می تواند به دلیل وجود مشکل در پره فن های کمپرسور و کندانسور باشد که با روغن کاری و یا تعویض فن می توان این مشکل را حل نمود.
 • موتور فن تبخیر کننده به علت استفاده طولانی مدت از یخچال ممکن است کهنه و یا خراب شده باشد و همین امر باعث ایجاد سر و صدا می شود که با تعمیر و یا تعویض آن مشکل حل میشود.

 

عمده عیوب یخچال که نیاز به تعمیرات دارند:

 • صدای غیر طبیعی یخچال فریزر
 • پاره شدن واشر یخچال فریزر
 • کارنکردن یخساز یخچال فریزر
 • مصرف بالای برق یخچال فریزر
 • از کار افتادن کمپرسور یخچال فریزر
 • یخ زدگی یخچال فریزر
 • آب در مخزن یخچال وجود ندارد
 • چرا یخچال گرمه

البته امکان دارد دلایلی دیگرهم وجود داشته باشد که ممکن است باعث خرابی یخچال شود که نیاز به تعمیر یخچال فریزر در اصفهان باشد. در هر صورت میتوانید مشکل یخچال فریزر خود یا ساید یای ساید خود را برای تعمیرات با ما درمیان بزارید لطفا با شماره تماس حاصل فرمایید برای تعمیر ساید بای ساید در اصفهان نیز همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: علت روشن نشدن یخچال و روش های حل این مشکل

نکاتی برای:

یخچال فریزر شما روشن نمی شود

در ابتدا مطمئن شوید اتصال سیم پریزر و یخچال بر قرار باشد میتوانید سه راهی را عوض کنید یا سه راهی را در دستگاه دیگر امتحان کنید اگر نشد. و در مرحله بعد مانیتور یخچال فریزر به دنبال از حالت تنظیمات کارخانه یا دمو بگردید. در این زمان چراغ های یخچال فریزر و صفحه نمایشگر یخچال فریزر روشن است ولی باز یخچال کار نمی کند. گاهی اشتباهی که رخ می دهد موقع که یخچال فریزر نو فرستاده می شود به صورت حالت فروشگاهی ارسال می شود یا وقتی با دستمال شروع به تمیز کردن مانیتور یخچال فریزر میکنید باعث می شود این دکمه فشار داده شود اگر نشد با ما هماهنگ شوید ( تعمیر یخچال در اصفهان ).

یخساز یخچال فریزر کار نمی کند

با مشاهده صفحه مانیتور از قفل نبودن اگاه شوید چون قفل بودن باعث می شود یخساز کار نکند.
پس از اطمینانز اینکه که یخ ساز فعال است،اگر فعال نبود آن رافعال کنید از دفترچه راهنمای برند یخچال خود نیز میتوانید استفاده نمایید و همچنین از ابرسانی یه یخساز یخچال اگاهی لازم را کسب کنید یا گاهی کی از دلایل خرابی یخساز این است که یخ داخل آن گیر کرده باشد میتوانید با سشوار گرمش کنید.

یخچال فریزر بیش از حد سرد است

اگر تازه یخ زیادی استفاده کرده اید امکان دارد برای ایجاد یخ در یخچال فریزر دمای یخچال را پایین امده باشد. برای اطمینان بیشتر تقریبا بیست چهار ساعت منتظر بمانید بعد بررسی کنید که آیا دمای یخچال فریزر به حالت طبیعی برگشته است.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان

شماره تماس تعمیرات در نمایندگی یخچال فریزر فریجیدر در اصفهان به شرح زیر می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره :09137261409 اشرفی – تماس بگیرید.

 

چرا مجموعه اصفهان تعمیر برای تعمیر یخچال فریزر؟؟

مجموعه اصفهان تعمیر با دارا بودن بیش از دو دهه در تعمیر یخچال در اصفهان و تعمیر یخچال فریزر در اصفهان دارای متخصصین با تجربه و اهل علم و فن می باشد.

که تمام تلاش این مجموعه برای تعمیر یخچال در اصفهان کسب رضایت کسانیست که نیاز به تعمیر کار یخچال در محل اصفهان می باشند تا یخچال خود را تعمیر کنند.

ویژگیهای آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر :

 • گارانتی تعمیرات یخچال پس از تعمیر
 • سرعت عمل و حضور بالا یخچال
 • تجربه فراوان برای تعمیر یخچال در اصفهان
 • دارای علم و فن برای
 • استفاده از قطعات فابریک
 • هزینه مناسب سرویس
 • کارشناسان مختص هر برند
 • سرعت عمل و حضور بالا یخچال

گارانتی تعمیرات یخچال پس از تعمیر یخچال در اصفهان

مجموعه اصفهان تعمیر انقدر به مجموعه و تعمیرکاران یخچال خود ایمان دارد که وقتی پس از تعمیر یخچال در اصفهان به مدت ۳۶۵ روز گارانتی میکنیم یعنی اگر قسمتی که ما تعمیر میکنیم به مدت یکسال اگر موردی برایش پیش آمد ما موظف به تعمیر آن میباشیم تا مشکل آن را دفعه دوم به صورت رایگان تعمیر کنیم.

"<yoastmark

سرعت تعمیر بالا و حضور به موقع

تعمیر کار یخچال ما موظف می باشند پس از یک ساعت از تماس شما در محل حضور بیابند و سریع مشکل یخچال شما را بر طرف سازند.

دارای علم و فن برای تعمیر یخچال در اصفهان

کلیه تعمیر کاران ما دارای تجربه فراوان می باشد و بالای هزاران یخچال را تعمیر کرده اند و با انواع مشکلات و خرابی های یخچال در اصفهان آشنا هستند.

یعنی با توضیحات که صاحب یخچال توضیح می دهد کارشناس ما مشکل یخچال را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر یخچال میکنند و با این عمل سعی بر رضایت مشترین خود داریم.

دارای علم و فن برای تعمیر یخچال در اصفهان

کلیه متخصصین یخچال در دپارتمان یخچال مجموعه اصفهان تعمیر از علم و آگاه نسبت کلیه یخچال های وبرندهای مختلف هستند و دورهای متفاوت را دیده اندو خود مجموعه اصفهان تعمیر موظف می باشد.

هر ۴ ماه یکبار به برگزاری دوره های علمی و آشنا کردن متخصصین یخچال به فن اوری روز یخچال کند و متخصصین با فن اوری وبرندهای روز هم آشنایی داشته باشند تا اگر یخچالی نیاز به تعمیر خاص داشت و سیستم روز اروپایی استفاده میکرد.

تعمیر کار سیار در اصفهان بتواند به راحتی یخچال را تعمیر نماید و همشهریان عزیز از بابت تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و هم مدل یخچال فریزر ساید بای ساید در اصفهان نگرانی نداشته باشند.

تعمیر کار یخچال در محل اصفهان

استفاده از قطعات فابریک

نکته که باید حتما در تعمیر یخچال به آن اشاره و توجه نمود این مبحث می باشد که باید برای تعویض از قطعات فابریک استفاده کنند مجموعه اصفهان تعمیر کلیه تعمیر کاران یخچال خود را موظف کرده در ابتدا تمام تلاش را برای تعمیر قطعه یخچال بکنند.

تا هم قطعه فابریک حفظ شود و هم در هزینه صرفه جویی تعمیر یخچال در اصفهان حفظ شود و از این باب دوباره رضایت شمارو در تعمیرات یخچال در اصفهان را حفظ نماییم از این رو همیشه با نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان هماهنگ شوید تا تعمیرات شما بدون نقص اتفاق بیوفتد.

کارشناسان مختص هر برند

ما برای هر برند کارشناسان متخصص تعمیر یخچال در اصفهان و فنی کاران مختص آن برند را داریم که دوره های ان یخچال را در نمایندگی آن کمپانی دیده اند پس اگر شما یخچال تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ویترینی و صنعتی برندهای امرسان ، سامسونگ ، ال جی ، جنرال الکتریک ، اسنوا ، الکترواستیل ، یخساران ، پارس ، سونیا ، هیمالیا ، دونار ، سینجر ، ارج، یخساران ، آاگ ، بلومبرگ ، دوو ، بوش ، هایسنس ، کندی و…در اصفهان همراه ما باشیدو هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

تعمیر یخچال در محل اصفهان

به دلیل انکه جابجایی یخچال فریزر سخت می باشد و ممکن است در حین جابجایی صدمه یا ضربه ببیند باید تعمیر کار یخچال در محل حضور یابد و اقدام به تعمیر یخچال در منزل کند و رضایت شما را بر آورده کند.

هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

هزینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان بستگی به نوع خرابی و عیب یخچال شما دارد و این مساله قیمت هزینه تعمیرو سرویس را مشخص می نماید. اما مجموعه اصفهان تعمیر به این مطلب تاکید دارد که هزینه دریافتی باید منصفانه و با انصاف باشد و خیلی مناسب تر از بقیه همکاران باشد و کیفیت نیز همیشه در وهله بالا قرار گیرد.

تمام تلاش ما رضایت شما برای تعمیرات یخچال در اصفهان و یا تعمیرات یخچال فریزر در اصفهان و یا تعمیرات ساید بای ساید در اصفهان باشد.

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر یخچال در محل اصفهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین تعمیر کاران متخصص و قابل اتکا برای تعمیر یخچال در اصفهان و تعمیر فریزر در اصفهان می توانید با مجموعه اصفهان تعمیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند قابل ذکر است مهم نیست یخچال فریزر و یا ساید بای ساید شما چه برندی باشد ما برای هر برند یخچال تعمیر کاران متخصص آن برند را برای تعمیر یخچال فریزر داریم آژانس تعمیراتی اصفهان تعمیر دارای دهها تعمیر کار حرفه ایی یخچال و لوازم می باشد ( تعمیر یخچال در اصفهان ) .

ما برندهای معتبر و معروف از جمله ال جی ، سامسونگ، دوو ، جنرال الکتریک، فریجیدر، ویرپول، کنمور، بوش ، الکترولوکس، آمانا ، یخساران ، اسنوا ، امرسان و… را تعمیر میکنیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

همچنین از دیگر خدمات سرمایشی ما :

اصفهان تعمیر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان و تعمیر بوش و نمایندگی تعمیرات دوو در اصفهان ، نمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهانمی باشد.

 

نمایندگی سامسونگ اصفهان خیابان کاوه

نمایندگی سامسونگ اصفهان خیابان کاوه دارند بهترین محصولات سامسونگ در اصفهان برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرین.

09132070430

نمایندگی سامسونگ اصفهان خیابان کاوه

 • یخچال فریزر سامسونگ
 • ماشین لباسشویی سامسونگ
 • ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • کولرگازی سامسونگ
 • یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان

 

نمایندگی فروش لوازم خانگی دوو در اصفهان

نمایندگی فروش محصولات دوو در اصفهان برای خرید لوازم خانگی دوو میتوانید در خود شهر اصفهان با شماره 09132070430تماس حاصل فرمایید و برای شهرستانها به جدول زیر مراجعه کنید.

در زیر لیست نمایندگی دوو در شهرهای استان آذربایجان شرقی قرار داده شده است.

لطفا با ما تماس نگیرید و فقط به شماره های زیرتماس حاصل فرمایید.

نمایندگی فروش محصولات دوو در اصفهان

شکاره همواره میتوانید برای خرید لوازم خانگی دوو در اصفهان با ما تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی فروش فروش دوو در اصفهان

 • نمایندگی فروش دوو در اصفهان,
 • نمایندگی فروش دوو در کاشان,
 • نمایندگی فروش دوو در نجف اباد,
 • نمایندگی فروش دوو در خمینی شهر,
 • نمایندگی فروش دوو در خوراسگان,
 • نمایندگی فروش دوو در بیله سمیرم,
 • نمایندگی فروش دوو در فولاد شهر,
 • نمایندگی فروش دوو در مبارکه,
 • نمایندگی فروش دوو در شهرهای استان اصفهان,
 • نمایندگی فروش دوو در فریدون‌شهر,
 • نمایندگی فروش دوو در زرین شهر,
 • نمایندگی فروش دوو در کوهپایه,

نمایندگی لوازم خانگی دوو اصفهان

برای خرید محصولات خانگی دوو در اصفهان با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

 • نمایندگی فروش یخچال دوو در اصفهان
 • نمایندگی فروش لباسشویی دوو در اصفهان
 • نمایندگی فروش اجاق گاز دوو در اصفهان
 • نمایندگی فروش تلویزیون دوو در اصفهان
 • نمایندگی فروش جاروبرقی دوو در اصفهان

نمایندگی تعمیر دوو در اصفهان

نمایندگی فروش دوو در شهرهای اصفهان لیست کامل نمایندگی های فروش دوو کلیک نمایید نمایندگی فروش دوو در شهرهای اصفهان نمایندگی فروش محصولات دوو در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لوازم خانگی در اصفهان

خرید لوازم خانگی دوو در اصفهان

لیست نمایندگی دوو در آذربایجان شرقی

نمایندگی دوو در شهرهای استان آذربایجان شرقی

در زیر لیست نمایندگی دوو در شهرهای استان آذربایجان شرقی قرار داده شده است.

لطفا با ما تماس نگیرید و فقط به شماره های زیرتماس حاصل فرمایید.

نمایندگی دوو در شهرهای استان آذربایجان شرقی

نمایندگی دوو در تبریز

 • نمایندگی محصولات دوو در تبریز,
 • نمایندگی محصولات دوو در سراب,
 • نمایندگی محصولات دوو در بناب,
 • نمایندگی محصولات دوو در آذرشهر,
 • نمایندگی محصولات دوو در میانه,
 • نمایندگی محصولات دوو در شبستر,
 • نمایندگی محصولات دوو در مراغه,
 • نمایندگی محصولات دوو در اهر,
 • نمایندگی محصولات دوو در عجب شیر,
 • نمایندگی محصولات دوو در خسرو شهر,
 • نمایندگی محصولات دوو در مرند,
 • نمایندگی محصولات دوو در شهرهای اذربایجان شرقی
 • فروش قسطی محصولات دوو تبریز

نمایندگی فروش دوو در تبریز

لیست کامل نمایندگی های دوو daewoo کلیک نمایید نمایندگی فروش لوازم خانگی دوو در تبریز نمایندگی تعمیر تعمیر دوو در تبریز

تعمیر لوازم خانگی در اصفهان

لینک های مفید

لیست نمایندگی دوو

فرم و شکل نماد دوو تداعی کننده ی محصولاتی با کیفیت که در عین استفاده از آخرین فن آوری ها ی روز دنیا با رنگ قرمز خود دوستی با محیط زیست را تداعی میکند. استفاده از رنگ قرمز در فرهنگ باستان، نماد قدرت بوده به طوری که پیشینیان رنگ قرمز را به عنوان مهمترین رنگ در طبیعت می دانستند که زائیده ی طبیعت و مظهر حیات بوده است. بنابر این رنگ قرمز نمایانگر التزام شرکت به خلاقیت و نوآوری و فرم حروف بیانگر تاکید و توجه شرکت به آینده می باشد

محصولات دوو الکترونیک دوستدار خانواده بوده و از نظر رنگ و طرح به نحوی توانسته است در بین ایرانیان جایگاه در خور توجهی را داشته باشد. دوو الکترونیک سعی دارد این اعتماد را با کیفیت و تکنولوژی پاسخ گوید. همچنین با ارائه خدمات پس از فروش برتر توانسته است به عنوان برترین برند منتخب در خدمت مشتریان گرامی محصولات خود باشد. این یک شعار نیست این یک تجربه است تجربه ای حاصل از سالها تلاش بی وقفه در زمینه ی تولید لوازم خانگی که در تولید آن کیفیت و خدمات متمایز در تمامی موارد دیگر برتری جسته و گوی سبقت را از سایر برند ها برباید

محصولات ما تحت لیسانس دوو الکترونیک کره جنوبی در میهن عزیزمان ایران تولید شده است. ما تلاش ایرانی را با کیفیت مناسب در هم آمیختیم تا با نمایش قدرت خود عرصه را برتمامی برند های جهانی تنگ نماییم. ما میتوانیم!

نمایندگی فروش اجاق گاز مورانو در اصفهان

نمایندگی فروش اجاق گاز مورانو در اصفهان برای خرید اجاق گاز مورانور در شهر اصفهان میتوانید با شماره 09132070430 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی فروش اجاق گاز مورانو در اصفهان

اجاق گاز ۵ شعله مورانو

Murano Gas Cooker – Professional Series

مجهز به تایمر تاچ دیجیتال، مجهز به لعاب سلف کلین

فر مجهز به فن، شعله زماندار، سر شعله هرمی، فندک اتومات

ترموکوپل فوق سریع تاپ تایم، مجهز به دامنی پوشش پایه های فر

فر مجهز به شیشه دوبل کشویی تمیز شونده

سر شعله، شیر، برنز خطی اروپایی، ولوم باکالیت با روکش Soft

مجهز به گاورنر برای تنظیم شدت گاز، مجهز به دامنی پوشش پایه های فر

ضمانت ۲۴ ماهه معتبر شرکت

 

بهترین نمایندگی اجاق گاز مورانو در اصفهان این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید هر نوع خرابی یا عدم عملکرد درست اجاق گاز را مورد بررسی قرار دهید. می دانیم که اجاق گاز مورانو ساخت ایتالیا است و در لیست برندهای خوشنام در عرصه تولید لوازم خانگی است. مورانو از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و این موضوع سبب شده است که تقاضا برای این برند زیاد باشد.

تعمیرات اجاق گاز مورانو در اصفهان

نمایندگی فروش ماشین لباسشویی اسنوا اصفهان

نمایندگی فروش ماشین لباسشویی اسنوا اصفهان دارنده بهریتن لباسشویی های اتوماتیک میتوانند کمک حال شما در خانه باشند.

نمایندگی فروش ماشین لباسشویی اسنوا اصفهان

برای خرید لباسشویی اسنوا در اصفهان با شماره 09132070430 تماس حاصل فرمایید.

لباسشویی‌ که آمدند خیلی چیزها عوض شد؛ حتی کارگردان‌های سینما هم مجبور شدند سناریوی فیلم‌هایشان را تغییر بدهند. درواقع مرزهای نشان دادن زنان زجر کشیده فرسنگ‌ها جابه‌جا شد. تا پیش از آن در بیشتر فیلم‌ها یک زن وسط حیاطی نشسته بود، درحالی‌که لباس‌ها را با زجر و سختی می‌شست به بچه‌ها، زمین و زمان بد و بیراه می‌گفت و کلی صحنه‌های غم‌انگیز دیگر کنار همین تشت‌های رخت اتفاق می‌افتاد.

ماشین لباسشویی اسنوا

حالا نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان‌ها آمده‌اند؛ زنان و مردان فیلم‌ها هم نهایتا پشت میز ناهارخوری و درحال درست کردن سالاد غصه‌هایشان را می‌خورند. البته نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان‌ها فقط به زیرورو کردن زندگی‌ها در فیلم‌ها اکتفا نکرده‌اند و هرروز دارند ویژگی‌های جدیدی رو می‌کنند؛ نمونه‌اش همین نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان‌ با سیستم‌های جدیدی مثل آبکشی شرعی، شستشوی روزانه و… . در این مقاله به‌طور کامل درمورد نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان اسنوا و ویژگی‌هایشان توضیح می‌دهیم.

جمع تمام سیستم‌های به‌روز شستشوی لباس اینجا جمع است

نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان روز اول با شستن لباس‌های کثیف حسابی از همه دلبری کردند ولی از آن‌جایی که به این مقدار قانع نبودند، پی ویژگی‌های خواستنی‌تری ‌گشتند. نمونه‌ی وطنی و باکیفیتش همین نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان‌ اسنوا که این روزها لیستی از ویژگی‌های کارآمد و جذاب را برای خریدارانش ردیف کرده است. بهتر است از این مقدمه‌ها بگذریم و برسیم به معرفی انواع نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان اسنوا. لباسشویی‌ اسنوا اصفهان‌ اسنوا در دو دسته‌ی کلی جای می‌گیرند:

 • سری هارمونی
 • سری واش این واش

هرکدام از این‌ها برای خودشان مجموعه‌ای از قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص و کاربردی دارند. درادامه از شباهت‌ها و تفاوت‌هایشان برایتان می‌گوییم تا هم دید بهتری به انواع لباسشویی‌ اسنوا اصفهان اسنوا پیدا کنید و هم با دانستن ویژگی‌های هر کدام بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

ویژگی‌های مشترک نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان‌ هارمونی و واش این واش اسنوا

 • تمام ماشین‌های لباسشویی‌ اسنوا اصفهان اسنوا کم‌مصرف هستند.

فرقی نمی‌کند یکی از لباسشویی‌ اسنوا اصفهان سری واش این واش اسنوا را انتخاب کنید یا دست روی یکی از مدل‌های هارمونی بگذارید؛ درهرحال شما یک نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان کم‌مصرف به خانه خواهید برد.

ماشین‌های لباسشویی‌ اسنوا اصفهان اسنوا از ۳۵ تا ۴۹ درصد درمصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند و این برای یک وسیله‌ی خانگی پرمصرف یعنی خود خوشبختی.

 • به چهارده، پانزده روش متنوع لباس‌هایتان را بشویید.

لباسشویی‌ اسنوا اصفهان‌ اسنوا حواس‌شان به همه‌ی لباس‌ها است؛ از پرده و لباس‌های ضخیم و خیلی کثیف گرفته تا پارچه‌های نازک و لباس نوزاد و… . درواقع برای شستن هر کدام از این لباس‌ها برنامه‌ی جداگانه‌ای وجود دارد که شما باتوجه به شرایط می‌توانید بهترینش را انتخاب کنید.

 • ماشین‌های لباسشویی‌ اسنوا اصفهان هارمونی و واش این واش اسنوا مجهز به تکنولوژی نانوسیلور هستند.

لباسشویی‌ اسنوا اصفهان‌ اسنوا هرچیزی را که بتواند لباس‌ها را تمیزتر و خوشبوتر تحویل دهد، به‌خدمت گرفته‌اند؛ یکی‌اش همین یون‌های نقره که در محفظه‌ی ماشین و هنگام شستشو آزاد می‌شوند و تا ۶۵۰ نوع از میکروب، قارچ، باکتری، ویروس و… را ازبین می‌برند.

به‌علاوه باعث افزایش عمر مفید دستگاه و کاهش مصرف انرژی هم می‌شوند.

 • سامانه‌ عیب‌یاب خودکار و عیب‌هایی که راه دررویی ندارند.

گاهی اتصالات آب یا برق نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان دچار مشکل می‌شود. بعضی وقت‌ها هم ممکن است در ماشین مشکلی پیدا کند یا لباس‌ها جایی گیر کنند. ماشین‌های لباسشویی‌ اسنوا اصفهان واش این واش و هارمونی اسنوا مجهز به سیستم عیب‌یابی خودکار هستند و می‌توانند تمام این مشکلات را ازطریق نمایش چند کد به اطلاع‌تان برسانند تا هرچه زودتر حل‌شان کنید و نگذارید کار به جاهای باریک برسد.

 • یک صفحه نمایش LED شیک و مدرن

لباسشویی‌ اسنوا اصفهان اسنوا یک صفحه نمایش LED دارند که هم زیبا و مدرن هستند و هم کار کردن با دستگاه را فوق‌العاده راحت‌تر می‌کنند.

 • طراحی درام الماسه و دست نوازشی که روی لباس‌های نازک و ظریف می‌کشد.

تا الان با شک و تردید لباس‌های ظریف و نازک را داخل لباسشویی‌ اسنوا اصفهان قرار می‌دادید؟ یا اصلا تا به‌حال جرات چنین کاری را نداشته‌اید؟ از حالا به‌بعد و با طراحی درام الماسه اسنوا، باخیال راحت لباس‌های حساس و نازک را داخل نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان قرار دهید و کوچکترین نگرانی‌ای بابت نخ‌کش شدن یا آسیب دیدن‌شان نداشته باشید.

حفره‌های الماس‌مانند لباسشویی‌ اسنوا اصفهان‌ هارمونی و واش این واش اسنوا محیطی شبیه شست‌وشوی بادست را شبیه‌سازی می‌کنند و سطح تماس مواد شوینده با لباس‌ها را نیز افزایش می‌دهند. همه‌ی این‌ها کیفیت شستشو را چند درجه جابه‌جا می‌کند.

 • ماشین‌های لباسشویی‌ اسنوا اصفهان اسنوا به سیستم شست‌وشوی سریع مجهز هستند.

سری واش این واش و هارمونی اسنوا لباس‌های روزانه و نه‌چندان کثیف را برایتان درعرض ۱۴ تا ۱۹ دقیقه می‌شویند و تمیز و لطیف بهتان برمی‌گردانند. برنامه‌ی شست‌وشوی سریع یکی از بهترین گزینه‌ها برای افراد پرمشغله است.

 • سیستم شروع شستشو با تاخیر اسنوا کمک می‌کند حتی وقتی که خانه نیستید لباس‌ها را بشویید.

نصف بیشتر روز را خانه نیستید و برای کارهای روزمره همیشه وقت کم می‌آورید؟ شستن لباس‌ها را از این به‌بعد از لیست کارهای عقب مانده خارج کنید. کافی است به نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان برنامه بدهید تا به‌محض رسیدن به خانه لباس‌ها را تمیز و ترگل ورگل تحویل‌تان بدهد.

ماشین‌های لباسشویی‌ اسنوا اصفهان هارمونی اسنوا چه ویژگی‌های برجسته‌ و منحصربه‌فردی دارند؟

تا این‌جا روی هر ویژگی و قابلیتی که دست گذاشتیم بین هر دو سری لباسشویی‌ اسنوا اصفهان هارمونی و واش این واش مشترک بود. اما حالا می‌خواهیم کمی درمورد ویژگی‌های خاص سری هارمونی توضیح دهیم:

 1. فناوری شستشو با بخار و لباس‌های نرم و صافی که تحویل‌تان می‌دهد.

بخار حرارت بسیار بالاتری از آب داغ دارد و برهمین اساس خیلی بهتر و راحت‌تر به الیاف لباس نفوذ می‌کند و آلودگی‌ها، باکتری‌ها و ذره‌های ریز گرد و خاک را ازبین می‌برد.

ازطرفی فناوری شستشو با بخار کمک می‌کند لباس‌ها را نرم‌تر و با چین و چروک خیلی کم‌تری تحویل بگیرید. درواقع لباس‌ها بعد از خروج از فرایند شستشو با بخار خیلی راحت‌تر اتو می‌شوند.

لباس‌های نوزادان را هم بدون کوچک‌ترین تردیدی با کمک فناوری شستشو با بخار بشویید و بدون ذره‌های آلرژی‌زا از داخل دستگاه بیرون بیاورید.

 • نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان هارمونی دیجیتال اینورتر و صرفه‌جویی باور نکردنی در مصرف برق

یکی از انواع لباسشویی‌ اسنوا اصفهان هارمونی با موتور اینورتر قوی، میزان چرخش و مصرف انرژی را براساس میزان لباس‌های شما تنظیم می‌کند. این تکنولوژی به‌خصوص برای خانواده‌های کم‌جمعیت، به‌شدت کاربردی و به‌صرفه است. باکمک این سیستم دیگر قرار نیست روزها صبر کنید تا ۷ کیلوگرم لباس چرک جمع شود. شما می‌توانید با کم‌ترین تعداد لباس، نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان را روشن کنید و از بابت مصرف انرژی خیال‌تان راحت باشد.

لباسشویی‌ اسنوا اصفهان‌ واش این واش اسنوا چه ویژگی‌هایی دارند که در سری هارمونی دیده نمی‌شود؟

سری هارمونی با فناوری خاص و جذاب شستشو با بخار شناخته می‌شود. ولی سری واش این واش چه ویژگی‌های برجسته‌ای دارند که از هارمونی‌ها متمایزشان می‌کند؟

 1. درب دوم برای ورود لباس‌های جامانده به محفظه‌ی لباسشویی‌ اسنوا اصفهان

کافی است دکمه‌ی استارت لباسشویی‌ اسنوا اصفهان را بزنید تا لباس‌های جامانده یکی‌یکی از گوشه وکنار خانه پیدایشان شود. ماشین‌های لباسشویی‌ اسنوا اصفهان واش این واش اسنوا این مشکل را با درب اضافه‌شان حل کرده‌اند و لباس‌های جامانده حتی بعد از شروع فرایند شستشو هم می‌توانند خودشان را به بقیه‌ی لباس‌ها برسانند.

 • موتور بدون تسمه و بدون لرزش دایرکت درایو

موتورهای لباسشویی‌ اسنوا اصفهان واش این واش از نوع دایرکت درایو هستند. تسمه‌ی این مدل حذف شده است و همین باعث می‌شود صدا و لرزش دستگاه به حداقل برسد.

حتما بخوانید: نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان گیربکسی بهتر است یا تسمه‌ای؟

 • آبکشی شرعی برای کسانی که هنوز کم‌ترین شکی به روش آبکشی لباس‌ها در نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان دارند.

جز آب کر هیچ نوعی از آبکشی را قبول ندارید و می‌خواهید خیال‌تان همه‌جوره بابت آبکشی لباس‌ها راحت باشد؟ لباس‌ها را بسپارید به سیستم آبکشی شرعی اسنوا. هنگام آبکشی آب از یک‌طرف وارد محفظه می‌شود، هم‌زمان سیستم تخلیه هم فعال است ولباس‌ها به شکل کاملا شرعی تمیز و آبکشی می‌شوند.

 • سیستم جت واش اسنوا، محلول‌های شوینده را تا آخرین قطره به لباس‌ها می‌خوراند.

در سری واش این واش اسنوا نازل‌های قدرتمندی طراحی شده‌اند که مواد شوینده را روی لباس‌ها اسپری می‌کنند. این سیستم باعث نفوذ بهتر مواد شوینده به الیاف لباس می‌شود و کیفیت شستشو را به‌مراتب بالاتر می‌برد.

 • در سری واش این واش یک برنامه‌ی جداگانه به شستشوی لباس کودکان اختصاص دارد.

لباس‌های ظریف کودکان باید طوری شسته شوند که هم آسیبی نبینند و هم بعدا با ایجاد حساسیت به پوست بچه‌ها آسیبی نرسانند. این برنامه‌ی مخصوص شستشوی لباس کودک، فکر همه‌ی این‌ها را کرده است.

بررسی تفاوت‌های ماشین‌های لباسشویی‌ اسنوا اصفهان سری هارمونی و واش این واش با یک حساب سرانگشتی

همان‌طور که متوجه شدید خیلی از ویژگی‌های کلیدی بین سری هارمونی و واش این واش مشترک هستند. این دو سری تفاوت‌هایی هم باهم دارند و انتخاب بین آن‌ها به نیازها و شرایط شما و خانواده‌تان برمی‌گردد. ممکن است برای یک خانواده سیستم شستشو با بخار سری هارمونی به‌شدت جلب توجه کند ولی برای عده‌ای دیگر سیستم آبکشی شرعی یا درب اضافه مناسب باشد.

بنابراین بهتر است لیستی از اولویت‌هایتان تهیه کنید و براساس آن یکی از مدل‌های واش این واش یا هارمونی را انتخاب کنید.

لینک های مفید کمپانی اسنوا :

حرف آخر اسنوا

تا چند سال پیش انتخاب نمایندگی فروش ماشین لباسشویی‌ اسنوا اصفهان خیلی راحت‌تر از حالا بود. درواقع شما گزینه‌ها‌ی خاصی نداشتید که بخواهید بین‌شان انتخاب کنید و لباسشویی‌ اسنوا اصفهان‌ هم همگی بلااستثنا لباس‌ها را می‌‍شستند و نیمه‌خشک تحویل می‌دادند. حالا اما داستان جور دیگری است

. همین ماشین‌های لباسشویی‌ اسنوا اصفهان اسنوای خودمان سیستم‌های خاص و پرکاربردی دارند که هرکدام‌شان به‌تنهایی می‌توانند یک انگیزه‌ی قوی برای خرید باشند. دراین مقاله سعی کردیم ماشین‌های لباسشویی‌ اسنوا اصفهان سری هارموی و واش این واش را به‌طور کامل بررسی کنیم، تفاوت‌ها و شباهت‌هایشان را برایتان بگوییم تا با دید باز و خیال راحت بتوانید یکی را انتخاب کنید و سال‌های سال لذتش را ببرید

فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان

فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان

فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان یک خانه است و آشپزخانه‌اش و یک آشپزخانه است و اجاق گازش. درواقع هر بوی خوش و سرمست کننده‌ای که در خانه به مشام‌تان می‌رسد، صدقه‌سر همان آشپزخانه و اجاق گازش است. چه یک اجاق گاز طرح فر معمولی، چه یک گاز فردار مجهز؛ هردوی این‌ها می‌توانند قلب خانه و آشپزخانه را گرم، روشن و خوش‌بو نگه‌دارند.

برای خرید با شماره 09132070430 تماس حاصل فرمایید.

فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان

البته این‌که چه اجاق گازی برای آشپزخانه انتخاب می‌کنید بستگی به شرایط، نیاز شخصی و خانوادگی‌تان دارد. ما در این مقاله می‌خواهیم در مورد اجاق گاز طرح فر برایتان بگوییم. اجاقی که همیشه طرفداران خاص خودش را داشته و دارد. اگر می‌خواهید با زیروبم اجاق گاز طرح فر آشنا شوید تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان
فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان

اجاق گاز طرح فر چیست؟

اجاق گازهای مبله را از قدیم همه جا دیده‌ایم و می‌شناسیم. اجاق‌هایی که گوشه‌ای از آشپزخانه قرار می‌گیرند و نسبتی با اجاق‌های رومیزی امروزی ندارند. حالا همین اجاق گازهای مبله دو نوع مختلف دارند؛ محفظه‌ی زیرین نوع اول برای قرار گرفتن فر، جوجه‌گردان و… طراحی شده است و اهل خانه می‌توانند انواع غذاها را در این محفظه بپزند.

اما نوع دوم یعنی فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان فر قضیه‌‌اش کلا متفاوت است. شکل ظاهری‌اش کاملا شبیه اجاق‌های فردار است ولی در محفظه‌ی زیرین خبری از فر نیست، فقط حکم یک کابینت را دارد و می‌تواند وسایل اضافی آشپزخانه را در خودش جای دهد.

قیمت اجاق گاز طرح‌فر تقریبا نصف قیمت اجاق فردار است. بنابراین یک گزینه‌ی مناسب برای کسانی است که محدودیت بودجه دارند و نمی‌خواهند برای خریدشان خیلی هزینه کنند.

اجاق گازهای طرح فر یا ۴ شعله هستند یا پنج شعله و شما می‌توانید با توجه به تعداد اعضای خانواده و میزان استفاده‌ای که دارید، یکی از این دو نوع را انتخاب کنید فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان.

تعمیر اجاق گاز در اصفهان

چرا اجاق گاز طرح فر بخریم؟

 • اگر شما یک خانواده‌ی کم جمعیت دارید و استفاده‌ی خاصی هم از فر نمی‌کنید؛
 • اگر بودجه‌ی محدودی دارید ولی با این‌حال دل‌تان فقط یک اجاق گاز مبله می‌خواهد؛
 • اگر مایکروفر، تستر، فر توکار و… دارید و فر گاز مبله به کارتان نمی‌آید؛
 • اگر مشغول خرید جهیزیه هستید و می‌خواهید یک اجاق گاز زیبا و درعین‌حال ارزان قیمت تهیه کنید!

در هر کدام از این موقعیت‌ها که باشید، خرید یک اجاق گاز طرح فر می‌تواند بهترین گزینه برایتان باشد. درواقع شما باید نیازهای خودتان و خانواده‌تان را درنظر بگیرید و درنهایت با توجه به پولی که برای خرید کنار گذاشته‌اید، تصمیم نهایی را بگیرید.فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان .

نمایندگی اجاق گاز اسنوا اصفهان

اجاق گاز طرح فر باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

 • اجاق گاز طرح‌فر باید زیبا باشد. چه چیزی بهتر از یک اجاق زیبا با طراحی جدید و به‌روز؟
 • قیمت مناسبی داشته باشد و قرار نباشد کل بودجه‌تان را برای خریدش صرف کنید.
 • از قطعه‌های باکیفیتی ساخته شده باشد.
 • داشتن ایمنی بالا یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای خرید اجاق گاز فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان است.
 • مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته شده باشد.
 • اجاق گاز طرح‌فری که انتخاب می‌کنید باید بدنه‌ای محکم و مرغوب داشته باشد.
 • در یک کارخانه یا کارگاه مطمئن و شناخته شده، ساخته شده باشد.

آیا خرید اجاق گاز طرح فر اشتباه است؟

درواقع جواب این سوال برای همه یکسان نیست و نمی‌توان پاسخ ثابتی به این سوال داد. همه چیز بستگی به شرایط و بودجه‌ی شما دارد.

فرض کنید استفاده‌ی خاصی از فر ندارید یا به‌جای فر از تستر، مایکروفر و… استفاده می‌کنید، حالا می‌خواهید یک اجاق گاز بخرید و بین انتخاب اجاق گاز طرح فر یا گاز فردار مانده‌اید؛ بهتر است واضح و روشن به شما بگوییم اگر گاز فردار بخرید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، محفظه‌ی فر را به یک کمد یا کابینت تبدیل خواهید کرد.

حالا به کسانی فکر کنید که بودجه‌شان محدود است یا بیشتر وعده‌های غذایی‌شان را بیرون از خانه صرف می‌کنند یا خانواده‌ا‌ی کم‌جمعیت و کم‌مصرفی دارند و… از خودتان بپرسید آیا خرید اجاق گاز طرح فر برای این خانواده‌ها اشتباه است یا خیر؟ و در فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان همراه باشین.

اگر خوب فکر کنید به این نتیجه می‌رسید که خرید اجاق گاز طرح فر برای این افراد یکی از بهترین و به‌صرفه‌ترین گزینه‌ها است و می‌تواند نیازشان را با پرداخت کم‌ترین هزینه برطرف کند.

خرید اجاق گاز طرح فر در اصفهان
خرید اجاق گاز طرح فر در اصفهان

نمایندگی فروش اجاق اخوان اصفهان

تفاوت انواع اجاق گاز طرح فر در چیست؟

فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان اجاق گازهای طرح فر از نظر کارآیی تفاوت چندانی با هم ندارند ولی از نظر کیفیت اجزای سازنده‌شان تاحد زیادی می‌توانند با هم فرق داشته باشند.

این کیفیت اجزای سازنده‌ی اجاق گازهای طرح فر است که از همدیگر متمایزشان می‌کند وگرنه در حالت کلی همه‌شان یک بدنه‌ی فلزی دارند با چهار یا پنج عدد شعله.

 • جنس لعاب بدنه انواع اجاق گاز طرح فر با هم متفاوت است. هرچه اجاق گاز مورد نظر شما کیفیت بهتری داشته باشد. برندهای معتبر از ورقه‌های فلزی باکیفیت و محکم برای ساختن بدنه‌ی اجاق گاز استفاده می‌کنند.
 • سرشعله‌های انواع اجاق گاز طرح فر می‌تواند با هم متفاوت باشد. اجاق‌های باکیفیت، سرشعله‌های کم‌مصرف دارند.
 • مدل‌های باکیفیت‌تر اجاق گازهای طرح فر، مجهز به فندک اتوماتیک هستند.
 • جنس و کیفیت پایه‌های اجاق گازهای طرح فر نیز با هم متفاوت هستند. یک اجاق باکیفیت پایه‌هایی محکم و مقاوم به رطوبت دارد.
 • جنس رویه‌ی اجاق گاز نیز اهمیت زیادی دارد. رویه‌های چدنی کیفیت بهتری دارند و مقاوم‌تر نیز هستند.

بهتر است بدانید تمام این تفاوت‌ها به کارخانه یا کارگاه تولیدکننده‌ی اجاق گاز طرح فر برمی‌گردد. یک تولیدی مطمئن و بااصالت سعی می‌کند محصولی باکیفیت و با استفاده از بهترین قطعه‌ها فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان در اختیار مصرف کنند‌ه قرار دهد.

فروشگاه اجاق در اصفهان

فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان

شما هم اگر به دنبال خرید یک اجاق گاز باکیفیت هستید بهتر است قبل از هرچیز یک برند معتبر و مورد اعتماد را شناسایی کنید و بعد از کمی پرس‌وجو و تحقیق، محصول نهایی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

همواره میتوانید برای فروش اجاق گاز طرح فر در اصفهان از فروشگاه ما دیدن نمایید.

خرید اجاق گاز طرح فر در اصفهان

اگر قصد خرید اجاق گاز طرح فر در اصفهان را دارین همواره میتوانید با شماره 09132070430 تماس حاصل فرمایید. برای خرید اجاق گاز طرح فر در اصفهان با ما همراه باشین.