آژانس تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان تعمیر

ارور یا خطای CL در لباسشویی ال جی LG

ارور یا خطای CL در لباسشویی ال جی LG

لیست محتوای این نوشته

4.4/5 - (7 امتیاز)

ارور CL  ماشین لباسشویی ال جی LG را در این مقاله برای شما بررسی میکنیم. این ارور یا خطا گاها ممکن است بر روی دستگاه شما پدیدار شود از این رو به بررسی این ارور CL یا خطای CL  لباسشویی ال جی LG می پردازیم.

ارور یا خطای CL در لباسشویی ال جی LG

کد خطای CL روی نمایشگر دستگاه ال جی به این معنی است که حالت قفل کودک روشن است. این حالت برای جلوگیری از فشردن تصادفی و تغییر برنامه شستشو توسط کودکان به جز دکمه POWER طراحی شده است. شاید فراموش کرده باشید که این حالت را فعال کرده اید.

این خطا ابتدای حرف Cild Look می باشد

برای رفع ایراد خطای CL موارد زیر را بررسی کنید:

برای برطرف کردن این ارور یا خطا، می‌توانید کلید Child Lock یا کلید‌هایی که در کنار آنها علامت قفل قرار دارد را برای 3 تا 5 ثانیه نگه دارید تا قفل کودک غیرفعال شود. اصولا دو دکمه می باشد و باید همزمان فشرده شود تا کودک به راحتی آن را غیر فعال نکند.

مواردی که در بالا ذکر شد را انجام دهید در صورت رفع نشدن به تعمیرکار لباسشویی ال جی تماس بگیرین.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

لازم به ذکر است اگر تخصص فنی ندارید دست به دستگاه نزنید و حتما به تعمیرکار حرفه ای لباسشویی ال جی LG دستگاه را بسپارید تا مشکل شما بیشتر نشود.

نتیجه‌گیری در مورد ارور ماشین لباسشویی ال جی LG

اگر در لباسشویی ال جی LG شما کد که متشکل از حروف انگلیسی می باشد نمایش داده می شود به معنی مشکلی در دستگاه شما می باشد که حتما باید رفع شود.

همانگونه که در بالانیز ذکر شد خطا ویا ارور نشان دهنده وجود ایرادی در ماشین لباسشویی ال جی LG شما می باشد. شما باید ارورُ کد یا خطا را رفع نمایید تا بتوانید به بهترین نحو از دستگاه خود استفاده کنید.

لیست ارور و خطای لباسشویی ال جی LG

نکته: هر گونه تشخیص اشتباه در خطای CL  لباسشویی ال جی LG علاوه بر اینکه مشکل دستگاه شما حل نخواهد شد بلکه باعث ضربه زدن به قسمتهای دیگر نیز ممکن خواهد شد. در صورت رفع نشدن دستگاه حتما با تعمیرکار لباسشویی ال جیُ مشورت بگیرین.

ارور یا خطا در لباسشویی ال جی LG چیست؟

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی ال جی LG حکم مغز و هوش لباسشویی را دارا می باشد. وجود سنسور های زیاد می تواند مشکل دستگاه شما را تشخیص دهد

ارور CL  ماشین لباسشویی ال جی LG به چه دلیلی است؟

ارور CL  لباسشویی ال جی LG را به اینجا برای شما توضیح دادیم که دلیل این خطا چیست و راه حل بر طرف کرد آن به چه نحوی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دستگاه شما ثبت شد تکنسین در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت