از یخچال اسنوا راضی هستید؟

4.2/5 - (4 امتیاز)

از یخچال اسنوا راضی هستید؟ وقتی کسی میخواهد برای جهیزیه یا بعد از مدتی کار کشیدن از یخچال فریزر خود و کهنه شدن آن میخواهید، یخچالی بخرید و از این سایت به اون سایت و ازاین فروشگاه به اون فروشگاه میرید تا یه برند را انتخاب کنه بعد میرسه به برند اسنوا و پیش خودش میگه بزار برم از کسی که یخچال اسنوا داره بپرسه: از یخچال اسنوا راضی هستید؟

در اینم مقاله به صورت عامیانه و ادبیات غیر رسمی به این سوال پاسخ میدهیم

نکات مهم قبل خرید  در باب نگهداری و تعمیر یخچال اسنوا ( کلیک کنید ) که باید بخوانید.

از یخچال اسنوا راضی هستید؟

اول اگر میخواین بدون اسنوا کجاست و تولید کجاست این مقاله رو بخونید ؟ اسنوا ساخت کجاست تا یه چهار چوب از زحمات بچه ها این کارخانه بخونید و حالا که فهمیدین که اسنوا مال کجاست بریم دنبال مقاله.

وقتی سوال از یخچال اسنوا راضی هستید؟ میمونید نرید از جاریتون یا خواهر شوهرتون مشورت بگیرین آخه اون چه میدونه اسنوا خوبه یا بد. اصلا تو بحث هر چیزی نمونه آماری باید زیاد باشه. احتمالا آمار و احتمالات پاس کردین تو دانشگاه اگرم نکردین باید بدونید تو هر چیزی نمونه آماری باید مشخص و تعداد مشخص باشه.

حالا اینکه جاری دختر خاله ی همکارتون سره کار اسنوا خرید و به ازش میپرسید از یخچال اسنوا راضی هستید نشد منبع اطلاعات. بله تو هر برندی حالا مثلا بنز از تو 1000 تا فروشش همه 1000 تا راضی میشن؟ قطعا نه. چند وقت پیش نشنیدین کمپانی تویوتا نزدیک چند هزار خودرو رو برگشت زد تا برگردن از پیش مشتریاش چون یه مشکل داشتن.

ببین لیست نمایندگی اسنوا هم اینجا اوردم ببینید. شرایط خرید اقساطی اسنوا 36 ماهه و خرید اسنوا با چک هم اینجا آوردم .
. حالا بریم ادامه

یخچال اسنوا چطوره؟

یخچال اسنوا چطوره؟ ببینید من نمیگم اسنوا همه چیز تمامه اما تو برندهای ایرانی بهترین هست. یک کارخانه باچندین هزار پرسنل آبرو اعتباری که ایجاد کرده رو الکی با جنس بد به باد نمیده. . اول یخچال فریزر اسنوا 10 سال گارانتی موتورش هست 2 سال هم کل وسیله خب دیگه چی چی میخاین؟

بعد 10 سال هم کی مرده کی زنده.

میزان رضایت مردم از یخچال اسنوا

میزان رضایت مردم از یخچال اسنوا من نمیگم صد درصد هست اما 95 درصد به بالاست قطعا بخرین پشیمون نمیشین. حالا شاید از هر 1000 تا یه جنس مورد پیدا میکنه دلیل نمیشه 999 ندید بگیرم. بعدشم برای اون 1 نفر هم اگر نصب راه اندازی بشه و مورد داشته باشه کارخانه موظف به عوض کردنش هست و تا کنون هم کرده.

اتفاقا یه محصولاتی تو اسنوا هست به نام درجه 2 یعنی این یخچالهایی که تو نمایشگاه برای بازدید بوده یا جابجا خش افتاده یا مثل همین دستگاهها که خراب بوده و پس اورده شده و تعمیر شده به عنوان درجه 2 ارزانتر به بازار عرضه میشه.
شما بخر دلت قرص کن اینجا هم برو لیست قیمت اسنوا ها رو ببین.

 • یخچال فریزر دو طبقه اسنوا
 • یخچال فریزرساید بای ساید اسنوا
 • یخچال فریزر دوقلو اسنوا
 • برای خرید ارزان درب کارخانه اینجا کلیک کیند

3 دیدگاه دربارهٔ «از یخچال اسنوا راضی هستید؟»

 1. سلام، پرسنل نمایندگی یخچال اسنوا، افراد بی مسولیت و بی وجدان هستند،
  فقط بلد هستند شروع مکالمات شان بگویند،
  چگونه می توانم کمک تان کنم ؟
  بعد که مشکل تان را عنوان می کنید، لال و کر می شوند، چند بار تماس می گیریم، مثلاً می گویم مرغ، گوشت، سبزیجات، .‌‌…. که در حال خراب شدن است ولی همه ی آنها کر و لال هستند
  متاسفم برای چنین نمایندگی ای که اصلاً اقتدار ندارد.
  از پرسنل نمایندگی یخچال اسنوا اصلاً راضی نیستم.

 2. من از یخچالش وهیچ کدام از محصولاتش راضی نیستم .
  یخچال از اول برد نداشت .الان هم که تابستون رفته تعمیر اومده خود به خود خاموش وروشن میشه .بوق می زنه. برفک ویخ می زنه. هر وقت روشن میشه سی ثانیه صدای بد وبلندی مانند تراکتور میده.

 3. سلام من اصلآ از یخچال مدل 810 راضی نیستم. همیشه خرابه آلارماش قاطی داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.