آژانس تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان تعمیر

ارور یا خطای PF در لباسشویی ال جی LG

ارور یا خطای PF در لباسشویی ال جی LG

لیست محتوای این نوشته

5/5 - (2 امتیاز)

ارور PF ماشین لباسشویی ال جی LG را در این مقاله برای شما بررسی میکنیم. این ارور یا خطا گاها ممکن است بر روی دستگاه شما پدیدار شود از این رو به بررسی این ارور PF یا خطای PF لباسشویی ال جی LG می پردازیم.

ارور یا خطای PF در لباسشویی ال جی LG
ارور یا خطای PF در لباسشویی ال جی LG

ارور یا خطای PF در لباسشویی ال جی LG

کد خطا یا ارور PF در ماشین لباسشویی ال جی مربوط به ایرادات برق می‌باشد.

این خطا ابتدای حرف Power Failure می باشد

علت به وجود آمدن ارور PF در ماشین لباسشویی ال جی می‌تواند موارد زیر باشد:

  • قطع و وصل شدن جریان برق منزل
  • ایراد محافظ یا سه راهی برق
  • ایرادات برق ماشین لباسشویی

برای رفع ایراد خطای PF موارد زیر را بررسی کنید:

هنگامی که ماشین لباسشویی در حین کار باشد و جریان برق منزل قطع شود، پس از اتصال مجدد برق، دستگاه این پیغام را نمایش می‌دهد. شما می‌توانید شما می توانید با فشار دادن دکمه start/pause ماشین را دوباره داه اندازی نمایید.

  • از پریز برق بکشید: همیشه قبل از شروع کار با برق، دستگاه را از برق بکشید. جدا کردن دستگاه از پریز برق خطر برق گرفتگی را به حداقل می رساند.
  • Power/start : دکمه روشن/استارت را به مدت پنج ثانیه فشار دهید و نگه دارید. سپس رها کنید.
  • start/pause : دکمه پخش/مکث را به مدت پنج ثانیه نگه دارید. سپس رها کنید.
  • دوباره به برق وصل کنید: حالا دستگاه را دوباره وصل کنید و روشن کنید. یک چرخه خالی اجرا کنید تا بررسی کنید که آیا کار می کند یا خیر.
  • با تعمیرکار ال جی تماس بگیرید: اگر بعد از این دستورالعمل های اصلی تنظیم مجدد روشن نشد یا به درستی کار نکرد، با خدمات تعمیر تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

لازم به ذکر است اگر تخصص فنی ندارید دست به دستگاه نزنید و حتما به تعمیرکار حرفه ای لباسشویی ال جی LG دستگاه را بسپارید تا مشکل شما بیشتر نشود.

نتیجه‌گیری در مورد ارور ماشین لباسشویی ال جی LG

اگر در لباسشویی ال جی LG شما کد که متشکل از حروف انگلیسی می باشد نمایش داده می شود به معنی مشکلی در دستگاه شما می باشد که حتما باید رفع شود.

همانگونه که در بالانیز ذکر شد خطا ویا ارور نشان دهنده وجود ایرادی در ماشین لباسشویی ال جی LG شما می باشد. شما باید ارورُ کد یا خطا را رفع نمایید تا بتوانید به بهترین نحو از دستگاه خود استفاده کنید.

لیست ارور و خطای لباسشویی ال جی LG

نکته: هر گونه تشخیص اشتباه در خطای PF لباسشویی ال جی LG علاوه بر اینکه مشکل دستگاه شما حل نخواهد شد بلکه باعث ضربه زدن به قسمتهای دیگر نیز ممکن خواهد شد. در صورت رفع نشدن دستگاه حتما با تعمیرکار لباسشویی ال جیُ مشورت بگیرین.

ارور pf ماشین لباسشویی ال جی LG به چه دلیلی است؟

ارور pf لباسشویی ال جی LG را به اینجا برای شما توضیح دادیم که دلیل این خطا چیست و راه حل بر طرف کرد آن به چه نحوی می باشد.

ارور یا خطا در لباسشویی ال جی LG چیست؟

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی ال جی LG حکم مغز و هوش لباسشویی را دارا می باشد. وجود سنسور های زیاد می تواند مشکل دستگاه شما را تشخیص دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دستگاه شما ثبت شد تکنسین در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت